I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZY??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 10:13   #31
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

No ta ja też się dołączę. Muszę się zmobilizowac do ćwiczeń, bo ostatnio z tym kiepsko. Ćwiczyłam A6W, ale niestety cos mi wypadło i przerwałam - postanowiłam zaczac od poczatku i znów brak czasu...

8 minutes ostatnio rozkminiam i patrząc na ćwiczenie na buns - znam je wszytskie, kiedys ćwiczyłam i faktycznie dały efekty.

Dla mnie zawsze najwięcksza zmorą był brzuch Dlatego ABS zacznę na samym poczatku. A od listopada wracam na siłke
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 12:40   #32
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

To i ja się dołacze. Obecnie waże 66-65 kg przy wzroście 168. Ostatnio przez prace przytylam ok. 5 kg. Zamierzam zleciec do 60 na razie. Moja marzenie to 55 ale moze kiedys...
Moj plan;
*jeśli pieczywo to tylko wasa
* sero słodyczy w postaci ciastek/cukierkow/czekolady. Dopuszczam na deser tylko Kanelbullar
* 4-5 posiłków dziennie
*codziennie chcociaz 10 minut biegow

I musi sie udac!
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 13:09   #33
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Cóż z tym że to chyba milionowy wąek do którego się przyłączam i milionowy raz kiedy obiecuje "biore sie za siebie" (do tej pory się nie wzięłam..) ale..Przyłączam się!

O ile moge oczywiście
ja też tych wątków sporo już było do których dołączałam Teraz chcę zgubić z 6kg, ważę 66 przy 168 :/ kiedyś było 60kg i było super...

No to ja dziś zjadłam w marę dobrze, i jajko było, i rybka, i warzywa i owoce na kolację jem serek wiejski z warzywami
Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
To i ja się dołacze. Obecnie waże 66-65 kg przy wzroście 168. Ostatnio przez prace przytylam ok. 5 kg. Zamierzam zleciec do 60 na razie. Moja marzenie to 55 ale moze kiedys...
Moj plan;
*jeśli pieczywo to tylko wasa
* sero słodyczy w postaci ciastek/cukierkow/czekolady. Dopuszczam na deser tylko Kanelbullar
* 4-5 posiłków dziennie
*codziennie chcociaz 10 minut biegow

I musi sie udac!
No to mamy podobną wagę i cel
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:22   #34
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

DziewczYny ja mam 159-160 cm wzrostu i przytyło mi się do 54.
Fatalnie się czuję przy tej wadze...chciałabym wrócić do formy czyli do 50-51 i ujędrnić ciałko
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:53   #35
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
ja też tych wątków sporo już było do których dołączałam Teraz chcę zgubić z 6kg, ważę 66 przy 168 :/ kiedyś było 60kg i było super...

No to ja dziś zjadłam w marę dobrze, i jajko było, i rybka, i warzywa i owoce na kolację jem serek wiejski z warzywami

No to mamy podobną wagę i cel
To trzeba się wspierać
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:00   #36
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Jeśli można sie przyłączyć to chętnie

Już drugi tydzień walcze żeby zgubić 4/5 kg( ale żeby mnie nie znalazły potem )
Powracam do ćwiczeń z Tamilee ( pośladki i ciało potem dołącze brzuch)
Niby wyglądam dobrze ,ale jakoś sie zapuściłam po ciąży i przez siedzenie w domu
Do grudnia mam nadzieje wyglądać dobrze a pod koniec stycznia olśnić wszystkich w pracy
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:37   #37
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja dziś nie ćwiczę, nie mam czasu. Jedyny wysiłek to na przystanek i z powrotem marszem (mam 2km w jedną stronę :|), też coś spadam do książek bo jutro poprawa z niemieckiego :/ czy tylko ja tak UWIELBIAM ten język? Nie umiem sie tego po prostu nauczyć, wolę mówić po polsku...

a tak btw do kiedy chcecie osiągnąć wasze cele? Bo mi się marzy sylwester 2008 z nowa wagą
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 15:51   #38
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Przyłączam się do Was!!
Nie mam problemu z wagą, mam 176cm i waże 53 kg, ale dobija mnie moja kondycja fizyczna. Niby osoby, które trenowały, mogą łatwiej wrócić do starych nawyków, ale mi po rocznej przerwie od tańca (czyli codziennych treningów) trudno wrócić. Mam nadzieję, że złapię z wami rytm, i znów wyrzeźbię i rozciagnę swoje ciało.

Z dietą żadnych problemów, tylko zdarza mi się zgrzeszyć kilka razy w tygodniu i zjeść coś w fast foodzie, co jest moją zmorą. W tym jak na razie raz, ale to dopiero wtorek.

A ćwiczenia... zaczęłam chodzić na aerobik, dziś A6W..i szukam jeszcze jakiś ćwiczonek...byle by nie nużyły, bo czasem jak wracam z uczelni chętnie bym coś poćwiczyła, ale się szybko nudzę...

Trzymam kciuki za Was i za siebie!! Będę donosić o postępach
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:54   #39
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

POLECAM do dietki zielona herbatę!! Jest naprawdę smaczna, a odpowiednio parzona efektywnie wspomaga odchudzanie i polepsza samopoczucie! Jeśli ktos jednak nie potrafi przemóc się do smaku to jest wiele zielonych herbat z dodatkami (np w sklepikach Czas na Herbaatę lub innych tego typu). Ich smak na pewno Was skusi!
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:57   #40
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja piję dziennie zieloną/czerwoną i ziółka różne tak się przyzwyczaiłam że już muszę po prostu świetnie działa na mój brzuch i trawienie lepsze
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 15:59   #41
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

zapomniałam wspomnieć o ziółkach, a racja: tez są skuteczne! pijąc dziennie kubek herbatki z pokrzywy pozbyłam się szybkiego przetluszczania sie włosów. ale smaku już nie da się zmienić, trudno.

a herbaty zielone... tylko liściaste!!
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 18:10   #42
madzialena87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
GG do madzialena87
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Powiem wam szczerze, że kompletnie nie mam siły do ćwiczeń Wybrałam sobie taki okres kiedy mam remont w domu + uczelnia = straaaszne zmęczenie Mam nadzieje, ze jutro już będę miała wiecej czasu!
Chcialam jeszcze dodac, ze mam 168 wzrostu i waze 65 kilo (widzialam ze pare dziewczyn mialo podobne wymiary). Chcialabym zeby bylo 60 za te dwa miesiace a juz marzeniem jest zeby bylo 58... Niestety moje checi i motywacja spadly przez to wszystko
madzialena87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:55   #43
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Dołączam się i JA
Obecnie ważę 52 kg, chciałabym zrzucić tak z 2-3 kg
Cele:
-pozbyć się fałdek na brzuchu
-ujędrnić pośladki
-zlikwidować cellulit z ud, łydek i pośladków
Szczegółowy plan działania napiszę później,bo dziś już lecę z nóg
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:27   #44
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

to ja tez dołacze moze wkoncu pokonam swoje lenistwo bo jak zawsze cwiczylam duzo i zdrowo sie odzywialam to od jakis 3 miesiecy nic :| leń totalny i nic nie jest mnie w stanie zmotywowac, moze ten wątek pomoże

pozdr
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:59   #45
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

To jak tam dziś dziewczynki ćwiczenia i dieta?
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:04   #46
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

zero ćwiczeń, ale nie podjadłam <szok> a sis kusiła białą czekoladą...moją ulubioną cfaniara
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:14   #47
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

To ja dzisiaj tylko 10 min. biegania bez zatrzymywania ale za to jedzenie.... Ach, szkoda gadac. Ale jutro bedzie nowy dzien....
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:45   #48
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja też się dołączam
Na swoją wagę nie narzekam bo przy 162 ważę 50 -51 kg, ale po 3 tyg pobycie za granica u brata w wakacje i codziennym jedzeniem fast foodów mój brzuch no cóż.... jest okropny

Tak więc wzięłam się za siebie i od wczoraj ćwiczę A6W + 100 brzuszków dziennie o ile czas pozwoli.

z ograniczeniem napoi gazowanych nie mam problemu, bo nigdy ich nie piłam.
Staram się też jeść w mniejszych porcjach ale częściej
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:19   #49
Sylwunia777
Przyczajenie
 
Avatar Sylwunia777
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 3
GG do Sylwunia777
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
No widze że nas uzbierało się troche. Ale trzeba brac poprawke że kilka odpadnie..(mam nadzieje że tym razem nie bede to znowu ja).
Osobiscie planuje dojść do wagi 55 kg. Chce 48 cm w udzie i 66 w talii, przy czym nie stracić dużo w biuście(teraz mam takie fajne małe B, nie chce znowu małego A...). Wiem że kiedy miałam takie wymiary czułam się chyba najlepiej.. Nie za chudo nie za grubo. Mam nadzieje że wytrwam bo w koncu mam duzo czasu dla siebie, studia, nowe miejsce brak znajomych na miejscu...ogolnie dlugie samotne i nudne wieczorne popołudnia sprzyjają odchudzaniu chyba
Mój plan:
* Raz lub 2 razy w tygodniu godzinny callan
* dwa razy w tygodniu peeling kawowy
* CODZIENNY masaż taką szorstką rękawicą pod prysznic
* CODZIENNE wcieranie jakiegoś balsamu antycellu i przeciw rozstępom.
* CODZIENNE ćwiczenia(jeszcze nie zdecydowałam jakie. Pewnie 8 min carmen electra i a6w..)
* ZERO czekolady i innych słodkości, chipsów i fast foodów
* Ograniczam alkohol pieczywo i masło
* Jem dużo warzyw i owoców
* Jem więcej nabiału, mięsa, wędlin
* Jem 5 małych posiłków dziennie
* Jem sniadania i kolacje 2 godziny przed snem
* Staram się jeść nie więcej niż 1700 kalorii dziennie


Pogrubiłam rzeczy o których obecnie staram się nie pamiętać...
Wiem że tego dużo ale im więcej będe robić tym szybciej osiagne efekt
Dołączam się do Was dziewczyny> Twój plan mi się podoba, ja mam aż 9kg do zrzutu bo zabrakło mi czasu i siły przy dwuletniej córze, a nerwy uspokajałam jedzeniem. mam więc nadzieję że wytrwam
Sylwunia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 22:05   #50
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Obejrzalam sobie Galerie i mnie cos strzelilo... Dziewczyny z calkiem przecietnych zamieniaja sie w super laski!!! Ja zawsze uwazalam, ze z mojej "przecietnosci" nigdy nie wyjde, bo taki geny i juz, a tu prosze... Okazuje sie ze mozna... Ja tez tak chce...

Co do mnie to mam okropny klopot, bo jestem za granica, mieszkam w akademiku gdzie NIE MA LODOWKI O_O. Zdrowe jedzenie jest strasznie drogie, a niezdrowe (np. pudelko herbatnikow oblanych czkolada z mlecznym nadzieniem) tanie (wspomniane wielkie pudlo - 0.80e). Jestem skazana na obiady w resteuracjach uniwersyteckich, ktore zazwyczaj do dietetycznych nie naleza. Coz sie wiec dziwic, ze utylam - z 56 do 60/61 w cagu 2 miesiecy!! Chce to zrzucic... Wiecej! Chce miec cialko superlaski...

Jak na razie odgrzebalam z czelusci komputerka Tamelee na brzuch - moj region strategiczny. Robilam ja wczoraj i przedwczoraj, a dzisiaj troszke przystopowalam i zrobilam kilka lagodniejszych cwiczen, bo czuje ze miesnie brzucha sa przeciazone.

A najgorsze jest to, ze w Polsce 3 razy w tygodniu mialam dosc intnsywne treningi i do tego wychodzilam czesto wieczorami tanczyc salse i czulam sie naprawde swietnie, kondycje mialam super. A teraz... lepiej nie mowic... W niedziele bylam na plazy i probowalam robic gwiazdy... Zadyszka jakich malo juz po kilku...
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 00:32   #51
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

No więc po pierwszym dniu jest średnio..
Zjadłam na śniadanie serek homogenizowany z brzoskwinią+ zielona herbata , na II śń grahamke z serem żółtym i szynką, na obiad ryż na mleku z czekoladą(bijcie!!!), podwieczorek to serek wiejski z rybką i kolacja jogurt.
Zrobiłam także 8 min legs, masaż szorstką rękawicą i wtarłam dokłądnie balsam antycellu i drugi przeciw rozstepom..
Na razie to tyle, słabo ale nie od razu Rzym zbudowano
Jutro planuje peeling kawowy, 8 min legs buns i abs, może machne Carmen electre(pamiętam że swego czasu to robiłam codziennie i ujędrniło mi się ciało po tym aerobiku) i znacznie zdrowsze żarcie, akurat mam dzień wolny
Musze musze musze schudnąć do Andrzejek(bo mój TŻ Jędruś i impreza pewnie jakaś będzie), a do sylwestra to już wogóle bo chce mieć pretekst żeby kupić nową kiecke
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 06:42   #52
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez Sylwunia777 Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was dziewczyny> Twój plan mi się podoba, ja mam aż 9kg do zrzutu bo zabrakło mi czasu i siły przy dwuletniej córze, a nerwy uspokajałam jedzeniem. mam więc nadzieję że wytrwam
Jak mój synek idzie spać to nie mam już na nic siły zwłaszcza na cwiczenia
No ,ale teraz się zabieram za siebie i do Świąt będę laska


Musi się udać dziewczyny
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 08:22   #53
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

No co Wy dziewczyny? DO ROBOTY!!!! Zadnej bialej czekolady! I zadnych fast foodow!!!! Obiecalyscie cos sobie wiec do dziela! Jak to moj TZ czesto mawia:
"Nie mozna robic z mordy du**" czyli trzeba byc slownym i sie trzymac swoich postanowien!!!

W poniedzialek bylam na aerobiku. Bylo ok.
Wczoraj nie robilam nic ze wzgledu na zakwasy na lydkach. Na domiar zlego ksiezniczka musiala wskoczyc w szpileczki do pracki i dzisiaj zakwasy sa jeszcze gorsze. Ale nie lamie sie!
Dzis dzien zaczelam od platkow. Niestety pracuje do pozna wiec z cwiczen nici zwlaszcza, ze przychodza znajomi naprawic nam kompa. Moze jak pojda do zalicze jakies 8 minut filmiku ze strechingu.
A jutro znowu aerobik!

Zapomnialam napisac do kiedy daje sobie czas. Mam go mnostwo, bo do lipca - wtedy jedziemy samochodem do Polski na 3 tygodniowy urlop. Bedziemy lezec plackiem na plazy wiec jakos wygladac trzeba
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 08:46   #54
kasqs88
Raczkowanie
 
Avatar kasqs88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

ja zaczynam baaardzo powoli ale za to jaka jestem z siebie dumna :p przedwczoraj wader dzien 1, wczoraj 2 dzisiaj zrobie 3, cwicze tak jak trzeba z 3 sekundami zatrzymania na kazdym cwiczeniu a miesnie brzucha mnie nie bola wcale (moze ich tam po prostu jeszcze nie ma wiec nie ma co bolec?) moze byc tak ze dobrze robie cwiczenia a miesnie nie bola? a moze to zdecydowanie znaczy ze sie za slabo staram? wczoraj popelnilam przestepstwo i zjadlam czekolade (pol tabliczki) bo siedzialam caly dzien w bibliotece dostajac swira i uczac sie nudnych rzeczy (dzisiaj mialam egzamin) ale za to w ramach zadoscuczynienia w nocy biegalam 15min... no a dzisiaj kolejny wader przedemna i imprezia wiec od tanczenia tez cos zrzuce... aha musze sobie wmowic ze czekolada jest demonem mimo iz tak niewinnie wyglada, moze to mnie jakos powstrzyma od siegania po nia...

trzymajcie sie kobitki
__________________
moja szafa woła o pomoc!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253759

kasqs88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:16   #55
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja dzis juz grzesze od rana. I chyba dziś nie pójdę biegać. Chyba żeby mi się bardzo chciało, ale jak patrze na mróz za oknem...
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:21   #56
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Z domowych sposobów:
-peeling kawowy (stosowałam zbyt krótko aby zauważyć redukcję cell. ale skóra po nim jest gładka jak u niemowlęcia i jaki ma piękny zapach )
-naprzemienne prysznice (tzn raz zimną, raz ciepłą wodą- dodatkowo świetnie ujędrania biust )
-no i codzienny masaż, wcieranie jakiś balsamów wyszczuplających itp
Może zainwestuję w jakąś szorstką myjkę albo rękawicę
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:28   #57
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja na czekolade mam taki sposob ze kupuje najdrozsza ciemna np z malinami (Lindta czy podobna). Deserowej nie lubie, ale taka ciemna z gornej polki jest naprawde pyszna i starcza na dluuuugo - bo wystrczy jeden kawalek zeby zaspokoic apetyt na cos slodkiego. (Wyjatek stanowi ta z pomarancza i migdalami - jestem ja w stanie schrupac na raz, wiec trzymam sie od niej z daleka.) No a poza tym przeciez nie bede codziennie wydawac 3e na glupia czekolade. Wiec skapstwo tez mnie powstrzymuje od szybkiej konsumpcji

Ja dzisiaj dzien zaczynam od platkow (cos podobnego do Fitness, tylko tansze :P ) i banana, pozniej wybiore sie do Rest Univ. i zobacze co daja... Tu we Francji sklad obiadu jest bardzo restrykcyjny: salatka (rozne do wyboru) jako przystawka, warzywa, ryz lub kasza z miesem albo ryba a na deser owoc lub slodzony jogurt lub puree owocowe... Mysle o tym, zeby np brac tylko rybe, plus dwie salatki i zadnego deseru... No bo inaczej sie nie da tutaj odzywiac

Poza tym zrobilam troche cwiczen "na rozruch" dzisiaj rano, bo slyszalam, ze nawet 5 -10min intensywnego ruchu zaraz po pobudce nakreca bardzo metabolizm na caly dzien.
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:29   #58
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja tez wczoraj nie poćwiczyłam... Od przyszłego tygodnia bede chodzic na siłownię... Sciagam natomiast cwiczenia z Youtube i zabieram sie od dzis.

Wczoraj wieczorem byla mega rospusta, ale była okazja, posiedzielismy z przyjaciółmi i było suuuper Nie mozna sie poddawac, kiedy jeden dzien szalenstwa sie przydarzył

Dzisiaj zrobie peeling i moze strzele kolorek na włosy, bo mam juz odrosty No i twister na rozgrzewke. Wyprobuje 8 minutes abs - fffkońcu
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:47   #59
kasqs88
Raczkowanie
 
Avatar kasqs88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Fairytale mam ten sam problem, studiuje i jem 90% rzeczy poza domem, niestety wszystko na co moge liczyc to burger king/mc donalds i inne ff na terenie szkoly albo kantyny szkolne w ktorych jedzenie jest zazwyczaj smazone w glebokim oleju z dodatkiem ciezkich sosow, wszedzie wciskaja tony imbiru (nienawidze!) a o salatce nikt nie slyszal, ciezko wybrac cos zdrowego... ehh... co do czekolady ja jestem nalogowcem, moge jesc w kazdych ilosciach, z lindta kocham gruszkowa z orzechami wloskimi ehh zjadlo by sie , na szczecie czekolada tu jest droga tak jak u ciebie i tylko hershey's (nie przepadam) albo ritter sport + czasem cadbury, wszystko w kosmicznych cenach...
__________________
moja szafa woła o pomoc!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253759

kasqs88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:54   #60
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Jestem już po ćwiczeniach z Tamilee ( ciało ) i Leg Magic
Ale w trakcie hulania zadzwonił tel. i poszłam odebrać ,potem synek marudził no i po ćwiczeniach
Wieczorkiem nadrobie

Muszę poprawić swój wygląd i ciało
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.