I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZY??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 10:17   #61
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

kasqs88 a gdzie studiujesz? Moi wszyscy znajomi na studiach za granica przytyli po 5-15 kg... Ja sie zarzekalam ze nigdy w zyciu, ale jednak Trudno tego uniknac, skoro wszystkie nawyki zywieniowe sie zmieniaja...

Ciekawe jest to, ze ja tu jeszcze nie widzialam ani jednej grubej Francuzki... Zastanawiam sie JAK ONE TO ROBIA Wiekszosc to takie chudziutkie eteryczne dziewczynki... A w sumie tez jedza obiady w RU. Moze wlasnie podwojna porcja salatek i brak deseru jest tym kluczem do sukcesu?

Ja mam w planach Tamilee na brzuszek dzisiaj po poludniu. Chyba nic wiecej nie zrobie, bo czuje zblizajacy sie okres i wszystko mnie boli...
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 10:31   #62
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez Curly Girl Pokaż wiadomość
Z domowych sposobów:
-peeling kawowy (stosowałam zbyt krótko aby zauważyć redukcję cell. ale skóra po nim jest gładka jak u niemowlęcia i jaki ma piękny zapach )
Bardzo bym prosiła o przepis na ten peeling kawowy
Nie mogłam go znaleźć
Z góry dziękuje
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 10:37   #63
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja też obecnie jestem poza polską i rzeczywiście, od sierpnia przytylam 5 kg. Ale to wina poznych ciezkich kolacji, gotowych-tylko do mikro. i juz jest. Ale mam zamiar z tym skonczyc, a wlasciwie jak juz jesc to minimalne porcje i zapychac sie salatkami. A Francuzkom rzeczywiscie sama sie dziwnie, jeszcze te ich slodkie sniadania...
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:19   #64
kasqs88
Raczkowanie
 
Avatar kasqs88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

studiuje w uk (i tam z jedzeniem jest ok) a teraz jestem na wymianie w singapurze (i tu z jedzeniem jest tragedia, nie dosc ze nie mozna normalnych-europejskich prodoktow dostac a jak juz sa to w tragicznych cenach to dodatkowo gotowe jedzenie jest paskudne) ale to zalezy od gustow jedzeniowych, mam znajomych ktiorym smakuje bardzo i wciagaja wszystko jak leci i sporo tyja a inni nie jedza nic bo im nie smakuje i chudna...
__________________
moja szafa woła o pomoc!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253759

kasqs88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:23   #65
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez Curly Girl Pokaż wiadomość
Z domowych sposobów:
-peeling kawowy (stosowałam zbyt krótko aby zauważyć redukcję cell. ale skóra po nim jest gładka jak u niemowlęcia i jaki ma piękny zapach )
-naprzemienne prysznice (tzn raz zimną, raz ciepłą wodą- dodatkowo świetnie ujędrania biust )
-no i codzienny masaż, wcieranie jakiś balsamów wyszczuplających itp
Może zainwestuję w jakąś szorstką myjkę albo rękawicę
Co do tego naprzemiennego prysznicu(a?) to nigdy tego nie stosowałam..Jak to konkretnie działa? raz odkręcam wode ciepła a raz zimną? I po jakim czasie widać rezultaty..?

Ja dopiero sie obudziłam zaraz będe robić 8 min legs, a6w i jakieś lekkie śniadanko
Macie jakieś fajne pomysly na śniadania? Bo ja jak na razie jade na serkach wiejskich z różnymi warzywnymi kombinacjami, jajkach sadzonych z mikrofalówki, jajkach na miękko i serkach homogenizowanych/jogurtach z płatkami Chcąc nie uzywać chleba ciężko mi wymyśleć coś innego..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:31   #66
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Peeling kawowy (moja uproszczona wersja):
Kawę sypaną (na jeden raz zużywam ok 1/4 szkl) mieszam z żelem pod prysznic/ olejkiem itp (zalewam to do wys 1/2 szkl) i mieszam do uzyskania gęstej papki.
Wskakuję pod prysznic i nacieram SUCHĄ skórę tym mazidłem (w kierunku do serca). Potem spłukuję to wszystko na przemian zimnym i ciepłym prysznicem.

Peeling stosuję 2 razy w tyg a takie prysznice codziennie.
Nie wiem, po jakim czasie zmniejsza się cell. (bo z lenistwa przerwałam po mieś ) ale skóra była bardziej jędrna i napięta. A po każdym peelingu baardzo gładka, wręcz jedwabista
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:18   #67
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

sekretem Francuzek w utrzymaniu takiej sylwetki jest... jedzenie z rozumem. Francuzi mają taką mentalność, że jedzą po to aby żyć, czyli kojarzy im się to z zaspokajaniem potrzeb organizmu. Gdy jedzą zajmuja się tylko tym i są w stanie "zorientować się" kiedy ich ośrodek sytości mówi dość. A my, jakoś tak wybieramy tylko te trendy z zachodu, gdzie nie potrzeba naszego wysiłku... typowy przykład: fast food jako pierwszy rodzaj jedzenia, który przychodzi nam do głowy, gdy jestesmy głodni. Jemy tez np. oglądając TV, i dopiero kończymy gdy to co w niej oglądamy się skończy...
bynajmniej to jest odpowiedź jaką ja znalazłam.

rozumiem, że studentkom trudno zebrać się w toku zajęć aby skomponować sobie "normalne" jedzenie, sama tego doświadczam, ale moją metodą jest jadanie mało a częściej, działa

poza tym, jak już usiądę sobie do nauki (do czego mój kierunek mnie zmusza) to parzę zieloną herbatkę, popijam w czasie nauki, i nie myślę o jedzeniu... staram się żeby ostatni posiłek zjeść przed 20, choc czasem gdy zasiedzę się w do nocki to mój żołądeczek woła o jedzenie... ale wtedy jem też coś lekkiego...

sama z siebie jestem dziś dumna, bo pokonałam pokusę zjedzenia fast fooda... wrociłam do domu, głodna, ale gdy zjadłam raczej mała porcję czułam się syta

nie ćwiczyłam dziś jeszcze, zaraz umykam na jeszcze jedne zajęcia, ale jak wrócę to na pewno
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 13:35   #68
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Singapur? o rany, tam to dopiero maja INNE nawyki zywieniowe...

Curly Girl, dzieki za przepis Wiem ze ten piling jest popularny, ale jakos do tej pory nie znalazlam przepisu wykonania. A powiedz jeszcze czy duzy balagan robi w lazience?

Ja wrocilam wlasnie z obiadu i naszla mnie refleksja:
porcje sa po prostu za duze

Jak czlowiek je ze znajomymi, gada itd to nawet nie zauwazy ile pochlania. Jestem teraz przejedzona i czuje sie zle, mimo ze zjadalm tylko troche indyka po chinsku i wieeeeelki talerz roznych salatek (w tym 2 lychy "majonezowej bomby kalorycznej" ).

Mam wiec postanowienie od dzis: male porcje!!! Polowe tego co mi naloz zostawiam na talerzu.

A sluchajcie, ja slyszalam, ze mala mocna kawa po posilku pomaga w trawieniu i sprrawia, ze tak bardzo sie nie tyje... Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ale trudno nie zauwazyc, ze Francuzi ZAWSZE biora un petit cafe po obiedzie - i nie tyja...
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:43   #69
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

To weźcie pogadajcie z tymi Francuzkami, niech Wam zdradza przepisy na figure:P


_______________ EDIT;

Właśnie znalazłam coś o nawych żywieniowych m.in Francuzek
http://www.glamour.pl/glamour2/index...=858&page=text

Edytowane przez shatin
Czas edycji: 2008-10-29 o 13:48
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:53   #70
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

keight masz racje co do zwyczajow francuskich. Oni faktycznie maja fiola na punkcie ZDROWEGO (a nie dietetycznego) odzywiania. Slowek kluczem jest tutaj rownowaga - wszedzie pisza o zrownowazonych posilkach, nawet na platkach sniadaniowych... A menu z dwoma salatkami w RU nazywa sie wlasnie zrownowazone...

Pytac sie pytalam, ale jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Ot, "jem normalnie"...

No a francuski styl zycia jet dobrze opisany w ksiazce "Francuzki nie tyja". Polecam ja, bo po tym jak spedzilam 2 miesiace w zeszlym roku i 2 miesiace (jak na razie) w tym roku we Francji, moge stwierdzic, ze autorka nie przesadza ani rtoche i ogolnie pisze jak jest...
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 14:57   #71
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez fairytale Pokaż wiadomość
Singapur? o rany, tam to dopiero maja INNE nawyki zywieniowe...

Curly Girl, dzieki za przepis Wiem ze ten piling jest popularny, ale jakos do tej pory nie znalazlam przepisu wykonania. A powiedz jeszcze czy duzy balagan robi w lazience?

Ja wrocilam wlasnie z obiadu i naszla mnie refleksja:
porcje sa po prostu za duze

Jak czlowiek je ze znajomymi, gada itd to nawet nie zauwazy ile pochlania. Jestem teraz przejedzona i czuje sie zle, mimo ze zjadalm tylko troche indyka po chinsku i wieeeeelki talerz roznych salatek (w tym 2 lychy "majonezowej bomby kalorycznej" ).

Mam wiec postanowienie od dzis: male porcje!!! Polowe tego co mi naloz zostawiam na talerzu.

A sluchajcie, ja slyszalam, ze mala mocna kawa po posilku pomaga w trawieniu i sprrawia, ze tak bardzo sie nie tyje... Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ale trudno nie zauwazyc, ze Francuzi ZAWSZE biora un petit cafe po obiedzie - i nie tyja...

Trochę się rozpryskuje na boki no i na wannie może powstać brązowy osad- jak to po kawie
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 15:30   #72
perfekcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

witam !! i dołącze sie do Was kochane jutro;]...a może i dzis?! ale mi sie tak nic nie chcee....musze wkońcu!! wziąść się za siebie! obiecuje to sobie od jakiś 3lat!! o zgrozo.... Owszem zaczynałam ale dotrwałam zazwyczaj tak do tygodnia!! ale tym razem musi sie udaćć ! Trzymajcie za mnie kciuki !! Narazie zabieram sie za a6w!! I mam prośbe ma ktos jakies foto z przed i po tym treningu?? to byłaby dużżżżżżżża motywacja dla mnie;d pa
buziaczki i powodzenia;][ trzymam za was wszystkie kciuki!
perfekcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 15:30   #73
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Hej laski ja od poniedziałku trzymam się jakoś z jedzeniem, żadnych wpadek póki co (odpukać) nie zaliczyłam. Tylko ćwiczeń zero, ale dziś już ruszam z Leg Magic i innymi ćwiczeniami
Cytat:
Napisane przez perfekcia0 Pokaż wiadomość
witam !! i dołącze sie do Was kochane jutro;]...a może i dzis?! ale mi sie tak nic nie chcee....musze wkońcu!! wziąść się za siebie! obiecuje to sobie od jakiś 3lat!! o zgrozo.... Owszem zaczynałam ale dotrwałam zazwyczaj tak do tygodnia!! ale tym razem musi sie udaćć ! Trzymajcie za mnie kciuki !! Narazie zabieram sie za a6w!! I mam prośbe ma ktos jakies foto z przed i po tym treningu?? to byłaby dużżżżżżżża motywacja dla mnie;d pa
buziaczki i powodzenia;][ trzymam za was wszystkie kciuki!
od dziś od dziś witamy

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2008-10-29 o 15:32
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 15:47   #74
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Dzisiaj to zdecydowanie nie jest mój dzień. Zwłaszcza gdy współlokator ma urodziny...
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:44   #75
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Hej laski ja od poniedziałku trzymam się jakoś z jedzeniem, żadnych wpadek póki co (odpukać) nie zaliczyłam. Tylko ćwiczeń zero, ale dziś już ruszam z Leg Magic i innymi ćwiczeniami

a mogłabyś podać jakieś namiary aby coś więcej się dowiedzieć o Leg Magic... Przyznam się, że nie znam tego.
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:52   #76
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Hm mogę polecic google - moja mama bawiła się kiedyś i znalazła to w TvMarkecie chyba, zamówiła przez internet i jest Ponoć ma działać na wewnętrzną stronę ud - z resztą na stronie są chyba nawet filmiki jak to działa przynajmniej były pół roku temu heh, sprzęt stał i rzadko z niego korzystaliśmy, teraz idzie co wieczór
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:56   #77
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
a mogłabyś podać jakieś namiary aby coś więcej się dowiedzieć o Leg Magic... Przyznam się, że nie znam tego.
Nie do mnie to pytanie ale juz pokazuje
http://www.allegro.pl/item466323743_...znik_gwar.html

Mam to w domu ale ćwiczyłam tylko od czsu do czasu ,ale od dzisiaj codziennie zamierzam ( fajnie pracują mięśnie wew. i zew ud )
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:58   #78
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ooo to muis być dobre...szkoda że nie mam tyle kasy bo bym kupiła pewnie..Za to wygrzebałam tweester z szafy
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:07   #79
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Hm mogę polecic google - moja mama bawiła się kiedyś i znalazła to w TvMarkecie chyba, zamówiła przez internet i jest Ponoć ma działać na wewnętrzną stronę ud - z resztą na stronie są chyba nawet filmiki jak to działa przynajmniej były pół roku temu heh, sprzęt stał i rzadko z niego korzystaliśmy, teraz idzie co wieczór
ciekawy sprzęcić, i nawet mogłabym sobie na niego pozwolić, ale szkoda mi miejsca w moim mieszkanku studenckim...

jak na razie się zorientowałam i zaraz biorę sie za A6W i 8min buns, arms + stretch..a jutro aerobik od rana...

oj będą zakwasy
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 19:13   #80
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Dziewczyny z takim zapałem to do Świąt będziemy zgrabne , że wszyscy będą nam zazdrościć

Synek śpi męża nie ma to idę ćwiczyć z Tamilee
Buziaki do jutra PA
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:25   #81
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja bym sobie tego leg magic nie kupiła, ale mama fundowała bo sama chciała więc co będzie stać a powiem że efekty są, tylko trzeba systematyczności
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:27   #82
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

tez bym chciala sie dolaczyc do Was mozna??
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:42   #83
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Jasne

wsiowy_gupku (co za nick ) wlasnie zauwazylam Twoja stopke - zaczynalam dokladnie z tej samej wagi co Ty i mam taki sam cel Wymiary talii ciut gorsze - 73... (matko matko) a cel to 67! Czyli tyle ile mialam w liceum!

Zrobilam Tamilke Fajnie sie ja robi, wydaje sie taka sympatyczna

Ja za tydzien widze sie z moim TZ po 2 miesiacach rozlaki, wiec moj cel nr to schudnac jeszcze z 1,5kg i ciut przynajmniej wycwiczyc miesnie - przez ten tydzien... (taaa)
A cel nr dwa to rzecz jasna Swieta. W przerwie miedzyswiatecznej wybieramy sie z TZ do spa, bedziemy sie pluskac w basenach i generalnie neglizowac sie czesto wiec MUSZE stac sie superlaska do tego czasu!!! Tak zeby mu szczeka opadla jak mnie zaobaczy na lotnosku!!!
(przynajmniej mam motywacje )
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:56   #84
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez fairytale Pokaż wiadomość
(przynajmniej mam motywacje )
tym bardziej 3mam kciuki!

a ja sobie troszkę z ćwiczeniami odpuściłam: zrobiłam tylko 1 serie A6W i 8 min buns... cóż muszę dziś jeszcze posiedzieć nad geologia...

ale od rana aerobik!!
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 10:03   #85
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

A ja wczoraj tylko zrobiłam seryjkę A6W tzn 4 dzionek
byłam wykończona, bo pilotowałam wczoraj wycieczkę...
ale dziś zamierzam A6W, 8 min legs i abs
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:10   #86
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Ja zrobiłam wczoraj próbę 8minute abs, ale nie mam jeszcze 'beep'ów" i filmiki mam na usb, bo kompa w domu zostawiłam Więc na dobre zaczne katysze w sobote albo w pt

I chyba tez to podziele - brzuch to czesciej mozna meczyc, ale reszte sobie rozłoże na kolejne dni
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 12:38   #87
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Czy mogę się do Was przyłączyć?
Od wczoraj zaczęłam. Wzięło mnie strasznie. Waga może być 55-56 kg przy wzroscie 168. Chociaż korci mnie pozbycie się tak z 2-3 kg. Od 5 lat jeżdżę konno 4 razy w tygodniu ale nie widzę jakis efektów, oprócz większych ud i wyrobionego bicepsika ;-). Cellulit jest-nie jakiś megaśny, ale jest i to mnie dobija. Chcę mieć na wiosnę gładkie, smukłe nogi, fajną pupę i brzuch tarkę. Wiem, że mogę to osiągnąć .
Niestety wieku nie da się oszukać
Kiedyś biegałam na siłownię 3 razy w tygodniu i pakowałam ile wlazło. Efekt-niezłe karczycho i napakowane łapki, plecy umięśnione, ale za to brzuch był rewelacja. Odpuściłam siłownię jak zaczęłam jeździć konno, no i wszystko zniknęło
Tak jak pisałam wyzej, od wczoraj zabrałam się za siebie i zaczęłam robic peelingi. Dzisiaj robię próbę generalną peelingu i maski z kawy. Wyciągam ciężarki i do roboty...
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:41   #88
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Hej,
no tak, nie w kilogramch jest problem tylko raczej w ogolnej sprawnosci, kondycji i wytrenowaniu cialka... Ja brzydka nie jestem, faceci na mnie leca od czasu do czasu, ale superlaska to bym siebie nie nazwala... A chce byc, przeciez wystarczy odrobina wysilku i silnej woli.

Poza tym zwisajacy z jeansow brzuszek wydaje mi sie nieapetyczny... Czasami widze ogolnie ladne, zgrabne dziewczyny z wystajacym brzuchem i mi sie smutno robi, bo naprawde wystarczy troche przystopowac z alkoholem i slodyczmi, porobic brzuszki i problem zacznie znikac... Ja nie chce miec takiej oponki

Dzisiaj w RU nie zalapalam sie na rybke :/ Zostal tylko cordon bleu (czyli roztopiony ser zawiniety w szynce i obtoczony panierka - bleeee) i stek z barana O_O. Wzielam tylko warzywa... Wypilam tez mala kawke i czuje sie w miare lekko

Dzisiaj jak zwykle Tamilka mnie czeka. Aerobow na razie nie robie, wole gubic tluszcz dietowo, niz np biegac...
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:03   #89
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Posiadam bardzo fajną dietę napisaną przez lekarza dla mojej koleżanki. Jest tam wszystko w małych ilościach. Widziałam na własne oczy efekty tej diety. Koleżanka z 90 kg schudła na 50 w dość krótkim czasie. Jeśli jesteście zaiteresowane, to poszukam i wkleję skan. Jest tego kilka kartek
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:14   #90
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: I ja mogę mieć wspaniałe ciało!!!Ruszam 27.10.2008;)DZIEWCZYNY KTÓRA SIĘ DOŁĄCZ

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Posiadam bardzo fajną dietę napisaną przez lekarza dla mojej koleżanki. Jest tam wszystko w małych ilościach. Widziałam na własne oczy efekty tej diety. Koleżanka z 90 kg schudła na 50 w dość krótkim czasie. Jeśli jesteście zaiteresowane, to poszukam i wkleję skan. Jest tego kilka kartek
Kazdy diete powinien rozpisywac pod swoj organizm . dieta ktora wkleisz jest dopasowana do twojej kolezanki jak i jej wagi. Po drugie duzy spadek wagi w krótkim czasie wiaze sie tylko z efektem jojo,.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.