Mikołajki klasowe/pracownicze - prezenty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 20:35   #1
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089

Mikołajki klasowe/pracownicze - prezenty


Witam. Nie znalazłam jeszcze wątku o prezentach na Mikołajki klasowe.
Otóż mam pewien problem - wylosowałam chłopaka i kompletnie nie wiem co mu kupic . Nie utrzymujemy jakiś bliskich kontaktów - czasami wymienimy 2-3 słowa i tyle. Przydałaby się jego krótka charakterystyka (nie jest ona bardzo pozytywna ) - typowy `ziomek` - pali, pije, lubi kręcić się wokół dziewczyn.. No i nie wiem co mu podarować. Napewno musi to być coś `z jajem` . Książki, jakieś zestawy kosmetyków odpadają !
POMÓŻCIE !
z góry dzięki

aa! prezent do 30 zł
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:38   #2
wariatka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

mnie sie wydaje ze powinnas zagadac i delikatnie wybadac co by chcial dostac, albo jakiegos jego dobrego kumpla zapytac z czego bylby zadowolony... a jesli by to nie wypalilo to po prostu bedziesz musiala poswiecic troszke swojego czasu i polazic po sklepach, znajdziesz cos napewno wiec powodzenia
wariatka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:52   #3
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Mikołajki-pomocyyy

Co prawda wiem ze do mikolajek jeszcze daleko ale juz sie temat zaczal w klasiw dodam ze chodze do 2 liceum . Chodzi o to czy moglibyscie polecic mi cos podac jakies pomsyly na prezent dla kolezanki. Wiem ze zaraz podniosaly by sie glosy ze to zlaezy kto co lubi wiec postaram sie wam tak mniej wiceej cos przyblizyc. Wiec dziewczyna jest taka typowa strojnisia lubi dobrze wygladac caly czas poprawia wlosy i miakjiaz. RObii rozowy i jest raczej taka przeslodzona. I nie wiem za bardzo czym sie interesuje wiem ze duzo siedzi przy kompuetrze ..... jesli chodzi o koszt prezentu to iby w klasie ustalismy ok 25 zl ale moge wydac do 50 zl.... poradzcie cos na prawde mam z nia problem albo moze nawet piszcie co sami byscie chcieli i oczywiscie jak macie taka mozliwosc to jakiegos linka tez poprosze ;P pozdrawiam licze na odpowiedz nie wiedzialam gdzie tego posta dac
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:32   #4
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

moze rozowy blyszczyk do ust?

poszukaj pomyslow albo zapytaj na forum prezentowym
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:33   #5
kingakinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

ja kupiłam w zeszłym roku koledze bokserki ze spongebobem w h&m ;P
__________________
słuchaj, słuchaj, słuchaj swego serca.
kingakinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:42   #6
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

Może taką małą retro torebeczkę? Ja chciałabym taką dostać
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:47   #7
kora9523
Przyczajenie
 
Avatar kora9523
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

Myślę, że może to być jakiś żel pod prysznic, balsam do ciała, lusterko kieszonkowe, tusz do rzęs, cień do powiek, kredka do oczu, zestaw pefumu i dezodorantu, miś
__________________
''Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...''
kora9523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 15:01   #8
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

a ja pierwszy raz w zyciu musze kupic na mikolajki prezent dla faceta i tez nie mam pojecia
znamy sie od wrzesnia, bo to 1 klasa LO, a w szkole raczej rzadko ze soba gadamy.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:49   #9
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 94
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

mam dokładnie ten sam problem wylosowałam chłopaka ;/ tyle że nie jest jakimś żulem ;p taki zwykły. Znam go i wiem że się niczym nie interesuje ... chciałabym się dowiedzieć co mogłabym mu kupić. W tamtym roku dostał kubek z napisem dlaczego warto być mężczyzną ;p i narysowane tam były dobre cechy mężczyzn a złe kobiet typu celluit itp ;p. To jest dobry pomysł tylko że dostał juz ten prezent w tamtym roku i nie wiem w końcu co mu dać. Najgorsze jest to ze nigdy nie zwracalam uwagi na to co dostają chłopaki, zawsze to dziewczyny między sobą pokazywały prezenty, a ja ostatnio wylosowalam chłopaka w 4 klasie podstawówki wtedy kiedy to był wielki boom na gliniane figurki;p no i nie wiem co mam teraz robić. HELP! Napewno pamiętacie co chłopaki z waszej klasy podostawali ;p
__________________
Ma maksyma : "Człowiek uczy się na błędach"

"...There's no one quite like you
Be proud in all you do
You know you'll find a way
Be who you are, don't be ashamed now"

Christina Aguilera: Hello
Joanna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:53   #10
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Cytat:
Napisane przez Joanna91 Pokaż wiadomość
mam dokładnie ten sam problem wylosowałam chłopaka ;/ tyle że nie jest jakimś żulem ;p taki zwykły. Znam go i wiem że się niczym nie interesuje ... chciałabym się dowiedzieć co mogłabym mu kupić. W tamtym roku dostał kubek z napisem dlaczego warto być mężczyzną ;p i narysowane tam były dobre cechy mężczyzn a złe kobiet typu celluit itp ;p. To jest dobry pomysł tylko że dostał juz ten prezent w tamtym roku i nie wiem w końcu co mu dać. Najgorsze jest to ze nigdy nie zwracalam uwagi na to co dostają chłopaki, zawsze to dziewczyny między sobą pokazywały prezenty, a ja ostatnio wylosowalam chłopaka w 4 klasie podstawówki wtedy kiedy to był wielki boom na gliniane figurki;p no i nie wiem co mam teraz robić. HELP! Napewno pamiętacie co chłopaki z waszej klasy podostawali ;p
nie no, może żulem nie jest (przynajmnie jak narazie)

niedawno wpadłam na pomysł czegoś takiego http://allegro.pl/item468909866_smie...awalerski.html
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:19   #11
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

łahahah fajny pomysł madelajnn ja zwykle kupowałam jakieś głupawe bokserki chłopcy bardzo się cieszyli
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 20:31   #12
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 94
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

haha nie no świetny pomysł ze stringami ja osobiście nie skorzystam, mam z kolegą dobre relacje a jak go znam to sie zaraz obrazi
__________________
Ma maksyma : "Człowiek uczy się na błędach"

"...There's no one quite like you
Be proud in all you do
You know you'll find a way
Be who you are, don't be ashamed now"

Christina Aguilera: Hello
Joanna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 07:29   #13
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Mikołajki klasowe - prezentyhttp://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon6.gif

Też wylosowałam kolegę, a że on za nic nie chciał powiedzieć co chce dostać to już jego problem . Postanowiłam kupić jakiś kubek + słodycze .
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:48   #14
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 94
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

co można kupić oprócz bokserek i kubka?
__________________
Ma maksyma : "Człowiek uczy się na błędach"

"...There's no one quite like you
Be proud in all you do
You know you'll find a way
Be who you are, don't be ashamed now"

Christina Aguilera: Hello
Joanna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:55   #15
martina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

do Joanna 91


A może kolczyka? Oczywiście gdyby miał dziurkę w uchu. W tamtym roku u mnie w klasie to był HIT.... Większość tych "fajnych" chłopaków wlasnie podostawali kolczyki i się bardzo cieszyli
martina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:34   #16
MigdUla
Raczkowanie
 
Avatar MigdUla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

no niesty. ja też wylosowałam chłopaka. .! co kupić.? to najczęstrze pytanie. tymbardziej że on nie ma jakiś tam zainteresowań. myślałam a magicznej kuli nr. 8 ale ona kosztuje 30zł. do tego przysyłka za 15zł. i do tego jakieś słodycze. to razem wyjdzie około 50 zł. a my robimy paczki do 20zł.

podam link. może ktoś z niego skorzysta.
http://www.ministerstwogadzetow.com/...-8-polska.html
MigdUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:16   #17
klosik_93
Rozeznanie
 
Avatar klosik_93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 596
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

widze, nie jestem sama która nie wie co kupić koledze, też ma ten problem pytałam się go co chce dostać ale powiedział, że nie wie, kolegów też się pytałam i nic...u nas wszyscy kupują chłopakom jakieś dezodoranty czy coś a ja chce coś bardziej pomysłowego, pomóżcie!
EDIT:znalazłam fajne figurki z kokosu http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4097234 myślicie, że mogą być?
__________________


Edytowane przez klosik_93
Czas edycji: 2008-11-21 o 17:19
klosik_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 08:56   #18
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

a ja sie zastanawiam, ta kula co wyzej (db pomysł - thx!)
czy boks i kubek? taki standart, no ale kubek jakis smieszny czy coś?
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:09   #19
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Delikatne podpytywanie może zasugerować danej osobie kto go wylosował. Ja swego czasu zorganizowałam "listę życzeń". Czyli puszczasz w obieg kartkę z napisanymi imionami i nazwiskami każdego i każdy obok siebie wpisuje co ewentualnie by chciał. Potem listę każdy odczytuje i być może coś go zainspiruje. Ja np. na takiej liście wpisałam wszystko do aromaterapii i masażu i coś tam jeszcze. Dzięki liście można się dowiedzieć jakie ktoś ma hobby, czego potrzebuje itp. Jestem za prezentami, które się przydadzą.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw

Edytowane przez bebunio
Czas edycji: 2008-11-22 o 09:10
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 09:23   #20
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

No to ja mam inny problem trochę. Wylosowałam dziewczynę. I teraz mam problem, bo bo ona jest bogata i teraz tu nie chodzi o samą wartość prezentu, a o oryginalność. Kolczyki, bransoletkę dostała rok temu. Ciuchów jej nie kupię, bo ona ma bardzo wyszukany gust i mogłabym nie trafić. Kosmetyki... nie mogę, bo ona małą buteleczkę odżywki kupuje sobie za 70zł, to jak dostanie ode mnie jakiś zestaw za 20, to tylko głupio mi będzie, potem myślałam nad książką, bo dziewczyna jest naprawdę inteligentna, dużo czyta, i jakaś ciekawa książka byłaby dobra, ale boję się trafić na coś, co już czytała (czytam podobne książki do niej)... Kubek jest za banalny... lubię dawać albo prezenty praktyczne, albo śmieszne (w tamtym roku sprezentowałam koleżance kajdanki z pluszową otoczką xd)
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:21   #21
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Cytat:
Napisane przez pastelka Pokaż wiadomość
No to ja mam inny problem trochę. Wylosowałam dziewczynę. I teraz mam problem, bo bo ona jest bogata i teraz tu nie chodzi o samą wartość prezentu, a o oryginalność. Kolczyki, bransoletkę dostała rok temu. Ciuchów jej nie kupię, bo ona ma bardzo wyszukany gust i mogłabym nie trafić. Kosmetyki... nie mogę, bo ona małą buteleczkę odżywki kupuje sobie za 70zł, to jak dostanie ode mnie jakiś zestaw za 20, to tylko głupio mi będzie, potem myślałam nad książką, bo dziewczyna jest naprawdę inteligentna, dużo czyta, i jakaś ciekawa książka byłaby dobra, ale boję się trafić na coś, co już czytała (czytam podobne książki do niej)... Kubek jest za banalny... lubię dawać albo prezenty praktyczne, albo śmieszne (w tamtym roku sprezentowałam koleżance kajdanki z pluszową otoczką xd)
Ja co roku uwielbiam dostawać herbaty - porządne,sypane z 5 o'clock czy czasu na herbatę. Za dwie dychy kupisz jej 3 różne
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:32   #22
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

u mnie w klasie, hitem oczywiście były różne śmieszne stringi, czy boskerki
wielu chłopaków dostało zestawy kosmetyków, np. jakiś żel pod prysznic + dezodorant z Adidasa
ale w sumie nic za bardzo oryginalnego nie było.. i zazwyczaj prezenty średnio trafione.
w tym roku jeszcze nie losowaliśmy, ale na pewno zwrócę się do Was później o pomoc
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:59   #23
Ankaa13
Przyczajenie
 
Avatar Ankaa13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

Mmm xDD ! Różowa bransoletka... ? Plus nom... np. błyszczyk do ust. Kurczę trudno tak powiedzieć :P Heh nom to udanego kupowanie xDD
__________________
AnKa
Ankaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:40   #24
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

Na all są takie fajne babskie myszki do komputera
O na przykład takie:
http://allegro.pl/search.php?string=...personal_rec=0
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:49   #25
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

U mnie dla dziewczyn najpopularniejsze były myśki, a chłpocy chcieli paczki ze słodyczmi Ja dostałam śliczny, drewaniany wisiorek, który "pożycza" sobie moja mama
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:54   #26
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Mikołajki-pomocyyy

Hemn, ja bym postawiła na zestaw kosmetyków typu szampon + odżywka, albo jakiś balsam do ciała wraz z kremem do rąk.
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:27   #27
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Ja również mam problem jeśli chodzi o prezent. Łatwo powiedzieć, że skoro wylosowałam dziewczynę to jest dużo pomysłów na to co mogę kupić. Jest tylko jedno "ale". Dziewczyna to raczej taka szara myszka. Mało z nią rozmawiałam nie wiem czy używała kiedyś jakiegokolwiek tuszu do rzęs czy błyszczyka, czy w ogóle lubi takie kosmetyki (choć z drugiej strony która dziewczyna nie lubi choć czasem się pomalować, może są wyjątki). Może nigdy nie miała okazji sobie nić kupić (jest z biedniejszej rodziny)? Nie ma pojęcia. Może jakieś ładnie pachnące kosmetyki do pielęgnacji? Nie mam pojęcia. Chciałabym żeby była zadowolona z prezentu zwłaszcza, że chyba nie może sobie raczej na za wiele pozwolić. Proszę o pomoc.

Edytowane przez 9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Czas edycji: 2008-11-22 o 20:28
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:26   #28
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;9824444]Ja również mam problem jeśli chodzi o prezent. Łatwo powiedzieć, że skoro wylosowałam dziewczynę to jest dużo pomysłów na to co mogę kupić. Jest tylko jedno "ale". Dziewczyna to raczej taka szara myszka. Mało z nią rozmawiałam nie wiem czy używała kiedyś jakiegokolwiek tuszu do rzęs czy błyszczyka, czy w ogóle lubi takie kosmetyki (choć z drugiej strony która dziewczyna nie lubi choć czasem się pomalować, może są wyjątki). Może nigdy nie miała okazji sobie nić kupić (jest z biedniejszej rodziny)? Nie ma pojęcia. Może jakieś ładnie pachnące kosmetyki do pielęgnacji? Nie mam pojęcia. Chciałabym żeby była zadowolona z prezentu zwłaszcza, że chyba nie może sobie raczej na za wiele pozwolić. Proszę o pomoc.[/quote]
A może coś z biżuterii? Jakieś ładne kolczyki albo wisiorek. Zawsze będzie bezpieczniej niż kosmetyk (tak mi się wydaje, bo może być np. uczulona na coś ? ). Albo jakiś błyszczyk w naturalnym kolorze.

Ja zawsze dostawałam jakieś bezsensowne figurki, raz dostałam kaktusa, tusz do rzęs, jakieś kalendarze, których i tak nigdy nie używałam i dużo słodyczy. Ja znowu kupowałam maskotki albo kosmetyki. Ale starałam się wybierać w miarę bezpiecznie, żeby każda potencjalna osoba obdarowana tym prezentem była zadowolona. A w tamtym roku poszłam na łatwiznę i spytałam się wprost, co kupić koleżance, którą wylosowałam. Nie miałam żadnego pojęcia, bo dziewczyna ma chyba wszystkie kosmetyki świata - sama się chwali, że co miesiąc kupuje nowy podkład, bo tak szybko zużywa (potrafi między lekcjami zmywać i nakładać na nowo :O). A teraz wylosowałam bogatą dziewczynę i jestem w kropce. Jest okropnie wybredna, generalnie "gardzi" wszystkim, musi mieć markowe i znane. I jak takiej dogodzić? Myślałam o czymś z biżuterii, ale pewnie i tak będzie niezadowolona.
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:43   #29
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
A może coś z biżuterii? Jakieś ładne kolczyki albo wisiorek. Zawsze będzie bezpieczniej niż kosmetyk (tak mi się wydaje, bo może być np. uczulona na coś ? ). Albo jakiś błyszczyk w naturalnym kolorze.

Ja zawsze dostawałam jakieś bezsensowne figurki, raz dostałam kaktusa, tusz do rzęs, jakieś kalendarze, których i tak nigdy nie używałam i dużo słodyczy. Ja znowu kupowałam maskotki albo kosmetyki. Ale starałam się wybierać w miarę bezpiecznie, żeby każda potencjalna osoba obdarowana tym prezentem była zadowolona. A w tamtym roku poszłam na łatwiznę i spytałam się wprost, co kupić koleżance, którą wylosowałam. Nie miałam żadnego pojęcia, bo dziewczyna ma chyba wszystkie kosmetyki świata - sama się chwali, że co miesiąc kupuje nowy podkład, bo tak szybko zużywa (potrafi między lekcjami zmywać i nakładać na nowo :O). A teraz wylosowałam bogatą dziewczynę i jestem w kropce. Jest okropnie wybredna, generalnie "gardzi" wszystkim, musi mieć markowe i znane. I jak takiej dogodzić? Myślałam o czymś z biżuterii, ale pewnie i tak będzie niezadowolona.
No i obydwie mamy problem, Ty w jedną ja w drugą stronę. Może rzeczywiście coś z biżuterii. Tylko ona chyba nawet nic z biżuterii nie nosi. Ale wydaje mi się, że ucieszyłaby się z jakiś kolczyków chociażby i może ten błyszczyk rzeczywiście. Dobrze chyba będzie też podpytać jej koleżankę, może ona mi doradzi. Jeśli chodzi o sprawę prezentu dla Twojej koleżanki, zastanawiam się i na razie nic mi nie przyszło do głowy.Może jakaś kulka zapachowa do kąpieli, ładne świeczki do pokoju? Ostatni widziałam takie w wysokich szklankach, wypełnione jakąś masą przez co wyglądają jak szklanka z kawą + wkład w środku. Bo skoro tyle kasy wydaje na kosmetyki to raczej nic z tych rzeczy lepiej jej nie kupować. Jedynie te kulki, a może jakąś dobrą sól do kąpieli, czy olejek zapachowy?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:03   #30
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Mikołajki klasowe - prezenty

Też mam problem w tym roku .
Wylosowałam chłopaka podobnego jak autorka wątku .
Pije, pali ogólnie typ ' chuligana ' . Pierwszy pomysł to był Djarumy
ale uznałam,że to nie jest najlepszy pomysł . I teraz jestem w kropce.
Nie mam wcale pomysłu . Prezenty do 25zł . Pomóżcie
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.