Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 23:14   #1651
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

myldziu potraktuj grubiej i czesciej cosmelanemBedzie wszystko dobrze

Megulcu kochany czerwony kapturku Slicznoto Ty mojaDo twarzy Ci w czerwonej czapce!!!


Ide spac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:14   #1652
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ZYBAN to coś się zowie Buczuś
Domciu śpij słodko.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:17   #1653
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
ZYBAN to coś się zowie Buczuś
Domciu śpij słodko.
A to Madzia brala


Kamilko jestem z Toba ,bardzo blisko I jeszcze blizej Bardziej sie nie da.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:18   #1654
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Chyba dzisiaj nas wszystkie wzieło na sentymenty. Natalio co słychać tak cichutko siedzisz.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:19   #1655
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
ZYBAN to coś się zowie Buczuś
Domciu śpij słodko.
O ja to bralam - psychotrop ufffff ale działa tylko te skutki uboczne itp... lepiej niech Buczka zostanie przy tabexie
Teraz juz mówie dobranocki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:24   #1656
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O ja to bralam - psychotrop ufffff ale działa tylko te skutki uboczne itp... lepiej niech Buczka zostanie przy tabexie
Teraz juz mówie dobranocki
dobranoc,tez mi troche zle na duszy ,a Masimka jeszcze mnie dobila
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:24   #1657
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Przypominam że w piątek jest dzień babci I też już idę ale nie do łóżka Pa Pa.
Mam nadzieję że nasz siostrzyczka się jutro do nas odezwie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 23:26   #1658
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ja też się żegnam
I smutno się jakoś zrobiło ale jutro będzie nowy,lepszy dzień ....pierwszy dzień reszty naszego zycia
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:27   #1659
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megi to prawda,śliczny piesio Pa
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:33   #1660
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Witam kochane cosmelanki
Domcia mnie namierzyła i przywołała
Podczytuję pamietnik, jestem na 19 stronie, uff, ale prodkujecie
Masi o co chodzi
Ja sie urodziłam w Kielcach, mieszkałam juz w różnych miejscach i w kraju i za granicą i uważam, że to nie ma żadnego znaczenia, ważne jaką osobą się jest. Można mieszkać w centrum 2mln metropolii i nic nie wiedzieć o życiu.
Jeśli chodzi o cosmelan jestem 2 mce po masce, plamy zniknęły, ale tradzikowych zmian bez liku, nie wiem co robić, chyba powtórzę maske za miesiąc, wysypuje mnie regularnie i masakrycznie

Mylda maska nic nie da, nie ma najmniejszego sensu. Miałam to samo, dosłownie zasypywało mnie i takimi jakich nigdy nie widziałam z bliska, obrzydliwe, głębokie i liczne. Kochana nie mam teraz żadnego świństwa. Smaruj cos2 i koniecznie analizuj składy kremów, których używasz! Napisz tu jakich kosmetyków używasz. Mnie studiowanie tych zawiłości zajmuje sporo czasu ale mam już efekty.

Dobrej nocy Cosmelaneczki

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-10 o 23:40
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 01:32   #1661
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witaj Nati

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj (sobota wieczór) z Masi- długo- jest jej bardzo przykro. Mówiłam jej, ze ja też z podkarpackiej wiochy i wszystko to, co wyście tutaj mówiły.....ale nie wiem czy ją przekonałam. Bo tu nie chodzi o jakies "kompleksy" kto skąd jest- tylko o to, co napisała na początku- można się ze sobą nie zgadzać, można się nie lubic, ale dotarły do niej jakieś info. na privie- czy to od Kamy..czy od którejś z nas-nie wiem dokadnie, bo mi tego nie wyjaśniła...że jest uważana za osobę która się tu wymądrza itp...mimo że jest z wiochy. A póżniej jeszcze to haslo Kamoplamy do mnie z której ja wiochy jestem......czyżby ktos jej podsunął taka myśł...nie wiem.

Co do mnie informuję wszystkich, że jestem dumna z tego że mieszkam właśnie tu, dumna z tego kim jestem i uważam sie za dobrego człowieka. I to samo powiedziałam Masi., nawet przez pewien czas uważałam że jest lekarzem znającym się na rzeczy.

Myślę, że im wiecej wsparcia i dobrego Masi od nas usłyszy ...to pomoże ..wierzę w to, że wróci do nas. A ten, kto jej wyrządził przykrość i sprawił ze zrobiło się z tego takie śmierdzące g....powinien przeprosić. Może to zorbić na priv...mnie nie zalezy...zależy mi na tym aby Masi wóciła.
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 08:36   #1662
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzieńdoberki
to co ja dzis kawke polewam
Masimka wracaj zrobimy co imrezkę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 08:36   #1663
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No,nie teraz ,kiedy ja postanowiłam wrócić odchodzi jedna z najbardziej nieocenionych w swych radach osoba.Protestuje!!!!

Masima wracaj,za parę dni wreszcie robię sobie zabieg.Potrzebuję Ciebie!!! i twoich rad!!!

Chyba trochę Cię rozumiem.I wcale nie chodzi tu o miejsce zamieszkania!!!!!Swego czasu ja też odeszłam ,wypalona przechwałkami typu :"czego to nie mam i co posiadam,czego się dorobiłam,jakiego to cudownego mam TŻ,w jakim domu mieszkam,jaki mam ogród,na jakie egzotyczne wakacje się wybieram,zdjęcia kolekcji torebek,butów,no i planowane zabiegi wstrzykiwania sobie botoxu.Ja też mam 40 lat , tak jak te Panie,też jestem maniaczką kosmetyków ,zakupoholiczką i osobą lubiącą dbać o siebie mimo,że mam 3 dzieci. To wszystko mocno mnie zniechęciło do tego pamiętnika,który w pewnym monencie w ogóle przestał pełnić swoją rolę.Potem było,trochę lepej,ale ja już straciłam do niego serce.Za dużo tu "lukru"Dziewczyny, trochę z tym przystopujcie,bo aż mdli. Moim skromnym zdaniem Masimkę załamało to,że kamaplama powiedziała na głos coś, co sama Masimka zauważyła dużo wcześniej tylko przez ogromną sympatię do Was nic nie mówiła,robiła po prostu swoje.Dawała profesjonalne,drogocenne rady nowym cosmelanowiczkom i chwała jej za to!!

Masimko wracaj!!!Jeteś zwykłą ,skromną i bardzo naturalną osobą.Nie wiem ,czy teraz po tych gorzkich słowach prawdy,któraś coś mi doradzi.Kiedyś zawsze mogłam liczyć na kamilię,osobę która wielokrotnie podkreślała ,że jest ze wsi.I co z tego!,skoro ja właśnie ją lubiłam najchętniej podczytywać.Pisała fajne i mądre rzeczy,tak jak Ty i wiele innych osób,których nicków już nie pamiętam.

Buczka i Dome jesteście bardzo mądre i wrażliwe,mamy po tyle samo lat,a mimo to ,w tamtym czasie nie czułam od Was pozytywnej energii.Miałam wrażenie,że pytania drażniły i nudziły Was i tylko niepotrzebnie i rozpraszły uwagę innych udzielających na nie odpowiedzi /niekiedy niestety na odczepnego/.

Tak,więc kochane równolatki przemyślcie parę spraw.Piszę to nie po to by kogokolwiek ranić,ale po to by ten Pamięnik dalej służył innym dziewczynom załamanym swoimi plamami.Trzeba im pomóc.Są w depresji!!,a nie chwalić się swoimi osiągnięciami i zawartością w szafie.To im napewno nie pomoże!!!!!


jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 08:53   #1664
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witaj Nati

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj (sobota wieczór) z Masi- długo- jest jej bardzo przykro. Mówiłam jej, ze ja też z podkarpackiej wiochy i wszystko to, co wyście tutaj mówiły.....ale nie wiem czy ją przekonałam. Bo tu nie chodzi o jakies "kompleksy" kto skąd jest- tylko o to, co napisała na początku- można się ze sobą nie zgadzać, można się nie lubic, ale dotarły do niej jakieś info. na privie- czy to od Kamy..czy od którejś z nas-nie wiem dokadnie, bo mi tego nie wyjaśniła...że jest uważana za osobę która się tu wymądrza itp...mimo że jest z wiochy. A póżniej jeszcze to haslo Kamoplamy do mnie z której ja wiochy jestem......czyżby ktos jej podsunął taka myśł...nie wiem.

Co do mnie informuję wszystkich, że jestem dumna z tego że mieszkam właśnie tu, dumna z tego kim jestem i uważam sie za dobrego człowieka. I to samo powiedziałam Masi., nawet przez pewien czas uważałam że jest lekarzem znającym się na rzeczy.

Myślę, że im wiecej wsparcia i dobrego Masi od nas usłyszy ...to pomoże ..wierzę w to, że wróci do nas. A ten, kto jej wyrządził przykrość i sprawił ze zrobiło się z tego takie śmierdzące g....powinien przeprosić. Może to zorbić na priv...mnie nie zalezy...zależy mi na tym aby Masi wóciła.
Dzięki, Novi. Przyznam, ze liczyłam na to, że troche nam sprawe rozjaśnisz.
Ludzkie emocje to bardzo wrażliwy temat. Mam jednak nadzieję, że Masi do nas wróci. Brakuje jej tutaj, jej rzeczowego i dogłębnego traktowania tematu, ale i zwykłych naszych rozmow, czy żartów. Przecież dzięki jej wiedzy i chęci dzielenia się nią, uniknęłyśmy błędów w pielęgnacji, czy nietrafionych zakpupów kosmetyków. Masi kochana, przemyśl prosze, czy warto aż tak się przejmować niesprawiedliością. To potrafi być przykre, ale puste, obraźliwe słowa godzić powinny w tego, kto je wypowiada.
Jozefinko, mysle, ze mogłaś odbierać niektóre wypowiedzi taki sposób dlatego, że może jeszcze niedługo tu jesteś, że nie do końca nas "czujesz". Fakt, często odbiegamy od tematu, wrzucając swoje prywatne sprawy, ale nie sądzę, żeby celowo, czy notorycznie traktowano tu kogoś pytajcego z lekceważeniem, czy jak natrętną muchę.
Dobrze nam tu razem, ale każda z nas jest inna, ma inne życie, status i doświadczenia życiowe i nie mamy w intencjach traktowac kogoś z góry, czy się przechwalać. Natomiast, jesli tak to wygląda z boku, to sama sie zacznę sobie baczniej przyglądać. I Twoj ostatni akapit zapamiętam. Bo zawsze można sie porozumieć. Trzeba tylko chcieć. Tak uważam.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-11 o 09:09
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:52   #1665
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

jozefinko masz z pewnoscia duzo racji.Tylko,ze u nas zaczelo sie od wspolnych plam i skonczylo na wirtualnej przyjazni.My nie jestesmy w stanie caly czas pisac o cosmelanie,bo bardzo sie zblizylysmy do siebie.To i zaczelysmy pisac o innych szczesciach i problemach .A ile razy te rozmowy z dziewczynami pomogly mi wyjsc z dolka.I CHWALA IM ZA TO!!!
Co do lukrowania,to u nas tego nie znajdziesz.Zle rozumiesz nasze posty.
A chwalenie sie zawartoscia szafy...? Na milosc boska,przeciez kazda baba ma potrzebe sie czyms pochwalic!!! a komu jak nie swojej przyjaciolce opowie o zakupach!
I tak szczerze jakbysmy tutaj tylko i wylacznie o plamach pisaly,to umarl by ten pamietnik juz w pierwszej czesci.

p.s. dodam jeszcze,ze u nas kazda osoba otrzymala pomoc i porade.I nie wysylamy do czytania calych 5 czesci,albo innych watkow,tylko od razu odpowiadamy.Obojetne czy pytanie wiaze sie z cosmelanem,czy strupem na dupie!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:57   #1666
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś:calu s:
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:06   #1667
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jozefinko masz z pewnoscia duzo racji.Tylko,ze u nas zaczelo sie od wspolnych plam i skonczylo na wirtualnej przyjazni.My nie jestesmy w stanie caly czas pisac o cosmelanie,bo bardzo sie zblizylysmy do siebie.To i zaczelysmy pisac o innych szczesciach i problemach .A ile razy te rozmowy z dziewczynami pomogly mi wyjsc z dolka.I CHWALA IM ZA TO!!!
Co do lukrowania,to u nas tego nie znajdziesz.Zle rozumiesz nasze posty.
A chwalenie sie zawartoscia szafy...? Na milosc boska,przeciez kazda baba ma potrzebe sie czyms pochwalic!!! a komu jak nie swojej przyjaciolce opowie o zakupach!
I tak szczerze jakbysmy tutaj tylko i wylacznie o plamach pisaly,to umarl by ten pamietnik juz w pierwszej czesci.

p.s. dodam jeszcze,ze u nas kazda osoba otrzymala pomoc i porade.I nie wysylamy do czytania calych 5 czesci,albo innych watkow,tylko od razu odpowiadamy.Obojetne czy pytanie wiaze sie z cosmelanem,czy strupem na dupie!
Buczuś, to ja Ci teraz polukruję
Ja Cie kocham szalenie i namiętnie!! Za to jaka jestes
A TWOJ OSTATNI AKAPIT to już na pewno zapamiętam!!! Przez te strupy na dupie , jakkolwiek - Bogu dzięki - są mi całkowicie obce I niech tak zostanie
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:19   #1668
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Szkoda tylko,ze jozefinka tak pochopnie nas osadzila,nie dajac nam szansy pokazania jakie naprawde jestesmy.
Masimka wracaj do nas!



Tajga jak tam buzka i nastroj dzisiaj?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:48   #1669
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
No,nie teraz ,kiedy ja postanowiłam wrócić odchodzi jedna z najbardziej nieocenionych w swych radach osoba.Protestuje!!!!

Masima wracaj,za parę dni wreszcie robię sobie zabieg.Potrzebuję Ciebie!!! i twoich rad!!!

Chyba trochę Cię rozumiem.I wcale nie chodzi tu o miejsce zamieszkania!!!!!Swego czasu ja też odeszłam ,wypalona przechwałkami typu :"czego to nie mam i co posiadam,czego się dorobiłam,jakiego to cudownego mam TŻ,w jakim domu mieszkam,jaki mam ogród,na jakie egzotyczne wakacje się wybieram,zdjęcia kolekcji torebek,butów,no i planowane zabiegi wstrzykiwania sobie botoxu.Ja też mam 40 lat , tak jak te Panie,też jestem maniaczką kosmetyków ,zakupoholiczką i osobą lubiącą dbać o siebie mimo,że mam 3 dzieci. To wszystko mocno mnie zniechęciło do tego pamiętnika,który w pewnym monencie w ogóle przestał pełnić swoją rolę.Potem było,trochę lepej,ale ja już straciłam do niego serce.Za dużo tu "lukru"Dziewczyny, trochę z tym przystopujcie,bo aż mdli. Moim skromnym zdaniem Masimkę załamało to,że kamaplama powiedziała na głos coś, co sama Masimka zauważyła dużo wcześniej tylko przez ogromną sympatię do Was nic nie mówiła,robiła po prostu swoje.Dawała profesjonalne,drogocenne rady nowym cosmelanowiczkom i chwała jej za to!!

Masimko wracaj!!!Jeteś zwykłą ,skromną i bardzo naturalną osobą.Nie wiem ,czy teraz po tych gorzkich słowach prawdy,któraś coś mi doradzi.Kiedyś zawsze mogłam liczyć na kamilię,osobę która wielokrotnie podkreślała ,że jest ze wsi.I co z tego!,skoro ja właśnie ją lubiłam najchętniej podczytywać.Pisała fajne i mądre rzeczy,tak jak Ty i wiele innych osób,których nicków już nie pamiętam.

Buczka i Dome jesteście bardzo mądre i wrażliwe,mamy po tyle samo lat,a mimo to ,w tamtym czasie nie czułam od Was pozytywnej energii.Miałam wrażenie,że pytania drażniły i nudziły Was i tylko niepotrzebnie i rozpraszły uwagę innych udzielających na nie odpowiedzi /niekiedy niestety na odczepnego/.

Tak,więc kochane równolatki przemyślcie parę spraw.Piszę to nie po to by kogokolwiek ranić,ale po to by ten Pamięnik dalej służył innym dziewczynom załamanym swoimi plamami.Trzeba im pomóc.Są w depresji!!,a nie chwalić się swoimi osiągnięciami i zawartością w szafie.To im napewno nie pomoże!!!!!



dzień dobry Wszystkim - bardzo Wam dziekuję za słowa, które dopiero dzsiaj przeczytałam. Mocno mnie wczoraj zwineło do środka. Taka data wywołuje emocje.

Jozefinko - dziekuje za miłe słowa. Widzisz, ja to widzę tak - to , jak Ty napisałaś co czujesz, co spowodowało Twoją trudność w byciu na tym forum, napisałaś szczerze, ale kulturalnie. Bez jadu i wywołalaś dzieki temu , jak widać po postach, ktore sie potem pojawiły, także refleksję, próbę spojrzenia na to, co napisałaś , Twoimi oczami. bo ktoś fajny to napisał,z którym to człowiekiem warto na chwilę zamienić się miejscami, i zobaczyć coś jego oczami. To wielka umiejętność
Przykro mi, ale kamaplama zrobiła coś zdecydowanie innego - atakowała. I uczciwą reakcja na to jest opór i niezgoda i złość. Bodziec - reakcja. Taka to była akcja
Byc może jeszcze coś zrobiła, do czego nie mamy wszyskie dostepu, bo stworzyła , być może , jakies kulisy. Byc może stąd emocje Masimy. Tylko, jak ktoś jest uczciiwy i prostolinijny, jak Masima, to do glowy mu nie przyjdzie, ze ktoś może manipulowac i kłamac. Być może tak się tu stało. chciaalabym, żeby udało sie to wyjasnić.
Jozefinko - ja mieszkam na wsi, mieszkamy trochę jak włoska rodzina, dwa domy z jedną furtką , wspólnym terenem i tu cała moja rodzna - mama, brat , ja i nasze rodziny. To brzmii byc moze sielankowo , bo my sie z soba dobrze ze czujemy i potrafimy współpracować, a nasze dzieci maja więcej osób, któe na co dzień kochają i ucza sie ich kochać, potrafimy współbyc, ale to nasz wybór - kiedyś mieszkalismy w mieście. Wiele z nas dokonało takiego wyboru. Byl tez moment, kiedy wybudowanie domu było po prostu tańsze od mieszkania w dużym mieście. To częsciowo i nasza historia. Czasami były to inne powody. Większego znaczenia to nie ma. Mysle, że jeżli będziemy z soba tak rozmawiać, kiedy pojawi się coś trudnego dla które z nas, jak Ty to zrobiłaś, to forum przetrwa. a jezli napiszesz, w jakim wieku masz tę trójeczkę , to bardzo się ucieszę, że wiem coś dla mnie ważnego o Tobie. Moze masz chłopca lat 10 ? Który ma fioła na punkcie star wars ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:51
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 11:15   #1670
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madzia Pamietaj o mnie i o bialej perle.Kurcze nie moge wytrzymac dluzej jak 10 minut,taki slinotok mam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:23   #1671
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

wysłałam ci widadomości na priv.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:35   #1672
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Iv- czy Ty o tym pisałas Buczusi ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=283630


L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania
Kamilcia tak o tą serię maseczek chodzi. Są ich cztery rodzaje w zależności od problemu.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...16&postcount=2
Ja używam tej 3 i 4
W aptece, kosztuje ok 16-19zł.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-11 o 11:38
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:53   #1673
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilcia tak o tą serię maseczek chodzi. Są ich cztery rodzaje w zależności od problemu.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...16&postcount=2
Ja używam tej 3 i 4
W aptece, kosztuje ok 16-19zł.

dzięki Ivuś - coś mi się nie podobają moje wlosy -wiem, że to zima itp. ale chyba mimo wszystko cos jest nie tak. chyba znowu czas zrobić morfologie.


z dobrych, tanich rzeczy, to polecam balsam do ust sephory - 10 zł, a usta super nawilżone. Niestety, podobno będzie wycofywany.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:27   #1674
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam w ten piękny dzionek
Kami ja właśnie trzymam maskę na włosach z eklipy i nem
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:37   #1675
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam w ten piękny dzionek
Kami ja właśnie trzymam maskę na włosach z eklipy i nem
a jak bede miala szczescie to sobie jutro ivciowa maseczke zrobie
A potrzeba do tego jakiegos czepka,bo cos tam czytalam

Cassaciu goscie juz pojechali?

No i ponawiam pytanie o castrolku,gdzie to babsko?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:55   #1676
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Plameczki - jakoś mam potrzebe wrócić do tego, co mi powiedziala moja p. dr, która teraz robiła mi mezo, ale przy okazji zaczeła mnie ustawiać po - cosmelanowo, bo do lekarki z erisa, u któej robiłam cos, nie wróce nigdy.
Według niej, to nie jest normalne i dobre dla skóry, by ciągle się łuszczyła. Dlatego kazała mi moja twarz " uspokoić", tak jak to wczoraj opisałam. Jezeli nie tylko ja mam teraz kontakt z lekarzem - dermatologiem, to moze warto żebyście i Wy go o to zapytały ? Jak długo po masce można przyjąć, że to jest ok, a od którego momnetu podejsć do tego indywidualnie i trochę zmienić procedurę. ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:59   #1677
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzien dobry

Kamiznam Twoj bol.Zazdroszcze Ci jednak,tej wiezi jaka mialas ze swoim tata.Sama takiej nie mialam,a odejscie mojego taty to byl jednak wielki bol i pustka,ktorej do tej pory nie potrafie zrozumiec i zapelnic.Nie umiem znalezc slow pocieszenia

Mam dzis kiepski dzien.Cala noc pekala mi glowa,nawet tabletka od lekarza nie pomoglaJuz nie wiem jak sobie z tym radzic.


Masi czytajac Twoj post poczulam sie tak,jakbym sama Cie zranila.Jezeli tak bylo,to przepraszam.Nie zrobilam tego umyslnie.Prosze wroc.Jestes jedna z bardziej kompetentnych osob na tym forum.Nie uwierze,ze swoimi odpowiedziami i radami moglas kogos urazic
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:15   #1678
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Kamiznam Twoj bol.Zazdroszcze Ci jednak,tej wiezi jaka mialas ze swoim tata.Sama takiej nie mialam,a odejscie mojego taty to byl jednak wielki bol i pustka,ktorej do tej pory nie potrafie zrozumiec i zapelnic.Nie umiem znalezc slow pocieszenia

Mam dzis kiepski dzien.Cala noc pekala mi glowa,nawet tabletka od lekarza nie pomoglaJuz nie wiem jak sobie z tym radzic.


Masi czytajac Twoj post poczulam sie tak,jakbym sama Cie zranila.Jezeli tak bylo,to przepraszam.Nie zrobilam tego umyslnie.Prosze wroc.Jestes jedna z bardziej kompetentnych osob na tym forum.Nie uwierze,ze swoimi odpowiedziami i radami moglas kogos urazic

Dziekuje Saguniu. Czy na tym forum o bólu glowy, do którego wkleilam ci link, jest coś, co mogloby Ci pomóc lub ukierunkować poszukiwania źródel Twojego bólu ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:15   #1679
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Nie chcę być podejrzana. Może zacznę od siebie

Masimka nie pisałam do Kamyplamy. Czy Kama plama pisała, że ja do niej pisałam?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:17   #1680
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka potrzeba czepka ale ja go zastąpiłam jednorazówką goscie jadą w następną sobotę
Do szystkich dziewczyn: Wymądrzanie się a kompetentne odpowiedzi Masimy to zupełnie dwie inne rzeczy. Masi to kobieta odpowiedzialna i skrupulata - muszę powiedzieć że jak bym miała takiego pracownika w firmie który się aż tak angażuje to bym pod niebiosa go wynosiła. Jeżeli ktoś jej tego zazdrości to niech to nazywa wymądrzaniem się. Mądry wie i potrafi docenić. A zazdrość była i będzie niestety. Masi wróćTo ja, ta nierozstropna i głupowata cassatta.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.