Proszę o pomoc! Jaki krem do mojej twarzy?! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 21:47   #1
Lamya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1

Proszę o pomoc! Jaki krem do mojej twarzy?! :(


Witam wszystkie forumowiczki. Założyłam nowy wątek ponieważ potrzebuję pilnej porady. Mam 22 lata. Jestem szczupłą, wysoką osobą, mam bardzo jasne włosy, brwi i rzęsy, a co za tym idzie - cerę. Od dawna mam z nią mnóstwo problemów, ale dziś wieczorem coś we mnie pękło i stwierdziłam, że czas zapytać kobiet doświadczonych i specjalistek co mogłoby mi pomóc... Otóż, mam cerę tłustą, świecącą się, paskudną [właściwie to mieszaną, czasem suszy mi się skóra zwłaszcza nad oczami i na nosie, w taki sposób, że niemal się sypie...] nie wspomnę o wypryskach... Nigdy nie miałam ich dużo. To zazwyczaj kilka kropek różnego rodzaju [rzadko są to pryszcze wypełnione ropą z czerwoną obwódką, najczęściej są to te ogromne, czerwone, leżące głęboko pod skórą, bardzo bolesne] Czasem z głupoty staram się ich pozbyć na własną rękę, niestety efekty są przerażające... Gojące się miesiącami rany zamieniające się potem w czerwone doły na twarzy... Kolejny problem - kolor. Niejednolity, dziwny, miejscami jestem czerwona, gdzieindziej blada, różowa etc. Tak to mniej więcej wygląda. Czego poszukuję? Preparatu dzięki któremu pozbędę się wszystkich wymienionych niedoskonałości. Czego oczekuję? Zdrowej, idealnie gładkiej cery o jednolitej barwie. Bardzo proszę o podanie najlepszych z najlepszych preparatów które wy drogie Panie polecacie i które wam pomogły. Marka i cena nie ma znaczenia, liczy się tylko to by dawało efekt! Z góry dziękuję za pomoc.
Lamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 23:27   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Proszę o pomoc! Jaki krem do mojej twarzy?! :(

Radzę wybrac się do dobrego dermatologa, który wyleczy co co dzieje się na Twojej twarzy.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 23:35   #3
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Proszę o pomoc! Jaki krem do mojej twarzy?! :(

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Radzę wybrac się do dobrego dermatologa, który wyleczy co co dzieje się na Twojej twarzy.
Dokładnie
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.