Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 10:34   #3031
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=SzatAnka71;12641796]To ja nawet nie próbuje
Miszelka ja chyba sie wypisuję z pigma jak czytam jak to wygląda[/quote ]Szatanko po cosmelanie jest jeszcze gorzej..jak z moich obserwacji wynika ..to idzie wytrzymac,jesli naklada sie cieniutko..skora sie łuszczy,czerwienieje,scho dzi(roluje)i zadnych podraznien nie odnotowałam..byc moze gorzej to wyglada po nałożeniu na całą twarz,ale bez wyrzeczen jakichkolwiek,bez buraka,złuszczenia:rolley es:-nie ma innej metody jak narazie by pozbyc sie plam..trzeba tylko zachowac umiar i odrobine zdrowego rozsądku..probowac po kawałeczku..kazda skora wszak reaguje inaczej...Skarbie Ty brałaś ten Linimer?zamówiłam go...Czy Biogal a Linimer to podobne są ?Buziaczki niedzielne dla Wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:35   #3032
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A Szatanko Beata opisuje cosmelanowe traumiaste przechodzenie nie pigmanorm..Nikt na kawkę nie chce wpaść?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:58   #3033
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To ja nawet nie próbuje
Miszelka ja chyba sie wypisuję z pigma jak czytam jak to wygląda
Ja jestem po cosmelanie, nie pigmanormie, SzatAnka. Z tego, co czytam, doświadczenia z pigmanormem są jednak lepsze... I odszczekuję to, co pisalam wcześniej, ze cos2 nie likwiduje plam na dekolcie - likwiduje. Ładnie schodzą Witam poobiednio
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:49   #3034
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

czesc , czesc ....a mi skorka sie trzeci dzien luszczy po posmarowaniu cosmelanem ....juz tylko raz w tyg smarowac bede bo mam dosc ...cos mi sie zdaje ,ze miejscami moja skora znow zmienia kolor na ciemniejszy ....obawiam sie ,ze plamki pojawia sie niebawem znow w tych samych miejscach - cos jakby cienie juz mam , takze stwierdzam ,ze robienie maski jest calkowiecie pozbawione sensu ....nie ma co przechodzic przez ta traume zeby cieszyc sie TYLKO przez 2 mies , w zeszlym roku po masce plamy pokazalymi sie znow po 4 mies , teraz po 2 mies juz cienie mam , wiec juz odpuszczam , zuzyje cos2 do konca i koniec ....zadnej maski , zadnego cosmelanu wiecej ...w moim przyp to sie nie sprawdza ...za krotko dziala ....tylko ryczec ale takie sa fakty ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-07 o 15:53
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:13   #3035
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel, łączę się w bólu. też coraz gorzej znoszę cosmelan...
Dziewczyny używam Sunbrellę 50+ Dermedic. Ładnie się wchłania, jest mniej tłusty niż Iwostin, szybciej można go aplikować, nawet kilka razy. Ponoć fotostabilny i mineralny. Wkurza mnie tylko tubka z twardego plastiku. zapłaciłam niecałe 30 zl.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:42   #3036
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi...zrób przerwe bo sie wykonczysz i kup ten pigma (ktos tu proponował)!!! odczekaj 2 tyg i sprobuj raz po raz pigmanormem,moze a nóz lepsze efekty bedziesz widziała..innych metod skutecznych-brakCHANEL PRECISION hydramax + active creme i ESTEE LAUDER SUPER PALETA CIENIE kupilam,zobaczymy ..Beatko super ze testujesz cos nowego..bo te filtry to nas dożywotnio,a mnie...G łowa mnie boli Chłopaki torem kubicy sie bawią a mnie od tych bollingów łep rozbolał
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:29   #3037
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kobietki ja wiem że Beata ma cosmelanTamtą opinię co cytowałam to był pigma.Po ochłonięciu myślę że jak dasz radę Miszelko to mi załatw ten pigma.Najwyżej stracę kasę jak nie będę używać.A wiecie że ja nie zapomniałam o nano-platyniePrzecież to nano technologiaTo kawałek drogi odemnie ale wybiorę się tam pogadać ze sprzedawcą,choć wątpię czy będzie coś wiedziałNo i jest jeszcze ponoć dobry kwas kojowy
Miszelka ja jednak zdecydowałam się na krem flavo c .Tak się przed nim broniłam bo zapomniałam że ma kwas hialuronowy

Lapielq bo tak bywa że nie na wszystko wszystko działa.Szkoda że to twarz i tyle cierpień na nic ale gdybyś nie próbowała to pewnie byś żałowała

Jeśli chodzi o filtry to dziś dostałam próbki Biodermy i Antheliosu.Sprawdzę choć Eucerin mi nawet pasujeAle sprawdzić muszę
Z Dermedica mam krem do rąk.Fajny ale dziwna konsystencja no i nie taki drogi a dobrze się wchłania
A do ciała kupiłam olejek Eucerin.Duży ale drogi.Myślałam że będę miała spokój z balsamem ale raczej się go nigdy nie pozbędę

Miszelko Słonko Linimera nigdy nie brałam ale ten olej ma dobre opinieJedno opakowanie spróbuj i zobaczysz jak działa.Biogalu też nie brałam. Ja jem rybki Omegę forte i są ok ale nie nawilżają tak jak bym chciaładlatego dokupię Capivit hydro

Lecę Dziewczynki do wanny bo jutro cały dzień w pracyBuziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:18   #3038
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czy ktoras z Was uzywala kremu 50+ firmy Lancaster ???? albo w ogole kosmetykow tej firmy ???? cos mnie kusi ,zeby kupic bo na wizazu ten krem
50 + ma dobra opinie ale wole was jeszcze spytac

milego wieczorku
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:44   #3039
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was uzywala kremu 50+ firmy Lancaster ???? albo w ogole kosmetykow tej firmy ???? cos mnie kusi ,zeby kupic bo na wizazu ten krem
50 + ma dobra opinie ale wole was jeszcze spytac

milego wieczorku
Ja nie używałam za to zaczynam być pod urokiem Biodermy.Dopiero go raz uzyłam ale naprawdę jest fajny i nie świecę się po nim jak żarówkaKtóraś z Was ma jakieś doświadczenia z filtrami Biodermy?

Miłego dnia Kobietki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:55   #3040
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71
Ja nie używałam za to zaczynam być pod urokiem Biodermy.Dopiero go raz uzyłam ale naprawdę jest fajny i nie świecę się po nim jak żarówkaKtóraś z Was ma jakieś doświadczenia z filtrami Biodermy?

Miłego dnia Kobietki
......................... ......................... ..........

hej , ja mam Bioderme kolorowa obecnie - taka sobie jak dla mnie bo sie swieci i tlustawa niestety ale z braku laku sie nia smaruje ...i tak lepsza niz ta zwykla moim zdaniem , zwykla mnie bieli i dopiero tluscioch ....
wiesz moim zdaniem wszystkie filtry sa be i dlatego wciaz szukam jakiegos kremu z filtrem , ktory bedzie normalny tzn nie tlusty ale poki co ....jak ci pasi Bioderma to fajnie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:24   #3041
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja zgadzam sie z Lapiel, dla mnie tez wszytskie filtry są okropne. Lancastera nie uzywałam bo nie wiem czy sa stabilne, pani w drogerii nie wiedziała. ale na KWC sprawdz, z tego co pamietam to ma dobre opinie.
Michell nie moge wiadomoscic odczytac od ciebie:-(
Lapiel czy ty cos dajesz na ta bioderme? ja tylko troche dry-flow.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Miszell ile kosztuje pigmanorm? smarujesz się ciągle?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

dziewczyny arto kupić flavo c? mysle o tym forte ale drogi cholernie 90zł, nie wiem czy sens bo juz na filtry fortune trace. Pisza na stronie ze najlepiej stosować serum z kremem w sumie to ponad 100 chyba zwariowali???co myslicie?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 14:06   #3042
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello plameczki
co tu tak cicho?
ale mam dziś młyn w pracy
ale po pracy ide do kina na demony i anioły - była któraś?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:16   #3043
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello plameczki

ale po pracy ide do kina na demony i anioły - była któraś?
Tom Hanks cały czas biega po Rzymie i Watykanie, żeby uratować świat. Ale bardzo dobrze się ogląda
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:21   #3044
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Tom Hanks cały czas biega po Rzymie i Watykanie, żeby uratować świat. Ale bardzo dobrze się ogląda
hi hi i to długo biega -film trwa ponad 2 godziny
trafiłam w aptece na jakąś promocje vichy i zgarnęłam kilka próbek, min. krem do skóry odwodnionej aqualia thermal hmm może niezły
nie jest taki drogi, tubka 40 ml 63,40, słoik 50 ml 73,80 zł
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:41   #3045
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jedynusia
hi hi i to długo biega -film trwa ponad 2 godziny
trafiłam w aptece na jakąś promocje vichy i zgarnęłam kilka próbek, min. krem do skóry odwodnionej aqualia thermal hmm może niezły
nie jest taki drogi, tubka 40 ml 63,40, słoik 50 ml 73,80 zł

......................... ........

jedynusiu te kremiki sa dobre , znam je i teraz uzywam wlasnie serum Aquali Thermal ale mam zamiar kupic kremik , ten w sloiczku, ta bogata wersje do suchej skory - juz go kiedys uzywalam i na lato w sam raz
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:48   #3046
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczki wróciłam i melduje:Pati(nap na pv)nie smaruje sie ciągle,raz po raz jak zapowiadaja dłuższą aurę w niepogodzie Flavo jezeli chcesz to kup serum 8% + krem..super,naprawde..nie zapycha..jedno na drugie działa! nie śmierdzi flavo liftingujace tysz fajne ale mysle ze te dwa wystarczą..Sumiennie robię co nocNuśka demonów i aniołków Ci sie zachciało..Lapi a moze cosmelan do lodówki..filtr (stabilny!) na paszczę i zrób sobie przerwe od tego szarpania... moze winowajca jest wlasnie nieodpowiedni filterek?powinien byc niedestabilizujacy z podkladem i nieperfumowany!!!!...bo po perfumowanych plamy ciemnieją jak przetestuje chanelka nawilzajacego to Ci zdam relacje,narazie czekam na paczkę...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:39   #3047
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

PATIKA
dziewczyny warto kupić flavo c? mysle o tym forte ale drogi cholernie 90zł, nie wiem czy sens bo juz na filtry fortune trace. Pisza na stronie ze najlepiej stosować serum z kremem w sumie to ponad 100 chyba zwariowali???co myslicie?

Możesz kupić zestaw na biochemii urody (serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - 20,50 zł za 42 ml) lub półprodukty na mazidłach i sama zrobić - o wiele taniej wychodzi, a efekty podobne takie same
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:33   #3048
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuska jak film?Svr dostałaś?smarujesz?bo czy działa to za wczesnie by pytac a gdzie Malla?Magda,W inni..Wy tez sie pokażcie raz po raz...Idę zazywac kapieli w soli bochyńskiejMorze martwe taaaak daleko Dobranoc..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:51   #3049
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki ale mi się narobiło zaległośći nie mam ostatnio czasu na nic - od czwartku urlopuję:jupi : no i w związku z tym muszę w pracy pozamykać pewne sprawy, poza tym dochodzą zakupy coby jak człowiek nad morzem wyglądać, nie wspomnę, że pół świata zjechałam żeby mojego revlonka dostać - masakra!!!! W końcu kupiłam u siebie, ale najpierw całą stolicę zwiedziłam. Avenkę chciałam kupić - też nie było - tylko kolorówki
Ps macie może jakiś namiar na fajną kwaterkę nad morzem??? bo nie wiemy jeszcze gdzie uderzyć
kurde - kapelusza nie kupiłam, znowu na plaży z ręcznikiem na facjacie?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 00:14   #3050
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam,jestem tu nowa,i właśnie po przeczytaniu wątkow na temat cosmelanu,postanowiłam go zakupić.ale teraz niewiem czy dobrze zrobiłam bo doczytałam sie że nawet po cosmelan2 skóra jest czerwona i sie łuszczy,na to wyglada ze nie wyjściowo wyglada sie również po kremie.po masce rozumiem ale po kremie też...?najgorsze to że niewiem z jakiego powodu mam ciemny pasek nad górną wargą od 10 lat sie borykam,a najlepsze ze rok temu wyszły mi plamki na nosie i z obu stron na policzkach blizej nosa.a najlepsze jest to ze wiem skąd one sie wzieły.dokładnie 12 lat temu marzyłam o tym zeby miec piegi na nosie i policzkach i wpadłam na pomysł (młodziencze głupie lata) i samoopalaczem porobiłam sobie kropki,rano miałam juz piegi oczywiscie sztucznie zrobione samoopalaczem,potem samoopalacz zszedł,a teraz po 12 latach własnie one wyszły czy to możliwe....? po tylu latach..? napewno to one bo poznałam w tych samych miejscach tylko ze oprócz nich wyszło tego wiecej i zrobiły sie plamy.wtedy chwila radosci na piegi a teraz to moja udręka.
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 07:37   #3051
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ello
Maallaa ale Ci dobrze, morza szum....oj oj romantycze zachody słońca, rybka i piwko, ja tysz tak chcę
Miszelko doszedł kremik, ale śmierdzi i szczypie jak nałożyłam
nie wiem czy działa bo nawaliłam wszyskie kremiki, vichy, svr i tego payota - no nie mogłam sie powstrzymać
Sama sprawdzisz, wysyłam Ci dzisiaj próbeczkę tego kremu i jeszcze z tej serii gel do mycia buźki no i wzięłam dla Ciebie tez te próbeczki vichy
u mnie dziś słoneczko - i sama nie wiem czy się cieszyc czy panikować
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 07:48   #3052
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lasencje u mnie też dziś słonko już ostatkiem sił siedzę w pracy, sporo jeszcze spraw muszę powypychać przed urlopem a jakoś nie mogę się zabrać za nic jeszcze po kawce objadłam się czereśni mniam mniam i zaraz mi brzuszek rozsadzi No dziewczęta - nie macie jakiegoś sprawdzonego pensjonatu nad morzem ???
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 08:37   #3053
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Lasencje u mnie też dziś słonko już ostatkiem sił siedzę w pracy, sporo jeszcze spraw muszę powypychać przed urlopem a jakoś nie mogę się zabrać za nic jeszcze po kawce objadłam się czereśni mniam mniam i zaraz mi brzuszek rozsadzi No dziewczęta - nie macie jakiegoś sprawdzonego pensjonatu nad morzem ???
Maaluś my zawsze uderzaliśmy w ciemno, nawet z małym dzieckiem i na miejscu wybieraliśmy
ale teraz latamy zagranice, tam mamy pewną pogodę, chociaz ja uwielbiam bałtyk i muszę chociaż na weekend skoczyć każdego roku, oczywiście na spontana
czeresienki mniam mniam tysz lubiem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 08:48   #3054
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

My też Nuśka zawsze w ciemno, nawet za granicę (ostatnio po 17 godz. jazdy do Włoch 5 godz. szukaliśmy kwatery). No to chyba i tym razem w ciemno pojadę.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:20   #3055
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja ostatnim razem jak pojechałam w ciemno to mieliśmy tak daleko do morza że nie chciało nam się chodzić
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 12:03   #3056
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka ....ja tam naszego morza w ogole nie lubie bo zimne i sie w nim nie kapiem , jedynie Sopot - tylko tam mi sie podoba i chetnie jezdze , jak bys chciala namiary ma fajne mieszkanko w Sopocie to mam

w ten weekend bedzie oblezenie , znowu dlugi week , wiadomo co sie bedzie dzialo nad morzem , w gorach i mazurach

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Michell72
Lapi a moze cosmelan do lodówki..filtr (stabilny!) na paszczę i zrób sobie przerwe od tego szarpania... moze winowajca jest wlasnie nieodpowiedni filterek?powinien byc niedestabilizujacy z podkladem i nieperfumowany!!!!...bo po perfumowanych plamy ciemnieją jak przetestuje chanelka nawilzajacego to Ci zdam relacje,narazie czekam na paczkę...
................

oki Michell, czekam na relacje ....a cos2 zuzyje do konca bo jak odstawie to juz na zawsze ....filtry mam dobre - uzywam koloryzujaca Bioderma i na to juz nic lub Roc, ewent. Iwostin pod podklad , takze wszystko robie jak nalezy a widzisz te palmiska i tak sie pokazuja ....chyba juz tak sklonnosc i niewiele poradze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 13:24   #3057
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Kobietki
Ja byłam na Aniołkach i DemoniskachFilm fajny ale książka lepsza

Kupiłam kremik FlavoI będę piękna i młoda
Miszelka zakupiłam tabletki i się będę suplementowaća Ty kupiłaś ten Linimier?
Lapielq jak chcesz moge Ci wysłać próbke tego Eucerinu co ja mam.Jeśli by Ci pasował to bym Ci go wysłała

Pati flavo forte najpierw powąchaj.Dla mnie śmierdziAle normalne jest oki

Czereśnie i nektarynki to.....:sli na:
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:00   #3058
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki
Ja byłam na Aniołkach i DemoniskachFilm fajny ale książka lepsza

Kupiłam kremik FlavoI będę piękna i młoda
Miszelka zakupiłam tabletki i się będę suplementowaća Ty kupiłaś ten Linimier?
Lapielq jak chcesz moge Ci wysłać próbke tego Eucerinu co ja mam.Jeśli by Ci pasował to bym Ci go wysłała

Pati flavo forte najpierw powąchaj.Dla mnie śmierdziAle normalne jest oki

Czereśnie i nektarynki to.....:sli na:
flavoCzekam na przesyłke z apteki i bede łykac rybeńki moje 15% to śmierdzi a 8% mozna wytrzymac..a flsh nie smierdzi albo ja mam cos z powonieniem..Lubisz czytac?..super..ja tusz..mało teraz czytajacych...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Malus nie mam zadnych namiarów,tyle tylko moge ci podpowiedziec ze odpocząc mozna fajnie w Pobierowie(nie ma az taakich tłumów) Nusia dla mnie?...Wst ałam i trąbnięta jestem z leksza..bozesz co za pogoda
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:39   #3059
Azi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

HEJKA DZIEWCZYNKI,

Mam pytanko, czy znacie moze jakas dobra i zaufana apteke inmternetowa?
Potrzebuje kupic cosmelan 2 a u mojego dermatologa musze wydac 600 zl, wiec mam nadzieje, ze przez apteke zaplace troszke taniej. Teraz z moimi plamami walcze z Care Fade nano liposomic, wlasciwie juz prawie miesiac, plamki mi zbledly moze minimalnie ale poki co sie nie poddaje i codziennie wieczorem wcieram kremik.
Pozdrawiam Was wszystkie goraco
Azi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:50   #3060
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Azi moze jak Lapi wejdzie to napisze gdzie kupila i u kogo..zawsze to juz sprawdzona droga Lekuś paczuszka....mam okres jakis taki mocny ze zwariowac mozna.....Help ....Ewelinka jak nowa rola żony Ci służy....Znowu tu cicho i glucho
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.