Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 09:53   #2431
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Miszelko jak zdrówko?byłaś u lekarza? ale sobiee deszczyk p

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A co się dzieje z Nuśką????
byłam,byłam..ech zdrowie,jakze sie je docenia po fakcie a Nuśkato znikneła i basta Popadało wczoraj,ale dzisiaj juz słoneczko..mam przymusowe wolne...to sobie je zza szyby ogladam

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Odnosnie dermamelanu..pisałam do Sagi 76 pamietacie Ją?i Ona miała i cosmelan i dermamelan z czego poleca ten pierwszy!!!! Takze cosmelan nadal liderem w czołowce odplamiaczy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:40   #2432
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam , witam i o zdrowko pytam ?

Michellus ,lepiej?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:15   #2433
arenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej..pamietacie jak pisałam do konsultanta vichy w zwiazku z retinolem w kremach a naszymi przebarwieniami..oto odp experta:Witam.Retinol ma działanie złuszczające i częściowo rozjaśnia przebarwienia.Ma również filtry anty UV/SPF 18/,które jednak są niewystarczającą ochroną w okresie letnim i,szczególnie przy skórze skłonnej do nadmiernej pigmentacji,powinny być uzupełniane produktami o najwyższym stopniu fotoprotekcji.Pozdrawiam. Krystyna Skłócka-dermatolog.....Arenko co Ty tam czarujesz za specyfik?
Witam Michellko. Nikt nie powie tego bezpośrednio, ale z tego co napisała p. Krystyna można wywnioskować że buźki po retinolu nie wolno wystawiać na słońce. Szkoda że nikt mnie o tym wcześniej nie uświadomił i musiałam się przekonać na własnej skórze
Z nadzieją na to że znajdę jakiś cudowny, naturalny środek na wstrętne plamy buszuję w necie i wczoraj zaczytywałam się o olejkach eterycznych. taki przepis znalazłam, tyle tylko że brak opinii o działaniu tego specyfiku, chyba nikt nie próbował, a jeżeli tak to nie podzielił się wrażeniami. Muszę dowiedzieć się tylko czy czasem nie ma w tym nic fotouczulającego i przy odrobinie czasu może przetestuję. Na razie mam urwanie głowy.
Miłego dnia Wam życzę
arenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 12:50   #2434
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez arenka Pokaż wiadomość
Witam Michellko. Nikt nie powie tego bezpośrednio, ale z tego co napisała p. Krystyna można wywnioskować że buźki po retinolu nie wolno wystawiać na słońce. Szkoda że nikt mnie o tym wcześniej nie uświadomił i musiałam się przekonać na własnej skórze
Z nadzieją na to że znajdę jakiś cudowny, naturalny środek na wstrętne plamy buszuję w necie i wczoraj zaczytywałam się o olejkach eterycznych. taki przepis znalazłam, tyle tylko że brak opinii o działaniu tego specyfiku, chyba nikt nie próbował, a jeżeli tak to nie podzielił się wrażeniami. Muszę dowiedzieć się tylko czy czasem nie ma w tym nic fotouczulającego i przy odrobinie czasu może przetestuję. Na razie mam urwanie głowy.
Miłego dnia Wam życzę
badaj badaj Arenko...chodz znam wiele zwolenniczek naturalnych metod typu cytryna,grejfrut,ananas,p apaja,ogorek,rokitnik zwyczajny ..tak naprawde nie da sie przewidziec kiedy pojawia sie efekty kuracji i czy w ogóle..Preparaty kupowane w aptekach maja zagwarantowana ilośc substancji wybielajacych,dlatego w miare precyzyjnie mozna okreslic rezultaty ich stosowania..Ale to tez mozolna walka z wiatrakami sumiennosc wytrwałośc-a efekty jak beda to dopiero po kilku,kilkunastu tygodniach..Jednak uwazam ze warto..cos..wcierac..a jak chcemy mocno..cosmelan i basta:Ty czego wczesniej uzywałas?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam , witam i o zdrowko pytam ?

Michellus ,lepiej?
lepiej..Dziekuje..i juz do pracy sie wyrywam bo w domku zamknieta tak przymusowo nie lubim...mam cos problem z netem..konia jakiegos trojanskiego czy cos..Tz musi go do stajni hi hi...Wirusy psia mac
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:55   #2435
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Co sie dzieje z tym forum.zywego ducha nie ma..straszne...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:00   #2436
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A propo naturalnych metod ja własnie stosuję ogórka i cytrynę.
Na razie smaruje sie na noc od 2 tygodni i brak jakichkolwiek zmian
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:27   #2437
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

Nadal mi się troszkę w główce kręci ale jest lepiej, biorę witaminy, moze to osłabienie organizmu , temperatura ciała 36,3, jak do jutra nie przejdzie to ide do lekarza .

JAK KTÓRAS ZNAJDZIE CUDOWNY LEK NA PLAMY TO DAJCIE ZNAC.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 09:28   #2438
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jestem laseczki
matko nie wiem jak się nazywam, wczoraj zakończyłam w pracy jeden priorytetowy projekt i mam nadzieje ze już będzie luźniej
ale jak się dzis w lustrze zobaczyłam
oczy podkrążone, ceraz jakaś szara, ojojoj normalnie zombi
ale pocieszam się że to zmęczenie Miszka czym moge buźke wysmarować żeby od razu nabrała jakiegoś ludzkiego wyglądu - jakies serum?
pomocy, help
wczoraj jak wróciłam do domu o 20 to dziecko lat 9 stwierdziło ze dom to nie hotel
dziś wracam grzecznie o 17 i ide z nią na rolki, tylko kiedy się wyśpie?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:41   #2439
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczęta , pozdrawiam słonecznie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:11   #2440
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka
za dwa tygodnie przeprowadzam się i dopiero wtedy zrobię sobie Cosmelan mam nadzieje, że pomoże i raz na zawsze pozbędę się tego cholerstwa
pozdrawiam
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:39   #2441
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

falubaz
hejka
za dwa tygodnie przeprowadzam się i dopiero wtedy zrobię sobie Cosmelan mam nadzieje, że pomoże i raz na zawsze pozbędę się tego cholerstwa
pozdrawiam
......................... ......................... ......................... ......................... ..............

Witaj
cosmelan , pomoc pewnie pomoze
ja Ci serdecznie zycze zeby to bylo raz na zawsze ....ja niestety tego szczescia nie mialam , robilam cosmelan po raz drugi po roku poniewaz
plamiska po kilku mies wrocily

obiecalam sobie ,ze chocby nie wiem co po raz ostatni cosmelan zrobilam ....

zyje w ciaglym strachu ,ze zarazy znow wroca

pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Michellciuuuuu gdzie jestes ????
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:58   #2442
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Witaj
cosmelan , pomoc pewnie pomoze
ja Ci serdecznie zycze zeby to bylo raz na zawsze ....ja niestety tego szczescia nie mialam , robilam cosmelan po raz drugi po roku poniewaz
plamiska po kilku mies wrocily

obiecalam sobie ,ze chocby nie wiem co po raz ostatni cosmelan zrobilam ....

zyje w ciaglym strachu ,ze zarazy znow wroca

pozdrawiam
wróciły o cholerka hmmm... najwyżej Cosmelan zostanie moim najlepszym przyjacielem
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:59   #2443
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny, pomocy 24.05 ide na komunie, jestem biała jak jak śnieg, potrzebuje dobrego i niedrogiego samoopalacza albo balsamu brazującego do ciała bo twarzy nie będę smarować. Michelka coś z tych rzeczy testowałaś kobieto, doradźcie, wolałabym wpadać w brąz a nie żółty (głównie nogi, ręce i dekold).
Kupiłam nowy słoiczek cos2, jest troche inny niz ten poprzedni, wydaje mi się ze ten stary był mocniejszy, bardziej wpadał w żółty jak sie nim posmarowałam, ten jest taki jak budyń czekoladowy, wchłania sie jak krem nawilżajacy i własciwie go nie widać.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:25   #2444
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

falubaz
wróciły o cholerka hmmm... najwyżej Cosmelan zostanie moim najlepszym przyjacielem

......................... ......................... ......................... ......................... .......

ja Cie bynajmniej nie chce wystraszyc ale wez pod uwage taka ewentualnosc ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:51   #2445
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

LAPIEL ile jesteś czasu po drugim cosmelanie?
a jak za pierwszym razem wróciły to po jakim okresie kilku mcy czy np roku?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:16   #2446
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć kobiety..Pracowałam..a w sumie dogladałam bo ja pod ochrona chorobowego!!! Nuśka spróbuj tej Bielendy..Mówie Ci mam serum diora,EL..i nie czyni takich cudów jak ta saszetka z serum skoncentrowanym i maseczką..W Rossmanie dostaniesz..są rózne.ja mam colagen z kwasem hial..maziasz serum na buzie troche..wchłonie i na to ciut tej maseczki wsmarowywujesz jak krem..i idziesz nynać do łózia..a rano budzisz sie jako 16-ka...Agam Loreala Nutri-bronze kup sobie ok 27zł..Nie tworzy smug i plam!!!i efekt widoczny od razu Tini a moze witaminki kup z minerałami..o sobie zawsze zapominamy..

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Lapi co masz komentarze zablokowanechciałam Ci napisac ze super fotka i ślicznie wyglądasz a tu d...a..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:05   #2447
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72;

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Lapi co masz komentarze zablokowanechciałam Ci napisac ze super fotka i ślicznie wyglądasz a tu d...a..
......................... ......................... ......................... ......................... ...........

wystarczy ,ze tu mi piszesz ....dziekuje

wyzdrowiona juz ???? nic nie boli ?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Catherine1980
LAPIEL ile jesteś czasu po drugim cosmelanie?
a jak za pierwszym razem wróciły to po jakim okresie kilku mcy czy np roku?
......................... ......................... ...................

hej Cati jak sie masz ? jak samopoczucie ?

drugi cosmelan robilam na poczatku kwietnia , takze jakies 1,5 mies ...


a pierwszy dokladnie rok wczesniej - tez w kwietniu ...palmki zaczely mi sie pokazywac ok lata jak dobrze pamietam , takze za dlugo tez sie nie cieszylam buziakiem bez plamkow ...najpierw tak delikatnie a po lecie juz coraz bardziej i jesienia juz bylo niemal tak samo jak przed...

od kilku dni mam wrazenie ,ze znow jakies cienie mam albo juz schiza ....
jak te diabelstwa znow wyjda to juz cosmelanu nie robie , bez sensu tak "na chwile" sie ich pozbyc ...za duzo z tym zachodu jak dla mnie ....

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:25   #2448
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72;

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Lapi co masz komentarze zablokowanechciałam Ci napisac ze super fotka i ślicznie wyglądasz a tu d...a..
......................... ......................... ......................... ......................... ...........

wystarczy ,ze tu mi piszesz ....dziekuje

wyzdrowiona juz ???? nic nie boli ?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Catherine1980
LAPIEL ile jesteś czasu po drugim cosmelanie?
a jak za pierwszym razem wróciły to po jakim okresie kilku mcy czy np roku?
......................... ......................... ...................

hej Cati jak sie masz ? jak samopoczucie ?

drugi cosmelan robilam na poczatku kwietnia , takze jakies 1,5 mies ...


a pierwszy dokladnie rok wczesniej - tez w kwietniu ...palmki zaczely mi sie pokazywac ok lata jak dobrze pamietam , takze za dlugo tez sie nie cieszylam buziakiem bez plamkow ...najpierw tak delikatnie a po lecie juz coraz bardziej i jesienia juz bylo niemal tak samo jak przed...

od kilku dni mam wrazenie ,ze znow jakies cienie mam albo juz schiza ....
jak te diabelstwa znow wyjda to juz cosmelanu nie robie , bez sensu tak "na chwile" sie ich pozbyc ...za duzo z tym zachodu jak dla mnie ....

pozdrawiam
Schiza to nasze drugie oblicze dziewczyny co myslicie o SunBrella Dermedica..fotostabilny krem do twarzy 50+ z tinosorbem,Octocyrelenem i avobenzonem co daje wysokiej skutecznosci filtr chemiczny zapewniajacy dlugotrwaly efekt przed każdym promieniowaniem UV
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:38   #2449
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Schiza to nasze drugie oblicze dziewczyny co myslicie o SunBrella Dermedica..fotostabilny krem do twarzy 50+ z tinosorbem,Octocyrelenem i avobenzonem co daje wysokiej skutecznosci filtr chemiczny zapewniajacy dlugotrwaly efekt przed każdym promieniowaniem UV

......................... ......................... ......................... ...............

tez te nowosc widzialam w necie , trza by wyprobowac , jak tinosorb to sie malowac na to mozna tak ? stabilny bedzie , dobrze kumam?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 19:36   #2450
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
Schiza to nasze drugie oblicze dziewczyny co myslicie o SunBrella Dermedica..fotostabilny krem do twarzy 50+ z tinosorbem,Octocyrelenem i avobenzonem co daje wysokiej skutecznosci filtr chemiczny zapewniajacy dlugotrwaly efekt przed każdym promieniowaniem UV

......................... ......................... ......................... ...............

tez te nowosc widzialam w necie , trza by wyprobowac , jak tinosorb to sie malowac na to mozna tak ? stabilny bedzie , dobrze kumam?
Ma być..powinien,jezeli ten tinosorb w składzie..jak któras ma zaprzyjazniona aptekare weżcie próbaska na przetestowanie..Winni jak cosmelan?robisz????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 07:54   #2451
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi ze zdrówkiem różnie - męczą mnie jeszcze poranne nudności i plamiska wychodzą w nowych miejscach mimo że zgodnie z przykazaniami kłade codziennie filtr i mało przebywam na dworze
Chciałabym zaraz po urodzeniu nałozyc cosmelan ale martwi mnie ten powrót plam, niestety duzo osób tak ma. A te nowe plamki masz takie same jak poprzednio czy słabsze? Bo może chcociaz to będzie dla mnie jakieś pocieszenie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:24   #2452
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek
Miszelko dzieki lece zaraz do rosmana to która najlepsza?
albo kupie wszystkie, czuje się taka przemęczona i nie mam w ogóle ochoty na nic, i tak samo wyglądam
postanowiłam sobie ze w sobote spie do oporu i nie wychodze z łozeczka i cały dzien robie NIC, tylko ciekawe co z tych moich postanowień wyjdzie?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:01   #2453
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej lejdisNusia poczytaj ,wszystkie sa swietne i napewno cos do swojej bużki dobierzesz..ale nie kus sie na inne..szukaj dwóch saszetek razem połączonych czyli serum+ maseczkaCati odplamimy sie razem..pocieszam Cięurodzisz,pokarmi sz a potem siegamy po cosmelan-mam styczen i luty wolniejszyNuśka zima odbarwiasz sie z nami cosm 2?A Malla gdzie?:rolleyes : jak sie jedna znalazła to drugą wcieło AGAM jak nazywały sie te saszetki na ból głowy

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Winni jak cosmelan???nakładasz???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:03   #2454
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ma być..powinien,jezeli ten tinosorb w składzie..jak któras ma zaprzyjazniona aptekare weżcie próbaska na przetestowanie..Winni jak cosmelan?robisz????

CZEŚĆ dziewczyny maliny


po cosmelanie plamy beda wyłazic wszystkim to jest pewne

Miszelko
bede sie maziac kremem cosm 2
kuppiłam na spółe z madzia
ale dojdzie do mnie chyba dzisiaj lub jutro

Magdzia pierwszy raz posmarowała wczoraj na noc
i czuła efekt sciagniecia i gładź
rano


jakas jestem poziebiona lekko
najadłam sie czosnku
mam sporo roboty


buziaki
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:11   #2455
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Winni to pisz dobrze jak Ci idzie..przede mną wizja tez cosm 2 wiec jestem ciekawa..Ty nakładasz tyko na plamy czy na całą bużkę?zdrowiej..mnie tez dopadło

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Madzia i nie piszesz co i jak:cmok :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:18   #2456
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michelko te saszetki na ból głowy to Nimesil. Są naprawde skuteczne, nie tylko na głowe ale wogóle jako lek przeciwbólowy, rozcieńczasz z 1/3 szklanki wody, mieszasz jak oranzadke i za 15 min jest super.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Juz 2 razy smarowałam się z nowego soiczka cos2 troche grubiej bo ze starego to ostatnio tylko na plamy dawałam zeby starczyło mi. dzisiaj lekko sie łuszcze wokół ust, ale idzie tapete nałozyć. Wiecie co pomimo ze Iwostin błyszczy to lubie ten filtr, jak narazie nie chodze w czapce z daszkiem na dwór, tylko filtr i dermablend podkład i nic sie nie dzieje, ale cos2 codziennie wieczorkiem i zero pryszczy, nawet przed okresem.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:23   #2457
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Michelko te saszetki na ból głowy to Nimesil. Są naprawde skuteczne, nie tylko na głowe ale wogóle jako lek przeciwbólowy, rozcieńczasz z 1/3 szklanki wody, mieszasz jak oranzadke i za 15 min jest super.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Juz 2 razy smarowałam się z nowego soiczka cos2 troche grubiej bo ze starego to ostatnio tylko na plamy dawałam zeby starczyło mi. dzisiaj lekko sie łuszcze wokół ust, ale idzie tapete nałozyć. Wiecie co pomimo ze Iwostin błyszczy to lubie ten filtr, jak narazie nie chodze w czapce z daszkiem na dwór, tylko filtr i dermablend podkład i nic sie nie dzieje, ale cos2 codziennie wieczorkiem i zero pryszczy, nawet przed okresem.
o to jest duży plus jak nic nie wyskakujedzięki:cmo k:kupie dzisiaj bo cos ostatnio jakies migrenowe te bóle mam...jak mała?ząbale jej wyszly?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:37   #2458
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was,

Udzielelam się tu kiedyś przy 1 cześci wątku. Stosuję ciągle PIGMANORM, teraz to już raz na jakiś czas dla podtrzymania efektu. Widziałam, że piszecie o Flavo C, stosuję go - 8% razem z kremem flaco c od ok 1,5 roku. Dla mnie jest bardzo dobry, chociaż po 1 butelce nie bylam przekonana. Uzywam tez na naczynka zelu z wit. K tej samej firmy. To moj stały zestaw i narazie tak pozostanie.
Zmarszczki mimiczne rzadzej mi wychodzą a jak już to zdecydowanie jest ich mniej.
Mam zamiar kupić jeszcze to serum czy maseczkę co ma 3 ml i stosuje się 1 raz w tygodniu. Ale to jedynie dodatkowo na spróbowanie.

Jak ostatnio popatrzylam na swoje zdjęcia sprzed prawie 3 lat, to wyglądałam koszmarnie. Dzięki temu wątkowi pozbyłam się plam (nie do końca, bo po wakacjach, czy nartach w marcu trochę wychodzą ale po tygodniowej kuracji Pigmanormem na świeże plamy nie ma po nich śladu). Tak naprawdę zaczynałam od Neostrady HQ, zastanawiałam się nad Cosmelenem a potem znalazłam Pigmanorm i przy nim pozostałam. 1 tubka już teraz na podtrzymanie efektu starcza mi na rok.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:45   #2459
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980;
Lapi ze zdrówkiem różnie - męczą mnie jeszcze poranne nudności i plamiska wychodzą w nowych miejscach mimo że zgodnie z przykazaniami kłade codziennie filtr i mało przebywam na dworze
Chciałabym zaraz po urodzeniu nałozyc cosmelan ale martwi mnie ten powrót plam, niestety duzo osób tak ma. A te nowe plamki masz takie same jak poprzednio czy słabsze? Bo może chcociaz to będzie dla mnie jakieś pocieszenie


zatem dobrego samopoczucia zycze ....

wiesz co , plamy wyszly mi po pierwszym cosmelanie dokladnie w tych samych miejscach , no moze troche jesniejsze ale na tyle jednak ciemne ,ze nie bardzo dalo sie je zamaskowac samym podkladem , korektor byc musial ....dlatego zdecydowala sie zrobic cosmelan jeszcze raz , wkurzalo mnie ,ze tyle tapety musze codziennie nakladac ....

a teraz zobaczymy jak bedzie - narazie ich nie widac ....raczej na cud ,ze juz ich nie zobacze nie licze ....bylo by zbyt pieknie ...

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:49   #2460
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki jestem, tylko trochę się pracą zajęłam ja wczoraj wieczorem po 3 godzzinach na dworzu stwierdziłam, że plamka jakaś ciemniejsza na jednym poliku , ale teraz tego nie widzę.... chyba człowiek ma naprawdę obsesję na tym punkcie przecież w końcu przed samym wyjściem nałożyłam grubo iwostinu.
Miszelka - lepiej się czujesz?
Nuśka - ja też chcę kupić to serum z maseczką, zobaczymy czy i nas zachwyci
Aguś - dawno cię nie było, jak oceniasz efekty cosmelanu? Ja wczoraj też bez czapki i okularów, chyba dlatego uroiłam sobie, że plamy są ciemniejsze

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-14 o 10:51
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.