Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 20:23   #1921
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wzięłaś c10?
możesz spróbowac. powiedz mi ona ma jaką wodę ? 9%?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:11   #1922
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tak, 9 %
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:01   #1923
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hm, coś tam powinno pojaśnieć, ale nie daje ręki uciąć ze wyjdzie blond, trzymam kciuki.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 13:59   #1924
MonicMon
Raczkowanie
 
Avatar MonicMon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TG :}
Wiadomości: 47
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

1. Kolor przed dekoloryzacja ( 4 lata czerń)
2. Dekoloryzator renee blanche i farba loreal
3. Efekt po dekoloryzacji i nałozeniu farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111wyjsc_500x640.jpg (28,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg produkty.jpg (28,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2koncb_500x640.jpg (33,0 KB, 151 załadowań)

Edytowane przez MonicMon
Czas edycji: 2011-04-09 o 14:24
MonicMon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 14:38   #1925
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Tobie widze również się udało, gratulacje )
śliczny kolor i lśniące włosy, jak długo trzymałaś farbę na włosach? jaki wyszedł kolor bezpośrednio po dekoloryzatorze?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 14:48   #1926
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
myślę że jest duza szansa że włosy wyjdą czarne.
za ciemny odcień. spóbuj na jednym pasemku.
jaki dekoloryzator?

heh... nie wyszły czarne ale ściemniały mi trochę..tak plackowato. Odrosty nie tknięte, potem marchewka a końce ciemne, o! jedna wielka dupka

dekoloryzator Renee Blanche.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
1. Kolor przed dekoloryzacja ( 4 lata czerń)
2. Dekoloryzator renee blanche i farba loreal
3. Efekt po dekoloryzacji i nałozeniu farby

MonicMon jak się nazywa ten kolor co go sobie nałożyłaś? ładny jest...
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 19:59   #1927
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
1. Kolor przed dekoloryzacja ( 4 lata czerń)
2. Dekoloryzator renee blanche i farba loreal
3. Efekt po dekoloryzacji i nałozeniu farby

Już widziałam te fotki na innym forum, tylko nie czaje bo są z 2009 roku
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 22:26   #1928
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dostałem meila , bo napisałem z zapytaniem o działanie dekoloryzatorów, otzrymałem odpowiedź taką jaką większość zna, tzn że deko, zmniejsza cząsteczki pigmentu, co za tym idzie są łatwe do wypłukania po zabiegu, dlatego powinniśmy nawet bite 10 min myć i płukać włosy po deko. zbyt krókie mycie powoduje ze nie wszystkie cząsteczki się wypłukają i po nocy wracają do poprzedniej wielkości tzn włosy znów są ciemne.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:59   #1929
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm, coś tam powinno pojaśnieć, ale nie daje ręki uciąć ze wyjdzie blond, trzymam kciuki.
hm...tak niby coś tam podjaśniało... ale niby niby, trzeba sie bardzo uważnie przyjrzeć ;/ hm... nie wiem czy jest sens sie bawić w rozjaśnienie tego dołu, czy nałożyć coś na odrost, żeby tylko dorównać kolorek...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dostałem meila , bo napisałem z zapytaniem o działanie dekoloryzatorów, otzrymałem odpowiedź taką jaką większość zna, tzn że deko, zmniejsza cząsteczki pigmentu, co za tym idzie są łatwe do wypłukania po zabiegu, dlatego powinniśmy nawet bite 10 min myć i płukać włosy po deko. zbyt krókie mycie powoduje ze nie wszystkie cząsteczki się wypłukają i po nocy wracają do poprzedniej wielkości tzn włosy znów są ciemne.
no właśnie ja miałam myte nawet ponad 10 min aż mnie głowa bolała i dlatego moze nie ściemniały, a wtedy po myciu też mi się tylko wydawało,bo już po prostu przewrażliwiona byłam... ale farbka mi się w ogóle nie wypłukuje z włosków (a powinna ) to łatwiej byłoby mi rozjaśnić je za 2 tygodnie
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:46   #1930
keskese_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam, naczytałam się to i owo w tym wątku i poszłam do fryzjera dekoloryzować moje czarne włosy. Co sie okazało wyszłam z blondem na górze a resztą ciemnobrązowych włosów, prosiłam o drugą dekoloryzację tych końcówek (żeby nie wyjść z salonu jak debil) ale usłyszalam ze kolejną moge zrobić po tygodniu, farby żadnej też mi nałożyć nie chcieli.. Wiec cóż, do drogerii i kupiłam rozjaśniacz i bardzo jasną farbę z odcieni rudości. Efektem tych wszystkich zabiegów są moje różnokolorowe włosy.. Pasmo ostro-rude, pasmo ciemno-rude, brązowe, i prawie czarne (jakby łaty) w niektórych miejscach.. Zamówiłam dekoloryzator chantal i teraz mam wielką prośbę o radę co ja mam zrobic. Zrobię dekoloryzację a później co? Chciałabym uzyskać ładny stonowany rudy kolor..
keskese_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:34   #1931
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mam ten sam dekoloryzator... i tak sie zastanawiam, co mi wyjdzie na głowie jak na włosy po dekoloryzacji nałożę farbę na poziomie 7 (popielaty średni blond Ce-Ce)? wyjdą czarne?
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 18:43   #1932
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja dzisiaj w naturze dorwałam dekoloryzator z loreal i od razu przystąpiłam do akcji.
Efekty możecie zobaczyć w załącznikach:
nr 1- po użyciu dekoloryzatora, wyszło bardzo nierównomiernie, szczególnie odrost
nr.2- wyrównałam wszystko farbą wellaton
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sakjde.jpg (47,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasss.jpg (63,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kass.jpg (38,6 KB, 61 załadowań)
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:10   #1933
keskese_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

W drogerii natura dostałaś ten dekoloryzator, tak? A moglabys powiedziec za ile? Bo ja niby czekam na ten moj zamowiony ale nie powiem ze mi na czasie nie zalezy a poza tym drugi w pogotowiu sie zawsze przyda
keskese_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:43   #1934
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej dziewczyny po dlugich poszukiwanaich salonu zdecydowalam sie na salon Loreala w Warszawie za kilka dni bede miala robiony dekolor.. kosztuje tam na dlugich wlosach 200 zl + 300 albo 350 zl farba ( cena farby w zaleznosci czy z amoniakiem czy bez )
koszt 500 - 550 zl.. wiem duzo.. cholernie duzo bym powiedziala ale nie chce sama ryzyzkowac i dekoloryzowac wlosow w domu po kilka razy, zyc w strachu ze mi sciemnieja itd..
dzwoniac do salonu dowiedzialam sie ze jesli kolor wyjdzie nierownomierny to dekolor jest robiony jeszcze raz ( w tej samej cenie ) .. powiedzieli ze wlosy beda takie jak oczekuje, ze nie wyjde z salonu nie zadowolona.. jesli nie bedzie efektow w pierwszej fazie beda poprawki na ich koszt.
to mnie przekonalo
chce kupci jeszcze na allegro ampulki kerastese zeby odzywic moje wloski po zabiegach no i oczywiscie biore ze soba aparat do salonu i bede robila zdjecia przed, w trakcie i po wszystko wam tu wkleje i sie okaze czy bede mogla wystawic im recenzje czy antyrecenzje
trzymajcie kciuki i czekajcie na wpis po weekendzie pozdrawiam wszystkie przyszle blondynki
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:27   #1935
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w naturze dorwałam dekoloryzator z loreal i od razu przystąpiłam do akcji.
Efekty możecie zobaczyć w załącznikach:
nr 1- po użyciu dekoloryzatora, wyszło bardzo nierównomiernie, szczególnie odrost
nr.2- wyrównałam wszystko farbą wellaton
muszę Cie zmartwić , kupiłaś rozjaśniacz
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:33   #1936
keskese_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

fryz5, a co bys mi radzil jak zdekoloryzuje wloski, jaka farbe polozyc zeby uzyskac ladny rudy? i czy od razu farbowac, czy odczekac i na drugi dzien kombinowac?
keskese_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:43   #1937
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja bym nie czekał bo mogą ściemnieć przez noc.
kłaść jakiś jasny kolorek(powiedzmy poziom 10-9+woda 3-6% i trzymać krótko) , a potem na to rudy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:00   #1938
keskese_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziękuję ślicznie, miejmy nadzieję, że się uda
keskese_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:50   #1939
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny po dlugich poszukiwanaich salonu zdecydowalam sie na salon Loreala w Warszawie za kilka dni bede miala robiony dekolor.. kosztuje tam na dlugich wlosach 200 zl + 300 albo 350 zl farba ( cena farby w zaleznosci czy z amoniakiem czy bez )
koszt 500 - 550 zl.. wiem duzo.. cholernie duzo bym powiedziala ale nie chce sama ryzyzkowac i dekoloryzowac wlosow w domu po kilka razy, zyc w strachu ze mi sciemnieja itd..
dzwoniac do salonu dowiedzialam sie ze jesli kolor wyjdzie nierownomierny to dekolor jest robiony jeszcze raz ( w tej samej cenie ) .. powiedzieli ze wlosy beda takie jak oczekuje, ze nie wyjde z salonu nie zadowolona.. jesli nie bedzie efektow w pierwszej fazie beda poprawki na ich koszt.
to mnie przekonalo
chce kupci jeszcze na allegro ampulki kerastese zeby odzywic moje wloski po zabiegach no i oczywiscie biore ze soba aparat do salonu i bede robila zdjecia przed, w trakcie i po wszystko wam tu wkleje i sie okaze czy bede mogla wystawic im recenzje czy antyrecenzje
trzymajcie kciuki i czekajcie na wpis po weekendzie pozdrawiam wszystkie przyszle blondynki
ojejku... strasznie duzo u mnie w lorealu we wroclawiu cena za dekolor jest do 120zl a farba 110zl.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 10:09   #1940
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
muszę Cie zmartwić , kupiłaś rozjaśniacz
Pisało ze usuwa kolor z włosów farbowanych i usunął. Jestem zadowolona, bo nie ściemniały, a włoski są w takiej samej kondycji jak przed zabiegiem. Jedno opakowanie wystarczyło mi na całe włosy, a nawet trochę jeszcze zostało. W Naturze kosztuje 49zł.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:49   #1941
keskese_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ehh zrobiłam dzisiaj znowu dekoloryzacje i wyszly mi wlosy takie jakie chcialam, czyli bardzo jasno-rude i zolto-blond. Niestety po nalozeniu bardzo jasnego blondu (poziom 10) sciemnialy na sredni braz.. i teraz jestem w kropce, mam ferbe ruda w odcieniu jaki chcialabym miec i nie wiem czy go nakladac czy nie, wyjdzie czy calkiem przyciemni mi wlosy do ciemnobrazowych z poswiata rudosci.. Jak myslicie? ;|
keskese_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:00   #1942
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no wiem ze drogo ale co zrobic sama nie chce ryzykowac bo jak czytam te zale dziewczyn, ktore dekoloryzuja po kilka razy i nagle im wlosy ciemnieja to mi sie od tego wlosy jeza na glowie.. nie wyobrazam sobie tego ..
jakby efekt byl taki jak chce to bym nawet wiecej dala

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Powiedzcie mi jeszcze dziewczny czego lepiej uzyc po takim dekolorze i farbowaniu do zregenerowania wlosow :
Ampulki vita cement kerastase
czy ampulki oleo fusion kerastase

ktora lepiej odbuduje i zregeneruje ?
ma ktos doswiadczenie ??
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:32   #1943
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Pisało ze usuwa kolor z włosów farbowanych i usunął. Jestem zadowolona, bo nie ściemniały, a włoski są w takiej samej kondycji jak przed zabiegiem. Jedno opakowanie wystarczyło mi na całe włosy, a nawet trochę jeszcze zostało. W Naturze kosztuje 49zł.
to ciesze się że nie zniszczyła, nie ściemniały bo to rozjaśniacz
drogi, bo płacisz za firmę loreal ;]
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:32   #1944
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja jestem po dekoloryzacji również w salonie loreala,a teraz chodzę na rytuały pielęgnacyjne kerastase tym vita cementem czy jakoś tak. Super, włosy jak nowe.
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:18   #1945
butterfly__24
Przyczajenie
 
Avatar butterfly__24
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa-Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nemezis, ja z kolei zakupilam w sklepie fryzjerskim oleo fusion, jedna buteleczka, chyba 12ml, starczyla mi na 3 razy (nie uzywalam na skore głowy zgodnie z poleceniem fryzjera, wlosy b.dlugie ale nie mam ich za duzo) koszt - 26zł naprawde warto, ale nie mam porownania z tym vita cementem... po oleo fusion włosy sa lejące i błyszczące.

Robilam to sama w domu -po umyciu głowy szamponem nalewalam na calej długosci wlosow, zawijalam głowe w folie alum., na to recznik i przez pare ładnych minut nagrzewalam suszarką (ten recznik). całosc trzymalam do pol godziny. i raz w tygodniu fryzjer mowil ze wystarczy,zeby nie przesadzic.
jezeli chodzisz na saune parową (tylko nie suchą)- to mozesz zrobic to samo, juz bez folii i bez recznika oczywiscie.
teraz kiedy moje wlosy juz doszly do siebie do dekolorze, przymierzam sie do vita cementu ale z l'oreala (bo ten z kerastase jest mega drogi ) a ma tez dobre opinie pozdrawiam
butterfly__24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:25   #1946
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny super, że wam też się udaje a ja nie mogę rozjaśnić sobie tych włosów, bo odrosty mam jaśniejsze a dalej ciemniejsze, i mi farba tego nie bierze (Palette C10) +hm.... jaki odcień i jaka farba mogłaby mi to ruszyć??? bo inaczej zostanie mi tylko wyrównanie góry jakims blondem 7
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 10:31   #1947
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam. Pisałam kiedyś w tym wątku, że zamierzam się zdekoloryzować. Nie zdekoloryzowałam włosków, ale rozjaśniłam. Robiła to fryzjerka polecona przez kumpele. jestem zadowolona. Włoski były przsuszone, ale już doprowadziłam je do normalności. Ściełam 10 cm, ale i tak są długie bo zakrywaja mi piersi do połowy, więc nie żałuje tych 10 cm. Nie bedę mówic, że nie są zniszczone bo są, ale nie jakoś tragicznie byłam przygotowana na coś strasznego. A miałam mega zdrowe długie lśniące ciemnobrązowe włosy. wklejam zdjęcie moich włosków w kolorze blond gdzieś tam od spodu mają ciut inny odcień może za jakiś czas je troche ujednolice, ale teraz musze postawic na regeneracje. Przypominam, że uzyskałam ten kolor z ciemnego brązu, prawie czarnego. Ps. widze że na zdjęciu kolorek wyszedł troszke jaśniejszy niż mam w rzeczywistości, hmm wyszedł taki o jakim marze :p ale teraz to już nie będzie problemu aby go uzyskać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie451.jpg (103,1 KB, 54 załadowań)
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami


Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-04-13 o 10:33
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:16   #1948
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a próbowała może któraś garniera E0 ? pisze ze to dekoloryzator i można uzyskać naprawdę jasny kolorek po nim
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:07   #1949
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

nie próbowałam, ale rozjaśniaczem na ciemnych włosach nie uzyskasz chyba blondu od razu. Mi fryzjerka robiła włosy rozjasniaczem blondor z welli uzywała 12% i raz chyba nawet wyższego. i byłam marchewkowa. nałożyła na to farbe taki średni blond i nastepnego dnia znowu doprawiła rozjaśniaczem blondor i kolejną farbe, bo po pierwszym razie gdzie niegdzie były prześwity i złote refleksy, a mi zależało na jak najzimniejszym odcieniu. jeżeli masz ciemne włosy to sama nie ekperymentuj z rozjaśnianiem ich do blondu, to zbyt niszczący zabieg, a fryzjerka dośc się nawysilała abym z prawie czarnych włosów uzyskała taki blond. Chyba że nie masz bardzo ciemnych włosów.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:52   #1950
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a próbowała może któraś garniera E0 ? pisze ze to dekoloryzator i można uzyskać naprawdę jasny kolorek po nim
to jest farba z rozjaśniaczem, ładnie rozjaśnia, nie niszczy jakoś bardzo jak np joanna, ale nie polecam używać wielokrotnie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.