jak to jest z tą sukienką????? na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-21, 21:19   #1
grzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 9

jak to jest z tą sukienką????? na wesele


Witam serdecznie
Ide za parę dni na wesele, i wiecie co, po tygodniach poszukiwan KUPIŁAM JA WRESZCIE!!!!! Jestem świadkiem i jak powiedziałam młodej co za cudo nabyłam (biały gorset i bordowa spódnica, wściekle nawet bordowa)to usłyszałam, że kolor biały zarezerwowany jest tylko dla panny młodej i nikt inny w takowy kolorek przyodziany byc nie może... Zdębiałam!!! To faktycznie prawda??? Mam poszukac innego gorsetu???? Poradźcie coś....
grzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:35   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Ostatnio modne są ślubne (dla panny młodej) zestawy: biała góra, dół w innym kolorze lub odwrotnie. Znajoma miała właśnie biały gorset i bordową spódnicę. Może Twoja kolezanka nie chce, żeby ktoś wyglądał równie ślubnie jak ona? To jej dzień i ona ma być "ozdobą" wieczoru Nie oburzaj się więc, może dokup bordowy gorset?
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:42   #3
grzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 9
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Dzieki wielkie. Buuu... Tak myślałam, ze trzeba będzie zakupic nowy gorset, no ale bordowy odpada. Moze ecru?? Młoda ma suknie całą białą więc chyba nie będzie to tak źle wyglądac.
Pozdrawiam serdecznie.
grzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 12:33   #4
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

za kilka dni mam ślub i gdyby moja świadkowa tak się ubrala nie bylabym szczęśliwa
naszczęście Ela sama zapytala jaką mam sukienkę, poszla nawet ze mną na przymiarkę i do mojej sukienki dobrala swoją

jestem z niej dumna
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 13:23   #5
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Moim zdaniem ecru też odpada, teraz młode przyodziewają się w takie kolory więc dziwnie by było gdyby ktoś pomylił was i uznał,że to Ty jesteś Panną Młodą.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 13:58   #6
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Tez uwazam, ze ecru odpada To kolor na rowni z bialym kojarzacy sie z panną młodą.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 14:30   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Wg mnie nadal obowiązuje taka niepisana zasada na weselach, zeby nie ubierac sie na czarno (mnie nie dotyczy )... więc jesli nie na czarno to na kolorowo lub jasno. poniewaz swiadkowa stoi w kosciele tuz za młodą to nie pasuje mi ciemny strój. Byłam na weselu gdzie swiadkowa miała suknię butelkową zieleń, czyli ciemna i nie wygladało to specjalnie... w porówniu z ecru panny młodej.
Jesli masz bordową spódnicę to wystarczy i trzeba reszte czymś rozjaśnić wiec ten gorset zostaw, załóz np. bordo koraliki, naszyjnik, kwiatek na obróżce ... Nikt cie chyba nie pomyli z młodą , wkońcu wie do kogo idzie na wesele, ...no chyba ze jakis nieproszony gość
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-22, 16:32   #8
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

A może dokup lub wymień gorsecik na kolor spodnicy? na wesela często przyjezdza rodzina z całego kraju, z którą nie zawsze mamy częsty kontakt, a do niektórych wysyłamy nawet zaproszenie i skąd niby Oni mają wiedzieć jak wygląda Panna młoda, bo np. widzieli ją jak miała 10,12 lat lub np. przyjeżdza rodzina Pana Młodego z daleka, którzy nie mieli okazji spotkac wcześniej Panny młodej. Znam taki przypadek pomyłki dlatego ja bym nie ryzykowała.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 21:24   #9
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

cathy23C napisał(a):
> skąd niby Oni mają wiedzieć jak wygląda Panna młoda, bo np. widzieli ją jak miała 10,12 lat lub np. przyjeżdza rodzina Pana Młodego z daleka, którzy nie mieli okazji spotkac wcześniej Panny młodej. Znam taki przypadek pomyłki dlatego ja bym nie ryzykowała.

No ja pierdziu! Jak można pomylic panne młodą? Ta najdalsza rodzina tez chyba do kościoła przyjdzie i zobaczy kto stoi pod ołtarzem w pierwszej parze, składa sobie przysięgę, poźniej im zyczenia... no chyba ze pod koniec imprezy jak sie jest betrunken to nawet młądą z młodym mozna pomylić.

A co do stroju jeszcze, przypomniało mi się ze w lipcu byłam u koleżanki na slubie, swiadkowa miała własnie bordową suknie, powiedziała bym ze nawet bardzo ciemne bordo, jak ją zobaczyłam pomyślałam, ze to pewnie kreacja sylwestrowa, a zeby nie wisiała w szafie to przywdziała na ślub. Mnie sie to nie podobalo.
Jesli panna młoda bedzie cała w bieli lub ecru, a swiadkowa w bordowej spodnicy, to chyba nie bedzie możliwości pomyłki.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 09:21   #10
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

jeśli idzie o moją opinię to bardzo nie podobają mi się "nieskromne" świadkowe. wiem, że ciężko jest ubrać się takiej dziewczynie, bo tego koloru nie wypada, ten jest za ciemny, tamten za jasny, to za mało eleganckie a tamto za strojne.. ale taki los . razi mnie, kiedy świadkowa swoją bezowatą suknią przysłania delikatną i zwiewną sukienkę panny młodej..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 09:39   #11
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

grzanka napisał(a):
> Witam serdecznie
> Ide za parę dni na wesele, i wiecie co, po tygodniach poszukiwan KUPIŁAM JA WRESZCIE!!!!! Jestem świadkiem i jak powiedziałam młodej co za cudo nabyłam (biały gorset i bordowa spódnica, wściekle nawet bordowa)to usłyszałam, że kolor biały zarezerwowany jest tylko dla panny młodej i nikt inny w takowy kolorek przyodziany byc nie może... Zdębiałam!!! To faktycznie prawda??? Mam poszukac innego gorsetu???? Poradźcie coś....
Grzanko! A jeśli nie chcesz zrezygnowac z tego stroju to może dokup do komplety szal w kolorze bordo pasujacym do spódnicy? Jeśli zarzucisz go na ramiona (dobrze by był szeroki) ta biel gorsetu nie bedzie "zgrzytem"?
byłam na slubie, gdzie druhna miała złota spódnice, gorset ecru i szal własnie w kolorze spódnicy. I nikt jej nie pomylił z panna młodą
pozdrawiam, Asia
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-23, 10:03   #12
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

A może złoty gorset?? Albo uszyć koronkowe, bordowe bolerko (jak jest na to jeszcze czas)
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 14:19   #13
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Ela napisał(a):
> No ja pierdziu! Jak można pomylic panne młodą? Ta najdalsza rodzina tez chyba do kościoła przyjdzie i zobaczy kto stoi pod ołtarzem w pierwszej parze, składa sobie przysięgę, poźniej im zyczenia... no chyba ze pod koniec imprezy jak sie jest betrunken to nawet młądą z młodym mozna pomylić.
>
No właśnie przyszli dopiero na wesele a nie zdążyli na ślub więc życzenia złożyli świadkowej
> A co do stroju jeszcze, przypomniało mi się ze w lipcu byłam u koleżanki na slubie, swiadkowa miała własnie bordową suknie, powiedziała bym ze nawet bardzo ciemne bordo, jak ją zobaczyłam pomyślałam, ze to pewnie kreacja sylwestrowa, a zeby nie wisiała w szafie to przywdziała na ślub. Mnie sie to nie podobalo.
> Jesli panna młoda bedzie cała w bieli lub ecru, a swiadkowa w bordowej spodnicy, to chyba nie bedzie możliwości pomyłki.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 19:37   #14
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

mi też sie wydaje że jesli dorzucisz do całości szal to nikt nie zwróci uwagi że masz biały gorset a na weselu to juz chyba wszystkim wszystko jedno..
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 19:37   #15
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

mi też sie wydaje że jesli dorzucisz do całości szal to nikt nie zwróci uwagi że masz biały gorset a na weselu to juz chyba wszystkim wszystko jedno..
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 19:38   #16
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

mi też sie wydaje że jesli dorzucisz do całości szal to nikt nie zwróci uwagi że masz biały gorset a na weselu to juz chyba wszystkim wszystko jedno..
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 18:31   #17
grzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 9
Re: jak to jest z tą sukienką????? na wesele

Dzięki serdeczne za wszystkie rady. Wiec tak: czasu mam troszke mało (praca i tak dalej) wiec jeśli nie znajdę gorsetu w kolorze złotym to mam juz szal borodo, do tego dodatki i buty w kolorze NIE BIAŁYM to kurcze nikt sie chyba nie pomyli. Z tym przyćmiewaniem delikatnej sukienki młodej to mi sie chyba nie uda bo koleżanka ma wystrzałowa kiecke z wieleeelkim trenem. Rozmawialam z nia i powiedziała, że tak własciwie to jej nie przeszkadza mój biały gorset... Mam po prostu ładnie wyglądać.
Naprawdę wielkie dzieki za pomoc i rade, bo sie biłam z myslami od paru dni.
grzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.