Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cieply - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 16:09   #1
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Smile

Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cieply


.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:52
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:49   #2
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Kotek, nie to forum. Na wizażystkę z tym.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:14   #3
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Tak wątek na forum pytania do wizażystki, przenoszę.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:45   #4
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Również przyłączam się do wątku Jestem typem chłodno-ciepłym, oczy zielone, reszta chłodna Mam nadzieję, że jest nas więcej i wzajemnie sobie pomożemy, mi pasuje bardzo cielista szminka z bourjois (na pewno znajdziecie) róż ambre dor i rose de jaspe Moim zdaniem róż, przynajmniej u mnie, to podstawa. W zalezności od tego "przychładzam" się jeszcze bardziej lub ocieplam na brzoskwinkę
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:55   #5
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

ojej, to chyba też coś o mnie! mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś wkleić zdjęcie całej twarzy? bo chciałabym porównać swój typ z Twoim.
może być na priv, jeśli nie chcesz tutaj. w sumie, łatwiej byłoby doradzić, gdybyś je wkleiła w wątku.
pozdrawiam
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 00:10   #6
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:51
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:54   #7
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Ja jestem typem chłodno-ciepłym I nienawidzę tego, ze jestem mieszańcem :P Chciałabym być tylko chłodnym, ponieważ tak byloby mi latwiej. W makijażu zdecydowanie wolę podkreślać fakt, ze mam "zimną" cerę, a tlumić cieple, zielonobrązowe oczy. Dlatego wystrzegam się jak ognia cieni w tonacji pomarańczowej, żółtej, czerwonej i szczególnie fioletowej (wrzosy), ponieważ fiolet jak żaden inny kolor uwidacznia zieleń tęczówek. Bardzo dobrze mi w zimnych brązach, zieleniach niemal wszystkich, granatch i wszelkich zimnych nude'owych kolorkach. Co do rożu - tutaj różnie, byle nie pomarańczowe i czerwonawe, bo wtedy wyglądam tragicznie. Najlepiej zimny, zgaszony róż. Brązer - w kolorze herbatnikowym lub sliwkowym. Pomadka - zdecydowanie zgaszony róż, ale może być i ciepły, i zimny. Dobrze mi w szminkach w fioletowej tonacji. Wszelkie koralowe, perłowe, złotawe odpadają.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 11:05   #8
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:50
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 13:26   #9
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez koneweczka Pokaż wiadomość
Witam w watku!
No wlasnie, ja tez cale lata robilam sie calkiem na chlodno i chcialam strasznie miec niebieskie oczy, ale nici z tego...
Ale w koncu przekonalam sie troche do tego, ze tak tez jest fajnie i to cos szczegolnego Szczegolnie ze jak zobacze taki typ na kims innym, to bardzo mi sie podoba ( Malinowa!).
A nie jest u ciebie tak, ze fioletowa szminka tez bardzo wydatnia zielen?

W kazdym razie, jednak te oczy takie sa i jak taki typ sie zrobi calkiem na chlodno, to jednak nigdy nie wyglada w tym moim zdaniem tak super ja naprawde calkiem chlodny typ, tj. o oczach niebieskich.
Dlatego ja staram sie jednak ta roznosc oczu troche podkreslic, np. troche ocieplonym brazem.

U mnie jest tak, ze im ciemniejszy kolor uzyje, tym oczy wydaja sie chlodniejsze, nie wiem dlaczego.

Z rozem u mnie jest tak ja pisala Malinowa. Albo sie nim moge ocieplic na brzoskwinke (i nosic wtedy dotego nawet cieple kolory), albo moge sie ochlodzic na rozowo, ale to mi jakos trudniej idzie, bo czesto wygladam wtedy jakbym byla zgrzana po sporcie.

W chlodnych brazach jest mi tez swietnie i w chlodnych nudowych kolorach. Granatowy tez nie jest zly, ale czasem chce sie jednak troche zywszego koloru a z tym u mnie jest trudniej.

To prawda, mamy piękną urodę mówiąc nieskromnie, bo naprawdę można szukać ze świeczką osoby z bardzo chłodnymi barwami, a tu nagle taki kontrast jeśli
chodzi o oczy Jak dla mnie jest to szalenie fajne, ponieważ można używać (w granicy rozsądku) wszystkiego. Gdy zrobiłam się na rudodowłosą- wyglądałam dobrze, kiedy na chłodny kolor- również było mi dobrze. Pomarańcz, róż.. Ciepłe czy zimne, dobrze wyglądają, gdy wymodeluje się twarz. Jednak uważam, że w moim przypadku zupełnie chłodne kolory nie wchodzą w grę, ponieważ wyglądam wtedy, jakbym była chora. (pewnie dlatego, że różnica pomiędzy moimi kolorami jest tak rozległa i te chłodne są cholernie chłodne) Koneweczko Bardzo miło mi słyszeć, że gdy patrzysz na mnie, to cieszysz się, że masz podobnie.. Jak spojrzałam na Twoje zdjęcie, to też tak
pomyślałam- my to mamy dobrze he he
W zał moje kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (10,4 KB, 259 załadowań)
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?





Edytowane przez malinowa0
Czas edycji: 2008-09-11 o 13:54
malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:03   #10
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Mam identyczna urode jak ty
tylko ze oczy bardziej brązowe ale z nutą zieleni. Ogolnie ciemne a wlosy blond. karnacja jasna.
na poliki klade bardzo jasny brązer albo podobny w tonacji róż.
na oko tylko brązowe lub ciemno zielone cienie.
usta - blyszczyk transparentny z kropla rozu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:29   #11
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mam identyczna urode jak ty
tylko ze oczy bardziej brązowe ale z nutą zieleni. Ogolnie ciemne a wlosy blond. karnacja jasna.
na poliki klade bardzo jasny brązer albo podobny w tonacji róż.
na oko tylko brązowe lub ciemno zielone cienie.
usta - blyszczyk transparentny z kropla rozu
no ja akurat nie mam jasnej karnacji, ale jest chłodna, bo ziemista, tylko gdy się opalę, to jestem "czarną" brzoskwinką
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 12:18   #12
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:49
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:35   #13
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

to ja coś mam z wami wspólnego...


popielate włosy, bladą raczej chłodną cerę , różowe usta i..... ciepłe ciemnobrązowe oczy ... i taki mieszaniec ze mnie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:29   #14
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
no ja akurat nie mam jasnej karnacji, ale jest chłodna, bo ziemista, tylko gdy się opalę, to jestem "czarną" brzoskwinką
no widzisz, ja podobnie ale zima strasznie bledne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 20:00   #15
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:48
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:29   #16
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

dodaje do listy róż bourjois numer 92
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:16   #17
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:48
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 22:10   #18
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

no, a u mnie kroluje Bourjois no nie idzie, jesteśmy za wyjątkowe i po prostu nie ma kto się tu wpisywać Pozdrawiam
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:42   #19
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!

Edytowane przez koneweczka
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:46
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 18:52   #20
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

strasznie się cieszę, gdyż od dłuższego juz czau szukam określenia na swój typ urody. z makijażem tez miałam problemy, nie mówiąc o doborze odpowiedniej farby do włosów. Złote wyprobowane-tragedia(niby do oczu pasuja) ale z cera wogole sie nie komponuja przynajmniej mnie. myslałam tez nad rudym...narazie jest blond popielaty brońboże biały, bo wygladam strasznie blado. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny!
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:21   #21
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Ja mam podobny problem z tym mieszaniem, ale nie o oczy idzie. Mam jasną karnację, bladoróżowe usta, zimne szaroniebieskie oczy i ciemnozłote "miodowe" włosy. Myślałam, że jestem wiosną, ale chyba dużo lepiej mi w pastelach. Czasem nadal mam jednak wątpliwości i przez to nie wiem jaką hennę do brwi i rzęs wybrać - szarą czy brązową...
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:36   #22
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

hm...ja bym sprowała z brązowa... mi sie z takim wizerunkiem kojarzy np iza Miko, ktora miala swojego czasu takie miodowy blond włosy i ona ma niebieskie oczy, cere prawie biała...trzeba popróbować
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:03   #23
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

też jestem trochę pomieszana. Mam typowy kolor lata-mysie włosy (raczej szatynka niż blondynka), dosyć wyraźną oprawę oczu, szaro-niebieskie oczy i... jasną żółtawą cerę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:15   #24
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

moze ktos jakies zdjecia ma...
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:17   #25
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Smile Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

co do kosmetyków aktualnie:
podkład astor mattitude kolor najjasniejszy czyli ivory, bardzo ładny odcien dla mnie akurat.
jakis brazujace kuleczki na policzki
cienie-różowe jasne i brązowe
kredka brazowa, czasem czarna ale to czasem
tusz do rzęs brazowy badz czarny
błyszczyk albo szminka tylko w kolorach naturalnych badz chłodny ciemniejszy taki malinowy róz. kiedys miałam z oriflame taka fioletowawa, tez mi było dobrze.
raczej nude look na codzien przynajmniej u mnie sie sprawdza, bo sie wyklada bardzo swiezo i dziewczeco.
kiedys probowałam z cieniami pomarańczowymi, zółtymi...tragedia
jeszcze ładnie mi w granacie takim dzinsowym
no i fiolety tez wchodzą w gre.
pozdrawiam


---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

aha, co do włosów, po licznych eksperymentach wracam jak piesek ze spuszczonym ogonkiem do popielatych odcieni blond. próbowałam rudych, brazów (co mi poleciała fryzjerka...). do mnie nei pasuja. moje brwi sa bardzo jasne, ale widoczne.w brązach jakos tak smutno.w blondach naturalnych tez bedzie mi dobrze, tak mi zaufany fryzjer powiedział, ale ja sie boję, że w domowych warunkach wyjda żółte, wiec wole juz popiele wybioerac i te z loreal excellence sa najlepsze.
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:26   #26
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Hmmm ja nawet nie wiem jakim typem jestem

Ale z opisu pasowałoby, że lato

Mam popielate blond włosy, naturalnie karnację jasną z żółtawym odcieniem (kiedyś kupowałam tylko zimne w odcieniu podkłady i zawsze byłam w szoku czemu nie stapia mi się z cerą? ), oczy szaro/zielono/niebieskie (no niestety do dzisiaj nikt mi nie powiedział czy są bardziej zielone czy niebieskie), latem od słońca wychodzą mi piegi, opalam się właśnie na taki słoneczno/jasnobrązowy kolor, usta są raczej w zimno-różanym kolorze...

Ja metodą prób i błędów doszłam do tego czym mi jest dobrze. Podkłady oczywiście żółtawe, ciepłe, wreszcie nie mam wyróżniającej się twarzy i wyglądam naturalnie. Róże w odcieniach: pink, blade mleczno/różowe, herbatnikowe, lekko brudny róż, brązowo/złotawe; ale niektóre odcienie lepiej wyglądają latem, inne zimą.

Oczy prezentują się świetnie szczególnie w odcieniach zieleni i granatu (ale błękity, niebieskości itp. odpadają!), również beżu, zimnego brązu. Jasny, rozbielony róż także ale nie może mieć za dużo czerwieni w sobie bo wtedy jest efekt zmęczonych, czerwonych oczu.

Tusz czarny, wcale nie wygląda sztucznie, pięknie podkreśla rzęsy. Mam też ciemny granat, lubię nim malować dolną powiekę.

Usta w odcieniach lekko brudnego różu, bladego różu, jaśniutkiego beżu, mleczne. A jak to są błyszczyki to już w ogóle super. Chcę też popróbować mocniejsze odcienie, a'la pink czy czerwień
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 23:07   #27
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem z tym mieszaniem, ale nie o oczy idzie. Mam jasną karnację, bladoróżowe usta, zimne szaroniebieskie oczy i ciemnozłote "miodowe" włosy. Myślałam, że jestem wiosną, ale chyba dużo lepiej mi w pastelach. Czasem nadal mam jednak wątpliwości i przez to nie wiem jaką hennę do brwi i rzęs wybrać - szarą czy brązową...
Mam chyba tak samo ale mi bardzo sie to podoba Chociaz zawsze mialam problemy z okresleniem koloru wlosow. Jedni mowili ze mam ciemny blond inni ze jasny braz a niektorzy przezywali mnie wiewiora. Bardzo czesto pytaja mi sie czy farbowalam wlosy. Wydaje mi sie ze w sloncu albo przy jakims oswietleniu mam zloto rude refleksy. Ogolnie mam takie miodowe wlasnie te wlosy. Typowo cieple tonacje. Cere za to mam rozowa, jasna i zimna ale z piegami-ciepla wiec tez pomieszanie. Oczy i usta zimne (koloru oczu tez nie znam-takie zielono, niebiesko szare) Ogolnie bardzo lubie swoj typ urody. Moja mama ma taki sam tylko ze wlosy ma w zimnej tonacji i podobno jest zima. Ja nie mam pojecia czym jestem. Pasuje mi wiele rzeczy=szminka czerwona ciepla albo zimna rozowa, oczow nie maluje. Aha..mimo ze mam wlosy sredniego koloru to brwi i rzesy sa bardzo czarne
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 23:30   #28
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Zapomniałam dodać, że również dobrze wygląda róż na policzkach w brzoskwiniowym/lekko różowym odcieniu
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 00:55   #29
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

SiSleyS nie jesteś przypadkiem... wiosną?

Tak mi się po Twoim opisie skojarzyło. Albo pomieszaniem wiosny z latem.
Sama też chyba jestem jakąś nieokreśloną mieszanką. Oczy mam w takim samym kolorze jak Ty, jedyną osobą która odważyła się go zdefiniować jest TŻ. Według niego najbardziej podchodzą pod zieleń heh Uwielbiam gdy ktoś ze mną rozmawia i w pewnym momencie przerywa pytaniem: jakiego koloru są Twoje oczy?
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:11   #30
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Pani Lato ale...Popielate blond wlosy ale oczy cieplo zielone - typ chlodno-cie

Witam,

Ja zaliczam sie równiez do tych wyjątkowych "dziwolągów" hmmm tylko czasem mam wiekszy problem bo prawe oko mam prawie pół na pół jasny brąż z zielenią a lewe prawie całe zielone... i jaki cień? zawsze miałam z tym problem, ale znalazłam z LOREALA cienie trio "Leticia Casta" i pasują idealnie
doridori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.