On i włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 13:51   #1
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439

On i włosy


Hmm poznałam niedawno faceta Świetny charakter,ładny,fajny no po prostu ideał Ostatnio wrócił od fryzjera,rozmowa zeszła na ten temat.
Ja w żartach zapytałam po co tam był,czy może loki robił czy malował włosy A on na to,że tak na nordycki blond ...
Normalnie mnie zatkało ... Trochę podchodzi mi to pod metro ...
Co Wy o tym sądzicie? Tolerujecie malowanie włosów?
Dodam,że on jest naturalnym blondynem,jego naturalny kolor jest tylko taki bardziej złocisty.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:54   #2
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: On i włosy

tzn mi osobiście bardzo ale to bardzo nie podoba się farbowanie włosów u facetów.
ale skoro mówisz, że ideał, świetny charakter itd, to nie widzę powodu dla którego te włosy miałyby być przeszkodą w czymkolwiek
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:55   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: On i włosy

Jak chce to niech maluje i chyba nikomu nic do tego.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:58   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: On i włosy

W sumie to mi farbowanie wlosow zwisa i powiewa.
Skoro koobiety moga to dlaczego facet nie?

I co zlego jest w ewentualnym byciu metro?
Skoro Ci to przeszkadza to chyba nie jest to jednak Twoj ideal.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:01   #5
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: On i włosy

heh mi to by troche przeszkadzalo bo jakos wlosy u faceta sa dla mnie wazne i faktycznie trche pod metro :P podchodzi

ale jesli pozostale rzeczy sa w porzadku to czemu nie
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:02   #6
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
W sumie to mi farbowanie wlosow zwisa i powiewa.
Skoro koobiety moga to dlaczego facet nie?

I co zlego jest w ewentualnym byciu metro?
Skoro Ci to przeszkadza to chyba nie jest to jednak Twoj ideal.
No w sumie racja.
Osobiście nie podobają mi się tacy przesadnie dbający o siebie faceci,ale samo malowanie włosów,takie rozjaśnianie chyba nie jest jeszcze czymś strasznym.Myślę,że mogłabym to znieść... chyba ;]
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:09   #7
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: On i włosy

Nie lubię farbowanych włosów u faceta, ale uznaję wyjątek u subkulturowców, u których włosy w kolorze czerni, czerwieni, bieli, błękitu etc. są elementem stylu i razem z nim tworzą ciekawą, spójną całość. Jednak podrasowany kolor blond czy brąz... nie, nie. Nie ta bajka.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:10   #8
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
tzn mi osobiście bardzo ale to bardzo nie podoba się farbowanie włosów u facetów.
ale skoro mówisz, że ideał, świetny charakter itd, to nie widzę powodu dla którego te włosy miałyby być przeszkodą w czymkolwiek
No właśnie ja też tego nie lubię niestety bardzo ... Ale on jest taki dobry ... szkoda mi odpuszczac
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:12   #9
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: On i włosy

ja mam kumpla ktory farbuje sobie włosy, moge zapewnic cie, nie jest metro, jest 100% chłopem,nie czuje pociagu do mezczyzn i nie dba przesadnie o swoj wyglad, po prostu jest mu lepiej w ciemniejszych wlosach niz ma naturalne, wiec jak dla mnie to jest normalne
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:20   #10
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: On i włosy

To tylko wlosy... Moj kolega, ktory jest naturalnie rudy co jakis czas robi sobie blond pasemka, zeby jego naturalny kolor nie rzucal sie tak bardzo w oczy.. I co o tym mysle?? Skoro wyglada lepiej to dlaczego mialby tego nie robic?? I wcale nie jest metro....
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:20   #11
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też tego nie lubię niestety bardzo ... Ale on jest taki dobry ... szkoda mi odpuszczac
zastanów się co dla Ciebie jest ważniejsze charakter czy wyglad, dla mnie dziwnym jest by spisywać na straty faceta tylko ze względu na farbowanie włosów. jeśli ci to przeszkadza to porozmawiaj z nim, ale ja bym nie rezygnowała z fajnego faceta tylko z tego powodu, aczkolwiek niektórym może to przeszkadzać do tego stopnia że nie będą mogli tego znieść, odpowiedz sobie na pytanie na czym Ci zależy
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:23   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też tego nie lubię niestety bardzo ... Ale on jest taki dobry ... szkoda mi odpuszczac
Sama musisz zdecydować, cy Ci to przeszkadza, czy nie. Ale rzucać chłopaka, który jak sama piszesz jest fajny tylko z powodu jednej rzeczy, która Ci sie nie podoba... szkoda by było.

Zastanów sie też, jak bys się czuła, gdyby Twój chłopak Cipowiedział, że ze względu na Twoje upodobanie do długich paznokci on sie z Toba rozstanie, bo fajna z Ciebie panna, ale te paznokcie go odrzucają. Nie uznalabys, że to głupota rzucać kogoś z powodu takiego drobiazgu?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:23   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hmm poznałam niedawno faceta Świetny charakter,ładny,fajny no po prostu ideał Ostatnio wrócił od fryzjera,rozmowa zeszła na ten temat.
Ja w żartach zapytałam po co tam był,czy może loki robił czy malował włosy A on na to,że tak na nordycki blond ...
Normalnie mnie zatkało ...
Trochę podchodzi mi to pod metro ...
Co Wy o tym sądzicie? Tolerujecie malowanie włosów?
Dodam,że on jest naturalnym blondynem,jego naturalny kolor jest tylko taki bardziej złocisty.
Co do pogrubionego: napisałaś to tak, jakbyś go w czasie tej rozmowy nie widziała na żywo. To jest znajomość raczej na gg/przez SMSy, czy znajomość oparta o normalne spotykanie się?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:34   #14
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: On i włosy

Mam takiego kolesia w szkole co ma naturalny kolor mysi blond i maluje wlosy na jasniejszy kolor - kiedys mu tleny wyszly

Osobiscie uwazam, ze to lekka przesada
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:45   #15
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: On i włosy

O matko, jak poznałam eksa to miał blond pasemka na głowie.
No i? Jego głowa, niech robi z nią, co chce.
Drugi eks swiezo machnął sobie dready i nie mógł ich myć przez jakiś czas, zeby mu się nie rozpadły.

Jest 1274338 ważniejszych rzeczy niż kolor włosów czy tez rodzaj fryzury.
ja tez farbuje włosy, jakby sie facet ze mną rozstał dlatego, ze mu sie nie podoba mój winny brąz na głowie to bym go wyśmiała.
I poradziła, by dorosnął.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:54   #16
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: On i włosy

Skoro jest taki naj, to nie odpuszczaj.
Osobiście bardzo nie lubię farbowanych mężczyzn
Ale są rzeczy w życiu ważniejsze niż włosy.. w końcu jego łepek
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:13   #17
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: On i włosy

Zależy czy fajnie wygląda w tym nordyckim blondzie (sam wymyślił nazwę tego koloru? )

Jest różnica między facetem dbającym o siebie, a metroseksem. Ja wyznaję zasadę, że lepszy facet dbający o siebie i swietnie wyglądający niż przeciętny Polak - niedogolony, niedomyty (często! ), z podziurawionymi skarpetami

Możliwe jednak, że jest metroseksualny - sprawdź, czy goli pachy, depiluje woskiem klatę, jakie i ile ma kremów w łazience, czy używa balsamów ujędrniających pośladki i czy przypadkiem nie nosi w plecaku (torbie?) pudru, korektora i miniaturki perfum

Następnie postaw sobie pytanie, do jakiego stopnia Ci to przeszkadza? Czy ładny facet to zły facet? To trochę takie polskie podejście do sprawy - facet to ma używać tylko mydła, dezodorantu, perfum, ew. jakiś krem i balsam do ust jak mu pękają. Myślę że na zachodzie jest większa społeczna akceptacja do faktu, że facet dba o siebie i chce dobrze wyglądać...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:27   #18
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: On i włosy

To tylko włosy. Odrosną i będzie po kłopocie. Zwłaszcza jak go delikatnie poprzekonujesz, że to jest niemodne i niefajnie w tym farbowaniu wygląda.
A takiego fajnego faceta już możesz nie znaleźć. Nie oceniaj po wyglądzie, bo czasem niektórzy mężczyźni są jak nieoszlifowane diametny. A niektórzy wyglądający modnie i pięknie w środku mogą być puści i nic w sobie nie mający, tak na prawdę. Coś o tym wiem
__________________
zamienię...



Edytowane przez Isselilija
Czas edycji: 2009-03-23 o 15:28 Powód: literówka
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:35   #19
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hmm poznałam niedawno faceta Świetny charakter,ładny,fajny no po prostu ideał Ostatnio wrócił od fryzjera,rozmowa zeszła na ten temat.
Ja w żartach zapytałam po co tam był,czy może loki robił czy malował włosy A on na to,że tak na nordycki blond ...
Normalnie mnie zatkało ... Trochę podchodzi mi to pod metro ...
Co Wy o tym sądzicie? Tolerujecie malowanie włosów?
Dodam,że on jest naturalnym blondynem,jego naturalny kolor jest tylko taki bardziej złocisty.

Wiesz co, autorko, przejrzałam resztę Twoich tematów założonych na forum.
Wynika z nich, że jesteś bardzo młoda.I chyba nie do końca dojrzała do związku.
Szukasz na siłe powodów, by się zaniepokoić, jakbyś szukała powodów do zepsucia swoich znajomość. Proponuję więcej dystansu. Zastanów się, co jest naprawde ważne.
Grunt, to prawidłowe priorytety i elestycznośc w stosunku do innych.
To są jego włosy. Może je zgolić, moze je zapuscic, może je ufarbować. Ale to nie zmienia tego, kim jest, jaki jest.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 17:19   #20
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: On i włosy

ja jestem przeciwna farbowaniu wlosow u mezczyzn, tym bardziej na blondy. jestem na nie - ale co czlowiek to inne gusta...
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:38   #21
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Wiesz co, autorko, przejrzałam resztę Twoich tematów założonych na forum.
Wynika z nich, że jesteś bardzo młoda.I chyba nie do końca dojrzała do związku.
Szukasz na siłe powodów, by się zaniepokoić, jakbyś szukała powodów do zepsucia swoich znajomość. Proponuję więcej dystansu. Zastanów się, co jest naprawde ważne.
Grunt, to prawidłowe priorytety i elestycznośc w stosunku do innych.
To są jego włosy. Może je zgolić, moze je zapuscic, może je ufarbować. Ale to nie zmienia tego, kim jest, jaki jest.
Jestem młoda masz rację i trochę boję się nowych związków i rozczarowań z nimi związanymi dlatego może właśnie doszukuje się w nim wad ...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego: napisałaś to tak, jakbyś go w czasie tej rozmowy nie widziała na żywo. To jest znajomość raczej na gg/przez SMSy, czy znajomość oparta o normalne spotykanie się?
Obecnie przez gg,ale w najbliższym czasie mamy się spotkać.
A czy to ma jakiś związek ?



Co do reszty odpowiedzi dziękuje bardzo,oczywiście macie rację,że lepszy jest facet zadbany od brudaska i niechluja
Zresztą jak już pisałyście najważniejsza jest osobowość
Dziękuje Wam

ps.w 'blondzie nordyckim' wyglada swietnie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 00:25   #22
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: On i włosy

Ja też nie lubię farbowania u facetów. Dbanie o wygląd dbaniem o wygląd ale to już nie wiele różni się od używania przez faceta korektorów i podkładów czy półgodzinnego układania włosków przed lustrem co rano. ALE Jestem nieco starsza od autorki i takie rzeczy nie były w modzie wśród moich rówieśników a dzisiaj jest dzisiaj. Mój chłopak kiedyś był długowłosy, ale jak mu się włos odrobinę przeżedził a w dodatku zaczeło mu to przeszkadzac na siłown to poprostu wzioł i sie zgoli :P żeby było "po kłopocie" i za to go lubię :P
Natomiast mnie zaniepokoiła trochę ta nazwa "nordycki blond" Mam nadzieję że to przypadek, że akurat ten odcień mu się podobał. Znaczy że powodem tych farbowań nie było że ten chłopak chce koniecznie być po ostatni włos "nordycki". Biała siła i te sprawy...Bo od takiego to bym radziła zwiewać gdzie pieprz rośnie.
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 01:49   #23
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Dot.: On i włosy

trochę dziwne ale co tam tylko włosy, mój reguluje brwi i jest super. Zawsze można go po czasie odwieść od farbowania bo czego sie nie robi dla kobiety.
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:05   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On i włosy

Mnie to w sumie dość obojętne, myślisz, że np. taki zloty chłopiec Brad Pitt miałby takie branie, gdyby go nie sadzali na fotelu przed lustrem (no, teraz to on raczej prezentuje swój naturalny kolor, nie wiem, czy nie zakrywa siwków, ale mniejsza)... Zależy, co by robil, bardzo subtelne bywają różnice, 1 facet wygląda fajnie, drugi jak wymoczek, inny jak laluś albo kiepski podrywacz. Ale u niejednego faceta widać, że ma farbę, gorzej dla mnie, jak farbą coś ukrywa, jak to u kobiet. Stąd nie lubię np. farbowania siwizny (z kilometra kolor wrzeszczy, że sztuczny), bo takie coś mnie nie rusza http://img2.timeinc.net/ew/img/daily/591/eminem_l.jpg

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-24 o 09:08
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:11   #25
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: On i włosy

Facet też człowiek, ma prawo robić z głową na co tylko ma ochotę.

Dodatkowo jeśli ma dobry gust to nawet sobie wygląd poprawi.
Takie moje zdanie.

Co do metro, tradycyjny metro to prócz dbania o siebie niemależe jak kobieta, w sensie cała gama kosmetyków pielęgnujących i wizyty w farbowaniem u fryzjera to dla nich nic nadzwyczajnego, to też raczej styl ubierania jest ważną kwestią...
Natomiast za samo farbowanie to sama nie wiem czy można go podczepić pod "metro"
__________________
.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2009-03-24 o 09:34
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:27   #26
mylifeMG
Raczkowanie
 
Avatar mylifeMG
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: On i włosy

W sumie to nic starasznego, to tylko włosy. Liczy sie bardziej charakter z reszta jak wygląda dobrze w tych włosach to chyba lepiej.
mylifeMG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:32   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On i włosy

No właśnie, jest farbowanie głowy i jest metro. Nie zawsze kolor na włosy to od razu caly pakiet pielęgnacji porównywalny z tą u kobiet. Teoretycznie u kobiet. Zresztą. Forum pełne jest wzdychań do aktorów, piłkarzy, innych gwiazdorów. Zaryzykuję generalizowanie, to są bardzo często panowie, którzy sami sobie paznokci nie obcinają. Jeśli u pań z taką lubością doszukuje się człowiek skalpela, stylisty, makijażysty - ktoś się łudzi, że z panami jest inaczej?

Osobiście ilekroć oglądam Wojewódzkiego, co jest b. rzadkie, ale nieważne, nie mogę oderwać oczu do jego fryzury. Ktoś myśli, że on z taką się obudził albo 2 razy machnął grzebieniem?
No może, co ja tam wiem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-24 o 09:36
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:35   #28
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: On i włosy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No właśnie, jest farbowanie głowy i jest metro. Nie zawsze kolor na włosy to od razu caly pakiet pielęgnacji porównywalny z tą u kobiet. Teoretycznie u kobiet. Zresztą. Forum pełne jest wzdychań do aktorów, piłkarzy, innych gwiazdorów. Zaryzykuję generalizowanie, to są bardzo często panowie, którzy sami sobie paznokci nie obcinają.
A nawet inni im nie obcinają, tylko spiłowują...+ odżywka na skórki oczywiście
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:37   #29
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On i włosy

A, przypomniało mi się. Znów. Kiedyś gdzieś wykopałam w jakimś wywiadzie, chyba autoryzowanym, jak żona Durczoka stwierdziła, że ma on półce więcej kosmetyków niz ona.


No to już o to samo mi chodziło.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-03-24 o 09:39
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:08   #30
anesthetize
Raczkowanie
 
Avatar anesthetize
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 89
Dot.: On i włosy

Mój TŻ farbuje włosy na czarno, na początku nie wierzyłam, jak mi powiedział i specjalnie zaczekał, aż będzie miał odrosty. No i uwierzyłam. Za to jak mi pokazał zdjęcia sprzed kilku lat, jak miał jakieś blond-rudo-brązowe pasemka, to stanowczo i kategorycznie zabroniłam mu się znowu utlenić
__________________
_______________

...only apathy from the pills in me, it's all in me, all in you...

____________
anesthetize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.