Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-21, 18:59   #31
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 972
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

¦wietny artykuku³, oby wiêcej takich Od jutra biorê siê za swoje cia³o
nAtaL!a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:13   #32
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Talking Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

suuper ;D.
kiedy¶ to widzia³am pod innym adresem o ile siê nie mylê;p. W ¿yciu mo¿e zrobi³am 2h callaneticsu i pamiêtam ¿e nie by³o tak ¼le ;-). tak wiêc od jutra zaczynam i bêdêcwiczyc kiedy tylko bêdê mia³a czas pozdrawiam wszystkie wiza¿anki i z ca³ego serca dziêkujê autorce artyku³u .


____
zakochana w niebieskich oczkach *
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:47   #33
Trener CM
Przyczajenie
 
Avatar Trener CM
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Poprzedni artyku³ mi zagwiazdkowali a pada³y pytania o treningi Video na dvd b±d¼ inne.

Mogê podaæ linka do zbioru takich filmów, mo¿e który¶ Was zainteresuje.
Nie s± bardzo drogie.
Ale pamiêtajcie, ¿e w nich nie znajdziecie nic rewolucyjnego. Dziêki nim bêdziecie mog³y po prosu æwiczyæ z ... kim¶

Hanka43 "[...]np w a6w cwiczenia wykonuje sie przez 42 dni po czym trzeba sobie zrobic 4 miesiace przerwy przed rozpoczeciem kolejnej serii."
Sk±d masz takie informacje?
Wg. mnie by zachowaæ efekt na który tak ciê¿ko pracowa³a¶ nale¿y nadal æwiczyæ (nadal podtrzymywaæ formê), tyle ¿e ju¿ w mniejszym stopniu.

Powy¿sze æwiczenia s± opisane seriami. Jak skoñczysz jedn± zrób sobie przerwê (aktywn±) i kiedy zechcesz, kiedy bêdziesz czu³a siê na si³ach (lub efekty eg. Ciebie nie by³y zadowalaj±ce) zacznij drug± seriê
__________________
Nie bój siê wyzwania. Zacznij biegaæ
Trener CM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:35   #34
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

no dobra, w³a¶nie przepisa³am rozgrzewkê, teraz tylko cw. zasadnicze bo rozgrzewkê sobie druknê³am . I dzi¶ na bank zabiorê siê za to! Mo¿e nawet znajdê czas na 2 sesje z callan ;-). O ile dobrze pamiêtam, te cwiczenia nie s± zbyt mêcz±ce ;p. Dzi¶ rano króciutkie biegi + skakaneczka, tak na dobry pocz±tek. Ju¿ siê wymierzy³am, zwa¿y³am, i czekam na efekty haha . <¿arcik> ;p. Pozdrawiam, GreyLovex3 .
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:21   #35
dorotqa
Raczkowanie
 
Avatar dorotqa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Od 6 dni codziennie wykonujê æwiczenia (oprócz tych na biodra, bo dla mnie to jaki¶ hardcore jest xD poza tym moje biodra mi nie przeszkadzaj± ) i o ile na pocz±tku mia³am spore problemy, tak teraz coraz lepiej mi idzie wykonywanie tych æwiczeñ, czyli miê¶nie siê nieco wzmocni³y teraz czekam a¿ siê cia³ko trochê wyrze¼bi i mam nadziejê, ¿e waga spadnie ^^
dorotqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:54   #36
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

ja te¿ od sze¶ciu dni æwiczenia na biodra nie s± takie z³e, trzeba siê nauczyæ je robiæ, ja nie cierpiê tych na brzuch;/ pozdrawiam! æwiczymy, æwiczymy!
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:49   #37
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Dla mnie hardkor to cwiczenia na biodra, wgl wykonujê je inaczej bo ja siê nie utrzymam na 1 po¶ladku 100 sekund, to co dopiero jeszcze przez te 100 sekund mam cwiczyc . ja robiê to tak, ¿e k³adê siê na lewym boku zamiast na lewym po¶ladku i uginam nogê (albo prostujê zale¿nie od tego które cwiczenie aktualnie wykonujê) no i 'drobne ruchy góra-dó³' .
a to cw. na brzuch z dwoma nogami to te¿ hardkor :/ .
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 16:31   #38
totalmente atractiva
Przyczajenie
 
Avatar totalmente atractiva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4
GG do totalmente atractiva
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

zgdazam siê.to æwiczenie na biodra z wyprostowan± noga jest strrraszne.Wiêc sobie je odpu¶ci³aam. ale mimio to i tak widze znaczna poprawe wogóle uzna³am ¿e super to callanetics my¶le ¿e jeszcze troche i moje cia³o bedzie takie jak chcia³am.
__________________
"Kiedy czego¶ gor±co pragniesz, to ca³y Wszech¶wiat dzia³a potajemnie, by uda³o ci siê to osi±gn±æ." Paulo Coelho
totalmente atractiva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:21   #39
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 305
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

hej ja tez chyba zaczne te cwiczonka skoro mowiccie ze efekty sa fajne tylko pytanko czy trzeba je wykonywac codziennie? trenuje siatkowke i nie chcialabym sie przeciazyc a gram 3-5 razy w tyg
malenstfo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:48   #40
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

niedawno o to pyta³am, tylko ¿e 'czy mo¿na czê¶ciej' a nie rzadziej
dosta³am odpowied¼ ¿e codziennie to max, a w tygodniu mo¿na na to po¶wiêcac ¶rednio 2-3 h ;].
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:21   #41
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Cytat:
Napisane przez GreyLovex3 Poka¿ wiadomo¶æ
niedawno o to pyta³am, tylko ¿e 'czy mo¿na czê¶ciej' a nie rzadziej
dosta³am odpowied¼ ¿e codziennie to max, a w tygodniu mo¿na na to po¶wiêcac ¶rednio 2-3 h ;].
ooo,a ja robiê codziennie po mniej wiêcej godzinie. ju¿ 11 dzieñ, ja nic na razie nie widzê, ale walczê dalej!
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 07:00   #42
magdowca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Oj dziewczyny... to, ¿e kto¶ chce schudn±æ i jest w tym wytrwa³y i zawziêty nie jest niczym z³ym. ale jak piszecie, ¿e "æwiczê JU¯ 6 dni, ale nie widzê poprawy" to przestajê byæ takiego zdania.

róbcie to przede wszystkim dla siebie, dla lepszego samopoczucia i wiêkszego samozadowolenia! æwiczenia s± g³ównie po to, by lepiej siê czuæ i byæ bardziej sprawnym (przynajmniej w pocz±tkowej fazie). wiêc nie przejmujcie siê "brakiem efektów". gdy æwiczenie wejdzie Wam z zdrowy i przyjemny nawyk, forma i sylwetka same przywêdruj±

tak¿e æwiczcie i czerpcie w tego przyjemno¶æ. bo przecie¿ to dobre uczucie robiæ co¶ dla siebie
magdowca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:05   #43
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 9 767
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Magdowca : ¶wiête s³owa
mychamycha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:22   #44
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

hehe, ja w³a¶nie potrzebujê szybko efektów, a plusem w callanetics jest to ¿e ma³o siê mêczê . Zdajê sobie sprawê ¿e wielkich efektów nie bêdzie po 20 h, ale na razie planujê sobie 24-25, tyle bynajmniej jestem w stanie zrobic do 17 maja =].
Echh, a ja ju¿ si³ nie mam, a dzisiaj dopiero bêdzie 6h :P. Z natury jestem niecierpliwa . Ale postanowi³am do³±czyc trochê stretchingu mo¿e i co¶ wiêcej na uda, bo to moja zmora :/.

A ile wam zajmuje callan? Bo ja sie juz przestraszy³am ¿e mam jak±¶ krótsz± wersjê.. Bo zajmuje mi max. 40 minut, tyle ¿e opuszczam 1 cw z rozgrzewki na taliê bo mnie nudzi :p, i 2 cw z rozci±gania [to ostatnie i to w pozycji le¿±cej, po prostu bez sensu dla mnie ;].]
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:22   #45
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

je¿eli uda to Twoja zmora to w³a¶nie tego ostatniego nie powinna¶ sobie odpuszczaæ:P mi æwiczenia zajmuj± niestety sporo czasu
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:50   #46
dorotqa
Raczkowanie
 
Avatar dorotqa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Mi to zajmuje nieca³± godzinê, z tym, ¿e nie robiê æwiczeñ na biodra Wczoraj niestety opu¶ci³am gimnastykê, bo by³am padniêta... wiêc dzisiaj bêdzie 11 dzieñ jak æwiczê. Efektów spektakularnych nie ma, ale brzuszek jest trochê twardszy i szczuplejszy, no i jako¶ ³atwiej siê wykonuje te æwiczenia ni¿ na samym pocz±tku i jestem jakby lepiej rozci±gniêta
Z drugiej strony ostatnio w sklepach przymierzam sobie spodenki w rozmiarze S i nawet pasuj±, a kiedy¶ kupowa³am M


Edit.: ¯eby oddaæ ca³± prawdê chyba powinnam dodaæ, ¿e te æwiczenia ³±czê z kosmetykami wyszczuplaj±cymi (taki tonik do pryskania ), masa¿em takim specjalnym masa¿erem i pijê tylko i wy³±cznie wodê

Edytowane przez dorotqa
Czas edycji: 2009-04-30 o 20:03
dorotqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:04   #47
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

ja 12 dzieñ mam za sob±, ale muszê robiæ æwiczenia wcze¶niej, bo jak siê zabieram wieczorem to ju¿ mi siê nie chce i dlatego tak d³ugo to robiê. ja te¿ pijê du¿o wody, ograniczam s³odycze itd. takie podstawy. no i krem wyszczuplaj±cy z ziaji. drenuj±cy (fajnie brzmi te¿ ju¿ ³atwiej mi siê æwiczy i powiem Wam, ¿e z tego co widzê na razie mi pupa zmala³a. nie wiem jak, bo tu ma³o jest æwiczeñ dzia³aj±cych na te partie, no ale tak jest. ale najbardziej zale¿y mi na brzuchu. trzymajcie siê!

Dorotqa mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej o tym toniku do pryskania i masa¿erze? (jakkolwiek to brzmi mo¿e to fajne jest?

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2009-04-30 o 21:07
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 11:07   #48
dorotqa
Raczkowanie
 
Avatar dorotqa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Cytat:
Napisane przez qppancegle Poka¿ wiadomo¶æ
Dorotqa mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej o tym toniku do pryskania i masa¿erze? (jakkolwiek to brzmi mo¿e to fajne jest?
Tonik z serii Avon solutions, w fioletowym opakowaniu, nie wiem czy dzia³a, ale dosyæ dobre opinie o nim s³ysza³am wiêc zawsze warto spróbowaæ Masa¿er te¿ z avonu, ale mo¿na te¿ kupiæ taki w oriflame czy chyba nawet w Rossmannie - ten z Avonu jest twardy dosyæ, na pocz±tku nawet bola³o jak siê zaczyna³am nim masowaæ, ale teraz jest ok ^^ Nawet je¶li jako¶ specjaslnie nie wyszczupli to mam nadziejê, ¿e chocia¿ wyg³adzi skórê, ¿eby cellulitu nie by³o Siostra mi mówi³a, ¿e kiedy¶ u¿ywa³a najzwyklejszego balsamu do cia³a (nie ¿adnego wyszczuplaj±cego) i masa¿era w³a¶nie i po jakim¶ czasie mia³a g³adsz± skórê
dorotqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 16:18   #49
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Cytat:
Napisane przez qppancegle Poka¿ wiadomo¶æ
je¿eli uda to Twoja zmora to w³a¶nie tego ostatniego nie powinna¶ sobie odpuszczaæ:P mi æwiczenia zajmuj± niestety sporo czasu
taak? chodzi ci o to gdzie nogami naciskamy na krzes³o?
chyba musia³am je ¼le wykonywaæ bo nie czu³am miê¶ni ud.
Ale ja mam teraz taki pokoik ma³y, ¿e mam tylko krzes³o komputerowe ( a na dole przy komp. siedzê przy zwyk³ym hehe ) i nie za bardzo te cw. z krzes³em (ko³yskê bioder robiê przy oparciu wersalki, a w æwiczeniach na biodra nogê zarzucam na wystaj±c± czê¶æ mebli tak gdzie¶ na wysoko¶ci bioder w³a¶nie hegge:P.
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 17:25   #50
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 305
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

ja dopiero zaczelam dzis 1 dzien i naparwde musze popracowac nad miesniami brzucha ale mam pytanko czy macie jakies inne cwiczenia na biodra? tych nie moge robic bo mialam keidys operacje na biodro( tzw. strzelaj±ce biodro) i boli mnie przy wykonywaniu tych cwiczen mam nadzieje ze jakos mi pomozecie
malenstfo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:52   #51
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Dorotqa, dziêkujê za informacjê
GreyLovex3 ja te¿ robiê to ostatnie æwiczenie z krzes³em do komputera. po prostu dociskasz nogami krzes³o,jakby¶ chcia³a je zgnie¶æ. ja czujê wszystkie miê¶nie! a resztê æwiczeñ robiê z pomoc± parapetu, biurka, rowerka stacjonarnego...ró¿nie. pokój mam te¿ malutki,ale jako¶ siê mieszczê pozdrawiam.
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-02, 20:07   #52
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Cytat:
Napisane przez qppancegle Poka¿ wiadomo¶æ
Dorotqa, dziêkujê za informacjê
GreyLovex3 ja te¿ robiê to ostatnie æwiczenie z krzes³em do komputera. po prostu dociskasz nogami krzes³o,jakby¶ chcia³a je zgnie¶æ. ja czujê wszystkie miê¶nie! a resztê æwiczeñ robiê z pomoc± parapetu, biurka, rowerka stacjonarnego...ró¿nie. pokój mam te¿ malutki,ale jako¶ siê mieszczê pozdrawiam.
A we mnie ju¿ si³y obumieraj± do callaneticsu.. Dzisiaj to ju¿ 2. dzieñ jak nie æwiczê.. Bo wiesz, wieczorem to siê przed kompem siedzi i æwiczyæ sie nie chce, a na rano ¿eby poæwiczyæ to nie da rady wstaæ;P.
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:06   #53
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

no ja wczoraj nie æwiczy³am bo mia³am go¶ci ca³y dzieñ, ale dzisiaj ju¿ jestem po æwiczeniach. nie odpuszczaj, ja ju¿ widzê, ¿e mam ³ydki szczuplejsze i pupê.
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:26   #54
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 076
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Zastanawiam siê tylko-czy nie lepiej æwiczyæ callana co drugi dzieñ, na zmianê z np, skakank±?? Tak przecie¿ cia³o szybko przyzwyczai siê i 'znudzi', no i niektóre miêsnie nie zd±¿± siê zregenerowaæ. Kto¶ mo¿e przetestowa³ obie opcje (co drugi dzien i codziennie) i ma jakies spostrze¿enia?
Kreskaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:55   #55
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Cytat:
Napisane przez qppancegle Poka¿ wiadomo¶æ
no ja wczoraj nie æwiczy³am bo mia³am go¶ci ca³y dzieñ, ale dzisiaj ju¿ jestem po æwiczeniach. nie odpuszczaj, ja ju¿ widzê, ¿e mam ³ydki szczuplejsze i pupê.
echh chyba z pokor± wrócê do callaneticsu, bo na nic innego nie mam ochoty! ale za to do³±czam cw. na po¶ladki - szkoda ¿e nie mam w wersji pisanej 8min. legs albo buns . a na pobieranie filmików nie mam czasu. ;/
ja zauwa¿y³am ¿e mi siê ³adniej ³ydki ukszta³towa³y - po 9 h zaledwie ;DD. Naprawdê s± efekty bo jak wczoraj ubra³am spódniczkê i legginsy do ko¶cio³a to brat zauwa¿y³ poprawê ;o ;].
GreyLovex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:06   #56
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 9 767
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

To ja nie wiem, jaka beznadziejna jestem, bo wykonuje te æwiczenia ju¿ 16 godzin i zero efektu. A na pewno wykonujê je poprawnie.
Tak w ogóle to zapraszam na w±tek o callaneticsie, bo umiera, a przecie¿ tam jest miejsce na rozmowê.
mychamycha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:12   #57
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

mycha,po prostu niektórzy potrzebuj± wiêcej czasu na efekty. moja znajoma chwali siê teraz bo zrzuci³a 7kg, podpiera³a siê stron± vitalia.pl ale tam siê kupuje diety. no nie wiem, czy to ma sens.
qppancegle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-12, 18:40   #58
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

No to chyba i ja zacznê...
__________________
41 cm => 55 cm
¦piewam i spe³niam marzenia
dotka95 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-12, 18:55   #59
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 076
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

Za mn± ok. 5 godzin... fajne to bo nie trzeba siê bardzo mêczyæ :P Ale bez jaki¶ spektakularnych efektów <póki co>. Chyba poszukam tego supercallaneticsu..
Kreskaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:59   #60
Magda_CK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Callanetics ? sposób na piêkne cia³o w dwa tygodnie

A czy te cwiczenia nadaja sie dla osob, ktore nie chca schudnac?? Bo ja mam wrecz niedowage, ale chcialabym byc bardziej "miesista" i miec plaski brzuch (bo niestety mam oponke).
Magda_CK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 18:52:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.