Promocja w Sephorze - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 19:47   #721
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Sephory też nie zawsze mają jednakowe ceny spotkałam się z tym nie raz.. w W-wie jest jedna (przynajmniej ja wiem o jednej), gdzie ceny niektórych produktów są średnio 5-10zł wyższe - prawdopodobnie ze względu na duże nagromadzenie ludzi w tym rejonie (Stare Miasto) lub musi się tak utrzymywać, bo jest mała - niemniej dziwna to polityka
A możesz powiedzieć,którą masz na myśli? Przy palmie?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 19:49   #722
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja dzisiaj porownywalam ceny maski fekkai w sephorze i douglasie. W sephorze 179zl a w douglasie 165zl. WIec 14zl roznicy! Czyli jak sie nie ma znizek to bardziej sie oplaca kupowac w douglasie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 19:50   #723
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć,którą masz na myśli? Przy palmie?
tak, tę
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 20:34   #724
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To dziwne, bo u mnie dziś Superbalmy kosztowały 75 zł.
Nie pytałam się, ile kosztują. Nie chciałam robić zamieszania (pewnie trzeba by było skanować), bo i tak nie planowałam dziś zakupu. Ale na półeczce z tymi błyszczykami była cena 80 zł. Może faktycznie zależy to od Sephory, może jeszcze nie wszędzie zdążyli podnieść cenę...
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:08   #725
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

u mnie Superbalmy są za 75 zł
nabyłam tusz Clinique -za namową Kasiaj chciałam Lash Power ale nie było - i wzięłam High Impact
poprosiłam jeszcze o próbkę podkładu Even Better i jakieś perfumki i Pani powiedziała, ze mam sobie wybrać jakie chcę wypróbować i przynieść jej tester, bo gotowych nie mają już
i dostałam wypełnioną po brzegi buteleczkę Angel TM, a dla małża Aqua Di Gio Armaniego

więc proście dziewczyny o to co Was interesuje - ja też bym nic nie dostała gdybym nie poprosiła
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:16   #726
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja zrobilam zakupy w starym browarze. Nie bylo zadnych plakatow o znizce ale zapytalam i Pani powiedziala, ze jest promocja. Kupilam puder chanel poudre cristalline i ze znizka 10% maske fekkai. Oprocz tego bylam na przecenach w zarze i kupilam 2 pary butow i 3 bluzki...czy zakupoholizm sie leczy?
Uff, wróciłam z wyprawy do dalekiego Poznania (ponad 100 km ) Wróciłam o 385 zł już po rabacie biedniejsza
Byłam w Malcie i muszę pochwalic dziewczynę. Zaczepiłam ją, żeby mi pomogła w różnych wyborach tego co miałam na kartce wypisane i Pani była tak miła, ze spędziłam tam ponad godzinę lekko, przyniosła mi koszyczek nawet i nosiła za mnie
A kupiłam ostatecznie:
1/ Dior -Serum de Rouge 840 najnowsza pomadka Diora
2/ Lancome Ombre Absolue Palette - czwórki B10
3/ Pedzel Sephora Professionnel Platinum - największy pędzel do pudru
4/ Pedzel Sephora Proffessionel do różu nr 42
5/ Pedzel Sephora Proffesionnel nr 45 do pudru mineralnego

Dziewczyna obsypała mnie próbkami, chociaz mi na nich zbytnio nie zależało, bo szczerze mówiąc już wiele wypróbowałam, a ona sama leciała i mi próbki robiła
Dostałam ogromne próbki:
Estee lauder - Perfectionist
Grassroots - (ten kremik, który był tutaj chwalony)
Grassroots - serum - nawet nie wiedziałam, ze jest takie

i gotowce:
Jadore
Givenchy - ange ou demon
Clinique Superbalanced
Rene Furtherer - 15ml - Acanthe Perfect Curls (muszę sprawdzić, co to jest takiego, bo już zapomniałam )
Smashbox High Definition - próbka podkładu
Sephora - baza pod podkład
Rexaline Hydra Dose
Shiseido Benefiance - Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

i żeby tego było mało kazała mi poczekać i poszła na zaplecze i przyniosła mi kupon na -20% ważny od 1.01 - 30.01 na mnóstwo marek dowolnie: perfumy, kolorówka, pielęgnacja

Strasznie się cieszę z tego wyjazdu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:21   #727
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Promocja w Sephorze

Chciałam po raz pierwszy kupić podklad Estee Lauder Double Wear, wiecie może jaka jest teraz jego cena w Sephorze?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 21:28   #728
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Promocja w Sephorze

Spodziewalam sie dzis tlumow w Sephorze,ale ku mojej radosci bylo pusto wiec pomeczylam troszke jedna z Pan.Co prawda srednio bylam zadowolona z obslugi m.in. pani nie wiedziala,ze istnieja prasowne meteoryty w kolorze 03 Beige Lumineux i probowala mi wmowic,ze 03 to Nacre des Mers...dopiero, gdy sama sprawdzila na moja prosbe w szufladzie, bo zalezalo mi na nim dowiedziala sie o jego istnieniu Przy zakupie dostalam tylko jedna probke bazy sephora.Myslalam,ze kupie cos jeszcze,ale dzis chyba nie mialam weny i nie moglam sie na nic zdecydowac.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Chciałam po raz pierwszy kupić podklad Estee Lauder Double Wear, wiecie może jaka jest teraz jego cena w Sephorze?
o ile sie nie myle 135 lub 145 zl
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:36   #729
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Chciałam po raz pierwszy kupić podklad Estee Lauder Double Wear, wiecie może jaka jest teraz jego cena w Sephorze?
Z moich obserwacji wynika, że 147 zł.
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:44   #730
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Mariola13, super, że zostałaś tak miło obsłużona.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:10   #731
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
u mnie Superbalmy są za 75 zł
nabyłam tusz Clinique -za namową Kasiaj chciałam Lash Power ale nie było - i wzięłam High Impact
poprosiłam jeszcze o próbkę podkładu Even Better i jakieś perfumki i Pani powiedziała, ze mam sobie wybrać jakie chcę wypróbować i przynieść jej tester, bo gotowych nie mają już
i dostałam wypełnioną po brzegi buteleczkę Angel TM, a dla małża Aqua Di Gio Armaniego

więc proście dziewczyny o to co Was interesuje - ja też bym nic nie dostała gdybym nie poprosiła
O widzisz To bardzo fajnie Chociaż ja kiedyś poszłam do Sephory i chciałam poprosić o małą odlewkę perfum dla ojca, miał mieć urodziny a że ma dosyć wybrednego nosa, to chciałam na próbę mu pokazać przyszły potencjalny prezent.. Niestety, pani odmówiła wykonania Powiedziała, że tak nie robią..
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uff, wróciłam z wyprawy do dalekiego Poznania (ponad 100 km ) Wróciłam o 385 zł już po rabacie biedniejsza
Byłam w Malcie i muszę pochwalic dziewczynę. Zaczepiłam ją, żeby mi pomogła w różnych wyborach tego co miałam na kartce wypisane i Pani była tak miła, ze spędziłam tam ponad godzinę lekko, przyniosła mi koszyczek nawet i nosiła za mnie
A kupiłam ostatecznie:
1/ Dior -Serum de Rouge 840 najnowsza pomadka Diora
2/ Lancome Ombre Absolue Palette - czwórki B10
3/ Pedzel Sephora Professionnel Platinum - największy pędzel do pudru
4/ Pedzel Sephora Proffessionel do różu nr 42
5/ Pedzel Sephora Proffesionnel nr 45 do pudru mineralnego

Dziewczyna obsypała mnie próbkami, chociaz mi na nich zbytnio nie zależało, bo szczerze mówiąc już wiele wypróbowałam, a ona sama leciała i mi próbki robiła
Dostałam ogromne próbki:
Estee lauder - Perfectionist
Grassroots - (ten kremik, który był tutaj chwalony)
Grassroots - serum - nawet nie wiedziałam, ze jest takie

i gotowce:
Jadore
Givenchy - ange ou demon
Clinique Superbalanced
Rene Furtherer - 15ml - Acanthe Perfect Curls (muszę sprawdzić, co to jest takiego, bo już zapomniałam )
Smashbox High Definition - próbka podkładu
Sephora - baza pod podkład
Rexaline Hydra Dose
Shiseido Benefiance - Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

i żeby tego było mało kazała mi poczekać i poszła na zaplecze i przyniosła mi kupon na -20% ważny od 1.01 - 30.01 na mnóstwo marek dowolnie: perfumy, kolorówka, pielęgnacja

Strasznie się cieszę z tego wyjazdu
WOOOW !! Super, pozazdrościć Wam dziewczyny udanych zakupów
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 22:19   #732
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocja w Sephorze

Mariola13 - miło wiedzieć, że w Sephorze są jednak jakieś profesjonalne pracownice . Czy na pędzle do makijażu też dostałaś zniżkę 30%?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:20   #733
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
O widzisz To bardzo fajnie Chociaż ja kiedyś poszłam do Sephory i chciałam poprosić o małą odlewkę perfum dla ojca, miał mieć urodziny a że ma dosyć wybrednego nosa, to chciałam na próbę mu pokazać przyszły potencjalny prezent.. Niestety, pani odmówiła wykonania Powiedziała, że tak nie robią..

WOOOW !! Super, pozazdrościć Wam dziewczyny udanych zakupów
jak ktoś chce to zawsze może

a zakupy i próbki Marioli faktycznie imponujące
jutro testy - to lubie najbardziej - pierwsze użycie nowego kosmetyku
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:22   #734
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

oooo widzę, że znów mnie coś omija...
niestety jestem na moim zapupiu i Sephory niet
a może to i dobrze...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:28   #735
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uff, wróciłam z wyprawy do dalekiego Poznania (ponad 100 km ) Wróciłam o 385 zł już po rabacie biedniejsza
Byłam w Malcie i muszę pochwalic dziewczynę. Zaczepiłam ją, żeby mi pomogła w różnych wyborach tego co miałam na kartce wypisane i Pani była tak miła, ze spędziłam tam ponad godzinę lekko, przyniosła mi koszyczek nawet i nosiła za mnie
A kupiłam ostatecznie:
1/ Dior -Serum de Rouge 840 najnowsza pomadka Diora
2/ Lancome Ombre Absolue Palette - czwórki B10
3/ Pedzel Sephora Professionnel Platinum - największy pędzel do pudru
4/ Pedzel Sephora Proffessionel do różu nr 42
5/ Pedzel Sephora Proffesionnel nr 45 do pudru mineralnego

Dziewczyna obsypała mnie próbkami, chociaz mi na nich zbytnio nie zależało, bo szczerze mówiąc już wiele wypróbowałam, a ona sama leciała i mi próbki robiła
Dostałam ogromne próbki:
Estee lauder - Perfectionist
Grassroots - (ten kremik, który był tutaj chwalony)
Grassroots - serum - nawet nie wiedziałam, ze jest takie

i gotowce:
Jadore
Givenchy - ange ou demon
Clinique Superbalanced
Rene Furtherer - 15ml - Acanthe Perfect Curls (muszę sprawdzić, co to jest takiego, bo już zapomniałam )
Smashbox High Definition - próbka podkładu
Sephora - baza pod podkład
Rexaline Hydra Dose
Shiseido Benefiance - Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

i żeby tego było mało kazała mi poczekać i poszła na zaplecze i przyniosła mi kupon na -20% ważny od 1.01 - 30.01 na mnóstwo marek dowolnie: perfumy, kolorówka, pielęgnacja

Strasznie się cieszę z tego wyjazdu

A jak wygladala ta Pani? Moze skorzystam w przyszlosci Jak kiedys prosilam o znizke -20% to na malcie nie robili problemow. Zauwazylam ze w Plazie jest dosc niemilo... Ja lubie browar ale nie zawsze sie dobrze trafi. Dzisiaj rowniez nie dostalam zadnej probki. A ostatnio w Plazie robilam zakupy i na koncu poprosilam o probke idealista EL. A Ona do mnie: "jestem teraz zajeta, prosze poprosic kogos innego". Juz nie wspominam, ze to ona mi sprzedala to co kupilam. Poszlam poprosic inna pania-choc troche glupio mi bylo. A ona mi sie pyta "Jaki odcien?" A ja do niej, ze idealist EL to serum...nie ma odcieni Jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowal moj puderek Jutro rano zrobie nim makijaz i jade na narty Ale nie wiem czy w ogole je brac bo nie ma sniegu
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:43   #736
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Mariola13 - miło wiedzieć, że w Sephorze są jednak jakieś profesjonalne pracownice . Czy na pędzle do makijażu też dostałaś zniżkę 30%?


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak ktoś chce to zawsze może

a zakupy i próbki Marioli faktycznie imponujące
jutro testy - to lubie najbardziej - pierwsze użycie nowego kosmetyku
Pedzle wypróbowałam już dzisiaj bo nie wytrzymałam i są

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oooo widzę, że znów mnie coś omija...
niestety jestem na moim zapupiu i Sephory niet
a może to i dobrze...
U mnie też niet Specjalnie wybrałam się 100 kilosków, dziecko do rodziców, męża zostawiłam w Media, a sama do Sephorki

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A jak wygladala ta Pani? Moze skorzystam w przyszlosci Jak kiedys prosilam o znizke -20% to na malcie nie robili problemow. Zauwazylam ze w Plazie jest dosc niemilo... Ja lubie browar ale nie zawsze sie dobrze trafi. Dzisiaj rowniez nie dostalam zadnej probki. A ostatnio w Plazie robilam zakupy i na koncu poprosilam o probke idealista EL. A Ona do mnie: "jestem teraz zajeta, prosze poprosic kogos innego". Juz nie wspominam, ze to ona mi sprzedala to co kupilam. Poszlam poprosic inna pania-choc troche glupio mi bylo. A ona mi sie pyta "Jaki odcien?" A ja do niej, ze idealist EL to serum...nie ma odcieni Jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowal moj puderek Jutro rano zrobie nim makijaz i jade na narty Ale nie wiem czy w ogole je brac bo nie ma sniegu
Ta Pani wyglądała bardzo pozornie, nawet nie była specjanie "wytapetowana" Po prostu nawinęła mi się pod rękę Wysoka (170-175) blondynka. Długie proste blond włosy. Bardzo miła, uczynna i otwarta dziewczyna. Chętnie opowiadała o kremach i jak zapytałam własnie o ten krem GrassRoosen to powiedziała, że była na niego promocja, ale tylko 1 dzień i był po 45 zł i od razu zaproponowała mi zrobienie próbki i pokazała, ze jest jeszcze serum i również zrobiła próbaska
Naprawdę polecam Byłam w tej galerii pierwszy raz, bo zawsze jeśdziłam do Plazy lub King Cross'a (Stary Browar tylko 1 raz odwiedziłąm, ale tłum tej galerii mnie zabijał, więc już tam nie jeźdżę ) Dzisiaj sprawdziłam tylko w necie czy jest Sephora w tej galerii i postanowiłam ją zwiedzić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 23:00   #737
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość




Pedzle wypróbowałam już dzisiaj bo nie wytrzymałam i są



U mnie też niet Specjalnie wybrałam się 100 kilosków, dziecko do rodziców, męża zostawiłam w Media, a sama do Sephorki


Ta Pani wyglądała bardzo pozornie, nawet nie była specjanie "wytapetowana" Po prostu nawinęła mi się pod rękę Wysoka (170-175) blondynka. Długie proste blond włosy. Bardzo miła, uczynna i otwarta dziewczyna. Chętnie opowiadała o kremach i jak zapytałam własnie o ten krem GrassRoosen to powiedziała, że była na niego promocja, ale tylko 1 dzień i był po 45 zł i od razu zaproponowała mi zrobienie próbki i pokazała, ze jest jeszcze serum i również zrobiła próbaska
Naprawdę polecam Byłam w tej galerii pierwszy raz, bo zawsze jeśdziłam do Plazy lub King Cross'a (Stary Browar tylko 1 raz odwiedziłąm, ale tłum tej galerii mnie zabijał, więc już tam nie jeźdżę ) Dzisiaj sprawdziłam tylko w necie czy jest Sephora w tej galerii i postanowiłam ją zwiedzić
Kurcze, jak takie miłe Panie w Sephorze tamtej, to może też podjadę? Tylko z mojego Lublina to jednak kawałek wyjdzie.. Ale dla takiej obsługi jestem wiele w stanie poświęcić..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:40   #738
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Wydaje mi sie, ze wlasnie o tej Pani pisala Kasia i ja tez dostalam wtedy bez problemu od niej znizke W kazdym razie chyba wiem o ktora chodzi Oby wiecej takich bylo...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Aha...przed chwila nalozylam puder chanel poudre cristalline-ten co wczoraj kupilam i jak narazie jestem zadowolona z efektu. Swietnie sie dopasowuje do cery, mozna nawet duzo nalozyc a i tak nie widac. Lekko rozswietla. Ma baaaardzo malutkie drobinki-prawie niewidoczne. Ja je widzialam w swietla sephory, w domu juz kiepsko widac. Zobaczymy jak bedzie po calym dniu
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 09:00   #739
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze wlasnie o tej Pani pisala Kasia i ja tez dostalam wtedy bez problemu od niej znizke W kazdym razie chyba wiem o ktora chodzi Oby wiecej takich bylo...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Aha...przed chwila nalozylam puder chanel poudre cristalline-ten co wczoraj kupilam i jak narazie jestem zadowolona z efektu. Swietnie sie dopasowuje do cery, mozna nawet duzo nalozyc a i tak nie widac. Lekko rozswietla. Ma baaaardzo malutkie drobinki-prawie niewidoczne. Ja je widzialam w swietla sephory, w domu juz kiepsko widac. Zobaczymy jak bedzie po calym dniu
poudre cristalline bardzo fajny efekt daje, ale mnie drażni zapach ...
nie używam codziennie, ale od czasu do czasu
ja też nie widzę drobinek, ale widzę że nie ma matu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 09:29   #740
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

U mnie też niet Specjalnie wybrałam się 100 kilosków, dziecko do rodziców, męża zostawiłam w Media, a sama do Sephorki
ja ogólnie mam Seph na co dzień jak w Poznaniu siedzę. ale teraz akurat jestem w rodzinnym mieście i niestety, przykre, nie ma ani u mnie ani nawet w mieście wojewódzkim Kaliszu... :/
moja teściowa jedzie jutro do Poznania, może ją poproszę o coś najwyżej... tylko ona nie ma karty...myślicie że dostanie zniżkę??


Cytat:
Ta Pani wyglądała bardzo pozornie, nawet nie była specjanie "wytapetowana" Po prostu nawinęła mi się pod rękę Wysoka (170-175) blondynka. Długie proste blond włosy. Bardzo miła, uczynna i otwarta dziewczyna. Chętnie opowiadała o kremach i jak zapytałam własnie o ten krem GrassRoosen to powiedziała, że była na niego promocja, ale tylko 1 dzień i był po 45 zł i od razu zaproponowała mi zrobienie próbki i pokazała, ze jest jeszcze serum i również zrobiła próbaska
Naprawdę polecam Byłam w tej galerii pierwszy raz, bo zawsze jeśdziłam do Plazy lub King Cross'a (Stary Browar tylko 1 raz odwiedziłąm, ale tłum tej galerii mnie zabijał, więc już tam nie jeźdżę ) Dzisiaj sprawdziłam tylko w necie czy jest Sephora w tej galerii i postanowiłam ją zwiedzić
asik ma rację, to o tej Pani mówiłam
ale w Malcie mam wrażenie że one wszystkie takie fajne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 09:53   #741
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moja teściowa jedzie jutro do Poznania, może ją poproszę o coś najwyżej... tylko ona nie ma karty...myślicie że dostanie zniżkę??
dostanie, bo zniżka jest dla każdego, a nie dla klubowiczów

ja własnie dostałam sms'a od S. z informacją o "sylwestrowej pokusie" 30% rabatu na produkty do makijażu i zestawy świąteczne
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:03   #742
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurcze, jak takie miłe Panie w Sephorze tamtej, to może też podjadę? Tylko z mojego Lublina to jednak kawałek wyjdzie.. Ale dla takiej obsługi jestem wiele w stanie poświęcić..
To zajedź po mnie, a co tam 100 km w tę czy w tę - chetnie wybiorę się jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ogólnie mam Seph na co dzień jak w Poznaniu siedzę. ale teraz akurat jestem w rodzinnym mieście i niestety, przykre, nie ma ani u mnie ani nawet w mieście wojewódzkim Kaliszu... :/
moja teściowa jedzie jutro do Poznania, może ją poproszę o coś najwyżej... tylko ona nie ma karty...myślicie że dostanie zniżkę??



asik ma rację, to o tej Pani mówiłam
ale w Malcie mam wrażenie że one wszystkie takie fajne
No to muszę powiedzieć, że w takim razie miałam wyjatkowe szczęście wczoraj, trafiając na tę przemił Panią
A rabat jest absolutnie dla wszystkich
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:53   #743
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dostanie, bo zniżka jest dla każdego, a nie dla klubowiczów

ja własnie dostałam sms'a od S. z informacją o "sylwestrowej pokusie" 30% rabatu na produkty do makijażu i zestawy świąteczne
ale na zestawy świąteczne jest chyba 20 %
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 14:32   #744
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To zajedź po mnie, a co tam 100 km w tę czy w tę - chetnie wybiorę się jeszcze raz

No to muszę powiedzieć, że w takim razie miałam wyjatkowe szczęście wczoraj, trafiając na tę przemił Panią
A rabat jest absolutnie dla wszystkich
To się kajtniemy
Ale... rabat -20% na pielęgnację też? Kurcze... jak by tu go wyłudzić od moich Sephorowych sprzedawców?
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale na zestawy świąteczne jest chyba 20 %
W smsie pisze, że na makijaż i zestawy świąteczne.. więc wnioskuję, że na nie też -30% powinno być
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:00   #745
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
To się kajtniemy
Ale... rabat -20% na pielęgnację też? Kurcze... jak by tu go wyłudzić od moich Sephorowych sprzedawców?
Kupon, który dostałam ma na odwrocie wymienione marki i rabat obowiazuje na te marki niezaleznie czy to pielęgnacja czy zapachy. -20% na wszystko z tych marek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:04   #746
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kupon, który dostałam ma na odwrocie wymienione marki i rabat obowiazuje na te marki niezaleznie czy to pielęgnacja czy zapachy. -20% na wszystko z tych marek
a jest wśród nich Clinique?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:35   #747
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
a jest wśród nich Clinique?
ja sądzę że to może byc taki kupon na marki "wyłącznie w Sephorze", w zeszłym roku w tym okresie też coś podobnego dostałam...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:54   #748
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Promocja w Sephorze

czy lakier do paznokci podchodzi pod kolorówkę?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:31   #749
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
czy lakier do paznokci podchodzi pod kolorówkę?
A owszem, wchodzi
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:02   #750
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

coś podobnego!
dostałam smsa o zniżce -30%
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.