Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-02, 23:36   #1
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca

Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...


Drogie wizażanki,

Oto jakiś interesujący liścik właśnie spłynął do mnie pocztą tlenową... pozwolę sobie przekopiować treść:

Witam,

Jesteśmy przedstawicielami jednego z producentów kosmetyków, który znajduje się na stronie wizaz.pl. Obserwuję Pani wypowiedzi jako: "Smoczyca" już od dłuższego czasu mając do nich poważne zastrzeżenia. Jeśli będzie Pani wypowiadać się publicznie na stronie wizaz.pl na temat naszych produktów w dobry lub zły sposób nie testując ich rzetelnie skierujemy sprawę na drogę sądową. Dołożymy wszelkich starań aby wszystkie Pani opinie zostały zdjęte z tej strony. Pragnę zauważyć, iż nie miała Pani możliwości testować rzetelnie naszego kosmetyku używając ich w ciągu ostatnich 19-tu miesięcy od zarejestrowania się na stronie 446. Tyle opini na temat produktu Pani przedstawiła na stronie, a w związku z tym jak można powiedzieć cokolwiek o jakimkolwiek produkcie jeśli Pani średnia w ich stosowaniu to jeden dziennie. To podważa jakiekolwiek Pani opinie na tej stronie i jest podstawą do sformuowania zarzutów w Pani kierunku.

___________
Pozdrawiam
Ostrzegający Panią obserwator.



Zastanawiam się kto mnie aż tak nie lubi żeby mi wysyłać takie idiotyzmy pocztą? Rany boskie, jestem zbyt zmęczona żeby zacząć się z tego śmiać. Nie wiem jaki cel był tu zamierzony, pewnie się nigdy tego nei dowiem. Bo ja nie jestem aż tak głupia żeby się przestraszyc takiego listu - w końcu co to za producent wysyłający maile z bezpłatnego konta pocztowego, nawet nie ma odwagi się podpisać imieniem i nazwiskiem. I nie mam nawet siły się tłuamczyć że kosmetyki na wizażu oceniam od dwóch lat, a używam ich od lat około 15, i zużyłam ich już ogromne ilości. Poza tym są wizażanki z większą ilością recenzji niz ja. Ciekawe dlaczego akurat ja. A moze więcej osób dostało takie maile? Moze ktoś wysyłał pogróżki również pod adresem innych, moze do samych adminów?

Nie ukrywam, że zrobiło mi się przykro, po prostu, choć wiem że ktoś się teraz zabawia moim kosztem...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 00:15   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Ola, niczym sie nie przejmuj. To jakis glupi kawal, gdyby sprawa byla powazna, firma skierowalaby do Ciebie oficjalne pisemne oswiadczenie, a w ten sposob ktos sie bawi Twoim kosztem, jak sama zauwazylas. Tak z ciekawosci, moze to Avon? Ktoras konsultantka poczula sie urazona? Zerknij na swoje recenzje i coz Ci sie tam najmniej spodobalo wsrod kosmetykow. Pobawimy sie w malego detektywa

I jeszcze cos: nikt nie ma prawa Cie zastraszac, jesli jakas firma rzeczywiscie to robi, wyszpiegujemy kto zacz i sprawa moze skonczyc sie w sadzie. Zreszta, nie musi to byc firma. Jesli osoba prywatna wysyla Ci tego typu mejle, latwo moze to trafic na droge sadowa, bo czujesz sie w jakis sposob zagrozona. Bardzo latwo dojsc do tego, ktoz wyslal do Ciebie tego mejla, mozesz nawet pojsc z tym na policje, jesli nie skonczy sie na jednorazowej korespondencji

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 00:20   #3
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Smoczku, dobrze, że napisałaś o tym tutaj i że zacytowałaś treść tego podszytego tchórzem liścidła... Te anonimowe wypociny są na pewno przykre, ale proszę, OLEJ JE I ICH AUTORA (AUTORKĘ) SIKIEM PROSTYM Póki co, może spróbuj zablokować konto na nieznane adresy nadawców- to chyba możliwe?
Smoczyczko, w żadnym razie nie przejmuj się takim badziewiem- głupich nie sieją... Normalna (przeważająca! ) część Wizażu zna Twoją wartość, tak samo zresztą jak Ty sama

A przy okazji być może to sprawa do przemyślenia dla Agi, Złosia & Co.- czy nie warto zmienić czegoś w profilu- a mianowicie nie udostępniać adresów mailowych wizażanek? W końcu jeśli ktoś chciałby osobiście zwrócić się do którejś, może zrobić to bezpośrednio na forum...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 00:39   #4
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Sorki, że się tak wetnę nie na temat Przy okazji, Svenja- bo właśnie czytałam Twoją recenzję- horsetail to skrzyp
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 01:48   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Oooo Kto by pomyslal... (nie ja ) To zaraz sie pewnie dowiem, ze lazy morning to znaczy kolagen To tak a propos ostatnich kolagenowych rewelacji

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 01:55   #6
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

svenja napisał(a):
> (...) To zaraz sie pewnie dowiem, ze lazy morning to znaczy kolagen To tak a propos ostatnich kolagenowych rewelacji

A kysz! A kysz!! Svenja, wypluj te straszne słowa! Jeszcze ktoś zacznie mnie niesłusznie kojarzyć z tym kolagenem i załamka gotowa
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 02:10   #7
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Jeszcze nie spimy? To ja sie nie dziwie, ze masz takiego nicka, bo po zarwanej nocce morning jest indeed bardzo slow i lazy

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-03, 02:56   #8
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Już idziemy spać, Svenja, już już (notorycznie tego nie popełniam hihi, miałabym w domu strajk). A WY czemu nie śpicie, hę? Swoją drogą, przed chwilą widziałam na liczniku "29 buszujących Wizażanek"- to najmniej, ile udało mi się zobaczyć! Ciekawe, czy kiedykolwiek jest "0" lub chociaz "1" (nie licząc przerw technicznych) Specjalna dedykacja dla tych, co nie śpią i rano nie będą "lazy": KTO WCZEŚNIE ZASNĄŁ I RANO WSTAŁ, NIE BĘDZIE SZPAREK ZAMIAST OCZU MIAŁ !
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 05:53   #9
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Swoją drogą, Smoczyco, Twoje opinie stały się dla kogoś obiektem wnikliwych badań...
Żadna poważna firma nie podpisałaby się jako obserwator

Głupie dowcipy, ot co!

Pozdrawiam
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 06:22   #10
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Huh, nie powiem, ten post Olu postawił mnie na nogi skuteczniej niż pita właśnie kawusia.
Listem się nie przejmuj, a setki podziękowań i słów uznania od wizażanek dla Twoich uwag, porad i ocen świadczą o tym, jak bardzo są cenne i rzetelne
Na sprawę sądową... powiada "obserwator", a zastraszanie też czymś chyba grozi?? Swoją drogą, to dopiero nazywa się utożsamianie z firmą, o tej porze takie bzdety...tfu!
Głowa do góry Olu i za radą Lazy Morning: "OLEJ JE I ICH AUTORA (AUTORKĘ) SIKIEM PROSTYM"
Buziaki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 06:52   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Firma,która nie ma odwagi się podpisać nie jest godna najmnniejszej uwagi. SIKU SIK
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-03, 07:23   #12
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Właśnie namierzamy dowcipnisia, mam już jego IP i kilka podejrzeń również Agnieszka też to dostała, ponieważ ktoś na początku pomylił Smoczycę z AgąZ
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:27   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Misiu , przkro ,że sa na wizazu takie wstrętne trole .
mam nadzieje ,że nie wystraszyłaś sie i będziesz nadal wskazywac dobre i gorsze kosmetyki ,powiem szczerze ,że czytam z uwaga kazdy twój post i dużo dzięki Tobie sie nauczyłam o pielęgnacji

trolom mówimy stanowcze a kysz !!
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:31   #14
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Droga Smoczyco, olać sikiem prostym i z WYSKOKU !!!
Wrzucaj do kosza bez czytania z szacunku dla własnych nerwów .

ANONIMOWY obserwatorze ??? przedstawicielu ??? jakaż to firma w tak tchórzliwy sposób traktuje klientów, darmowe konto, brak podpisu - zaiste szacowna i poważna firma. Pogróżki ??? a podaj żesz ty nazwę firmy i podpisz się , odeślemy te wypociny twoim przełożonym; napewno się ustosunkują.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:34   #15
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: konkurs na ikonkę trolla

moja kandydatura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg troll.jpg (40,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Troll-XP_02.jpg (2,0 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: gif troll.gif (678 Bajtów, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: gif troll1.gif (2,0 KB, 160 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:42   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Smoczyca napisał(a):

> Nie ukrywam, że zrobiło mi się przykro, po prostu, choć wiem że ktoś się teraz zabawia moim kosztem...

Smoczyco, podpisuję się pod tym co napisały Dziewczyny.

Staraj się o tym nie rozmyślać.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:52   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: konkurs na ikonkę trolla

a to moje sugestie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif bleeeeeeeeeeee.gif (8,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: gif diablisko.gif (36,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: gif kill młotkiem gg.gif (2,4 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: gif wredna.gif (2,0 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: gif żaba6.gif (12,2 KB, 2 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:59   #18
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Co to jest, przedszkole?? Że też się komuś chciało fatygować!... Przecież takie bzdety nie mają żadnych podstaw prawnych - w przeciwnym razie nielegalny byłby cały portal wizaż.pl!! Tu się prezentuje subiektywne opinie, a jeśli ktoś tego nie rozumie, albo ma mózg wyprany przez korporację, w której pracuje (Avon? Amway?), to chyba czas się wrócić do klas I-III szkółki podstawowej.
Wątpię jednak, żeby autorem/ką był ktoś szczególnie przywiązany do swojego pracodawcy i jego wyrobów (albo mało jeszcze w życiu widziałam ), myślę że to po prostu wyjątkowo niesmaczny żart wynikający z zazdrości i zawiści o sympatię i szacunek jakim powszechnie się na wizażu cieszysz, Smoczyco, o Twoje lekkie pióro (klawiaturę?), błyskotliwość i humor i pełne ciepła zainteresowanie dla innych wizażanek - takie cechy będą zawsze ponad marnymi prowokacjami.
Rozumiem, że zrobiło Ci się przykro... Ale przecież wiesz, jak Cię tu wszystkie lubimy i jedna głupia pipka nie jest warta nawet wzruszenia Twoich ramion!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 07:59   #19
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Re: konkurs na ikonkę trolla

Świetne Sarenko Gdyby ten większy umiał tak bluzgnąć jak pierwsze malutkie buźki, poemat
Moim typem jest wkrętek podpaznokciowy z reklamy, ale cóż - prawa autorskie
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-03, 08:12   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Hej Smoczyco
Dostałam wczoraj późnym wieczorem identycznego maila, że to niby ja jestem Smoczycą. Traktuję to jako komplement. Strasznie się mnie ktoś boi
Droga Smoczyco olej to po prostu. Ja byłabym dumna z tego, że jestem opiniotwórcza. A jak ktos nie ma odwagi walczyć merytoryczine ( firmą, jakością, testami...) to próbuje zastraszać. Moralne dno.

Wielka buźka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:13   #21
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Jeszcze dodam, że z uwagą czytam wszystkie Twoje recenzje i uważam je za jedne z najbardziej wyważonych i wiarygodnych, z przyjemnością czytam też Twoje posty (no, wszystkich nie zmogę ) i zawarte w nich porady - sporo dzięki nim się nauczyłam. Dziękuję! No i po prostu fajnie się Ciebie czyta!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:22   #22
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

ja tez sie przyłączę...jestem zbulwersowana i zniesmaczona mailem który dostalaś...a fe...w ogóle to ktoś ma niezły tupet żeby pisać takie anonimowe pogóżki...bez sensu...i jeszcze jakie hasła ! O LUDZISKA ! że cię obserwują i że zaskarżą za niegatywne recenzje ?!?!?! Normalnie Orwell !!Wielki Brat patrzy !!! ABSURD...
w końcu ideą KWC jest subiektywna OCENA przez każdą z nas Konsumentek używanych kosmetyków...to tak jakby mieć pretesje do kogoś że dzięki temu że wstawił superpozytywną recenzję kupiło się produkt, a ten okazał sie dla mnie nieodpowiedni...KAżdy ma swój rozum i powinien go używać...i jeszcze jaka argumentacja...oj popłacze sięze śmiechu... to że ktoś ma dużo recenzji świadczy tylko i wyłacznie o tym że ma chęć i zapał żeby swoją wiedzą i doświadczeniami sie dzielić z innymi użytkowniczkami. No przeciez o to na Wizażu chodzi,żeby napiętnowywac buble i trzymać się od nich z daleka.
hm...ja jestem w sumie na Wizażu od niedawna,ale też CIĘ OBSERWUJĘ Smoczusiu (moge tak? chyba?)i jedyne co moge powiedzieć to to że rzeczywiście wyróżniasz się na Wizażu ale tym że posiadasz ogromą wiedzę na temat pielęgnacji cery...(hm..no cóż bardzo podobnej do mojej) że twoje posty stanowią dla mnie kopalnię przydatnych wiadomości, że wiele osób zasypuje cię pytaniami a Ty znajdujesz czas by odpowiadać na posty...no i tym że,jak zapewne większośc wizażanek, po prostu masz słabośc do kosmetyków...głowa do góry i tak dalej...

nie chciałam robić osobistych wycieczek ale mnie strasznie ten mail zirrrrrytował...w sumie to autor tego listu zupełnie nie wie o czym mówi..do sądu chce iść...z czym człowieku???( to jakby tez czytał tego posta)czy on w ogóle wie coś o prawie,że szafuje takimi pogróżkami? tak, groźba nękania kogoś postępowaniem sądowym, gdy absolutnie brak do tego podstaw jest pogróżką. Wskazany "obserwator" musiałby dojechać na Pomorze no i UDOWODNIĆ naruszenie dóbr osobistych Firmy, wycenić szkodę...opłacić koszty sądowe...a tymczasem Ty Smoczyco (to taka gra wyobraźni) wziełabyś najlepszego adwokata, najlepiej najdroższego i dała gościowi popalić domagając sie w powództwie wzajemnym kosztów zadoścuczynienia za naruszenie dóbr osobistych tj. prawa do osobistych opinii i wypowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym czyli na Wizażu...zastraszanie...g ość by przegrał, zapłacił koszty twego adwokata i inne...ech ludzie to sa po prostu grafomani - zupełnie nie wiedzą o czym piszą...dlatego zupełnie sie tym nie przejmuj...
o rety ! ale sie rozpisałam...no ale to dlatego że jak czytam takie bzdury jak ten mail to tętno mi się podnosi...
pozdrawiam...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:24   #23
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Ja uważam, że to poprostu ze zwykłej, paskudnej , ludzkiej zazdrości. Bo jak wiadomo Smoczyca jest na Wizażu pewnym autorytetem w sprawach kosmetyków Ja proponuję " OLAĆ SIKIEM CIEPŁYM, PROSTYM , PO OKRĘGU I JESZCZE Z WYSKOKU ". Moje propozycje trolla:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Franky.gif (3,0 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: gif smashfreak.gif (865 Bajtów, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Turok.gif (12,6 KB, 4 załadowań)
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:32   #24
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Smoczyco nie przejmuj się. nie czytałam wszystkich opinii dziewczyn ale wydaje mi się, ze gdyby to było na poważnie to nie byłby to anonim, tylko ten "przedstawiciel" zaznaczyłby z jakij firmy jest(a poza tym taka forma "groźby"-co za poważna firma zniżyłaby się do takiego poziomu), bo przecież wypowiadasz się na temt wielu kosmetyków...oczywiscie chciałbym zaznaczyc, ze Twoje rady i oceny są bardzo profesjonalne i trafne!! więc moim zdaniem to chyba jakiś głupi żart-->mam taką nadzieję, bo co zrobimy bez Smoczycy na forum?? 3maj się i nie przejmuj się. jak będzie trzeba to wizażantki napiszą petycję :P gwarantuję!! buziaki
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:53   #25
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: konkurs na ikonkę trolla

O matko!!, a czym tu się przejmowć. Zadna poważna, szanująca sie firma nie wysyla anonimowych pogrozek!!! Podzielam zdanie wiekszosci, to zwykly, absolutnie nie na miejscu zart!! Ze tez komus siedza w glowie takie pomysly, ze tez ktos ma ochote je realizowac!!!

PS. Myslalam, ze chociaz na tym forum nie bedzie takich troli
A feeee!!!!!
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 08:55   #26
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

Myślę, że nie bez znaczenia jest fakt, że nasz Gall Anonim pomylił Smoczycę z Agą Z [właścicielką prężnie rozwijającego się sklepu internetowego i strony "Wizaż", która ma taką a nie inną oglądalność]..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:05   #27
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

No niezłe...
A może jakaś koleżanka chciała Ci zrobić kawał?? No teraz już się na pewno nie przyzna...
Teoria druga - Smoczyco wyróżniasz się na wizażu i może ktoś próbuje zwalczyć konkurencję prowadząc taką nieuczciwą walkę o palmę pierwszeństwa na forum???? Cóż - sława i zawiść ludzka zawsze idą w parze Ktoś jest po prostu zazdrosny i tyle. Potraktuj to jako komplement i do przodu
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:22   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

A ja mam dwie teorie.

Albo rzeczywiście ktoś widzi, że Smoczyca jest opiniotówrcza, lubiana, mądra, życzliwa - i dodatkowo przekreśla jakąśtam markę - sam czuje się z ową marką związany i stąd te pogróżki..

Albo myślał, że Smoczyca to właścicielka forum.
Tyle wątków zaczyna się:
"Smoczyco, pomóż",
"Smoczyco, a co myślisz.." - wygląda na to, że Smoczyca jest opiekunką forum ..
W każdym razie można dojść do takiego wniosku po niezbyt dogłębnej analizie]
I ten mail jest wynikiem zazdrości (już nie z powodu uznania jakim cieszy się Smoczyca - a z powodu "materialnych" -> oglądalność Wizażu, sklep internetowy)

Jola, oby nie było tak jak mówisz.. To by była najczarniejsza wizja..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:24   #29
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

No cóż...nie od dzisiaj wiadomo, że nie wszyscy muszą nas lubić (ja Cię lubię ) i zawsze znajdzie się jakiś złośliwy zawistnik, który spróbuje zatruć nam życie (choćby przez pomyłkę).
Widać, że to głupi kawał i to od niezbyt rozgarnietej osoby - która pomyliła Cię, Olu z Agą Z. Chciała Cię (Was obie, dziewczyny) zdenerwować i mam nadzieję, że nie dopięła swojego celu: wiesz, co trzeba zrobić? Zlew na misia!
Buziaczek
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:25   #30
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Oto co właśnie dostałam mailem - przeczytajcie, proszę...

A ja myślę, że komuś żal ściska, że sam(a) nie mógł wypróbować tylu kosmetyków i to w większości "ekskluzywnych" firm
Były już na wizażu takie trole, zarzucające wizażankom, że nie można przeciez mieć i używać tylu kosmetyków (np. 3 podkładów na raz). Z własnego doświadczenia wiem, że można i to nawet więcej . Albo kremów do twarzy - gdyby nie to że właśnie zużywam x-naste opakowanie tego samego kremu, pewnie miałabym na koncie o tyle więcej ocen innych ale wszystko jest do nadrobienia, bo w kolejce czekają 4 różne kremiki pod oczka
Więc Droga Smoczyco nie przejmuj się zawsze znajdzie się jakiś zazdrośnik zaglądajacy w cudzą kieszeń.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.