COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 22:50   #181
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja moglabym zrobic tradycyjnie juz prawie heh (nie no, dopiero 3 by bylo) cienie i mnie kusza...
tylko teraz to juz pozno zwolywac zamowienie, zanim przelewy dotra to bedzie po promocji...
Szkoda
Chętnie bym paletkę przygarnęła bo i tak miałam ją w najbliższym czasie brać cieniami też bym nie pogardziła
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:39   #182
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Wpadłam by podzielic sie zachwytem nad pedzlami :pink deluxe oval shadow brush i pink oval fluff shadow brush- sa genialnie, cienie nakłada sie łatwo.
Pokochałam tez moj najnowszy nabytek- pedzel odpowiednik MAC 109 czyli ten- jest boskiiiiiiiiiiiii ,swietny do modelowania buzi, nakładania rózu.Nie wiem jak mogłam bez niego zyc
Dzis nałozyłam mike blue red chrome i jestem zakochana , musze miec ich wiecej
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:23   #183
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Przyszla paczka od cioci
Zalaczam swatche moich mik(gdybym ja jeszcze umiala je robic w polowie tak jak cathy na blogu ) oraz gratis- porownanie 1oz. miki z ZZ Ale ta mika wielka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm 008.jpg (159,9 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miki2.jpg (143,3 KB, 281 załadowań)
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:13   #184
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

czy ta mika pearl white nadaje sie jako rozswietlacz?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:20   #185
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czy ta mika pearl white nadaje sie jako rozswietlacz?
Si
Z ta mysla i za rada cioci ja zamowilam
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:25   #186
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Si
Z ta mysla i za rada cioci ja zamowilam
hehe, wlasnie cos takiego mi switalo ale wahalam sie czy to ta mika a mam jej troszke od cioci i chetnie zakupie wiecej przy okazji
wlasnie sobie ukladam nieduze zamowienie, i pierwszy raz kiedy robie u nich symulacje koszt wysylki wynosi niecale 4$

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-06-29 o 19:37
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:32   #187
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Jeżeli chodzi o okolicę oczu, to świetnym rozświetlaczem jest Ultra Silk Mica Powder .

Wiecie już dziewczęta, że przesyłki z CS będą dużo dużo tańsze?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-01 o 23:54
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 07:44   #188
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Hej dziewczęta. Piekny wątek, wszystko ślicznie opisane.Zachęcona opiniami powrzucałam do koszyka kilka pędzli i paletkę..nie wiem,bo pewnie coś schrzaniłam,ale wyświetlają się koszty wysyłki 27$. U was też? wpisałam kod, wciskałam recalculate, wybierałam wszytskie opcje i nic.To tyle kosztuje ta przesyłka? zakupy za 20 dolców a przesyłka 27? Troche sporo...A może by tak jakieś wspólne zamówienie co???
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:28   #189
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o okolicę oczu, to świetnym rozświetlaczem jest Ultra Silk Mica Powder .

Wiecie już dziewczęta, że przesyłki z CS będą dużo dużo tańsze?
wiemy, wiemy
ale najpierw muszę obadać moje poprzednie jak dojdzie

mika jak mniemam nie ma drobinek
Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta. Piekny wątek, wszystko ślicznie opisane.Zachęcona opiniami powrzucałam do koszyka kilka pędzli i paletkę..nie wiem,bo pewnie coś schrzaniłam,ale wyświetlają się koszty wysyłki 27$. U was też? wpisałam kod, wciskałam recalculate, wybierałam wszytskie opcje i nic.To tyle kosztuje ta przesyłka? zakupy za 20 dolców a przesyłka 27? Troche sporo...A może by tak jakieś wspólne zamówienie co???
no wiesz, jednak pędzle i paleta jest sporo cięższa od prochów
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:37   #190
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta. Piekny wątek, wszystko ślicznie opisane.Zachęcona opiniami powrzucałam do koszyka kilka pędzli i paletkę..nie wiem,bo pewnie coś schrzaniłam,ale wyświetlają się koszty wysyłki 27$. U was też? wpisałam kod, wciskałam recalculate, wybierałam wszytskie opcje i nic.To tyle kosztuje ta przesyłka? zakupy za 20 dolców a przesyłka 27? Troche sporo...A może by tak jakieś wspólne zamówienie co???
palety znacznie podwyższają koszt wysyłki i tutaj nic się nie zmieniło, niestety
Zamówienia palet to najlepiej w wątku dotyczącym zamówień z CS (link w moim podpisie). Tam dziewczyny ciągle jakieś organizują i wtedy koszt przesyłki palety jest niższy.

EDIT
widzę, że tam już byłaś No rzeczywiście masz dziwną sprawę z tymi kosztami, zwłaszcza, że z tego, co tam piszesz, pojawiają się różne...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:51
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:03   #191
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Szkoda, że przesyłka nawet tanich ($5,5), ale ciężkich rzeczy nadal jest taka droga... wrrr!

Jak sądzicie, czy mogę użyć krzemionki jako substancji matującej w kremie?
W czym krzemionka się rozpuszcza, albo dość dobrze rozprasza?
Jakie stężenie zastosować?
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:34   #192
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Szkoda, że przesyłka nawet tanich ($5,5), ale ciężkich rzeczy nadal jest taka droga... wrrr!

Jak sądzicie, czy mogę użyć krzemionki jako substancji matującej w kremie?
W czym krzemionka się rozpuszcza, albo dość dobrze rozprasza?
Jakie stężenie zastosować?
jestem pod wrażeniem - nie przyszloby mi do głowy rozpuszczac krzemionkę , czułabym sie jak stalaktyt hihi
mnie cos sie palęta po głowie że produkty iwostinu mają krzemionkę, z wodą termalnąwłącznie więc tak na oko krzemionka powinna sie rozpuszczać w wodzie...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:38   #193
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
jestem pod wrażeniem - nie przyszloby mi do głowy rozpuszczac krzemionkę , czułabym sie jak stalaktyt hihi
mnie cos sie palęta po głowie że produkty iwostinu mają krzemionkę, z wodą termalnąwłącznie więc tak na oko krzemionka powinna sie rozpuszczać w wodzie...
Właśnie pomysł na krzemionkę w kremie przyszedł mi do głowy jak sprawdzałem składy wielu kremów przeciwtrądzikowych, matujących i nie tylko.
Często w składzie pojawia się Silica, zazwyczaj w połowie składu, więc pewnie w małym stężeniu,
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:41   #194
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Z gory przepraszam za dziecinne pytanie, ale...
jak moge zrobic stymulacje kosztow wysylki na CS? Wkladam pare rzeczy do koszyka podsumowuje zakupy i musze juz podac dane. A po drodze informacji o kosztach wysylki nie ma
Nie chce sfinalizowac transakcji tylko sprawdzic koszt wysylki, jak tego bezpiecznie dokonac?
Aaa i jaki rodzaj przesylki wybrac, by byla najtansza?

EDIT: Juz sobie poradzilam, wysylka 4 sampli: USPS First Class Mail International - $1.44, co mnie baardzo cieszy.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-03 o 15:29
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 21:20   #195
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, czy mogę użyć krzemionki jako substancji matującej w kremie?
W czym krzemionka się rozpuszcza, albo dość dobrze rozprasza?
Jakie stężenie zastosować?
Krzemionka rozpuszcza się w wodzie w ilościach śladowych. Zwykle dodaje się ją do gotowej emulsji, w ostatniej fazie. Możesz spróbować wmieszać ją do jakiegoś lekkiego kremu w stężeniu nie większym niż 1%, jak dasz za dużo, to z kremu zrobi się kit. Skoro zależy Ci na matowieniu, to może Silica Shells z Conservatorie by się najlepiej nadawała. Tu jest receptura, w której dodawana jest do fazy wodnej (w składzie oczywiście głównie silikony):
http://www.koboproductsinc.com/Downl...licaShells.pdf

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-04 o 21:22
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:19   #196
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Czy Silica Powder Spheres to to samo co zwykła Silica, którą zamawiacie? Nie mogę się doszukać niczego innego; rozumiem, że można ją nakładać jako puder wykończeniowy? Nie trzeba z HD z Make up For Ever i to by był chyba dobry zamiennik.
A może lepiej wybrać rice powder (też nie wiem czy samodzielnie się nadaje)?

Mam bardzo tłustą skórę; posiadam puder jedwabny z bambusem z BU, a niedługo przyleci puder kaolinowy z EDM. Nie wiem czy coś jeszcze zamawiać, czy sobie darować, proszę o pomoc
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:43   #197
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czy Silica Powder Spheres to to samo co zwykła Silica, którą zamawiacie? Nie mogę się doszukać niczego innego; rozumiem, że można ją nakładać jako puder wykończeniowy? Nie trzeba z HD z Make up For Ever i to by był chyba dobry zamiennik.
A może lepiej wybrać rice powder (też nie wiem czy samodzielnie się nadaje)?

Mam bardzo tłustą skórę; posiadam puder jedwabny z bambusem z BU, a niedługo przyleci puder kaolinowy z EDM. Nie wiem czy coś jeszcze zamawiać, czy sobie darować, proszę o pomoc
Tak, najczęściej sprzedawana Silica ma cząstki sferyczne [inny typ, silniej absorbujący sebum, można dostać w Conservatorie (Silica Shells)]. Krzemionka jest bardzo "lotna", trudno uniknąć jej wdychania przy stosowaniu w stężeniu 100%, dlatego lepiej dodać ją do pudru - maks. 15%. Możesz ją połaczyć z pudrem ryżowym, stearynianem magnezu (dla lepszej przyczepności), dodać trochę jedwabiu. Taką mieszankę najlepiej stosować jako primer przy cerze skłonnej do przetłuszczania.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:55   #198
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Lorri dziękuję za wyczerpującą odpowiedź jeśli połączę ją z pudrem ryżowym to w jakej proporcji? 1:1? Wiem, że jest bardzo lotna, bo po otwarciu pudełka puder HD unosi się w całym pokoju
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:04   #199
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

a ja chyba w tym tygodniu kliknę zamówienie, bo wysypała mi się reszta silici a że myślę jeszcze o kilku innych próbkach, więc nawet bardzo jej nie opłkakuję
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 15:10   #200
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..


tak sobie sprawdzałam moje zamówienie i widzę że pędzelek podrożał, Pink Round Crease Eye Brush($1.49)
teraz po1,89. Jeszce jakieś inne też widziałam nieznaczny wzrost, sparwdzic można dzięki zestawieniu Cathy.

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 17:52   #201
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Lorri dziękuję za wyczerpującą odpowiedź jeśli połączę ją z pudrem ryżowym to w jakej proporcji? 1:1? Wiem, że jest bardzo lotna, bo po otwarciu pudełka puder HD unosi się w całym pokoju
1:1 to by było aż 50% krzemionki, tak jak wspomniałam, zaleca się do 15%. Wg mnie, optymalne stężenie to 10%, jeśli łączy się krzemionkę z pudrem ryżowym, taka mieszanka jest mocno matująca. Dodałabym do tego jeszcze 5% stearynianu magnezu i 10-20% pudru jedwabnego (tylko nie z Mazideł, bo ten jest zbyt gruby). Stearynian trzeba rozetrzeć z pudrem (najlepiej w woreczku strunowym), nie wystarczy wymieszać.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 17:58   #202
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Czyli mozna uzyc krzemionki solo czy raczej niewskazane
Gdzies na forum czytalam, ze mozna, a tu, ze zalecane stezenie to do 15 %
Jak to w koncu jest?
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:09   #203
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Czyli mozna uzyc krzemionki solo czy raczej niewskazane
Gdzies na forum czytalam, ze mozna, a tu, ze zalecane stezenie to do 15 %
Jak to w koncu jest?
To już zależy tylko od Ciebie. Używanie krzemionki w postaci czystej nie jest dobrym pomysłem. Tak jak napisałam - jest to jeden z najbardziej "lotnych" proszków, zresztą łatwo to stwierdzić właśnie przy otwieraniu opakowań. Do przygotowywania formulacji z krzemionką (dozowania, mieszania) zaleca się zawsze zakładanie maski ochronnej. Wykonując makijaż maski nie włożymy, a wstrzymywanie oddechu na czas pudrowania też raczej nie wchodzi w grę. Krzemionka jest w pełni bezpieczna, o ile się jej nie wdycha.
CS w swoim instruktarzu zaleca maks. 15%, podobnie inni sprzedawcy. Pomijając już kwestie bezpieczeństwa dla zdrowia - nadmiar krzemionki może powodować przesuszenie skóry. Ale co kto lubi.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-05 o 18:15
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:48   #204
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Ok, w takim razie nie bede uzywac krzemionki solo.
Biore sie za ukrecenie wlasnego primera.
Jak dojda srodki na paypal zamawiam skladniki z CS -mika serecite
stearynianian magnezu i boron 16, puder ryzowy i krzemionke bede miala z wymianki
Nie ukrywam, ze bede sie opierac na zachwalanym primerze jmw
Mam nadzieje, ze nowy primer zneutralizuje wazenie podkladu przy policzkach na nosie Zalezy mi rowniez na wygladzeniu
I przy okazji oczywiscie powieksze moja kolekcje mik!

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-05 o 18:49
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:10   #205
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny wiem, że nie w temacie, ale piszecie o krzemionce, że jej stężenie to maks. 10-15 %, a w pudrze bambusowym z jedwabiem z BU jest jej 90% to jak to jest? O inną krzemionkę chodzi czy ja coś źle wyczytałam ?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:40   #206
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że nie w temacie, ale piszecie o krzemionce, że jej stężenie to maks. 10-15 %, a w pudrze bambusowym z jedwabiem z BU jest jej 90% to jak to jest? O inną krzemionkę chodzi czy ja coś źle wyczytałam ?
To jest krzemionka pochodzenia roślinnego, więc to nie do końca to samo, prawdopodobnie nie będzie zawierała śladowych ilości metali ciężkich, które zawiera krzemionka mineralna. Poza tym puder bambusowy chyba się tak nie pyli jak czysty dwutlenek krzemu (tak podejrzewam, nie próbowałam pudru bambusowego).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:55   #207
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

moje miki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cs4.jpg (38,5 KB, 96 załadowań)
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:21   #208
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

braworka moge prosic o swatche mik COOPER, AUSTRALIAN I RADIANT GOLD?
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:32   #209
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

A ja o Aruban Coral? Bo sama nad nim myślę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:33   #210
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Braworko, dołączam się do prośby curry i dodatkowo baaaaaardzo prosiłabym o swatch Aruban Coral


ooo widzę, że ktoś mnie uprzedził

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:35
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.