Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 11:03   #3331
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wlasnie, ja nigdy nie mialam swego kota, w ogole moi rodzice nie chcielo zwierzat w domu wiec mialam podstwy zeby sie bac troche toksoplazmozy. tym bardziej sporo o niej czytalam i wiedzialam jak sie zachowywac- znaczy normalnie z kotem mozna mieszkac i sie bawic (co zdarzalo mi si erobic mimo ze za nim nie przepadalam) ale nigdy nie sprzatalam jego kuwety, ostroznie z surowym miesem ktore przygotowywalam, mycie rak bezwzglednie (zresza to zawsze) owoce i warzywa czyste. ogolna higiena. dlatego nic ani mi ani malej nie bylo. ale zagrozenie realnie jest, i to niestety bardzo krzywdzace dziecko.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:08   #3332
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A przywiązują się bardzo i, powiedziałabym, w trakcie wychowania "człowieczeją" (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) - gadają, zaczepiają - to bardzo socjalne zwierzaki, pod warunkiem że są kochane.
O Martwa Papugo, dawno Cię tu nie widziałam A ktoy to nie tylko gadają, ale się wręcz kłócą

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
czyżby w hołdzie? za co?
Nie w hołdzie niestety. Po prostu jak go przynieśliśmy do domu to tak ganiał jak szalony, że wzrok nie nadążał więc został Zefirelli, że niby szybki jak wiatr Wołamy na niego Zefi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:13   #3333
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
WI muszę się przy was trochę doedukować w temacie kotów, takim razie bardzo chciałabym kotka, zawsze mam w pamieci moją ciocię która przygarynała wszyskie zagubione kociatka, w małym domku na obrzeżach Władka miała ich chyba z 30 bez ściemy, były wszędzie, już na wycieraczce przed domem leżało zawsze z 7-10

niestety mieszkam z rodzicami i nie mogę ich przekonać do kotka nie potrzebuje w sumie jaoś bardzo ich zgody, jestem w koncu dorosła (rozwiewajac wasze wątpliwosci) ale to jednak ich dom i w razie np mojego wyjazdu oni bedą się nim zajmować, więc jednak wypadałoby nie robic im pod górkę

nie wiem już co mówić. Oto ich argumenty, pozwólcie mi obalić

1. koty smierdzą () no bo jak kotek zrobi siusiu tam gdzie nie trzeba to taki smród, że kilka dni śmierdzi (przepraszam ze taki hardkor od razu, ale to słowa ojca )
2. koty rozrabiają - wyjdziesz do pracy, wrócisz a tam wszystko z szaf będzie pozrzucane, bo kot wszędzie wejdzie, meble drapie, itp itd
3. jak przyjdzie na marcowanko a będziem miec kocicę to na anszym podwórku zalegnie armia kocurów
4. kot się nie przywiązuję do własciciela, tak jak pies, chodzi własnymi drogami i żaden z niego przyjaciel ()



ja też bym chciałą przygarnać Tadeusza chociaż całe życie marzy mi się rudzielec
ta ja przekonam twoich rodziców
Neri kocie moje czarne jak smoła, znajda z Poznańskiego Górczyna, nieufna i przestraszona, zgubiła sie z mamą gdy miała 2miesiące, piwniczniak.
Gdy ją znalazłam była skrajnie wykończona już nie jadła, nie podnosiła się, karmiłam ją strzykawką i przekładałam z boku na bok. Lażała na watolince, siusiała pod siebie bo nie mogła wstać.
po tygodniu już biegała ale kuweta nic dla niej nie znaczyła, jak siku to raczej łóżko, fotel, sterta ciuszków.
nie będę pisała jak to zrobiła, ciężko nie było, długo nie trwało ale nauczyła się kuwety (ma dwie) nic nie czuć że jest zwierze w domu, nawet przed sterylizacją. Wariowała ale nie niszczyła, już jej przeszło ma 5lat. Mój Tż nienawidził kotów gdy mnie poznał, a teraz mają z Neri klubik wzajemnej adoracji. Neri nie lubi tylko mojej Ali i Piotrka, polega to na tym że ich omija, nigdy, przenigdy nie była agresywna do nikogo
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:14   #3334
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O Martwa Papugo, dawno Cię tu nie widziałam A ktoy to nie tylko gadają, ale się wręcz kłócą



Nie w hołdzie niestety. Po prostu jak go przynieśliśmy do domu to tak ganiał jak szalony, że wzrok nie nadążał więc został Zefirelli, że niby szybki jak wiatr Wołamy na niego Zefi
to była moja druga opcja
swego czasu zwaliśmy Oli per Tornado
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:17   #3335
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
potrzebna jest rzetelna i wiarygodna informacja a nie legendy podawane z ust do ust
nosicielami toksoplazmozy są nie tylko koty, inne zwierzeta, w tym dziko żyjące również
organizm czlowieka wytwarza przeciwciała po zetknięciu sie z tą chorobą, u dorosłych przebiega praktycznie bezobjawowo
usuwanie kota z domu ciężarnej jest już w ogóle bez sensu, bo ponieważ miała ona już kontakt ze swoim pupilem to prawdopodobnie przeciwciała ma i dziecie jest bezpieczne
groźne są tylko obce koty i zwierzęta ale wystarcza podstawowa higiena
czyli jeśli jesteśmy w ciąży: myjemy łapki, nie jemy nieumytych owoców, warzych itd nawet z własnego ogrodu [nigdy nie wiadomo co tam łaziło i się załatwiało po nocy] nie dotykamy obcych zwierząt, nie sprzątamy po nich itd
no właśnie, o to mi chodziło
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:52   #3336
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- ta Panache Daisy na zdjęciu robi ztw. kacze dziubki Według mnie spokojnie mogłabyś spróbować miękkich staników. Pewnie nie chodzi o to, że nie są dla Ciebie tylko o to, że Ty wolisz usztywniane Przymierz chociaż i zobaczysz, że są bardziej wygodne i też pięknie kształtują biust.
Przymierzałam z 3 Freye, Chantelle z 5 bo sztywnych i tak nie mieli..babka sama stwierdziła że muszę mieć usztywniany i wycięty..bo wszystkie miękkie mi się wrzynały i góry w pierś , a jak przykrywąły górę piersi to mi splaszczały i bułki się robiły...

Jestem załamana..byłam właśnie na szejpie, zapisałam się wczoraj , dzisiaj była szefowa tylko a nie było dziewczyny która mi robiła wcześniej...Mówiłam jej że byłam dwa tyg temu...tak mi wyrwała brwi że zostały mi nitki..miałam piękne grube brwi , idealny kształt. Ryczałam 20 minut , bo chodziłam ostatnie 2 miesiące co 2 tyg , dziewczyna się namęczyła sporo żeby taki kształt uzyskać, a ta wszystko wydłubała. Nie wiem czyja to wina , ale wydaje mi się że się powinna domyśleć że skoro byłam tu 2 tygodnie temu to niewiele mi odrosło...2 miesiace starań i pieniądze poszły na marne
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:53   #3337
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

jestem w szoku- wlasnie listonosz przyniosl mi 4 przesylki!
wymianke, dwie paczki z CS - JUZ! to rekord szybkosci jakis!

no i Portia przyszla. i nie wiem co myslec i co robic... obwod- ok, ledwie sie dopielam sama na te trzy stopniowe zapiecie ale oddychac dam rade. miska troche za duza- wiadomo bralam z mysla ze sie wypelni, ale... albo wymienie na mniejsza albo oddam bo: znow mam miske pusta od dolu, od gory ladnie sie wypelnia ale jest lekko za luzna jeszcze, tyci. ale co z tego skoro to z dolu brzydko wyglada. i teraz pomocy- oddac, wymienic na mniejsza? czy moze probowac cos innego? (mozna tak wymieniac ze na inny model zupelnie i doplacic np?) pomozcie prosze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 12:03   #3338
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A mój Tadzio ma chorobę sierocą
jak to? przecież ma nową mamusię, Ciebie ?

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mój nie polubił ani leżącego, ani wiszącego ani słupka Najbardziej lubi wykładziny


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
przyznam sie ze musialam na niego krzyczec zeby nie chodzil po stole! mnie to osobiscie obrzydzalo mimo wytarcia go.
kolejny argument, mojej mamy tym razem- zwierzę chodzące po stole=nie do zniesienia

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
I w ogóle nie wyobrażam sobie żeby mi kot po stole czy blacie w kuchni łaził. I na kota trzeba czasem krzyknąć Bo to uparciuchy są
a to one reagują na krzyk? nie znam się, ale słyszałąm że koty w ogóle nei reagują ani na wołanie (na swoje imię), ani na krzyk widze ze to kolejne głupie pomówienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
była

potrzebna jest rzetelna i wiarygodna informacja a nie legendy podawane z ust do ust
a co się stało z kotką?


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ta ja przekonam twoich rodziców
Neri kocie moje czarne jak smoła, znajda z Poznańskiego Górczyna, nieufna i przestraszona, zgubiła sie z mamą gdy miała 2miesiące, piwniczniak.
Gdy ją znalazłam była skrajnie wykończona już nie jadła, nie podnosiła się, karmiłam ją strzykawką i przekładałam z boku na bok. Lażała na watolince, siusiała pod siebie bo nie mogła wstać.
po tygodniu już biegała ale kuweta nic dla niej nie znaczyła, jak siku to raczej łóżko, fotel, sterta ciuszków.
nie będę pisała jak to zrobiła, ciężko nie było, długo nie trwało ale nauczyła się kuwety (ma dwie) nic nie czuć że jest zwierze w domu, nawet przed sterylizacją. Wariowała ale nie niszczyła, już jej przeszło ma 5lat. Mój Tż nienawidził kotów gdy mnie poznał, a teraz mają z Neri klubik wzajemnej adoracji. Neri nie lubi tylko mojej Ali i Piotrka, polega to na tym że ich omija, nigdy, przenigdy nie była agresywna do nikogo
wow uratowałaś jej życie, na pewno jest niesamowicie wdzięczna
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:24   #3339
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene- to kwestia modelu, nie usztywnienia lub jego braku Potrzebujesz staniki mało zabudowane. Bardzo fajne można znaleźć miękkie- poszukam Ci coś dziś
Może skoro nie freye to panachowcem jesteś?
Odnośnie brwi ja bym zabiłam za nitki...

Paula- za duża miska chyba. Spróbuj mniejszą i wtedy oceń czy nadal na dole miska jest pusta. Może za bardzo ściągasz stanik w dół? Złap stanik z przodu mniej więcej w połowie misek i dociśnij do mostka poruszając w prao i lewo aż się dobrze umiejscowi.

Winly Choroba sieroca dlatego, że matki nie miał tyle ile powinien. Teraz czuję się bezpiecznie i mnie zasysa, co mnie do szału w nocy doprowadza momentami On nie ciumka tylko tak zasysa moje ciałko, ciumka tylko ciuchy na mnie.
Poza tym moja kotka reaguje na swoje imię, Tadziu się uczy. Koty słyszą końcówkę dlatego musi być bardziej zaakcentowana- ka, ek, ok itp
Tadziu jak go zawołam to od razu biegnie

Co do toksoplazmozy to Ilona ma racje. Ja się nie boję bo mam zwierzęta w domu od x lat także już na pewno to przeszłam i nawet nie wiem kiedy bo to tak jak przeziębienie.

MartwaPapugo po przerwie

Miciel- a Ty jaki masz nick?

Aljaka- brawo za postawę! Ja mam wszystkie 3 przygarnięte w tym 2 jako chore.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:33   #3340
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- to kwestia modelu, nie usztywnienia lub jego braku Potrzebujesz staniki mało zabudowane. Bardzo fajne można znaleźć miękkie- poszukam Ci coś dziś
Może skoro nie freye to panachowcem jesteś?
Wi..kochana jesteś..zdecydowanie jestem wizualnie napalona na Panache..mam trochę problemu z ocenieniem wycięcia, bo w zależności od modelki i rozmiaru to inaczej wygląda..wiem że plunge jest pięknie wyciętę i kolekcja maquerqde, ale niestety robią do miseczki G tak jakby większe biusty nie chciały być piękne..zadzwonie zaraz do Panache i zazyczę sobie Masquerade miseczkę 70H
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:35   #3341
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI za bardzo w dol nie mam sciagnietego stanika. wyzej gdybym podniosla to byloby baaardzo niewygodne i fisziny by mi chyba pache zmasakrowaly. ogolnie fiszbiny komponuja sie ladnie w polowie pachy, ale czuje sie podobnie jak w tej Veronie. wiem ze na poczatek dobrze miec zabudowany zeby zbieral z bokow ale ciezko mi z tym troche. w takim razie wymienie na mniejsza miske. a moze ja potrzebuje jakiegos konkretnego modelu zeby piers ladnie wypelniala miske? nie wiem juz sama.
edit: widze ze nie ma juz rozmiarow moich na dopasowanej z portii...

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:38
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 12:36   #3342
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
-Dziewczyny , kupiłam... Kupiłam Change Florence...ale się chyba pospieszyłam...Dorzucam linka z wzorem bo inaczj nie wytłumacze. Na zdjęciu jest mój model , ale na tym białym tego nnie widać.Za to na dole jest taki sam pierwszy z lewej czarny..i tam widać że ramiączka są bardzo blisko pachy....miska ok , wszysyko ok..ale mi się teraz jak nałożyłam to mi te ramiączka w pachę wrzynają..może tak być??? to jest jak balkonetka więc nie wiem...
http://www.nowthatslingerie.com/en/d...of_scandinavia
Wygląda bardzo fajnie Z tego co czytałam to niektóre staniki się trochę wrzynają niestety, może ten jest ciut za wysoki/ma za szeroko wszyte ramiączka np. Teoretycznie idealnie dobrany stanik nie powinien tak robić, ale praktycznie jak Ci to jakoś bardzo nie przeszkadza to się nie przejmuj.


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Wróciłam i mogę powiedzieć tylko jedno- NIE ODDAM MOJEGO TADZIA tej dziewczynie... Decyzja podjęta- Tadziu szuka domku nadal ale pójdzie tylko tam gdzie będzie miał bardzo dobrze. Jeżeli nie znajdzie domku zostanie u mnie. O!

Idę do wyrka poleżeć z Tadkiem i książką od prawa
Jak nie jesteś pewna tej osoby i masz możliwość przechowana małego to popieram. Jak mi się psina oszczeniła to też mieliśmy problem, żeby się z maleństwami rozstać i w rezultacie jedno zostało z nami. W końcu to członek rodziny to trzeba o niego dbać


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
O to to nie!!! Czekam tylko na Lauress bo muszę dobrać wreszcie ten kolor, więc zamówię tylko duży podkład i basta!!! Dobrze że Panache Masquerade wyprodukowali do G , bo bym miała dzisiaj z 5 w koszyku z ebaya.. Zrobię też wyjątek jak znajde 70 H Panache Zara białą..piękny klasyk Tak więc dopuszczam na liście tylko 2 produkty niezbędne do przezycia

Rozumiem doskonale, piękne smukłe ramiączka...marzenie
Ten tego, Zara to następca Inferno. Widziałaś na żywo? Jak nie to się przygotuj na twa talerze Sama miałam nferno, efekt robił genialny i sprzyjał migracji, ale wygląd


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja kliknęłam moje pierwsze samodzielne zamówienie zagraniczne - a co! Mam nadzieję, że dojdzie bez problemów. (może nie byłby to wyczyn którym można się chwalić, gdyby nie to, że nie znam angielskiego i ze słownikiem to robiłam ) Mój nowy nauczyciel ang. byłby ze mnie dumny - uczę się od miesiąca dopiero.
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Pranie..znalazłaś swoją Avenkę?? Podrzuciłam tez linka wcześniej z tymi ...yyy....blokerami bo miały dokładnie wypisane i opisane składy..ale jakoś nikomu chyba nie przypadły do gustu...szkoda..może sama sobię jakiś filtr kupię???
Ktoś się jednak linkiem zainteresował, wygląda ciekawie, ale muszę jeszcze dokładniej poczytać skład, bo nie wszystkie nazwy filtrów znam na pamięć


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Może masz jak ja...nie mogę miekkich ani wysokich bo mi spłaszczają piersi i wyglądają jak bułki lub rakiety ..muszą być głęboko wyciete..Jaki wzór kupiłaś???
Jest tyle krojów, że być może nawet z miękkich znalazła byś coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Przymierzałam z 3 Freye, Chantelle z 5 bo sztywnych i tak nie mieli..babka sama stwierdziła że muszę mieć usztywniany i wycięty..bo wszystkie miękkie mi się wrzynały i góry w pierś , a jak przykrywąły górę piersi to mi splaszczały i bułki się robiły...

Jestem załamana..byłam właśnie na szejpie, zapisałam się wczoraj , dzisiaj była szefowa tylko a nie było dziewczyny która mi robiła wcześniej...Mówiłam jej że byłam dwa tyg temu...tak mi wyrwała brwi że zostały mi nitki..miałam piękne grube brwi , idealny kształt. Ryczałam 20 minut , bo chodziłam ostatnie 2 miesiące co 2 tyg , dziewczyna się namęczyła sporo żeby taki kształt uzyskać, a ta wszystko wydłubała. Nie wiem czyja to wina , ale wydaje mi się że się powinna domyśleć że skoro byłam tu 2 tygodnie temu to niewiele mi odrosło...2 miesiace starań i pieniądze poszły na marne
Ojej, współczuję. Powiedziałaś jej o tym?


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
jestem w szoku- wlasnie listonosz przyniosl mi 4 przesylki!
wymianke, dwie paczki z CS - JUZ! to rekord szybkosci jakis!

no i Portia przyszla. i nie wiem co myslec i co robic... obwod- ok, ledwie sie dopielam sama na te trzy stopniowe zapiecie ale oddychac dam rade. miska troche za duza- wiadomo bralam z mysla ze sie wypelni, ale... albo wymienie na mniejsza albo oddam bo: znow mam miske pusta od dolu, od gory ladnie sie wypelnia ale jest lekko za luzna jeszcze, tyci. ale co z tego skoro to z dolu brzydko wyglada. i teraz pomocy- oddac, wymienic na mniejsza? czy moze probowac cos innego? (mozna tak wymieniac ze na inny model zupelnie i doplacic np?) pomozcie prosze.
Jak to pusty od dołu? Fiszbina nie jest bezpośrednio pod piersią, czy coś innego?
Aaa, to wygląda na to że jest za bardzo zabudowany z boku, ma za długie fiszbiny. Od spodu fiszbina musi być zaraz pod piersią. Nie ma prawa być pustego miejsca. Ewentualnie może być też za duży, ale to inna kwestia. Ja bym przymierzyła coś mniej zabudowanego. Nie można się katować. Może masz po prostu wyżej zawieszony biust.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:43
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:36   #3343
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Miciel- a Ty jaki masz nick?

Aljaka- brawo za postawę! Ja mam wszystkie 3 przygarnięte w tym 2 jako chore.
ja jestem pluszak, zresztą zazwyczaj jestem pluszakiem w różnych miejscach, tylko tu pluszak był już zajęty, stąd Miciel(=Wąsycja Michalina Kocopotek)

moje są też przygarnięte: Victor-Vincent Vredemann Mrukvens ze schroniska w Łodzi via DT, Wąsycja Michalina Kocopotek ze schroniska w Sopocie, Kociu-Maria Pólpluszon Dewsiu ze wsi
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:43   #3344
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

sprobowalam nalozyc wyzej- dalo sie ale wychodzi chyba na to ze mam wysoko osadzony biust czy co, bo wtedy bok miski strasznie werznal mi sie w pache, a fiszbina prawie na plecy wchodzi. ewidentnie za duzy... nawet jak wygarnelam.
hehe Hanneke, pisalam nie czytajac jeszcze twojej wypowiedzi. to w jaki stanik celowac?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:51   #3345
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jeżeli fiszbina na plecy wchodzi to za szeroka. Jak masz ciut ciałka i to Twoje pierwsze dobrze dobrane staniki miska musi być nieco większa zebyś miała jak do niej wkładać bułeczki. Sama musisz ocenić.
Ja na początku eksperymentowałam z Panache, teraz wiem że też są dla mnie za szerokie i nie mam zamiaru się więcej męczyć, dorobiłam się tylko brązowych plamek od uwierających fiszbin. Jak masz możliwość spróbuj Cleo (wiem, nudna jestem, ale są naprawdę wygodne). Freye mnie z kolei gniotą w mostek. Trzeba mierzyć, niestety.
Hmm, dziewczyny na wątku stanikowym też chwaliły http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/152 Sama nie miałam do czynienia...
...

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:00
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:55   #3346
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
kolejny argument, mojej mamy tym razem- zwierzę chodzące po stole=nie do zniesienia

a to one reagują na krzyk? nie znam się, ale słyszałąm że koty w ogóle nei reagują ani na wołanie (na swoje imię), ani na krzyk widze ze to kolejne głupie pomówienie
to i ja się wypowiem bo jestem kotomaniaczką od urodzenia (zawsze z kotem, albo kotami, i jeszcze na dodatek mam jakiś detektor kotowy - choćby wystawał jakiemuś tylko czubek ucha zza węgła - to i tak go dojrzę )

moja Norka (Norah, żeby było bardziej arystokratycznie; a jako odwrócone - Haron, żeby było bardziej mistycznie ), więc otóż Norka:

- oduczyła się chodzenia po stole, czyli - MOŻNA kota ODUCZYĆ/NAUCZYĆ (sprawka TŻ, bo gdy mieszkałam sama Norka mogła dosłownie wszystko),
- reaguje na imię (niezależnie od końcówki, w sensie - wołam Nyszku, Mnyszku, Nutko, Mnutko, Noraaaaaa, do jasnej cholery chodź tu już itd itp i przylatuje),
- do kuwety poczyniła swe pierwsze kroki jak tylko ją dostałam, i od tamtego czasu zdarzyło się RAZ siknąć do łóżka, ale wtedy miała rujkę więc usprawiedliwona,
- nie śmierdzi, bo KOTY NIE MAJĄ ZAPACHU. to są najbardziej bezzapachowe zwierzeta świata. tak mają skonstruowamne futro, że łapią zapachy otoczenia, a własnego nie wydzielają (prawie, o tym za chwilę),
- koty niewykastrowane znakują teren, i to jest właśnie "koci smrodek", czyli śmierdzi psikanie spod ogona znakujące teren, a nie zwyczajne siuśki, których w dobrym żwirku nie czuje się nawet przez dwa dni,
- sterylizacja/kastracja pomaga zwierzakom. poza kwestią rozmnażania, jest jeszcze kwestia pobudzenia. dzięki kastracji/sterylizacji koty nie muszą co jakiś czas przechodzić przez trudny do wytrzymania dla nich samych stan napięcia związany z gotowością do rozrodu. one nie wiedzą, że chcą się rozmnażać, czują tylko, że je roznosi i nie wiedzą co z tym zrobić. no i strasznie je to męczy fizycznie.

no i na koniec tych różnych mądrości z kociej głowy, potwierdzam to co dziewczyny już pisały - przywiązują się do ludzi (a nie do miejsc, są już za bardzo udomowione tysiącami lat współpracy z człowiekiem), gadają (czasami nawet się kłócą ), pokazują co chcą (mnie na porzykład Nora ciągnie do łazienki gdy chce pić; ciągnie w sensie, że patrzy jak kot ze shreka i idzie ze trzy kroki w stronę łazienki i znowu patrzy i miałknie i znowu trzy kroczki ).

i w ogóle są najmądrzejsze i najkochańsze na świecie
(zaraz oczywiście po ludzkich szczeniątkach )

howg!

trzymam kciuki Winly
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:56   #3347
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula- spróbuj freyki, panachowcem nie jesteś raczej Poza tym ta CK Portia też jakby za duża więc poszukaj ewentualnie mniejszej. Mocno zakudowany niekoniecznie musi być dla Ciebie- są też fajne zabudowane ale nie aż takie pancerniki

Zaraz coś poprzeglądam w necie i wkleję linki dla Selene to i dla Ciebie

Miciel- jakie imiona
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:57   #3348
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wi..kochana jesteś..zdecydowanie jestem wizualnie napalona na Panache..mam trochę problemu z ocenieniem wycięcia, bo w zależności od modelki i rozmiaru to inaczej wygląda..wiem że plunge jest pięknie wyciętę i kolekcja maquerqde, ale niestety robią do miseczki G tak jakby większe biusty nie chciały być piękne..zadzwonie zaraz do Panache i zazyczę sobie Masquerade miseczkę 70H
Najczęściej modelki na zdjęciach mają za małe miski. Prawidłowe mają np. tu
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:02   #3349
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene- trochę z brastopu
Rozmiary 32H brytyjskie
Panache Harmony
Panache Cleo George
32GG
Panache Cleo zielony
Panache Cleo Brooke
To Twój rozmiar i Panache miękkie. Teraz biegnę szukać plunge różnych wyciętych
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:05
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 13:03   #3350
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Wygląda bardzo fajnie Z tego co czytałam to niektóre staniki się trochę wrzynają niestety, może ten jest ciut za wysoki/ma za szeroko wszyte ramiączka np. Teoretycznie idealnie dobrany stanik nie powinien tak robić, ale praktycznie jak Ci to jakoś bardzo nie przeszkadza to się nie przejmuj.
Poluźniłam ramiączka więc jest juz dzisiaj dobrze...no tylko nie wiem co z tym obwodem, bo mam 70 i jak wczoraj nałozyłam pierwszy raz to czułam że jest wąski..dzisiaj zapiełam najciaśniej. Próbowałam wcisnąć 65 ale nie mogłam sama zapiąć. Może jakbym próbowała zapiąć z przodu to by się udało ale wtedy go nie przekręce bo sobię skórę zedrę. A wstydziłam się babkę poprosić bo może by pomyślała że jestem jakas walnięta


Ten tego, Zara to następca Inferno. Widziałaś na żywo? Jak nie to się przygotuj na twa talerze Sama miałam nferno, efekt robił genialny i sprzyjał migracji, ale wygląd
Hmmm...dobrze że napisałas bo sprawdziłam zdjęcie i na dopasowanej raczej nieprzychylne komentarze był




Gratulacje




Ktoś się jednak linkiem zainteresował, wygląda ciekawie, ale muszę jeszcze dokładniej poczytać skład, bo nie wszystkie nazwy filtrów znam na pamięć
No przecena jest w aptekach 50% i na wszystko..tam są tylko 2 chyba firmy...Cosmika i Cliniderm ..już nie pamiętam...pomyślałam że ktoś może się zainteresuje. Jak coś mogę wypytać w aptece dokładniej


Jest tyle krojów, że być może nawet z miękkich znalazła byś coś dla siebie



Ojej, współczuję. Powiedziałaś jej o tym?
No jak spojrzałam do lustra to jej powiedziałam że za cienkie, cos tam bąknęła i wzięła kasę..zrobiłam henne , troszeczkę przyciemniłam i nie jest tak tragicznie..ale ten kształt..cieńsze na początku i grubsze w połowie

nie wiem czy tak mogę odp , ale tak było najszybciej..jeżeli nie proszę o
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:04   #3351
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Miciel- jakie imiona
te są oficjalne, nieoficjalnie: Mrux, Wons i Krops, ewentualnie Mrux, Mits i Mrops
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:05   #3352
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hanneke wlasnie ogladam Cleo ale boje sie ze tez beda mialy za szerokie fiszbiny dla mnie...wiem ze musi gdzies migrowac ale musze widocznie brac o jedna miske mniejsza zeby ten dol sie normalnie wypelnial.
WI bede wdzieczna bardzo. Myslisz ze Cleo bedzie mialo za szerokie fiszbiny? Bo Portii nie ma mniejszych juz na stronie. Zadzwonilam i zapytalam o zmiane na zupelni einny model i mozna wiec czekam na propozycje i mysle intensywnie.

Tz sie wkurzy pewnie hehe, ze wymyslam ehhh...

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:07
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:10   #3353
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene
Bravissimo 32H plunge
Figleaves plunge 32H
Ewentualnie inne modele różne w Twoim rozmiarze za Figleaves TU

Paula
Cleo ma dla mnie węższe fiszbiny niż Panache superbra Ariza- szukam
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:12
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:18   #3354
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Selene- trochę z brastopu
Rozmiary 32H brytyjskie
Panache Harmony
Panache Cleo George
32GG
Panache Cleo zielony
Panache Cleo Brooke
To Twój rozmiar i Panache miękkie. Teraz biegnę szukać plunge różnych wyciętych
Wi...Harmony odpada...spłaszczy mi biust i mam bułki...Może to Cleo bardziej, bo ma chyba delikatne gąbeczki...sama widzisz ze poszaleć z moim rozmiarem nie można. No strasznie się źle czuję, jak wcześniej juz pisałam kobieta w sklepie tez mnie chciała namówic na miękkie ale po 4 czy 5 przymiarkach stwierdziła że muszę mieć cycki do góry , mocno wycięte. Na jesień mają mieć Panache w sklepie więc na pewno przymierzę miękkie z Panache..Teraz chcę kupić Plunge Panache ale mam cykora kupić przez internet..a jest nawet mój rozmiar..czy ktoś może coś podpowiedzieć o plunge Panache??
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:26   #3355
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
nie wiem czy tak mogę odp , ale tak było najszybciej..jeżeli nie proszę o
Spoko, spoko Selene, obwód ma trzymać nie podjeżdżać, to nie konkurs zwiąż się i nie oddychaj Dlatego jak Ci trzyma dobrze biust na najluźniejszej haftce to nie ma co się od razu przepinać na najciaśniejszą. Ostatnio jedna z najbardziej znanych brafitterek założyła na Lobby wątek na ten temat.


Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
te są oficjalne, nieoficjalnie: Mrux, Wons i Krops, ewentualnie Mrux, Mits i Mrops
Świetne


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hanneke wlasnie ogladam Cleo ale boje sie ze tez beda mialy za szerokie fiszbiny dla mnie...wiem ze musi gdzies migrowac ale musze widocznie brac o jedna miske mniejsza zeby ten dol sie normalnie wypelnial.
WI bede wdzieczna bardzo. Myslisz ze Cleo bedzie mialo za szerokie fiszbiny? Bo Portii nie ma mniejszych juz na stronie. Zadzwonilam i zapytalam o zmiane na zupelni einny model i mozna wiec czekam na propozycje i mysle intensywnie.

Tz sie wkurzy pewnie hehe, ze wymyslam ehhh...
Jak byś mogła to dobrze by było wziąć więcej niż jeden rozmiar np. wtedy byłabyś pewna. Cleo nie ma szerokich fiszbin, znacznie węższe niż zwykłe Panache, no i się tak nie poddają. Są ciut szersze niż Freye (ale to też zależy od modelu). Takie same jak w Cleo są w Masquerade np.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:28   #3356
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jeśli chodzi o niewypełniony dół stanika to Rzabbka mi kiedyś tłumaczyła, że trzeba za fiszbinę na dole stanika złapać i do góry popchnąć stanik ruszając właśnie delikatnie w lewo i w prawo czyli tak jak WI radzi Ja to robię dodatkowo schylając się Pomaga
Miciel świetne te imiona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:29
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:38   #3357
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hanneke, no poszalec z iloscia branych rozmiarow narazie nie moge. splukana jestem. Panache Verona jak ja podniose wyzej to tez sie wbija w pache i fiszbiny jakos sie chyba w niej rozciagaja...
teraz mi sie wydaje ze Freye nie beda dla mnie dobre raczej. bo moje stare staniki maja mniej wiecej taka szerokosc fiszbin jak te ktore powinnam brac z frei (porownywalam w katalogu stanikow) i jak zalozylam wczoraj i wygarnelam to sie nie miescilo wszystko, fiszbina byla sporo przed pacha a z miski prawie pol piersi wyplynelo.
Dominiko ja potrzasam w podobny sposob stanikiem przy nakladaniu, widocznie moglam jeszcze wyzej podjechac (ale wtedy pacha cierpi)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:39   #3358
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

W przypadku Pauli wydaje mi się, że miska jest za duża i za nisko ściągasz biust, wtedy dół jest pusty. Ja tak miałam z Masquerade Aragon, miska za duża to i pusto na dole i stanik się pod pachy wbijał. Tak jakby za dużą powierzchnię mojego ciała zajmował
Selene- sama już nie wiem co, jak i dlaczego. Idę dumać i może coś wymyślę mądrego
No i tak jak napisała Hanneke- na siłe nie ma co zmniejszać obwodu. Ja biorę 65 jak 70 mogę spokojnie zapiąć na najciaśniejszą haftkę i zmieszczę tam rękę, a nie 2 palce.
Mierzyłam 2 modele Cleo- miękki George i usztywniany Robyn- oby dwa cudne Fiszbiny jak dla mnie super i pięknie uniesiony biust.
Selene- a może jakieś wielkomiseczkowe Masquerade się znajdzie...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:46   #3359
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Oczywiście WI, zgadzam się z Tobą Nie można przeginać w żadną ze stron.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:47   #3360
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wlasie mysle o George'u- czy on jest malomiseczkowy?
mam wymiary 69.5/ 91-91.5. kalkulator pokazuje 30F albo 28G. mowiasz szczerze blizej mi do mniejszego obwodu czyli miska G niby. i czy brac ta czy wieksza wtedy?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.