ujędrnianie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-26, 07:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ujędrnianie


Dzień dobry! Bardzoi się cieszę że powstał ten dział [img]icons/icon12.gif[/img] Mam problem, jestem na diecie, przez rok czasu schudłam 30 kg, jednak nie było to rozłożone tak jak powinno być, byuły m-ce że schudłam 8-9 kg. a nasępnie przerwa np. m-na ponieważ miałam przerwę w diecie. Poza tym miałam operację usuwania torbielki, etraz mam szrame jak po cesarskim cięciu, więc w tym miejscu mam przecięte mięśnie i wisi mi brzuch. Chciałabym zapytać jakie zabiegi czy kosmetyki mógłby pan mi polecić jeśli w tej chwili nadal mam bardzo dużą nadwagę, ponad 30 kg, a chciałbym zrzucić je w ciągu 4 m-cy! batrdzo by mi zależało na jakiejś Pana poradzie aprops zabiegów i kosmetyków któe mogłby mi pomóc na skóre, rozstępy, cellulit i pozostałe efekty odchudzania, z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-27, 18:52   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ujędrnianie

Przy tak ambitnym programie (30 kg w 4 miesiące!) należy się martwić, aby się to dobrze i bez szkody dla zdrowia zakończyło. Proszę podać, do którego większego miasta będzie najbliżej a spróbuję polecić lekarza, który się tego podejmie. To będzie trudna walka i oby starczylo Ci cierpliwości. Korespondencyjnie się nie uda.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 06:24   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ujędrnianie

guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 06:31   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ujędrnianie

Mieszkam w Łodzi i z góry bardzo dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie, czy dobre są na skórę kosmetyki firmy ATW? Koleżanka bardzo mi poleca kosmetyki na skórę piersi i płyn do kąpieli, który działa na zasadzie Egiptosa, jednak jest bardzo drogi, dlatego pytam, pozdrawiam gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-30, 14:55   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ujędrnianie

To są bardzo dobre preparaty, pytanie tylko na co mają pomóc. Proszę pamiętać o pewnych ograniczeniach kosmetyków. Wydaje mi się, że przy tak dużych problemach niestety lepiej zainwestować w wizyty u dobrego fachowca. I chyba niestety w Warszawie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.