Brązowy śluz- zamiast okresu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 08:32   #1
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Unhappy

Brązowy śluz- zamiast okresu


Witam,

mama straszny problem , mam 15 lat, i wszystkie moje okresy były bardzo normalne i wszytsko zawsze bylo z nimi w porzadku.
Ale ostatnio nie mialam okresu , ale brazowy sluz ktory trwal tyle ile okres. Troche sie przestraszyłam ale czytałam ze moze byc objawa stresu i to wszytsko. Dzisiaj nie dostalam okresu i znowu leci ten brązowy......
Więc ja niewiem o co chodzi. Jezeli rzeczywiscie o stres to mialam go DUZO. ale BŁAGAM pomozcie!!!!!!!!! bo ja sie troche boje tego...

Dziekuje
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:29   #2
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Dot.: Brązowy śluz- zamiast okresu

Błagam pomozcie!!! Bardzo sie tym denerwuje!!
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:18   #3
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Brązowy śluz- zamiast okresu

przede wszystkim dobrze, jakbyś odwiedziła ginekologa i nie panikowała też tak miałam. a nawet gorzej, bo taki dziwaczny okres dostałam ok. 10 dni od poprzedniego (!). Lekarz przepisał m coś na zatrzymanie krwawienia, a prócz tego Diane35 (to głównie dlatego, że mam straszny trądzik) - pobrałam miesiąc Dianę i miałam okres aż miło :P w sumie nie miło, bo bolesny i dłuższy, ale przede wszystkim - normalny.
Także - do ginekologa marsz.
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 08:43   #4
KarmaPema
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 52
GG do KarmaPema
Dot.: Brązowy śluz- zamiast okresu

Cytat:
Napisane przez mania1994 Pokaż wiadomość
Witam,

mama straszny problem , mam 15 lat, i wszystkie moje okresy były bardzo normalne i wszytsko zawsze bylo z nimi w porzadku.
Ale ostatnio nie mialam okresu , ale brazowy sluz ktory trwal tyle ile okres. Troche sie przestraszyłam ale czytałam ze moze byc objawa stresu i to wszytsko. Dzisiaj nie dostalam okresu i znowu leci ten brązowy......
Więc ja niewiem o co chodzi. Jezeli rzeczywiscie o stres to mialam go DUZO. ale BŁAGAM pomozcie!!!!!!!!! bo ja sie troche boje tego...

Dziekuje
ten objaw to nic takiego ale powinnaś pójść do lekarza- przyczyn moze być wiele
masz dwa wyjścia
1. przestajesz panikować i czekasz na rozwój sytuacji (o ile nie współżyjesz- bo to diametralnie zmienia sytuację)
2. idziesz do ginekologa

polecam nr 2 dla św spokoju
uszy do góry
KarmaPema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:19   #5
freakyy
Przyczajenie
 
Avatar freakyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 28
Dot.: Brązowy śluz- zamiast okresu

Cytat:
Napisane przez mania1994 Pokaż wiadomość
Witam,

mama straszny problem , mam 15 lat, i wszystkie moje okresy były bardzo normalne i wszytsko zawsze bylo z nimi w porzadku.
Ale ostatnio nie mialam okresu , ale brazowy sluz ktory trwal tyle ile okres. Troche sie przestraszyłam ale czytałam ze moze byc objawa stresu i to wszytsko. Dzisiaj nie dostalam okresu i znowu leci ten brązowy......
Więc ja niewiem o co chodzi. Jezeli rzeczywiscie o stres to mialam go DUZO. ale BŁAGAM pomozcie!!!!!!!!! bo ja sie troche boje tego...

Dziekuje
Skoro trwał tyle ile zwyły okres, a jedynie miał inną formę, to według mnie wszystko jest w porządku. Szczególnie, że masz dopiero 15 lat
Sama takie miałam z początku.
Ale jeśli wydaje się Ci to dziwne i bardzo Cię niepokoi to lepiej idź do ginekologa - dla pewności.
freakyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.