salony manicure/pedicure - myśli zebrane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 11:08   #1
mayli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1

salony manicure/pedicure - myśli zebrane


wiem że były juz takie pytania i wskazówki ale postanowiłam zebrać moje doświadczenia salonowe w jednym poście ( moze komuś to pomoże)
Moje ulubione:
- salon "zadbaj o siebie" na merliniego (cena manicure klasyczny 45 zł. z malowaniem), bardzo w7ysoka jakość usługi, lakier trzyma sie około tygodnia, bardzo miła obsługa, relacja ceny do jakości wysoka, polecam też manicure i pedicure spa (kosmetyki gehwol i lakiery profesjonalne)
- salon O.P.I. przy chłodnej - o cenach nawet nie wspomnę bo zawrotne ale jakośc super, świetnie miejsca na np. wieczór panieński bo jest tak chyba z 10 stanowisk obok siebie, bardzo dobrej jakości lakiery, dośc luksusowo
- salon 22 w Złotych Tarasach - cena znów powalająca ale jakość wspaniała. Lakier ponad 2 tygodnie wytrzymał, wszystko wykonywane frezarkami, świetnej jakości materiały
względnie dobre:
- przetestowałam wiele salonów w Piasecznie i na Ursynowie.
Według mnie warto wspomnieć o:
- "Złota Rybka"- Ursynów - cena około 25-30 PLN z malowaniem dowolnym, lakiery głównie Inglot co mnie zniecheca bo lakiery się słabo trzymają, są 2 Panie jednak nieco agresywna druga delikatna do wyboru, manicure w relacji jakości do ceny to taki sobie ale ładnie nakładają żel, moje paznokcie ich nie lubią ale moja Mama chodzi do nich regularnie i sobie chwali
- "ocean urody" Piaseczno - generalnie manicure bardzo fajny, koszt 40 złotych, lakiery niezłe (peggy sage i jakieś inne mało znane podejrzewam ze profesjonalne), skórki nie odrastały, paznokieć ładnie opiłowany, nie położono mi warstwy zabezpieczającej lakier więc w zasadzie odprysną po 1 dniu
- Yasumi w Piasecznie na Kniaziewicza, cena ze zniżką około 35 złotych bez 40. lakiery Inglot więc słabo ale bardzo profesjonalne przygotowanie paznokcia, ładnie opiłowany, ładnie zrobione skórki, bardzo miła Pani manicurzystka negelranie jak komuś nie przeszkadzają lakiery inglota to polecam.
Cała reszta salonów w Piasecznie to jakośc słaba a cena ponad 35 złotych więc wysoka.
W moim przypadku jednak im drożej tym lepiej się okazuje niestety!
mayli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:30   #2
dede3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: salony manicure/pedicure

Hello!!!
Ja osobiście polecam nowy salon OPI na Ursynowie "Opium Nail Bar" przy ul.Nugat 9.
Suuuper wystrój, ekskluzywnie, są cztery fantastyczne stylistki.
Ceny umiarkowane- mani z malowaniem 55zł, pedi z malowaniem 105zł
Można też kupić produkty OPI
dede3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 07:49   #3
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: salony manicure/pedicure

Cytat:
Napisane przez dede3 Pokaż wiadomość
Hello!!!
Ja osobiście polecam nowy salon OPI na Ursynowie "Opium Nail Bar" przy ul.Nugat 9.
Suuuper wystrój, ekskluzywnie, są cztery fantastyczne stylistki.
Ceny umiarkowane- mani z malowaniem 55zł, pedi z malowaniem 105zł
Można też kupić produkty OPI
Pedi z malowaniem 105zł!!!!!!!! Jakbym walnęła taką cenę, nawet z cukrowaną obsługą, i takimi produktami,to przez rok chyba nikt by nie przyszedł..Może do W-wy się przeniąsę..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:35   #4
waniuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Co do Yasumi to odradzam.... nigdy nie spotkałam się z tak beznadziejną obsługa i brakiem kwalifikacji... Dziewczyna w długich bląd włosach, owszem bardzo miła ale odwala wszystko na maxa. Maja dużo sprzętu ale niestety laser jest do d... miałam usuwane owłosienie i zero efektów, jedyny efekt to brak 2 tysięcy w mojej kieszeni. A elektrostymulacja kopie na wszystkie strony!!!
waniuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:38   #5
kitka_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Ja od roku korzystam z salonu"Ocean Urody" w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona 100% profesjonalizm, miła obsługa ,możliwość umówienia poza godzinami otwarcia a do tego ceny w normie
kitka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:53   #6
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

W zyciu bym za zwykly manikuir nie dala tylu pieniedzy...
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:47   #7
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
W zyciu bym za zwykly manikuir nie dala tylu pieniedzy...
Dlaczego? Jednorazowe pilniczki, bloczki, sterylizacja w autoklawie dużo kosztuje. Więc nie może potem sobie salon pozwolić na wykonywanie manicure za 15zł.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 08:45   #8
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Hm... chodza tam tylko bogaci ludzie, bo ja np. nie znam zwyklej przecietnej osoby ze swojego otoczenia, ktora zdecydowalaby się pojsc i zaplacic za pedikiur ponad 100 zl... jak wystarczy troche poczytac, kupic odpowiedni sprzet (cazki, pilniki, polerki, frezarke, omege itp.) i samemu sobie w domu robic pedikuir raz na jakis czas... To nie jest zadna filozofia. Ja mowie osobiscie o sobie, ze nigdy bym tyle nie dala za takiego typu usluge. Juz za taka cene, to wolalabym pojsc na jakis zabieg na twarz, masaz, depilacje woskiem czy cokolwiek innnego, co wiem, ze sama w domu na pewno bym sobie nie wykonala
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:55   #9
mmarta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Hm... chodza tam tylko bogaci ludzie, bo ja np. nie znam zwyklej przecietnej osoby ze swojego otoczenia, ktora zdecydowalaby się pojsc i zaplacic za pedikiur ponad 100 zl... jak wystarczy troche poczytac, kupic odpowiedni sprzet (cazki, pilniki, polerki, frezarke, omege itp.) i samemu sobie w domu robic pedikuir raz na jakis czas... To nie jest zadna filozofia. Ja mowie osobiscie o sobie, ze nigdy bym tyle nie dala za takiego typu usluge. Juz za taka cene, to wolalabym pojsc na jakis zabieg na twarz, masaz, depilacje woskiem czy cokolwiek innnego, co wiem, ze sama w domu na pewno bym sobie nie wykonala
hej sama pracuję jako pedicurzystka i

rozumiem cię, jesteś zapewne młodą osobą która nie ma specjalnych problemów ze stopami więc jeśli nie masz ochoty wydawać dużo za zabieg pedicure, możesz wykonać go sama, ja również sama sobie robie stopy i nie miała bym potrzeby iść do kogoś chyba , że w celach relaksacyjnych - peeling , masaż stóp itp.
ale uwierz mi, że jest wiele osób, szczególnie starszych mających poważne problemy ze stopami, pękające pięty, wrastające paznokcie, odciski, modzele, nadmierne rogowacenie naskórka itd. itd.
i właśnie takie osoby często do mnie trafiają i uwierz niejedno0krotnie zostawiając około 100zł a nawet więcej gdy problemy bardzo nasilone, wychodzą ode mnie z uśmiechem, ulgą i wracaja regulatnie bo ja daję im komfort, którego sami nie potrafią sobie zrobić

i w przypadku takich zabiegów niemalże leczniczych uważam , że cena nie jest wygórowana, gdyż moje szkolenia i praktyka tez mają swoją cenę, dodatkowo narzędzia z górnej półki, frezarka z pochłaniaczem pyłu, kosmetyki głównie Gehwol, sterylizacja we własnym autoklawie, wygodne osobne pomieszczenie do pedi. z bardzo wygodnym fotelem, lakiery OPI i ESSIE, cafe latte podane przez recepcję...chyba nie muszę dalej wyminiać by udowodnic , że takie zabiegi są warte swojej ceny i jest wiele chętnych osób
mmarta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:44   #10
Lisiczka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

hej dziewczyny,
a ja chcialam sie z wami podzielic tym, ze nie chodze do zadnego salonu dokladnie...ale to nie znaczy, ze nie robie sobie ladnych paznokci!
odkrylam przez kolezankę super dziewczynę, która dba kompleksowo o paznokcie. jestem cholernie zadowolona i mogę ją każdemu polecić. I wcale nie przeszkadza, że to nie salon - przyjmuje obecnie w mieszkaniu, ale ma wszystko czego potrzeba, jak prywatny gabinet. Jest tam naprawdę bardzo milo.
Ta dziewczyna nazywa się Beata (Betty's Magis Nails http://magic-nails.pl/). Jest super, można z nią pogadać, i co na mnie działa szczególnie : jak mnie bolą pazurki gdy wkładam je pod ultrafiolet (robię żel) to tak słodko do mnie mówi "nic nie boli, nie ma prawa nic boleć" i to działa hehe
i teraz najlepsze.. Betty przedłuża też rzęsy, mega efekt!
ma tez stronkę na facebooku, jestem tam fanką http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Warszawa/Magic-Nails/142946969066908?ref=ts
Lisiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:43   #11
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez kitka_25 Pokaż wiadomość
Ja od roku korzystam z salonu"Ocean Urody" w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona 100% profesjonalizm, miła obsługa ,możliwość umówienia poza godzinami otwarcia a do tego ceny w normie
Hmmm... podzielam Twoje zdanie, bo jeszcze rok temu też korzystałam z usług tego salonu i przemiłej Pani właścicielki. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Wszystkim gorąco polecam.
A obecnie mieszkam w Warszawie i uważam że mam chyba szczęście co do kosmetyczek bo tez znalazłam fajną Panią, która się mną zajęła.
I widzę że moja przedmówczyni również jest jej klientką.
Polecam Panią Beatę.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:44   #12
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez Lisiczka9 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
a ja chcialam sie z wami podzielic tym, ze nie chodze do zadnego salonu dokladnie...ale to nie znaczy, ze nie robie sobie ladnych paznokci!
odkrylam przez kolezankę super dziewczynę, która dba kompleksowo o paznokcie. jestem cholernie zadowolona i mogę ją każdemu polecić. I wcale nie przeszkadza, że to nie salon - przyjmuje obecnie w mieszkaniu, ale ma wszystko czego potrzeba, jak prywatny gabinet. Jest tam naprawdę bardzo milo.
Ta dziewczyna nazywa się Beata (Betty's Magis Nails http://magic-nails.pl/). Jest super, można z nią pogadać, i co na mnie działa szczególnie : jak mnie bolą pazurki gdy wkładam je pod ultrafiolet (robię żel) to tak słodko do mnie mówi "nic nie boli, nie ma prawa nic boleć" i to działa hehe
i teraz najlepsze.. Betty przedłuża też rzęsy, mega efekt!
ma tez stronkę na facebooku, jestem tam fanką http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Warszawa/Magic-Nails/142946969066908?ref=ts
Cudowna reklama!

Ceny kosmiczne. A w stosunku do wygladu przedłużanych paznokci zawyżone o jakieś 3/4 ceny.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:05   #13
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Napisane przez Lisiczka9
hej dziewczyny,
a ja chcialam sie z wami podzielic tym, ze nie chodze do zadnego salonu dokladnie...ale to nie znaczy, ze nie robie sobie ladnych paznokci!
odkrylam przez kolezankę super dziewczynę, która dba kompleksowo o paznokcie. jestem cholernie zadowolona i mogę ją każdemu polecić. I wcale nie przeszkadza, że to nie salon - przyjmuje obecnie w mieszkaniu, ale ma wszystko czego potrzeba, jak prywatny gabinet. Jest tam naprawdę bardzo milo.
Ta dziewczyna nazywa się Beata (Betty's Magis Nails http://magic-nails.pl/). Jest super, można z nią pogadać, i co na mnie działa szczególnie : jak mnie bolą pazurki gdy wkładam je pod ultrafiolet (robię żel) to tak słodko do mnie mówi "nic nie boli, nie ma prawa nic boleć" i to działa hehe
i teraz najlepsze.. Betty przedłuża też rzęsy, mega efekt!
ma tez stronkę na facebooku, jestem tam fanką http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Warszawa/Magic-Nails/142946969066908?ref=ts




Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Cudowna reklama!

Ceny kosmiczne. A w stosunku do wygladu przedłużanych paznokci zawyżone o jakieś 3/4 ceny.

O kurde, rzeczywiście, aż takich cen to po obejrzeniu galerii się nie spodziewałam.
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:57   #14
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Och widać, że konkurencja się oburzyła
W moim odczuciu cena w Magic Nails jest bardzo adekwatna do jakości.
Nie jestem stylistką, jestem klientką... Odwiedziłam już wiele salonów i kosmetyczek przedłużających rzęsy i paznokcie. Wiele z nich oferuje usługę bardzo średniej jakości. Wiadomym jest że jeśli cena jest niska to stylistka na czymś musi oszczędzać np. na jakości materiałów na których pracuje ect. Bo nie uwierzę, że którakolwiek z dziewczyn będzie pracowała 1,5 -2 godz za 40-50zł zysku Nie oszukujmy się w tym przypadku bardzo często cena czyni jakość i odwrotnie. W Betty's Magic Nails zawsze mam pewność że paznokcie mam zrobione na najwyższym poziomie, materiały których używa są zawsze renomowanych firm o bardzo wysokiej jakości. W moim odczuciu wolę zapłacić 20-30 zł więcej i mieć pewność, że będę w 100% zadowolona z usługi.....

Ponadto, co do przedłużania rzęs... Pokażcie mi chociaż jeden salon, chociaż jedną kosmetyczkę która zakłada rzęsy Xtreme Lashes taniej niż w Magic Nails?! Zwiedziłam już kilka miejsc przedłużając rzęsy i wiem na 100% że u Betty jest najwyższy stosunek jakości do ceny. Oczywiście zaznaczam, że metoda i materiały Xtreme Lashes są w moim odczuciu bezkonkurencyjne i nie zdecyduję się nigdy więce założyć rzęsy innej firmy (mam złe doświadczenia). Nie oszczędzam na swoim zdrowiu i urodzie, dlatego decyduję się tylko na sprawdzone produkty i sprawdzone stylistki... Magic Nails jest w moim Top 3. Nie sugeruję się ceną (która moim zdaniem jest bardzo zdroworozsądkowa) ale jakością usługi i moim spokojnym sumieniem.
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:34   #15
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez aniolek1981 Pokaż wiadomość
W moim odczuciu cena w Magic Nails jest bardzo adekwatna do jakości.

Kwota 150 zł za łopatkę plus skróconą płytkę plus niemal prostą linię uśmiechu...ech...przecież takie coś jak w tej galerii to robią początkujące dziewczyny po kosztach produktu...

Edit- można pracować nawet na najdroższych produktach, ale jak bozia talentu poskąpiła, to drogie produkty nie pomogą. No - chyba że zdjęcia w galerii tego salonu są jakieś stare i teraz paznokcie robią tam lepiej. Bo fotki w galerii do wizyty nie zachęcają.

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-09-03 o 12:37 Powód: Dopisek
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 13:02   #16
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Ja bym za 60 zl nie poszla... A to normalne:?? Pierwsze założenie rzęs 500zł.
Uzupełnienie od 150 do 200zł.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:12   #17
mmarta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

strasznie słabe te paznokcie i jakoś wierzyc mi się nie chce, że nie jest to reklama lub przynajmniej zachwalanie usług koleżanki....
ja z 5-cio letnim doświadczeniem i w porównaniu do tych paznokci mistrzowskimi zdolnościami mam ceny niższe o jakieś 20-30% a parcuję w salonie ....
podejrzane to..
mmarta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:18   #18
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Witam wszystkie koleżanki
kitka_25
Zgadzam sie z Tobą, że w Piasecznie to najlepszy salon. Jeszcze rok temu mieszkałam w Piasecznie i korzystałam z usług Pani Kingi (jeśli dobrze pamietam imię).Salon godny polecenia.

Obecnie mieszka w Warszawie i jak czytam co koleżanki wypisują na pracę Pani Beaty ( obecnie korzystam z jej usług) to trochę smutno mi się robi.
Jest moim zdaniem profesjonalistką w tym co robi, ale rozumiem też Was dziewczyny.
Z tego co wiem to ona nawet nic nie wie, że się tu o niej pisze, bo ona nie ma czasu na pisanie na forach.
Ja mam paznokcie żelowe już od 10 lat i wiem jak wyglądają łopaty i płaski franch. Wiem też jak wyglądają źle zrobione paznokcie. Po 10 latach praktyki z różnymi stylistkami uwierzcie mi że mam doswiadczenie.
Ale to chyba nie jest temat tego wątku, wiec skoro mam przyjemnosć z profesjonalistkami to może któraś z Was zna firme Nail Tek ( nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę), bo potrzebuje coś polecić mojej mamie. Chciała bym znać Waszą opinie na ten temat.
Słyszałam ze jest to dobra firma.
Paznokcie są oczywiscie naturalne, twarde, ale łamliwe i prążkowane. Ponieważ moja mama mieszka w małej miejscowości i nie chce słyszeć o wizytach u kosmetyczek, więc musze jej jakos pomóc na odległość.
Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Z góry wielkie dzięki
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:29   #19
mmarta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Witam wszystkie koleżanki
kitka_25
Zgadzam sie z Tobą, że w Piasecznie to najlepszy salon. Jeszcze rok temu mieszkałam w Piasecznie i korzystałam z usług Pani Kingi (jeśli dobrze pamietam imię).Salon godny polecenia

hmm nie znam tegoz salonu ale nie wiem czy to na 100% najlepszy w Piasecznie, czy byłaś w pozostałych??, że tak piszesz a jest ich tam ponad 20 jak nie więcej, ja osobiście też pracuję w Piasecznie i uważam , że w doskonałym salonie (nazwy nie będę podawać , żeby nie było, że reklamuję ) więc proszę ładnie oi nie złośliwie piszcie że coś jest supoer, świetne itd. ale jeśli nie byłyście we wszytskich z danej okolicy to nie piszcie coi jest naj..

Ale to chyba nie jest temat tego wątku, wiec skoro mam przyjemnosć z profesjonalistkami to może któraś z Was zna firme Nail Tek ( nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę), bo potrzebuje coś polecić mojej mamie. Chciała bym znać Waszą opinie na ten temat.
Słyszałam ze jest to dobra firma.
Paznokcie są oczywiscie naturalne, twarde, ale łamliwe i prążkowane. Ponieważ moja mama mieszka w małej miejscowości i nie chce słyszeć o wizytach u kosmetyczek, więc musze jej jakos pomóc na odległość.
Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Z góry wielkie dzięki
Nail tek'a bardzo polecam, pracuje na nim w salonie i uwżam za bardzo przyzwoity produkt, klientki stosujące produkt systematycznie potwierdzają tą opnię
dla twojej mamy polecam odżywkę Nail Tek nr. III - czyli do paznokci twardych ale kruchych wymagajacych nawilżenia i uelastycznienia, tylko musi używać w sposób wskazany w ulotce i przynajmniej ze 2 miesiące
jeśli mama lubi nosić również paznokcie pomalowane na kolor to polecam odżywkę w formie matowej bazy, nazywa się Nail Tek Foundation III i nakładamy ją zawsze pod lakier jedną warstwą

jeżeli jednak ma być to intensywna kuracja polecam zacząć od podstawowej odżywki nr.III (błyszczącej),na którą lakieru nie kładziemy, a tą bazę stosować raczej na okazję gdy trzeba kolor nałozyć .

a jeżeli chodzi generalnie o słabe paznokcie to zawsze jest tak, że klientka sama lepiej je wzmocni stosując polecony produk w domu w sposób systematyczny niż by przychodziła do mnie nawet raz na tydzień i bym jej tą odżywkę nakładała,
a manicure jest raczej po to by ładnie skórki wyciąć, równo opiłowac, pomalowac itd. więc domowa kuracja jest jak najbardziej wskazana i na pewno pomoże!

pozdrawiam
Marta
mmarta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 15:37   #20
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez mayli Pokaż wiadomość
wiem że były juz takie pytania i wskazówki ale postanowiłam zebrać moje doświadczenia salonowe w jednym poście ( moze komuś to pomoże)
Moje ulubione:
- salon "zadbaj o siebie" na merliniego (cena manicure klasyczny 45 zł. z malowaniem), bardzo w7ysoka jakość usługi, lakier trzyma sie około tygodnia, bardzo miła obsługa, relacja ceny do jakości wysoka, polecam też manicure i pedicure spa (kosmetyki gehwol i lakiery profesjonalne)
- salon O.P.I. przy chłodnej - o cenach nawet nie wspomnę bo zawrotne ale jakośc super, świetnie miejsca na np. wieczór panieński bo jest tak chyba z 10 stanowisk obok siebie, bardzo dobrej jakości lakiery, dośc luksusowo
- salon 22 w Złotych Tarasach - cena znów powalająca ale jakość wspaniała. Lakier ponad 2 tygodnie wytrzymał, wszystko wykonywane frezarkami, świetnej jakości materiały
względnie dobre:
- przetestowałam wiele salonów w Piasecznie i na Ursynowie.
Według mnie warto wspomnieć o:
- "Złota Rybka"- Ursynów - cena około 25-30 PLN z malowaniem dowolnym, lakiery głównie Inglot co mnie zniecheca bo lakiery się słabo trzymają, są 2 Panie jednak nieco agresywna druga delikatna do wyboru, manicure w relacji jakości do ceny to taki sobie ale ładnie nakładają żel, moje paznokcie ich nie lubią ale moja Mama chodzi do nich regularnie i sobie chwali
- "ocean urody" Piaseczno - generalnie manicure bardzo fajny, koszt 40 złotych, lakiery niezłe (peggy sage i jakieś inne mało znane podejrzewam ze profesjonalne), skórki nie odrastały, paznokieć ładnie opiłowany, nie położono mi warstwy zabezpieczającej lakier więc w zasadzie odprysną po 1 dniu
- Yasumi w Piasecznie na Kniaziewicza, cena ze zniżką około 35 złotych bez 40. lakiery Inglot więc słabo ale bardzo profesjonalne przygotowanie paznokcia, ładnie opiłowany, ładnie zrobione skórki, bardzo miła Pani manicurzystka negelranie jak komuś nie przeszkadzają lakiery inglota to polecam.
Cała reszta salonów w Piasecznie to jakośc słaba a cena ponad 35 złotych więc wysoka.
W moim przypadku jednak im drożej tym lepiej się okazuje niestety!
bardzo dziękuję za ten post, ja jestem na etapie poszukiwania idelanej manikiurzystki. Póki co lubie chodzić do pewnej pani w sephorze w best mallu. Pamieta jaki kształt paznokcia lubi e, jakie sa moje ulubione kolory. Po jej malowaniu lakier trzyma mi sie nawet 12 dni).

Nie wiem natomiast gdzie na pedukiur, chyba padnie na OPI.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:40   #21
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Cytat:
Napisane przez mmarta85 Pokaż wiadomość
Nail tek'a bardzo polecam, pracuje na nim w salonie i uwżam za bardzo przyzwoity produkt, klientki stosujące produkt systematycznie potwierdzają tą opnię
dla twojej mamy polecam odżywkę Nail Tek nr. III - czyli do paznokci twardych ale kruchych wymagajacych nawilżenia i uelastycznienia, tylko musi używać w sposób wskazany w ulotce i przynajmniej ze 2 miesiące
jeśli mama lubi nosić również paznokcie pomalowane na kolor to polecam odżywkę w formie matowej bazy, nazywa się Nail Tek Foundation III i nakładamy ją zawsze pod lakier jedną warstwą

jeżeli jednak ma być to intensywna kuracja polecam zacząć od podstawowej odżywki nr.III (błyszczącej),na którą lakieru nie kładziemy, a tą bazę stosować raczej na okazję gdy trzeba kolor nałozyć .

a jeżeli chodzi generalnie o słabe paznokcie to zawsze jest tak, że klientka sama lepiej je wzmocni stosując polecony produk w domu w sposób systematyczny niż by przychodziła do mnie nawet raz na tydzień i bym jej tą odżywkę nakładała,
a manicure jest raczej po to by ładnie skórki wyciąć, równo opiłowac, pomalowac itd. więc domowa kuracja jest jak najbardziej wskazana i na pewno pomoże!

pozdrawiam
Marta

Bardzo Ci dziękuje Martusiu za pomoc.
Właśnie to samo mi radziła moja kosmetyczka, tylko chciałam potwierdzić. Teraz bez obaw mogę zakupić ta odrzywkę
Jeszcze raz wielkie dzięki
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:48   #22
ircia87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

jeśli chodzi o manicure lub pedicure, to gorąco polecam SALON PAULA w PIASECZNIE. rewelacja, pazurki są świetnie zrobione, dobrze wyglądają i długo się trzymają

można też robić tipsy.
ircia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:03   #23
kalina1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Ja do tej pory robiłam pazurki w domu, po tym jak manicurzystka do której chodziłam w zeszłym roku załatwiła mi płytkę na amen
Teraz kiedy okazało się, że w salonie wellness & beauty koło mojej pracy wprowadzają manicure japoński...chyba się przejdę i spróbuję
Podobno całkiem nieźle wpływa na poprawę płytki, trzymajcie kciuki
kalina1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:33   #24
Kamis2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Jeżeli szukacie dobrej jakości pazurków i przy tym cen, które nie zrobią w waszym portfelu przeciągu to polecam panią Martę. Naprawdę polecam. Jej strona to Tipsy Warszawa

Długo szukałam właściwej osoby, która zajmie się moimi pazurkami i wiem ze często trafiamy na pseudo "tipsiary". Pani Marta robi tylko pazurki żelowe i daje na nie gwarancje (trzymają sie w komplecie aż do uzupełnienia)

aha zapomniałam napisać ze do pani Marty trzeba się pofatygować na Bielany

Edytowane przez Kamis2
Czas edycji: 2011-02-13 o 22:35
Kamis2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 23:20   #25
insane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 12
Wyślij wiadomość przez ICQ do insane Wyślij wiadomość przez MSN do insane
Question Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Czesc.
Moze 'odswieze' nieco temat.
Chcialbym zrobic pedicure/manicure - ale bez zadnych kobiecych upiekszajacych zabiegow. Najwazniejsze zeby higienicznie, estetycznie i bez krwawych sladow ;-) Jesli mozecie podpowiedziec gdzie na Mokotowie/Ochocie - bede wdzieczny, z gory dzieki.

Pozdrawiam.
insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 16:54   #26
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Manicure w Douglas w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

Rozumiem, że 25 zł to tanio, ale większej amatorszczyzny nie widziałam.

Zero podkładu, zero lakieru nawierzchniowego, zero polerowania, 5 praktycznie takich samych kolorów do wyboru. Do tego nasłuchałam się wszelkich plotek na temat innych pracowników.

Nie polecam
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 11:28   #27
FEnLIKS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Widzę tutaj bardzo dobre miejsca do dbania o paznokcie, więc pozwolę sobie dorzucić jeszcze jedno: Poradnia Chorób Stopy (Warszawa, Targówek). Gdybyście chciały zdiagnozować wszystkie dolegliwości skóry stóp, pięt a także PAZNOKCI, lepiej udać się do profesjonalnego podologa, niż do kosmetyczki. Pedicure leczniczy to w pierwszej kolejności zadbanie o zdrowie, a co za tym idzie - urodę.Czasem warto pozbyć się żółtego zabarwienia paznokci, zamiast je zamalowywać
FEnLIKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 15:25   #28
katia0077
Przyczajenie
 
Avatar katia0077
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: praga południe
Wiadomości: 4
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

[B] Bardzo ładne pazurki robi dziewczyna z Pragi południe z Wawy, ma tanio i pracuje na markowych produktach, hybryda na dłoniach super się trzyma i błyszczy nawet ponad 3 tyg, bardzo polecam
[COLOR="Silver"]

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-15 o 20:47 Powód: reklama
katia0077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 10:56   #29
PLNika
Przyczajenie
 
Avatar PLNika
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

A dlaczego nie korzystać z manicure/pedicure mobilnego? Drogie forumowiczki, gorąco Wam polecam tę formę usług. Nigdzie nie musicie wychodzić, (zwłaszcza jak ma się miesięczne dziecko), tracić czasu na dojazdy, możecie siedzieć w szlafroku i trzymać drinka, być zupełnie na luzie.

Ja korzystam z usłuch Pani Agaty (http://www.agata-paznokcie.pl), która jest powołana do tego co robi. Hybryda, którą wykonuje trzyma się bardzo długo, a samo obcinanie skórek - najrówniejsze, najdokładniejsze na świecie. Nigdy wcześniej nie miałam tak zadbanych i trwałych paznokci. Korzystam z jej usług regularnie i jestem bardzo zadowolona!!!!

Poza tym to świetna osobowość. Pierwsza rozmowa z nią - jakbyśmy się znały od dawna, a to też się liczy, jaką osobę zapraszacie do swojego domu.

Monika
__________________
Żyj chwilą.....
PLNika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 11:09   #30
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Dla mnie usługi mobilne to ostateczność. Rozumiem babcia, dziadek ale zdrowa kobieta dbająca o siebie może przecież pozwolić sobie na chwilę prawdziwego relaksu w porządnym gabinecie. Poza tym w gabinecie jest więcej urządzeń, miejsca czy narzędzi, to całkiem bez porównania tak myśle.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-11 10:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.