uzupełnienie zgłoszenia - skład Henna Treatment Wax - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-28, 10:22   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

uzupełnienie zgłoszenia - skład Henna Treatment Wax


Może warto by dodać skład poszczególnych wosków do tego zgłoszenia http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267 ? Uprzejmie melduję, iż wersja do wszystkich kolorów włosów w biało-brązowym pudełeczku (zwana powszechnie woskiem do włosów ciemnych) zawiera: ekstrakt z liści lawsonia, organiczne woski, kwasy organiczne, białka roślinne, oczyszczone białko henny niebarwiące włosów, zdemineralizowaną wodę mineralną. Wosk dla blondynek w biało-pomarańczowym pudełeczku zawiera: wyciąg z rumianku, witaminę C, ekstrakt z liści lawsonia, organiczne woski, kwasy organiczne, białka roślinne, oczyszczone białko henny niebarwiące włosów, zdemineralizowaną wodę mineralną.
Jest jeszcze trzecia wersja, rzadziej spotykana w biało-zielonym pudełeczku (Eco Wax), która z kolei nieco rózni się skałdem od poprzednich:
aqua, cetearyl alkohol, sodium lauryl sulphate, C.I,15510, methyl paraben,lawsonia inermis, C.I, 42090, 17200, propyl paraben, citic acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, magnesium chloride, magnezium nitrate.
Hmmm, w sumie to z tego, co mi się wydaje, to każdy z tych wosków powinien chyba być zgłoszony osobno, skoro różnią się między sobą składem... No a już szczególnie ten Eco Wax, bo tamte dwa to chyba jeszcze mogą przejść razem jako jedno. Mam rację?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 12:46   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: uzupełnienie zgłoszenia - skład Henna Treatment Wax

Jak widze mój apel pozostał bez odpowiedzi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 16:23   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: uzupełnienie zgłoszenia - skład Henna Treatment Wax

MagJa, dzięki za przypomnienie wątku - przeoczyłam go niestety
Opis już jest uzupełniony w zakresie wersji dla blondzi i ciemnych, a tę wersję Eko to może faktycznie zgłosić osobno ?
Wśród dotychczasowych recenzji nie znalazłam żadnej wzmianki na jej temat, więc chyba jej oceny nie są wmieszane w oceny bardziej znanych odmian
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.