Sterylkowo-kastracyjny wątek wsparcia ;D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 18:50   #31
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Trzymamy kciuki za Kitkę!Napisz jak poszło...
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:52   #32
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Jak żywić to wiem, na razie nie zmieniam jej nawykow, bo ma raptem 6 mies. i waży może 2,5 kilo. Wet powiedzial, ze bedzie duza. Poki co zostaniemy przy Kitten, a jak zacznie tyć, to Light
Tylko czemu ona tak łazi?? Powinna spać chyba?? Wody nie chce, sioo zrobiła w gabinecie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:41   #33
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Nasze koteczki tez juz byly "wyciachane "
Musze przyznac ,ze po zabiegu to byla dla mnie jedna z najgorszych i najtrudniejszych nocy
Z racji tego ,ze moj TZ mial prace na noc akurat , jak tylko wzielismy je z kliniki Tz wyszedl a ja zostalam z 2 kotkami po sterylizacji . Obie mialy zabieg w jednym czasi ( praktycznie ,jedna po drugiej ) , musialam je pilnowac doslownie w kadej chwili ,jak udalo mi sie wyjsc do ubikacji to bylam w niebie Niby lezaly ( polozylismy je w kocach na materacu ,zeby bylo niziutko ,bo wtedy bezpieczniej) ale wystarczylo sposcic wzrok a one sru , jedna biegla w jedna strone a druga w druga ,przebiegly z metr i nagle upadaly na ziemie i tak jak w narkozie spia To bylo straszne ,naprawde bylo mi strasznie ciezko zajmowac sie sama dwiema kotkami sama . Ale dalam rade ,bylam zabrudzona wymiotami , siusiami ,ale najbardziej bylo mi ciezko jakos patrzec na nie, byly takie slabe ,ledwo wstawaly i za chwileczke upadaly . Ale mysle ,ze naprawde warto , my sie nie meczymy z rujkami ,czasem sikaniem po katach a przede wszystkim nie meczy sie kicia Mysle ,ze nie ma z tym klopotu ,ale warto miec kogos do pomocy ,szczegolnie przy wiekszej ilosci kotek . Trzymam kciuki z calego serduszka za szybki powrot koteczki do formy
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:51   #34
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

A co do tyia to mysle ,ze nie trzeba sie martwic . Jedna z tych kotek o ktorych pisalam to kotka balijska . Z natury szczupla i zwinniutka . Ogolnie to ma ona tendencjie do tycia (od malego przekarmiana przez TZ i teraz jakos nie moze utrzymac dobrej wagi ) Fakt ,troszke przytyla , ale chcielismy ,zeby doszla do siebie ,nie odchudzalismy jej ,bo naszym zdaniem sterylizacjia to i tak szok ,wiec byl pewiem okres "dobroci " dla Sugary Ale potem trzebabylo ja troszke odchdzic (ograniczyc smakolyki) i juz jest ok
Mysle ,ze nie ma co sie obawiac
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:04   #35
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

ja co prawda nie mam doswiadczenia z kotkami, ale asystowalam (a raczej obserwowalam) przy kastracji moich kocurow - wygladalo masakrycznie
a co do ponarkozowych objawow to mozna sie przyzwyczaic (moje przechodzily jeszcze przez to po usuwaniu zebow). moje miski wtedy nie leza tylko laza obijajac sie po katach i ogolnie wygladaja jak nacpane. trzeba im bylo mordki wycierac ze sliny, a w kuwecie nie potrafily utrzymac rownowagi (na szczescie byly na tyle przytomne ze nie zapomnialy o istnieniu takiego wynalzaku )
jak kotek w koncu zasnie (bo w koncu to zrobi) to trzeba go przykryc kocykiem, bo koty po narkozie slabo utrzymuja swoje cieplo, a ze sa oslabione to trzeba je bardzo grzac zeby nie zachorowaly nio i uwazac z jedzonkiem, bo moga zwymiotowac (chociaz ja nie mialam serca nie dac jesc mojemu glodomorowi ktory usiadl kolo misku i patrzyl na mnie tymi przecpanymi oczkami (wsuwal jak odkuracz), ale szczesliwie nie zwymiotowal)
jak odespia to zazwyczaj jest szybki powrot do normalnosci
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:07   #36
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Lauro kochana ucałuj kicię i ode mnie
Zaś TŻ przekaż wyrazy współczucia

Pilnuj mi tam Kitki bo jak nie to

Oj biedna Kitka
ps. jak jej dużo hormonów będziesz dawać to łoo matko ;- ) Big Cat się z niej zrobi :P
Jeszcze z Pitbullem ją pomylą
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:41   #37
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam Twoją kicię, Lauro
Niech szybko wraca do zdrowia i dobrej formy.

Acha, i spokojnej nocy dla ciebie
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 22:53   #38
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

No to baty zasłużone, bo zasnęłyśmy obie w najlepsze. Mojemu "głupiemu jasiowi" też się w końcu należało (zaaplikowałam sobie profilaktycznie, po licznych radach na forach kocich ).
Futro próbowało dostać się na łóżko, więc zostało tam wsadzone, opatulone i nareszcie śpi.
Trochę mnie martwi, że pić nie chce jeszcze...
To rzyganie i siusianie mnie przeraziło - Kita na razie nic, ale spoglądam z niepokojem na wyrko

Dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie, jak zwykle jesteście kochane
Juda - wyrazy współczucia przekazane
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:12   #39
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
No to baty zasłużone, bo zasnęłyśmy obie w najlepsze. Mojemu "głupiemu jasiowi" też się w końcu należało (zaaplikowałam sobie profilaktycznie, po licznych radach na forach kocich ).
Futro próbowało dostać się na łóżko, więc zostało tam wsadzone, opatulone i nareszcie śpi.
Trochę mnie martwi, że pić nie chce jeszcze...
To rzyganie i siusianie mnie przeraziło - Kita na razie nic, ale spoglądam z niepokojem na wyrko

Dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie, jak zwykle jesteście kochane
Juda - wyrazy współczucia przekazane
Ech co za gest...
Odstąpiła własne łóżko chorej kotce, biorąc pod uwagę podejrzenia, że łóżko może zostać zalane kocim moczem
podziwiam
ps. Twój TŻ śpi z tym kotem?
Ojjj.... A jak to on coś zmajstruje?
I później zwali na Bogu ducha winną kotkę?
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:24   #40
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

No i mam, zlała się na wyro
Jak mówił Benny Hill: "Wciąż się uczymy" :/
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:39   #41
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
No i mam, zlala się na wyro
Jak mówił Benny Hill: "Wciąż się uczymy" :/
Kochana chciałam ugryźć się w język
i nie powiedzieć słów :
".. a nie mówiłam... ? "
tak więc może lepiej już zacznę gryźć
nie tylko język ale i klawiaturę
Buziaki
Szoruj lepiej wyro
Ja uciekam spać.

Szuru buru po nocy szmateczką

Cytat:
Napisane przez Laura2112
No i mam, ZLAŁ się na wyro
Yhym yhym... kochana na poprawę humoru dokonałam małej zmiany
w Twojej wypowiedzi
Nie mogłam się oprzeć
Ach Ci faceci, nieprawdaż?
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 00:02   #42
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Jezzu jak ja wam zazdroszczę że wszystkie tak bezboleśnie to przeszłyście U mnie to była tragedia... Kota jak zaczęła się wybudzać z narkozy w domu to dostała jakiegoś ataku furii, ganiała po pokoju i obijała się o wszystko. Na szczęście wszystko było pozabezpieczane (wszystkie koce z mieszkania i poduszki zostały rozlokowane przy wszystkim co twarde ). Nie dało się jej za nic uspokoić Bałam się strasznie żeby sobie czegoś nie zrobiła W normalnych warunkach coś takiego by było niebezpieczne a co dopiero zaraz po operacji kiedy szwy są jeszcze świeże W rezultacie była cała noc czuwania przy kocie I to dosłownie bo nie można było nawet na moment jej spuścić z oczu
No ale na szczęście nic sobie nie zrobiła Tylko zastanawiam się czy naprewno nic się wtedy nie stało Kiedyś uwielbiała jak się ją głaskało po brzuszku i ogólnie głaskanie lubiła. A teraz... Lepiej nie mówić W szał wpada jak ktoś chce ją pogłaskać ;/ Od razu pazury idą w ruch. W ogóle jak się ją cudem dotknie po brzuchu to jakoś strasznie się wzdryga i napina ten brzuch Nawet jak już wejdzie do kogoś na ręce to wystarczy że ktoś ja zacznie głaskać to od razu wbija pazury i ucieka
Ja to mam ciężkie życie z tym kotem ale i tak za nic na świecie bym jej nie oddała bo kocham tą moją małą cholerę
Boję się teraz strasznie wizji sterylizacji drugiej kotki Mam nadzieję że nie zrobi się taka jak tamta, teraz to jest straszna przylepa z niej (z tamtej też była, a teraz się do mnie zbliżyć nie chce ), chociaż ich pani weterynarz mówi że już widać że mają zupełnie inne charaktery więc jest nadzieje że będę miała chociaż jednego kota który przytuli się do mnie i będzie domagał się głaskania

chyba muszę skończyć na jakiś czas z wizażem ostatnio jakoś strasznie się rozpisuję nawet pewnie nikt nie dotrze do tego momentu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 00:48   #43
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Juda, Ty Podelcu!
Bety moczą się w tonie proszku, TŻ śpi w dość biwakowych warunkach, ja nie będę spać wcale (nic nowego).
Teraz to już zasłużyłam chyba na nagrodę i mam nadzieję, że przyszłoroczne dokocenie Maine Coonem dojdzie do skutku...

Agus_111, pewnie Twoja Kota ma jakiś uraz po tej operacji. Najlepiej powiedz o tym wetowi, niech zbadają kotce brzuszek, a jeśli przyczyna nie jest fizyczna to może warto zastosować jakiś lek na psychiczne wyciszenie? Kotom z takimi zaburzeniami podaje się te leki, zazwyczaj z dobrym skutkiem. No i odpowiednia socjalizacja kota, tu powinni Ci doradzić: www.forum.miau.pl . Czytałam o czymś takim, tylko agresja była skierowana na drugiego kota, dzięki radom forumowiczów dziewczynie udało się doprowadzić kota do porządku
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 08:17   #44
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Śliczna ta kicia, widziałam jej zdjęcia na community.webshots.com Mam nadzieję ze dojdzie szybko do siebie po tej operacji i znów bedzie zdrowa i wesoła
pozdrowienia
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 10:13   #45
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Juda, Ty Podelcu!
Bety moczą się w tonie proszku, TŻ śpi w dość biwakowych warunkach, ja nie będę spać wcale (nic nowego).
Teraz to już zasłużyłam chyba na nagrodę i mam nadzieję, że przyszłoroczne dokocenie Maine Coonem dojdzie do skutku...

Agus_111, pewnie Twoja Kota ma jakiś uraz po tej operacji. Najlepiej powiedz o tym wetowi, niech zbadają kotce brzuszek, a jeśli przyczyna nie jest fizyczna to może warto zastosować jakiś lek na psychiczne wyciszenie? Kotom z takimi zaburzeniami podaje się te leki, zazwyczaj z dobrym skutkiem. No i odpowiednia socjalizacja kota, tu powinni Ci doradzić: www.forum.miau.pl . Czytałam o czymś takim, tylko agresja była skierowana na drugiego kota, dzięki radom forumowiczów dziewczynie udało się doprowadzić kota do porządku
Przy następnej wizycie będę musiała się o to spytać bo do tej pory wet twierdziła że taki już ma charakterek. Nawet ona ma z nią problemy, za nic nie można sobie znią poradzić, jak miała zdejmowane szwy to asystowało temu 5 osób A kiedyś chyba jak miała robiony zastrzyk to ludzie w poczekalni myśleli że ktoś ją obdziera ze skórzy takiego wrzasku narobiła (nie mówiąc już o moich podrapaniach które wynoszę z każdej wizyty ) A ostatnio chciałam ją zdjąć ze stołu na podłogę żeby dać jej jeść to tak mnie zadrapała w udo że pewnie będę miała na stałe niezłą bliznę
Na drugiego kota też kieruje agresję ale i tak myślałam że będzie z tym gorzej i zwlekałam z wprowadzeniem drugiej kici. Przeszło w miare bezboleśnie ale oczywiście 2 tygodnie siedziały w oddzielnych pokojach i były wypuszczane na zmianę bo wcześniej moja starsza strasznie reagowała na inne koty i bałam się że jej krzywdę zrobi Na szczęście nic złego się nie stało a to mała ją ganiała bo chciała się bawić Niezłe przedstawienia dawały Teraz natomiast mała ją zaczepia i się ganiają ale czasem starsza ma jakieś jazdy i po prostu ją atakuje a mała biedactwo myśli że to zabawa Dziś już naprawdę się przestraszyłam jak zobaczyłam jak starsza rzuca się na małą
Za mało chyba mam problemów hehe muszę je mieć nawet z kotami

no i znow się rozpisałam hehe czemu nie miałam tak w liceum...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 11:49   #46
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Widzę, że sterylka mojej kotki wyglądała inaczej niż waszych Tzn została w klinice na noc - uniknęliśmy problemów związanych z wybudzanim sie z narkozy itp. Kiedy ją odbiraliśmy następnego dnia, była już całkiem przytomna, tylko chodziła ostrżnie i nie skakała Trzeba ją było na kanapę wsadzać. Al już po 1-2 dniach było wyraźne lepiej.
Szwy miała rozpuszczalne, też te na zewnątrz, więc nie było stresu związanego z ich zdejmowaniem

Nie utyła jakoś znacznie, może trochę, ale ona ma trochę genów syjama, więc ma w genach zapisaną smukłość
Nie zdziczała - Aguś, nie martw się skarbie, jakie może być prawdopodobieństwo, że dugiej kotce też się charakterek zmieni? Nasza dalej jest straszną przylepą Nawet teraz leży mi na kolanach i przeszkadza pisać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 13:48   #47
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Aguś, pomyśl o tych tabletkach, może to kotkę trochę chociaż uspokoi. Spytaj o nie wetki albo wybierz się do innej

Kitek jest dziś miziasta i wskakuje nawet na parapet, nie sposób diablika upilnować Broń Boże ją potem zestawić, musi ją boleć, bo delikatnie chwyta zębami...I oczka ma takie zaćpane... Musiałabym ją w klatce chyba zamknąć
Za to na szczęście przypomniała sobie, gdzie się robi siku
Jak dojdzie do siebie, to da nam popalić
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 13:52   #48
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez lexie
Widzę, że sterylka mojej kotki wyglądała inaczej niż waszych Tzn została w klinice na noc - uniknęliśmy problemów związanych z wybudzanim sie z narkozy itp.
ja juz raczej nie zrobie czegos takiego mojemu kotu, bo jak w kilinice zostal na noc (musieli go przeglodzic) to byl tak ciezko wystraszony, ze trudno bylo mu odzyskac do nas zaufanie ogolnie zrobilam mu tym straszna krzywde, dlatego teraz sama glodze w domu, zanosze na operacje ktora ma byc robiona rano i kot zostaje tak gdzies w klinice do popoludnia zeby te najciezsze momenty wybudzania przezyl pod kontrola lekarzy (jakby mu sie cos dzialo to nawet namiot tlenowy zapodaja ), jak juz kotek moze chodzic (nie mowie ze bezblednie) to go biore. ale mam nadzieje ze juz nigdy nie bede musiala zostawic kota na noc.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 13:56   #49
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Aguś, pomyśl o tych tabletkach, może to kotkę trochę chociaż uspokoi. Spytaj o nie wetki albo wybierz się do innej

Kitek jest dziś miziasta i wskakuje nawet na parapet, nie sposób diablika upilnować Broń Boże ją potem zestawić, musi ją boleć, bo delikatnie chwyta zębami...I oczka ma takie zaćpane... Musiałabym ją w klatce chyba zamknąć
Za to na szczęście przypomniała sobie, gdzie się robi siku
Jak dojdzie do siebie, to da nam popalić

Cieszę się że twoja kicia już się lepiej czuje A jak jej się podoba ubranko?? Nasza nie mogła się za nic przyzwyczaic i cały czas próbowała je zdjąć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 15:06   #50
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Kitolec paraduje bez ubranka Wet mówił, że nie musi mieć i widzę, że raczej się od tego odchodzi, no chyba że kot wyjątkowo męczy ranę. Zresztą Słonko lało pod siebie, więc... Właśnie umyła sobie dokładnie wszystko prócz ranki. Oglądałam ją przed chwilą i wygląda na to, że jest ok.
Niech ma dopływ powietrza, a jak zacznie coś majstrować, to jej sprezentuję taki fartuszek
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 16:54   #51
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

A oto Sugar w kubraczku
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:16   #52
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Aaale piękność! Bardzo jej to imię pasuje, chyba nie mogłaby mieć innego

Chyba jednak zmajstruję kaftanik, bo zaczęła się lizać jak opętana, jak się rana zacznie goić i swędzieć, to jeszcze szwy wyszarpie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:34   #53
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Aaale piękność! Bardzo jej to imię pasuje, chyba nie mogłaby mieć innego

Chyba jednak zmajstruję kaftanik, bo zaczęła się lizać jak opętana, jak się rana zacznie goić i swędzieć, to jeszcze szwy wyszarpie
Dziekuje Ci bardzo w imieniu Sugary
Oprocz wygladu zachowanie tez ma slodkie , ona poprostu cala jest slodziutka
A co do szwow to rzeczywiscie jak sobie "namietnie" wylizuje ranke to warto , kaftanik zafundowac ,bo moze zaczac te szwy podwazac zabkami .
Ja mam dwa niepotrzebne kaftaniki , wyprane i zdezynfekowane dwa jak nie trzy razy . Tz mial komus zaproponowac ,moze na miau pl ale jakos nie moze sie zebrac . A to jest uzyteczne ,bo zrobione zostaly tak ,zeby nie uciskaly w nic (szyja, brzuszek) i kosztowaly 20 zl jeden wiec szkoda ,ze leza i sie marnuja .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:15   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez lain
ja juz raczej nie zrobie czegos takiego mojemu kotu, bo jak w kilinice zostal na noc (musieli go przeglodzic) to byl tak ciezko wystraszony, ze trudno bylo mu odzyskac do nas zaufanie ogolnie zrobilam mu tym straszna krzywde, dlatego teraz sama glodze w domu, zanosze na operacje ktora ma byc robiona rano i kot zostaje tak gdzies w klinice do popoludnia zeby te najciezsze momenty wybudzania przezyl pod kontrola lekarzy (jakby mu sie cos dzialo to nawet namiot tlenowy zapodaja ), jak juz kotek moze chodzic (nie mowie ze bezblednie) to go biore. ale mam nadzieje ze juz nigdy nie bede musiala zostawic kota na noc.
Naszej nic nie było, tzn stresu na pewno trochę miała, ale to normalne przy takich zabiegach. Zaraz po powrocie do domu kładła się znowu koło nas więc zaufanie nienaruszone

A o kubraczkach nawet nie słyszałam Lekarz nie mówił nic na ich temat, ale nasza kotka nawet nie męczyła za bardzo miejsca szycia, więc chyba był zbędny

Laura, a szwy ma jakie? Bedzie jeszcze zdejmowanie?
Całe szczęście, że już jej lepiej. Pamiętam jak niemal zawału dostawałam jak Sara chciała na kanapę wskakiwać, wciaż miałam wrażenie, że krzywdę sobie zrobi... Ale nic jej nie było
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:27   #55
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

A Sugar ma wlasnie cicha ruje Mimo sterylizaji zdarza sie jej co jakis czas . Podobno hormony beda sie przez jakis czas regulowac .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:30   #56
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

No niestety, szwy nie są rozpuszczalne, jeszcze 9 dni...
A jutro jedziemy na kontrolę
Miziasta się zrobiła jeszcze bardziej, mam nadzieję, że jej to nie minie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:04   #57
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
A oto Sugar w kubraczku
Jaka śliczna Ma piękne oczy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:32   #58
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Sugar jest cudna
Chociaż dla mnie chyba wszytskie koty sa śliczne, więc moja opinia jest średnio miarodajna
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:42   #59
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez lexie
Sugar jest cudna
Chociaż dla mnie chyba wszytskie koty sa śliczne, więc moja opinia jest średnio miarodajna
Dla mnie tez
W domciu jest jeszczce nasz kochany Czarnuch ( kotka Spice przechszczona na Czarna ) Moim zdaniem jest tak samo piekna jak Sugar TZ wzial ja z podworka,przeszla koci katar( dlatego brak oczka) Jest tak fascynujaca osobowoscia ,ze ja jestem pod ciaglym jej wrazeniem Tez miala ciachu ciachu i chodzila jak maly zywy trupek .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:50   #60
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kitka jedzie na sterylkę, trzymajcie kciuki!

Och, Sugar i Spice! Super
Czarne koty są piękne
Wszystkie są, ale rude i czarne najpiękniejsze A, i jeszcze beżowo - białe (Sara zawsze będzie dla mnie najpiekniejszą kotką świata )
W sumie wychodzi na to, że wszystkie sa naj
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-03 12:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.