Essence cz. IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 16:48   #3571
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Essence cz. IV

grr. a są jakieś inne. przydałby mi się jakieś pędzel za dychę, a o tej firmie dużo pozytywnych opinii się naczytałam. Jeszcze kupię maskarę multi action.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:53   #3572
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Sporo jest tych nowych odcieni LL, ale jakoś mnie nie skusiły ... Mam swoją ukochaną złotą i ciemny brąz czarnej prawie nie używam, ale mam na wszelki wypadek
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:58   #3573
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
grr. a są jakieś inne. przydałby mi się jakieś pędzel za dychę, a o tej firmie dużo pozytywnych opinii się naczytałam. Jeszcze kupię maskarę multi action.
jest nowy pedzel w stalej ofercie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:04   #3574
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
grr. a są jakieś inne. przydałby mi się jakieś pędzel za dychę, a o tej firmie dużo pozytywnych opinii się naczytałam. Jeszcze kupię maskarę multi action.
Taki czarny, jak z limitowanki Moonlight. Ale to pędzel do różu, żebyś się nie zdziwiła, że to takie maleństwo
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:20   #3575
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Essence cz. IV

jest tylko ten do różu? trochę będzie za mały, no ale zobaczymy. Dzięki za pomoc
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:27   #3576
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ależ masz piękne usta !
Ja znajde ten róż to się skuszę, tylko znając życie do natury dotre za jakies 2 tygodnie, może się ostatnie jedna sztuka...
Dziękuję za komplement ale nigdy nie uważałam,że moje usta są ładne Tylko mój TŻ tak twierdzi
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:28   #3577
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
jest tylko ten do różu? trochę będzie za mały, no ale zobaczymy. Dzięki za pomoc
Do różu jest w porządku
A jeśli chcesz pędzle po kilkanaście zł, to polecam te czarne z Rossmanna z serii For Your Beauty Premium
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
Co jakiś czas są w promocji.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 17:35   #3578
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Do różu jest w porządku
A jeśli chcesz pędzle po kilkanaście zł, to polecam te czarne z Rossmanna z serii For Your Beauty Premium
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
Co jakiś czas są w promocji.
Fajne te pędzelki z FYB, ale z mojego ostatnio strasznie zaczęły włochy wychodzić i TŻ sprezentował mi piękny komplecik z all
A ten z Essence do różu to faktycznie maleństwo.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:45   #3579
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Fajne te pędzelki z FYB, ale z mojego ostatnio strasznie zaczęły włochy wychodzić i TŻ sprezentował mi piękny komplecik z all
A ten z Essence do różu to faktycznie maleństwo.
Mały, ale jary rossmannowy do różu na razie poszedł w odstawkę.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:20   #3580
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jest w zielencu
o kurcze...muszę pojechać zobaczyć..Choć jak znam moje szczęście zanim się tam wybiorę to wszystko wykupią

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Szminki to: this is me, almoust famous, sparkling angel i sparkling romance ("stojące" zdjęcie).
Na ręce (od dołu do góry): almoust famous, this is me, sparkling angel i sparkling romance. Postaram się jutro zrobić ich lepsze zdjęcia, jeżeli ktoś będzie zainteresowany
W każdym razie almoust famous i this is me są bardzo mocne, mają nasycone kolory. Jestem blada i trochę się ich bałam, ale niepotrzebnie -są piękne.
A jaką nazwę z tych ma 2 szmineczka od lewej(stojące zdj.)? taka ostro czerwona..i czy to tylko tak na zdjęciu czy w rzeczywistości też tak ostro czerwona jest? możesz wkleić usta umalowane tą szminką??
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:33   #3581
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Essence cz. IV

stan szaf z city forum - druga szafa jak po wojnie, mało co jest. szafa normalna - dołożyli wszystko z cah i jak ja byłam koło 18, to wszystko było.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 19:42   #3582
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. IV

dziewczyny mam pytanie odnośnie tego jak czyścicie swoje pędzle do pudru/różu z limitki Moonlight? Jestem kompletnie zielona w tym temacie i nie wiem jak się do tego zabrać za bardzo...
iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:53   #3583
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Mały, ale jary rossmannowy do różu na razie poszedł w odstawkę.
Mój też. Wielbię ten pędzelek z Essence, jest mega mięciutki i chyba nie da się nabrać za dużo różu na pędzel. Jest świetny do paseczków Sun CLub
W ogóle, ostatnio zestaw róż BF i rozświetlacz All Over są moją ulubioną parą do policzków. No, może jeszcze paski Sun Club
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:58   #3584
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. IV

Dziewczyny, już odpisuję. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc
Zaczynając od początku:
- pasiaczki są po 15,90 zł, kosmetyczki po 7,90zł. Pojawiają się naprzemiennie - pierwszy raz kupiłam różową, a ostatnio jak tam byłam pojawiły się fioletowe, są maleńkie, ale na artykuły do zdobienia pazurków idealne,
-ten kremik z pure skin, to intensywna antywypryskowa terapia na noc. Używam jej dopiero tydzień ale jestem zadowolona. Zapach jest przyjemny, świeży, nie przytłacza. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, szybciutko się wchłania, nie tłuści i nie zapycha. Nie uczula. Jest wydajny. Po tygodniu stosowania zauważyłam, że zaczerwienienia pojawiające się wraz z wypryskami przygasły, a wypryski szybciej się goją. Te, które się jeszcze nie wykształciły znikły Tak więc jestem bardzo zadowolona
-ten żel z serii Sun Club delikatnie chłodzi skórę i ma bardzo przyjemny, subtelny zapach - przypomina mi zapach błyszczyków z Moonlight, ale w szlachetniejszej, budyniowej wersji. W każdym razie, bardzo przyjemny. Nadaje skórze subtelny glow - ma maleńkie błyszczące drobinki w kolorach srebra i złota, z przewagą srebra. W buteleczce jest perłowy i na skórze pozostawia podobny efekt, bardzo naturalny i elegancki, zero tandety i wielgachnego brokatu. Efekt jest widoczny w świetle i jest bardzo glamour - śmiało można stosować na codzień, efekt jest tak dyskretny. W każdym razie produkt, który ma podkreślać opaleniznę (ale nie brązuje) nadaje się także dla bladej skóry - choć może dlatego efekt jest tak subtelny. Ja jestem zadowolona,
-chusteczki dezodorujące kosztowały 4 zł z groszami, niestety nie pamiętam dokładnie. Jest ich 15 sztuk. Paczuszka jest bardzo poręczna, w sam raz do torebki. Chusteczki mimo, że wydają się na początku słabo nawilżone (nie są takie mokre jak zwykle takie produkty bywają) spokojnie wystarczają. Ja jednorazowo zużywam jedną, w zupełności to starcza, by czuć się naprawdę świeżo. Mają fajny zapach - kojarzy mi się z morelami, w każdym razie zapach jest delikatnie odczuwalny dla otoczenia i odbierany prze nie bardzo pozytywnie . Kolejny produkt, który mi się bardzo podoba
-lakierem zielonym z serii SYF (fajny skrót ) tylko maźnełam paznokieć. Kolor jest głęboki, jedna warstwa ładnie pokrywa paznokieć. Obecnie mam pomalowane paznokcie u stóp granatem i mogę powiedzieć tyle, że kolor jest piękny, wibrujący, akurat ten robi smugi w pierwszej warstwie, świetnie zasycha i nie odpryskuje. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia tego zielonego na paznokciu
-poduszeczek ochronnych na pięty jeszcze nie używałam niestety. Mogę tylko powiedzieć, że kosztowały ok 12 zł, są duże i dość grube. Mam tylko nadzieję, że są wielorazowego użytku, bo miałam problem żeby je wydobyć z papierka...
-tusze kolorowe - oba są pieknę, wcześniej pojawiały się już moje recenzje na ich temat, ale z chęcią z skrócie je powielę. Oba kolory są widoczne w silnym świetle. Tusze się nie rozmazują, nie kruszą, idealnie rozdzielają rzęsy, nie ma mowy o sklejaniu, szczoteczka jest poręczna. Rzęsy są pogrubione i podkreślone dyskretnym kolorem. Szary otwiera oko, u mnie daje efekt naturalnie pomalowanych rzęs - niesamowicie elegancki i dyskretny efekt subtelnie podkreślonych rzęs (ja mam jasne rzęsy). U mojej Mamy, która ma ciemną oprawę oczu i ciemne rzęsy, efekt jest tak naturalny, że wydaje się iż po prostu rzęsy Jej urosły i pogrubiły się. Efekt jest wart pieniędzy, szczególnie, że tusze nie są drogie. Fiolet daje mocniejszy efekt od szarości, ale delikatniejszy od zwykłego czarnego tuszu. Oba są warte wypróbowania.
-przeźroczyste lakiery są dwa, pierwszy to nabłyszczacz z pierwszej szafy, póki co, nie używałam go niestety, a ten drugi to ożywka/lakier spajająca rozdwajające się paznokcie - na szafie jest błąd bo pisze, że to lakier utrwalający ozdoby na paznokciach, ale to nieprawda.

To tyle
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:03   #3585
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już odpisuję. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc

-tusze kolorowe - oba są pieknę, wcześniej pojawiały się już moje recenzje na ich temat, ale z chęcią z skrócie je powielę. Oba kolory są widoczne w silnym świetle. Tusze się nie rozmazują, nie kruszą, idealnie rozdzielają rzęsy, nie ma mowy o sklejaniu, szczoteczka jest poręczna. Rzęsy są pogrubione i podkreślone dyskretnym kolorem. Szary otwiera oko, u mnie daje efekt naturalnie pomalowanych rzęs - niesamowicie elegancki i dyskretny efekt subtelnie podkreślonych rzęs (ja mam jasne rzęsy). U mojej Mamy, która ma ciemną oprawę oczu i ciemne rzęsy, efekt jest tak naturalny, że wydaje się iż po prostu rzęsy Jej urosły i pogrubiły się. Efekt jest wart pieniędzy, szczególnie, że tusze nie są drogie. Fiolet daje mocniejszy efekt od szarości, ale delikatniejszy od zwykłego czarnego tuszu. Oba są warte wypróbowania.
-przeźroczyste lakiery są dwa, pierwszy to nabłyszczacz z pierwszej szafy, póki co, nie używałam go niestety, a ten drugi to ożywka/lakier spajająca rozdwajające się paznokcie - na szafie jest błąd bo pisze, że to lakier utrwalający ozdoby na paznokciach, ale to nieprawda.

To tyle
dzięki kochana jutro zobaczę te tuszę i czuję że się nie oprę
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:41   #3586
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

uwielbiam pedzelek do rozu jest cudny, mieciutki i wydaje mi sie, ze krzywdy sobie nie da sie nim zrobic lapcie je poki jeszcze gdzies sa

edit: jestescie okropne!kusicielki! przez Was napalilam sie na fioletowy tusz! a mial byc odwyk

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2010-05-11 o 20:42
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:18   #3587
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IV

Czyszczenie jak wszelkie inne pędzle. Możesz kupić szampon do pędzli - w sephorze są za jakies 20-30 zł albo myć łagodnym szamponem dla dzieci. Niektórzy polecają mieszać szampon dziecięcy z oliwą z oliwek bo ona działa jako odżywka wtedy. Bierzesz pędzel maczasz w odrobinie szamponu wylanej na dłoni czy jakimś pudełeczku potem maczasz w wodzie i "świrujesz" pędzlem coby dobrze umyć włosie. Jedyne o czym trzeba pamiętać przy myciu pędzli to to żeby przez cały czas trzymać je włosiem w dół żeby woda nie wpadła między włosie do rączki - bo klej puści.
To samo przy suszeniu - najlepiej włosiem w dół a ostatecznie na płasko.

Możesz też kupić jakieś "odkażacze" w sprayu - nie wiem jak to się fachowo nazywa w każdym razie działają antybakteryjnie. Spryskujesz włosie i wycierasz pędzel o jakiś materiał. Pozbędziesz się wtedy koloru a pędzel szybciej wyschnie. Metoda do stosowania tylko przy produktach w pudrze i i tak raz na tydzień powinno się potem je myć tak porządniej że tak powiem :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:40   #3588
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. IV

Aaaa - zapomniałam o krążku, przepraszam.
Ma za zadanie usuwanie nagniotków, zgrubień na stopach - coś jak tarka. Ładnie sobie z tym radzi Stopy są gładkie, jest łatwy w użyciu - trzeba tylko dobrze go złapać, bo wymyka się z mokrych dłoni Jest higieniczny, łatwo go umyć. Kosztował chyba koło 9 zł. Był w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i fioletowej

Karolciu - proszę
Mam nadzieję, że będzie zadowolona Ja jestem i to bardzo
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-05-11 o 21:41
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:47   #3589
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Aaaa - zapomniałam o krążku, przepraszam.
Ma za zadanie usuwanie nagniotków, zgrubień na stopach - coś jak tarka. Ładnie sobie z tym radzi Stopy są gładkie, jest łatwy w użyciu - trzeba tylko dobrze go złapać, bo wymyka się z mokrych dłoni Jest higieniczny, łatwo go umyć. Kosztował chyba koło 9 zł. Był w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i fioletowej

Karolciu - proszę
Mam nadzieję, że będzie zadowolona Ja jestem i to bardzo
Własnie ten krążek mnie interesuje...Miałabyś mozliwość pokazania go z 'wszytskich stron' ?

Tzn z przodu widać go w opakowaniu, tylko z tyłu nie...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 09:14   #3590
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Mówisz o różu Go Snow ? Właśnie zastanawiam się jak go się nakłada i czy warto kupić, przecież on nie jest typowym różem w kamieniu ? [COLOR="Silver"]


nie, pisałam o oczo*ebnie różowym różu cute as hell
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:39   #3591
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Essence cz. IV

Ingeborg - dziękuje za recenzje
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:48   #3592
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
nie, pisałam o oczo*ebnie różowym różu cute as hell
Aaah . Fakt jest dość ... Rażący Wystraszył mnie jego kolor i właśnie dlatego nie mogę się doczekać bronzerów z Sun Clubu. Ostatnio jak pytałam panie w Naturze to zrobiły wielkie oczy i nie wiedziały o co mi chodzi Wyprowadzam się do miasta z dwiema szafami !
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:48   #3593
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Essence cz. IV

ja dzisiaj kupiłam mascarę multi action (uwielbiam) i pędzel do różu.. jest boski, normalnie sie w nim zakochałam wszystkim polecam szkoda, że nie mają wiecej jakiś pędzli..
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:59   #3594
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Do różu jest w porządku
A jeśli chcesz pędzle po kilkanaście zł, to polecam te czarne z Rossmanna z serii For Your Beauty Premium
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-Rossmann.htm
Co jakiś czas są w promocji.
W naturze jest duży, porządny pędzel skośny do różu za 10zł z Ann Co. czy jakos tak. Jest niezły, ale ja używam go do brązera, a do różu nadal nie mam
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:59   #3595
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. IV

Arrianna dzięki za odpowiedź, spróbuję w takim razie z tym szamponem dla dzieci
iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:17   #3596
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czyszczenie jak wszelkie inne pędzle.(...) P
Ja piorę pędzle w szarym mydle i nakładam na nie odzywkę są cały czas jak nowe, tylko w jednym puścił mi klej, ale na tyle fortunnie, że dało się naprawić
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:12   #3597
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IV

Odnośnie czyszczenia pędzli opowiem wam hita <ja swoje myje też szamponem dla dzieci z johnsona... zawsze jak się wybieram po szampon do pędzli to... stwierdzam że mam pilniejsze potrzeby i kupuje coś innego ;P oj oj>.
No więc zaaawsze ale to zaaaawsze susze pędzle włosiem w dół... nic się z nimi nie dzieje. W żadnym, nawet mega tanim pędzli nie wypadały włoski, nie puścił klej. I miałam jeden pędzel< chyba z donegala... strasznie im spadła jakość, więcej ich nie kupię> do brwi który miałam ho ho i go w życiu nie użyłam. No więc tego dnia go użyłam i po 5 minutach używania odpadła mu "główka" O_O hahaha zaznaczam że nie myłam go wcześniej... klej tak słaby że puścił od powietrza...
Co do odżywek - raz potraktowałam swoje odżywką ale jakoś nie wyglądały dużo lepiej niż wcześniej więc darowałam sobie. Za dużo to czasu zajmuje :P

Eh nie mogę się doczekać jakiejś nowej limitki... to jest zawsze pretekst żeby coś kupić... tak samo jak wyprzedaże! swoją drogą musze pojechać do drugiej natury w poznaniu<skrzętnie ukrytej> - może tam będą jakies ciekawe promocje bo obniżka o złotówkę mnie nie jara... wolę tą złotówkę dołożyć i kupić coś co mi się bardziej podoba<perełki na wyprzedaży mi się rzadko zdarzają>. O! Widziałam ostatnio glitery z moonlight. Ktoś ma? Lubi? To czego to można użyć?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:05   #3598
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

to ja jeszcze o szmineczkach

zakupilam nr 42 (Fairytale) -szare opakowanie i jestem nawet zadowolona wlasnie mniej wiecej takiego kolorku szukalam niestety nie jestem dobra w robieniu zdjec, ale wrzucam:usta pomalowane ta szminka moze komus to pomoze.

jakosc szminki niezla
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:36   #3599
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IV

O szmineczki. Ktoś tam pokazywał takie bardzo czerwone szmineczki na górze - może ktoś miałby ochotę pokazać jak wyglądają na ktosiowych ustach? nie myślałam że się skuszę ale przyznam że chodza mi po głowie...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:37   #3600
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Essence cz. IV

wiecie do kiedy jest cute s hell?? kiedy wejdzie nwa limitka??
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.