Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 11:40   #1441
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A próbowałaś obu? U mnie z ivory wybija różowy pigment, nie nadaje się dla mnie, choć od niego właśnie parę miesięcy temu rozpoczęłam testy lauress. Z tego, co pamiętam, ty z edm tak ja ja używasz linen, więc myślę, że gold też powinien ci pasować. Zauważyłam tylko, że kolor różni się w zależności od formuły. Elemental mi pasuje, a minimalist jest za ciemny.
Mam oba w formule elemental. Teoretycznie pasują mi oba, dzisiaj sobie chyba zrobię test pół na pół, jest dobre światło, a ja nigdzie nie wychodzę. A chcę sobie jakiegoś biga kupić, bo Lauress to jak do tej pory najlepsze minerały, jakich próbowałam.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:44   #1442
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dziewczyny a co moge chciec z wloch?
moja przyjaciolka jedzie i raz ze mnie pyta co chce w ramach prezentu to moze jeszcze warto ja poprosic o kupno czegos?
kilo parmezanu ? (taki modny tutaj ostatnio )
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:46   #1443
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Mam oba w formule elemental. Teoretycznie pasują mi oba, dzisiaj sobie chyba zrobię test pół na pół, jest dobre światło, a ja nigdzie nie wychodzę. A chcę sobie jakiegoś biga kupić, bo Lauress to jak do tej pory najlepsze minerały, jakich próbowałam.
Jakoś nie widzę cię w ivory Ale masz rację, zrób makijaż pół na pół i oceń po kilku godzinach.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co moge chciec z wloch?
moja przyjaciolka jedzie i raz ze mnie pyta co chce w ramach prezentu to moze jeszcze warto ja poprosic o kupno czegos?
kilo parmezanu ? (taki modny tutaj ostatnio )
Ale pytasz o kosmetyki czy o jedzonko? Ze spożywką mogę pomóc
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:48   #1444
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co moge chciec z wloch?
moja przyjaciolka jedzie i raz ze mnie pyta co chce w ramach prezentu to moze jeszcze warto ja poprosic o kupno czegos?
kilo parmezanu ? (taki modny tutaj ostatnio )
Jeśli tylko będziesz wiedziała, co z nim zrobić to tak Parmezan... mniam!

Kamila, czyli w gold mnie raczej widzisz?

Dobra, idę się malować, póki jest dobre słońce
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:50   #1445
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Kamila, czyli w gold mnie raczej widzisz?
W ogóle cię nie widzę, bo wzrok już nie sokoli, a Kraków daleko, ale tak, wyobrażam sobie, że gold będzie ci pasował
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:54   #1446
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W ogóle cię nie widzę, bo wzrok już nie sokoli, a Kraków daleko, ale tak, wyobrażam sobie, że gold będzie ci pasował


Kiedyś z Violl się zjawimy w Przemyślu, to sobie przypomnisz
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:57   #1447
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość


Kiedyś z Violl się zjawimy w Przemyślu, to sobie przypomnisz
Moja droga narciarko, może na narty do Przemyśla wpadniesz? KLIK
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 11:59   #1448
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Viol, wzielam z goldenow Light Medium
Ja nie wiem co ze mna jest nie tak, ale ciagle do Lauressow przekonac sie nie moge. Mam pelen wymiar i prawie nie uzywam (Radiant Gold)
Dziewczyny, warto isc na Avatar w 3D? boje sie, ze sie wynudze, niby efekty powalajace, ale isc? nie isc?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:00   #1449
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość


Ale pytasz o kosmetyki czy o jedzonko? Ze spożywką mogę pomóc
o wszystko generalnie tylko spozywka taka raczej wlasnie jak parmezan albo wino, bo inaczej to moze nie dotrzec zdatna do spozycia
(jak kiedys prosilam o awokado z afryki to akurat zgubili bagaz )
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:06   #1450
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, wzielam z goldenow Light Medium
Ja nie wiem co ze mna jest nie tak, ale ciagle do Lauressow przekonac sie nie moge. Mam pelen wymiar i prawie nie uzywam (Radiant Gold)
Radiant? I nie jest dla ciebie za ciemny? Przecież zawsze wybierałyśmy podobne odcienie, a radiantem to ja bym się nie wymazała

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
o wszystko generalnie tylko spozywka taka raczej wlasnie jak parmezan albo wino, bo inaczej to moze nie dotrzec zdatna do spozycia
(jak kiedys prosilam o awokado z afryki to akurat zgubili bagaz )
Sery to akurat będzie trafione życzenie, bo dużo tańsze niż u nas i wybór przeogromny. Tylko oczywiście twarde sery, te mogą leżeć i leżeć. Parmezan, pecorino. Oliwa też jak najbardziej. Fajne gotowe mieszanki przypraw kuchni włoskiej. Makarony. Pasty pomidorowe w tubkach.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:14   #1451
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto isc na Avatar w 3D? boje sie, ze sie wynudze, niby efekty powalajace, ale isc? nie isc?
Iść taka przyjemna bajka, momentami wzruszająca no i efekty
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 12:17   #1452
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co moge chciec z wloch?
moja przyjaciolka jedzie i raz ze mnie pyta co chce w ramach prezentu to moze jeszcze warto ja poprosic o kupno czegos?
kilo parmezanu ? (taki modny tutaj ostatnio )
Ja bym koniecznie chciała perfumy La Perla - Dark Extacy dostępne tylko tam, pachną obłędną, jadalną czekoladą Jeśli lubisz to bierz w ciemno, nie są drogie

Muszę przypolować kogoś kto mi je kupi... Tata TŻ tam jest ale przecież chłopu perfumerią głowy zawracać nie będę


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Kiedyś z Violl się zjawimy w Przemyślu, to sobie przypomnisz
O tak tak, ale od razu zaznaczam, że...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Moja droga narciarko, może na narty do Przemyśla wpadniesz? KLIK
... że ja preferuję sanki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:22   #1453
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, wzielam z goldenow Light Medium
Ja nie wiem co ze mna jest nie tak, ale ciagle do Lauressow przekonac sie nie moge. Mam pelen wymiar i prawie nie uzywam (Radiant Gold)
Dziewczyny, warto isc na Avatar w 3D? boje sie, ze sie wynudze, niby efekty powalajace, ale isc? nie isc?
Iść, ale jeśli nie wymagasz od filmu bardziej ambitnej fabuły- Avatar to bajka, taka Pocahontas Efekty fajne, wizualnie bomba

Właśnie nastawiłam sobie w piekarniku zapiekankę do odgrzania na obiad. Tyle że zapomniałam nastawić temperaturę, czego skutkiem przez piętnaście minut piekarnik mi ją po prostu oświetlał

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja bym koniecznie chciała perfumy La Perla - Dark Extacy dostępne tylko tam, pachną obłędną, jadalną czekoladą Jeśli lubisz to bierz w ciemno, nie są drogie

Muszę przypolować kogoś kto mi je kupi... Tata TŻ tam jest ale przecież chłopu perfumerią głowy zawracać nie będę

O ale mi narobiłaś ochoty, sama bym je sobie powąchała Może coś się uda wykombinować w marcu

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O tak tak, ale od razu zaznaczam, że...

... że ja preferuję sanki
A ja preferuję wybrać się, jak będzie cieplej
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:25   #1454
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cotko, wino, wino.. no i filtry, tam sa caly rok dostepne jesli oczywiscie stosujesz. Jest wielki wybor Avene, wiekszy niz u nas. Za wloskie pecorino dalabym sie pociac. Z naszych sklepow to juz nie to samo.
Wlasnie troche sie boje, ze efekty efektami, ale fabula mnie rozdrazni. Rzadko chodze do kina, wiec jak juz mam wyjsc, w dodatku w taki mroz, to musi byc dobrze. Na razie chyba sobie daruje
My zastanawiamy sie skad wziac tajskie. Robic nam sie nie chce, gotowalismy wczoraj, knajpa pyszna niedaleko, ale nikomu nie chce sie ruszyc tylka. Dziecko ozdrowialo, szaleje i nie chce spac.
Kamilko, az poszlam sprawdzic. Na pewno mam Radiant Gold i na pewno nie jest za ciemny. Moze ja kiedys troszke za jasne podklady wybieralam? z EGM mam Roselyn.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:31   #1455
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
O ale mi narobiłaś ochoty, sama bym je sobie powąchała Może coś się uda wykombinować w marcu



A ja preferuję wybrać się, jak będzie cieplej
Achaaaaaa bo przecież Ty jedziesz do Włoch... Frenusiu moja kochana... wiesz, że Cię lubię...


a do Przemyśla też preferuję wiosną Kamila i Angel nas zabiorą do jakiegoś parku ładnego, siądziemy, wypijemy...


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
My zastanawiamy sie skad wziac tajskie. Robic nam sie nie chce, gotowalismy wczoraj, knajpa pyszna niedaleko, ale nikomu nie chce sie ruszyc tylka. Dziecko ozdrowialo, szaleje i nie chce spac.
A nie mają opcji "na telefon"?

Ja jutro znowu zaliczę moje ukochane chińskie tym razem w knajpie znajdującej się na 2. miejscu mojego prywatnego rankingu chińskich knajp w Krakowie



Dobrą mam dziś średnią w pisaniu licencjata - jakieś 3 zdania na godzinę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:35   #1456
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Viol, no jak by Ci to powiedziec.. ekhem, gdybys miala prace licencjacka uzbierac z postow na wisashu, to juz bys doktorat miala w kieszeni
Na telefon mozna zamowic, ale odebrac samemu, wlasnie taki klops.
Dziewczeta, a co ze spotkaniem warszawskim? tez na wiosne dopiero?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:37   #1457
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Achaaaaaa bo przecież Ty jedziesz do Włoch... Frenusiu moja kochana... wiesz, że Cię lubię...

Ja jutro znowu zaliczę moje ukochane chińskie tym razem w knajpie znajdującej się na 2. miejscu mojego prywatnego rankingu chińskich knajp w Krakowie
Nic nie obiecuję, bo nie wiem, jak będzie z dostępem do sklepów, ale się rozejrzę

No i zdradź, gdzie takie dobre knajpy chińskie w Krakowie.
A jadłaś na Konopnickiej przy Moście Dębnickim? Podobno pyszka

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol,
Dziewczeta, a co ze spotkaniem warszawskim? tez na wiosne dopiero?
No na wiosnę, tak myślę

Atojaniech Cię błogosławią niebiosa za zapiekankę z kurczakiem. Jest boska
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:38   #1458
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto isc na Avatar w 3D? boje sie, ze sie wynudze, niby efekty powalajace, ale isc? nie isc?
szczerze to ja się wynudziłam... a niby to był moj pierwszy raz na 3 D wiec powinnam się zachwycac
ale iść oczywiscie warto, żeby wyrobić sobie jakąś opinie o tym filmie


Mam do Was moje drogie przeogromną prośbę
Czy doradziłybyście mi jakiś makijaż na moją studniówkę (31.01.10) gdybym Wam tutaj wkleiła moją facjate i moją sukienkę?
Na inne wątki iść z tym nie chcę, bo nie chcę się ujawniać i chcę uniknąć przykrych komentarzy, no i Was tutaj znam to wiem, że źle nie poradzicie, więc wole Was posłuchac

bardzoo mi zależy
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:42   #1459
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Incorrect, dawaj fotki, ale pewnie najlepiej, gdyby Cathy Ci doradzila, bez urazy dla pozostalych tutaj mistrzyn pedzla
Ojejku, Frenka! Gdzie ten przepis? a jest wersja wegetarianska?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 12:49   #1460
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, no jak by Ci to powiedziec.. ekhem, gdybys miala prace licencjacka uzbierac z postow na wisashu, to juz bys doktorat miala w kieszeni
Pewnie tak gdyby chodziło tylko o czas poświęcony na pisanie. Ale właśnie nie w tym rzecz nawet w momencie kiedy siedzę pełną godzinę wyłącznie przy pracy, to zwyczajnie mam dzisiaj pustkę, kwadrans nad jednym zdaniem myślę. Byleby tylko przebrnąć przez ten głupi pierwszy rozdział (koncepcje, teorie, definicje...)... jak już go napiszę to poczuję się tak, jakbym miała 90 % pracy gotowe - mimo że przede mną będą 3 kolejne rozdziały ale tamte to będzie przyjemność, mam do nich wszystkie materiały i wizję.


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Nic nie obiecuję, bo nie wiem, jak będzie z dostępem do sklepów, ale się rozejrzę

No i zdradź, gdzie takie dobre knajpy chińskie w Krakowie.
A jadłaś na Konopnickiej przy Moście Dębnickim? Podobno pyszka
Będę wdzięczna

Chińska przy moście jest na 3. miejscu mojego rankingu dobre, smaczne, ale znam lepsze. Namber łan to zdecydowanie chińska w M1 tam zawsze wszystko jest smaczne, super doprawione, takie chińskie chińskie, a nie polskie chińskie kelnerki mnie tam znają jak swoją, od drzwi krzyczą czy chcę "malaja" Potem długo długo nic... i na 2. miejscu chińska na Lea (100 m od mojej uczelni ). Na 3. właśnie ta naprzeciwko Jubilatu patrząc przez Wisłę. Potem ta na ul. Malborskiej (dodatkowy minus - brak wc ). Niezłe jest też na Dolnych Młynów, ale szału nie ma. Na ul. Długiej nie polecam tzn. tam jest pewnie więcej knajp orientalnych, ale ta w której ja byłam - okropieństwo... jedzenie niedobre, krzesła i stoły krzywe, obsługa niemiła, ciemno, zimno i do domu daleko, a na dodatek z kibla śmierdziało Acha - jeszcze chińska przy ul. Wysłouchów na Kurdwanowie (tej samej przy której jest Intimo4You) - też szału nie ma mama dostała zimne (nie chłodne - ZIMNE) kulki - naturalnie zareklamowałyśmy, nawet nas nie przeproszono, w ogóle takie chińskie to sama bym sobie umiała zrobić miało taki polski smak, jakby udusić kurczaka w bulionie i tylko sosu sojowego kapnąć

Czekam na otwarcie Mekonga w Bonarce


Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Mam do Was moje drogie przeogromną prośbę
Czy doradziłybyście mi jakiś makijaż na moją studniówkę (31.01.10) gdybym Wam tutaj wkleiła moją facjate i moją sukienkę?
Na inne wątki iść z tym nie chcę, bo nie chcę się ujawniać i chcę uniknąć przykrych komentarzy, no i Was tutaj znam to wiem, że źle nie poradzicie, więc wole Was posłuchac

bardzoo mi zależy
Dawaj
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-24 o 12:56
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:00   #1461
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ojejku, Frenka! Gdzie ten przepis? a jest wersja wegetarianska?
Przepis na gotowalni- ma same plusy jak dla mnie- szybko się robi i jest smaczna Wersji wegetariańskiej jakoś nie mogę sobie wyobrazić

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Chińska przy moście jest na 3. miejscu mojego rankingu dobre, smaczne, ale znam lepsze. Namber łan to zdecydowanie chińska w M1 tam zawsze wszystko jest smaczne, super doprawione, takie chińskie chińskie, a nie polskie chińskie kelnerki mnie tam znają jak swoją, od drzwi krzyczą czy chcę "malaja" Potem długo długo nic... i na 2. miejscu chińska na Lea (100 m od mojej uczelni ). Na 3. właśnie ta naprzeciwko Jubilatu patrząc przez Wisłę. Potem ta na ul. Malborskiej (dodatkowy minus - brak wc ). Niezłe jest też na Dolnych Młynów, ale szału nie ma. Na ul. Długiej nie polecam tzn. tam jest pewnie więcej knajp orientalnych, ale ta w której ja byłam - okropieństwo... jedzenie niedobre, krzesła i stoły krzywe, obsługa niemiła, ciemno, zimno i do domu daleko, a na dodatek z kibla śmierdziało Acha - jeszcze chińska przy ul. Wysłouchów na Kurdwanowie (tej samej przy której jest Intimo4You) - też szału nie ma mama dostała zimne (nie chłodne - ZIMNE) kulki - naturalnie zareklamowałyśmy, nawet nas nie przeproszono, w ogóle takie chińskie to sama bym sobie umiała zrobić miało taki polski smak, jakby udusić kurczaka w bulionie i tylko sosu sojowego kapnąć

Czekam na otwarcie Mekonga w Bonarce
Będę musiała się kiedyś do tej w M1 w takim razie przejechać, choć to wybitnie nie po drodze
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:00   #1462
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Incorrect, dawaj fotki, ale pewnie najlepiej, gdyby Cathy Ci doradzila, bez urazy dla pozostalych tutaj mistrzyn pedzla
Ojejku, Frenka! Gdzie ten przepis? a jest wersja wegetarianska?
Cathy i wszytskich tutaj chetnie wyslucham ( ehh mam nadzieje że dojdzie Heavy Natural Beauty II bo w domu u mnie kiepsko z cieniami )

ta sukienka taka polyskujaca, srebrna

Doradzcie cos, tak żebym wyglądała na tej studniowce jakoś ładnie w miare myślę że makijaż mocniejszy, niecodzienny i żebym dała sobie jakos rade jeśli chodzi o wykonanie

będe wdzięczna wieeem fotki głupie, wybaczcie
edit: na tej pierwszej tak w ramach ciekawostki to mam na lewnym oku rzęsy spalone, po pewniej imprezie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-01-24 o 13:07
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:01   #1463
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Pranie, a Ty tu coś pisałaś o oliwce łączonej z HA... na biochemię się nie zapuszczam, to zbyt skomplikowane dla mnie, więc możesz coś tak pokrótce opisać co z tym zrobić i w jakich ilościach i fogle?

chciałam Wam wrzucić zdjęcie "z podkładem" kontra "bez podkładu", a tu się okazuje, że aparat się popsuł może coś wykombinuję... a jak nie, to się jutro u Aljaki bez podkładu zjawię i biedna będzie musiała oceniać

incorrect, ja nie pomogę, ale dziewczyny jak widzisz- na pewno tak

EDIT: widzę że dodałaś zdjęcia- jakich Ty się przykrych komentarzy obawiałaś?! śliczna dziewczyna z Ciebie

chyba się przejadę do superpharmu po false lash effect, ale użytkowniczki, powiedzcie mnie ino jedno: on podkręca coś? tak trochu chociaż?

wegetariańska zapiekanka z kurczakiem bez kurczaka, to by było coś

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-24 o 13:03
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:09   #1464
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

violl wytłumacz mi jeszcze trochę z tymi perfumami- dlaczego one są tylko we Włoszech? No i przeczytałam, że to limitowanka z 2007.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16678445]
chyba się przejadę do superpharmu po false lash effect, ale użytkowniczki, powiedzcie mnie ino jedno: on podkręca coś? tak trochu chociaż?
[/QUOTE]

Mnie tak, ale ja mam dość bezproblemowe rzęsy, więc raczej się nie mogę wypowiadać w tym temacie.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:11   #1465
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16678445]


incorrect, ja nie pomogę, ale dziewczyny jak widzisz- na pewno tak

[/QUOTE]


liczę na Was naprawde

ja stosuje oleje wymieszane z żelem HA polecam bardzo, ale chyba nie na zimę i nie na mróz
ja mam żel HA 1% z Biochemi Urody, daje go trochę na dłoń, oleju z 2 krople i na twarz
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:12   #1466
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Mnie tak, ale ja mam dość bezproblemowe rzęsy, więc raczej się nie mogę wypowiadać w tym temacie.
moje też raczej bezproblemowe, w sumie to je lubię, tylko podkręcenia lekkiego im brakuje także dziękuję jak już mam jechać na drugi koniec miasta, to chociaż po coś
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:15   #1467
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Właśnie nastawiłam sobie w piekarniku zapiekankę do odgrzania na obiad. Tyle że zapomniałam nastawić temperaturę, czego skutkiem przez piętnaście minut piekarnik mi ją po prostu oświetlał
No ale jaka ekspozycja

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kamilko, az poszlam sprawdzic. Na pewno mam Radiant Gold i na pewno nie jest za ciemny. Moze ja kiedys troszke za jasne podklady wybieralam? z EGM mam Roselyn.
Ja z EGM nigdy nic nie wybrałam ... Dobijają mnie ciągłe zmiany nazw i przekłamania kolorów na monitorze. Mam wrażenie, że to ciągle jeden i ten sam odcień pod różnymi nazwami
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
a do Przemyśla też preferuję wiosną Kamila i Angel nas zabiorą do jakiegoś parku ładnego, siądziemy, wypijemy...
W parku chcesz pić? Dziewczyno, ja mam przecież dach nad głową Do parku to tak sobie pójdziemy, rekreacyjnie A na poważnie, to taką bym wam wycieczkę zorganizowała, że zakochałybyście się w Podkarpaciu
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:22   #1468
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A na poważnie, to taką bym wam wycieczkę zorganizowała, że zakochałybyście się w Podkarpaciu
Jaką? Jaką?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:22   #1469
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Będę musiała się kiedyś do tej w M1 w takim razie przejechać, choć to wybitnie nie po drodze
Mnie tam zawsze po drodze, więc kiedy jedziemy?


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
violl wytłumacz mi jeszcze trochę z tymi perfumami- dlaczego one są tylko we Włoszech? No i przeczytałam, że to limitowanka z 2007.
A ja nie wiem czemu tylko we Włoszech są na eBayu też uświadczysz, ale wiadomo że to już deko drożej wychodzi. We Włoszech podobno można je dostać tak normalnie, w perfumerii, a u nas się trzeba nakombinować. Mam dekant kilka ml kupiony na Allegro, wezmę na spotkanie to powąchasz trwałe to one raczej nie są, ale choćbym się miała co godzinę dopsikiwać to je chcę. Cały flakon 100 ml wychodzi koło 100 zł


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W parku chcesz pić? Dziewczyno, ja mam przecież dach nad głową Do parku to tak sobie pójdziemy, rekreacyjnie A na poważnie, to taką bym wam wycieczkę zorganizowała, że zakochałybyście się w Podkarpaciu
To zacznij szkicować plan bo my serio do was przyjedziemy ileż to jest, góra 3 godziny drogi



Incorrect śliczna sukienka! I śliczna Ty
Ja w makijażu mocna nie jestem i bazuję przeważnie na kreskach, a Ty masz oko stworzone do kreski! Proponuję czarną kreskę po części pokrytą srebrnym cieniem / brokatem i moooocno wytuszowane rzęsy. Usta pociągnięte tylko błyszczykiem. Tak bym to najchętniej widziała ew. czarny smokey eyes + srebrna kreska albo grafitowy smokey..., ale osobiście wolę pierwszy wariant
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-24 o 13:25
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:23   #1470
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Incorrect, sukienkę masz w tak stonowanym kolorze, że w zasadzie każdy makijaż będzie ci pasował. Ponieważ to ekstra wyjście, super będzie wyglądało ciemniejsze oko, pomyśl nad smoky eyes w odcieniach szarości. I to w zasadzie mógłby być jedyny mocny akcent tego makijażu. Masz śliczną, młodą buzię, nie musisz się przemalowywać. Pamiętaj tylko o jakimś rozświetleniu, wieczorowy makijaż ma swoje prawa

Byłam w tym rossmannie, znalazłam bielendę, ale niestety tego miodowego kremu już nie było. Wzięłam sobie aloesowy na spróbowanie, zwłaszcza, że kosztował zaledwie 8 zł. Wzięłam też bawełniany balsam do ust bielendy, też z serii eco, był w jakiejś pormocji, po niespełna 5 zł. Całkiem całkiem, mam już go na ustach. Krem z mocznikiem też wrzuciłam do koszyka, przeceniony był na 4 zł z kawałkiem. Ręce już wysmarowane, zobaczymy, co zdziała.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.