Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy] - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 16:02   #4981
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze . Strasznie zakręcony dzień... Zero trzymania się planu posiłków co do minuty i jakoś tak dziwnie mi z tym . Obiad był wcześnie ( rodzice wyjeżdzają, ale beze mnie bo moja choroba na to nie pozwala ) więc nie ma 2 śniadania.

I paluch pszenny z sezamem, pół z serkiem śmietankowym, szynką, jajkiem, pół z serem gouda, szynką, jajkiem, pomidorem, ogórki małosolne i pomidorki koktajlowe, przesłodzona herbata z miodem i cytryną, banan

nutridrink waniliowy (nie wierze ze to pisze ale uwielbiam go )

II 2 chochle zupy szpinakowo-grzybowej z makaronem i ziemniakami zabielanej śmiataną; 2 kawałki kurczaka słodko kwaśnego; 4 młode ziemniaki z koperkiem, buraki, gotowana marchew z groszkiem( z mąką); szklanka soku jabłko-gruszka

III 200 g jogurtu nat, 50g musli orzechowego, orzechy ziemne (co z tego że brzuch bedzie mnie boleć, ten smak jest tego warty ); truskawki, herbata z miodem i cytryną

IV paluch z makiem; pół z serkiem wiejskim i szczypiorem, pół z serem i szynką; kromka pszennego na 2; 1 z serkiem śmietankowym i dżemem, 2 z serkiem śmietankowym + dużo warzyw, herbata z miodem i cytryną
bardzo fajnie.
gdzie rodzice jadą i dlaczego Ty nie możesz jechać?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:04   #4982
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

jadą do warszawy na komunie kuzynki. potem ma być rodzinny obiad a ja wiem że nie dałabym rady zjeść przy całej rodzinie ( mój tata ma 4 braci i 2 siostry więc ludzi będzie sporo). Jest mi przykro i pluje sobie w brode że znowu choroba wygrywa a ja nie stawiam jej czoła ...
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:06   #4983
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Nikoletta - 15:47 wrzucasz jadłospis, 16:05 dopytujesz się czy jest ok a o 16:34 podbijasz. Serio sądzisz że ludzie cały dzień siedzą na Wizażu ?

W tym tempie typuje że do 20 dopiszesz jeszcze z 10 postów w stylu "Powiedzcie coś o tym jadłospisie". A jak ktoś się wypowie negatywnie to się obawiam że polecą inwektywy o cielęciach, bo tak się kończyły ostatnie negatywne opinie.

Tylko po co ja to piszę ?
IIta wiem że Ty tu jesteś oazą cierpliwości ale chyba też wkrótce Ci jej braknie.
Ja skorzystałam z funkcji ignora.

choc nie rozumiem dlaczego niektórzy(re)wybirają wizaż niż np porcelanowe motyle czy inne takie gdzie od razu poczułyby się "jak w domu"


może najpierw tam trzeba być, swoje przeżyć i zmądrzeć??
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:09   #4984
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
IIta wiem że Ty tu jesteś oazą cierpliwości ale chyba też wkrótce Ci jej braknie.
Ja skorzystałam z funkcji ignora.

choc nie rozumiem dlaczego niektórzy(re)wybirają wizaż niż np porcelanowe motyle czy inne takie gdzie od razu poczułyby się "jak w domu"


może najpierw tam trzeba być, swoje przeżyć i zmądrzeć??
Ona uważa że jej jadłospis jest podobny do mojego( patrz wyżej ) , tylko obiad mniejszy gdzie jest ta opcja ?
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:13   #4985
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
jadą do warszawy na komunie kuzynki. potem ma być rodzinny obiad a ja wiem że nie dałabym rady zjeść przy całej rodzinie ( mój tata ma 4 braci i 2 siostry więc ludzi będzie sporo). Jest mi przykro i pluje sobie w brode że znowu choroba wygrywa a ja nie stawiam jej czoła ...


czyli do końca życia masz zamiar jeść tylko w domu w samotności??

do szkoły nie chodzisz??

myślisz że tam wszyscy będą patrzeć na to co i ja jesz???
Wybacz, ale nie jestes centrum świata i gwarantuje Ci że pierwsze skrzypce będzie grac Twoja kuzynka..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Ona uważa że jej jadłospis jest podobny do mojego( patrz wyżej ) , tylko obiad mniejszy gdzie jest ta opcja ?
w ustawieniach konta->lista ignorowanych po lewej str
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:19   #4986
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Ona uważa że jej jadłospis jest podobny do mojego( patrz wyżej ) , tylko obiad mniejszy gdzie jest ta opcja ?
napisała to Tobie czy coś przeoczyłam? wow.

Twój jadłospis jest ekstra, naprawdę widać że się starasz, jednocześnie przykro mi, że nie jedziesz na komunię z tego powodu. Skoro teraz, w domu, idzie Tobie dobrze- może pora na kolejny krok, hm? Trzeba się przełamać. Rozumiem, że to trudne, bo przechodziłam to samo, ale da się. a im częściej się człowiek przełamuje, tym łatwiej i szybciej wchodzi na dobrą ścieżkę.

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość


czyli do końca życia masz zamiar jeść tylko w domu w samotności??

do szkoły nie chodzisz??

myślisz że tam wszyscy będą patrzeć na to co i ja jesz???
Wybacz, ale nie jestes centrum świata i gwarantuje Ci że pierwsze skrzypce będzie grac Twoja kuzynka...
Po co, tapetka, tyle tych zn. zapytania i złośliwości? nawet nieprzyjemnie się to czyta 'z boku', chyba Cię poniosło, spokojnie.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:20   #4987
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość


czyli do końca życia masz zamiar jeść tylko w domu w samotności??

do szkoły nie chodzisz??

myślisz że tam wszyscy będą patrzeć na to co i ja jesz???
Wybacz, ale nie jestes centrum świata i gwarantuje Ci że pierwsze skrzypce będzie grac Twoja kuzynka..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



w ustawieniach konta->lista ignorowanych po lewej str
Dla ciebie to śmieszne ale dla mnie to problem...W szkole pije nutridrinka lub jak jem chowam sie po kątach. To jest chore i wiem to. Terapie mam od grudnia dopiero wiec walcze z tym. Bo w koncu nie chodzi o samo jedzenie tylko o to co we mnie siedzi. Nie pojechałam rownież ze względu na komentarze mojego wyglądu. Nie jestem w centrum ale podświadomie sobie tak to wmawiam. Że wszyscy się patrzą. To chyba dlatego że brakuje mi uwagi ze strony rodziców...
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 16:27   #4988
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze . Strasznie zakręcony dzień... Zero trzymania się planu posiłków co do minuty i jakoś tak dziwnie mi z tym . Obiad był wcześnie ( rodzice wyjeżdzają, ale beze mnie bo moja choroba na to nie pozwala ) więc nie ma 2 śniadania.

I paluch pszenny z sezamem, pół z serkiem śmietankowym, szynką, jajkiem, pół z serem gouda, szynką, jajkiem, pomidorem, ogórki małosolne i pomidorki koktajlowe, przesłodzona herbata z miodem i cytryną, banan

nutridrink waniliowy (nie wierze ze to pisze ale uwielbiam go )

II 2 chochle zupy szpinakowo-grzybowej z makaronem i ziemniakami zabielanej śmiataną; 2 kawałki kurczaka słodko kwaśnego; 4 młode ziemniaki z koperkiem, buraki, gotowana marchew z groszkiem( z mąką); szklanka soku jabłko-gruszka

III 200 g jogurtu nat, 50g musli orzechowego, orzechy ziemne (co z tego że brzuch bedzie mnie boleć, ten smak jest tego warty ); truskawki, herbata z miodem i cytryną

IV paluch z makiem; pół z serkiem wiejskim i szczypiorem, pół z serem i szynką; kromka pszennego na 2; 1 z serkiem śmietankowym i dżemem, 2 z serkiem śmietankowym + dużo warzyw, herbata z miodem i cytryną

międzyczasie truskawki
i co z tego ze rodzice wyjeżdżają to nie usprawiedliwa tego ze nie jadłas II śniadania

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
IIta wiem że Ty tu jesteś oazą cierpliwości ale chyba też wkrótce Ci jej braknie.
Ja skorzystałam z funkcji ignora.

choc nie rozumiem dlaczego niektórzy(re)wybirają wizaż niż np porcelanowe motyle czy inne takie gdzie od razu poczułyby się "jak w domu"


może najpierw tam trzeba być, swoje przeżyć i zmądrzeć??
Mnie męczy na PW

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
jadą do warszawy na komunie kuzynki. potem ma być rodzinny obiad a ja wiem że nie dałabym rady zjeść przy całej rodzinie ( mój tata ma 4 braci i 2 siostry więc ludzi będzie sporo). Jest mi przykro i pluje sobie w brode że znowu choroba wygrywa a ja nie stawiam jej czoła ...
Ale nikt nie będzie i nie patrzy na to co kto je i ile.... Musisz się nauczyć jesćw towarzystwie wśród ludzi bo ngdy nie wrócisz do normalości
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:27   #4989
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
napisała to Tobie czy coś przeoczyłam? wow.

Twój jadłospis jest ekstra, naprawdę widać że się starasz, jednocześnie przykro mi, że nie jedziesz na komunię z tego powodu. Skoro teraz, w domu, idzie Tobie dobrze- może pora na kolejny krok, hm? Trzeba się przełamać. Rozumiem, że to trudne, bo przechodziłam to samo, ale da się. a im częściej się człowiek przełamuje, tym łatwiej i szybciej wchodzi na dobrą ścieżkę.


Po co, tapetka, tyle tych zn. zapytania i złośliwości? nawet nieprzyjemnie się to czyta 'z boku', chyba Cię poniosło, spokojnie.
Napisala to mi Staram sie z tym walczyć. Przełamuje się do jedzenia przy rodzicach, siostrze i przyjaciołach. Musze sobie uświadomić że jedzenie jest normalne.
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:28   #4990
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Dla ciebie to śmieszne ale dla mnie to problem...W szkole pije nutridrinka lub jak jem chowam sie po kątach. To jest chore i wiem to. Terapie mam od grudnia dopiero wiec walcze z tym. Bo w koncu nie chodzi o samo jedzenie tylko o to co we mnie siedzi. Nie pojechałam rownież ze względu na komentarze mojego wyglądu. Nie jestem w centrum ale podświadomie sobie tak to wmawiam. Że wszyscy się patrzą. To chyba dlatego że brakuje mi uwagi ze strony rodziców...
Musisz walczy.c Skoro wmawiasz sobie ze wszyscy patrza zacznij sobie wmawiać ze nie patrza
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:28   #4991
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość


czyli do końca życia masz zamiar jeść tylko w domu w samotności??

do szkoły nie chodzisz??

myślisz że tam wszyscy będą patrzeć na to co i ja jesz???
Wybacz, ale nie jestes centrum świata i gwarantuje Ci że pierwsze skrzypce będzie grac Twoja kuzynka..[COLOR="Silver"]
ej ale oczywiscie ze to na nia wszyscy by sie patrzyli!
nie znasz ludzi?
widza wychudzona, smutna, blada dziewczyne, chudsza o 10 kg conajmniej niz gdy ostatnio ja widzieli -> jasne ze patrza sie czy je, martwia, komentuja, opieprzaja rodziców etc. chyba kazda z nas to przerabiała.
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 16:29   #4992
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
i co z tego ze rodzice wyjeżdżają to nie usprawiedliwa tego ze nie jadłas II śniadania

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------




Ale nikt nie będzie i nie patrzy na to co kto je i ile.... Musisz się nauczyć jesćw towarzystwie wśród ludzi bo ngdy nie wrócisz do normalości
2 śniadania nie było bo obiad byl wcześnie. A jakbym zjadła śniadanie, nutridrinka i 2 śniadanie to chyba bym pekła Wiem że musze. I uda mi się to !
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:30   #4993
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

gosinek tylko rób cos w tym kierunku
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:31   #4994
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
ej ale oczywiscie ze to na nia wszyscy by sie patrzyli!
nie znasz ludzi?
widza wychudzona, smutna, blada dziewczyne, chudsza o 10 kg conajmniej niz gdy ostatnio ja widzieli -> jasne ze patrza sie czy je, martwia, komentuja, opieprzaja rodziców etc. chyba kazda z nas to przerabiała.
Tego właśnie się bałam.
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:32   #4995
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
napisała to Tobie czy coś przeoczyłam? wow.

Twój jadłospis jest ekstra, naprawdę widać że się starasz, jednocześnie przykro mi, że nie jedziesz na komunię z tego powodu. Skoro teraz, w domu, idzie Tobie dobrze- może pora na kolejny krok, hm? Trzeba się przełamać. Rozumiem, że to trudne, bo przechodziłam to samo, ale da się. a im częściej się człowiek przełamuje, tym łatwiej i szybciej wchodzi na dobrą ścieżkę.


Po co, tapetka, tyle tych zn. zapytania i złośliwości? nawet nieprzyjemnie się to czyta 'z boku', chyba Cię poniosło, spokojnie.
nie miało być złośliwie.
Jeżeli kogoś uraziłam-przepraszam

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Dla ciebie to śmieszne ale dla mnie to problem...W szkole pije nutridrinka lub jak jem chowam sie po kątach. To jest chore i wiem to. Terapie mam od grudnia dopiero wiec walcze z tym. Bo w koncu nie chodzi o samo jedzenie tylko o to co we mnie siedzi. Nie pojechałam rownież ze względu na komentarze mojego wyglądu. Nie jestem w centrum ale podświadomie sobie tak to wmawiam. Że wszyscy się patrzą. To chyba dlatego że brakuje mi uwagi ze strony rodziców...
to wcale nie jest dla mnie śmieszne bo mialam to samo. Ale pewnego dnia powiedzialam sobie-DOŚĆ! Nie może wszystko uciekać mi przez palce przez jedzenie.
I z dnia na dzień zaczęłam nosić na uczelnię serek, jogurt, mleko...
Najpierw było zdziwienie ale może 2,3 dni i potem jak gdyby nigdy nic juz nikt nie komentował.

Teraz już nie mam problemów by jesc przy ludziach.
Po prostu zapominam że są obok.

Ale akurat komentarze to gorsze:/
Potrafia zepsuć każdą imprezę...

Nie chcialam Cię urazić-próbuj powoli się przełamywać...
łatwiej zacząc np od loda na ulicy/w parku..wsrod obcych, niezanychCi ludzi..
później w szkole, u znajomych itp.

Zobaczysz że wrażenie "wielkiego brata"szybko zniknie.


BTW-dopóki bedziesz miała poczucie że rodzice poświęcają Ci za mało uwagi będziesz trwała w chorobie bo dzięki niej tę uwagę masz
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:40   #4996
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
gosinek tylko rób cos w tym kierunku
staram się jeść przy przyjaciołach i nie ukrywać się z nutridrinkami. Jeszcze jakiś czas przelewalam je do opakowań po jogurcie a i tak się chowałam . Dla mnie to już coś

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
nie miało być złośliwie.
Jeżeli kogoś uraziłam-przepraszam



to wcale nie jest dla mnie śmieszne bo mialam to samo. Ale pewnego dnia powiedzialam sobie-DOŚĆ! Nie może wszystko uciekać mi przez palce przez jedzenie.
I z dnia na dzień zaczęłam nosić na uczelnię serek, jogurt, mleko...
Najpierw było zdziwienie ale może 2,3 dni i potem jak gdyby nigdy nic juz nikt nie komentował.

Teraz już nie mam problemów by jesc przy ludziach.
Po prostu zapominam że są obok.

Ale akurat komentarze to gorsze:/
Potrafia zepsuć każdą imprezę...

Nie chcialam Cię urazić-próbuj powoli się przełamywać...
łatwiej zacząc np od loda na ulicy/w parku..wsrod obcych, niezanychCi ludzi..
później w szkole, u znajomych itp.

Zobaczysz że wrażenie "wielkiego brata"szybko zniknie.


BTW-dopóki bedziesz miała poczucie że rodzice poświęcają Ci za mało uwagi będziesz trwała w chorobie bo dzięki niej tę uwagę masz
Dokładnie wiem i tego się ucze na terapii. Zeby być niezależną i akceptować to jak jest. Nie uraziłaś Za każdym razem jak mi się udaje zjeść przy innych czuje dumę że tym razem ja wygrałam z chorobą Jednak jak wyciągam coś do jedzenia to spotykam się z komentarzami moich głupich kolegów , którzy mówią rzeczy typu "o Gosia, uważaj bo jeszcze w biodra ci pójdzie..." Niedojrzali debile.A ja glupia się przejmuje i automatycznie chowam jedzenie. Wiedzą że choruje, jak wyglądam a i tak gadają... idioci ( czy 16 lat to tak mało, żeby zrozumieć ?) Na komuni też jestem pewna że mój wygląd wzbudził by sensacje .

Edytowane przez gosinek13
Czas edycji: 2012-05-19 o 16:41
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:43   #4997
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
jadą do warszawy na komunie kuzynki. potem ma być rodzinny obiad a ja wiem że nie dałabym rady zjeść przy całej rodzinie ( mój tata ma 4 braci i 2 siostry więc ludzi będzie sporo). Jest mi przykro i pluje sobie w brode że znowu choroba wygrywa a ja nie stawiam jej czoła ...
czyli nie pojechałaś na własną prośbę? Nie dlatego, że oni powiedzieli "nie, skarbie nie jedziesz bo nie umiesz jeść i wstydzimy się tego, że sobie nie radzisz z tak banalną czynnością jak jedzenie. Poza tym uważamy, że Twój widok źle o nas świadczy i mógłby wpłynąć na naszą opinię w rodzinie. Przecież my nie mamy takich problemów"?

Przyznaj się, sama powiedziałaś, że nie chcesz jechać. Sama o sobie źle myślisz.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:44   #4998
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
czyli nie pojechałaś na własną prośbę? Nie dlatego, że oni powiedzieli "nie, skarbie nie jedziesz bo nie umiesz jeść i wstydzimy się tego, że sobie nie radzisz z tak banalną czynnością jak jedzenie. Poza tym uważamy, że Twój widok źle o nas świadczy i mógłby wpłynąć na naszą opinię w rodzinie. Przecież my nie mamy takich problemów"?

Przyznaj się, sama powiedziałaś, że nie chcesz jechać. Sama o sobie źle myślisz.
Tak . Sama to powiedziałam. Nie chce słyszeć jak paskudnie wyglądam. Zrobiłam to na własne życzenie. ale to nie zmienia faktu ze jest mi przykro że sie poddałam i nie walczylam.
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:45   #4999
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
staram się jeść przy przyjaciołach i nie ukrywać się z nutridrinkami. Jeszcze jakiś czas przelewalam je do opakowań po jogurcie a i tak się chowałam . Dla mnie to już coś

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



Dokładnie wiem i tego się ucze na terapii. Zeby być niezależną i akceptować to jak jest. Nie uraziłaś Za każdym razem jak mi się udaje zjeść przy innych czuje dumę że tym razem ja wygrałam z chorobą Jednak jak wyciągam coś do jedzenia to spotykam się z komentarzami moich głupich kolegów , którzy mówią rzeczy typu "o Gosia, uważaj bo jeszcze w biodra ci pójdzie..." Niedojrzali debile.A ja glupia się przejmuje i automatycznie chowam jedzenie. Wiedzą że choruje, jak wyglądam a i tak gadają... idioci ( czy 16 lat to tak mało, żeby zrozumieć ?) Na komuni też jestem pewna że mój wygląd wzbudził by sensacje .
faceci są 2-3 lata do tyłu więc mają 13 więc to normalne

a z rodziną-wiadomo-najlepiej na zdjęciach
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 16:46   #5000
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Tak . Sama to powiedziałam. Nie chce słyszeć jak paskudnie wyglądam. Zrobiłam to na własne życzenie. ale to nie zmienia faktu ze jest mi przykro że sie poddałam i nie walczylam.
przykre, że dałaś ciała

nie nooo zdarza się, żałujesz i myślę, że nie popełnisz tego błędu.
to zabawne jak choroba chce nas izolować od świata eh.


cholerny internet niiioooo
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2012-05-19 o 16:51
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:26   #5001
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Gosinek,a ja w Ciebie wierze z całego serca. Jesteś świetną dziewczyną, która wygra z tą chorobą !
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:45   #5002
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
bede bić za wymyślanie

Bij kiedy trzeba, porządnie!

zrób plan i się go trzymaj!
na początku to jedyny dobry sposób bo inaczej bedziesz co chwile myslec/analizowac/zmieniac i suma summarum caly dzien bedzie sie krecil wokół jedzenia

a co do menu na dziś-skromnie nadal Skromnie? Mam nieźle zaburzony obraz w takim razie. Ajj...
ale jestem z ciebie dumna za śniadanie

Dziękuję, bardzo mi miło

Swoją drogą - wątek przekroczył już magiczną liczbę 5000 postów, czas na nowy?
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:56   #5003
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

własnie tak tylko nie wiem jaka czesc wiem którą czesc wpisac-2 czy 11?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:04   #5004
reggatonka
Raczkowanie
 
Avatar reggatonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 62
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Ś: dwie kromki chleba z masłem i szynką, dużo pomidora i sałaty, kawa z mlekiem
IIś: drożdżówka z kruszonką

i to by było na tyle na dziś.

od 2 i pół godziny siedzę zamknięta w pokoju, zaryczana, po okropnej kłótni z mamą i czuję się obrzydliwie, okropnie, głęboko bezradna.
obok mnie leży nietknięty obiad, który mama kazała mi zjeść, i właśnie kombinuję, jak go wyrzucić.

nie daję sobie rady. a może to tylko zły dzień. bardzo zły.
złe kilka dni....
reggatonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:05   #5005
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
własnie tak tylko nie wiem jaka czesc wiem którą czesc wpisac-2 czy 11?
Wydaje mi się, że to pierwszy wątek tego typu, powstał po prostu równolegle z X cz. NCJ.

Może po prostu "Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II ?
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:11   #5006
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to pierwszy wątek tego typu, powstał po prostu równolegle z X cz. NCJ.

Może po prostu "Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II ?
też mi się tak wydaje
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:16   #5007
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X. [posty chorobowe, wątek zbiorczy]

nowy wątek:


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post34218568
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.