"Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatusiami?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 12:48   #91
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

no to i ja sie podziele
staralismy sie o dzidzie 8 dlugich m-cy, przepelnionych moimi lzami gdy za kazdym razem przychodzila @
w 30-te urodziny meza to byly "te dni", wiec jak tylko zamknely sie drzwi za goscmi, wzielismy sie do roboty maz mnie mocno przytulil i powiedzial ze ma zyczenie ale nie powie, zeby sie w koncu spelnilo... wyc mi sie chcialo ze wzruszenia
za dokladnie 13 dni byly imieny meza i chcialam testowac, ale sobie darowalam, bo gdyby byla 1 krecha to nastroj bylby niefajny, wiec poczekalam jeszcze 4 dni i o 4 rano zobaczylam widok na ktory tyle czekalam tego samego dnia kupilam jeszcze 1 test i male butki, gdy maz wrocil z pracy, kazalam mu zamknac oczy i dalam do reki test... oczywiscie nie wiedzial o co chodzi, wiec dalam maly bucik i tez nie mogl zalapac, wiec dalam drugi i kazalam otworzyc oczy no ale i tak nie mogl uwierzyc i zrozumiec dzis te dwie kreski maja prawie rok i maja na imie Nadia (znaczenie imienia:Nadzieja, oczywiscie jest nieprzypadkowe, bo z wielka nadzieja czekalismy na nasz skarb)


dzis kolejny raz zobaczylam magiczne II (swoja droga udalo sie za pierwszym razem i tego nie planowalismy) i jesli wytrzymam to poczekam jeszcze 2 tygodnie i maz sie dowie przy calej rodzinie na pierwszych urodzinach naszej coreczki
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:57   #92
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ale sliczna historia...
wzruszylam sie

cudownie ze teraz bedzie drugie malenstwo!
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:19   #93
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

@ mi sie spoznial 3 dni a zawsze go mialam wczesniej lub punkt co 28 dni.
Cos mi nie pasilo i zrobilam test ktory wyszedl pozytywny.
Zrobilam mmsa i poslalam TZowi ktory byl w pracy.Hehe szok.
On wiedzial ze bede rano robila test i sie dopytywal o wynik ale ze sie nie staralismy jakos specjalnie ani tez nie zabezpieczalismy,
zrobilam ten test zostawilam w lazience i poszlam cos robic.
Po chwili mi sie o nim przypomnialo ...i szok.
Tym bardziej ze rok wczesniej robilam testow kilka i chcialam widziec dwie kreski a tu taki szok,zaskoczenie.
Pokojazylam fakty pozniej ze to albo mi farba nie wyszla na wlosach albo piersi bardziej bolesne niz zwykle.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:22   #94
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Ale sliczna historia...
wzruszylam sie

cudownie ze teraz bedzie drugie malenstwo!
mnie tez sie lezka zakrecila jak sobie przypomnialam te wszystkie emocje
a co do obecnej fasolki to jestem poki co pelna obaw
zonki-wizazanki odradzaja informowanie meza przy wszystkich, radza by mu powiedziec wczesniej, a rodzinie na urodzinach Nadusi
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:31   #95
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
mnie tez sie lezka zakrecila jak sobie przypomnialam te wszystkie emocje
a co do obecnej fasolki to jestem poki co pelna obaw
zonki-wizazanki odradzaja informowanie meza przy wszystkich, radza by mu powiedziec wczesniej, a rodzinie na urodzinach Nadusi
Gratuluje:roz a:

I prawidłowo,
Byłby zszokowany, a tak powinnaś mu powiedzieć sam na sam, by mógł się spokojnie oswoić wiadomością... wspominac taką intymną chwile, z życia małżeńskiego

Pamiętam jak na innym wątku pochwaliłaś się jak zaszłaś w ciąże z Nadią...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 11:38   #96
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

dziewczyny za Wasza rada mezus juz wie o dzidziolku

przyszedl z pracy i zapytalam czy napije sie ze mna winka, a on ze chetnie nalalam w kieliszki, postawilam na stole, a na talerzyku dalam mu jedna fasolke i powiedzialam, ze to gwozdz programu na dzis (swoja droga dobrze, ze nam mama dala fasolke po bretonsku na obiad bo skad bym ja wytrzasnela albo musialabym kupic kilo, zeby miec jedna ), tz oczywiscie nic nie zalapal, wiec mu mowie, jak nie chcesz dania glownego to masz deser i dalam mu prostokatne pudelko z kokardka (kiedys dostalam w nim zegarek), a w nim 2 testy, a pod nimi na karteczce napisany ten wierszyk ktory mam w podpisie a ten matolek, swoja droga ojciec, ktory juz widzial testy ciazowe pyta co znacza 2 kreski i literki C i T na tescie

ale ucieszyl sie i to bardziej niz myslalam, a ja sobie oczywiscie poryczalam, a on pozniej chodzil i powtarzal, ze dobrze ze mala roznica wieku i ze pozniej sobie dopiero pozyjemy, jak sie dzieci odchowaja

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Gratuluje:roz a:

I prawidłowo,
Byłby zszokowany, a tak powinnaś mu powiedzieć sam na sam, by mógł się spokojnie oswoić wiadomością... wspominac taką intymną chwile, z życia małżeńskiego

Pamiętam jak na innym wątku pochwaliłaś się jak zaszłaś w ciąże z Nadią...
zagladam na oba watki starankowe i kibicuje wszystkim, zwlaszcza starym staraczkom, ale duzo tam nowych "twarzy" i jakos nie umiem sie tak wciac Twoje dziewczynki tez nieraz widzilam juz sliczne panienki ale nie sa chyba bardzo podobne, prawda???
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 12:12   #97
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Maggie Bardzo łanie dowiedział się Twój maż, ale ubawiło mnie to,że trzeba było tłumaczyć co testy oznaczają...

, moje dziewczynki nie są tzw"siostrami ksero" bo się różnią... mimo,że są jednojajowe. zresztą zobaczymy jak trochę podrosną, ale charakterki maja inne... oj i to bardzo...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 16:20   #98
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Podczytywalam ten watek i sobie myslalam, ze fajnie byloby taka urocza, romantyczna niespodzianke zrobic, jakos tak ladnie wiesc przekazac.


Byla niedziela, czulam sie fatalnie, lezalam pol dnia pozawijana w koc. Moj facet zaproponowal, ze pojedzie do tesco kupic mi jakies leki na to przeziebienie. Ja wiedzialam, ze okres po raz 1szy od dlugiego czasu mi sie spoznial, ale ze przekonana bylam, ze musze miec jakies wahania hormonalne, niespecjalnie sie tym przejelam. A moze zwyczajnie nie chcialam sie nastawic, a potem rozczarowac. Jak pojechal po te leki, to poprosilam by tez kupil mi test ciazowy. Nie byl to dla niego szok, bo nie zabezpieczalismy sie i stwierdzilismy, ze jak ma byc, to bedzie.
Przywiozl mi leki i dwa testy, jeden zrobilam od razu. Niemal natychmiast pojawily sie dwie krechy.
I tu moj caly moj misterny plan, jak to pieknie przekazac, walnal sie w gruzy, bo steknelam 'o kur...', wyszlam z lazienki, podalam mu test i powiedzialm 'omg I'm pregnant' i zaczelam plakac. Z szoku, radosci, nerwow.

No i to tyle bylo z mojego pakowania bucikow w mala paczuszke i oznajmiania przy kolacji przy swiecach.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:48   #99
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Hej dziewczyny! Wspaniałe historie, szczególnie ta z fasolką, aż się popłakałam z wzruszenia! My też się staramy o dzidziusia i tak marzę żeby mu w końcu powiedzieć najwspanialszą wiadomość, wiem, że bardzo na to czeka!
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!
Piszcie więcej, bo to wspaniały wątek!
Pozdrawiam
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 16:36   #100
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

jak sie dowiedzialam - tzn zrobilam test to zdenerwowana zadzwonilam do mojego męża i kazałam mu szybko przyjechac do mieszkania rodzicow.
To nie byl najszczesliwszy dzień bo w ten dzien byl rozwod moich rodzicow i w ten sam dzien dowiedzialam sie ze zostane mamą wiec mile zakonczenie niemilego dnia
ale do rzeczy - jak przyjechal to zaciagnelam go sila do pokoju i wygrzebalam z torebki test pokazalam i sie bardzo ucieszyl, ale i tak pojechalismy po drugi zeby nie bylo
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 01:03   #101
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

To moze i ja sie podziele?
Ciaza nie byla niespodzianka poniewaz pod koniec wakacji zaczelismy starania Udalo sie w 2 cyklu ... juz po owu wiedzialam ze cos jest na rzeczy bo strasznie bolaly mnie piersi , krecilo mi sie w glowie i bolal brzuch ... nie wytrzymalam do dnia spodziewanej sie @ zrobilam pierwszy test 4 dni przed ... wyszla bladziutka druga kreseczka ale nie powiedzialam mezowi chcialam sie upewnic ze napewno @ sie nie pojawi .. A maz oczywiscie pytal .. musialam sciemniac ze zapomnialam zrobic rano testu itp .. drugi test zrobilam dwa dni pozniej .. wtedy od razu pokazala sie ciemna druga krecha ale dalej trzymalam w sobie dobra nowine .. Pojechalam do sklepu kupilam sliczne dzieciece buciki i pudeleczko .. doczekalam do czwartku ( wtedy mialam dostac @ ) zrobilam 3 test i znowu II krechy wypisz wymaluj Zapakowalam testy i buciki do pudeleczka .. Maz wrocil z pracy pierwsze pytanie "Robilas test?!" A ja z bananem na twarzy daje mu pudeleczko widac bylo ze rece mu zadrgaly jak je otwieral .. popatrzyl na buciki na mnie i pyta " Jestes w ciazy?! Bede tata?! " Przytuil mnie i dal buziaka

Obecnie jestem w 12tc Miny meza na pierwszym USG jak uslyszal bicie serca naszego dzieciatka nie zapomne nigdy ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 19:35   #102
marga91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto doznań;)
Wiadomości: 88
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Jak tak Was czytam to mi głupio że mój się dowiedział w taki sposób... Teraz spróbowałabym rozegrać to lepiej;P
Poszłam do lekarza ale nie dlatego że coś podejrzewam czy że mi się okres spóźnia...poszłam bo miałam mega problem z jajnikiem, a podczas wizyty Pani doktor informuje mnie 'jest Pani w ciąży, myślałam że zejdę...dopiero co zamieszkaliśmy ze sobą i w ogóle bałam się o wszystko.
Wyszłam z gabinetu i dzwonie do niego: "wracaj do domu, szybko!"
Myślał że coś niedobrego z moim zdrowiem...wszedł do domu a ja leże taka zaryczana na łóżku, podszedł, przytulił i zapytał co się dzieje. No to wyciągam USG a on oczy jak 5zl i "NAPRAWDĘ?!" ja że tak i znów w ryk...patrze na niego a on też zaczął płakać, tyle że w przeciwieństwie do mnie- ze szczęścia Przytulił się, szepnął 'damy rade' a pozniej pocałował brzuch i szepnął 'kocham was'
A jak zapytałam "co teraz?" odpowiedział: "jak to co? poproszę Cię o rękę- mam pewność że teraz mi nie odmówisz" nigdy tego nie zapomne...mimo wątpliwości które wtedy miałam sprawił, że poczułam się wspaniale no i równo za miesiąc bierzemy ślub
__________________
"Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim innym na świecie."
marga91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:35   #103
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez marga91 Pokaż wiadomość
Jak tak Was czytam to mi głupio że mój się dowiedział w taki sposób... Teraz spróbowałabym rozegrać to lepiej;P
Poszłam do lekarza ale nie dlatego że coś podejrzewam czy że mi się okres spóźnia...poszłam bo miałam mega problem z jajnikiem, a podczas wizyty Pani doktor informuje mnie 'jest Pani w ciąży, myślałam że zejdę...dopiero co zamieszkaliśmy ze sobą i w ogóle bałam się o wszystko.
Wyszłam z gabinetu i dzwonie do niego: "wracaj do domu, szybko!"
Myślał że coś niedobrego z moim zdrowiem...wszedł do domu a ja leże taka zaryczana na łóżku, podszedł, przytulił i zapytał co się dzieje. No to wyciągam USG a on oczy jak 5zl i "NAPRAWDĘ?!" ja że tak i znów w ryk...patrze na niego a on też zaczął płakać, tyle że w przeciwieństwie do mnie- ze szczęścia Przytulił się, szepnął 'damy rade' a pozniej pocałował brzuch i szepnął 'kocham was'
A jak zapytałam "co teraz?" odpowiedział: "jak to co? poproszę Cię o rękę- mam pewność że teraz mi nie odmówisz" nigdy tego nie zapomne...mimo wątpliwości które wtedy miałam sprawił, że poczułam się wspaniale no i równo za miesiąc bierzemy ślub
Myślę, że twoja historia jest jedną z najpiękniejszych tutaj . I wcale ta chwila nie musi mieć ułożonego scenariusza .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:27   #104
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Myślę, że twoja historia jest jedną z najpiękniejszych tutaj . I wcale ta chwila nie musi mieć ułożonego scenariusza .
Zgadzam sie


(Moj szef - zona poinformowala go, ze zaszla podajac mu drzaca reka test. Jego reakcja 'czy ty na to przed chwila nasikalas?' . To dosc specyficzna osoba)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:39   #105
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Pomysł z I strony z fasolką-genialny
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:45   #106
mil3nkaa
Raczkowanie
 
Avatar mil3nkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
GG do mil3nkaa
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Mój mąż dowiedział się, że zostanie tatą przez telefon ;p
Niestety nie mogłam się powstrzymać i czekać na niego jeszcze tyle godzin aż wróci z pracy więc do niego od razu zadzwoniłam . Reakcja była super cieszył się jak małe dziecko
__________________

25.04.2012 -
Nasze szczęście Oskar ;**



mil3nkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:02   #107
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez marga91 Pokaż wiadomość
Jak tak Was czytam to mi głupio że mój się dowiedział w taki sposób... Teraz spróbowałabym rozegrać to lepiej;P
Poszłam do lekarza ale nie dlatego że coś podejrzewam czy że mi się okres spóźnia...poszłam bo miałam mega problem z jajnikiem, a podczas wizyty Pani doktor informuje mnie 'jest Pani w ciąży, myślałam że zejdę...dopiero co zamieszkaliśmy ze sobą i w ogóle bałam się o wszystko.
Wyszłam z gabinetu i dzwonie do niego: "wracaj do domu, szybko!"
Myślał że coś niedobrego z moim zdrowiem...wszedł do domu a ja leże taka zaryczana na łóżku, podszedł, przytulił i zapytał co się dzieje. No to wyciągam USG a on oczy jak 5zl i "NAPRAWDĘ?!" ja że tak i znów w ryk...patrze na niego a on też zaczął płakać, tyle że w przeciwieństwie do mnie- ze szczęścia Przytulił się, szepnął 'damy rade' a pozniej pocałował brzuch i szepnął 'kocham was'
A jak zapytałam "co teraz?" odpowiedział: "jak to co? poproszę Cię o rękę- mam pewność że teraz mi nie odmówisz" nigdy tego nie zapomne...mimo wątpliwości które wtedy miałam sprawił, że poczułam się wspaniale no i równo za miesiąc bierzemy ślub
aż się wzruszyłam dużo szczęścia dla Was
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:02   #108
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Długo czekałam ze zrobieniem testu - nie wierzyłam i nie chciałam się rozczarować. Zrobiłam go dopiero po 2 tyg od daty spodziewanej miesiączki. Właściwie to już wiedziałam. Przeczuwałam.
TŻ był w domu, wiec żadnych niespodzianek nie było. Wyszłam z łazienki z testem w dłoni i z szaleńczo bijącym sercem. Cała drżałam z przejęcia łzy w oczach i tylko wydusiłam: jestem w ciąży.
A on? Radość, i .... spokój, a po chwili duma go już rozpierała.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 15:20   #109
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Długo czekałam ze zrobieniem testu - nie wierzyłam i nie chciałam się rozczarować. Zrobiłam go dopiero po 2 tyg od daty spodziewanej miesiączki. Właściwie to już wiedziałam. Przeczuwałam.
TŻ był w domu, wiec żadnych niespodzianek nie było. Wyszłam z łazienki z testem w dłoni i z szaleńczo bijącym sercem. Cała drżałam z przejęcia łzy w oczach i tylko wydusiłam: jestem w ciąży.
A on? Radość, i .... spokój, a po chwili duma go już rozpierała.
Ja właśnie mam przeczucie ciążowe 2 tyg spóźniam się z okresem. Jutro test zrobię sobie i dumam jakbym powiedziała o tym mojemu Tż coś z jego zawodem "sikawkowym" (jest strażakiem)wymyślę chyba
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 16:05   #110
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam przeczucie ciążowe 2 tyg spóźniam się z okresem. Jutro test zrobię sobie i dumam jakbym powiedziała o tym mojemu Tż coś z jego zawodem "sikawkowym" (jest strażakiem)wymyślę chyba
http://moda.allegro.pl/ubranka-dla-l...394667786.html
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 23:41   #111
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam przeczucie ciążowe 2 tyg spóźniam się z okresem. Jutro test zrobię sobie i dumam jakbym powiedziała o tym mojemu Tż coś z jego zawodem "sikawkowym" (jest strażakiem)wymyślę chyba
i jak, i jak???
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:42   #112
olimpka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 98
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

dolacze sie do waszych histori - niektore naprawde super
u mnie bylo tak ze to byl 1 mc wsumie nawet nie staran poprostu bez zabezpieczenia. kiedy nie dostalam okresu w terminie nic mezowi nie pow tylko kupilam test i zrobilam, mialam jakis tam plan zeby bylo super ale jak zrobilam rano dostalam szoku i plecialam go obudzic ( zawsze wstaje o 6.40 a jego budze 0 7) i mowie ej patrz co sie stalo i pokazuje test ,a on: czy juz jest 7, chyba nie to jeszcze spie. po jakis 3 min wyszedl i skakal z radosci a ja dalej bylam w szoku
olimpka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 18:24   #113
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Pierwsza ciąża -wpadka-poinformował nas lekarz.Druga -8 mies.starania miałam zgłosić się na inseminację -jak się dowiedziałam ,że już jestem nie mogłam wytrzymać i powiedziałam .....na klatce schodowej(tak wiem ...super miejsce....).Teraz trzecia po roku starań-powiedziałam ,że jesli do czerwca nie zajdę zgłaszam się w lipcu na inseminacje(tym bardziej ,że wyniki TŻ są tragiczne..).W pon .zrobiłam test -w dniu naszej rocznicy...i są dwie kreseczki...ale postanowiłam przez jakiś czas nic nie pisnąć...to byłby fajny prezent ,ale chcę poczekać na zdięcie z usg.Pozatym rodzina TŻ jest średnio nastawiona na dzieci(to dla nich poświęcenie i kłopot...) -nie chcę słyszeć ich marudzenia,do tego TŻ ma wredną siostrę-która zazdrości...(mój mąż to największa papla na świecie...więc na bank wygada..)Chcę sobie przez jakiś czas oszczedzić gderania i słuchania wymuszonych gratulacji-zwłaszcza,że odczuwam strasznego śpiocha..Myślicie ,że jeśli powiem mu za mies.lub dwa.to będzie ok?
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:46   #114
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

ja mialam zawsze wielkie plany jak ja to powiem jak juz sie dowiem o ciąży a jak juz zrobilam te testy (w liczbie5) to bylam tak przerazona, w sumie nei wiem czmeu moja rekacja byla dosc dziwna bo zawsze marzylkam o dzieciach..no a tż byl wtedy w delegacji testy zrobilam w poneidzialek, on wrocil w piatek dopiero..gadalismy co dzien na skypie i ja ciagle ryczalam wtedy takie mialam nastroje i nie powiedzialam mu w sumei nei wiem czemu7..balam sie czy jakos takw koncu przyjechal ja postawilam mu obiad, on je patrzy na mnie mowi no i co a ja no nic i wogole zmienilam temat zaczelam gadac jakies glupoty chodząc po kuchni, on wstal podszedl do mnie mowi czy ty mi kobieto w koncu powiesz , że jestes w ciazy nie wiem jak sie domyslil ale sie domyslil, ja sie poryczlaam on mnie przytulil powiedzial ze nas kocha i ze dlaczego mu nie powiedzialam od razu ze on czekal az mu powiem a domyslil sie po moich humorach dziwnych
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:57   #115
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 628
Wyślij wiadomość przez Yahoo do klementyna1 Send a message via Skype™ to klementyna1
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ale się zryczałam, czytając Wasze historie....
Ja miałam problem z PCO- poszłam na wizyte, żeby sprawdzić, czy jest owulacja- nie było, pani doktor mówi, że mam długie cykle i żebym przyszła za tydzień, bo może będzie później, przychodze sprawdzić, czy jest owu a lekarka mi mówi, ze chyba jestemw ciązy....SZOK, wysłała mnie na BHCG, ale ja po drodze do domu kupiłam jeszcze test i wyszedł pozytywne. To był 6 grudnia, prezent dałam tżtowi rano, więc jakże się zdziwił, jak wrócił z pracy, a ja mu mówie, ze Mikołaj mu cos jeszcze zostawił pod poduszka, otworzył pudełeczko a tam para maleńkich skarpetek....Ależ się zdziwił i cieszył- niestety ciąza dotrwała tylko do 5 tygodnia Ale ANiołek jest z nami nadal w myślach.
Teraz jestem w drugiej ciązy 11 tydzień i wróciliśmy z urlopu- gdzie miałam lekkie plamienie i spozniający się okres, razem kupiliśmy test, wyszłam z łazienki z kamienną minął, ale jak powiedziałam, że pozytywny Tż przytulił mnie mocno i pocałował, mówiąc, że będzie dobrze. Euforii nie było z powodu wcześniejszych doświaczeń, ale teraz modlimy się, żeby wszystko było dobrze
__________________
viagra femme et homme
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:02   #116
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Czuję,że wszystko będzie dobrzeSuper,że Wam się udało
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:51   #117
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

U mnie 100% wpadka. Byliśmy ze sobą od kilku miesięcy raptem, choć znaliśmy się ładnych parę lat. Spóźniał mi się kilka dni okres, ale objawy miałam takie jak na okres, więc uznałam że lada moment nadejdzie. Nic TŻ nie mówiłam, bo po co, jedynie z koleżanką się śmiałam że chyba pierwszy raz w życiu zrobię sobie test, domaluję drugą kreskę i następnego dnia w walentynki wręczę dla TŻ - tak dla jaj I takie miałam nastawienie do tego testu, ale jak już zaczęłam go robić to taki stresik się pojawił. Nagle patrzę, a tu druga kreska się pojawia - byłam w szoku. Pozostając w tym szoku zrobiłam kilometry po mieszkaniu. Tak w duchu to się bardzo cieszyłam, bo mam już swoje latka, ale byłam generalnie pogodzona z myślą, że dzieci to już mieć nie będę. A tu się pojawił niedawno TŻ i zaraz za nim druga kreska w teście
Napisałam do niego smsa żeby przyjechał trochę szybciej, bo jeszcze nie mieszkaliśmy razem. Jak przyjechał kazałam mu usiąść i wyciągnąć rękę, położyłam mu test na ręce, oczywiście sakramentalne pytanie: co to? z niedowierzaniem, ja się śmieję i mówię że jestem w ciąży. Pierwsza reakcja: śmiech, druga mdłości, potem znów śmiech. Potem on zaczął pokonywać km po mieszkaniu. Generalnie ja prędzej oswoiłam się z tą myślą, TŻ-towi to trochę zajęło. Ale cieszył się, za niedługo się wprowadził. A za miesiąc wprowadzi się do nas Michałek
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:20   #118
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cóż, ciąża była dla nas niespodzianką Planowaliśmy, ale nie sądziliśmy, że uda się tak szybko.
Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Pierwszy okres miałam normalnie. ale drugi zaczął się spóźniać. Zrobiłam pierwszy test po tygodniu i nic nie wykazał. No to dalej czekałam na okres, zadowolona i w ogóle. Minął kolejny tydzień, a okresu nic. No to zrobiłam rano po godzinie 6 test i...dwie kreski. Wróciłam do łóżka, bo akurat nocowałam u TŻta i miałam zamiar nic mu nie mówic. Jednak usiadłam, tak go szturcham i pytam "S. jestes przytomny?" On, że tak. No to pokazuje mu test, a on pyta co to. Na co ja, że chyba jestem w ciąży. Od razu mnie przytulił, a potem zaczęliśmy się kochać Braliśmy ślub tydzień po tym )
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:20   #119
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Wspaniałe opowieści.
U nas to niestety nie była niespodzianka, bo TŻ wiedział, że spóźnia mi się okres, aczkolwiek byliśmy w 100% przekonani, że to wina stresu (w maju miałam go dość dużo).
Tego dnia wstałam o 5.30 rano, by zrobić dzień wcześniej kupiony test. Z wrażenia nie mogłam już spać, tak więc pobiegłam do łazienki z patykiem w dłoni... Gdy na teście pojawiła się tylko 1 kreska, poczułam ulgę, bo ciąża nie do końca pokrywała się z naszymi życiowymi planami... Jednak ulga trwała tylko kilka sekund, gdyż gdy spojrzałam znowu na test, dojrzałam na nim bladziutką kreskę nr 2. Kreska ta rosła, rosła, rosła, aż zrobiła się całkiem ciemna... I obie kreseczki stały się tak samo widoczne, z małym opóźnieniem co prawda, ale jednak. Byłam w szoku . Wróciłam do łóżka, obudziłam TŻa i po prostu dałam mu ten test. Gdy go zobaczył, był trochę zaspany, ale gdy już dojrzał owe 2 kreski, jego oczy zrobiły się wielkie. Uśmiechnął się z tekstem "Naprawdę, będę tatą?". Kiwnęłam głową, choć sama byłam tą sytuacją całkowicie zszokowana. Przytulił mnie mocno i stwierdził, że będzie dobrze. Tydzień później lekarz potwierdził ciążę.
Teraz czekamy na Oliwkę, jesteśmy już w połowie 6. miesiąca i nie możemy się doczekać naszej córeczki na świecie.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-10-01 o 08:22
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:16   #120
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ja rzuciłam tabletki anty jakieś dwa miesiące temu i w pierwszym miesiącu uważaliśmy bo chcieliśmy odczekać "zalecane" 3 miesiące aż okres się ureguluje ale naczytałam się tyle artykułów o problemach z zajściem, że biorąc pod uwagę fakt mój wiek (35) dałam mężowi zielone światełko już w miesiącu po pierwszym okresie. Obliczyłam sobie dni płodne zwykłym kalkulatorem na internecie na którym i tak nie za bardzo polegałam ponieważ pierwszy okres dostałam 34 dni po rzuceniu tabletek i nie byłam pewna czy cykle będą regularne. W każdym razie tydzień po mniemanym jajeczkowaniu zrobiłam test i wyszedł negatywny ale "wypatrzyłam" taką słabiuteńką drugą kreseczkę, którą szybko wytłumaczyłam sobie, że urojona a nawet pomyślałam, że to pewnie fabryczny znak w miejscu gdzie druga kreska powinna się pojawić haha. Zaczęłam już obliczać przypuszczalny termin miesiączki i następne dni płodne, oczywiście cały czas czytając artykuły o wczesnych objawach ciąży. Po przeczytaniu, że 7 dni po jajeczkowaniu fasolka jeszcze podróżuje do macicy aby się zagnieździć i dopiero wtedy test może wyjść pozytywny, stwierdziłam że za następny tydzień zrobię następny test, było to 2 dni przed spodziewaną miesiączką i już zaczynałam czuć dziwne kłucie co jakiś czas w macicy. Po zrobieniu testu, po 2 sekundach druga kreseczka jak byk! Oczywiście zaczęłam skakać z radości i się cieszyć jak głupia, męża nie było w domu bo już zaplanowane miałam powiadomienie go o tym, że będzie tatusiem. Mamy z mężem pierwszą rocznicę ślubu 21 lipca i nie mamy jeszcze wspólnego albumu takiego ze zdjęciami z wakacji itd, więc postanowiłam że kupię taki album, poprzyklejam najfajniejsze zdjęcia z naszego wspólnego życia a jako ostatnie wkleję zdjęcie z sonogramu, które mam mieć w następnym tyg. Dodatkowo myślę, żeby kupić mu książkę "szkoła przetrwania dla przyszłych ojców). Kurcze tylko nie wiem, czy nie dam mu tego prezentu wcześniej, bo ostatnio zaczęłam się czuć bardzo osłabiona i śpiąca, i nie wiem jak mam wytłumaczyć przed nim syczenie jak dotyka mnie troszkę mocniej za piersi...no i czas "skombinować" sobie okres . A poza tym bardzo ciężko jest mi się cieszyć samej, cały czas muszę uważać na to co mówię i tłumić mój uśmiech.
Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie. Dużo zdrówka i uśmiechów.
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 22:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.