Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 20:57   #3301
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
z twojego przykładu wynika że to rzeczywiście cud ja może zaryzykuję i zrobię całość , może chociaż minimalne wygładzenie będzie a jeżeli będzie tylko puch to do października zanim trzeba będzie wrócić na uczelnię keratyna zniknie
mysle ze keratyna nie zepsuje ci wlosow i nie beda gorsze niz masz )
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:45   #3302
aurora18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez lutka21 Pokaż wiadomość
ja decoloryzowalam wlosy w poniedzialek, wczoraj farbowalam a bede robic keratyne w piatek :P moje wlosy przetrzymaja wszystko :P tylko bede musiala koncowki podciac bo jak robilam to pasemko to widac ze koncoweczki sa rozdwojone
Ooooo To musisz mieć jakieś niezniszczalne włosy Moje to by padły i nie powstały przez najbliższe pół roku, jak bym je tak potraktowała
__________________
– O, Wicia wierzchem jedzie.
– Nie może być, na kocie!?


"You look quite well for a man that's been 'utterly destroyed', Mr. Spock."

aurora18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:41   #3303
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aurora18 Pokaż wiadomość
Ooooo To musisz mieć jakieś niezniszczalne włosy Moje to by padły i nie powstały przez najbliższe pół roku, jak bym je tak potraktowała
zapewniam Cię że moje kłaki też w sumie na poczatku nigdy nie sa zadowolone ze robie im krzywde (zamiast lokow sloma) ale pozniej tak o nie dbam ze ze w oczach mojego faceta ''to juz jest chore ta mania z wlosami '' ...a włoski odzywaja... zwykle tylko przez 2 tyg max miesiac sa suche i trzeba podciac koncowki ale pozniej sa juz takie jak zwykle miekkie i sprezyste i zaczynaja sie z powrotem krecic
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:51   #3304
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość

Również uważam że albo prostownica za słaba albo coś źle zrobilaś... bo nie uwierze ze po dobrzez zrobionym zabiegu...wlosy po myciu wrocily do stanu przed zabiegiem...czyli ze zmylo sie jak pianka...widzialam filmiki z murzynkami ktore robily swoje wlosy...moze za slabo wymylas wlosy tym szamponem przed zabiegiem...albo mialas jakies sylikony na wlosach...od pianek, szamponow czy jedwabiu...itd
A ja mam teorię, że może jednak trafiły im się podróby?i dlatego ten zabieg to lipa w ich przypadku
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:53   #3305
aurora18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez lutka21 Pokaż wiadomość
zapewniam Cię że moje kłaki też w sumie na poczatku nigdy nie sa zadowolone ze robie im krzywde (zamiast lokow sloma) ale pozniej tak o nie dbam ze ze w oczach mojego faceta ''to juz jest chore ta mania z wlosami '' ...a włoski odzywaja... zwykle tylko przez 2 tyg max miesiac sa suche i trzeba podciac koncowki ale pozniej sa juz takie jak zwykle miekkie i sprezyste i zaczynaja sie z powrotem krecic
A stosujesz jakieś specjalne domowe odżywki o tajnie strzeżonej recepturze, czy zwykłe ze sklepu? Ja zwykle jak już użyję odżywki, to potem niemiłosiernie przetłuszczają mi się włosy, nawet jeśli nałożę jej minimalną ilość.. Z drugiej strony jeśli zostawię je na dłuższy czas "bez opieki" to na głowie powstaje mi pusząca się grzywa :/
__________________
– O, Wicia wierzchem jedzie.
– Nie może być, na kocie!?


"You look quite well for a man that's been 'utterly destroyed', Mr. Spock."

aurora18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:54   #3306
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A ja mam teorię, że może jednak trafiły im się podróby?i dlatego ten zabieg to lipa w ich przypadku
Niesądzę...Gonia miala keratyne z 2 zamowien z Ebay'u i jej nie wyszło...wiec teoria troche naciagana... zreszta po co podrabiac takie cos...jest tak malo popularne w Polsce...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:07   #3307
AgnesB24
Raczkowanie
 
Avatar AgnesB24
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 472
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Oczywiście, ze istnieją podróby Encanto a także tych zestawów od innych producentów. Ten zestaw za granicą jest znany pod wieloma nazwami (Hair Go Straight, Brazilian Keratin itp), akurat Encanto ma jedną z najtańszych do wyprodukowania butelkę oraz 'zrób to sam' naklejkę no i instrukcję na papierze od drukarki zgięta na 4 razy.. niestety odstaję pod względem designu i kampanii daleko w tyle.

Byłam w szoku gdy wzięłam w rękę ten drogi produkt i zobaczyłam jak to wygląda. Co firma, inne pomysły (tak zwane cięcie kosztów) grunt, by zawartość była prawdziwa.

Tak jak inne szampony, perfumy, alkohol, wszystko można podrabiać, mnożyć, rozcieńczać itd. Niestety dla konsumenta ciężko jest się przed podrubami bronić, a tym bardziej jeśli musimy sobie daną rzecz sprowadzić z ebay/allegro itd.

Nie chcę was tu straszyć i mam nadzieję że te produkty nie są podrabiane, tylko słabo zaprojektowane, bo sama mam z allegro, czyli sprowadzane i jestem zdana na uczciwość producenta.

Ten temat jest dowodem na to, ze encanto opłaca się sprowadzać mimo małej popularności wsród fryzjerów i napewno niedługo będą nowe firmy i strony, gdzie można ten specyfik dostać, zapewne już pod nowymi nazwami (tak jak było z AbGymnic'iem) .

Edytowane przez AgnesB24
Czas edycji: 2010-08-12 o 14:11
AgnesB24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:28   #3308
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam mam pytanie, czy da sie pozbyć jakoś tego zapachu z włosów? - bo mnie trochę denerwuje on. I czy jest on szkodliwy? - robiłam 2 dni temu prostowanie keratyna i wyszło mi w sumie nie do końca- to znaczy końcówki się wywijają i muszę je prostować - i przy prostowaniu wydobywa sie z nich para która strasznie szczypie w oczy. Z Góry dziękuje za odpowiedź
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:03   #3309
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sidek Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie, czy da sie pozbyć jakoś tego zapachu z włosów? - bo mnie trochę denerwuje on. I czy jest on szkodliwy? - robiłam 2 dni temu prostowanie keratyna i wyszło mi w sumie nie do końca- to znaczy końcówki się wywijają i muszę je prostować - i przy prostowaniu wydobywa sie z nich para która strasznie szczypie w oczy. Z Góry dziękuje za odpowiedź
ojej...
Ja od prostowania Encanto prostowałam tylko raz, pare dni temu u fryzjera, bo on mi ścina włosy po prostowaniu - nie czułam nic
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:17   #3310
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sidek Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie, czy da sie pozbyć jakoś tego zapachu z włosów? - bo mnie trochę denerwuje on. I czy jest on szkodliwy? - robiłam 2 dni temu prostowanie keratyna i wyszło mi w sumie nie do końca- to znaczy końcówki się wywijają i muszę je prostować - i przy prostowaniu wydobywa sie z nich para która strasznie szczypie w oczy. Z Góry dziękuje za odpowiedź
Myj czesciej włosy az zapach nie zniknie do konca...i nie polecam po tym zabiegu jeszcze meczyc i tak czy siak wlosow prostownica...
A co do koncowek to zauwazylam ze odginanie sie ich na zewnatrz jest normalne...wiekszosc dziewczyn tak miala...ale u mnie po jakims czasie to zniknelo...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:33   #3311
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

edit
__________________

Edytowane przez bojuwka1
Czas edycji: 2010-08-13 o 22:26
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 18:44   #3312
basiab30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny,
właśnie jestem po keratynie ( płakałam przy tym jak diabli, chociaż wentylator pracował na maksa) .Chyba wyszło zobaczymy po umyciu - jutro.
Mam pytanko czy można stosować po zabiegu Farouk, CHI, Olive Nutrient Therapy, Silk Oil (Oliwkowy jedwabny olejek)
na końcówki? uwielbiam go . to jest ten olejek organiczny , zawiera :
olejki eteryczne z certyfikatami jakości, naturalne oleje, naturalny jedwab oraz specjalną mieszankę ekstraktów. Stworzony do wszystkich rodzajów włosów. Ma działanie uzupełniające, odbudowujące i odżywcze, które wspomaga odbudowę rozdwojonych końców włosów.Regeneruje włosy, nie obciążając ich. Linia Odżywcza Terapia Oliwkowa charakteryzuje się czystym zapachem, który zawiera olejek z palczatki cytrynowej. Mieszanka organicznych olejków składa się z bazylii, rumianku, geranium, palczatki cytrynowej, majeranku i mięty pieprzowej. Mieszanka naturalnych ekstraktów zawiera pokrzywę, tymianek, rzeżuchę i kozieradkę. Naturalny organiczny olej zawiera czystą oliwę z oliwek pochodzących z naturalnych plantacji oraz ziarno czarnego kminku i działający przeciwzapalnie olejek tamanu. Wyciąg z liści drzewa oliwnego, naturalna substancja przeciwutleniająca i antybakteryjna, zawiera 10% oleuropeiny, potężnej substancji fitoodżywczej.

wydaje się bezpieczny. Co myślicie ???
dzięki za info zwrotne.
basiab30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:59   #3313
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez basiab30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
właśnie jestem po keratynie ( płakałam przy tym jak diabli, chociaż wentylator pracował na maksa) .Chyba wyszło zobaczymy po umyciu - jutro.
Mam pytanko czy można stosować po zabiegu Farouk, CHI, Olive Nutrient Therapy, Silk Oil (Oliwkowy jedwabny olejek)
na końcówki? uwielbiam go . to jest ten olejek organiczny , zawiera :
olejki eteryczne z certyfikatami jakości, naturalne oleje, naturalny jedwab oraz specjalną mieszankę ekstraktów. Stworzony do wszystkich rodzajów włosów. Ma działanie uzupełniające, odbudowujące i odżywcze, które wspomaga odbudowę rozdwojonych końców włosów.Regeneruje włosy, nie obciążając ich. Linia Odżywcza Terapia Oliwkowa charakteryzuje się czystym zapachem, który zawiera olejek z palczatki cytrynowej. Mieszanka organicznych olejków składa się z bazylii, rumianku, geranium, palczatki cytrynowej, majeranku i mięty pieprzowej. Mieszanka naturalnych ekstraktów zawiera pokrzywę, tymianek, rzeżuchę i kozieradkę. Naturalny organiczny olej zawiera czystą oliwę z oliwek pochodzących z naturalnych plantacji oraz ziarno czarnego kminku i działający przeciwzapalnie olejek tamanu. Wyciąg z liści drzewa oliwnego, naturalna substancja przeciwutleniająca i antybakteryjna, zawiera 10% oleuropeiny, potężnej substancji fitoodżywczej.

wydaje się bezpieczny. Co myślicie ???
dzięki za info zwrotne.
Szkoda, że nie ma składu dokładnego wtedy zobaczyłybyśmy czy nie ma silikonow Tez potrzebuje czegos na koncowki, a jedwab ktorego dotychczas uzywalam ma mase silikonow
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:24   #3314
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

oglądałam właśnie nową gazetkę Rossmanna, jest promocja na Babydreamy z 2,99 na 2,79
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:39   #3315
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak naprawdę po zabiegu możecie sobie używać co Wam się podoba.
Jedyne ograniczenia to szampon bez SLS, i to, że najlepiej jest używać odżywek z keratyną.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:18   #3316
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Myj czesciej włosy az zapach nie zniknie do konca...i nie polecam po tym zabiegu jeszcze meczyc i tak czy siak wlosow prostownica...
A co do koncowek to zauwazylam ze odginanie sie ich na zewnatrz jest normalne...wiekszosc dziewczyn tak miala...ale u mnie po jakims czasie to zniknelo...
dzięki za rade
a jak będę prostować końcówki to nic się nie stanie? - bo ja muszę mieć idealnie proste hehe dzięki za odp.
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:28   #3317
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej mam pytanko. Wpisywałam nazwę ENCANTO na ebay lecz nie mogę znaleźć tego co trzeba. Coś źle wpisuje? Nie za bardzo umiem się obsługiwać ebay, bo nigdy nie odwiedzałam tej witryny. Z góry dziękuję
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:33   #3318
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko. Wpisywałam nazwę ENCANTO na ebay lecz nie mogę znaleźć tego co trzeba. Coś źle wpisuje? Nie za bardzo umiem się obsługiwać ebay, bo nigdy nie odwiedzałam tej witryny. Z góry dziękuję
musisz wejsc na www.ebay.com i tam wpisać encanto
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 01:11   #3319
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziękuję. O kurcze to jednak trudne jest. :d Nikt nie będzie kupował? Eh..
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 08:45   #3320
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja miałam mieć dzisiaj robioną keratynkę i lipa
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 08:45   #3321
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aurora18 Pokaż wiadomość
A stosujesz jakieś specjalne domowe odżywki o tajnie strzeżonej recepturze, czy zwykłe ze sklepu? Ja zwykle jak już użyję odżywki, to potem niemiłosiernie przetłuszczają mi się włosy, nawet jeśli nałożę jej minimalną ilość.. Z drugiej strony jeśli zostawię je na dłuższy czas "bez opieki" to na głowie powstaje mi pusząca się grzywa :/
używam linię loreal force vector do wlosów uwrazliwionych i matrix sleek look glownie maski (robia mega sprezyste loki ) tylko nie kladziemy na glowkę a jedynie na wlosy polecam do codziennej pielęgnacji szampon dla dzieci lub apteczny (wszystkie sklepowe niszcza wlosy i pozbawiaja je ochronnej warstwy) do tego porzadna odzywka i maska a wloski sa oki oczywiscie czasem jedwab na koncowki ktory moje wlosy doslownie zjadaja no i witaminki dla wlosow i plukanki ziolowe

boje sie ze po encanto jak bede uzywac tylko Hipp'A i odzywki Latte moje wloski nie beda tak ladne jak zwykle atakuje je wielkimi ilosciami wspomagaczy
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:52
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:09   #3322
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

czekaja mnie dzisiaj 2 prostowania keratynowe, ojojoj, jak ja to zrobie?
mialam miec jedna klientkę a jeszcze koleznka sie namyslala.
biore tylko po 70 zl, moglam brac po 80 ale nie wiedzialam ze bedzie tyle chetnych
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:14   #3323
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Tak naprawdę po zabiegu możecie sobie używać co Wam się podoba.
Jedyne ograniczenia to szampon bez SLS, i to, że najlepiej jest używać odżywek z keratyną.
tak, ale niektóre silikony są zmywalne jedynie przez SLS- i taki Babydream czy Hipp sobie z nimi nie poradzi. Ja mam zamiar używać dalej tych wszystkich odzywek i masek, których używałam do tej pory (dodając do nich keratynę hydrolizowaną) i raz na 2 tyg myć szamponem z SLS, żeby zmyć te wszystkie silikony. Nie sądzę, żeby taka ilość szamponu miała jakiś wielki wpływ na keratynę... a przynajmniej mam taką nadzieję
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:49   #3324
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
tak, ale niektóre silikony są zmywalne jedynie przez SLS- i taki Babydream czy Hipp sobie z nimi nie poradzi. Ja mam zamiar używać dalej tych wszystkich odzywek i masek, których używałam do tej pory (dodając do nich keratynę hydrolizowaną) i raz na 2 tyg myć szamponem z SLS, żeby zmyć te wszystkie silikony. Nie sądzę, żeby taka ilość szamponu miała jakiś wielki wpływ na keratynę... a przynajmniej mam taką nadzieję
ja też mam zamiar tak robić po zabiegu, jest problem ze znalezieniem odżywki bez silikonów ;/ a wątpię że moje włosy nie będą potrzebowały odżywek ;]
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:13   #3325
kasiulka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a ile chcialabys za zestaw??? pytanie do aurora18

Edytowane przez kasiulka86
Czas edycji: 2010-08-13 o 10:17
kasiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:25   #3326
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny czy jest tu jakaś wroclawianka która by chciała sobie wzajemnie zrobić keratynę albo która zrobiłaby zabieg za opłatą - jakąś niepowalającą
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:50   #3327
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja we wrześniu już będę we Wrocławiu, więc...
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:55   #3328
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
ja we wrześniu już będę we Wrocławiu, więc...
dopiero ?

kurcze jestem tak wkurzona i zdesperowana że zarazsobie sama zrobię ale chyba pierw obetne sobio o polowe wlosy ebym dala rade hehe.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:30   #3329
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
ja też mam zamiar tak robić po zabiegu, jest problem ze znalezieniem odżywki bez silikonów ;/ a wątpię że moje włosy nie będą potrzebowały odżywek ;]
z odżywek mogę Ci polecić Isana Hair- wygładzającą (dawniej YUNG) do kupienia w rossmanie- ma super skład (bez silikonów), kosztuje grosze, a ładnie pachnie i moje włosy baardzo ją lubią- wygładza, nawilża i odżywia
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:45   #3330
aurora18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kasiulka86 Pokaż wiadomość
a ile chcialabys za zestaw??? pytanie do aurora18
Przykro mi, już ktoś Cię ubiegł.

Dziewczyny, mam pytanie tak na zaś, zanim upłynie przepisowe 14 dni od farby i wreszcie zabiorę się za keratynę; czy prostownica nie ucierpi na tym zabiegu?.. Wystarczy potem zwykłe przetarcie szmatką płytek? Pytanie może wydawać się niemądre, ale po prostu nie wiem, czy kupić nową, stosunkowo tanią prostownicę z odpowiednią temperaturą, czy użyć tej, którą mam.
__________________
– O, Wicia wierzchem jedzie.
– Nie może być, na kocie!?


"You look quite well for a man that's been 'utterly destroyed', Mr. Spock."

aurora18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.