Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 07:49   #3691
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
W watku jest napisane że stosowanie kosmetyków z wymienionymi przezrmnie skł powoduje krotsze utrzymywanie sie zabiegu/keratyny we włosach

I tak jak masz puszace sie włosy to spokojie mozesz zrobić Encanto.


---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Dziewczyny tu wrzucały ostatni jakąś mgiełkę NIVEA na objetość włosów ktora można stosować Ma silikony zmywalne woda z tego co pamietam...kilka postów lub stron wczesniej to było
tak, tylko czy ona utrwali wlosy? mam bardzo ciezkie w kazdym razie, uzylam przed chwila troche lakieru przy nasadzie bo po umyciu znowu byl przyliz. i musialam troche doprostowac wlosy z przodu ale pozatym ok
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:05   #3692
stolaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A myłaś już włosy? Bo ja przed pierwszym mycie a tak jak Ty robiłam wczoraj encanto niby przyliz ale ja zadowolona bo stałam dzis na deszczu robiąc zdjecia, była ulewa a moje włosy proste jak druty zadnego puszczenia, zobaczymy co bedzie po myciu
stolaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:38   #3693
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A skąd my mamy wiedzieć??? Chyba nie ten wątek...pomyliłaś coś...
Mam prośbę, czy mogłabyś przestać panoszyć się w tym wątku? Jak ktoś czyta po kilka, kilkanaście stron dziennie (jak ja), to Twoje tego typu uwagi są naprawdę nagminne i męczące Zapewniam Cię, że bardziej przysłużysz się temu wątkowi nie wypisując tego typu komentarzy. Raz, że również robisz OT, a dwa - niepotrzebnie go wydłużasz (znacznie).

Dzisiaj będę robić prostowanie, więc po skończonym zabiegu dam znać co i jak
Zastanawia mnie tylko jedno. Na początku było wspomniane, aby stosować produkty bez Sodium Chloride. Szampon HIPP, który tak polecacie obok BD, ma go w składzie. Nikt tego nie zauważył? Czy może mi się przyśniło?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2010-08-28 o 11:51
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:24   #3694
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kupilam ten spray z nivei, 19 zl kosztowal :O no trudno

pierwsza fotka- po pierwszym myciu, jak widac idealnie proste nie sa, ale to moze byc wina tego ze na koncu czyli na gornych partiach oszczedzalysmy keratyne zeby starczylo, a starczylo na styk... mam bardzo geste wlosy

druga fotka- takie mniej wiecej mam naturalne

mam naprawde mega przyliz , z przodu wygladam jak zmokniety pies
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-08-28 o 12:27
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:30   #3695
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Chodziłam dziś po deszczu, włosy się nie puszą, nie skręcają.
Ciągle są proste

To chyba najlepiej wydane pieniądze w moim życiu
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:33   #3696
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no ja to samo - to jest plus ale ten przyliz eh mam nadzieje ze to minie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:34   #3697
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Mam prośbę, czy mogłabyś przestać panoszyć się w tym wątku? Jak ktoś czyta po kilka, kilkanaście stron dziennie (jak ja), to Twoje tego typu uwagi są naprawdę nagminne i męczące Zapewniam Cię, że bardziej przysłużysz się temu wątkowi nie wypisując tego typu komentarzy. Raz, że również robisz OT, a dwa - niepotrzebnie go wydłużasz (znacznie).
Na tym forum w podobny sposób inne wizazanki nauczyły mnie zeby tak nie robić...nie offtopować...pisać w odpowiednim watku i uzywać wyszukiwarek forum i wątku...wiec nie bede taka zachłanna i podziele sie tą nauką z wszystkimi ktorzy jeszcze tego nie wiedzą. A twoja uwaga jest zbedna i jesli ci sie nie podoba to nie czytaj...a potem nie marudz ze w watku jest bałagan i nic nie mazna znaleść...

Zeby wcześniejsza wypowiedz była chociaż na temat... jesli nie jest to sie robi bałagan!

I mam nadzieje ze ci cały zabieg wyjdzie ładnie... i ze dzieki porzadkowi na tym watku bylaś w stanie wszystko znaleść bez problemu EOT!


Caramella - masz naprawde grube i geste włosy... ale ładnie wyszedł ci zabieg

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-08-28 o 12:36
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 12:54   #3698
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Caramella śliczne włosy jak ktoś ma takie gęste włosy, nie musi się martwić że zabieg "odejmuje" objętości.

jestem tydzień po zabiegu, po każdym kolejnym myciu włosy wywijają się coraz bardziej ;/ i przetłuszczają się niesamowicie.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:58   #3699
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

heh _paula_20, nie moge sie zgodzic z ta objętością z tyłu może jest ok ale z przodu.... sprobuje zrobic potem zdjecie ukazujace moj przyliz suszenie z glowa na dol nie pomoglo, mam nadzieje ze ten spray z nivei i nawijanie na szczotke (ktora mi sie rozwalila, musze skleic) cos da

prosze, przyliz
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-08-28 o 13:03
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 13:10   #3700
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
heh _paula_20, nie moge sie zgodzic z ta objętością z tyłu może jest ok ale z przodu.... sprobuje zrobic potem zdjecie ukazujace moj przyliz suszenie z glowa na dol nie pomoglo, mam nadzieje ze ten spray z nivei i nawijanie na szczotke (ktora mi sie rozwalila, musze skleic) cos da

prosze, przyliz
Lepiej ze masz gęste i grube...przynajmniej jest z czego odejmować objetość...a nie takie cieniaki jak moje Duzo ale cienkie...ehhh
Po kilku myciach powinno sie unormowac i włosy nie bedą takie oklapniete aaa... i zdaj realcje o tej mgielce NIVEA bo szczerze jestem bardzo ciekawa czy sie sprawdza i nadaja obietosci
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:08   #3701
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jeszcze jakieś 2 tyg temu ta mgiełka Nivei była na promocji w Rossmannie za 7,99zł
pokażę Wam moje włoski - prawie miesiąc po zabiegu. Nadal brak im poprzedniej objetości i tęsknie już za moimi falami no ale przynajmniej mi się nie puszą tak jak wcześniej i ładnie błyszczą
na zdjęciu wysuszone suszarką (bez modelowania szczotką)
ps. przepraszam za zdjęcie w piżamie ale mam dziś dzień lenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00184a.jpg (100,2 KB, 31 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:02
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 14:13   #3702
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwen, mamy chyba ogolnie podobne wlosy

znalazlam przepis na domowy lakier do wlosow, robi sie z cukru i wody, nie wiem czy nie sprobowac
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:23
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:10   #3703
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
Ja mogę z ręką na sercu stwierdzić, że niestety, ale na mnie ten cud nie działa.
Zabieg wykonywałam dwa razy-za pierwszym nie miałam dość dobrej prostownicy i to właśnie wzięłam za przyczynę nieudanego zabiegu, bo wszystko inne było takie jak w instrukcji- przerwy odmierzane z zegarkiem w ręku itd.
A że produktu mi zostało, więc po odczekaniu ok. 3 tygodni zaopatrzyłam się w prostownicę polecaną przez większość dziewczyn z wizazu nagrzewającą się do 230'. Zabieg trwał 7 godzin więc cały dzień zmarnowany.
Ale myślałam, że się opłacało- włosy idealnie prościutkie, tylko trochę przylizane- ale nie jakoś bardzo. Myślałam sobie, że opłacało się wydać to 150 zł (zestaw, prostownica, szampon), bo w końcu spełniło się moje marzenie o prostych włosach.

To wszystko nie trwało jednak długo, bo przed chwilą umyłam głowę i wyglądu moich włosów teraz najchętniej bym nie komentowała...
Są napuszone- jak zawsze, kręcone, albo raczej jakoś dziwnie pofalowane.
Oczywiście-żeby jakoś wyglądać-będę je dalej prostować.
I tu jeden plus- dużo szybciej się prostują, ale przecież taki efekt uzyskałabym jakimś kosmetykiem za 15-a nie 150- zł.
Plusem jest jeszcze to, że w dotyku są bardziej miękkie, ale z wyglądu dużo się nie zmieniły.
Myślę, że nie było warto, trochę żałuję, że się na to zdecydowałam, ale z drugiej strony przynajmniej już wiem, że na moje włosy to nie działa.

I oczywiście popieram którąś z koleżanek wyżej- wstawiajcie zdjęcia po umyciu włosów, żeby kolejne dziewczyny nie napalały się na to, tak jak i ja
Jak widać- nie każdemu się udaje, a jestem pewna, że wszystko było idealnie jak w instrukcji.

I moja prośba do Was- skierowałybyście mnie na jakieś tematy o prostowaniu chemicznym (jak narazie wcale się na tym nie znam, ale myślę, że warto dołożyć trochę kasy i mieć NAPRAWDĘ proste włosy, a nie jakieś 'napuszone coś', co tylko trochę łatwiej niż zwykle się prostuje)

I sorki, że się rozpisałam- nie wiem czy ktoś to wgl przeczyta
jest na wizazu watek o chemicznym prostowaniu ale ostatnio malo osob sie tam wypowiada mi tez encanto nie wyszlo tak jak chcialam i dalej musialam uzywac prostownicy.gdzies na zime zrobie zabieg chemiczny farouk'a
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:37   #3704
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
anwen, mamy chyba ogolnie podobne wlosy

znalazlam przepis na domowy lakier do wlosow, robi sie z cukru i wody, nie wiem czy nie sprobowac
podobne tylko Ty masz ich ze 2 razy więcej
bardzo ładnie Ci wyszło, nawiasem mówiąc
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:39   #3705
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Na tym forum w podobny sposób inne wizazanki nauczyły mnie zeby tak nie robić...nie offtopować...pisać w odpowiednim watku i uzywać wyszukiwarek forum i wątku...wiec nie bede taka zachłanna i podziele sie tą nauką z wszystkimi ktorzy jeszcze tego nie wiedzą. A twoja uwaga jest zbedna i jesli ci sie nie podoba to nie czytaj...a potem nie marudz ze w watku jest bałagan i nic nie mazna znaleść...
Jeśli zależy Ci by ten wątek był czytelny i przejrzysty, to przestań pouczać każdą nową osobę, bo jesteś jedyną tutaj, która to robi (czyżby tylko Tobie przeszkadzały wypowiedzi innych?).
Wypowiadam się po prostu z perspektywy osoby, która czyta ten wątek "na raz", a Twoje pouczenia niepotrzebnie go wydłużają. Zachowaj więc dla siebie zbędne uwagi, a wątek na tym skorzysta (a podobno na tym Ci zależy)

Jestem już po zabiegu. Trwał od 13 do 18, a więc szmat czasu Potwierdzam, że zapach jaki się wytwarza przy suszeniu i prostowaniu włosów może znacznie utrudnić zabieg. Nie miałyśmy maseczek ochronnych, więc ratowałyśmy się od czasu do czasu wyjściem na balkon lub gdziekolwiek byle dalej od łazienki Włosów podczas zabiegu trochę mi wypadło, aczkolwiek nie oceniam, by były to większe ilości niż zazwyczaj.
Za jakiś czas napiszę, jak sprawują się włosy. Na chwilę obecną jestem zadowolona
Pierwsze zdjęcie wklejam abyście mogły zobaczyć strukturę włosów - puszyste, różnej długości i ogólnie niesforne (zdjęcie sprzed roku). Kolejne dwa robiłam sama, więc przepraszam za kiepską jakość. Ostatnie zdjęcie z lampą
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:23   #3706
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Za jakiś czas napiszę, jak sprawują się włosy. Na chwilę obecną jestem zadowolona
Pierwsze zdjęcie wklejam abyście mogły zobaczyć strukturę włosów - puszyste, różnej długości i ogólnie niesforne (zdjęcie sprzed roku). Kolejne dwa robiłam sama, więc przepraszam za kiepską jakość. Ostatnie zdjęcie z lampą
Moim zdaniem pięknie wyglądają po zabiegu! Wcześniej faktycznie napuszone i pojedyncze włoski odstawały i wizualnie też jest ich sporo, ładnie!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:35   #3707
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Lenkapuma...naucz się więc korzystać ze swoich rad... I masz racje niech "nowe osoby" piszą nawet nie na temat, a co tam...bedzie weselej, wolna amerykanka I zapoznaj sie ze skrótem EOT.

A odnośnie włosów to bardzo ładnie wyszły, 3 ostatnie foty, jak z reklamy czy innego photoshopa Mam nadzieje ze dlugo utrzymaja sie takie...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:54   #3708
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja się poskarżę, że zabieg mi kompletnie nie wyszedł Przed myciem było w miarę ok, ale potem włosy coraz bardziej się puszyły, kręciły i w efekcie po tygodniu od zabiegu mam kompletne siano i nie wiadomo co (loki albo fale, ale takie dziwne) na głowie. Może to dlatego, że mam grube włosy? Niedługo znowu zakupię keratynę i spróbuję ponownie
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:34   #3709
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
A ja się poskarżę, że zabieg mi kompletnie nie wyszedł Przed myciem było w miarę ok, ale potem włosy coraz bardziej się puszyły, kręciły i w efekcie po tygodniu od zabiegu mam kompletne siano i nie wiadomo co (loki albo fale, ale takie dziwne) na głowie. Może to dlatego, że mam grube włosy? Niedługo znowu zakupię keratynę i spróbuję ponownie
ja mam to samo, tydzień po zabiegu już prawie nie ma efektu chociaż mam cienkie włosy.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 22:49   #3710
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja dzisiaj robilam zabieg kolezance i efekty powalajace, prosze Was odpowiedzcie mi tylko dlaczego po farbowaniu trzeba odczekac do prostowania dwa tygodnie? rozmawialam o tym z fryzjerka ktora zna ten zabieg i mowi ze odczekac trzeba tylko po chemicznym
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 23:14   #3711
ChudaMaruda
Raczkowanie
 
Avatar ChudaMaruda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 74
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
jeszcze jakieś 2 tyg temu ta mgiełka Nivei była na promocji w Rossmannie za 7,99zł
pokażę Wam moje włoski - prawie miesiąc po zabiegu. Nadal brak im poprzedniej objetości i tęsknie już za moimi falami no ale przynajmniej mi się nie puszą tak jak wcześniej i ładnie błyszczą
na zdjęciu wysuszone suszarką (bez modelowania szczotką)
ps. przepraszam za zdjęcie w piżamie ale mam dziś dzień lenia

jej, ciesz się, a nie mi tu narzekasz
wiesz ile ja bym dała, żeby mi tak zabieg wyszedł
śliczne masz te włoski

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2169652 7]jest na wizazu watek o chemicznym prostowaniu ale ostatnio malo osob sie tam wypowiada mi tez encanto nie wyszlo tak jak chcialam i dalej musialam uzywac prostownicy.gdzies na zime zrobie zabieg chemiczny farouk'a[/QUOTE]

ja się właśnie trochę boję zaryzykować, bo trochę o tym czytałąm i podobno po pierwsze- cena, a po drugie- w większości przypadków wychodzi na głowie efekt 'waty', tzn. włosy są co prawda proste, ale napuszone i matowe.
sama już nie wiem same kłopoty z tymi włosami

W sumie to może po prostu- skoro nic na nie nie działa- to mam zacząć dbać o nie, nie zmieniając ich na siłę
Sama nie wiem, poczekam trochę- niech podrosną trochę (a muszę się pochwalić, że aktualnie mam fale sięgające zapięcia od stanika) i w sumie największy problem mam z nimi podczas wilgoci, bo wtedy się puszą ale może jak będą dłuższe to będą też bardziej obciążone i mniej napuszone sama nie wiem
__________________
30-31-32-33-34-35 -37-38-39-40 cm
włoosy...

Mesz bkim chcesz
ChudaMaruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:35   #3712
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wczoraj uzylam mgielki nivea, nie mialam wilgotnych wlosow, ale moczylam je troche u nasady, pryskalam mgielka i suszylam na okraglej szczotce. podnioslo je ladnie i byly w dotyku jak po lakierze, ale za 3 godziny calkiem oklaply... to moze byc wina moich ciezkich wlosow
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:56   #3713
fundz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kochane gdzie mozna obecnie kupic ten zestaw do prostowania , szukam i szukam i nigdzie nie ma
fundz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:58   #3714
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez fundz Pokaż wiadomość
kochane gdzie mozna obecnie kupic ten zestaw do prostowania , szukam i szukam i nigdzie nie ma
Są organizowane zbiorowe zamówienia, wpisz w wyszukiwarkę ''zamawiamy keratynę'', można też kupić na ebayu (wejdź na ebay.com i wpisz encanto), na allegro też czasami można ''dorwać'' Encanto
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 09:16   #3715
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
jej, ciesz się, a nie mi tu narzekasz
wiesz ile ja bym dała, żeby mi tak zabieg wyszedł
śliczne masz te włoski

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------



ja się właśnie trochę boję zaryzykować, bo trochę o tym czytałąm i podobno po pierwsze- cena, a po drugie- w większości przypadków wychodzi na głowie efekt 'waty', tzn. włosy są co prawda proste, ale napuszone i matowe.
sama już nie wiem same kłopoty z tymi włosami

W sumie to może po prostu- skoro nic na nie nie działa- to mam zacząć dbać o nie, nie zmieniając ich na siłę
Sama nie wiem, poczekam trochę- niech podrosną trochę (a muszę się pochwalić, że aktualnie mam fale sięgające zapięcia od stanika) i w sumie największy problem mam z nimi podczas wilgoci, bo wtedy się puszą ale może jak będą dłuższe to będą też bardziej obciążone i mniej napuszone sama nie wiem
ok już nie marudzę
nie wiem czy znasz już dział na wizażu: Dla Zakręconych, jeśli nie to poczytaj koniecznie- może się okaże, że włosy masz kręcone a nie tylko falowane no i tam dziewczyny piszą jak radzić sobie z puszącymi włosami
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 10:29   #3716
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
jej, ciesz się, a nie mi tu narzekasz
wiesz ile ja bym dała, żeby mi tak zabieg wyszedł
śliczne masz te włoski

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------



ja się właśnie trochę boję zaryzykować, bo trochę o tym czytałąm i podobno po pierwsze- cena, a po drugie- w większości przypadków wychodzi na głowie efekt 'waty', tzn. włosy są co prawda proste, ale napuszone i matowe.
sama już nie wiem same kłopoty z tymi włosami

W sumie to może po prostu- skoro nic na nie nie działa- to mam zacząć dbać o nie, nie zmieniając ich na siłę
Sama nie wiem, poczekam trochę- niech podrosną trochę (a muszę się pochwalić, że aktualnie mam fale sięgające zapięcia od stanika) i w sumie największy problem mam z nimi podczas wilgoci, bo wtedy się puszą ale może jak będą dłuższe to będą też bardziej obciążone i mniej napuszone sama nie wiem
ja nie slyszalam zeby po chemicznym prostowaniu ktos mial "wate" na glowie.chodzi mi oczywiscie o zabiegi farouka i goldwella, bo po takich tanszych to wiadomo ze roznie moze byc.mi encanto znizczylo strasznie koncowki i musialam duzo podciac.zaryzykuje z faroukiem bo to moja ostatnia nadzieja na proste wlosy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 10:36   #3717
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci by ten wątek był czytelny i przejrzysty, to przestań pouczać każdą nową osobę, bo jesteś jedyną tutaj, która to robi (czyżby tylko Tobie przeszkadzały wypowiedzi innych?).
Wypowiadam się po prostu z perspektywy osoby, która czyta ten wątek "na raz", a Twoje pouczenia niepotrzebnie go wydłużają. Zachowaj więc dla siebie zbędne uwagi, a wątek na tym skorzysta (a podobno na tym Ci zależy)
Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość


Jestem już po zabiegu. Trwał od 13 do 18, a więc szmat czasu Potwierdzam, że zapach jaki się wytwarza przy suszeniu i prostowaniu włosów może znacznie utrudnić zabieg. Nie miałyśmy maseczek ochronnych, więc ratowałyśmy się od czasu do czasu wyjściem na balkon lub gdziekolwiek byle dalej od łazienki Włosów podczas zabiegu trochę mi wypadło, aczkolwiek nie oceniam, by były to większe ilości niż zazwyczaj.
Za jakiś czas napiszę, jak sprawują się włosy. Na chwilę obecną jestem zadowolona
Pierwsze zdjęcie wklejam abyście mogły zobaczyć strukturę włosów - puszyste, różnej długości i ogólnie niesforne (zdjęcie sprzed roku). Kolejne dwa robiłam sama, więc przepraszam za kiepską jakość. Ostatnie zdjęcie z lampą

niestety musze przyznac ze mnie tez do troche denerwuje, komentoweanie wszystkiego i nabijanie zbednych postow. czasami lepiej poprostu jakas wypowiedz ominac, szczegolnie pytania po raz setny o cos i zmusic ta osobe do przeczytania jednak tego watku a nie ciagle pisac bylo to juz mowione tyle razy ale i tak wyjasnianie wszystkiego po raz wlasnie setny.
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:41
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 12:46   #3718
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: EFEKTY keratynowego prostowania (zdjęcia)

1 i 2. tuż po zabiegu
3 i 4. miesiąc po zabiegu - wysuszone na szybko suszarką, bez żadnego modelowania
5. włosy przed zabiegiem - lekko falowane, puszące się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0014.jpg (150,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00153a.jpg (214,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00184a.jpg (100,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00138.jpg (146,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28-08-2010.jpg (143,4 KB, 31 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:01
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:56   #3719
odi02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dziewczyny Jestem po moim pierwszym prostowaniu i już po pierwszym myciu.
Strasznie bałam się, że zabieg mi nie wyjdzie, bo po umyciu keratyny włosy były splątane i ciężko było mi je rozczesać. U mojej mamy nie było takiego efektu. Ale zabieg jednak wyszedł! Umyłam włosy i są proste Co do końcówek to wyglądają o niebo lepiej! W ogóle nie widać rozdwojeń Włosy są milsze w dotyku po pierwszym myciu niż po ostatnim prostowaniu. Zabieg trwał ok 5 godzin, lekka męczarnia, ale dałyśmy radę. Jestem super zadowolona. Jeszcze coś, ostatnie prostowanie robiłam prostownicą 200 st., bo padła mi prostownica ale i tak wszystko wyszło Włosy przed miałam bardzo zniszczone od prostowania i rozjaśniania, ciężko było mi je rozczesać jakkolwiek bym sobie pomagała. Teraz jest bajka Życzę Wam powodzenia w Waszym prostowaniu
odi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:57   #3720
dusia8808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Siemka ok 2 mies temu pierwszy raz prostowalam wloski keratyną, ale dla przypomienia.. nie bardzo mi wyszło, ponieważ cos mi sie pomieszalo i prostowalam mokra keratyne na wlosach.. zapomnialam o wysuszeniu heheh efekt byl ale krotkotrwaly.. zreszta tez dlategpo, poniewaz nie stosowalam szamponow jakich zalecacie.. a to dlatego bo tu w uk nie ma takich.. wczoraj drugi raz wyprostowalam wloski, dokladnie tak jak w instrukcji, jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak dlugo teraz kudełki bedą proste i zdrowe szampon baby dream lub hipp przywiezie mi kolezanka ale dopiero we wrzesniu
dusia8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.