Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 20:25   #3721
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam
Czytam ten post od kilku dni. Jestem zapisana na zabieg keratynowy na wtorek do fryzjera bo niestety tutaj nie mam nikogo kto mi by go zrobil, na szczescie duzo nie bedzie mnie kosztowal bo 70e, taka cena bo mieszkam w Irlandii.
Mam tylko zastanawiajace pytanie moja fryzjerka powiedziala ze zabieg ten trwa 2 godz ale czy faktycznie ten zabieg tak szybko da sie wykonac? Jak czytam ten watek i dziewczyny pisza o 5ciu godzinach to zastanawiam sie czy naprawde bede miala ten zabieg o ktory mi chodzi. Tak dla informacji mam wlosy do ramion a salon fryzjerski prowadza polacy.
Teraz drugie pytanie uzywam szamponu i odzywki firmy Tresseme do wlosow blond lub takiego zestawu szampon i odzywka firmy Herbal Essences z wyciagiem z gruszki (kolor rozowy butelki) czy sa to odpowiednie zestawy?
Prosze dziewczyny poradzcie cos...
Jutro postarma sie wstawic fotki obecne moich wlosow a pozniej po zabiegu.
Pozdrawiam
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:54   #3722
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie da się zabiegu wykonać w 2h. Jedną godzinę zajmuje samo czekanie między poszczególnymi etapami.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:46   #3723
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jesli nie da sie tego zabiegu zrobic w 2 godz to powiedzcie mi czy ona moze mi wykonac jakis inny zabieg podobny do keratynowego? Teraz to juz zaczynam sie bac
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:51   #3724
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A może fryzjerka nie wykonuje zabiegu Encanto tylko jakimś innym specyfikiem, który nie wymaga takiego czekania?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:57   #3725
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tzn ze bede musiala sama w domu prostowac te wlosy napewno wiem ze szampon i odzywka nie sa wliczone w cene zabiegu.
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:43   #3726
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Tzn ze bede musiala sama w domu prostowac te wlosy napewno wiem ze szampon i odzywka nie sa wliczone w cene zabiegu.
Ja bym na twoim miejscu dowiedziała sie co fryzjerka zamierza ci zrobic na głowie, z włosami zanim to zrobi... bedziesz mogla sobie poczytac w necie czy warto i czy to ma sens i jakie są opinie.
Bo z twoich wypowiedzi wynika ze sama nie wiesz co masz miec robione z wlosami... byla tu juz jedna dzieczyna z UK co myslala ze miala prostowanie keratynowe ale po opisie chyba dziewczyny doszly ze to niekoniecznie bylo keratynowe prostowanie...
Wypytaj porzadnie fryzjerkę... bo mozesz potem załować tego zabiegu co ci na głowie zrobi.

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-08-30 o 09:59
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:48   #3727
Victoria89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Tzn ze bede musiala sama w domu prostowac te wlosy napewno wiem ze szampon i odzywka nie sa wliczone w cene zabiegu.
Ja mialam robione Brazilian Keratin Treatment w Londynie u fryzjera. Za moje ciekne ale geste wlosy tak do zapiecia stanika zaplacilam 320 funtow. Za szampon i odzywke rowniez musialam zaplacic.
Victoria89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 12:04   #3728
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej
wczoraj robiłam zabieg i dziś rano 1szy raz po myciu włosów nie musiałam W OGÓLE ich układać przy suszeniu do tej pory codziennie rano od ponad 15tu lat, codziennie szczotka, suszarka i od ok. 7 lat prostownica.
mam włosy cienkie, dość gęste; długość ciut za ramiona z grzywką. falujące, a w warunkach wilgotnych skręcające się w okolicach grzywki

zabieg zajął mi trochę ponad 2 godz., ale przy mojito i mężu czas zleciał szybciutko zapach nie był dla mnie aż tak drażniący jak piszecie.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:04   #3729
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zaciekawił mnie ten zabieg może jakieś namiary na dobrego sprzedawcę?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Kurcze nie ma tych zestawów na all??
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:41   #3730
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak przeglądam ten wątek i się zaczełam zastanawiać czy by sobie nie zrobić takiego prostowania moje włosy są naturalnie falowane, ale sama siebie wolę w wersji prostej, także przyznam się, że często modeluję na szczotkę a potem gdzieniegdzie prostownicą ;P
dodaje fotki 1-naturalne (tutaj akurat włosy od strony spodniej bo tancze lol)
2-wyprostowane

czy myslicie, że efekt byłby mniej wiecej jak na tym 2 zdjęciu?? okolo 2 miesięcy się utrzymuje??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:02   #3731
misiunia1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: EFEKTY keratynowego prostowania (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
1 i 2. tuż po zabiegu
3 i 4. miesiąc po zabiegu - wysuszone na szybko suszarką, bez żadnego modelowania
5. włosy przed zabiegiem - lekko falowane, puszące się
Co ja bym oddala zeby miec takie wlosy jak Ty, nawet te 'przed' calym zabiegiem. Jak dla mnie sa super. Moje sa lekko falowane, suche jak sianko (takie juz z natury), czasami sobie wyobrazam jak szybko by splonely po wrzuceniu zapalki, sa tak nieziemsko suche

Wiem, ze niektorym zabieg sie nie udal. Ja postanowilam jednak zaryzykowac (keratyna w drodze). Nie musze miec idealnie prostych wlosow. Marza mi sie takie, ktorych nie bede musiala po umyciu 3 godziny ukladac, naciagac na szczotke i prostowac. Same wiecie jaki to koszmar. nawet jesli efekt utrzyma sie tylko kilka tygodni, jak dla mnie to i tak super.
__________________
Kocham wszystkie psiaki
misiunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 18:08   #3732
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: EFEKTY keratynowego prostowania (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez misiunia1982 Pokaż wiadomość
Co ja bym oddala zeby miec takie wlosy jak Ty, nawet te 'przed' calym zabiegiem. Jak dla mnie sa super. Moje sa lekko falowane, suche jak sianko (takie juz z natury), czasami sobie wyobrazam jak szybko by splonely po wrzuceniu zapalki, sa tak nieziemsko suche

Wiem, ze niektorym zabieg sie nie udal. Ja postanowilam jednak zaryzykowac (keratyna w drodze). Nie musze miec idealnie prostych wlosow. Marza mi sie takie, ktorych nie bede musiala po umyciu 3 godziny ukladac, naciagac na szczotke i prostowac. Same wiecie jaki to koszmar. nawet jesli efekt utrzyma sie tylko kilka tygodni, jak dla mnie to i tak super.
a próbowałaś olei? jak nie to polecam- poczytaj sobie i spróbuj koniecznie- i jakiś masek silnie odżywiających. Nawet nie wiesz jakie miałam sianko zanim zaczęłam o nie tak dbać
Kręcone (falowane) włosy zawsze są bardziej suche niż te proste i trzeba o nie całkiem inaczej/intensywniej dbać.
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:30   #3733
Paulkabe
Raczkowanie
 
Avatar Paulkabe
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Smile Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hey Chciałam się dowiedzieć, czy nie ma żadna troche zbędnej keratyny w domu;> do odsprzedania, bo na allegro nie ma zestawów, a czekam i zamówień na wizażu też brak
Paulkabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:48   #3734
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

właśnie sie dowiedziałam,że ten cudowny preparat zawiera formaldehyd w ilości zakazanej w europie i jest ona rakotwórcza,co teraz? stosować czy nie? że nie nadaję się do włosów europejskich,ze jest dla nich zbyt mocny,nie chcę was zniechęcać bo sama jestem napalona jak nie wiem,ale to wiarygodne zródło,nie wiem co teraz???????????????????? ?????
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:09   #3735
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

denwerka, który preparat? skoro mówisz, że zawiera jakieś niedozwolone substancje mogłabyś podać źródło, linka itp.
Nie wiem po co, bez podania żadnych faktów wzbudzać panikę wśród dziewczyn, które już wykonały zabieg bądź tych które dopiero są przed..

poza tym formaldehyd jest używany jako konserwant w jedzeniu... źródło: wikipedia
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:11
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:13   #3736
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
właśnie sie dowiedziałam,że ten cudowny preparat zawiera formaldehyd w ilości zakazanej w europie i jest ona rakotwórcza,co teraz? stosować czy nie? że nie nadaję się do włosów europejskich,ze jest dla nich zbyt mocny,nie chcę was zniechęcać bo sama jestem napalona jak nie wiem,ale to wiarygodne zródło,nie wiem co teraz???????????????????? ?????
...nie mam pojęcia w jakim stężeniu formaldehyd występuje w Encanto ale faktycznie trzeba przy stosowaniu zachOwac środki ostrożnosći! nie wdychać i nie dotykać goła skórą! ja robiłam ostatnio grzywke i zgubiłam gdzieś rękawiczki to gołymi rękoma robiłam ( bo łatwiej nanieść dokładnie preparat na włosy przejeżdżając palcami po włosach) na drugi dzień miałam podskórne pęcherze z płynem surowiczym na palcach zadnych innych substancji chem nie dotykalam uczulona na nic nie jestem wiec stwierdzam ze to po encanto... więc dziewczynki PAMIĘTAMY O ŚRODKACH OSTROŻNOŚCI! - MASECZKA, REKAWICZKI I WIATRAK
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:19
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:16   #3737
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Było już o tym, że zawiera formaldehyd.

No i wysnuwaliśmy takie wnioski, że pewnie nie spełnia norm europejskich i dlatego nie jest dopuszczony na nasz rynek.

Póki co u nas nikt nie zgłaszał, że mu się coś stało z włosami.

No a co do działania rakotwórczego, o tym też było. Każdy ma tego świadomość. Podobno stężenie jest niewielkie.

Zresztą prawdę mówiąc, wszystko teraz jest rakotwórcze. Chipsy, oleje, azbest, można by wymieniać i wymieniać.
__________________
http://anydalla.blogspot.com

Edytowane przez estre
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:17
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:23   #3738
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie chodzi o to jak kiedyś dziewczyny pisały że po nim mogą wypadać włosy,tylko o to,że jego opary są niebezpieczne,teraz własnie o tym czytam
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:26   #3739
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dlatego uzywa sie wiatraka i maseczek
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 21:27   #3740
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
nie chodzi o to jak kiedyś dziewczyny pisały że po nim mogą wypadać włosy,tylko o to,że jego opary są niebezpieczne,teraz własnie o tym czytam
No właśnie o tym była mowa już.
Przeczytaj cały wątek
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:34   #3741
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moje kochane,ja absolutnie nie chce siać zadnej paniki,sama dostałam preparat w tamtym tygodniu i nie wiem co robić,mam salon fryzjerski i nie chce narażac moioch klientek,jeżeli nie ma atestu to nawet nie mogę i nie mam zamiaru tego przeprowadzać,ale chodzi o moje włosy,ja sie tak baaaaardzo napaliłam,dopuszczalne stężenie jest 0,01 a w encanto jest podobno 0,04

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

pracuję we fryzjerstwie 9 lat i jetem mistrzem w swoim zawodzie,nie chodzi o chwalenie się tylko o to ,że jakąs tam niby wiedzę mam,martwi mnie to ,że przy zabiegu tak mocno łzawią oczy i opary dosyć mocno duszą,oraz to ,że oprócz wiadomości na forum jest tak mało wiadomości na necie o tym produkcie,objawy te świadczą o lekkim podtruciu tą substancj ą,proszę poczytajcie o tej substancji i napiszcie co o tym sądzicie
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:39   #3742
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dopiero od 0,05% należy w ogóle zamieszczać na kosmetykach ostrzeżenie, że produkt zawiera formaldehyd.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

denwerka, ja powiem tak, gdybym była na Twoim miejscu to nie robiłabym u siebie w salonie tych zabiegów.
Nie chodzi już o sam fakt, czy jest rakotwórczy czy nie.
Ale jest to jakby nie było produkt bez atestu UE, gdyby cokolwiek stało się nie tak, klientka miała np. silną alergię na formaldehyd to mogłoby być niewesoło.

Można w ogóle legalnie pracować na takich kosmetykach bez atestu?
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:44   #3743
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Było już o tym, że zawiera formaldehyd.

No i wysnuwaliśmy takie wnioski, że pewnie nie spełnia norm europejskich i dlatego nie jest dopuszczony na nasz rynek.

Póki co u nas nikt nie zgłaszał, że mu się coś stało z włosami.

No a co do działania rakotwórczego, o tym też było. Każdy ma tego świadomość. Podobno stężenie jest niewielkie.

Zresztą prawdę mówiąc, wszystko teraz jest rakotwórcze. Chipsy, oleje, azbest, można by wymieniać i wymieniać.
Po coś te normy europejskie są ESTRE. Piszesz ,że kazdy ma tego świadomosc ,że jest rakotwórczy???? ja,myslę,że nie kazdy ma tego świadomosć!!! stężenie jest 4 razy większe niż dozwolone

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

nie można bez atestu stosować kosmetyków w salonach,ja juz nie wiem co robić? zamówiłam to dla siebie ,ale trochę sie boje o swoje zdrowie bo juz kiedys z ta choroba walczyłam
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:50   #3744
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zgodnie z: Rozporządzeniem Ministra Zdrowia (Dz.U. z 12.07.2002 Nr 105 poz. 934)


P 39 Formaldehyd i paraformaldehyd

Zawartość wolnego formaldehydu nie może przekraczać:

a) 0,2 (z wyjątkiem środków do higieny jamy ustnej)
b) 0,1 (środki do higieny jamy ustnej) w przeliczeniu na wolny formaldehyd

Zabroniony w aerozolach

Każdy kosmetyk zawierający formaldehyd albo substancję, wymienioną w niniejszym załączniku, uwalniającą formaldehyd musi mieć na etykiecie umieszczone ostrzeżenie "zawiera formaldehyd", jeśli stężenie formaldehydu w gotowym produkcie przekracza 0,05%


---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Mnie to wygląda na w miarę bezpieczne stężenie...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Po coś te normy europejskie są ESTRE. Piszesz ,że kazdy ma tego świadomosc ,że jest rakotwórczy???? ja,myslę,że nie kazdy ma tego świadomosć!!! stężenie jest 4 razy większe niż dozwolone

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

nie można bez atestu stosować kosmetyków w salonach,ja juz nie wiem co robić? zamówiłam to dla siebie ,ale trochę sie boje o swoje zdrowie bo juz kiedys z ta choroba walczyłam
Tutaj o tym pisaliśmy, stąd każda raczej powinna mieć tego świadomość.
Apelujemy o przeczytanie wątku.


Decyzji nikt za Ciebie nie podejmie niestety.

W instrukcji wyraźnie napisały dziewczyny, że ze względów bezpieczeństwa zaleca się maskę, rękawiczki oraz wiatrak. Zabieg należy przeprowadzać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:03   #3745
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

przepraszam was bardzo za pomyłkę,nia ma o,o4% tylko 4% czyli o bardzo dużo za dużo

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Produkty o ktorych Pani pisze sa zakazane w Europie i rowniez w Polsce.
Zawieraja one formaldehyd!!!!!! zreszta oficjalnie w opisie na Ebay -do tego sie przyznaja.
Formaldehyd jest w Europie zakazany w wiekszej ilosci niz 0.01%
Ten produkt nie bedzie mial zadnego atestu wymaganego dla stosowania w Polsce.
Sprzedajacy na aukcjach Allegro nie odpowiada za ten produkt....zreszta moze pani sprawdzic ze handluje wszystkim wlacznie z odzieza.
Uzywanie w profesjonalnych salonach takiego produktu naraza Pania na niebezpieczenstwo duzych kar i odszkodowan.
Ten produkt nie nadaje sie na nasze europejskie wlosy !!!! Posiada 4% formaldehydu.
Przestrzegam przed uzywaniem na wlosy Europejskie delikatniejsze niz murzynskie.
Formaldehyd ma elementy rakotworcze!!!. Taką dostałam informację o tym produkcie.nie wiem czy sa to rzeczywiste wiadomości,ale myslę ,ze tak!
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:23   #3746
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
przepraszam was bardzo za pomyłkę,nia ma o,o4% tylko 4% czyli o bardzo dużo za dużo

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Produkty o ktorych Pani pisze sa zakazane w Europie i rowniez w Polsce.
Zawieraja one formaldehyd!!!!!! zreszta oficjalnie w opisie na Ebay -do tego sie przyznaja.
Formaldehyd jest w Europie zakazany w wiekszej ilosci niz 0.01%
Ten produkt nie bedzie mial zadnego atestu wymaganego dla stosowania w Polsce.
Sprzedajacy na aukcjach Allegro nie odpowiada za ten produkt....zreszta moze pani sprawdzic ze handluje wszystkim wlacznie z odzieza.
Uzywanie w profesjonalnych salonach takiego produktu naraza Pania na niebezpieczenstwo duzych kar i odszkodowan.
Ten produkt nie nadaje sie na nasze europejskie wlosy !!!! Posiada 4% formaldehydu.
Przestrzegam przed uzywaniem na wlosy Europejskie delikatniejsze niz murzynskie.
Formaldehyd ma elementy rakotworcze!!!. Taką dostałam informację o tym produkcie.nie wiem czy sa to rzeczywiste wiadomości,ale myslę ,ze tak!

W sumie niegdy sie nieinteresowałam tym...ale jaki specjalista sie na ten temat wypowiedział w powyższym mailu???
A i pół biedy z murzyńskimi włosami... powiedz mi jaka jest różnica pomiedzy włosami białych mieszkanek Europy a wlosami białych mieszkanek USA czy Kanady??? Czy tam sami murzyni mieszkaja i tylko oni robia zabieg...

Ogolnie to nie lubie UE i nie jestem za nią...dużo zabraniaja a nic nie daja w zamian...ehhh Ale to nie jest dyskusja o Uni. Ja uważam że jak coś jest dozwolone w USA to nam tez nie zaszkodzi tylko jest słabo dostępne...
Zresztą sama napisałaś ze szkodliwe są opary przedewszystkim...


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

A jeszcze mi sie przypomnialo robiąc sniadanie... przeciez Encanto nie jest jedyny zabiegiem keratynowym dostepnym na rynku... co z tym normalnie robionymi u nas w salonach tj Coppolla czy Global Keratin??? One tez musza zawierac ten Srodek...toc to konserwant zeby zabieg sie utrzymał dluzej niz kilka dni....
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:11   #3747
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie dostanie sie raka od jednorazowego zabiegu, rakotworcze dlatego ze przy dluzszym kontakcie z dana substancja jest sie bardziej narazonym na raka, a nie ze dziewczyna wyprostowala sobie wlosy i juz ma raka, wystarczy chyba dobrze wentylowane pomieszczenie, a latem nawet mozna zrobic na powietrzu.
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:21   #3748
Paulkabe
Raczkowanie
 
Avatar Paulkabe
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Smile Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

w takim stężeniu nie ma jakiegoś olbrzymiego zagrożenia. Wystarczą rękawiczki, dobra wentylacja i ewentualnie maseczka. Niebezpieczna jest formalina(formaldehyd) w stężeniu powyżej 36%-38%. Teoretycznie w tym stęzeniu jest w rakotwórczej gr.3 ale dowody na rakotwórczość są ograniczone. I jest uznawana bardziej jako toksyczna, żrąca i alergizująca, dlatego przy kontakcie z nią trzeba używać zabiezpieczenia typu maska, rękawice, wentylacja.
Paulkabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:31   #3749
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość

W sumie niegdy sie nieinteresowałam tym...ale jaki specjalista sie na ten temat wypowiedział w powyższym mailu???
A i pół biedy z murzyńskimi włosami... powiedz mi jaka jest różnica pomiedzy włosami białych mieszkanek Europy a wlosami białych mieszkanek USA czy Kanady??? Czy tam sami murzyni mieszkaja i tylko oni robia zabieg...

Ogolnie to nie lubie UE i nie jestem za nią...dużo zabraniaja a nic nie daja w zamian...ehhh Ale to nie jest dyskusja o Uni. Ja uważam że jak coś jest dozwolone w USA to nam tez nie zaszkodzi tylko jest słabo dostępne...
Zresztą sama napisałaś ze szkodliwe są opary przedewszystkim...


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

A jeszcze mi sie przypomnialo robiąc sniadanie... przeciez Encanto nie jest jedyny zabiegiem keratynowym dostepnym na rynku... co z tym normalnie robionymi u nas w salonach tj Coppolla czy Global Keratin??? One tez musza zawierac ten Srodek...toc to konserwant zeby zabieg sie utrzymał dluzej niz kilka dni....

Przestrzegam przed uzywaniem na wlosy Europejskie delikatniejsze niz murzynskie.

jemu chodzilo tylko o ta roznice. nepwno jest jakas roznica w rodzaju wlosow tak samo jak roznimy sie skora. wystarczy spojzec na ich strukture wlosow, sa to maluskie loczki, wlosy sa suche i sztywne.

nie lubisz Uni Europejskiej? dobrze zrozumialam. po pierwsze jak mozna jej nie lubic? mozna jej nie akceptowac. nic nie daja? w moim miescie polowa rzeczy zbudowanych jest za ich pieniadze i polowa firm jakie funkcjonuje jest za ich dotacje. rzeczywiscie nic nie daja.ale masz racje nie o tym watek, jednak musialam to napisac.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:33   #3750
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed uzywaniem na wlosy Europejskie delikatniejsze niz murzynskie.

jemu chodzilo tylko o ta roznice. nepwno jest jakas roznica w rodzaju wlosow tak samo jak roznimy sie skora. wystarczy spojzec na ich strukture wlosow, sa to maluskie loczki, wlosy sa suche i sztywne.

nie lubisz Uni Europejskiej? dobrze zrozumialam. po pierwsze jak mozna jej nie lubic? mozna jej nie akceptowac. nic nie daja? w moim miescie polowa rzeczy zbudowanych jest za ich pieniadze i polowa firm jakie funkcjonuje jest za ich dotacje. rzeczywiscie nic nie daja.ale masz racje nie o tym watek, jednak musialam to napisac.
Hahaha...zyj dalej w błogiej nieśwadomości...i dowiedz sie najpierw jakimi poświeceniami są usłane te DOTACJE!!!! Jakoś Norwegia nie jest w Unii i żyja...nie potrzebuja doacji z Unii...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.