Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 16:52   #61
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
można wiedzieć jaką? ja się dalej nie mogę na nic zdecydować ale mam jesczez trochę czasu
odcinaną pod biustem... czerwoną.... ale mam mieszanie uczucia... krój mój wymarzony ale nie wiem co z kolorem....

zobaczę jak będzie jak już będzie sprowadzona taka jaką chcę bo rozmiar przymierzałam w innym kolorze kolor wybierałam nie patrząc na to że się topię.... i może to też powoduje że tak to odbieram.... może jak już będzie w tym kolorze odpowiedni rozmiar to też inaczej.... sama nie wiem
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-16 o 16:56
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:17   #62
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

jeśli dobrze się czujesz w czerwieni to napewno będzie idealna !
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:21   #63
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
jeśli dobrze się czujesz w czerwieni to napewno będzie idealna !
no właśnie to w ogóle nie mój kolor ;( nie chodzę w takich krzykliwych kolorach... byłam z kilkoma osobami to każdy że pięknie i w ogóle i że ten kolor itd i jakoś mnie to wszystko zaskoczyło.... i dałam się przekonać a teraz nie wiem czy to dobrze...
niby myślałam o czerwonej ale jak ją zamówiłam to nie wiem czy dobrze zrobiłam....


--------------------------------------------
a teraz będzie wesoło bo nie mam pojęcia jaki kolor butów
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-16 o 17:48
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:25   #64
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

hmm a nie możesz jeszcze zmienić zamówienia? oby się okazało że ten kolor będzie Ci psaował.

Pierwsze co to czarne buty mi się kojarzą do czerwonej sukienki :P ale z modą to za wiele wspólnego nie mam więc mogę mieć złe wizje
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:40   #65
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
hmm a nie możesz jeszcze zmienić zamówienia? oby się okazało że ten kolor będzie Ci psaował.

Pierwsze co to czarne buty mi się kojarzą do czerwonej sukienki :P ale z modą to za wiele wspólnego nie mam więc mogę mieć złe wizje
nie wiem czy mogę.... niby przecież myślałam o czerwonej a jak przyszło co do czego to.... ale pocieszam się że jestem przed okresem może dlatego jestem marudna ?

też myślę o czarnych.... ale kwiatki chciałam biało czerwone.... na innym wątku wizażanka napisała że ecru ( czy jak to się pisze.. ) więc może rzeczywiście i wtedy kwiatki w miejsce białych też ecru ?

a jak buty czarne to jaki bukiecik ? heh kto by pomyślał że to tyle kombinowania za dużo rzeczy trzeba dobrać do tego :/
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:55   #66
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

oby to wina okresu :P ja sie ostatnio nauczyłam, że nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji tylko wole się z tym przespać iść obejrzeć jeszcze raz i wtedy zdecydować na spokojnie :P

hmm jeśli dobrać do bukitu to faktycznie fajnie ten ecru będzie wyglądać ale nie umiem sobie tego wyobrazić przy sukience czerwonej ale poszukam w internecie jak taki zestaw wygląda na razie znalazłam czerwoną ze srebrnymi butami do tego wtedy chyba pasowałby bukiet biało-czerwony
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:22   #67
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
oby to wina okresu :P ja sie ostatnio nauczyłam, że nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji tylko wole się z tym przespać iść obejrzeć jeszcze raz i wtedy zdecydować na spokojnie :P
ogólnie sukienka krój itd to taki jak chciałam tylko ten kolor jak się opalę już będę miała dobry rozmiar itd i będę nadal nie zadowolona najwyżej będę myśleć nad inną w końcu to cywilny a ta sukienka się nie zmarnuje
przy białej typowej ślubnej na pewno bym się zastanawiała o wiele dłużej...

a tutaj podjęłam szybką decyzję bo wiem jak ten krój ciężko dostać niby zwykły niby prosty a mało jest sukienek tego typu akurat takich które by na mnie pasowały... wiem bo szukałam takiej na wesele więc jak zobaczyłam krój to wiedziałam że musi być moja
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 20:27   #68
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

no to bardzo dobrze zrobiłaś, ze się na nią zdecydowałaś... trzymam kciuki żeby Ci się podobało a napewno będziesz wyglądać bosko !

ja mam "gorszą" sytuację bo koniecznie chcę typowo ślubną kieckę, takie widzimi się... jeśli kiedyś zdecydujemy się na ślub kościelny to chciałabym iśc w tej samej (ciekawe czy wtedy się w nią zmieszczę )

ehh a nadal nie wiem co z tym urzędem, całe szczęście, że mam jeszcze ponad pół roku na znalezienie odpowiedniego.. teraz tylko z salą musimy się troszkę pośpieszyć a Ty kiedy idziesz ustalać termin? za tydzień już?

tak się zastanawiam czy kierownik USC uznałby prośbę o uroczystość poza USC umotywowaną tym, że chcemy aby ten dzień był wyjątkowy i pragniemy wstąpić w związek małżeński w pięknym, nietypowym miejscu a nie w obskurnym urzędzie
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:53   #69
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
no to bardzo dobrze zrobiłaś, ze się na nią zdecydowałaś... trzymam kciuki żeby Ci się podobało a napewno będziesz wyglądać bosko !

ja mam "gorszą" sytuację bo koniecznie chcę typowo ślubną kieckę, takie widzimi się... jeśli kiedyś zdecydujemy się na ślub kościelny to chciałabym iśc w tej samej (ciekawe czy wtedy się w nią zmieszczę )

ehh a nadal nie wiem co z tym urzędem, całe szczęście, że mam jeszcze ponad pół roku na znalezienie odpowiedniego.. teraz tylko z salą musimy się troszkę pośpieszyć a Ty kiedy idziesz ustalać termin? za tydzień już?

tak się zastanawiam czy kierownik USC uznałby prośbę o uroczystość poza USC umotywowaną tym, że chcemy aby ten dzień był wyjątkowy i pragniemy wstąpić w związek małżeński w pięknym, nietypowym miejscu a nie w obskurnym urzędzie
co do tego boskiego wyglądu to wątpię ale dzięki
no mam nadzieję że za jakiś tydzień, ale nie wiem zobaczymy co życie pokaże...

no możecie umotywować w ten sposób ciekawe czy się obrażą....

---------------------------------------

byłam w salonie.... udało się zatrzymać realizację zamówienia
jak przymierzałam to w grę wszedł jeszcze jeden kolor - ecru i w sumie nie wiem czy nie jest najbardziej bezpieczna skromna i ładna w każdym bądź razie na spokojnie przymierzyłam wszystkie 3 wyszłam na światło dzienne... i panie powiedziały że mogę się zastanowić do poniedziałku wrócić i znów przymierzyć a przez weekend już spokojnie podjąć decyzję która mi się najbardziej podoba.... nawet nie wiedziałam że te Panie mają tyle cierpliwości
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-17 o 11:06
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:42   #70
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

tu super ! widać salon godny polecenia bo to naprawde ważne aby móc przymierzać do woli :P teraz na spokojnie się z tym prześpij
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 14:04   #71
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
tu super ! widać salon godny polecenia bo to naprawde ważne aby móc przymierzać do woli :P teraz na spokojnie się z tym prześpij

a może zamiast typowej sukni ślubnej (oczywiście wiem że jeśli takie Twoje marzenie to warto zrealizować) byłabyś zainteresowana czymś podobnym do mojej (wiadomo o ile krój by Ci pasował itd) po prostu próbuję pomóc bo wiem że czasami zdanie można zmienić ale jeśli się nie chce to nie warto na siłę a może zostaniesz zainspirowana ?
jakbyś chciała zobaczyć tą moją w wersji ecru to podaj maila na priv
Oczywiście jeśli jesteś zainteresowana
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 15:50   #72
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
no właśnie to w ogóle nie mój kolor ;( nie chodzę w takich krzykliwych kolorach... byłam z kilkoma osobami to każdy że pięknie i w ogóle i że ten kolor itd i jakoś mnie to wszystko zaskoczyło.... i dałam się przekonać a teraz nie wiem czy to dobrze...
niby myślałam o czerwonej ale jak ją zamówiłam to nie wiem czy dobrze zrobiłam....


--------------------------------------------
a teraz będzie wesoło bo nie mam pojęcia jaki kolor butów
ja bym widzała złote delikatne sandałki i ogolnie złote dodatki, czarne buty są dosyc cięzkie do czerwonej sukienki
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:36   #73
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja bym widzała złote delikatne sandałki i ogolnie złote dodatki, czarne buty są dosyc cięzkie do czerwonej sukienki
wiem mieszam kręcę itd, ale zdecydowałam się na ecru.... chyba najbardziej pasuje do okazji i jest najmniej "krzykliwa" a że ja zawsze ubieram się w stonowane kolory to w tej czuję się najbardziej jak ja
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:24   #74
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

bardzo ładna sukienka niestety do mojej figury raczej pasować nie będzie ale Tobie gratuluje wyboru
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:51   #75
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Witam,
my też planujemy ślub cywilny 15 stycznia 20011. A po ślubie wesele na ok 60 osób oczywiście z orkiestra . Sama się przekonałam że w nie wszystkich urzędach udzielają śluby cywilne w soboty. Dlatego bierzemy ślub w urzędzie w Warszawie a wesele mamy w Wołominie. Co do kreacji to właśnie rozważam czy chce suknie ślubną (podobają mi się w stylu empir czy rzymskiej) choć myślę nad wizytową ale w kolorze białej czy ekru.
Angel_00 czy mogę prosić o zdjęcie twojej sukienki na meila koniec83@interia.pl z góry dziękuje
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:58   #76
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
bardzo ładna sukienka niestety do mojej figury raczej pasować nie będzie ale Tobie gratuluje wyboru
Dziękuję to był mój wymarzony krój aby była lekka i zwiewna
a przymierzałaś ? może nie będzie tak źle
ja już po sobie wiem że trzeba przymierzać i przymierzać nawet jak coś się nie podoba na wieszaku bądź manekinie... i tu nie chodzi tylko o sukienki ale o zwykłe ubranka też jak to powiedziała moja znajoma przymierzanie nic nie kosztuje
ale wiadomo każdy ma swój gust i jak już się przekonałam nie ma co się poddawać presji otoczenia ( mówię o tej nieszczęsnej czerwieni )

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Witam,
Angel_00 czy mogę prosić o zdjęcie twojej sukienki na meila koniec83@interia.pl z góry dziękuje
poszło jakoś kiepska bo telefonem więc proszę o wybaczenie
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-18 o 10:59
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:14   #77
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

poszło jakoś kiepska bo telefonem więc proszę o wybaczenie [/QUOTE]

Dziękuje za fotkę Bardzo ładna sukienka mogłabym mieć i ja taka tylko że długa bo na co dzień noszę krótkie więc na ślub chce długa. Ale jak już coś znajdę co mi się podoba to cena mnie przeraża
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:19   #78
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Dziękuje za fotkę Bardzo ładna sukienka mogłabym mieć i ja taka tylko że długa bo na co dzień noszę krótkie więc na ślub chce długa. Ale jak już coś znajdę co mi się podoba to cena mnie przeraża
Dziękuję.... ja jestem baardzo drobna i w długich tego kroju po prostu ginę
poza tym skoro miała być bardzo zwiewna to musiała być krótka mi sięga za kolana więc jest ok jeśli chodzi o Urząd nie będzie za krótka
co do niej mam mieszane "uczucia cenowe" ale ciężko mi było taką znaleźć więc już na cenę nie patrzyłam
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:51   #79
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
jak to powiedziała moja znajoma przymierzanie nic nie kosztuje
ale wiadomo każdy ma swój gust i jak już się przekonałam nie ma co się poddawać presji otoczenia ( mówię o tej nieszczęsnej czerwieni )
wiadomo będę mierzyć do bólu aż znajdę tą wymarzoną

a mi wsłaśnie otoczenie "wmawia" że taka typowo ślybna to nie wypada.. a ja zawsze o takiej marzyłam... wiadomo zrobie jak będę chciała ale kto wie może jesczez zdanie zmienie :P
inna sytuacja byłaby gdybym była pewna, że za rok-dwa-pięć będzie ślub kościelny bo wtedy na ten drugie miałabym wymarzoną keickę, ale ponieważ teraz jesteśmy tylko za ślubem cywilnym to nie wiem czy kiedyś zmienimy zdanie co do kościelnego więc najpierw poszukam typowo ślubnej :P
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 11:52   #80
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Dziękuję.... ja jestem baardzo drobna i w długich tego kroju po prostu ginę
poza tym skoro miała być bardzo zwiewna to musiała być krótka mi sięga za kolana więc jest ok jeśli chodzi o Urząd nie będzie za krótka
co do niej mam mieszane "uczucia cenowe" ale ciężko mi było taką znaleźć więc już na cenę nie patrzyłam

ja pewnie jak znajdę taką która mnie zachwyci też pewnie nie będę tak bardzo zwracała uwagi na cenę ale wiem że pewnej granicy cenowej nie przekroczę (już ze mnie taka sknera)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:39   #81
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

no moja kosztowała 600 zł nie wiem czy to dużo czy mało... Wydaje mi się że po środku ale nie jestem obiektywna bo to moja wymarzona
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:47   #82
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

a co kieruje tym, ze najpierw bierzecie śluby cywilne a za kilka miesięcy koscielne?
a można cywilny bez świadków?tylko "para młoda"?
kiedys tez zagoszczę w tym wątku, bo o koscielnym nie ma mowy a cywilny to i tak po najniższej linii oporu jak juz-my, rodzice i brat z żoną
ale to za parę lat, bo mimo wieku nie mam jakiegoś parcia na obrączki
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:52   #83
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
a co kieruje tym, ze najpierw bierzecie śluby cywilne a za kilka miesięcy koscielne?
a można cywilny bez świadków?tylko "para młoda"?
kiedys tez zagoszczę w tym wątku, bo o koscielnym nie ma mowy a cywilny to i tak po najniższej linii oporu jak juz-my, rodzice i brat z żoną
ale to za parę lat, bo mimo wieku nie mam jakiegoś parcia na obrączki
ja nie biorę za kilka miesięcy kościelnego nie wiem czy w ogóle kiedyś wezmę
Wydaje mi się że świadkowie muszą być ale mogą być nimi chyba np rodzice rodzeństwo ? Po prostu musi być chyba ktoś kto się podpisze obok młodych ale tylko tak mi się wydaje nie jestem pewna
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:45   #84
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
no moja kosztowała 600 zł nie wiem czy to dużo czy mało... Wydaje mi się że po środku ale nie jestem obiektywna bo to moja wymarzona
wydaje mi się, że troszkę dużo sobie zażyczyli

a jeśli chodzi o świadków to napewno muszą być, ale mogą to być nawet osoby z ulicy, które po prostu wezmą udział w tej ceremoni i podpiszą się na dokumencie
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:49   #85
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że troszkę dużo sobie zażyczyli

a jeśli chodzi o świadków to napewno muszą być, ale mogą to być nawet osoby z ulicy, które po prostu wezmą udział w tej ceremoni i podpiszą się na dokumencie
chciałam przeznaczyć do 500 zł a jak znalazłam tą to stwierdziłam że już te 100 zł różnicy mi nie zrobi za to moje kochanie jak potem mu mówiłam to stwierdził że jakoś mało za sukienkę ślubną i bądź tu człowieku mądry

a o jakich fryzurkach myślicie ? bo powiem szczerze że ja mam duży problem
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-18 o 18:39
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:19   #86
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

bardzo podobają mi się rozpuszczone loki ale ponieważ moje włosy są dość trudne to pozostane przy czymś takim, tylko że z jakimiś kwiatkami lub innymi białymi ozdobami bo mam cimne włosy

Edytowane przez potterka
Czas edycji: 2010-04-18 o 19:46
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:56   #87
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

hmm ja myślę nad czymś żeby włosy z przody były rozpuszczone.... z tyłu mogą być upięte.... mam włosy do ramion więc chyba ciężko coś będzie mi znaleźć.... aha i jeden kwiatek z ramiączka od sukienki (bo będzie mała modyfikacja zostaną tylko z przodu a z tyłu będą usunięte ) chciałabym mieć wpięty gdzieś z boku
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:28   #88
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

to może coś takiego? hmm tak, żeby z przodu były typowo rozpuszczone a tyłu spięt to chyba ciężko będzie :P

ja wczoraj zaczełam poszukiwania z djem-wodzirejem i niestety chyba zostaniemy przy sprzęcie domowym/restauracyjnym :/ za djowanie w godz 16-24 życzą sobie 1500 zł to ile za całą noc? eh zła jestem bo muzyke mogę sobie puścić z komputera ale kurcze ktoś musiałby trochę rozruszać gości
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:49   #89
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

najbardziej coś na styl tej pierwszej tylko więcej zostawione no i mam krótsze włosy jak będę w domku to wstawię taką jak mi się podoba
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:27   #90
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Jak ja bym chciała znaleść taką sukienkę ślubną w której się zakocham za 600 zł. Na razie wszystkie które patrzyłam i mi się podobały to cena od 1800 zł a tyle to za sukienkę na jedną noc nie dam.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 09:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.