Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 18:19   #3391
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Musieliby miec Strawberry Poland a w KRS nie figuruja. Bo polski podatek VAT musieliby do Polski odprowadzac i wtedy UC juz nie ingeruja, przynajmniej ja tak mam. Moja firma jest z USA a zarejestrowana jako Poland w Warszawie, z siedzibą w Londynie, a towar dostaje z Monachium bo tam sa magazyny na Europe. I żadne Vat mi nikt nie liczy bo płace juz go w towarze i firma rozlicza z Urzędami polskimi sama. na fakturze zakupu mam wyszczególniona wartość netto towaru podatek Vat i brutto oraz transport. Ot wsio.
Acha
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:30   #3392
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, to można w końcu płacić w złotówkach na tym paypalu czy Zenek zablokowal na amen?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:36   #3393
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
SE to Szwecja chyba
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To na pewno Szwecja - perfumowe paczki z tru takie miały numery
Właśnie tak.
Przed zmianami przesyłka była u mnie już po trzech dniach od zamówienia, a teraz mija tydzień i
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:08   #3394
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19977121]Nie mowilam o Tobie Redziku. Po prostu czasami Tru robi niewyobrazalne problemy, potem jest narzekaniem a zwienczeniem narzekania sa kolejne zakupy .[/QUOTE]



A to Ty nie wiesz, że kobieta zmienną jest?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Składałaś to zamówienie po tych zmianach, które wprowadzili w ubiegłym tygodniu ? Jakie masz ostatnie dwie litery w numerze nadania przesyłki, dalej to jest HK ?
Ja też mam SE jako ostatnie dwie litery numeru nadania . Dodatkowo widać, że zmienił się dostawca paczek: PL/NL NonDG. Ciekawa jestem bardzo co oni nakombinowali tym razem...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To na pewno Szwecja - perfumowe paczki z tru takie miały numery
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Właśnie tak.
Przed zmianami przesyłka była u mnie już po trzech dniach od zamówienia, a teraz mija tydzień i
Niby powinno być szybciej a w rzeczywistości nawet to nam zepsuli...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:46   #3395
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Niby powinno być szybciej a w rzeczywistości nawet to nam zepsuli...
Właśnie, a zakupy kosmetyków powinny być przecież przyjemnością.

Płakać za Tru nie będę i tak większość kupowałam w S. (lubię mieć natychmiast) lub za granicą. Zapasów też mam tyle, że zasęp wizażystek miałby z czego korzystać. Jak się coś interesującego (np. niedostępnego w Europie), to pewnie kupię, ale parcia nie mam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:31   #3396
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Hej
Padam na twarz po ostatnim tygodniu
Jednak na bieżąco czytam wątek i śledzę te cyrki z jednym, drugim a może i wkrótce dzisiątym vatem
I jeszcze te problemy z płatnościami, nieodpisywanie na maile
Dla mnie niestety Truskawa się skończyła, skoro moje pieniądze im śmierdzą to pójdę z nimi gdzie indziej
Muszę się pochwalić że nic nie kupiłam ani z promocji bez opakowań (a kusił balsam Clarinsa jako że ja maniaczka balsamowa jestem ) ani z dzisiejszej "cudownej purchawkowej"promocji
Generalnie to stwierdziłam że nic mi na dobrą sprawę nie potrzeba, obkupiłam się w ciągu 2 lat na TRu a teraz sa jeszcze inne sklepy - BB, ACW czy nawet ostatecznie allegro

Jestem tylko ciekawa co tak naprawdę spowodowało te zmiany na Truskawce Ale tego to się chyba nigdy nie dowiemy a fakty są takie jakie sa - drożyzna, starocie, tu i ówdzie podróbki, niekumate Zenki.
Nie wróżę Truskawce świetlanej przysżłości, baa nie wróże im już w tej chwili żadnej przyszłości
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:03   #3397
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, jeżeli macie ochotę na zakupy na Tru to lepiej się wstrzymajcie.
Właśnie poczytałam ostatnie wypowiedzi na facebooku. Tak źle to jeszcze nie było. Coś się dzieje z tą firmą.
Ludzie nawet używają przekleńst.:"That is fucking BULLSHIT and you know it!!!! Those products smelled really funny and almost DAMAGED my hair completely."

Wszyscy narzekaja na obsługę i jakość kosmetyków. O podróbach nawet nie wspomnę.
pocztajcie jeszcze ostatnie opinie:
http://www10.shopping.com/xMR-null~MRD-9365~S-1
Kosmetyki przychodzą stare i używane! a Tru nie zwraca kasy.
Według mnie szkoda pieniedzy i nerwów.
__________________
http://instagram.com/yyaponka
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 07:53   #3398
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mi przysłali meila z przypomnieniem o płatności (jeszcze nie zapłaciłam za krem Clarinsa).A wnim na dole napisane,że UC może mi naliczyć vat,oni go zwrócą,ale jest to tylko ich dobra wla a nie obowiązek.To jak to jest z tym vatem znowu
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:57   #3399
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja zracjonalizowałam swoje wczorajsze potrzebu i pozostaje przy NIE - KUPOWANIU
liner jak sie skończy kupie sobie na awc
a paletkę scota to właściwie chciałam dla samego posiadania... więc mieć nie musze skoro 1. drogo 2. lecą sobie w kulki

tylko niech sephora da 20% bo ja MUSZE coś sobie kupić tak ogólnie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:58   #3400
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja tez chce znizke do seph, dw mi sie konczy caly rok mi przysylali namietnie, a jak potrzebuje, to nic sie nie dzieje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:19   #3401
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez chce znizke do seph, dw mi sie konczy caly rok mi przysylali namietnie, a jak potrzebuje, to nic sie nie dzieje
Ja też czekam i czekam, bo mam potrzeby, a tu kurde cisza

Ale wyżej dotakam napisała:
Cytat:
Ja właśnie dzisiaj dostałam pocztą kupon na dni VIP - 20% na cały asortyment od 17 do 27 czerwca.
więc może jednak dni VIP się w końcu szykują... Jeśli faktycznie są, to nie ma znaczenia, czy się dostało kupon/smsa, czy nie -- ja w każdym bądź razie nigdy nic nie pokazywałam i regularnie korzystam ze zniżek wtedy, gdy akurat nie dostaję smsów.

A co do Truskawki: w pewien sposób znajduję pocieszenie w tym, że wszystkich klientów zaczęli z buta traktować, a nie tylko nas. Zobaczymy, czy im ta rewolucja nie wyjdzie bokiem. Jakoś nie potrafię uwierzyć, że wolą sprzedawać mniej, ale drożej niż kilka razy więcej, ale taniej. Podstawy ekonomii się kłaniają Mam wrażenie, że im na mózg padło i sobie umyślili, że jak wywindują marże, to staną się luksusowym sklepem z kosmetykami z wyższej półki... tyle, że taki sklep nikomu nie jest potrzebny, skoro można sobie zawsze pójść do stacjonarnej perfumerii i jeszcze mieć powiew wielkiego świata
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 08:24   #3402
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez chce znizke do seph, dw mi sie konczy caly rok mi przysylali namietnie, a jak potrzebuje, to nic sie nie dzieje

Iliosku tylko, że S. nie ma Dw sand a wiem, że Ty takiego używasz. Ja też jestem skazana na truskawkę w tym względzie . Na szczęście mam jeden nowiutki schowany na czarna godzinę (kupiony za 94zł!!!!)
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:43   #3403
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny chyba sobie strzelę w łeb Wczoraj pisali do mnie z tru, że nie mogą ruszyć z realizacją zamówienia, bo założyłam roszczenie. Napisałąm im, żeby sprawdzili bo już jest zamknięta. Myślałam, że może to trochę potrwa zanim zobaczą, ale dzisiaj rano otwieram skrzynkę i Nie ma SS, a status na ich stronie ani drgnął
Normalnie chyba zadzwonię do nich
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:43   #3404
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19979656]Maj, ja Ci moge odebrac Absoluty jesli chcesz .[/QUOTE]
baaaardzo dziekuję, Jamesiku, za propozycję:ro za:ale już obgadałam sprawę z Mamą

Chyba wpisze też na facebooku co o nich myslę (nie mam konta co prawda ale mnie korci strasznie), i że mam dla nich wspaniałą wiadomość a mianowicie nie ma czegoś takiego jak VAT naliczany w HK i że już spokojnie go mogą odjąć od cen

Gdzie są wspaniałe czasy Kotki Wong
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:47   #3405
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Właśnie dostałam szybką odpowiedź z tru na mojego dzisiejszego maila, coś takiego:
We are delighted to inform you that your payment has been received and approved. We will process your order immediately and an update with shipping information for your order will be sent once your order has been shipped.

Czy mogę mieć jakąś nadzieję ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:48   #3406
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
więc może jednak dni VIP się w końcu szykują... Jeśli faktycznie są, to nie ma znaczenia, czy się dostało kupon/smsa, czy nie -- ja w każdym bądź razie nigdy nic nie pokazywałam i regularnie korzystam ze zniżek wtedy, gdy akurat nie dostaję smsów.

A co do Truskawki: w pewien sposób znajduję pocieszenie w tym, że wszystkich klientów zaczęli z buta traktować, a nie tylko nas. Zobaczymy, czy im ta rewolucja nie wyjdzie bokiem. Jakoś nie potrafię uwierzyć, że wolą sprzedawać mniej, ale drożej niż kilka razy więcej, ale taniej. Podstawy ekonomii się kłaniają Mam wrażenie, że im na mózg padło i sobie umyślili, że jak wywindują marże, to staną się luksusowym sklepem z kosmetykami z wyższej półki... tyle, że taki sklep nikomu nie jest potrzebny, skoro można sobie zawsze pójść do stacjonarnej perfumerii i jeszcze mieć powiew wielkiego świata
właśnie się zastanawiam jakie będą warunki tej zniżki teraz, pamiętam jak mnie babka wypytywała o smsa na -30% zniżkę między świętami a Sylwestrem - dosłownie nie chciała mi naliczyć upustu ale zawezwałam kierowniczkę i okazało się, że oczywiści żadnych smsów w tej promocji nie potrzeba. A teraz co - nadesłali papierowy kupon?

Strzelą sobie w stopę jak nic. Wygląda mi to na jakąś kompletną zmianę strategii, jakby ktoś pazerny się dobrał do truskawy i chciała robić kokosy. Może zmieniły się tam układy własnościowe?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba sobie strzelę w łeb Wczoraj pisali do mnie z tru, że nie mogą ruszyć z realizacją zamówienia, bo założyłam roszczenie. Napisałąm im, żeby sprawdzili bo już jest zamknięta. Myślałam, że może to trochę potrwa zanim zobaczą, ale dzisiaj rano otwieram skrzynkę i Nie ma SS, a status na ich stronie ani drgnął
Normalnie chyba zadzwonię do nich
Mariola, nie wiem co Ci powiedzieć, oprócz tego, że mają nas ewidentnie w dupie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:59   #3407
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ale jak to tak można z ludzi głupków robić...to już jest po prostu chamstwo.
Pieprzą coś o jakimś vacie, bzdury wymyślają, kłamią i mają wszystko w doopie
Moze koniecznie chcą zbankrutować i odejść w niesławie. To proszę bardzo

A używane kosmetyki przychodziły czasem, w wymęczonych pudełkach, pokruszone czy stare. Nihil novi sub sole więc niech się tam aż tak nie podniecają na tym całym facebooku - był czas przywyknąć I kasę też nie zawsze chętnie oddawali, zależało to od tego jak im aktualnie czapa stała i na kogo z obsługi sie trafiło.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wygląda mi to na jakąś kompletną zmianę strategii, jakby ktoś pazerny się dobrał do truskawy i chciała robić kokosy. Może zmieniły się tam układy własnościowe?
No to radykalna zmiana frontu, nie da się ukryć. Może z tych powodów, o których mówisz.
Ktoś tam te decyzje podjął...Nie mogę tego pojąć...mieć oddanych klientów, którzy zostawiają regularnie pieniądze, nakręcają obrót, robią reklamę i co ? Tak po prostu z tego zrezygnować ?
No chyba, ze ludzie dalej tam kupują jak szaleni, moze to jakaś sekta jest
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:03   #3408
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mariola, nie wiem co Ci powiedzieć, oprócz tego, że mają nas ewidentnie w dupie
To chyba za mało powiedziane, bo właśnie jakiś inny gnom przysłał mi kolejnego maila o takirj treści:

Unfortunately we are unable to locate your payment, can you please send us a copy of the confirmation email you received from Paypal?

__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:06   #3409
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To chyba za mało powiedziane, bo właśnie jakiś inny gnom przysłał mi kolejnego maila o takirj treści:

Unfortunately we are unable to locate your payment, can you please send us a copy of the confirmation email you received from Paypal?

chyba robią sobie jakieś żarty?
Wysyłaj im co parę minut maila z IP transakcji i wszeklimi danymi, może ktoś w końcu zaskoczy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 09:24   #3410
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
chyba robią sobie jakieś żarty?
Wysyłaj im co parę minut maila z IP transakcji i wszeklimi danymi, może ktoś w końcu zaskoczy
Robiłam tak kilka dni temu i wtedy w ogóle mnie olali
Najśmieszniejsze jest to, że najpierw proszą, żeby zamknąć spór, bo paypal zablokował im kasę ode mnie. Zamknęłam spór, to piszą, że dostali kasę i rozpoczną realizację, by chwilę potem przysłać kolejnego maila, że nie widzą mojej płatności i przesłać im maila potwierdzającego płatność z paypala

Zauważyłam, że teraz w ogóle nie odpisuje ani Teresa, ani Zenek, ani Kitty Może oni odeszli, a ta załoga jest do dupy
Chyba niepotrzebnie zamknęłam spór
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:46   #3411
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Robiłam tak kilka dni temu i wtedy w ogóle mnie olali
ale historia, Marioluzupełnie nie wiem jak Ci pomóc w takim razie, niepoważni są
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:48   #3412
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam jakie będą warunki tej zniżki teraz, pamiętam jak mnie babka wypytywała o smsa na -30% zniżkę między świętami a Sylwestrem - dosłownie nie chciała mi naliczyć upustu ale zawezwałam kierowniczkę i okazało się, że oczywiści żadnych smsów w tej promocji nie potrzeba. A teraz co - nadesłali papierowy kupon?
Chyba już przy ostatnich dniach VIP było tak, że parę osób dostało kupony papierowe, parę smsy, a część nic. Natomiast z mojego doświadczenia wynika, że wszystko zależy od pewności siebie i przekonania, że dni VIP się należą Ja akurat chyba zawsze działam na opak, kiedyś dostawałam te smsy co rusz, a nie korzystałam, teraz dostaję w kratkę, a najczęściej korzystam, jak ich nie dostaję. Po prostu wchodzę, upewniam się w kasie/u sprzedawcy, że dni VIP są i kupuję. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś dyskutował, kazał mi coś pokazywać albo robił problemy. Jakby tak było -- proste, nie kupuję, wychodzę. Przecież sprzedawcy też są płaceni od obrotów, nie w ich interesie jest zniechęcanie klienta...

Mariola, na Twoim miejscu nie robiłabym teraz NIC, daj im chwilę. Jak ich zasypujesz mailami w kółko, to odpowiadają Ci różne osoby i niepotrzebnie się angażujesz w dyskusję, do której dołączają się kolejne. Dostałaś maila, w którym pisze, że wysyłają, daj im 48h i poczekaj na SS. Niewykluczone, że Twoje zamówienie nie jest zrealizowane właśnie przez to, że zasypując ich mailami i korespondując z kilkoma osobami naraz (przez translator na dodatek) transakcja nie zostaje zamknięta, bo ciągle ma status "w trakcie sporu" czy coś w tym stylu. Cierpliwości, choć wiem, że trudno się do tego zmusić, widząc takie podejście do klienta.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:02   #3413
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale historia, Marioluzupełnie nie wiem jak Ci pomóc w takim razie, niepoważni są
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Mariola, na Twoim miejscu nie robiłabym teraz NIC, daj im chwilę. Jak ich zasypujesz mailami w kółko, to odpowiadają Ci różne osoby i niepotrzebnie się angażujesz w dyskusję, do której dołączają się kolejne. Dostałaś maila, w którym pisze, że wysyłają, daj im 48h i poczekaj na SS. Niewykluczone, że Twoje zamówienie nie jest zrealizowane właśnie przez to, że zasypując ich mailami i korespondując z kilkoma osobami naraz (przez translator na dodatek) transakcja nie zostaje zamknięta, bo ciągle ma status "w trakcie sporu" czy coś w tym stylu. Cierpliwości, choć wiem, że trudno się do tego zmusić, widząc takie podejście do klienta.
Tak myślę, ze chyba do ua sobie odpuszczę
Spór te gnomy widzą, że jest zamknięty w paypalu
Przed chwilą jeszcze odpisał Jerry:
I have already instructed our order processing team to look for the payment for your order. Once payment is confirmed to have been received, we will process your order without delay.

Zobaczę co zrobią z tym do jutra
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:35   #3414
magixxx
Zadomowienie
 
Avatar magixxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 058
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Właśnie dostałam 2 paczki, bez postoju w UC Czekałam ok. tygodnia, szły przez Szwecję. Na pierwszy rzut oka wydaje sie, że wszystkie kosmetyki są ok, później sprawdzę daty

Absoluty pięknie pachną
magixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:20   #3415
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez magixxx Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam 2 paczki, bez postoju w UC Czekałam ok. tygodnia, szły przez Szwecję. Na pierwszy rzut oka wydaje sie, że wszystkie kosmetyki są ok, później sprawdzę daty

Absoluty pięknie pachną
Szczęściara
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:57   #3416
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Może VAT spadł


Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a te podkłady w kompakcie Clarins warte coś??? To chyba jakieś staruszki...
dołączam sie do pytania
i jak kolory?

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dziewczyny
jakbyście miały jakiegoś cynka o 20% w sephorze w poznaniu to prosze mi pisać - pilnie musze kupić 2 podkłady i puder
i czekam niecierpliwie bo przy tej kwocie 20% to jednak sporo....
na tru niestety drożej niż w sehorze
ja tez musze uzupełnic zbiory i waham sie czy na TRU nie kliknąć ;(

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
lub też będą udawać głupków, taka taktyka na zmęczenie klienta.
nic nie kupuję, nic nie kupuję
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
a ... jakos teraz maty wole
i te asbsoluty bedę miec jako rozświetlacz

nie nawet jakby za 3 dychy byl to nie klikam
silne baby!

Cytat:
Napisane przez dotakam Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj dostałam pocztą kupon na dni VIP - 20% na cały asortyment od 17 do 27 czerwca. Mieszkam we Wrocławiu, ale nic tu nie napisano, że to coś związanego z konkretnym miastem, więc może na całą Polskę rozsyłają jednocześnie.
a dni VIP kogo dotyczą? jakich klientek?
bo ja dopiero jestem po pierwszych zakupach w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez chce znizke do seph, dw mi sie konczy caly rok mi przysylali namietnie, a jak potrzebuje, to nic sie nie dzieje
albo douglas niech zrobi ;(
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:02   #3417
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nic mnie nie kusi, niczego nie chcę - obrażam się na truskawę i kupować nie będę. O!

swoją drogą zastanawia mnie czy oni jakiegoś eksperymentu nie robią - coś z gatunku: "ile czasu potrzeba, żeby wielka, wspaniała firma pokazywana w australijskiej telewizji zbankrutowała" Fascynujące
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:03   #3418
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja zracjonalizowałam swoje wczorajsze potrzebu i pozostaje przy NIE - KUPOWANIU
liner jak sie skończy kupie sobie na awc
no właśnie ja też myślę o tym linerze, ale na ACW zlikwidowali tanią wysyłkę do Polski i teraz najtańsza to 15$ i wtedy liner wychodzi za 28$
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:11   #3419
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no właśnie ja też myślę o tym linerze, ale na ACW zlikwidowali tanią wysyłkę do Polski i teraz najtańsza to 15$ i wtedy liner wychodzi za 28$
no ale pewnie będą jakieś wspólne zakupy za jakiś czasak sie pocieszam ... bo ten liner jest świetny, naprawde, w sumie mój jeszcze maluje - dlatego sobie zracjonalizowałam i stwierdziłam że nie klikam na zapas
najwyżej na all kupie ( widziałam że ktoś testery sprzedaje)
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:42   #3420
magixxx
Zadomowienie
 
Avatar magixxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 058
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szczęściara



W końcu im sie rozjasni w tych mózdżkach i przyślą Twoją




Nie moge odczytac 3 kodów, ale Absoluty chyba nie mogą być stare
L1 Shiseido nie potrafię, błyszczyk Lancome podobnie.
Cienie klinikowe z 2009 i 2006.
magixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.