Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 06:16   #331
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

łoooo, ja tez chce zeby wybielic sobie a u nas normalnie w aptekach tego nie ma? bo ja nieebayowa
a uzywala ktoras tych plastrow takich blend-a-med?

co do wosku to ja planuje sie przejsc na bikini i pachy tylko nie moge sie zebrac jakos z 1 strony kusi wizja miesiecznej gladkosci, a z drugiej

na szczescie chociaz z wasem nie musze sie meczyc

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

ooo Dimiti, widzialam, ze na all tez sa to sa te same, co mialas?
i w ogole tam na aukcji pisza, ze
Cytat:
NA TEJ AUKCJI SPRZEDAWANE JEST7 SASZETEK W TYM 14 PASKOW. JEDNA SASZETKA ZAWIERA 2 PASKI-DLUZSZY PASEK NA GORNE ZEBY+ KROTSZY PASEK NA DOLNE ZEBY.
czyli, ze niby to juz jest zestaw na tydzien

robimy akcje "biale zeby"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:50   #332
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

u nas Cresta nie dostaniesz, a bland-a-med są do -> wybieliły mi może o jeden ton i zafundowały nadwrażliwość na miesiąc

Jest kilka rodzajów crestowych, Dimiti brała chyba najmocniejsze

jeszcze akcja wosk się kroi no nie wiem, jakoś tak drastycznie
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:57   #333
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

to w takim razie ryzykuje, zamawiam Cresta, najwyzej mi zeby wypadna

i robimy akcje "czego sie nie robi dla urody"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:15   #334
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
chyba gentle kliknę, te super mocne musiałabym pewnie odstawić po 2 użyciach
eee moze nie
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no, ja właśnie 56 kupię, dla siebie i TŻta, na dwa tygodnie dla każdego, będziemy sobie razem robić

ahhh, czego się nie robi dla facetów wąsik robię średnio co dwa tygodnie, ale jak robię sama, a nie u kosmetyczki, to zazwyczaj co tydzień, bo nie umiem tak dokładnie jak kosmetyczka
a bikini to faktycznie masakra, jakby mnie ze skóry żywcem obdzierali, ale wolę pocierpieć i zrezygnować z golenia jednak

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------


ja się trochę waham, ale chyba wezmę te hardkorowe, potrzebuję efektów
to czesto...ja myslalam, ze wasik to tak raz na miesiac sie robi....ehm super my tu tak cierpimy a ciekawe czy oni to chociaz doceniaja?
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pamiętacie , ze szukam czegoś do opalania? co sądzicie? http://pl.strawberrynet.com/skincare...020/?CatgId=15 znacie to? (ja wiem,że strajk itd, ale słońce zaczyna świecić!)
nie znam
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
łoooo, ja tez chce zeby wybielic sobie a u nas normalnie w aptekach tego nie ma? bo ja nieebayowa
a uzywala ktoras tych plastrow takich blend-a-med?

co do wosku to ja planuje sie przejsc na bikini i pachy tylko nie moge sie zebrac jakos z 1 strony kusi wizja miesiecznej gladkosci, a z drugiej

na szczescie chociaz z wasem nie musze sie meczyc

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

ooo Dimiti, widzialam, ze na all tez sa to sa te same, co mialas?
i w ogole tam na aukcji pisza, ze czyli, ze niby to juz jest zestaw na tydzien

robimy akcje "biale zeby"
hym no to jak w jednym opakowaniu sa 2 paski to 14 opakowan to na tydzien tak mi sie wydaje, ale u mnie obliczenia z rana jak wstane to masakra

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
u nas Cresta nie dostaniesz, a bland-a-med są do -> wybieliły mi może o jeden ton i zafundowały nadwrażliwość na miesiąc

Jest kilka rodzajów crestowych, Dimiti brała chyba najmocniejsze

jeszcze akcja wosk się kroi no nie wiem, jakoś tak drastycznie
no najmocniejsze bo one efekty daja widoczne te blendamed itd to taki pic na wode- nawet mi kobieta (higienistka) mowila, ze jak chce wybielic to tylko takimi paskami bo cala reszta zupelnie nic nie daje, a ten roztwor w crestach i tak jest slabszy niz w salonie dentystycznym przy wybielaniu i rozkladasz go na tydzien a nie na taki krotki czas jak w gabinecie wiec to jest mniej szkodliwe dla zebow
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to w takim razie ryzykuje, zamawiam Cresta, najwyzej mi zeby wypadna

i robimy akcje "czego sie nie robi dla urody"
dokladnie taka akcja!
to ja od dzisiaj robie swoja biala perle- testy po crescie czy efekt podobny szkoda tylko, ze jak nalykam sie tego zelu troche zawsze to od razu mnie do wc goni
no i cwiczenia znowu zaczynam po podczas dni kobiecych to ja len
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:50   #335
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny ja nadal w temacie słoneczka (dim! Ty nie znasz!? ja myslałam,że Ty wszystko masz )

to kanebo chyba wezmę http://pl.strawberrynet.com/skincare...020/?CatgId=15
zastanawiam się też nad http://pl.strawberrynet.com/skincare...984/?CatgId=19 ale w ogóle nawet firmy nie kumam
i znacie jakiś fajny krem tonujący? jak wyszukuję w tru to mi tylko pokazuje chanel i chyba ze dwa inne ale wszystko w absurdalnej cenie.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:58   #336
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nadal w temacie słoneczka (dim! Ty nie znasz!? ja myslałam,że Ty wszystko masz )

to kanebo chyba wezmę http://pl.strawberrynet.com/skincare...020/?CatgId=15
zastanawiam się też nad http://pl.strawberrynet.com/skincare...984/?CatgId=19 ale w ogóle nawet firmy nie kumam
i znacie jakiś fajny krem tonujący? jak wyszukuję w tru to mi tylko pokazuje chanel i chyba ze dwa inne ale wszystko w absurdalnej cenie.
heh tez tak myslalam, ale teraz przez Ciebie wpadne w kompleksy!
ja uzywam podklad revlona beyond natural- wedlug mnie to wlansie taki krem tonujacy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:05   #337
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

widzialyscie promocje z okazji Dnia Matki
http://www.strawberrynet.com/newprod...=PLN&CatgId=37
i nadal nic nie chce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 10:09   #338
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie promocje z okazji Dnia Matki
http://www.strawberrynet.com/newprod...=PLN&CatgId=37
i nadal nic nie chce
jedna, wielka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:18   #339
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie promocje z okazji Dnia Matki
http://www.strawberrynet.com/newprod...=PLN&CatgId=37
i nadal nic nie chce

może antyczne maskarki bourjois?
ciekawe czy Zenek przyglądał się ostatnio wynikom sprzedaży
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:19   #340
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

może antyczne maskarki bourjois?
ciekawe czy Zenek przyglądał się ostatnio wynikom sprzedaży
pewnie co miesiac to robi i teraz stwierdzi, ze ludzie w Polsce wogole sa bez uczuc ze nawet Matkom nie chca nic kupic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:21   #341
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie promocje z okazji Dnia Matki
http://www.strawberrynet.com/newprod...=PLN&CatgId=37
i nadal nic nie chce
Trzeba Ennki pilnowac bo szukala kremow Juveny w promocji, wiec moze sie zlamac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:06   #342
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18675663]Trzeba Ennki pilnowac bo szukala kremow Juveny w promocji, wiec moze sie zlamac .[/QUOTE]
hehe..gratuluję pamięci
ale jednak nadal nie dla mnie ceny, włączyłam tryb oszczędnościowy
prędzej złamię sie na jakiegoś filtra
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:09   #343
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe..gratuluję pamięci
ale jednak nadal nie dla mnie ceny, włączyłam tryb oszczędnościowy
prędzej złamię sie na jakiegoś filtra
tez bym sie na to zlamala! i na blotko borghese i w sumie podklas shiseido ale jestem twarda!
zreszta cos na dobre wyszedl nam ten przymusowy odwyk bo teraz jak sobie pomysle, ze mialabym wydac 70zl na blyszczyk to wole dolozyc polowe i kupic sukienke a kiedys to zupelnie inaczej bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:13   #344
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, do depilacji to bardzo gorąco polecam pastę cukrową Moom Mam porównanie do tradycyjnego wosku i depilacja cukrowa zdecydowanie wygrywa!
Po pierwsze o wiele mniejszy ból Ja sama robię sobie bikini bez stresu, że zaraz będą łzy leciały (a jestem bardzo wrażliwa na ból!) Wąsik usuwam w kilka sekund Poza tym pasta zmywa się ciepłą wodą, zawiera same naturalne składniki np. olejek z drzewa herbacianego, z róży.
Dla mnie zaletą jest też, że zaczerwienienia po depilacji schodzą max. na drugi dzień, nie zostają dziwne czerwony kropki jak to bywa po depilacji woskiem Poleciłam kilku osobom i wszystkie są zadowolone! Nawet małż się skusił, bo jest też wersja dla mężczyzn

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-19 o 12:14
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:18   #345
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ooo a na jak dlugo starcza takie cos?
i gdzie sie to kupuje?



dostalam wlasnie smsa sephory na dni VIP19.04-02.05 jakby ktoras chciala, to jak zawsze dawajcie numer na prv
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:20   #346
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do depilacji to bardzo gorąco polecam pastę cukrową Moom Mam porównanie do tradycyjnego wosku i depilacja cukrowa zdecydowanie wygrywa!
Po pierwsze o wiele mniejszy ból Ja sama robię sobie bikini bez stresu, że zaraz będą łzy leciały (a jestem bardzo wrażliwa na ból!) Wąsik usuwam w kilka sekund Poza tym pasta zmywa się ciepłą wodą, zawiera same naturalne składniki np. olejek z drzewa herbacianego, z róży.
Dla mnie zaletą jest też, że zaczerwienienia po depilacji schodzą max. na drugi dzień, nie zostają dziwne czerwony kropki jak to bywa po depilacji woskiem Poleciłam kilku osobom i wszystkie są zadowolone! Nawet małż się skusił, bo jest też wersja dla mężczyzn
a gdzie kupujesz?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:31   #347
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do depilacji to bardzo gorąco polecam pastę cukrową Moom Mam porównanie do tradycyjnego wosku i depilacja cukrowa zdecydowanie wygrywa!
Po pierwsze o wiele mniejszy ból Ja sama robię sobie bikini bez stresu, że zaraz będą łzy leciały (a jestem bardzo wrażliwa na ból!) Wąsik usuwam w kilka sekund Poza tym pasta zmywa się ciepłą wodą, zawiera same naturalne składniki np. olejek z drzewa herbacianego, z róży.
Dla mnie zaletą jest też, że zaczerwienienia po depilacji schodzą max. na drugi dzień, nie zostają dziwne czerwony kropki jak to bywa po depilacji woskiem Poleciłam kilku osobom i wszystkie są zadowolone! Nawet małż się skusił, bo jest też wersja dla mężczyzn
opowiadaj gdzie to kupować i jak działa
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:34   #348
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

A ja wybieram sie na depilacje laserowa. 3 lub 4 wizyty i po problemie bo mam juz dosc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:43   #349
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo a na jak dlugo starcza takie cos?
i gdzie sie to kupuje?



dostalam wlasnie smsa sephory na dni VIP19.04-02.05 jakby ktoras chciala, to jak zawsze dawajcie numer na prv
Dostępne są na Allegro i w sklepie internetowym (chyba ten sam sprzedawca). Są dwie pojemności.

Najpierw kupiłam małą i dodatkowo zestaw pasków, teraz kupuję tylko duży uzupełniacz (340g). Na depilację bikini, pach, nóg (tylko łydki), wąsik duże opakowanie wystarcza mi na 4-5 razy. Stosuję w zależności od potrzeb, średnio tak co 3-4 tygodnie.

A jeszcze dodam, że ostatnio moja znajoma kosmetyczka mówiła, że kobitki zażywają tabletkę przeciwbólową na pól godziny przed planowaną depilacją i leżą sobie bardzo spokojne i zrelaksowane

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
opowiadaj gdzie to kupować i jak działa
Jak działa? Bardzo prosto. Rozgrzewasz w mikrofali wg instrukcji (wychodzi taki płynny miód), nakładasz drewnianym patyczkiem cieniutką warstwę na skórę, zrywasz bawełnianym paseczkiem (nadają się do prania), idziesz pod prysznic zmyć resztki i voila!


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18677191]A ja wybieram sie na depilacje laserowa. 3 lub 4 wizyty i po problemie bo mam juz dosc.[/QUOTE]

Podziwiam Cię! Ja tak się nasłuchałam jakie to bolesne, ze chyba w życiu bym nie poszła... A wiesz, że im ciemniejsze i grubsze włosy tym lepszy efekt?

Dodam jeszcze, że mnie zawsze po goleniu maszynką strasznie swędziała skóra przy odrastaniu włosków, a tutaj nic!!

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-19 o 12:46
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:54   #350
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do depilacji to bardzo gorąco polecam pastę cukrową Moom Mam porównanie do tradycyjnego wosku i depilacja cukrowa zdecydowanie wygrywa!
Po pierwsze o wiele mniejszy ból Ja sama robię sobie bikini bez stresu, że zaraz będą łzy leciały (a jestem bardzo wrażliwa na ból!) Wąsik usuwam w kilka sekund Poza tym pasta zmywa się ciepłą wodą, zawiera same naturalne składniki np. olejek z drzewa herbacianego, z róży.
Dla mnie zaletą jest też, że zaczerwienienia po depilacji schodzą max. na drugi dzień, nie zostają dziwne czerwony kropki jak to bywa po depilacji woskiem Poleciłam kilku osobom i wszystkie są zadowolone! Nawet małż się skusił, bo jest też wersja dla mężczyzn
Uuuu to ja ide szukac! skoro takie fajne to warto przetestowac bo to golenie mnie to szalu doprowadza:/
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dostępne są na Allegro i w sklepie internetowym (chyba ten sam sprzedawca). Są dwie pojemności.

Najpierw kupiłam małą i dodatkowo zestaw pasków, teraz kupuję tylko duży uzupełniacz (340g). Na depilację bikini, pach, nóg (tylko łydki), wąsik duże opakowanie wystarcza mi na 4-5 razy. Stosuję w zależności od potrzeb, średnio tak co 3-4 tygodnie.

A jeszcze dodam, że ostatnio moja znajoma kosmetyczka mówiła, że kobitki zażywają tabletkę przeciwbólową na pól godziny przed planowaną depilacją i leżą sobie bardzo spokojne i zrelaksowane [COLOR=Silver]

Jak działa? Bardzo prosto. Rozgrzewasz w mikrofali wg instrukcji (wychodzi taki płynny miód), nakładasz drewnianym patyczkiem cieniutką warstwę na skórę, zrywasz bawełnianym paseczkiem (nadają się do prania), idziesz pod prysznic zmyć resztki i voila!

Podziwiam Cię! Ja tak się nasłuchałam jakie to bolesne, ze chyba w życiu bym nie poszła... A wiesz, że im ciemniejsze i grubsze włosy tym lepszy efekt?

Dodam jeszcze, że mnie zawsze po goleniu maszynką strasznie swędziała skóra przy odrastaniu włosków, a tutaj nic!!
ehm ale z bikini i pach to zedrzec to ja dziekuje.... chyba w pampersie bym musiala siedziec...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:59   #351
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18677191]A ja wybieram sie na depilacje laserowa. 3 lub 4 wizyty i po problemie bo mam juz dosc.[/QUOTE]
laserowa
jak wygram w totka to pojde na nogi, pachy i bikini

hm hm... RedShine, a stosowalas wosk kiedys sama w domu? bo ja probowalam i mi cos nie wyszlo wiec moze jestem antytalenciem do tych rzeczy [mialam jakies takie plastry z woskiem i albo sie do nich nic nie przyklejalo albo juz za miekkie byly i.. tez sie nic nie przyklejalo ]
i ciekawi mnie tez porownanie bolowe
ja z nogami sobie radze depilatorem, wiec potrzebuje tylko pachy/bikini
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:59   #352
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Uuuu to ja ide szukac! skoro takie fajne to warto przetestowac bo to golenie mnie to szalu doprowadza:/

ehm ale z bikini i pach to zedrzec to ja dziekuje.... chyba w pampersie bym musiala siedziec...
Ja też myślałam, że nie przeżyję takich atrakcji i dlatego najpierw zamówiłam sobie małe opakowanie Teraz zawsze biorę dwa duże uzupełniacze i mam z głowy zapas na prawie rok

Skusiłam się, bo tak jak Ty miałam dość maszynki. Czasem to mi się płakać chciało! Nie dość, że odrastały włoski momentalnie, to jeszcze to swędzenie!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:00   #353
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dostępne są na Allegro i w sklepie internetowym (chyba ten sam sprzedawca). Są dwie pojemności.

Najpierw kupiłam małą i dodatkowo zestaw pasków, teraz kupuję tylko duży uzupełniacz (340g). Na depilację bikini, pach, nóg (tylko łydki), wąsik duże opakowanie wystarcza mi na 4-5 razy. Stosuję w zależności od potrzeb, średnio tak co 3-4 tygodnie.

A jeszcze dodam, że ostatnio moja znajoma kosmetyczka mówiła, że kobitki zażywają tabletkę przeciwbólową na pól godziny przed planowaną depilacją i leżą sobie bardzo spokojne i zrelaksowane

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



Jak działa? Bardzo prosto. Rozgrzewasz w mikrofali wg instrukcji (wychodzi taki płynny miód), nakładasz drewnianym patyczkiem cieniutką warstwę na skórę, zrywasz bawełnianym paseczkiem (nadają się do prania), idziesz pod prysznic zmyć resztki i voila!




Podziwiam Cię! Ja tak się nasłuchałam jakie to bolesne, ze chyba w życiu bym nie poszła... A wiesz, że im ciemniejsze i grubsze włosy tym lepszy efekt?

Dodam jeszcze, że mnie zawsze po goleniu maszynką strasznie swędziała skóra przy odrastaniu włosków, a tutaj nic!!
Zastanawiam sie nad salonem No Vello. To jakas hiszpanska sieciowka, ktora zajmuje sie depilacja. Chce zrobic tylko bikini to ta depilacja meczy mnie najbardziej.
http://www.biomedical.pl/aktualnosci...zaniu-700.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:04   #354
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hm hm... RedShine, a stosowalas wosk kiedys sama w domu? bo ja probowalam i mi cos nie wyszlo wiec moze jestem antytalenciem do tych rzeczy [mialam jakies takie plastry z woskiem i albo sie do nich nic nie przyklejalo albo juz za miekkie byly i.. tez sie nic nie przyklejalo ]
i ciekawi mnie tez porownanie bolowe
ja z nogami sobie radze depilatorem, wiec potrzebuje tylko pachy/bikini
Stosowałam wosk w domu (też paski) i miałam podobne odczucia. Nie chciało łapać włosków, rozgrzać to w dłoniach odpowiednio też nie zawsze się udało... Potem wróciłam do maszynki na jakiś czas...

Teraz rozgrzewam do płynnej konsystencji (tak żeby nie było za gorące) i jak widzę że pasta zaczyna gęstnieć, rozgrzewam ponownie.

Myślę, że tutaj łapie włoski od razu dlatego, że nakładasz substancję depilującą od razu na skórę, a nie przykładasz pasek już nasączony do skóry

Co do porównania bólowego to tak ciężko określić... Przy wosku zawsze miałam prawie łzy w oczach. Tutaj jest to bardzo do zniesienia, naprawdę. Używam już jakoś 2 lata tej pasty i się nie zniechęciłam. Nie powiem, że nic nie boli, bo nie ma takiej możliwości, ale jak dla mnie to nieporównywalnie mniejszy ból.

Kiedyś miałam też depilator, ale używałam tylko do nóg i bolało niemiłosiernie. Od zakupu pasty, pozbyłam się go bez żalu

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-19 o 13:09
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:15   #355
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Stosowałam wosk w domu (też paski) i miałam podobne odczucia. Nie chciało łapać włosków, rozgrzać to w dłoniach odpowiednio też nie zawsze się udało... Potem wróciłam do maszynki na jakiś czas...

Teraz rozgrzewam do płynnej konsystencji (tak żeby nie było za gorące) i jak widzę że pasta zaczyna gęstnieć, rozgrzewam ponownie.

Myślę, że tutaj łapie włoski od razu dlatego, że nakładasz substancję depilującą od razu na skórę, a nie przykładasz pasek już nasączony do skóry

Co do porównania bólowego to tak ciężko określić... Przy wosku zawsze miałam prawie łzy w oczach. Tutaj jest to bardzo do zniesienia, naprawdę. Używam już jakoś 2 lata tej pasty i się nie zniechęciłam. Nie powiem, że nic nie boli, bo nie ma takiej możliwości, ale jak dla mnie to nieporównywalnie mniejszy ból.

Kiedyś miałam też depilator, ale używałam tylko do nóg i bolało niemiłosiernie. Od zakupu pasty, pozbyłam się go bez żalu
szkoda, że tylko na All. dostępna, bo chętnie bym spróbowała. Ale może zamiast tego spróbuję cukrowej TBS, może to podobnie działa.
Bo ja niestety depilatora nie mogę wytrzymać, więc wróciłam do maszynki i depilowania fantomowego wąsika
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:32   #356
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

panienko uszasta, jak chcesz sprobowac to moge Ci kupic i wyslac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:48   #357
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny po co ten ból ? Ja używam na wąsik wyłącznie kremu depilującego. Kilka kinut, nic nie boli, nic nie wyrywam i na prawie 3 tygodnie spokój i żadnych podrażnień
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:49   #358
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
panienko uszasta, jak chcesz sprobowac to moge Ci kupic i wyslac
bardzo proszę

ps. jaka decyzja w sprawie terracotty? bo wysłałam PW i czekam i czekam i nic od Ilioska nie słyszę

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po co ten ból ? Ja używam na wąsik wyłącznie kremu depilującego. Kilka kinut, nic nie boli, nic nie wyrywam i na prawie 3 tygodnie spokój i żadnych podrażnień
po kremie depilującym nie mamspokoju w ogóle. tak samo jak golenie u mnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:03   #359
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kroliczku, to napisz mi na pw jaka wielkosc tego chcesz.
teraz zmykam do domku, potem napisze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:27   #360
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
po kremie depilującym nie mamspokoju w ogóle. tak samo jak golenie u mnie
Biedactwo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.