Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 22:48   #1081
oskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Witam jestem nowa ale bardzo zainteresowana panią Paulina prosze o nr telefonu Bardzooooo!!!!!
oskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:26   #1082
oskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam czy ja tez mogła bym prośic o numetr do pani pauliny Plisssss od dawna nie moge znalśc dobrego fryzjera!!!!!!
oskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:33   #1083
oskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Prosze o numetr do pani Pauliny mój meill oska-85@o2.pl
oskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 15:20   #1084
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam.! Widzę tu same superlatywy na temat p. Pauliny. I w zwiazku z tym mam pytanie. Jak myślicie czy byłaby mi w stanie zrobić na głowie fryzurkę w stylu emo.? Żeby nie było wątpliwości to załączam fotki. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz418xi7.jpg (58,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5455cd2b0f16ba3b70c9c3782771490c.jpg (23,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz1.JPG (23,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14721095.jpg (21,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5412254_l.jpg (16,9 KB, 35 załadowań)
feanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 18:39   #1085
Isiaus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Hej dziewczyny i chlopaki

Ja rowniez bylam u wyslawionego Pana Czarka i niestety to bylo jedne z najgorszych sciec Wlosy mi sie w ogole nie ukladaly od samego poczatku. Wiedzial, ze mam dosc mocno falujace sie, ze nie chce wiele scinac i nie moge miec znacznych roznic w dlugosci. W efekcie wlosy byly dosc krotkie i dziwnacznie obciete. Po umyciu glowy wygladalam jak bym sobie gorna czesc odciela od reszty, poniewaz krotsze wlosy sie znacznie skrecily na czubku, podczas gry reszta, znacznie dluzsza pozostala falowana. Obawialam sie takiego efektu.
Ciezko znalezc dobrego fryzjera we Wroclawiu, na serio. Jesli ktos ma jakies lepsze dlugodystansowe doswiadczenie z ktoryms z Wroclawskich fryzjerow, bede wdzieczna za info.
Pozdroofka
Isiaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 18:47   #1086
Isiaus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Moge prosic o numer do P. Pauliny? Moze mi tez ktos napisac w ktorej dzielnicy Wroclawia przyjmuje?
Moze Ona bedzie w stanie cos poradzic. Jestem na serio zalamana wygladem moich wlosow i mam dosc eksperymentow z teoretycznie dobrymi fryzjerami. Serdecznie dziekuje z gory!
Isiaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:05   #1087
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sewerynaseweryn Pokaż wiadomość
Czy mogłabym w takim razie poprosic o numer do Pani Pauliny?
Pozdrawiam Was
ja niestety go nie mam może inna wizażanka Ci podeśle.

Cytat:
Napisane przez feanka Pokaż wiadomość
Witam.! Widzę tu same superlatywy na temat p. Pauliny. I w zwiazku z tym mam pytanie. Jak myślicie czy byłaby mi w stanie zrobić na głowie fryzurkę w stylu emo.? Żeby nie było wątpliwości to załączam fotki. Pozdrawiam.
ja taką mam ale nie robiłam u P.Pauliny :P
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 20:18   #1088
Isiaus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Karalajna, z gdzie sie obcinalas? Czy Twoje wlosy sa naturalnie proste? BTW, dzieki za odpowiedz
Isiaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:18   #1089
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez feanka Pokaż wiadomość
Witam.! Widzę tu same superlatywy na temat p. Pauliny. I w zwiazku z tym mam pytanie. Jak myślicie czy byłaby mi w stanie zrobić na głowie fryzurkę w stylu emo.? Żeby nie było wątpliwości to załączam fotki. Pozdrawiam.
Mnie tak Paulinka cięła gdzieś 5-7 lat temu, tylko spód trochę dłuższy, a góra bardziej wycieniowana.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 06:53   #1090
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Dobry fryzjer we Wrocławiu??? Jakieś propozycje ??? sugestie???(oczywiście pomijając Michała i jego team)?
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 14:34   #1091
gabin1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czy też mogę prosio nr do Paulinki, Dzięki. gg 10475475
gabin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 15:50   #1092
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
>>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam Drogie Wizażanki
Jak zapewne wiecie we Wrocławiu pojawił się nowy salon fryzjerski -
Akademia Berendowicz&Kublin ( C.H Magnolia ) - czesali modelki dla magazynu Viva, Uroda, Cosmopolitan, Twój Styl, tworzyli fryzury tancerzy w programie Taniec Z Gwiazdami, zajmują się też dziennikarzami TVP. Ja jeszcze nie miałam okazji być tam i sprawdzić ich na własnej głowie, ale może już któraś z Was przekonała sie osobiście czy warto powierzyć fryzjerom tej Akademii nasze cenne włosy? Może chciałybyście się podzielić wszelkimi spostrzeżeniami, polecić lub ostrzec? Z wielką chęcią dowiem sie czegoś na ich temat i podejrzewam, że nie tylko ja. Mam zamiar odwiedzić ich w niedługim czasie, ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć czy warto? Będę bardzo wdzięczna za cenne informację, tak więc zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam gorąco
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:16   #1093
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam wszystkie panie
Byłam umówiona na dzisiaj z Paulina na 12, (15 mam urodzinki i chciałam zrobić włoski na tą okazje), dzwoniłam do niej jeszcze w listopadzie żeby zarezerwować sobie miejsce po czym o godzinie 11.30 dostałam smsa ze nie przyjedzie, żebym skorzystała z usług innego fryzjera, zadzwoniłam do niej i usłyszałam ze są dla niej ważniejsze rzeczy niż robienie włosów...
Tak sie nie robi!!!
Powinna wcześniej dać znać albo zmienić termin czy coś takiego.

Poprosiłam o inny termin, powiedziała ze może wcisnąć mnie w środe, spytałam czy jutro (czyli wtorek) albo w czwartek nie da rady bo musiałabym sie z kimś zaminić w pracy, odpisała że jutro czyli wtorek nie da rady i w czwartek tez nie, po czym kolejny szok bo napisała mi ze godzine przed moim smsem dzwoniła klientka i zarezerwowała sobie termin na.. środe, czyli ten na który wcisneła mnie, a ja przecież nie odwołałam swojej wizyty!!! Co tym bardziej mnie zdzwiwiło bo przecież mowiła ze ma ważniejsze rzeczy niż robienie włosów...

Nic dodać nic ująć, wnioski wyciągnijcie same...

Powodzenia w szukaniu dobrych fryzjerów, którzy lubią to co robią i zależy im na klientach!!!
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:20   #1094
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Może ktoś zna dobrego niedrogiego fryzjera??? Help 15.12 już tuż tuż a ja musze zrobić odrosty (balejage)
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 23:16   #1095
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

nie wiem jak rozmawialas z fryzjerka.. w jaki sposob...ale czasem sa wazniejsze rzeczy, to fakt
w mysl zasady fryzjer tez czlowiek...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 23:25   #1096
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczynki kochane
Szukam fryzjera na odrosty(balayage)na 24-go lub 23-go grudnia
Moja fryzjerka pracuje do 22-go,a mnie jeszcze nie bedzie w Polsce
Wloski mam za pas,geste
Ona byla tania,bo brala ode mnie 70zl za odrost
Czy zna Ktos dobrego fryzjera i w tej samej mniejwiecej cenie na podane terminy?
Dziekuje Wroclawianki
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:02   #1097
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Wątek dotyczący dobrego fryzjera we Wroclawiu już istnieje, podaję link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=49733
Ten wątek natomiast dotyczy salonu Michał Krzyszycha - Wrocław i powinno zamieszczać się tu opinie tylko na temat tego salonu.
Jeśli zaczniemy wrzucać tu inne wypowiedzi zrobi się bałagan lub kolejny wątek o słynnej pani Paulinie
pozdrawiam
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:23   #1098
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

foczątko muszę powiedzieć, że jestem zdziwiona postawą Pauliny. Szczególnie wyrzuceniem Ciebie z grafiku na rzecz stałej klientki. Śmierdząca ta sprawa.
Jasne, że fryzjer też człowiek, ale nie wyobrażam sobie tego typu sytuacji w mojej pracy, że zadzwoniłabym do klienta i powiedziała, że nie zaksięguję mu dokumentów np. listopadowych, bo mam ważniejsze sprawy niż jego podatki. :/ Jeżeli ktoś poważnie mysli o tym, co robi, powinien odpowiedzialnie podchodzić do swoich zobowiązań.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:30   #1099
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nie wiem jak rozmawialas z fryzjerka.. w jaki sposob...ale czasem sa wazniejsze rzeczy, to fakt
w mysl zasady fryzjer tez czlowiek...
Normalnie rozmawiam, zadzwoniłam umówiłam i sie tyle, a ona nawet nie dała znać wcześniej, ani nie przełożyła terminu, nic, teraz nawet komórki nie odbiera...
Zostałam na lodzie kilka dni przed urodzinami, a specjalnie dzwoniłam wcześniej bo wiedziałam co sie bedzie działo przed świętami...

Szacunek do klientów to ona ma...
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 11:42   #1100
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Aż mi sie nie chce wierzyć że Paulina w ostatniej chwili zadzwoniła i odmówiła wizytę. Na pewno coś musiało się stać.
Ja już 4 razy korzystałam z jej usług, moja kuzynka 2, mama już 3 bo tez jej się spodobało i kilka innych znajomych. Widocznie wszyscy sa zadowoleni skoro ciągle się z nią umawiają. Ja w każdym razie jestem, szczególnie dlatego że nie cierpię jak mi myją włosy w umywalce, szyja boli strasznie.
Pewnie będę się ścinać przed świętami i myślałam o zrobieniu grzywki ( choc głowę mam okrągłą jak piłka) i zobaczymy co z tego wyjdzie. )
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 14:47   #1101
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Nie zadzwoniła tylko napisała smsa, po czym ja do niej zadzwoniłam (powiedziała że są ważniejsze rzeczy od robienia włosów), nawet nie dała znać wcześniej ani nie zproponowałą zmiany terminu..
Spytałam czy naprawde nie znajdzie dla mnie miejsca, powiedziała że w środe, napisałam jej smsa czy nie da rady we wtorek albo czwartek, powiedziała że zobaczy co da sie zrobić, ale nic sie dało zmienić, po czym napisała mi że godzine przed moim smsem ktoś zadzwonił i zarezerwował sobie termin na środe (a ja wcale nie odwołałam wizyty tylko spytałam czy da rade w inny dzień!!!)
Jak widać rzeczami ważniejszymi od robienia włosów jest robienie włosów ale innym.
Uważam że po chamsku mnie spławiła...
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 19:42   #1102
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez foczątko Pokaż wiadomość
...
usłyszałam ze są dla niej ważniejsze rzeczy niż robienie włosów...


... bo musiałabym sie z kimś zaminić w pracy...
Nie mam pojęcia, co Paulince wypadło, ale skoro piszesz, że pracujesz, to wiesz, że masz prawo do urlopu na żadanie, (niezależnie od tego, jaka pracę wykonujesz i fryzjerów nawet pasjonatów to też dotyczy).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 20:46   #1103
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

rozumiem , ze jesteś rozżalona, ale w ogole nie przyjmujesz do wiadomości, ze naprawdę mogło coś ważnego sie stać, a ona nie musiała ci mówić , co sie wydarzyło ... tym bardziej jeżeli to być może była rzecz osobista, z Twojej strony, wybacz ale jest duża doza egoizmu,
fryzjerka , zachowała sie oki, ponieważ Cie powiadomiła, ze esmsem?po to sa komornianą, reszta Ty tez do nie potem pisałaś..
ja uważam ze napisała i powiadomiła , w dodatku mogłaś i miałaś czas na pójście do kogoś innego mogłaś sie jej zapytać czy ci kogoś może polecić...
ale wydaje mi sie ze Ty tak bardzo sie obraziłaś na fryzjerkę , ze nie dajesz jej racji i ani trochę zrozumienia,Twoja sprawa... ale przemyśl to jeszcze na spokojnie, jak potrafisz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:11   #1104
Anulka_L
Raczkowanie
 
Avatar Anulka_L
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

mozna prosić nr do Pani Pauliny na maila ? ania@slask.wroclaw.pl z gory dziekuje !!

jesli ktos dysponuje mailem do niej to tez byloby milo
Anulka_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:17   #1105
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
rozumiem , ze jesteś rozżalona, ale w ogole nie przyjmujesz do wiadomości, ze naprawdę mogło coś ważnego sie stać, a ona nie musiała ci mówić , co sie wydarzyło ... tym bardziej jeżeli to być może była rzecz osobista, z Twojej strony, wybacz ale jest duża doza egoizmu,
fryzjerka , zachowała sie oki, ponieważ Cie powiadomiła, ze esmsem?po to sa komornianą, reszta Ty tez do nie potem pisałaś..
ja uważam ze napisała i powiadomiła , w dodatku mogłaś i miałaś czas na pójście do kogoś innego mogłaś sie jej zapytać czy ci kogoś może polecić...
ale wydaje mi sie ze Ty tak bardzo sie obraziłaś na fryzjerkę , ze nie dajesz jej racji i ani trochę zrozumienia,Twoja sprawa... ale przemyśl to jeszcze na spokojnie, jak potrafisz
Rozumiem, że mogło jej coś wypaść, jak najbardziej, ale dlaczego nie zaproponowała mi nawet żadnego innego terminu ani nic takiego? a poza tym skoro wcisneła mnie na środe to dlaczego oddała moje miejsce komuś innemu???
Ja dzwoniłam do niej jeszcze w listopadzie bo wiedziałam co sie bedzie działo i miałam racje, każdy ma już porezerwowane terminy... a ona poinformowała mnie poł godziny przed wizytą "Hej nie przyjade dzisiaj, musze załatwić pare spraw. Wiec skorzystaj z uslug innego fryzjera.. "

Uważam że mnie nie ładnie spławiła.
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:20   #1106
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A jeśli chodzi o czas to miałam wolne we wtorek a w sobote mam urodziny..
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:29   #1107
foczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co Paulince wypadło, ale skoro piszesz, że pracujesz, to wiesz, że masz prawo do urlopu na żadanie, (niezależnie od tego, jaka pracę wykonujesz i fryzjerów nawet pasjonatów to też dotyczy).
Jasne każdy ma prawo do wolnego, może jej sie nawet poprostu nie chcieć, wystarczyło zaproponować inny termin czy coś takiego..
Ja sie umawiałam prawie miesiąc wcześniej a ona mnie wystawia do wiatru kilka dni przed urodzinami.. (a miałam tylko jeden dzień wolnego i kombinowałam żeby sie z kimś zamienić w pracy żeby tylko sie do niej dostosować)
Uważam że tak sie nie robi, widocznie jej nie zależało, jedna klientka w tą czy w tą, co za różnica.
Jej sława tak sie tu rozeszła że traz może sobie przebierać.
foczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 22:24   #1108
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

foczątko...musisz pisac post pod postem?
wiesz co..chyba jednak nie mrozumiesz co np ja chce ci przekazac
,powtarzasz swoje...
my nie wimy co napisala czy co powiedziala Paulina , wiemy tylko co powiedzialas Ty..
a tak wogole to mysle ze nie ma tego juz ciagnac ...stalo sie t ak a nie inaczej..przykro dla obu stron i zuwazam ze nalezy zakonczyc juz te sprawe
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:02   #1109
lula83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

To teraz pytanie z innej beczki, dotyczące JLD na więziennej.
Od lat chodziłam do Grzegorza, który tam pracował, niestety już nie pracuje.. Jedyny fryzjer od którego nie wychodziłam z płaczem..
Zatem jeżeli ktoś wie, gdzie on teraz pracuje, to bardzo proszę o informacje. Bardzo mi na tym zależy.
lula83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:05   #1110
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Isiaus Pokaż wiadomość
Karalajna, z gdzie sie obcinalas? Czy Twoje wlosy sa naturalnie proste? BTW, dzieki za odpowiedz
tak, mam z natury proste i gęste, a strzygłam się u P.Marty w Lord Valium, polecałam ją już tutaj na forum i Wizażanka była niezadowolona. Ja P.Martę uwielbiam bo super strzyże moje włosy, jak wrócisz do wcześniejszych stron wątku, to możesz zobaczyć moje posty z fotkami fryzury od Marty
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.