Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 15:07   #601
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Co ciekawe na forum oficjalnej strony, większość postów jest napisana w sposób broniący p. Agaty. Rzekomo to telewizja tak zmontowała materiał, a rzeczywistość jest zupełnie inna
Ciekawe jaka jest PRAWDA
Zaraz się okaże, że p. Agata, to nie żadna histeryczka, płaczka, a prawdziwa biznesłoman, która napędza klientów knajpie
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:31   #602
magaragga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

A ja Wam wszystkim powiem, że "kuchenne rewolucje" to wielkie kłamstwo.. Zupełnie nie odzwierciedla tego co tak naprawdę dzieję się w danej restauracji, a przy jego pomocy pani Magdalena kreuję się na wielka gwiazdę. Tak naprawdę w tv oglądamy, że wszystkie zmiany wprowadzane przez panią Magdę trwają 4 dni, a w rzeczywistości restauratorka spędza w restauracji nie dłużej niż godzinę przez te niby 4 dni. Kręcone są tylko sceny jak w filmie i na tym kuchenna rewolucja się kończy. Co do pani Magdy jest osobą nie życzliwą, wręcz opryskliwą i traktującą ludzi z góry. Większość właścicieli restauracji gorzko żałuje, że zgłosili się do tego programu. Więc życzę miłego oglądania( fakt do niedawna bardzo lubiałam ten program), ale przekonałam się co znaczy pracą z panią Magdą. Uważam, że program należy oglądać z dużym dystansem i przymrużeniem oka.Kolejny odcinek z Krakowa
magaragga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:40   #603
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Oj, chyba w restauracji ogólnie nieciekawie i klapa, stąd już atak poprzedzający się odbywa.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:45   #604
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Oj, chyba w restauracji ogólnie nieciekawie i klapa, stąd już atak poprzedzający się odbywa.
Heheheheh chyba tak
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:45   #605
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Oj, chyba w restauracji ogólnie nieciekawie i klapa, stąd już atak poprzedzający się odbywa.
Też mi się tak wydaje.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:51   #606
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez magaragga Pokaż wiadomość
A ja Wam wszystkim powiem, że "kuchenne rewolucje" to wielkie kłamstwo.. Zupełnie nie odzwierciedla tego co tak naprawdę dzieję się w danej restauracji, a przy jego pomocy pani Magdalena kreuję się na wielka gwiazdę. Tak naprawdę w tv oglądamy, że wszystkie zmiany wprowadzane przez panią Magdę trwają 4 dni, a w rzeczywistości restauratorka spędza w restauracji nie dłużej niż godzinę przez te niby 4 dni. Kręcone są tylko sceny jak w filmie i na tym kuchenna rewolucja się kończy. Co do pani Magdy jest osobą nie życzliwą, wręcz opryskliwą i traktującą ludzi z góry. Większość właścicieli restauracji gorzko żałuje, że zgłosili się do tego programu. Więc życzę miłego oglądania( fakt do niedawna bardzo lubiałam ten program), ale przekonałam się co znaczy pracą z panią Magdą. Uważam, że program należy oglądać z dużym dystansem i przymrużeniem oka.Kolejny odcinek z Krakowa
Jesteś włascicielka tej restauracji, ktora Gessler skrytykowała? czy pracownicą?
skąd wiesz, że
Cytat:
Większość właścicieli restauracji gorzko żałuje, że zgłosili się do tego programu.
?
Gessler bywa niesympatyczna i opryskliwa-owszem, zgadzam sie. Zachowuje sie jak księżniczka, wokół której wszyscy maja skakać. czesto jest hipokrytką, jedno mowi, drugie robi... zwraca uwage (jak w ostatnim odcinku), że ktos jest niewychowany, choć i jej zachowanie pozostawia wiele do zyczenia...
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:38   #607
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Jesteś włascicielka tej restauracji, ktora Gessler skrytykowała? czy pracownicą?
skąd wiesz, że ?
Gessler bywa niesympatyczna i opryskliwa-owszem, zgadzam sie. Zachowuje sie jak księżniczka, wokół której wszyscy maja skakać. czesto jest hipokrytką, jedno mowi, drugie robi... zwraca uwage (jak w ostatnim odcinku), że ktos jest niewychowany, choć i jej zachowanie pozostawia wiele do zyczenia...
Myślę, ze ten kucharz z ostatniego odcinka był po prostu bezczelny. jeśli ludzie ją zapraszają, to ona przyjeżdża żeby pomóc. Często mówi i robi to, co ani właścicielom, ani pracownikom się nie podoba Jesli właściciele tych 'restauracji" chcą, żeby te lokale dalej podupadały, to droga wolna
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 09:43   #608
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Jesteś włascicielka tej restauracji, ktora Gessler skrytykowała? czy pracownicą?
skąd wiesz, że ?
Gessler bywa niesympatyczna i opryskliwa-owszem, zgadzam sie. Zachowuje sie jak księżniczka, wokół której wszyscy maja skakać. czesto jest hipokrytką, jedno mowi, drugie robi... zwraca uwage (jak w ostatnim odcinku), że ktos jest niewychowany, choć i jej zachowanie pozostawia wiele do zyczenia...

Ona tam nie przyjechała głaskać ludzi po głowie.
Skoro sobie kompletnie nie radzą, proszą o pomoc- to powinni się z tym liczyć.
Proponuję obejrzeć fragmenty "Kitchen nightmares" z Gordonem Ramsayem. Ten to dopiero mięsem rzuca- i ma racje.

A kucharz z ostatniego odcinka przepraszał, bo bał się straty pracy- tak to wyglądało. Szczerego żalu nie widziałam
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:01   #609
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Ona tam nie przyjechała głaskać ludzi po głowie.
Skoro sobie kompletnie nie radzą, proszą o pomoc- to powinni się z tym liczyć.
Proponuję obejrzeć fragmenty "Kitchen nightmares" z Gordonem Ramsayem. Ten to dopiero mięsem rzuca- i ma racje.

A kucharz z ostatniego odcinka przepraszał, bo bał się straty pracy- tak to wyglądało. Szczerego żalu nie widziałam
Ja też żalu nie widziałam, ale najważniejsze, że ją przeprosił
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:53   #610
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Szczerego żalu nie było i ja go w pełni rozumiem..
Owszem, zachował się chamsko, ale przytyczek Gesslerowej do tego, czy taki sam jest w domu itd.. -no sorry, ale mogła sobie oszczędzić./ Syf mieli straszny, ogólnie pani menager totalna porażka, w ogole nie wiedziała i pewnie nadal nei wie, z czym to sie je..no ale to juz inna sprawa.
Pisząc o niewychowaniu Gesslerowej mialam na myśli np. jej przeklinanie, rzucanie czym popadnie, gdy jej sie coś nie spodoba, wywlekanie na wierzch prywatnych spraw pracowników (własnie to jak żyją poza pracą, z kim gdzie i jak i takie tam...). Wydaje mi sie, ze kobieta, ktora tyle w zyciu osiagneła, mogłaby spokojnie w dużo bardziej kontrolowany sposob (sympatycznie, z sercem) wymuszac pewne zmiany. Żeby nas ludzie słuchali, nie trzeba od razu klnąć jak szewc.

Cytat:
Proponuję obejrzeć fragmenty "Kitchen nightmares" z Gordonem Ramsayem. Ten to dopiero mięsem rzuca- i ma racje.
Oglądałam w całosci, nie tylko fragmenty. Wiem, że on tez jest chamski i nie przebiera w słowach, ale to nie upowaznia Gesslerową do kroczenia tą drogą. Myślę, że klasę trzeba okazywac wszędzie, a nie tylko w ramówce programu, gdy z taką gracją uklada sobie te lampki na wino na stoliku...
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 22:25   #611
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Lubię ten program, chociaż wydaje mi się, że pewne sytuacje są przejakrwawione. Ale ogólnie to podziwiam ją za mocny charakter. Nie da sobie w kaszę dmuchać, jest zdecydowana, potrafi wzbudzić repsekt (co dla większości jest zaskoczeniem, czymś nowym, co uważają za przejaw chamstwa). Tak powinno być w każdej restauracji -dyscyplina i profesjonalizm a nie opier*alanie się Zresztą, przecież nie będzie im mówić z klasą "przepraszam,ale dlaczego podajecie gościom stare ziemniaki, odgrzewane w mikrofalówce? Czy moglibyście przestać tak robić?" Nie..gdybym ja się z czymś takim spotkała to też bym się wkurzyła i zrobiła awanturę. W końcu goście to jedzą i za to płacą. Jednak największa wadą tego programu jest to, że za każdym razem gdy to oglądam, robię się głodna i mam ochote zjeść coś porządnego

Edytowane przez niemampomyslu111
Czas edycji: 2011-04-06 o 22:28
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 23:10   #612
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu111 Pokaż wiadomość
Lubię ten program, chociaż wydaje mi się, że pewne sytuacje są przejakrwawione. Ale ogólnie to podziwiam ją za mocny charakter. Nie da sobie w kaszę dmuchać, jest zdecydowana, potrafi wzbudzić repsekt (co dla większości jest zaskoczeniem, czymś nowym, co uważają za przejaw chamstwa). Tak powinno być w każdej restauracji -dyscyplina i profesjonalizm a nie opier*alanie się Zresztą, przecież nie będzie im mówić z klasą "przepraszam,ale dlaczego podajecie gościom stare ziemniaki, odgrzewane w mikrofalówce? Czy moglibyście przestać tak robić?" Nie..gdybym ja się z czymś takim spotkała to też bym się wkurzyła i zrobiła awanturę. W końcu goście to jedzą i za to płacą. Jednak największa wadą tego programu jest to, że za każdym razem gdy to oglądam, robię się głodna i mam ochote zjeść coś porządnego
Są inne sposoby na wzbudzanie respektu. Nie trzeba od razu przeklinać, rzucać ostentacyjnie rzeczami i zamiatać spódnicą na każdym kroku, gdy jej się coś nie spodoba.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 07:22   #613
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu111 Pokaż wiadomość
Lubię ten program, chociaż wydaje mi się, że pewne sytuacje są przejakrwawione. Ale ogólnie to podziwiam ją za mocny charakter. Nie da sobie w kaszę dmuchać, jest zdecydowana, potrafi wzbudzić repsekt (co dla większości jest zaskoczeniem, czymś nowym, co uważają za przejaw chamstwa). Tak powinno być w każdej restauracji -dyscyplina i profesjonalizm a nie opier*alanie się Zresztą, przecież nie będzie im mówić z klasą "przepraszam,ale dlaczego podajecie gościom stare ziemniaki, odgrzewane w mikrofalówce? Czy moglibyście przestać tak robić?" Nie..gdybym ja się z czymś takim spotkała to też bym się wkurzyła i zrobiła awanturę. W końcu goście to jedzą i za to płacą. Jednak największa wadą tego programu jest to, że za każdym razem gdy to oglądam, robię się głodna i mam ochote zjeść coś porządnego
Niemal ze wszystkim się zgadzam
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:35   #614
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Kelnerka z wczorajszego odcinka (chyba Olka) była beznadziejna Nie wiem jak można mieć takiego pracownika w swojej firmie. Donosiciela, lisa takiego. Strasznie fałszywa babka, zero kultury osobistej i te miny jak się snuła. Brrrr, masakra.
Szkoda było tylko czasu na tą knajpę, bo mimo początkowego sukcesu i tak zrobili po swojemu. A i przypomniałam sobie o tym strasznym kelnerze w okularach, który i tak został wyrzucony. Masakra.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:40   #615
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Dla mnie dramat... Zawsze się zastanawiam po co ci ludzie zapraszają TV jeśli nie chcą zmian... Publicznie pokazują swoje słabości. Kiepski PR.
Wiem, że TVN manipuluje nami, ale są rzeczy których nie da się nagiąć i ukazuje się prawdziwe oblicze...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:45   #616
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Dla mnie dramat... Zawsze się zastanawiam po co ci ludzie zapraszają TV jeśli nie chcą zmian... Publicznie pokazują swoje słabości. Kiepski PR.
Wiem, że TVN manipuluje nami, ale są rzeczy których nie da się nagiąć i ukazuje się prawdziwe oblicze...
Dokładnie. Nie chcą zmian, to nie zaperaszać. Jesli myśla, że ktoś przyjedzie i będzie ich głaskał po głowie, to nie ten program. Trzeba iśc do Drzyzgi
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:10   #617
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Dziwny program, dziwni ludzie.
Chociaż całe oglądanie psuły mi...brwi pani właścicielki. Młoda, zadbana kobieta z brwiami narysowanymi kreską, myślałam, że to od dawna niemodne
Nawet do kosmetyczek z narysowanymi brwiami nie chodzę, bo jakoś zaufania nie mam.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:29   #618
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nawet do kosmetyczek z narysowanymi brwiami nie chodzę, bo jakoś zaufania nie mam.
ja też nie, bo sama pewnie po wizycie przybrałabym wygląd jokera


Olusia była straszna. Najgorsze, że w każdej pracy znajdzie się taka fałszywa cizia.

btw. Ola już tam nie pracuje
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-04-10 o 09:32
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:33   #619
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

http://www.ujedzy.pl/galeria.html

Restauracja, imprezy, kompleksowa stylizacja panny młodej - naprawdę takie tipsy się teraz na śluby robi?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 09:36   #620
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

http://www.ujedzy.pl/ujedzy.html

Tekst na czerwono
skoro ma sie tak dobrze, to po co zapraszali Gesslerowa?
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:27   #621
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja też nie, bo sama pewnie po wizycie przybrałabym wygląd jokera


Olusia była straszna. Najgorsze, że w każdej pracy znajdzie się taka fałszywa cizia.

btw. Ola już tam nie pracuje
Skąd wiesz, że ona już tam nie pracuje?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
http://www.ujedzy.pl/galeria.html

Restauracja, imprezy, kompleksowa stylizacja panny młodej - naprawdę takie tipsy się teraz na śluby robi?
Rety jakie szpony, idealne do brwi właścicielki
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:36   #622
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że ona już tam nie pracuje?

ze strony tej restauracji na fb i z fb M.Gessler
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:44   #623
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Kelnerka z wczorajszego odcinka (chyba Olka) była beznadziejna Nie wiem jak można mieć takiego pracownika w swojej firmie. Donosiciela, lisa takiego. Strasznie fałszywa babka, zero kultury osobistej i te miny jak się snuła. Brrrr, masakra.
Szkoda było tylko czasu na tą knajpę, bo mimo początkowego sukcesu i tak zrobili po swojemu. A i przypomniałam sobie o tym strasznym kelnerze w okularach, który i tak został wyrzucony. Masakra.
Zgadzam się, Ola była beznadziejna. Szczególnie wtedy gdy poszła do Magdy "zamienić dwa zdania" albo jak próbowała podsłuchać rozmowę Magdy z właścicielami Podejrzewam, że była to jakaś koleżanka właścicielki i dlatego tak przymykała oko na jej wybryki. Okropnie wredna baba. Ciekawi mnie dlaczego P.Jadzia(chyba dobrze pamiętam) odeszła. W sumie to w ogóle nie jest mi ich żal, zatrudnili teraz kucharza niepotrafiącego gotować, TVN dodatkowo zrobił antyreklamę więc pewnie nie jest tak wspaniale jak piszą na swojej stronie.
Kuchnia austriacka to był super pomysł... a przerobili to na góralską chatę
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:50   #624
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Zgadzam się, Ola była beznadziejna. Szczególnie wtedy gdy poszła do Magdy "zamienić dwa zdania" albo jak próbowała podsłuchać rozmowę Magdy z właścicielami Podejrzewam, że była to jakaś koleżanka właścicielki i dlatego tak przymykała oko na jej wybryki. Okropnie wredna baba. Ciekawi mnie dlaczego P.Jadzia(chyba dobrze pamiętam) odeszła. W sumie to w ogóle nie jest mi ich żal, zatrudnili teraz kucharza niepotrafiącego gotować, TVN dodatkowo zrobił antyreklamę więc pewnie nie jest tak wspaniale jak piszą na swojej stronie.
Kuchnia austriacka to był super pomysł... a przerobili to na góralską chatę
Nic dodać, nic ująć. Taaak, te "dwa zdania" Żenada Też mi się wydaje, że to była jakaś znajoma właścicielki. Taki personel nie najlepiej świadczy o samej restauracji i właścicielach. Ciekawe, czy pani Jadzia sama odeszła wykończona przez Olkę, czy ją wyrzucili...

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Już wiem: Pani Jadzia nie byla w stanie obsłużyć 3 stolików, więc współpraca się zakończyła. Nie mamy zwyczaju mówić źle o nieobecnych.
Obecnie mamy nowa załogę, mamy nadzieję że tym razem się uda. Kucharze rewelacyjnie gotują. Zapraszamy i radzimy sprawdzić samemu!!!
To z ich strony na facebooku.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:08   #625
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dziwny program, dziwni ludzie.
Chociaż całe oglądanie psuły mi...brwi pani właścicielki. Młoda, zadbana kobieta z brwiami narysowanymi kreską, myślałam, że to od dawna niemodne
Nawet do kosmetyczek z narysowanymi brwiami nie chodzę, bo jakoś zaufania nie mam.
ona miala makijaz permanentny co nie zmienia faktu ze brwi byly paskudne

sama jestem kosmetyczka (kosmetologiem) i uznaje brwi naturalne i dosc szerokie

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2011-04-10 o 11:09 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:11   #626
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ona miala makijaz permanentny co nie zmienia faktu ze brwi byly paskudne

sama jestem kosmetyczka (kosmetologiem) i uznaje brwi naturalne i dosc szerokie
Ja też
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:19   #627
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ona miala makijaz permanentny co nie zmienia faktu ze brwi byly paskudne

sama jestem kosmetyczka (kosmetologiem) i uznaje brwi naturalne i dosc szerokie
Znajoma ma makijaż permanentny brwi i tak to nie wygląda, widocznie da się zrobić to dobrze
Ale wierzę oczywiście, że po prostu ktoś wyjątkowo spieprzył te brwi.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:10   #628
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Znajoma ma makijaż permanentny brwi i tak to nie wygląda, widocznie da się zrobić to dobrze
Ale wierzę oczywiście, że po prostu ktoś wyjątkowo spieprzył te brwi.
Tak czy siak u niej to dobrze nie wyglądało
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:15   #629
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
http://www.ujedzy.pl/galeria.html

Restauracja, imprezy, kompleksowa stylizacja panny młodej - naprawdę takie tipsy się teraz na śluby robi?
O, widzę że menu "góralskie" i nie ma tych dań zaproponowanych przez Gesslerową Za to bardzo podoba mi się wnętrze, zwłaszcza to po "rewolucji"
Tylko okolica nieciekawa... Kto by chciał w takim miejscu robić wesele? Wkoło jakieś magazyny, chałupy, dziurawa droga...
I fakt, "kompleksowa stylizacja panny młodej" nie jest zbyt zachęcająca
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:57   #630
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Zastanawiam się, czy restaurację nadal prowadzą ci sami ludzie w kontekście tego ogłoszenia - http://webcache.googleusercontent.co...-iid-153856604 (musiałam wkleić kopię, bo ogłoszenia nie ma już na stronie)
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.