Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 21:33   #4711
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No tak, napisałam dlatego,że nie każdy tłusty krem zapycha pory. Taka ziaja oliwkowa może i tak Moja twarz akurat potrzebuje zimą czegoś naprawdę dobrze chroniącego, jak na razie naczynek mi na szczęście nie przybyło i twarz nie jest wiecznie czerwona ale co cera to inaczej. Chciałam tylko,żeby nie zrażać się konsystencją kremu , bo to,że jest tłusty nie znaczy,że zapycha
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:50   #4712
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Z drogeryjnych tak jak wspomniała jedna wizażanka maybeline 'mineralny'.
Ja mam odcień 02 (natural),który wydaje sie byc najjaśniejszy z nich
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:39   #4713
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nie zagladalam do tego watku juz od paru odslon, ale musze sie do was jednak zglosic teraz po porade. Jakie teraz sa na rynku jasne, zoltawe, raczej bardziej niz mniej kryjace podklady? Bo mam juz dosc mineralow, ze wzgledu na problemy hormonalne sebum po pol godziny zaczyna mi splywac z twarzy, wszystko sie warzy, juz nie moge Dlatego stwierdzilam, ze nie bede sie juz babrac z proszkami, chce zwykly podklad i puder. Pomozecie?

Przegladajac ten watek natrafilam na wzmianke o sensownym podkladzie Clarinsa, ale jednak wolalabym cos ze sredniej polki. Chyba ze naprawde inaczej sie nie da, to wtedy bede zmuszona wydac i 159zl Pisalyscie jeszcze o Inglocie AMC LW100, tylko czy on jest zoltawy?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:56   #4714
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Bourjois Healthy Mix,dorwiesz go teraz nawet za jakieś niecałe 48 zł w Douglasie.
Kolor jest wreszcie naprawdę żółty,nie żadna świnka jak w innych podkładach,ale jeśli chodzi o krycie to jest słabe.
Wypatrzyłam też że w yves rocher mają właśnie takie cudnie żółte podkłady (każdy jest podzielony na 2 kategorie,rose i beige,ta druga jest "nasza" oczywiście )
Tylko z tej firmy akurat nie testowałam więc nic więcej nie moge o nich powiedzieć,choć kuszą bardzo ale muszę uważać na zapychanie i zawsze sto dni przeglądam wątki,kwc,składy i analizy zanim coś kupie do pyszczka
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-12-19 o 22:57
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:13   #4715
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie zagladalam do tego watku juz od paru odslon, ale musze sie do was jednak zglosic teraz po porade. Jakie teraz sa na rynku jasne, zoltawe, raczej bardziej niz mniej kryjace podklady? Bo mam juz dosc mineralow, ze wzgledu na problemy hormonalne sebum po pol godziny zaczyna mi splywac z twarzy, wszystko sie warzy, juz nie moge Dlatego stwierdzilam, ze nie bede sie juz babrac z proszkami, chce zwykly podklad i puder. Pomozecie?

Przegladajac ten watek natrafilam na wzmianke o sensownym podkladzie Clarinsa, ale jednak wolalabym cos ze sredniej polki. Chyba ze naprawde inaczej sie nie da, to wtedy bede zmuszona wydac i 159zl Pisalyscie jeszcze o Inglocie AMC LW100, tylko czy on jest zoltawy?
Najladniejszy odcien zoltego jasnego podkladu jaki do tej pory widzialam to 17 Skin Perfecting w kolorze soft ivory http://www.boots.com/en/17-Skin-Perf...dation_947220/. Niestety jest to bardzo lekki podklad, nie daje duzo krycia i do tego jest dostepny tylko w sieci brytyjskich drogerii boots (tutaj moge sluzyc pomoca). Najgorsze jest to, ze 17 produkuje podklady kryjace, ale soft ivory w tej formule jest o jakies 4-5 tonow ciemniejszy
Dziewczyny na mineralnym doradzaly tez , aby na wieksze wyjscia nalozyc revlon colorstay ivory i przyproszyc to podkladem mineralnym w swoim kolorze.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:44   #4716
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
. Nie każdy tłusty krem musi zapychać pory Ja na zimę używam Daxa dla narciarzy, jest mega tłusty, specjalnie na mróz i dzięki temu naczynka nie pękają, skóra jest chroniona. Filtry też są tłuste A mam trądzik i prawie wszytsko mnie zapycha
a właśnie...polecasz go ?
zastanawiam się nad nim, ale boję się, że będzie zapychał, jak się maluje po nim ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:54   #4717
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie też wiecznie zapycha... Zastanawiam się nad Ziają Calma teraz
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 15:04   #4718
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przegladajac ten watek natrafilam na wzmianke o sensownym podkladzie Clarinsa, ale jednak wolalabym cos ze sredniej polki. Chyba ze naprawde inaczej sie nie da, to wtedy bede zmuszona wydac i 159zl Pisalyscie jeszcze o Inglocie AMC LW100, tylko czy on jest zoltawy?
LW100 nie jest żółty... to taki neutralny jasny beżyk. Żółtawy jest LW200 i na pewno nie jest ciemniejszy od LW100.

A z pudrów prasowanych polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu 001 transparent. Dziewczyny też tu zachwalały jakiś puder Manhattan, ale mnie on akurat nie przypasował.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:37   #4719
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rina, nie zapycha. Ba, cera mi się po nim wugładziła, polepszyła Maskijaż dobrze się btrzyma. Nawet przestałam się wiecznie świecić.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:21   #4720
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Rina, nie zapycha. Ba, cera mi się po nim wugładziła, polepszyła Maskijaż dobrze się btrzyma. Nawet przestałam się wiecznie świecić.
o to super, może go sobie kupię
a nawilża fajnie ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:22   #4721
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nawilża średniawo. ale chroni dobrze Nawilżam sie maseczka Daxową
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 16:56   #4722
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Z drogeryjnych tak jak wspomniała jedna wizażanka maybeline 'mineralny'.
Ja mam odcień 02 (natural),który wydaje sie byc najjaśniejszy z nich
to prawda, 02 jest najjaśniejszy (), ale dla mnie mimo to i tak za ciemny
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:20   #4723
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Który krem z filtrem byście dziewczyny poleciły, aby i tą zimową porą też się nadawał?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:36   #4724
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Drogie Bladzioszki podczytuje Was już od jakiegoś czasu, ale jeszcze się nie udzielałam.

Mam do Was prośbę. Moja siostra tak jak i ja ma jasną karnację, taka prawdziwa śnieżka z niej ma porcelanową cerę z delikatnymi rumieńcami, czarne oczy i włosy w kolorze kawy.
Kupiła sobie na studniówkę taką sukienkę, ładnie w niej wygląda, ale nie mamy żadnego pomysłu na makijaż.

Co byście doradziły tak żeby podkreślić jej urodę?

Widziałam, że już wcześniej fajnie doradziłyście jednej maturzystce, więc mam nadzieję, że i tym razem się uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golden brown.jpg (74,3 KB, 63 załadowań)
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:27   #4725
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam LW100 i jak dla mnie to najbardziej żółty z moich podkładów Ale ja chłodna bardziej jestem na twarzy, a szyję mam cieplejszą po lecie (Woodstock bez filtrów ). Z Maybelline rzeczywiście 02 jest najjaśniejszy, dla mnie odrobinę za ciemny... Skończył mi się już dawno i zwlekam z kupnem, ale dla mnie był nienajgorszy.
Przyszły mi dziś z allegro korektory age rewind z Maybelline: light i żółty (fair mi się wydawał ciemny na zdjęciach). KWC mówi, że dobre - sprawdzę sama. Jakoś lubię ostatnio te żółte korektory i szukam teraz idealnego (próbowałam już Pixie i Noubę) - dobrze kryją zaczerwienienia
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:46   #4726
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja, jak zwykle, w kwestii formalnej: Witajcie Nowe Bladolice wśród nas
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:01   #4727
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Który krem z filtrem byście dziewczyny poleciły, aby i tą zimową porą też się nadawał?
właściwie wiekszosć filtrów dobrze chroni a najbardziej '"treściwy" jaki znam to Babydream - dosć ciężki, ale wygląda na taki, co ochroni skórę przed mrozem - i któraś z tutejszych bladolicych chyba właśnie zachwalała jego właściwości 'na zimę'

Shameer, jaki to właściwie jest kolor sukienki? na zdjęciu niewiele widać też trudno znaleźć makijaż nie znając rysów twarzy
jakbyś dała choć ogólny zarys to... no cóż, między świętami a Sylwestrem będę miała trochę wolnego czasu (wbrew pozorom niedużo, ale to i tak dużo w porównaniu z np weekendami) więc popróbuję nowych makijaży, może nawet jakiś ogólny pomysł bym mogła przygotować dla danej, konkretnej twarzy (ale nie chcę nic obiecywać)

dziewczyny, w końcu miała czas żeby się nauczyć zakładać sztuczne rzęsy niby taka głupota, ale cieszy o, i jeszcze kupię sobie zalotkę! i będę raczyć swoje koleżanki makijażem a'la gyaru i będę im robić makijaże na studniówki i imprezy, o!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:18   #4728
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właściwie wiekszosć filtrów dobrze chroni a najbardziej '"treściwy" jaki znam to Babydream - dosć ciężki, ale wygląda na taki, co ochroni skórę przed mrozem - i któraś z tutejszych bladolicych chyba właśnie zachwalała jego właściwości 'na zimę'
Pardon, trochę mało sensownie zadałam pytanie. Chodziło mi o to, który będzie jak najmniej problemowy, jako krem pod podkład...no i mam cerę mieszaną; oczywiście bez pudru się nie obejdzie, ale czasem i puder nie daje rady. Krem najchętniej, gdyby był mniej tłusty niż tradycyjna Nivea; myślałam, nad jakimś kremem Lirene, czy któraś z Was testowała i może polecić Lirene?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:25   #4729
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no i kurde, Lumene zapycha. dlaczego? taki ładny jest.
ja w ogóle mam wrazenie ze mnie generalnie podkłady zapychaja.
pudry nie, korektory nie...
mog esobie pouzywac burzuja HM51 przez 3 dni, potem zaczyna zapychac.
tak samo teraz ten Lumene.
a pudru i korektora (dowolnie jakiego) moge uzywac do woli, i efekt jesttaki ze po paru dniach korektor w ogole przestaje byc potzebny (poza skrzydelkami nosa i pod oczami rzecz jasna).
co ja mam w sobie takiego?
przeciez HM z Lumene mało maja wspólnego w składzie.
czy moze się myle....
są tu ekspertki z BU?
ehh, dziewczyny, troche załamana jestem.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 08:40   #4730
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

little witch, łączę się z Tobą w bólu, mnie zapycha niemal wszystko - na razie są 3 kremy które mnie nie zapychają, żaden nie jest niestety specjalnie ożywczy... co do podkładów - nie wiem, pewnie też mnie zapychają, ale jak coś wyskakiwało to używałam podkładów żeby to zatuszować, za wszelką cenę, no i robiło się błędne koło, teraz EDM pozwalają mojej skórze odetchnąć...
cóż, najbardziej mnie martwią te kremy, niedługo skończy się czas kiedy będę mogła używać tylko humectanu, lysalpha i cicalfate, bo zrobi się ze mnie pomarszczony rodzynek
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:01   #4731
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja odkryłam,ze chyba Lirenka mnie zapycha Gdzie ja znajdę filtr znowu, w takiej cenie. Nie jestem jescze pewna, ale odstaiwłam ją 3 tygodnie temu,nic innego nie zmieniałam w pielegnacji, diecie (tu na gorzej :P) a mam taką cerę, jakiej dawno nie miałam. Cieszę się bardzo, ale Lirenki uzywałam niepzrerwanie 3 lata juz bodajże i nie wydawało mi się,że zapycha, no ale od czego byłaby taka poprawa.. od mrozu?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Juz kiedyś interesowałam się Avene, ale te ceny okres od kwietnia do listopada mnie zrujnuje finansowo. a tu jeszcze ciało trzeba smarować
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:29   #4732
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja odkryłam,ze chyba Lirenka mnie zapycha Gdzie ja znajdę filtr znowu, w takiej cenie. Nie jestem jescze pewna, ale odstaiwłam ją 3 tygodnie temu,nic innego nie zmieniałam w pielegnacji, diecie (tu na gorzej :P) a mam taką cerę, jakiej dawno nie miałam. Cieszę się bardzo, ale Lirenki uzywałam niepzrerwanie 3 lata juz bodajże i nie wydawało mi się,że zapycha, no ale od czego byłaby taka poprawa.. od mrozu?
Której konkretnie Lirenki używałaś?
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:03   #4733
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przegladajac ten watek natrafilam na wzmianke o sensownym podkladzie Clarinsa, ale jednak wolalabym cos ze sredniej polki. Chyba ze naprawde inaczej sie nie da, to wtedy bede zmuszona wydac i 159zl Pisalyscie jeszcze o Inglocie AMC LW100, tylko czy on jest zoltawy?
Miałam AMC, niestety nie pamiętam w jakim odcieniu i byłam bardzo zadowolona, choć tak jak Clarins to on nie kryje Po prostu pójdź do Inglota i przetestuj na twarzy te dwa odcienie, sama się przekonasz. Ja miałam jasny, żółty beż. I był naprawdę żółty, żadnego parszywego różu

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Mnie też wiecznie zapycha... Zastanawiam się nad Ziają Calma teraz
Używałam jej ze dwa lata temu i na początku była fajna, ale gdzies po połowie opakowania przestała się dobrze wchłaniać i niestety miałam po niej całe multum zaskórników zamkniętych na brodzie

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Pardon, trochę mało sensownie zadałam pytanie. Chodziło mi o to, który będzie jak najmniej problemowy, jako krem pod podkład...no i mam cerę mieszaną; oczywiście bez pudru się nie obejdzie, ale czasem i puder nie daje rady. Krem najchętniej, gdyby był mniej tłusty niż tradycyjna Nivea; myślałam, nad jakimś kremem Lirene, czy któraś z Was testowała i może polecić Lirene?
A jaką masz cerę, tzn czy bardzo się świecisz w strefie T? Mogę polecić jeśli chodzi o Lirene krem półtłusty z serii do cery naczynkowej (różowa seria). Niby ma w nazwie półtłusty, ale nie zawiera ciekłej parafiny i ma konsystencję zwykłego kremu nawilżającego. Używałam wersji na noc (ale za dnia) bo jest dużo lżejszy od wersji dziennej. Wchłania się szybko i nie zostawia tłustej powłoki. Jeśli masz cerę bardziej z tendencją do przesuszania, moja mama używała swego czasu Lirene do skóry suchej (żółte opakowanie) i była bardzo zadowolona, choć też nie ma on tłustej konsystencji.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:05   #4734
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tej : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rsja-2008.html

mnie chroniła przed słońcem bardzo dobrze
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:18   #4735
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco dziękuję za taki szybki odzew gdybyś mogła zaproponować jakiś makijaż to byłabym Ci bardzo wdzięczna sukienka ma taki kolor jak na tym małym zdjęciu z fragmentem materiału. Jeśli chcesz i jeśli mogę to wyśle Ci jej zdjęcia na priva
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:33   #4736
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Asia19x ja calmy nie polecam na noc, bo no wlasnie - zaskorniki, bolace gulki u mnie dramat - chcialam jej uzyc w celu regeneracji skory, no nie wpadlam na to ze moze ten pseudo filtr ktory jest w kremie mnie zapchal
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:42   #4737
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja nawilżam się tylko maseczką z Daxa za 1,49. Jest boska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-455949
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:41   #4738
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziewczyny, dla szukajacych superjasnego podkladu / pudru moge polecic puder mineralny lauress w kolorze delicate ivory (odcien neutralny).

dla porownania delicate ivory jest jasniejszy o ton albo i 1,5 od fair neutral lumiere, o 2 - 3 tony od edm golden fair i fair ivory i dodatkowo nie ciemnieje na filtrze badz tez bardziej tresciwym kremie
wicca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:21   #4739
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

hej dziewczynki
często Was podczytuję, pisałam tu jakoś raz, ale ostatnio nie miałam czasu.
Z jasnych podkładów mam L'oreal Infaillible nr 015 Porcelaine i mineralne Pixie Calista 0,Alive 0,Transparent.
Bardzo sobie chwalę puder Kryolan Anti Shine, bo mam problem ze świecącym się czołem
no i trochę używam też pudru prasowanego rozświetlającego nr 101 z Sensique, kupiłam go pod wpływem chwili, ale nawet ujdzie.
Ja generalnie lubię obsypać się pudrem niż nakładać płynny podkład.
Jeśli chodzi o róż do policzków to mam jakże dobrze znany Bourjois nr 95 Rose de Jaspe
Kupiłam dziś dosyć jasny korektor do twarzy w sztyfcie z Bell Multi Mineral nr 1, bo potrzebowałam szybko czegoś zakryć zobaczymy jak się będzie sprawował.

A przypomniało mi się, że kiedyś miałam beztłuszczowy podkład IsaDory Hydralight kolor Porcelaine Rose, ale to po wakacjach jak mnie gdzieś przysmażyło w każdym bądź razie fajny był.
Ale za to koszmarnie wspominam podkład matujący Miss Sporty So Matte nr 01 Light
Teraz zamierzać spróbować Healthy Mix nr 51, o którym tak głośno.
Pozdrawiam
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 15:44   #4740
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Czesc dziewczyny Kolejna bladolica z problemem! Mam do was prośbę, możecie podpowiedzieć jakich jasnych/transparentnych pudrów używacie - do 30 zł? Niestety, mysecret, manhattan, rimmel mnie zapychają (talk w składzie), a inglot ysm jest świetny, ale w najjaśniejszym kolorze (14) wyglądam jak wymalowana pomarańczową pastą ;D

Z podkładów - ostatnio, z okazji braku niespodzianek na twarzy sobie odpuściłam, ale tak to HM51 (za ciemny, ale dobrze stapia się ze skórą - nie nakładam na całą twarz). Następny - czaję się na xperience, mam nadzieję że jest jaśniejszy niż HM)
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.