Essence cz. V - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 15:29   #4141
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. V

dziewczyny dla zainteresowanych fotki pudru na polikach ( i nie tylko) na moim blogu (link w podpisie)
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 15:30   #4142
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A próbowałaś różowego?
nie to pierwszy tusz essence jaki testowałam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 15:36   #4143
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

To wypróbuj, jest dużo lepszy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:07   #4144
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Essence cz. V

Chyba odpuszczę sobie Żula i kupię coś cielistego, tak zrobię, ale puder jest mój. ;>

A co do MA, to nie miałam zielonego, ale pamiętam moje początki z różowym.
W pierwszych użyciach był po prostu beznadziejny.
Sytuacja zmieniła się, gdy tusz trochę poleżał. Wtedy to było jak objawienie! Rzęsy rozdzielone, wydłużone, pogrubione, nie mogłam uwierzyć własnym oczom - brzydkie kaczątko zamieniło się w łabędzia. Od tej pory się z nim nie rozstaję, ale uprzedzam - musi dojrzeć. ;>

yoona - cudny królik. (;
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-09-13 o 16:12
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:39   #4145
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Essence cz. V

Byłam w naturze, ITW ładnie sobie leży, nie ruszone. Byłam twarda i nic nie kupiłam
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:56   #4146
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Chyba odpuszczę sobie Żula i kupię coś cielistego, tak zrobię, ale puder jest mój. ;>

A co do MA, to nie miałam zielonego, ale pamiętam moje początki z różowym.
W pierwszych użyciach był po prostu beznadziejny.
Sytuacja zmieniła się, gdy tusz trochę poleżał. Wtedy to było jak objawienie! Rzęsy rozdzielone, wydłużone, pogrubione, nie mogłam uwierzyć własnym oczom - brzydkie kaczątko zamieniło się w łabędzia. Od tej pory się z nim nie rozstaję, ale uprzedzam - musi dojrzeć. ;>

yoona - cudny królik. (;
a dziekuje w imieniu krolika wlasnie w klatce siedzi za kare bo mi na koc nasiurał
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:06   #4147
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

a ja bardzo się zawiodłam tym różowym lakierem (03). nałożony na stopy porobił się w jakieś łaty. Na rękach wczoraj wieczorem położyłam 2 warstwy a dziś rano przeraziłam się efektem - po powrocie do domu od razu zmylam.
Nie pokrywa mi dokładnie i kolor ma jakiś paskudny. Wygląda jakbym miała przebarwione paznokcie, albo chore jakieś Może po prostu nie współgra z moją karnacją?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:20   #4148
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Essence cz. V

a jak w Gdyni z ITW?nie moge sie dodzwonic do natury...:/
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:28   #4149
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
a dziekuje w imieniu krolika wlasnie w klatce siedzi za kare bo mi na koc nasiurał
Znam ten ból, już 2 razy zdążyłam być króliczą mamą... ;D




Już wiem nawet, który lakier kupię!
To będzie Color Club - Nature's Way, cudny beż.
Tylko szkoda, że wraz z przesyłką wyniesie mnie to 30 zł. ;>
edit: dodaję fotkę.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-09-13 o 18:11
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:36   #4150
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. V

Limitowanka od paru dni, a u mnie nietknięta tak sobie leżała. A obok zrobili dokładkę Eclipse i też wszystko leży. Złowiłam brązer z ITW i myślę jak go używać... A ten lakier Zulu w ogóle mi się nie podoba, przez chwilę zastanawiałam się nad Heart Chakra (czy jakos tak), ale zdaje mi się, że bedzie wyglądał jak przebarwienia na paznokciach, a poza tym jak go tak 'przelewałam' w buteleczce to zdawało mi się, że okropnie wodnisty jest.
Poza tym kusił mnie brokat i dwa błyszczyki z Eclipse, ale okazałam się silniejsza
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy

Edytowane przez Fuzelka
Czas edycji: 2010-09-13 o 17:39
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:40   #4151
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Limitowanka od paru dni, a u mnie nietknięta tak sobie leżała. A obok zrobili dokładkę Eclipse i też wszystko leży. Złowiłam brązer z ITW i myślę jak go używać... A ten lakier Zulu w ogóle mi się nie podoba, przez chwilę zastanawiałam się nad Heart Chakra (czy jakos tak), ale zdaje mi się, że bedzie wyglądał jak przebarwienia na paznokciach, a poza tym jak go tak 'przelewałam' w buteleczce to zdawało mi się, że okropnie wodnisty jest.
Poza tym kusił mnie brokat i dwa błyszczyki z Eclipse, ale okazałam się silniejsza
gdzie jest Eclipse?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:43   #4152
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Sandomierz się zgłasza - limitowanka w galerii już zagościła, nie ma chyba dwóch lakierów tylko i błyszczyka bodajże, ale ręki sobie uciąć nie dam.
W drogerii na osiedlu nie byłam, zrobię to jutro, bo od tygodnia siedzę w domu, ale wczoraj wyrwałam się do galerii. ;>
Bardzo mnie interesował osławiony Żul, ale jak piszecie, że to raczej szarość... a ja szukałam beżu... może któraś posiadaczka malnie jednego paznokietka i pstryknie fotkę? Wiem, że w necie są fotki, ale Wam jakoś bardziej ufam. ;>
Swoją drogą w ogóle nie pasują do mnie ciemniejsze lakiery, jeśli już to raczej beże, mleczne kolory i róże złamane beżem, bo mam niezbyt ładny kształt paznokcia i jasne kolory odwracają od nich uwagę, a przy tym wygląda to całkiem schludnie.
Czaję się na bronzer, bo macałam go sobie i poszczególne kolory są bardzo ładne, a razem daje to niezły efekt... nie potrafię nazwać koloru, ale raczej nie był to `szynkowy` moim zdaniem. ;D
Więc z całości piękności przygarnę tylko bronzer, chyba że jakaś dusza rogata mnie skusi na Żula. ;p
He he to ja rozdziewiczyłam limitowankę fajnie że jeszcze ktoś jest z S-rza też czaję się na bronzer ale jeszcze poczekam (bo nie jestem zdecydowana a bronzerów starczy mi do końca życia) może mi nie wykupią
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:05   #4153
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
He he to ja rozdziewiczyłam limitowankę fajnie że jeszcze ktoś jest z S-rza też czaję się na bronzer ale jeszcze poczekam (bo nie jestem zdecydowana a bronzerów starczy mi do końca życia) może mi nie wykupią
Bo Sandomierz fajny jest... ;D
A ja bronzer mam tylko jeden i sama sobie daję błogosławieństwo na kupienie drugiego. ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:32   #4154
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. V

wypróbuję rózowy, ale narazie mam jeszcze ten do zuzycia i jeden jeszcze zafoliowany

moze mój MA tez bedzie lepszy jak troche polezy...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:24   #4155
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Przyszłam się bezczelnie pochwalić TŻ był na praktykach w Niemczech i zrobił małe zakupki Essence:
-róż mineralny Almost famous
-tusz Colour booster 02 showtime (śliwka)
-cienie Quattro nr 07 Party animal
-metaliczny eyeliner nr 03 Pretty cool
-metaliczny cień w kremie 03 (fiolet)
-DW eyeliner 02 szary
-DW cienie 03 róż+szary

Nie mam niestety aparatu więc nie zrobię zdjęć. I TŻ niestety nie znalazł WSIF, z którego złożyłam zamówienie na prawie wszystko a teraz to w ogóle zła jestem, że mu jeszcze czegoś z DW nie podałam, żeby kupił, bo cienie i eyeliner są super. Ciapa ze mnie
Zazdroszcze linerka z DW

A tak nawiasem też mam tusz colour booster zielony i nie jestem zadowolona :/ Prawie wcale nie widać tego kolorku na rzęsach - poza tym ten zielony odcien jest jakiś jasny i mam jasniejsze rzęsy po pomalowaniu nim niż normlanie - ale ciekawa jestem śliwkowego, myslę że moze dawac ladniejszy efekt niz ten zielony


Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
tam to jest od pcozatku pusto;p dolozyli kilka cieni do tych lakierow ktore tam byly i udaja ze maja szafe
To prawda z tym udawaniem Ale odkąd zaczęli udawać, że mają szafę to jednak wstawili limitowankę, wiec liczę ,że jak we wszystich Douglasach się pojawi nowa limitka to w Carrefourze też dadzą



Trzeci dzień już się uczę posługiwać tym szaleńczym brązem, kusi mnie jego absolutnie dark odcień Do modelowania świetny (mówię o niezmiaszanych kolorach) aczkolwiek po nałożeniu na pędzel (używam takiego w formie wachlarzyka) wcześniej mażę po ręce a dopiero to co się ostanie na lico. Bez tego procederu wyglądałam jak indianin przed bitwą
A ten różowy pasek stosuję jako róż Daje delikatną, rozjaśnioną różaną poświatę.

[/QUOTE]
Nakładam go mega mega delikatnie - tak jak róż CaH. Bo za pierwszym razem tak jak mówisz, też zafundowałam sobie indianina
Nakładasz pędzelkiem wachlarzykiem - myślalam, że on tylko do usuwania osypanego cienia ewentualnie do pudru sypkiego sie nadaje Chyba też spróboje wachlarzyka do tego pudru

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a ja bardzo się zawiodłam tym różowym lakierem (03). nałożony na stopy porobił się w jakieś łaty. Na rękach wczoraj wieczorem położyłam 2 warstwy a dziś rano przeraziłam się efektem - po powrocie do domu od razu zmylam.
Nie pokrywa mi dokładnie i kolor ma jakiś paskudny. Wygląda jakbym miała przebarwione paznokcie, albo chore jakieś Może po prostu nie współgra z moją karnacją?
Ja z kolei kolorkiem jestem zachwycona ale dziś w koncu wyprobowalam Heart Chakrę (wrzucam zdjęcia w zalączniku- dwie warstwy lakieru) i przyznaję jest strasznie rzadki i smuży. Przy dwóch warstwach nadal prześwitują końce paznokci (aż tak bardzo mi to nie przeszkadza) ale o wiele bardziej denerwują mnie te smuuuugi :/ Ale kolorek piękny
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:37   #4156
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. V

Zrobiłam dzis drugie podejście do ITW i nie, nic mi się nie podoba. Absolutnie. Świński bronzer nie dla mnie. Ponadto mam wciąż bronzer z Creamylicious i pasiak i z DotB więc aż nadto dobroci...
Błyszczyk z ITW oddałam mamie - klei się zbyt mocno nawet jak na moje standardy...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:42   #4157
katsue
Rozeznanie
 
Avatar katsue
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 521
Dot.: Essence cz. V

a jak tam sytuacja w Szczecinie?
katsue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:44   #4158
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, jak Natury mają dostawy we wtorki i czwartki to rano, czy raczej po południu?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:46   #4159
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. V

Kleopatre śliwkowy widać, choć tak raczej pod światło, ale niestety też jakiś rewelacyjny nie jest Drugi raz nie kupię.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 19:47   #4160
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. V

A ja jeszcze na świeżo kilka uwag co do Zulu zwanego pieszczotliwie Żulem
Nakładanie bezproblemowe, ale trzeba cieniutkie warstwy i szybciutko, bo mam wrażenie, ze tam gdzie się nie spieszyłam, zostawił lekkie smugi. Z trwałością będzie chyba ok, szybko schnie i ładnie. Za to z tym matem to ich poniosło, naprawdę . Mam go na paznokcach chwil kilka a łobuz juz się wybłyszczył gdzieniegdzie. Poza tym po aplikacji to raczej faktycznie satynka się robi niż mat. No nic, pozostaje mi czekać niecierpliwie na matowy topcoat. I nowe opakowania szmineczek .
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:50   #4161
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Natury mają dostawy we wtorki i czwartki to rano, czy raczej po południu?
zależy w której drogerii. U mnie w jednej wykładają tak ok . 14. W pozostałych wieczorem.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:50   #4162
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Kleopatre śliwkowy widać, choć tak raczej pod światło, ale niestety też jakiś rewelacyjny nie jest Drugi raz nie kupię.
Ja dziś oddalam w dobre ręce oba. W zielonym wyglądałam gorzej niż w rzęsach saute, jakbym chora była czy coś. Za to fiolet na moich oczach wygląda jakbym płakała całą noc. Mam porównanie z fioletem Bell i tamten zdecydowanie lepiej wypada. Przede wszystkim genialnie wydłuża, zagęszcza, zachowuje sie jak na porządny tusz przystało. A Color Booster jakoś mi nie podszedł w ogóle. Może na naturalnie jasnych rzęsach da radę?
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:59   #4163
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Essence cz. V

czy na stawowej w Katowicach w Douglasie są kosmetyki z sun clubu?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:03   #4164
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. V

Nie ma. Jest tylko maleńka szafa, a obok smętnie wisi limitowanka Eclipse - stan na dziś.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:03   #4165
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Kleopatre śliwkowy widać, choć tak raczej pod światło, ale niestety też jakiś rewelacyjny nie jest Drugi raz nie kupię.
To z śliwkowym zapewne jest tak samo jak z zielonym ... :|

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Ja dziś oddalam w dobre ręce oba. W zielonym wyglądałam gorzej niż w rzęsach saute, jakbym chora była czy coś. Za to fiolet na moich oczach wygląda jakbym płakała całą noc. Mam porównanie z fioletem Bell i tamten zdecydowanie lepiej wypada. Przede wszystkim genialnie wydłuża, zagęszcza, zachowuje sie jak na porządny tusz przystało. A Color Booster jakoś mi nie podszedł w ogóle. Może na naturalnie jasnych rzęsach da radę?
Ten zielony lekko widać, ale tak jak pisała akisia bardziej pod światło - jak się pomaluję cieniami na zielono to wygląda nawet, ale sam w sobie jest niezbyt, nie wydłuża, nie pogrubia, mam wrażenie, że jakbym pomalowała rzęsy wodą efekt byłby podobny
VooDooDoll też o tym pomyślalam, że na jasnym rzęsach pewnie byłby ok, ale ja mam akurat czarne
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:15   #4166
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez katsue Pokaż wiadomość
a jak tam sytuacja w Szczecinie?
Na Niepodległości limitowanka leży, prawdopodobnie od zeszłego tygodnia (nie spieszyłam się, bo akurat ITW nie za bardzo mnie interesuje). Dzisiaj wpadłam i zgarnęłam ostatni lakier Heart Chakra. Zulu brak, reszta lakierów jest, kredki są, pudry wszystkie wymiecione, nie pamiętam jak z cieniami
Nie wiem jak z Naturą na Mieszka - za daleko tam mam
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:24   #4167
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Ja dziś oddalam w dobre ręce oba. W zielonym wyglądałam gorzej niż w rzęsach saute, jakbym chora była czy coś. Za to fiolet na moich oczach wygląda jakbym płakała całą noc. Mam porównanie z fioletem Bell i tamten zdecydowanie lepiej wypada. Przede wszystkim genialnie wydłuża, zagęszcza, zachowuje sie jak na porządny tusz przystało. A Color Booster jakoś mi nie podszedł w ogóle. Może na naturalnie jasnych rzęsach da radę?
Może... ja szatynką jestem i najjaśniejszych rzęs nie mam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:34   #4168
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
a jak w Gdyni z ITW?nie moge sie dodzwonic do natury...:/
już powinna być...
ale nie wiem jak stan, bo nie byłam w Gdyni. Dziś w Gdańsku na Miszewskiego nie było tylko lakierów Zulu i Desert Fox.
A tak to kilka bronzerów, 1 cień brąz-róż, po kilka z dwóch pozostałych kombinacji, 2 lakiery 03, 3 lakiery te najjaśniejsze, 1 kredka brązowa i 1 złota.

A ja nabyłam brązowa kredkę. Ładna jest Jak dla mnie to chłodny odcień, ale może w moim pokojowym świetle tak to wyglądało.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:51   #4169
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
gdzie jest Eclipse?
U mnie w Płocku w Urodzie. Pewnie w wielu miastach jeszcze jest sporo.
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:55   #4170
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Ha ha. Tutaj czytam "świński bronzer", na blogu "szynkowy efekt". Chyba się wkrótce przyjmie...

Uzupełnili limitkę z górnej Naturze przy Metrze Centrum. Kilka pasiaków, parę kredek, sporo lakierów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.