Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-12, 21:30   #31
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
kurs fryzjerstwa w szkole select

Mam pytanie. Czy ktoś z Was uczęszczał na kurs fryzjerstwa (inne kursy mnie nie interesują) do szkoły select? Jeśli tak, bardzo proszę o opinie na temat tego szkolenia. Interesuje mnie ta konkretna szkoła. Wiem że były wątki odnośnie kursu wizażu w tej szkole, niezbyt pochlebne opinie się pojawiały, ciekawa jestem jak jest z fryzjerstwem. Proszę o wypowiedzi również osoby które miały okazję byc modelami zatrudnianymi przez szkołę.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 00:04   #32
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

na stronie www.select.edu.pl pewnie juz bylas? szczerze to nie chodzilem do tej szkoly ale mialem zamiar ale z pewnych powodow nie wypalilo:-/ no co tu wiele mowic....:wyglada profesionalnie a jak jest w rzeczywistosci to sam nie wiem:-/ ale bylem skolnny tam isc


pozdrawiam
wrzesin
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 14:48   #33
ANIXTERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: czy szkoła AWANGARDA cos wam mówi????

Witam !
Byłam na pierwszej lekcji w tej szkole i zapoznałam się z umową.



Kurs nie jest zbyt tani mozna poszukać tańszej szkoły.
Awangarda ma kilka wad, uczy fryzjerstwa na tz. łebkach kukiełkach - raczej to nie prowadzi do perfekcji. Ponadto ciekawie jest sformułowana umowa z kruczkami ( moim zdaniem) jeśli nie pojawisz się na 2-3 zajęciach to skreślają cie z listy i płacisz całą


kwotę ok 3.000 zł.

PS moze teraz coś się zmieniło ale ja zerzygnowałam jak to przeczytałam poza tym nie jestem pewna co do zaświadczenia które dają


czy jest ono na druku MEN ?
ANIXTERKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:06   #34
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Może jednak przeczyta ten wątek ktoś kto skończył ten kurs?
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:19   #35
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Też jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce.
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 15:59   #36
Asiurkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
kurs fryzjerski KRAKÓW

witam, gdzie iść w Krakowie na dobry kurs fryzjerski, taki, który oprócz wysokiego poziomu kształcenia pomorze mi także w znalezieniu pracy, bo spodziewam się, że jest duzo kursów które właściwie nic nie dają, będę wdzięczna za kazdą inforamcję, trudno znaleźć coś samemu w internecie

pozdrawiam
Asiurkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 23:01   #37
japan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

nie wiem jaki jest poziom kursu fryzjerskiego. Chce tylko powiedziec, że pani, która prowadzi kurs wizażu uczyla kiedys w szkole LAUREL. Mialam okazje tam sie szkolic, i musze z przykroscia powiedziec, że takiego wizażu to można sie nauczyc z książki. Na moje pytania dot. makijażu (częste, bo lubie wszystko wiedziec) w/w pani odpowiadala zniecierpliwiona, że jestem zdolna ale leniwa. Osobiście to nazwisko zniechęcilo mnie do SELECT.
japan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 23:34   #38
japan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

gdzie można nauczyć sie fryzjerstwa od podstaw? Nie interesują mnie zawodówki i technika tylko bardzo dobre i sprawdzone kursy.
japan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:02   #39
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Cytat:
Napisane przez japan
gdzie można nauczyć sie fryzjerstwa od podstaw? Nie interesują mnie zawodówki i technika tylko bardzo dobre i sprawdzone kursy.
Przyłączam się do pytania.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:41   #40
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Zerknijcie na: www.gabriel.szkola.pl

mam znajomego, który tam się uczył. Krótki i bardzo intensywny kurs (10 tygodni non-stop) z praktykami zagranicą. Jednak jest bardzo drogi
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:44   #41
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=Gabriel
Założyłam już wątek o Gabrielu ale mały był odzew . Może przy okazji tego wąku ktoś coś napisze?
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 13:40   #42
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Gdzie kurs PILNIE

wiem ze w z salonie AleXander Szczecin ul.Krolowej Jadwigi 45 jest kurs przedluzania wlosow na tulejki sproboj poszukac na google napewno znajdziesz stronke tam jest wszystko opisane i ile kosztuje kurs
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:30   #43
rosha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
GG do rosha
Question Szkoła fryzjerska Wrocław

Jestem z Wroclawia i szukam jakiejś dobrej szkoły fryzjerskiej, najlepiaj na fryzjer-stylistę. Proszę o nazwy szkół, a najlepiej adresy interentowe jakiś dobrych szkół.
rosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:36   #44
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie kurs PILNIE

Hej! kurs przedłużania włosów (nie wiem jaką metodą ) ,można zrobić w Studiu Markiel na ul. Kazimierskiej (Biskupin).Pozdrawiam!
cameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:33   #45
Vanilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Kurs fryzjerski...

Ucze sie wstudium fryzjerskim we Wroclawi,jednak chcialabym pojsc jeszcze na jakis bardzo dobry kurs..czy ktos z was wie cos moze na temat takich kursow , szkolen, na ktore warto isc i nie miec pozniej poczucia straconych pieniedzy.Zgory dziekuje za odp.pozdrawiam.Vanilka

Edytowane przez Vanilka
Czas edycji: 2006-02-04 o 22:01
Vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:41   #46
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Kurs fryzjerski...

Hej! A gdzie się uczysz? W której szkole? Co do kursów to podobno dobry jest na ul. Kazimierskiej na Biskupinie, jak znajdę link to dołączę pozdrawiam
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:25   #47
Vanilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs fryzjerski...

bylabym b. wdzieczna...
Vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:51   #48
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Kurs fryzjerski...

Vanilka a do jakiej szkoły chodzisz może razem chodzimy?
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:56   #49
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Kurs fryzjerski...

http://www.markiel.com.pl/index.php?go=fryzjerski zdaje się, że to ten, o który mi chodziło. Koleżanka robiła tam kurs na tipsy i była bardzo zadowolona, a z kolei jej koleżanka robiła tam kurs fryzjerski
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 20:59   #50
moniskas-c
Raczkowanie
 
Avatar moniskas-c
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 42
GG do moniskas-c
Kursy Fryzjerstwa

Witam serdecznie.

Chciałabym sie dowiedzieć, gdzie można nauczyć się biegle posługiwać nożyczkami . Interesowały by mnie szkoły i akademie fryzjerstwa w katowicach i okolicy (woj śląskie). Myśle tu jednach o nauczaniu płatnym z tego względu, że mam trochę latek i rzadne studium czy tez szkoła zawodowa nie wchodzi w grę. Wiem, że Berendowicz i Kublin maja akademię fryzjerstwa, ale może znacie jeszcze inne miejsca.

Pozdrawiam.
moniskas-c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:34   #51
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Kursy Fryzjerstwa

A studium dlaczego nie wchodzi w gre? przeciez tam nie ma ograniczeń wiekowych
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:37   #52
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Kursy Fryzjerstwa

no faktycznie latek to Ty masz...mniej ode mnie hihihihihi, a ja właśnie do takiego studium uczęszczam i jestem w sumie zadowolona, chociaż przypuszczam, że intensywniejsze kursy, może i lepiej przygotowują, ale i kosztują. we wrocławiu, jeden z kursów kosztuje 2500 za jeden stopień(a stopnie są dwa).
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 11:47   #53
sare2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Question Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

HI!!!
Dziewczyny jeśli wiecie to proszę pomóżcie! Kilka lat temu chodziłam do szkoły fryzjerskiej.Od samego początku strzygłam i zajmowałam się robieniem makijaży.Niestety pod koniec drugiej klasy miałam wypadek i przez to nie mogłam iść na egzamin czeladniczy. Ponieważ miałam sporo swoich klientek zaczełam przyjmować je prywatnie. I teraz moje pytanie: czy wiecie o istnieniu jakichś kursów (jest mi to potrzebne bo chcę otworzyć własny salon) ale nie dłuższych niż pół roku.Po których będę miała uprawnienia? Nie chcę poświęcać więcej czasu ponieważ tak naprawdę chodzi mi tylko o papier,dyplom. Bardzo Was proszę jeśli coś wiecie pomóżcie!!
Z góry dziękuję )))))))))
sare2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 11:51   #54
Kinga_p
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_p
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: PszCzyynaaa
Wiadomości: 78
GG do Kinga_p
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

do otworzenia salonu nie jest potrzebny zaden papier ze jstes fryzjerka, juz w 2 salonach gdzie mialam i mam obecnie praktykiosoba ktora jest wlascicielką nie jest fryzjerka. chodzi ci tylko chyba o to zebysmogla pracowac jakosfryzjerka..popatrz na kursy z kublina , wpisz na goglach akademia berendowicz kublin, i tam sa jakies staze itp.. no i gabriel szkoła...
Szukajcie a znajdziecie
pozdro
__________________
Love is in the(H)air....
Kinga_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:27   #55
sare2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Jak najbardziej do otwarcia nie jest mi potrzebny papier. Ale otwierając salon sama chcę w nim pracować, więc muszę go mieć . Dziękuję już sprawdzam
sare2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:40   #56
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

do otwarcie nie jest ci potrzebny papier ,ale gdyby skiedys chciala miec uczni musisz zatrudnic mistrza
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 14:25   #57
sare2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Nie zależy mi tylko na otwarciu salonu. Muszę mieć papier bo na początek sama chcę w nim pracować.I oczywiście z czasem napewno będę chciała zatrudnić pracowników.Dodam jeszcze,że jestem z Wrocławia i świetnie by było gdybym jakiś kurs znalazla tutaj,ale jakbym miała gdzieś jeździć to nie jest problem. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Do GAGA: czy orientujesz się czy wogóle takie szybkie kursy istnieją? Szukam od dłuższego czasu i nic. Ponieważ masz studio w Niemczech to jeszcze pytanko do Ciebie. Tam też jest wymagany taki papier prawda? Pytam bo też zastanawiałam się czy nie otworzyć tam czegoś. POZDRAWIAM
sare2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 00:39   #58
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

oczywiscie ,orientuje sie...
sa kursy szybkie i kursy dluzsze, mozesz znalezc np w internecie , mozesz znalezc w profesjonalnych czasopismach fryzjerskich...to zalezy czy chcesz robic kurs w Polsce czy za granica...
fakt ,ze do otworzenia salonu w Polsce ,ze nie musisz byc fryzjerem,jest rzecza niby łatwą, i bez problemową, ale warto sie zastanowic , ze fakt prowadzenia salonu fryzjerskiego, nie polega tylko na wykonywaniu fryzur, (zarabianiu )ale pzrede wszystkim na odpowiedzialnosci , za wykonany zabieg,a na tym nie mozna sie znac po skonczeniu kursu, ale po wieloletniej praktyce,oki,
zalezy jak kto do tego podchodzi..
w POLSCE dosc łatwo , mozna sobie otwierac co tam soboe wymyslisz , nie majac wogole pojecia o tym co robisz i kogo zatrudniasz,
jezeli chodzi o Niemiecki rynek... (sama bylam zdziwiona)zeby otworzyc np. salon frzyjerski...to.albo nie masz wyksztalcenia w tym kierunku i Mistrzowskich papierow(to nie to samo co "papier" o ktory pytasz)to musisz zatrudnic Mistrza, albo pracujesz sama, no oczywiscie musisz miec dokument ze jestes frzyjerem
a chce tu Ci pzredstawic , niemieckie Ministerstwo uznalo moje swiadectwo Mistrza Fyzjerstwa po dwoch latach, bo sprawdzano najprawdopodobniej jego wiarygodnosc,oczywiscie pomogly mi w uzyskaniu zgody moje osiagniecia zawodowe, bo o to rowniez pytano
co wymagaja.??... dylom czeladnika... czyli tzry lata praktyki w zawodzie frzyjera, nastepnie, co najmniej piec, szesc lat pracy w zawodzie jako mistrz , lub 10 lat prowadzenia wlasnego salonu, lub 6 lat na stanowisku kierowniczym.....w zawodzie
... sare2006 tu w niemczech wymagany jest nie papier z jakiegos kursu...(ja osobiscei zaluje ze w mojej Polsce nie jest tak samo..)a swiadectwa czeladnicze i mistrzowskie, a to niestety nie to samo, co kurs...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:39   #59
sare2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Jak najbardziej do wszystkiego co robię we fryzjerstwie podchodzę bardzo poważnie.Przez cały ten czas miałam i mam kontakt z salonem gdzie miałam praktyki i z różnymi innymi zapoznanymi gdzieś po drodze i tak naprawdę to oni wszyscy znając mnie i moje umiejętności namówili mnie na taki szybki kurs.I zgadzam się,że najlepiej by było gdybym miała świadectwo czeladnicze,ale niestety. Jest wiele osób z takimi świadectwami,które miały kilka razy nożyczki w ręku i otwartą drogę jak również wiele bardzo zdolnych osób tylko po kursach,które mają problemy ze znalezieniem pracy tylko dlatego,że nie mają czeladnika,ale cóż tego nie zmienię.
Dziękuję bardzo za wszystkie uwagi i informacje.Będę dalej szukać w internecie i czekać na Wasze odpowiedzi.
sare2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:27   #60
magdallena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 7
szkola czy kurs co wybrac?

Czy mozna nauczyc sie fryzjerstwa na kursie czy lepiej przygotuje do tego zawodu 2 letnia szkola?
magdallena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.