Problem ze mną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 20:49   #1
marcin1990_10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1

Problem ze mną


Witajcie
Mam chyba problem ze sobą, ponad pół roku temu rozleciał mi się związek, nie ukrywam przeżyłem to bardzo boleśnie. Ale czytając to forum skorzystałem z wielu Waszych rad, poddałem się całkowicie nauce swojemu hobby i rozrywkom, do tego stopnia że teraz chyba za bardzo nauczyłem się być sam. Spotkałem fajną dziewczynę, spotykaliśmy się było na prawdę super, przez dłuższy czas nie widzieliśmy się, ale ostatnio znowu się bardzo często spotykamy, nawet wspólne dalekie wyjazdy na weekend organizujemy razem. Nie powiem bo mi jest z Nią dobrze, chciałbym czegoś poważniejszego, a mało tego powiedziała mi że się zakochała. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał to samo poczuć, ale nie wiem dlaczego nie mogę. Po prostu nie czuję tego czegoś. Może za bardzo przyzwyczaiłem się do samotności? Może się czegoś boję po nieudanym prawie 3-letnim związku? I tu nie chodzi tylko o Nią, bo przed Nią też było pare bardzo atrakcyjnych pod względem wewnętrzym i zewnętrznym, jednak zawsze z mojej strony bylo cos nie tak-nie moglem poczuc tego co rok temu... Boję się że już tak zostanie, a brakuje mi drugiej osoby... Co mam zrobić?
marcin1990_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:58   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Problem ze mną

Marcin, spokojnie, to po poprostu"nie ta chemia".
Nie można "oduczyć się" miłości.
Jeszcze spotkasz swoja księżniczke i sam zobaczysz, że Twoje uczucia sa jak najbardziej żywe.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:00   #3
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Problem ze mną

Przede wszystkim - nic na siłę To najgorsze, co możesz zrobić. Daj sobie czas, nie dąż na siłę do kolejnego związku - poprzedni skończyłeś dopiero pół roku temu ! To jest bardzo mało czasu na powrót do siebie, zwłaszcza, jeżeli rozstanie było bolesne. Jeżeli się zakochasz, albo poczujesz, że jesteś gotowy na związek, daj temu szansę, ale jeżeli nie, to też nic złego. 6 miesięcy życia samemu to naprawdę nie jest długo, a zakochać na zawołanie się nie da. Może to nastąpi za jakiś czas, a może to nie jest "ta" kobieta. Przede wszystkim zrób wszystko, żeby ani siebie samego nie oszukiwać, ani nie krzywdzić tej dziewczyny.
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:09   #4
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez marcin1990_10 Pokaż wiadomość
Może za bardzo przyzwyczaiłem się do samotności? Może się czegoś boję po nieudanym prawie 3-letnim związku? I tu nie chodzi tylko o Nią, bo przed Nią też było pare bardzo atrakcyjnych pod względem wewnętrzym i zewnętrznym, jednak zawsze z mojej strony bylo cos nie tak-nie moglem poczuc tego co rok temu... Boję się że już tak zostanie, a brakuje mi drugiej osoby... Co mam zrobić?
A może po prostu to wciąż nie jest TO?
Fakt, że spotkałeś ileś tam dziewczyn, które teoretycznie by Ci mogły odpowiadać nie wzbudziły wielkiego uczucia jeszcze nic nie znaczy.
Czym się przejmujesz? Po prostu żyj. Wszystko przyjdzie z czasem, samo się ułoży
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:50   #5
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez lesny_stworek Pokaż wiadomość
A może po prostu to wciąż nie jest TO?
po prostu
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:48   #6
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Problem ze mną

Często nie tak łatwo o miłość
Jak jest fajnie razem,ale nie ma chemii to szkoda czasu Twojego i Jej,moje zdanie
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:54   #7
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
po prostu
Dokładnie. Skoro nie czujesz "tego czegoś"to na pewno już nie poczujesz względem niej. Tak to bywa,niestety. Ale nie załamuj się, po prostu nie przyszedł jeszcze czas i tyle
__________________
"...hey baby do what you want
I'll be your night lovin' thing
I'll be the freak you can taunt
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star!
"





You're always in my heart...
*MJ*

FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:46   #8
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez marcin1990_10 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam chyba problem ze sobą, ponad pół roku temu rozleciał mi się związek, nie ukrywam przeżyłem to bardzo boleśnie. Ale czytając to forum skorzystałem z wielu Waszych rad, poddałem się całkowicie nauce swojemu hobby i rozrywkom, do tego stopnia że teraz chyba za bardzo nauczyłem się być sam. Spotkałem fajną dziewczynę, spotykaliśmy się było na prawdę super, przez dłuższy czas nie widzieliśmy się, ale ostatnio znowu się bardzo często spotykamy, nawet wspólne dalekie wyjazdy na weekend organizujemy razem. Nie powiem bo mi jest z Nią dobrze, chciałbym czegoś poważniejszego, a mało tego powiedziała mi że się zakochała. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał to samo poczuć, ale nie wiem dlaczego nie mogę. Po prostu nie czuję tego czegoś. Może za bardzo przyzwyczaiłem się do samotności? Może się czegoś boję po nieudanym prawie 3-letnim związku? I tu nie chodzi tylko o Nią, bo przed Nią też było pare bardzo atrakcyjnych pod względem wewnętrzym i zewnętrznym, jednak zawsze z mojej strony bylo cos nie tak-nie moglem poczuc tego co rok temu... Boję się że już tak zostanie, a brakuje mi drugiej osoby... Co mam zrobić?
Może po prostu szukasz miłości na siłę. Wchodzisz w nowe związki, bo nie chcesz być sam. Musisz po prostu trafić na odpowiednią osobę, ale nic na siłę. I uważaj, żeby nie skrzywdzić tej dziewczyny... Najlepiej otwarcie powiedz jej co czujesz.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:20   #9
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Problem ze mną

poł roku to bardzo
ja po rozstaniu z facetem miałam kilka mniej powaznych zwiazków, znajomosci, zaden nie był "tym" ale kazdy był na swoj sposob ciekawy
"to cos" poczułam jakies dwa lata po rozstaniu i nie było watpliwosci wtedy najmniejszych
czas, czas, czas i odpowiednia osoba

z toba wszystko jest ok, cierpliwosci i nic na siłe
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:26   #10
Queen_of_the_world
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez marcin1990_10 Pokaż wiadomość
a mało tego powiedziała mi że się zakochała.
jeśli Ty nic nie poczułeś, to teraz musisz jej to powiedzieć szczerze, inaczej bardzo ją skrzywdzisz, a szkoda dziewczyny...
Queen_of_the_world jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:39   #11
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Problem ze mną

oj tam chciałbyś o razu chemię i wszystkie pierwiastki ;D
spróbuj!
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 22:47   #12
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
oj tam chciałbyś o razu chemię i wszystkie pierwiastki ;D
i motylki
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:58   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Problem ze mną

Cytat:
Napisane przez marcin1990_10 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam chyba problem ze sobą, ponad pół roku temu rozleciał mi się związek, nie ukrywam przeżyłem to bardzo boleśnie. Ale czytając to forum skorzystałem z wielu Waszych rad, poddałem się całkowicie nauce swojemu hobby i rozrywkom, do tego stopnia że teraz chyba za bardzo nauczyłem się być sam. Spotkałem fajną dziewczynę, spotykaliśmy się było na prawdę super, przez dłuższy czas nie widzieliśmy się, ale ostatnio znowu się bardzo często spotykamy, nawet wspólne dalekie wyjazdy na weekend organizujemy razem. Nie powiem bo mi jest z Nią dobrze, chciałbym czegoś poważniejszego, a mało tego powiedziała mi że się zakochała. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał to samo poczuć, ale nie wiem dlaczego nie mogę. Po prostu nie czuję tego czegoś. Może za bardzo przyzwyczaiłem się do samotności? Może się czegoś boję po nieudanym prawie 3-letnim związku? I tu nie chodzi tylko o Nią, bo przed Nią też było pare bardzo atrakcyjnych pod względem wewnętrzym i zewnętrznym, jednak zawsze z mojej strony bylo cos nie tak-nie moglem poczuc tego co rok temu... Boję się że już tak zostanie, a brakuje mi drugiej osoby... Co mam zrobić?
Nie poczujesz tego samego, bo każdy związek i każda miłość jest inna. Byłam w paru związkach, można powiedzieć, ze były one poważne i szczerze mówiąc, do każdego faceta czułam coś innego. Raz było to porywające uczucie, gdy brakowało mi tchu, innym razem bardziej przypominało to przyjaźń, jeszcze innym razem opierało się głównie na seksie. Do dziś pamiętam, gdy po szalonym i gorącym uczuciu (związek burzliwy, ciekawy i zakończony bolesnym rozstaniem), które tak samo "gorąco" się zakończyło, nastąpił po jakimś pół roku kolejny związek. Strasznie lubiłam nowego chłopaka (to właśnie była ta przyjaźń), spotykaliśmy się niecały rok, a ja cały czas czekałam na motyle w brzuchu, obłoki i wszystko to, co towarzyszyło poprzedniemu związkowi. Nie doczekałam się. Nie wiem, czy tamto uczucie mogę nazwać miłością, ale było mi z tamtym facetem dobrze. Dogadywaliśmy się na co dzień, w łóżku, itd... Taki spokojny związek. Nie wiem, czy Twoja obecna... partnerka jest "tą jedyną", jednak radzę Ci nie czekać na to, co było rok temu. Wtedy była inna dziewczyna, inne uczucie... Miłość ma wiele "twarzy"
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.