Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 21:16   #5011
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

chodzi czy będę to używać
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:38   #5012
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że jest w akcie napisane do kiedy i ten termin minął już 3 miesiące temugazu nie ma ,cały czas używamy gazu z butli ,najprawdopodobniej będzie w czerwcu Ale to już nie nasz problem,bo developer dopłaca do tego gazu i mają nas rozliczyć jak za zużycie ziemnego.
Dzięki za kcuiki
Boshe jak mnie moja przyjaciółka wnerwia,cały czas mi pisze jak to w Polsce jest źle i że się przekonam....ona tak do mnie mówi jakby mnie nie było w kraju z 10 lat minimum Fajne wsparcie mam no nie?

ana skoro nosisz taki mały rozmiar to szukaj ubrań dziecięcych ja też noszę roz 34/36 i mam sporo dziecięcych ubrań

śliweńka a o co chodzi z tym kurzem? przecież na wszystkim osiada
A nie możecie obciążyć dewelopera tą różnicą w racie dopóki nie przeniesie na Was prawa własności? Wydaje mi się że możecie sądownie dochodzić przeniesienia prawa własności (wtedy taką własność stwierdza sąd) - ale podejrzewam że trochę czasu to zajmie.
Dobrze że chociaż do gazu dopłaca.

Ja też kupuję czasem rzeczy na dziecięcym - mają tu wyrośnięte dzieciaki
A przyjaciółka - cóż, raz można wyrazić swoje zdanie ale jak by mi ktoś w kółko to powtarzał to bym się w końcu wkurzyła i powiedziała że mnie to denerwuje...
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
chodzi czy będę to używać
A dużo gotujesz? Bo jak tak to pewnie się przyda. Jeśli tylko okazjonalnie to pewnie poużywasz parę razy i będzie się kurzyło.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2011-01-25 o 21:39
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 03:54   #5013
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Zabcia założyłam hehe
i bardzo dobrze
czekam na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja się wkurzyłam na fb. Z automatu założyło mi konto na jakimś głupkowatym serwisie randkowym badoo ile było zachodu, zeby usunąć. Ale nie ze mną te numery.
powaznie? pierwsze slysze o takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

oooo, zumba... i jak Ci się podoba?
Bardzo
Jak mi sie chcialo zaraz po pracy jechac to znaczy ze sie podoba

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Jakoś na pierwszy rzut oka to nie podoba mi się ten FB... ale daję mu jeszcze szansę.
czemu nie?
jak dla mnie lepszy niz nk

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Żabcia - daj znać jak tam po zumbie - u mnie dziewczyny w pracy chodziły i podobało im się w zależności od tego kto ją prowadził

Po zumbie super chodze trzy razy w tyg w poniedzialki klase prowadzi moja znajoma wtorki i czwartki inna dziewczyna klasy sie roznia od siebie wiec jest ciekawie Polecam!

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
FB fajna sprawa, chociaż troszkę uzależnia - no przynajmniej mnie
mnie tez

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Teraz tylko jakąś dziewczęcą sukieneczkę muszę sobie skombinować
mozesz tez kupic sobie jakies kolorowe podkolanowki
na szyje zalozyc smoczek , butelke
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 06:13   #5014
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
klionku az musialam sie przypatrzec fotce z usmiechem bardzo milo czytac takie slowa
Naprawdę !!! Już wcześniej zwróciłam uwagę na Twój uśmiech
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
u mnie sie juz sznurek w dresie kończy
Sznurek się kończy, bo ciąża już powoli dobiega końca
Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
wiesz, nie masz problemu, znajdź go sobie sam. Od jakiegoś czasu, mam mniej pracy, co mnie dobija. nie lubię się nudzić w pracy, jestem nauczona działać i za to dostawać wynagrodzenie. Wiem, że niektórzy pomyślą, że jestem nienormalna, nie narobię się, a zarobię. Ale ja tak nie potrafię. Potrzebuje mieć sporo pracy, żebym wiedziała, że jestem tam potrzebna.

A od jakiegoś czasu tej pracy jest mniej, teraz zaczyna się gorący okres dla nas, ale mnie to jakoś bardzo nie dotyczy i chyba to mnie dobija. ja wiem, że pracuje szybko i rzeczy, które mogłabym robić 3dni robię w pół dnia, ale tak juz pracuję.

szef jakoś bardzo zły nie był, ale zadowolony też nie. przede wszystkim ja sama jestem na siebie zła! Bo o tym zapomniałam, ale na wizaz pamiętałam żeby wejść. eee szkoda gadać. przepraszam, że się rozpisałam.
Je też nie zniosłabym nudy w pracy.
A co do tego że jesteś na siebie zła to ja znam to uczucie. Czasem jak zdarzy mi się jakaś wpadka to nawet jeśli nie ma żadnych negatywnych konsekwencji to i tak jestem wściekła i tracę zaufanie do siebie. Nie znoszę tego uczucia.
Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Jedyne co to się wkurzyłam ,bo od marca będziemy płacić wyższą ratę o prawie 300 zł ,bo developer jeszcze nie przepisał na nas własnośći... A dobra wiadomość jest taka ,że zacznę nową pracę od kwietnia ,ale na razie nic więcej nie chcę mówić.3majcie za nas kcuiki
Gratuluję !!! Nawet jeśli część wynagrodzenia bedziesz musiała przeznaczyć na dopłatę do wyższej raty
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Madzia takie na wage są najlepsze Największe okazje można upolować. Bo w tych wycenionych to ceny czasem z kosmosu
Dokładnie. U nas w wycenionym lumpeksie bluzki kosztują od 15 zł wzwyż, swetry od 20 zł wzwyż, spodnie, sukienki i spódnice podobnie. Żakiety od 30-40 zł, a płaszczyki to już ponad stówkę.
Czasem bardziej opłaca kupić się nowe, w sklepie, choć uważam że osoby ubierające się w lumpeksach są o wiele bardziej oryginalne.
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
mam pytanie czy któraś z was ma sokowirówkę i czy w ogóle nie zbiera kurzu na sobie ??

albo robot kuchenny czy jest w ogóle potrzebny?

bo w pracy się sokowirówek naoglądałam i teraz myślę
ja mam i jedno i drugie, ale praktycznie nie używam, bo o ile samo użycie nie jest pracochłonne to mycie później tych sprzętów to udręka.
__________________
trzeba stworzyć dom żeby mieć do czego wracać ...
upchać miłość tam w każdy kąt ...
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:14   #5015
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
o ja pierd.. do 5 dziecka płaci diecezja!!
tragedia..
jak mówi ktosia aż mi witki opadły...

rosi guciu jestem przerażona i zgadzam się że powinni rozdać biednym ciekawe ilu by miało powołanie...
brak słów...


Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anika ja piore w dzidziusiu i jest ok
Dobrze wiedzieć, bo ja też wyprałam trochę ciuszków w tym proszku

Byliśmy wczoraj na wizycie, z maleństwem wszystko ok, płeć w dalszym ciągu nieznana.

Co do filmu Och Karol 2 - świetna komedia, także jeśli ktoś ma ochotę trochę się pośmiać, to mogę spokojnie polecić
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:21   #5016
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Na takie pytania zawsze odpowiada się twierdząco!
oj tak

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Co do filmu Och Karol 2 - świetna komedia, także jeśli ktoś ma ochotę trochę się pośmiać, to mogę spokojnie polecić
moja mama porwała na ten film moją kuzynkę i były bardzooo zadowolone wczoraj do mnie dzwoniły i się przekrzykiwały przez telefon że film super miałam z nich ubaw wojtek się śmiał że on chce wziąć to samo co one bo wróciły z takiiiiiiiii świetnym nastrojem
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:26   #5017
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
mam pytanie czy któraś z was ma sokowirówkę i czy w ogóle nie zbiera kurzu na sobie ??

albo robot kuchenny czy jest w ogóle potrzebny?

bo w pracy się sokowirówek naoglądałam i teraz myślę
my mamy sokowirówkę i używany 2-3 razy w tyg. Ale największym problemem jest "kto obierze marchewkę?"
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 08:18   #5018
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

cześć

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Dziennikiem I podręcznikiem do przedmiotu
eeee dziennik to i ja mam hehe

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Madziu[/B], doskonale Cię rozumiem, bo ja tez nie umiem szperać... a do tego jeszcze zależy gdzie, bo jak szukam i nic mogę znaleźć to się baaardzo zniechęcam, a u mnie problem z szukaniem, bo ciężko mi dostać bluzeczki w rozm. 34
Ale uwaga, mam jeden ulubiony lumpeksik i pracuje tam taka "znajoma" tzn. znajoma w sensie, że tam chodzę, no i zawsze jej mówię, że jak znajdzie na mnie fajne rzeczy to ma mi dać cynk i wtedy idę i oglądam no i mam frajdę, bo zostawi mi tylko w moim rozmiarze i przebierania mam mało na mnie jak wspomniałam jest mało ciuchów, bo taki rozmiar... ale na moja mamę to zawsze masę zostawi i to fajnych firmówek ostatnio kupiła zupełnie nowe bluzki z maks spencer za grosze
Wypuściłam się kilka razy do innych lumpeksów, ale nigdzie nie mają takich "lepszych" bluzek, a do tego trafiałam na same buble... także sama rozumiesz, musiałabyś zwiedzić parę miejsc
oo to widzę, że fajnie Ci się trafiło, ale fakt zniechęcanie się szybkie to moja specjalność

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
mozesz tez kupic sobie jakies kolorowe podkolanowki
na szyje zalozyc smoczek , butelke


---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

dziś w końcu zamawiamy zmywarkę Właśnie dostałam na konto od teściowej 1200 zł , moi rodzice jak się dowiedzieli, ze nam 200 zł brakuje to nam dorzucili a teść będzie 1 lutego w wawie i chyba nam ja odbierze, dzięki czemu nie będziemy musieli wydawać 70 zł na kuriera super Więc za tydzień by była nasza zmywareczka
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:19   #5019
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Hej,
A my dziś znów do kina na środy z Orange...na OCh, Karol ! Musze się odstresować, zająć czymś innym, żeby nie myśleć, że za tydzięń czeka mnie ten wycinek
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:22   #5020
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Guciuuu zapomniałam Ci powiedzieć że zaczęłam po raz n-ty Białe zęby i teraz już się wciągnęłam widocznie wcześniej nie miałam dni bo książka jest napisana specyficznie no i są właśnie przeplatane losy dawane i teraźniejsze bohaterów kilka wątków itd.. a wiem że takie książki lubisz- ta do łatwych nie należy ale jak chcesz coś hmm trochę innego niż "poczytadło" to gorąco polecam - mimo że jestem gdzieś dopiero na 70 stronie...

RYBULKOOOOO kochana widzę cię ;D
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:22   #5021
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
mam pytanie czy któraś z was ma sokowirówkę i czy w ogóle nie zbiera kurzu na sobie ??

albo robot kuchenny czy jest w ogóle potrzebny?

bo w pracy się sokowirówek naoglądałam i teraz myślę
ja mam robot kuchenny - termo.mix i jestem bardzo zadowolona. Może nie używam go codziennie, ale bardzo często.

A jak tam obrączka męża? Znalazła się? Pytałam już wcześniej, ale chyba nie zauważyłaś

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Boshe jak mnie moja przyjaciółka wnerwia,cały czas mi pisze jak to w Polsce jest źle i że się przekonam....ona tak do mnie mówi jakby mnie nie było w kraju z 10 lat minimum Fajne wsparcie mam no nie?
wiesz, jak ktoś sobie nie umie zorganizować życia w Polsce, to zawsze to Polska będzie tą złą, a nie porażką tej osoby. Nic się nie przejmuj! Będzie dobrze! I może powiedz tej koleżance, że jak Ty wracasz, to może ona chce przyjechać do Holandii, że zarezerwujesz jej domek. Jak jej tak źle w Polsce. Zobaczysz, szybko zmieni zdanie.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Bardzo
Jak mi sie chcialo zaraz po pracy jechac to znaczy ze sie podoba
haha, ten argument zdecydowanie mnie przekonuje! Hmm, może spróbuję...

Ja chodzę na stepa albo na fitness i na razie też mi się podoba. Fakt, chodzę raz w tygodniu i to jest stanowczo za mało.

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
Je też nie zniosłabym nudy w pracy.
A co do tego że jesteś na siebie zła to ja znam to uczucie. Czasem jak zdarzy mi się jakaś wpadka to nawet jeśli nie ma żadnych negatywnych konsekwencji to i tak jestem wściekła i tracę zaufanie do siebie. Nie znoszę tego uczucia.
Na szczęście się udało. Szef jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu i dlatego stwierdził, że nic się nie stało. Ale niesmak pozostał.

Ja tak jak Ty, później długo nie mogę sobie wybaczyć tak głupich błędów.

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość

Byliśmy wczoraj na wizycie, z maleństwem wszystko ok, płeć w dalszym ciągu nieznana.

Co do filmu Och Karol 2 - świetna komedia, także jeśli ktoś ma ochotę trochę się pośmiać, to mogę spokojnie polecić
Super! No i szkoda, że się maleństwo nie ujawniło. A jakie typy imion macie? (jak już pytałam to przepraszam, wyleciało mi z głowy)

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
my mamy sokowirówkę i używany 2-3 razy w tyg. Ale największym problemem jest "kto obierze marchewkę?"
a propos marchewki: http://demotywatory.pl/1156357/--Mar...am-czy-kupiles


cześć
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 08:26   #5022
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Helloł

To se wykrakałyśmy

A gdzie nowy wątek?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:28   #5023
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hej,
A my dziś znów do kina na środy z Orange...na OCh, Karol ! Musze się odstresować, zająć czymś innym, żeby nie myśleć, że za tydzięń czeka mnie ten wycinek
Będzie dobrze kochana! Idź i odstresuj się!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Guciuuu zapomniałam Ci powiedzieć że zaczęłam po raz n-ty Białe zęby i teraz już się wciągnęłam widocznie wcześniej nie miałam dni bo książka jest napisana specyficznie no i są właśnie przeplatane losy dawane i teraźniejsze bohaterów kilka wątków itd.. a wiem że takie książki lubisz- ta do łatwych nie należy ale jak chcesz coś hmm trochę innego niż "poczytadło" to gorąco polecam - mimo że jestem gdzieś dopiero na 70 stronie...

RYBULKOOOOO kochana widzę cię ;D
Dzięki, w takim razie będę musiała upolować "Białe zęby". Dla mnie najważniejsze jest, żeby mnie książka zaciekawiła na początku. Jak tak się stanie to dotrwam do końca. Będę pamiętać o niej, dzięki

A co do "kiedy płaczą świerszcze" to od 210 strony na zmianę się śmieję i płaczę... dawne nie czytałam tak pięknej książki. (ostatni raz w wakacje "Chatę" ale to zupełnie inne doznania).


Madzia, pamiętaj o czerwonych kokardkach we włosach i wielkim czerwonym lizaku!!!!! Ja mam taką wizję

Ale się Wam udało z tą zmywarką, super!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:30   #5024
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Madzia, pamiętaj o czerwonych kokardkach we włosach i wielkim czerwonym lizaku!!!!! Ja mam taką wizję

Ale się Wam udało z tą zmywarką, super!
hehe ok, czerwone kokardki
Nikt mnie nie pozna normalnie

A ze zmywarką fakt, udało nam się

aaa właśnie, gdzie nowy wątek?? kto zakłada??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:31   #5025
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
powaznie? pierwsze slysze o takiej sytuacji
Ja nawet nie wiedziałam. Koleżanka mi powiedziała, ja patrze, a tam nawet moje zdjęcie jest

A zumby zazdroszcze
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:32   #5026
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Helloł

To se wykrakałyśmy

A gdzie nowy wątek?
Rybulko, zakładaj zakładaj! Ja bym założyła, ale nie potrafię, więc nie będę się wyrywać przed szereg
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:36   #5027
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Gucia hmm nie możesz być do siebie taka krytyczna.... naprawdę miałaś gorszy dzień albo coś nie jesteś terminator, wiem jesteś ambitna itd ale bez przesady człowiek czasem robi błędy inaczej byłby aniołem a jak wiesz aniołów na ziemi nie ma... więc spokojnie głowa do góry a teraz pięknie wykonuj kolejne zadania i zobaczysz szybko niesmak się zatrze
a demot jest boski

atomufka przegapiłam twojego posta... ale już ci pisze bo mi się strasznie spodobało wsparcie jakie daje ci przyjaciółka - do pozazdroszczenia wowww.. naprawdę wesprzeć to Cię potrafi

śliweńka ja mam blender - używam bardzo często myje się szybko i wyciskarkę do cytrusów - super korzystam na pewno raz w tygodniu mimo że chodzi jak kosiarka głośno ale lubie - chce kupić sokowirówkę ze względu na pata no i trochę zdrowsze soczki będziemy pić, ale to czy będzie się kurzyć czy nie zależy od ciebie czy będziesz używać czy ci się będzie chciało bo nie ma czarów umyć trzeba - warzywa obrobić też - więc jak będzie ci się chciało to polecam bo na bank to zdrowsze.. a jak nie i ma to być gadżet do użycia raz na miesiąc to bez sensu
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:42   #5028
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:48   #5029
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

My mamy sokowirówke, ale strasznie starą. Podejżewam, ze jest starsza ode mnie, ale działa. Siedzi sobie w kartonie i raz na jakiś czas raczymy się soczkami, stawiając przy tym wszytskich sąsiadów na równe nogi
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 08:54   #5030
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Gucia hmm nie możesz być do siebie taka krytyczna.... naprawdę miałaś gorszy dzień albo coś nie jesteś terminator, wiem jesteś ambitna itd ale bez przesady człowiek czasem robi błędy inaczej byłby aniołem a jak wiesz aniołów na ziemi nie ma... więc spokojnie głowa do góry a teraz pięknie wykonuj kolejne zadania i zobaczysz szybko niesmak się zatrze
a demot jest boski
Już jest lepiej Dzięki Wiesz, ja najgorszy problem mam z głupimi błędami, bo to, że każdy popełnia błędy to tak, ale nie głupie - zapomnieć czegoś?! No nie!

Najważniejsze, że wszystko jest ok i bzzzzz zapominamy o wczoraj

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
cieszę się, że demot się Wam podoba. Jeden z moich ulubionych
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:55   #5031
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Zbieram się aby wstać i zacząć się szykować do pracy Ale coś mi sie cienko chce
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:57   #5032
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

No prosze i znów nowy wątek Nawet nie zauważyłam, że przekroczyłyśmy 5000 postów. To która zakłada nowy?
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:59   #5033
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

Cześć

Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek zawsze planowałam, a ktoś mnie ubiegł
Zapraszam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post24624728

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2011-01-26 o 09:05
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:04   #5034
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIV

skoro Ana założyła to ja wyraźnie zamknę żeby już tu nie pisać

zapraszamy do kolejnej części rozmów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post24624728
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.