Jaką suknie ślubną wybrać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 14:42   #1
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89

Jaką suknie ślubną wybrać??


Witam Was drogie koleżanki,
piszę ponieważ już za niedługo w czerwcu 2011 roku mam ślub i szukam odpowiedniej sukienki dla siebie. Sukienkę będę szyć mam już krawcową która prosiła mnie żebym znalazła fason dla siebie ... no i tu jest "pies pogrzebany" bo nie wiem jaką chce sukienkę mam swój typ ale nie wiem czy będzie do mnie pasował, mam zamiar wybrać się do salonu przymierzyć kilka ale chciałabym obiektywnej rady Was drogie koleżanki
To ja f5e21b2980[1].jpg
a to fason sukienki który mi się podoba ale czekam na propozycje może macie wprawę w doborze sukienek co do figury ...
Liczę na WAS
33361_2.jpg
3_bajkowa_suknia_slubna_bialo_srebrna_z_we.jpg
33386_1.jpg
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:57   #2
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Może to tylko wrażenie, ale na zdjeciu wygląda jabyś miała spory biust. Ze wzdlędu na to, ja bym osobiście uważała z sukienkami bez ramiączek.

Pozdrawiam
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:28   #3
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Ja mam 75E i będę miała suknię bez ramiączek Z tym, ze poprosiłam o dorobienie doczepianych, jeśli pomimo pasów z gumy (maja zapobiegać przesuwaniu się sukni) będzie mi nie wygodnie to doczepię sobie później ramiączka

Jeśli chodzi o suknię to nie wybieraj modelu najpierw idź i przymierz
Co prawda w księżniczkach 90% kobiet będzie wyglądała dobrze, ale możesz należeć do tej pozostałej grupy. Ponad to po odwiedzeniu salonów może się okazać, że jednak spodoba Ci się inny fason w którym wyglądasz rewelacyjnie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:35   #4
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Zgadzam się z Takaya. Najpierw idź do salonu i przymierz różne suknie a potem zacznij wybierać. Często zdarza się tak, że sukna bardzo się podoba a marnie się w niej wygląda.
Ponadto trudno podpowiedzieć, bo nie wiemy ile masz wzrostu czy biust masz duży itp.
Z tych trzech sukni mi osobiście podoba się druga.

A tu podaję link o dekoltach: http://bluzki.co.cc/szpic/
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:45   #5
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

To prawda mam dość spory biust ale jeżli już będę miała mieć sam gorset to po 1 raczej wycięty aby ładnie wyeksponować biust a 2 w kościele nie będę potrzebowac ramiączek a na samym weselu myślałam o ramiączkach teraz ramiączka mogą być różne i to nie tylko z materiału ale też łańcuszków koronek ... jednak odwiedzę kilka salonów i wybiorę coś dla siebie a później razem z krawcową coś wymyślimy...
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:03   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Z mojego doświadczenia przymiarkowego wiem, że spory biust najładniej wygląda w dekoltach serduszko Sama będe taki miała. Biust ładnie jest wyeksponowany a jednocześnie optycznie delikatnie zmniejszony co mnie ucieszyło bo mam nieproporcjonalną sylwetkę przez to 75E
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:08   #7
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja mam 75E i będę miała suknię bez ramiączek Z tym, ze poprosiłam o dorobienie doczepianych, jeśli pomimo pasów z gumy (maja zapobiegać przesuwaniu się sukni) będzie mi nie wygodnie to doczepię sobie później ramiączka

Jeśli chodzi o suknię to nie wybieraj modelu najpierw idź i przymierz
Co prawda w księżniczkach 90% kobiet będzie wyglądała dobrze, ale możesz należeć do tej pozostałej grupy. Ponad to po odwiedzeniu salonów może się okazać, że jednak spodoba Ci się inny fason w którym wyglądasz rewelacyjnie
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 12:27   #8
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

wszystkie suknie ładne ale nabardziej mi sie chyba pierwsza podoba i skoro jestes blonsynka to wybierz biała suknie. w ecru się zlejesz.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 15:58   #9
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Dzięki za dobre rady ...nie wiedziałam że kolor włosów jest ważny przy wyborze sukienki ...piszcie dziewczyny o swoich doświadczeniach z sukienkami ślubnymi
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 16:06   #10
randadanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Mi się najbardziej z tych trzech podoba numer 1
randadanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:52   #11
Strawberry pearl
Przyczajenie
 
Avatar Strawberry pearl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 19
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Z tych 3 tutaj dla mnie najbardziej podoba się trzecia.
__________________
"There's no more rabbits in my hat to make things right!"
Strawberry pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 14:23   #12
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to wygląda w salonach trzeba się wcześniej telefonicznie umówić?? Słyszałam że nie wolno fotografować siebie w sukience ślubnej w salonie, no chyba że się ją kupuje. Czy te babki w salonach są w stanie dobrze poradzić???
Przy okazji Wszystkiego Dobrego na te Święta Bożego Narodzenia
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 09:42   #13
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

po pierwsze: umówiona wizyta zalezy od salonu - byłam przymierzać tak "z drogi" i byłam juz umawiana bo np. nie było tego modelu co chciałam i musieli sprowadzić

po drugie: w 9/10 salonach nie pozwalają robić zdjęć - głupota w/g mnie - i tak mają te suknie na zdjeciach na stronkach internetowych i każda dobra krawcowa ją skopiuje a nam to utrudnia wybór cholera, bo ja bym wolała usiąść w domu na spokojnie i zobaczyc jak w każdej wyglądam :/

po trzecie: babki w salonach mają już doświadczenie i mogą dobrze doradzać, lecz przezorny zawsze ubezpieczony - bierz ze sobą zawsze kogoś (mama,siostra,ciocia,kuzy nka,przyjaciółka itp.) by nie zdarzyło się, że babka chce Cię omamić danym modelem by go na chama sprzedać a Ty będziesz żałować później...

pozdrawiam i Wesołych Świąt!

aha, pierwsza i druga są super z przewagą na drugą

Edytowane przez buziak1
Czas edycji: 2010-12-25 o 09:44
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:18   #14
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

wydaje mi sie ze ta druga do Ciebie pasuje
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 08:53   #15
oliweczka123
Raczkowanie
 
Avatar oliweczka123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa i dalej na wschód ;)
Wiadomości: 70
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Witam, ja tak już 2 miesiące czytuje Wasze wątki i szukam natchnienia dla siebie. Też nie wiem co z tą sukienką. To kolejny pkt na mojej liscie i przeraża mnie jak nic innego. Jeszcze nic nie przymierzałam bo jak wejdę do salonu to albo nic mi się nie podoba zupełnie albo kobiety są tak nie zainteresowane ludzmi, że chce się od razu wyjść. Do takiej wycieczki po salonach trzeba się jakoś przygotować? Ja się nie wiem czemu tego strasznie boję...
__________________
b ę d ę _ ż o n ą ! ! !

3 wrześ nia 2011
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr.
oliweczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:54   #16
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Nr 2
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 10:25   #17
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Cytat:
Napisane przez oliweczka123 Pokaż wiadomość
Witam, ja tak już 2 miesiące czytuje Wasze wątki i szukam natchnienia dla siebie. Też nie wiem co z tą sukienką. To kolejny pkt na mojej liscie i przeraża mnie jak nic innego. Jeszcze nic nie przymierzałam bo jak wejdę do salonu to albo nic mi się nie podoba zupełnie albo kobiety są tak nie zainteresowane ludzmi, że chce się od razu wyjść. Do takiej wycieczki po salonach trzeba się jakoś przygotować? Ja się nie wiem czemu tego strasznie boję...
Nie bój się! Widzę, że jesteś z Siedlec. (mieszkam niedaleko tego miasta ) Jest tam taki salon (mój opis będzie nieudolny, ponieważ nie znam miasta) w jednej z uliczek niedaleko stacji Orlen (może ze 200 metrów), gdzieś w poblizu ul. 3 maja. Taki nieduzy salonik. Mile zaskoczyła mnie tam obsługa i mieli nawet ładne sukieneczki. Jeśli zrozumiałaś cokolwiek z mojego opisu, to wybierz się tam, polecam.
A to, jak się trzeba przygotować, to radzę przejrzeć w internecie typy sukien (princessa, syrenka, linia A, itd.) i potem przymierzyć każdą z nich. Nie muszą Ci się podobać, przymierz dla przykładu. nie musisz miec ładnej sukienki, musisz być ładna w sukience!

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Jagoda! Ciebie, nie wiem czemu, ale widziałabym w syrence, bo mam wrażenie, ze masz ładną proporcję między biustem a biodrami. A do dużego biustu wg mnie ładnie wyglądają sukienki na szyję. Wszystko jednak zależy od Twojego gustu. Radziłabym Ci jednak przymierzyć wiele sukienek, ponieważ na sobie i na modelce lub manekinie, to kolosalna różnica. Często nawet się nie spodziewasz, że może Ci być w czymś ładnie.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:07   #18
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Hej Dziewczyny Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku
Dzięki za dobre rady to chyba najlepsze wyjście przymierzać sukienki i to sporo bo inaczej to ciężko będzie odpowiednią sukienkę znależć.... a przeraża mnie to czy zdąże z wyborem sukienki i uszyciem jej bo mam zaklepaną dobrą krawcową... a czas ucieka 3 czerwiec za 5 miesięcy

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Jeszcze jedno dziewczyny nie wiem ale myślę o pofarbowaniu włosów...3 lata noszę blond ale z natury mam ciemny brąz i nie wiem czy wrócić do natury czy dalej w ten blond nie wiem
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:45   #19
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Jagoda ja bym stawiała na naturalność czyli jak długo nosisz blond to po co zmieniać.

Ja mam brąz i chciałam pasemka blond na ślubie i mąż mi to wybił z głowy bo po co zmieniać i wyglądać sztucznie skoro mam brązowe włosy na co dzień.

Chyba że lepiej Ci w tym brązie to zmień.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:35
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 21:10   #20
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Droga Arieno więc do 18 roku życia nosiłam brąz na głowie i zaczęłam od pasemek blond i tak z czasem całe włosy na blond ...myślę że w tych korzystniej wyglądam ale może w innym odcieniu brązu wyglądałabym też nieźle a włosy odpoczęłyby trochę bo jednak blond farby niszczą mocniej wlosy niż inne .... ale nie wiem nie mam jakiejś super fryzjerki która poradziła by mi ...i jestem w kropce
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:38   #21
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Patrząc na zdjęcie wyżej zmieniłabym na brąz bo jakoś nie równo masz ten blond. Wygląda jak pasemka hmm. Do tego masz dość ciemną karnację/albo jesteś tak opalona to może bardziej jakiś ciepły brąz by pasował.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:49   #22
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Wiesz co wtedy miałam akurat pasemka teraz mam całe blond ale dużej różnicy nie widać...co do karnacji to lubie słonko więc zawsze troszkę opalona jestem i też myślałam o jakimś ciepłym brązie nie ciemnym bo będę blada ale taki jasny brąz to ok
Dzięki za dobre rady
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:53   #23
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Jestem za jasnym brązem.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:04   #24
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Ok to zaryzykuje najwyżej za tydz znów pójdę do fryzjera kto nie ryzykuje ten nie ma...mam nadzieję że będę zadowolona
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:29   #25
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
wszystkie suknie ładne ale nabardziej mi sie chyba pierwsza podoba i skoro jestes blonsynka to wybierz biała suknie. w ecru się zlejesz.
Nie do końca się z tym zgadzam. Sama jestem blondynką ale odcień skóry mam "biszkoptowy", przez co lepiej wyglądałam w odcieniach ciepłych..Najlepiej chyba w Ivory..
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:22   #26
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

soundaddicted a Ty jak myślisz czy jasny brąz bądź ciemny blond będzie mi pasował?? chciałam coś takiego beyonce_3.jpg

beyonce knowles.jpg ten 2 kolor taki karmel ale nie wiem sama
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:24   #27
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Dziewczyny piszcie co myślicie zmienić na taki kolor czy zostać przy blond??
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:22   #28
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Cytat:
Napisane przez jagoda8802 Pokaż wiadomość
soundaddicted a Ty jak myślisz czy jasny brąz bądź ciemny blond będzie mi pasował?? chciałam coś takiego Załącznik 3677510

Załącznik 3677511 ten 2 kolor taki karmel ale nie wiem sama
Hmm, nie wiem na ile to makijaż/henna ale wydaje mi się, że masz ciemniejszą oprawę oczu (oczy masz brązowe?) Masz dość ciemną karnację, a pewnie przed ślubem odwiedzisz solarium i zbyt jasny blond może wyglądać tandetnie. Ja bym się bardziej skłaniała ku brązowi..Bardziej mi się podoba ten pierwszy odcień brązu. Masz jeszcze trochę czasu, więc spróbuj, zobacz jak się będziesz czuła w kolorze..zresztą rzeczywiście jasne farby bardziej niszczą, a kondycja włosów też na znaczenie
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:15   #29
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Pierwszy
Jasny brąz, nie ciemny blond.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:51   #30
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Jaką suknie ślubną wybrać??

Więc oczy mam niebieskie ale lubię je podkreślić kredką lajnerem ... a racją jest że przed ślubem będę się opalać bo nie chce być blada ... więc myślę że warto spróbować z tym brązem
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.