do Agi - malowanie oczu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 13:48   #91
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Wszystko już zostało wyjaśnione. Nie mam nic do dodania Dodam tylko od siebie, że często stosowana zasada, że na sińce pod oczami kładziemy żółty korektor - nie zawsze się sprawdza. W swojej praktyce spotkałam się z przypadkami, u których to żółty korektor sobie nie poradził Bo zasinienie zasinieniu nierówne Ale to już dyskusja na inny wątek.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:01   #92
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Opadająca powieka

Moim problemem jest opadająca powieka.Nie wiem jak malowac oczy,gdyż jak pomaluję powieke jasnym cieniem aż pod łuk brwiowy wydaje mi się ,że powieka robi sie wielka zaś ciemnym-heh też jakoś dziwnie,jak pomaluja tylko ruchoma częsc to nie widac makijazu przy otwartych oczach.

Niby chodze na lekcje wizażu,ale mam dwie panie od wizazu i kazda uczy inaczej,az sie metlik w glowie robi. Moze wiec Wy Wizazjanki cos mi poradzicie?

Moje oczka:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393655

Edytowane przez SAH20
Czas edycji: 2010-01-04 o 09:29
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:20   #93
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Opadająca powieka

na opadająca powieke powinnaś uzywać cienia jasnego najlepiej perłowego..ogólnie to nie powinno się malować oka aż do brwii..jeśli chodzi o twoje wizażystki poproś aby ci pokazały na tobie jak się malować z takim problemem..a tedy sama zobaczysz jak się lepiej czujesz i w którym jest ci lepiej..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:44   #94
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Question Opadające powieki.

Moim problemem są opadające powieki.
Makijaż w stylu "kocie oko" od razu w moim przypadku odpada ;/. Bardzo lubię make-up właśnie w tym stylu. Jakieś cieniowania na powiece itd... I nawet jak się pomaluję właśnie w taki sposób i wszystko wyjdzie mi perfekcyjnie to i tak to będzie źle wyglądało ;/. I to nie chodzi o to, że taki make do mnie nie pasuje. Tylko te powieki wszystko psują.
'Pociągają' mnie "rzucające się w oczy" makijaże powiek. Czarne, czerwone, fioletowe, turkusowe, żółte (itp) cienie.... Lubię sobie robić mocny, wręcz sceniczny, makijaż na co dzień .
A z tymi powiekami wyglądam jakbym była wiecznie zmęczona i cały "czar" makijażu pryska.
Jaki makijaż mam sobie robić, żeby nie odbiegać od swojego stylu (w którym bardzo dobrze się czuję) i żebym nie wyglądała z tymi powiekami na wiecznie zmęczoną.????
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:39   #95
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Opadające powieki.

Musiałabyś dodać fotkę ale o opadających powiekach jest dużo wątków, więc musisz zajrzeć do wyszukiwarki
popróbuj różnych makijaży , w tych wątkach jest opisane jak sie malować, może użyj matowych cieni żeby światło sie tak nie odbijało od tego opadającego miejsca i opadający kącik zaznaczaj ciemniejszym, wyciągaj do góry, kreskę najlepiej malować od miejsca opadania powieki i wyciągnąć na zewnątrz Ja także mam opadające powieki
Co do zmeczono wyglądających oczu to u mnie tak wyglądają oczy po pomalowaniu ich ciepłymi kolorami, dlatego wyglądam na "zmęczoną" po pomalowaniu ciepłym fioletem, różem, brązami, może u ciebie też tak samo jest ;P unikam tych kolorów, pamiętaj że do mocnych pomalowanych oczu cera ma być idealna, zakryte niedoskonałości bo przy takim makijażu bardziej widać te defekty skóry no i wtedy też może wyglądać na zmeczoną..
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-03-06 o 17:45
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:06   #96
doorcia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Makijaż opadających powiek

Super fajny filmik o dzieki ci ,bo już wszystkiego próbuje
doorcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:01   #97
Skimona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Opadająca powieka-na co uważać?

Dowiedziałam się niedawno, ze mam oko z opadającymi kącikami-na co powinnam uważać przy malowaniu? (chodzi mi o kreskę, cienie-kolory, malowanie rzęs)
Skimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 12:01   #98
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

przy takiej budowie oka tusz do rzęs jest naszym największym sprzymierzeńcem powinny byc mocno i dokaldnie wytuszowane .
Należy uważac aby malując kreske na górnej powiece nie wyjechac w dół bo to jeszcze bardziej obciazy nam wizualnie oko - musisz sama wywnioskowac w którym miejscu najlepiej dla Ciebie zakonczyc kreske, jest tez problem ze zrobieniem tzw. jaskółki poniewaz wystepuje załamanie skóry. Jeszcze można pomóc sobie cieniami - tzn. rozcierac je jak najwyżej aby optycznie podnieść powieke.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:58   #99
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

O, mam ten sam problem. Opadające kąciki i powieki. Mam ambitny plan zrobienia sobie boskiego smoky na studniówkę wzorując się na filmiku Pixiwoo ale Sam ma piękne kocie oczy, a ja nie dość, że duże to jeszcze opadające:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:26   #100
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

Ja kompletnie nie potrafie pomalowac sie cieniem. Musze duzo go nalozyc i odpowiednio wycieniowac, zeby bylo go chcociaz troszke widac.... Bardzo rzadko to robie, bo zwyczajnie nie mam czasu. Kreska zakonczona w odpowiednim miejscu.Nigdy nie jade do konca bo oko wydaje sie jeszcze bardziej smutne. Mocno tuszuje rzęsy.
Wydaje mi sie, że trzeba uwazac z cieniowaniem. Zbyt ciemny, nałożony w zlym miejscu moze spowodowac, ze powieka bedzie wydawala sie jeszcze bardziej ciezka.
Na youtubie jest duzo fajnych filmikow jak malowac takie oczy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:28   #101
Skimona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

no własnie niedawno trafiłam na jeden taki świetny
Skimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 21:28   #102
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

Cytat:
Napisane przez Skimona Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się niedawno, ze mam oko z opadającymi kącikami-na co powinnam uważać przy malowaniu? (chodzi mi o kreskę, cienie-kolory, malowanie rzęs)
Opadające powieki czy kąciki? Bo powieka opadająca nachodzi na ruchomą część powieki, często rzęsy i w pewien sposób utrudnia makijaż.
Opadające kąciki (skierowane w dół) to po prostu kształt oka. Dobry jak każdy inny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:34   #103
Skimona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

no chyba to było i powieka i kąciki-miałam gdzieś ten wątek ze zdjęciem moich oczu
Skimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:42   #104
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

No to post cebulek zawiera sporo dobrych rad.
Oprócz tego można się skupić na trwałych cieniach czy linerach i dac im wyschnąć, żeby się nie odbijały.
Wiele Azjatek ma opadające powieki i często pokazują w instruktażach fajne triki i sposoby malowania.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:05   #105
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

Cytat:
Napisane przez Skimona Pokaż wiadomość
no własnie niedawno trafiłam na jeden taki świetny
jak mozesz podaj link do tego filmiku - samam mam ten problem z oczami
a dodatkowo ostatnio mecze namiętnie codziennie kreske linerem i żelowym i ciagle jest cos nie tak, chciałbym moc malowac jaksólke
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:50   #106
Skimona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

Myślę, ze to nie reklama.....
Ale film rzeczywiście bardzo dobry
http://www.alinarose.pl/2012/08/opad...k-malowac.html
Skimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 23:48   #107
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Opadająca powieka-na co uważać?

Cytat:
Napisane przez Skimona Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się niedawno, ze mam oko z opadającymi kącikami-na co powinnam uważać przy malowaniu? (chodzi mi o kreskę, cienie-kolory, malowanie rzęs)
Opadające kąciki to nie to samo, co opadająca powieka
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:15   #108
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Mam małe oczy, do tego są one głęboko osadzone i z opadajacą powieką. Mają kolor brązowo- zielony i niestety nie mam pojęcia jak je malować żeby je podkreślić Barfzo proszę o rady
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:53   #109
euxinus
Zakorzenienie
 
Avatar euxinus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: za górami za lasami...
Wiadomości: 4 408
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

A nie sądzisz, że powinnaś po prostu iść do kosmetyczki, żeby:
1.umalowała Cię- będziesz widziała, co i jak i to na sobie );
2. udzieliła Ci kilku rad.
Trudno wyjaśnić , jak masz się malować , nie widząc obiektu
euxinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 14:56   #110
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Proponowałabym wizytę u wizażystki, a nie kosmetyczki Często rozmawiam z dziewczynami, które ukończyły 2-letnie szkoły kosmetyczne. W praktyce okazuje się, że o makijażu nie mają bladego pojęcia! Brzmi dziwnie i irracjonalnie, ale tak jest. Często wtedy muszą dokształcać się na własną rękę. Idąc natomiast do wizażystki, jest większa szansa, że osoba na jaką trafimy na lepsze kompetencje (teoretycznie). Oczywiście mogą się zdarzyć również kosmetyczki wykonujące świetne make up'y, jak i z drugiej strony - średnio utalentowane wizażystki Ale myślę, że warto to wiedzieć.

W przypadku oka głęboko osadzonego - jak ognia powinnaś unikać bardzo ciemnego makijażu, zwłaszcza górnej powieki. Staraj się ją rozświetlać. Skup się na podkreśleniu linii rzęs i ćwicz kreski z lekkim wyciągnięciem końcówki do góry - to optycznie "rozweseli" oko.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:15   #111
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Cytat:
Napisane przez euxinus Pokaż wiadomość
A nie sądzisz, że powinnaś po prostu iść do kosmetyczki, żeby:
1.umalowała Cię- będziesz widziała, co i jak i to na sobie );
2. udzieliła Ci kilku rad.
Trudno wyjaśnić , jak masz się malować , nie widząc obiektu
kilka razy btłam na makijażu w salonie gdzie ponoć zajmowały się mną profesjonalistki z mnóstwem dyplomów i ukończonych szkół, za każdym razem efekt ich pracy był delikatnie mówiąc opłakany...
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:30   #112
psychosue
Raczkowanie
 
Avatar psychosue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 97
GG do psychosue
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Najlepiej jakbys dodała swoją fotkę, bez makijażu, nikt się śmiać nie bedzie a może uda nam sie podpowiedzieć. Wystarczy zdjęcie samych oczu O!

Jeśli masz blisko osadzone oczy to w kąciku wewnętrznym zrób małą kropeczkę pędzlem , najjasniejszym beżem lub bielą matową. Ja nie lubię cieni perłowych, choć u niektórych nie wigląda kiczowato. Musiałabym Cię zobaczyć.

jeśl opada Ci powieka, spróbuj podnieść ją i zacząć malować na ruchomej powiece jednym cieniem bazowym. Później ciemniejszym cieniem zrób tzw banana na załamaniu powieki, jeśli to załamanie jest oklapnięte lub go nie widać to zrób nowy delikatny łuk. I na koniec w kącikach zewnętrznych wyciągnij oko ku górze, jak w smokey.

Chyba trochę zbyt niezrozumiale napisałam...
psychosue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 14:14   #113
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Cytat:
Napisane przez psychosue Pokaż wiadomość
Najlepiej jakbys dodała swoją fotkę, bez makijażu, nikt się śmiać nie bedzie a może uda nam sie podpowiedzieć. Wystarczy zdjęcie samych oczu O!

Jeśli masz blisko osadzone oczy to w kąciku wewnętrznym zrób małą kropeczkę pędzlem , najjasniejszym beżem lub bielą matową. Ja nie lubię cieni perłowych, choć u niektórych nie wigląda kiczowato. Musiałabym Cię zobaczyć.

jeśl opada Ci powieka, spróbuj podnieść ją i zacząć malować na ruchomej powiece jednym cieniem bazowym. Później ciemniejszym cieniem zrób tzw banana na załamaniu powieki, jeśli to załamanie jest oklapnięte lub go nie widać to zrób nowy delikatny łuk. I na koniec w kącikach zewnętrznych wyciągnij oko ku górze, jak w smokey.

Chyba trochę zbyt niezrozumiale napisałam...
tu jest wątek na metamorfozach z moim zdjęciem : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667012
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:37   #114
Agnieszka MUA
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka MUA
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Cześć
Pozwoliłam sobie pobrać Twoje zdjęcie i nanieść na nie sztuczny makijaż ( ), żeby pokazać Ci na nim jak moim zdaniem mogłabyś się malować. to zdjęcie jest tylko poglądowe, tak żebyś zobaczyła o co chodzi Zdaję sobie sprawę, że nie wygląda to profesjonalnie (malowałam na kompie a nie umiem :P), ale proszę o kapkę wyrozumiałości
Twoje prawe oko (na zdjęciu lewe) "pomalowałam" tak jak miał by wyglądać gotowy makijaż, natomiast na lewym narysowałam obszary różnych cieni. Nie jestem mistrzem obróbki graficznej a i napisać o tym jest trudno, ale ogólnie zamysł jest taki, żeby postępować zgodnie z ,,rysunkami". Mój odręczny rysunek ( śliczny ) a w zasadzie strzałki na nim, pokazują w którą stronę mają się kierować cienie bądź kredka. W tym makijażu użyłam b. ciemnego brązu, trochę jaśniejszego i czarnej ,,kredki".

Zacznijmy:
- na linii wodnej zewnętrznego kącika oka (ok 0.5 cm długości) powinnaś namalować kreskę czarną lub ciemno-brązową kredką, aby optycznie podnieść go do góry.
- później, zewnętrzną część dolnej powieki (przy samych rzęsach) musnąć delikatnie ciemno-brązowym cieniem i w miejscu, w którym zaznaczyłam na rysunku (ok środka powieki, trochę bliżej nosa) wyciągnąć go trochę niżej, a później znowu poprowadzić go przy linii rzęs (tak żeby wyrównać dolną powiekę). Czyli w tym wypadku najwięcej cienia powinno być miej więcej na środku powieki.
Teraz kolej na górną powiekę. Zamysł jest taki, że trzeba stworzyć iluzję szerszego oka w miejscu w którym zaczyna Ci opadać powieka.
Na Twoim lewym oku zaznaczyłam dokąd powinien iść najciemniejszy cień i w jakim kształcie. Potem trzeba go tylko rozetrzeć jaśniejszym cieniem Ważne, żeby ten ,,ciemny" cień był na prawdę ciemny. Tylko w ten sposób możemy dobrze "oszukiwać" )
Wytuszuj rzęsy i koniecznie podkręć zalotką zewnętrzny kącik. to jeszcze bardziej go podniesie
Proponowałabym też fryzurę z prostą grzywką, żeby zoptymalizować proporcje twarzy )

Mam nadzieję, że jakoś to zrozumiale wyszło :P W razie problemów lub chęci nauki makijażu, służę pomocą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawki.jpg (103,5 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rysunek.jpg (14,7 KB, 75 załadowań)
Agnieszka MUA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:12   #115
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Agnieszka MUA

wow, super przeróbka, bardzo ci dziękuje na razie wszystko zrozumiałam więć w wolnym czasie nie pozostanie mi nic innego jak tylko stanąć przed lustrem i zacząć ćwiczyć Bardzo dziękuje za pomoc
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:30   #116
Agnieszka MUA
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka MUA
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Małe, głęboko osadzone oczy z opadającą powieką

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
Agnieszka MUA

wow, super przeróbka, bardzo ci dziękuje na razie wszystko zrozumiałam więć w wolnym czasie nie pozostanie mi nic innego jak tylko stanąć przed lustrem i zacząć ćwiczyć Bardzo dziękuje za pomoc
Cieszę się, że udało mi się to jakoś po ludzku przekazać
Pokaż efekty! Tylko pamiętaj żeby dobrze rozetrzeć granice cienia. Mi się na kompie nie udało :P

Edytowane przez Agnieszka MUA
Czas edycji: 2013-02-12 o 22:31
Agnieszka MUA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:57   #117
Brygidaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Opadające powieki

Witam. Choć mam dopiero 19 lat zauważyłam u siebie opadające powieki. Moja mama też je ma ale ona ma ok, 50lat! Nie wiem co mam zrobić żeby powstrzymać opadanie i podnieść do góry powieki. Myślalam o stosowaniu jakiegoś kremu na tego typu problem ale wszystkie są dla 40+!! Boję się że po zastosowaniu takiego kremu efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Co mogłabym zrobić w takiej sytuacji żeby jakoś pomóc swoim powiekom? Jeśli powinnam używać jakiś krem, to proszę o konkretną nazwę i przybliżoną cenę.
Dziękuję za odpowiedź
Brygidaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:00   #118
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Opadające powieki

Opadająca powieka ma 2 przyczyny - dziedziczona (tak jak u Ciebie przypuszczam), oraz pojawia się z wiekiem, kiedy skóra traci jędrność. Krem z pewnością nie zaszkodzi, ale myślę, że raczej nie zniweluje tego efektu. Najlepszym pomysłem jest odpowiednio wykonany makijaż, który optycznie poprawi ten efekt.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 17:14   #119
nunuu
Przyczajenie
 
Avatar nunuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
oczy szeroko osadzone plus opadająca powieka ;/

Dziewczyny mam problem i mam nadzieję, że pomożecie

Moje oczy są malutkie mają opadającą powiekę a do tego są szeroko rozstawione ;/
Szukając odpowiedniego makijaż dla opadającej powieki i szeroko rozstawionych zauważyłam, że jeden wyklucza drugi i kompletnie nie wiem jak powinnam się malować aby moje oczy wyglądały wyraźnie i nie przyciemnione, smutne.
Z tego co czytałam to oko z opadającą powieką należy traktować ciemniejszymi kolorami tylko od zewnątrz, zaś szeroko rozstawione tylko od wewnątrz.
Mam oczy brązowe a do tego ciemne brwi.
Czy mogłybyście poradzić mi jak malować takie oko? Może jakieś przykładowe zdjęcia makijażu?

Bardzo wam dziękuję z góry za pomoc!
nunuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 21:01   #120
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: oczy szeroko osadzone plus opadająca powieka ;/

Tu jest co nieco na ten temat, wystarczyło wygooglować
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 23:02:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.