Taki sobie seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 18:45   #1
annamlucz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 115

Taki sobie seks


Witam,

Chciałam zapytać drogie Wizażanki, jak wygląda Wasze życie seksualne? Gdybyście miały ocenić tylko poziom przyjemności fizycznej, odstawiając na bok zaangażowanie emocjonalne i zadowolenie z przyjemności partnera, jakbyście to oceniły?
Bo moje stosunki nie są zbyt fajne... Owszem, pieszczoty są ok, seks oralny jest ok, seks jest ok... Ale to wszystko jest ok, widzę, jak mój facet umiera z rozkoszy a ja leżę i nie odczuwam jakiejś przytłaczającej przyjemności, ot, miło.
Zaczyna mnie to denerwować, chcę, by mojemu partnerowi było dobrze, cieszą mnie jego orgazmy, ale dlaczego mi jest zaledwie ok? Dlaczego dla niego seks jest niesamowitym przeżyciem, a dla mnie jest w porządku?

Uprawiam seks regularnie od pół roku, orgazmy miewam łechtaczkowe, ale tylko sama ze sobą.
annamlucz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:02   #2
katja175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 80
Dot.: Taki sobie seks

Może jesteś zbyt spięta? Jeszcze może chodzić o to, że zbyt krótko trwa wstęp, albo Twój partner nie umie Cię odpowiednio pieścić.
Czy do samotnego seksu używasz jakichś "zabawek"? Jeśli tak, to może spróbuj je wprowadzić do seksu we dwoje.
katja175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:07   #3
dear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Taki sobie seks

Myślę,że problem leży w Twoim nastawieniu.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho
Alchemik
dear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:57   #4
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Taki sobie seks

Wiesz, wszystko jest w głowie.
Jeśli z góry zakładasz, że znowu będzie tylko ok, że znowu nie będzie Ci dobrze to nigdy nie odczujesz takiej przyjemności jaką byś chciała odczuć.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:19   #5
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Taki sobie seks

A ja myślę, że problem tkwi w tym, że nie rozmawiacie.
Widzisz, facetowi da się dogodzić bez prób i błędów, wskazówek, a kobiecie już trudniej.
Jak wygrasz ze sobą i w końcu pogadacie...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:13   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Taki sobie seks

Partner wie ,że tobie jest tak sobie ?
jesli nie to trzeba od tego zacząć ,pokaż mu czego potrzebujesz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 06:10   #7
88_vanillia
Raczkowanie
 
Avatar 88_vanillia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Taki sobie seks

A ja mam cudowny seks ze swoim TŻ mogę robic doslownie wszystko,bo jest tak samo otwarty,jedynym problemem jest to,że ja mogłabym 4x dziennie,a on nie
Autorko wątku,ja dopiero po 3latach od rozpoczęcia współżycia potrafilam się z niego cieszyć.Wcześniej seks dla mnie moglby nie istniec..Tlumacze sobie to tym,ze bylam za mloda,niegotowa chyba psychicznie na to,i dopiero w wieku 21 lat udalo mi się czerpac z tego satysfakcje.Moze chodzi tez o dobor partnera..
88_vanillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 13:02   #8
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Taki sobie seks

U mnie gra wstępna jest boska, ale nie odczuwam jakiejś wielkiej przyjemności z penetracji. Zaczynam myśleć, że powiedzenie, że seks jest przereklamowany, jest niezwykle trafne. Orgazm mam, ale tylko łechtaczkowy. A moze za duzo oczekuję, w końcu współzyje dopiero od jakiś 3 miesięcy.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:16   #9
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Taki sobie seks

Moja gra wstępna też należy do udanych, ale sam seks nie jest jakiś górnolotny. Być może długość współżycia odgrywa tutaj jakąś rolę. Ja współżyję od ponad roku, a też orgazm mam zazwyczaj sama ze sobą.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:57   #10
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Taki sobie seks

nie od razu Rzym zbudowano.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:49   #11
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Taki sobie seks

U kobiety sex jest w głowie
czy Twój partner jest podczas sexu jest gadułą czy też milczkiem?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 22:30   #12
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Taki sobie seks

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
U mnie gra wstępna jest boska, ale nie odczuwam jakiejś wielkiej przyjemności z penetracji. Zaczynam myśleć, że powiedzenie, że seks jest przereklamowany, jest niezwykle trafne. Orgazm mam, ale tylko łechtaczkowy. A moze za duzo oczekuję, w końcu współzyje dopiero od jakiś 3 miesięcy.
3 miesiące to może być nieco za krótko - a najlepiej po prostu niczego specjalnego nie oczekiwać i czerpać przyjemność z samego zbliżenia.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 08:06   #13
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słońce
Wiadomości: 3 387
GG do Patri
Dot.: Taki sobie seks

10 lat seksu w moim życiu i dopiero od 2 lat wiem co to jest orgazm...
Właśnie, nie od razu Rzym zbudowano...
Patri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:40   #14
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Taki sobie seks

Tez uwazam ze jest to kwestia nastawienia, psychicznego komfortu. Gdy zaczynałam z moim TŻ to też myślałam że jest Ok ale nic wiecej. Jak sie okazalo potrzebne bylo mi odpowiednie nastawienie... sama zaczynalam nakrecac sie, wyobrazac sobie jak nam moze byc w lozku i to mi bardzo ulatwilo sprawe. czesto tez to zalezy od poziomu zaangazowania. Moze ktores z Was jest bardziej bierne przez co dla drugiej osoby seks jest mniejsza przyjemnoscia.
__________________
NfE
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:06   #15
Malenstwo9
malenstwo9
 
Avatar Malenstwo9
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Taki sobie seks

Mialam na poczatku ten sam problem;] ale okazalo sie ze partner byl do d****** kolejny moj facet potrafil mnie "podejsc" ale tez bardziej skupilam sie na stosunku wiec zgadzam sie ze stwierdzeniem ze to siedzi w naszej glowie ;p Takie juz jestesmy .... skonstruowane ;]

a tak mala rada : jedyna z tych wiekszych zmian pomiedzy seksem z bylym a terazniejszym facetem bylo to ze on 'wchodzi'we mnie bardzo powoli, i tak samo po woli wykonuje kolejne ruchy;] to mi bardzo pomoglo w wyleczeniu się i skupieniu się

Pzdr
Malenstwo9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:10   #16
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Taki sobie seks

hmm a moze poprostu cie ten seks nie kreci juz...
Czy zdarza wam sie kochac w tej samej pozycji? Czy gra wstepna wyglada za kazdym razem tak samo? Jak dlugo wyglada u was gra wstepna? Czy zajmuje sie toba czy tylko troche i do akcji?
Czy kochacie sie zawsze w tym samym miejscu? Zawsze o tej samej porze dnia?

Zwykle jest 'milo' dlatego poniewaz kobieta nie jest dostatecznie podniecona (przyczyna nie lezy po stronie psychiki - tu lezy bardzo rzadko).

Byc moze pol roku to nie jest okres niebywale dlugi, ale moze poprostu to co do tej pory robici to nie jest TO. Mozesz pogadac ze swoim facetem, albo przejac inicjatywe i isc na calego! Wyrzuc pedal hamowania! Wylam reczny! I do dziela...
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:39   #17
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Taki sobie seks

moze TŻ nie podnieca cie odpowiednio w grze wtepnej ?
porozmawiaj z nim o tym, moze razem zobaczycie w czym tkwi problem, no na pewno w czyms tkwi
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:45   #18
marchewka z groszkiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 79
Dot.: Taki sobie seks

Podłączam się.
Mam trochę podobny a trochę inny problem.
Jeszcze nie współżyję, ale pieszczoty są - jakieś 4 miesiące. Pierwszy facet. Mi naprawdę odpowiada, czuję się naprawdę nieziemsko, chociaż nie mam orgazmów - nie od razu rzym zbudowano, jak ktoś tu powiedział. Mój facet robi z tego niewiadomo jaki problem. Mówi że z seksualnością jest u nas niby ok, ale tak naprawdę "to leży" Chodzi mi wyłącznie o to, że nie miałam orgazmu nigdy. On przeżywa niemal wielokrotne, i bardzo go podniecam. Jest mi bardzo przykro z co powiedział, bo nie ode mnie to zależy. Wiem, że psychika itd Ale nie zmienię tego ot tak.
Czuję presję i z tego powodu jeszcze bardziej się spinam. Czy rzeczywiście tak jest, że życie seksualne jest udane tylko wtedy, kiedy dwie strony szczytują? Może to pytanie brzmieć głupio, ale na razie naprawdę jest mi super i nie widzę problemu, natomiast mój facet wg mnie trochę przesadza..
Co myślicie?
marchewka z groszkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:38   #19
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Taki sobie seks

zycie seksualne jest udane w momencie kiedy 2 osoby szczytuja. Oczywiscie moze byc udane (do czasu) i bez orgazmow ale takiemu zwiazkowi czesto czegos brakuje i cos w nim sie w koncu psuje. Chyba ze obojgu odpowiada to ze jedno nie dochodzi.

Natomiast jesli chodzi o blokady... ehhh ... szukacie dziury w calym po to aby widziec zawsze swojego misia w rozowych barwach.
Blokady to bardzo powazna rzecz. To nie jest cos co ot tak moze przejsc z dnia na dzien. Jest to cos co potrzebuje duzo czasu na to aby zostalo usuniete z naszej glowy.
Zamiast w pierwszej kolejnosci doszukiwac sie w sobie czegos tak powaznego moze lepiej zajac sie na poczatek czyms co moze rowniez byc przyczyna, mianowicie to co robi nasz partner i my same w chwili zblizenia.
Zamiast doszukiwac sie w sobie problemow natury psychicznej lepiej najpierw wyeliminowac problemy polegajace na niedostatecznej znajomosci wlasnego ciala i/lub ciala partnera.

Edytowane przez Memie
Czas edycji: 2011-01-21 o 17:39
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 00:53   #20
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Taki sobie seks

A może przestań się nad tym tak zastanawiać i myśleć ciągle 'o Boże, jest tylko ok..' ?? a skup na seksie samym w sobie, na przyjemności..
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:08   #21
katja175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 80
Dot.: Taki sobie seks

Cytat:
Napisane przez marchewka z groszkiem Pokaż wiadomość
Mi naprawdę odpowiada, czuję się naprawdę nieziemsko, chociaż nie mam orgazmów - nie od razu rzym zbudowano, jak ktoś tu powiedział.
Jesteś pewna, że nie masz orgazmów? Bo skoro jest "nieziemsko", to może tylko niewłaściwie interpretujesz sygnały?
katja175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 13:37   #22
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Taki sobie seks

marchewka... - powiedz mu, żeby się w takim razie spróbował bardziej wsłuchiwać w Ciebie i Twoje ciało, zamiast prowadzić takie polowanie na Twoje orgazmy; Wasz petting trwa dosyć krótko i tak jak już wcześniej wielokrotnie zauważono, im większa presja tym mniejsza szansa na to, że się rozluźnisz i totalnie odpłyniesz. Powiedz mu wprost, żeby zaprzestał rozmów na ten temat na jakiś czas i to Ci zapewne najbardziej pomoże.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:00   #23
MalagaKR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Taki sobie seks

U mnie zaś jest na odwrót, to ja sie rzucam, wije z rozkoszy a po wszystkim gdy pytam jak było? odpowiada: OK
Chcialabym kiedys choc troche doprowadzic go do takiego stanu do jakiego on mnie doprowadza :P
A co moge doradzic od siebie: cwiczyc miesnie Kegla oraz podczas stosunku gdy Ty jestes na dole zamknac oczy, wylaczyc sie, wyluzowac i pomyslec jak Ci jest dobrze...
MalagaKR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:55   #24
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: Taki sobie seks

Cytat:
Napisane przez annamlucz Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałam zapytać drogie Wizażanki, jak wygląda Wasze życie seksualne? Gdybyście miały ocenić tylko poziom przyjemności fizycznej, odstawiając na bok zaangażowanie emocjonalne i zadowolenie z przyjemności partnera, jakbyście to oceniły?
Bo moje stosunki nie są zbyt fajne... Owszem, pieszczoty są ok, seks oralny jest ok, seks jest ok... Ale to wszystko jest ok, widzę, jak mój facet umiera z rozkoszy a ja leżę i nie odczuwam jakiejś przytłaczającej przyjemności, ot, miło.
Zaczyna mnie to denerwować, chcę, by mojemu partnerowi było dobrze, cieszą mnie jego orgazmy, ale dlaczego mi jest zaledwie ok? Dlaczego dla niego seks jest niesamowitym przeżyciem, a dla mnie jest w porządku?

Uprawiam seks regularnie od pół roku, orgazmy miewam łechtaczkowe, ale tylko sama ze sobą.
skąd ja to znam... seks oralny uprawiam od 2,5 roku i nie miałam orgazmu, chyba, że sama się pieściłam przy nim - ale dłuuugo to też zazwyczaj trwało... seks uprawiam od pół roku, niezbyt regularnie więc tutaj niczego nie wymagam aczkolwiek "miło by było"

bardzo dobrze Cie rozumiem, bo do pewnego momentu człowiek przyjmuje to jakoś i cieszy się z samej bliskości, tej namiastki przyjemności i tego, że partnerowi jest dobrze. Ale DO CZASU... potem zaczyna to być frustrujące
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 14:27   #25
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Taki sobie seks

[QUOTE=wylaczyc sie, wyluzowac i pomyslec jak Ci jest dobrze...[/QUOTE]

wlasnie, nie mysl o tym '' ach pewnie teraz znow nie dostanie, albo musze dostac orgazm '' skup sie na samej przyjemności
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:38   #26
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Taki sobie seks

Cytat:
Napisane przez MalagaKR Pokaż wiadomość
U mnie zaś jest na odwrót, to ja sie rzucam, wije z rozkoszy a po wszystkim gdy pytam jak było? odpowiada: OK
U mnie ciut podobnie.
Kiedys kochalismy sie bardzo dlugo i namietnie. Moze nie byl to nigdy wielogodzinny seans zmyslow, ale bylo to zawsze cos pelnego uczucia, nieraz dzikie, nieraz zmyslowe, nieraz wyuzdane jak na filmach. I zasze konczylo sie spelnieniem dla nas obojga.
Potem, raptem pewnego dnia odkrylam, ze kochamy sie po pare minut, on dochodzil szybko i widac ze bez fajerwerkow. Mi jest cudownie i chce zeby to uczucie wiecznie trwalo. Potem mi zaczelo byc "roznie".

Ostatnio kochalismy sie ja doszlam, a on jak poczul ze ja doszlam to powiedzial ze "on juz" i ze "boli". Wiec zeszlam myslac ze go 'zajezdzilam po' jak to nieraz sie zdarzalo :P Niestety po tym jak zeszlam i doszlam do przytomnosci okazalo sie ze on nie doszedl.
Dziewczyny, moj mezczyzna probuje udawac ze ma orgazmy?!
Poradzcie cos bo juz nie wiem co robie zle

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-01-24 o 18:40 Powód: quote command
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:56   #27
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Taki sobie seks

No to pogadaj z nim. Watpie zeby robil takie cos bez powodu, bo moze to bolec wrecz fizycznie (mowiac prostym jezykiem wszystko sie juz nastawia do finalu, a tu nic). Dziwne zachowanie i nikt Ci nie powie, udawanie orgazmow przez mezczyzn to raczej malo popularna praktyka ;-) Tak, wiec szczera rozmowa da Ci wiecej niz 5 stron snucia domyslow przez "obcych".
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 23:37   #28
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Taki sobie seks

Masz podobny problem jak ja jakiś czas temu, dlatego dam Ci linki do wątków które założyłam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261934
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287734

Kiepski seks był dla mnie bardzo frustrujący, ale...naprawił się. Nie wiem dokładnie kiedy, nie wiem jak...Po prostu w pewnym momencie (chyba jakiś rok temu, czyli po 4,5 roku związku) zaczęło być super. Jak chcesz pogadać, możesz napisać na priva.

Pozdrawiam!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 16:11   #29
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: Taki sobie seks

moze znajdz pozycje ktora cie podnieca bardzo ja takową znalazłam i tylko w tej pozycji dochodze (ale nieraz udało mi sie w innej :p tyle ze rzadko) i to mam fuuuuullll orgazm zalewam go normalnie nigdy tak nie miałam troche mi głupio ale on sie cieszy jak jest mokry heheh czubek
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:21   #30
malamyga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Taki sobie seks

Z tego co zrozumiałam to facet nie miał wytrysku a twierdził że miał orgazm ?! Czasami mężczyźni szczytują ale bez fajerwerków. Może Twój też.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewciaaaaa Pokaż wiadomość
moze znajdz pozycje ktora cie podnieca bardzo ja takową znalazłam i tylko w tej pozycji dochodze (ale nieraz udało mi sie w innej :p tyle ze rzadko) i to mam fuuuuullll orgazm zalewam go normalnie nigdy tak nie miałam troche mi głupio ale on sie cieszy jak jest mokry heheh czubek
Nie zrozumialam tu czegoś.
malamyga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 12:04:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.