Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 09:05   #4141
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=sine.ira;26627025]Odebrać można, ale myślę, że bardziej fair byłoby chociaż poinformować o takiej sytuacji. Zwłaszcza jak chodzi o duże kwoty. Prawie 8 stów to już jest kawał grosza przecież.
Swoją drogą, to oni tam faktycznie mają niezły bajzel, że się takich "drobnych" kwot nie doliczają. Chociaż może i się doliczają i wyrabiają zadnie o polskich klientkach. Czego jak czego ale cwaniakowania to u nas aukrat nie brakuje w naszym pięknym kraju. Trzy razy nam podnosili ceny może po to żeby sobie (między innymi) zrekompensować straty z ew. swoich pomyłek. Ktoś zapłacić musi, żeby drogiego gratisa mógł dostać ktoś

Zresztą co się będę wymądrzać, każdy swoje sumienie ma



Pozwól, że powstrzymam się od komentarza dotyczącego twojej wypowiedzi.


Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kuchnia_meblemardom.pl_06_resize.jpg (31,9 KB, 72 załadowań)
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:26   #4142
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=peonies;26637304]
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Odebrać można, ale myślę, że bardziej fair byłoby chociaż poinformować o takiej sytuacji. Zwłaszcza jak chodzi o duże kwoty. Prawie 8 stów to już jest kawał grosza przecież.
Swoją drogą, to oni tam faktycznie mają niezły bajzel, że się takich "drobnych" kwot nie doliczają. Chociaż może i się doliczają i wyrabiają zadnie o polskich klientkach. Czego jak czego ale cwaniakowania to u nas aukrat nie brakuje w naszym pięknym kraju. Trzy razy nam podnosili ceny może po to żeby sobie (między innymi) zrekompensować straty z ew. swoich pomyłek. Ktoś zapłacić musi, żeby drogiego gratisa mógł dostać ktoś

Zresztą co się będę wymądrzać, każdy swoje sumienie ma



Pozwól, że powstrzymam się od komentarza dotyczącego twojej wypowiedzi.


Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
mi sie zupenie nie podobaja, calkiem nie moja bajka

tak sobie mysle, ze meble do kuchni kupuje sie na iles lat- 10,15?
a takie po 2 moga ci zbrzydnac i nie bedziesz mogla na nie patrzec - moim zdaniem lepiej cos prostego i zwyklego
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:35   #4143
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=peonies;26637304]
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
Ja wolę neutralną bazę i ewentualnie kolorowe dodatki. Zielone wazoniki, poduszki itp łatwo wymienisz na inne, jak Ci zbrzydną, ale meble? A nie wiem czy dasz radę wytrzymać np 10 lat z meblami w intensywnych kolorach? Gdybyś chciała w przyszłości odsprzedać mieszkanie lub je wynająć, też może być to jakimś minusem. Lepiej kup kolorowy ekspres do kawy
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:40   #4144
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a mi sie podoba
fajna - jak masz aneks np. to mozna to ladnie polaczyc z wystrojem salonu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:45   #4145
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Kliknęłam wczoraj podkład Diorskin, ciekawe czy będzie ok - Mariolu Ty tez kliknelas- jaki kolor?
Wzięłam kolor 021 Wczoraj go sprawdziłam w S. i to śliczny jasny żółteczek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:58   #4146
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=irsin;26638589]
Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość

mi sie zupenie nie podobaja, calkiem nie moja bajka

tak sobie mysle, ze meble do kuchni kupuje sie na iles lat- 10,15?
a takie po 2 moga ci zbrzydnac i nie bedziesz mogla na nie patrzec - moim zdaniem lepiej cos prostego i zwyklego

Irsin, właśnie tego też się obawiam, że pewnego dnia zaczną mnie drażnić
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:02   #4147
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Pozwól, że powstrzymam się od komentarza dotyczącego twojej wypowiedzi.
A powstrzymuj się, nie miałam zamiaru się wdawać w dalsze dyskusje.
Zresztą, o czym tu dalej gadać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 11:03   #4148
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ok ja rozumiem

czekam na przesylke od Zenia (mineralny sypaniec CK), a z nowosci nic mnie nie zainteresowalo
a jak tam Milko dostałaś już korektory, jesteś zadowolona?
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Tutaj jest sporo na temat tej limitowanki nie wiem czy dobrze doczytałam ale sa z edycjii 2008r

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...che-blush.html
o dziękuje Ci bardzo za tego linka czuję się odkuszona, chciałam ten najjaśniejszy bo marzy mi się taki kolor jak na zdjęciu Zenka, ale widzę, że on mocno perlisty jest, a ja perły nie lubię
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:06   #4149
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
to poczekam do wypłaty...jak jeszcze będzie to czuje się skuszona...idealny będzie do torebki.... mam Clinique jest cudny ale wielki...do końca życia go nie zużyje
Miałam kiedyś ten róż w odcieniu nr 16. Bardzo blady, taki rozświetlacz bardziej, ale fajny, drobno zmielony, lekki. W porząsiu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:37   #4150
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A powstrzymuj się, nie miałam zamiaru się wdawać w dalsze dyskusje.
Zresztą, o czym tu dalej gadać.

hmmm...
niczego więcej się nie spodziewałam - nie ma z kim i o czym.
a od komentowania jałowych wypowiedzi zdrowy rozsądek nakazuje się wstrzymać.
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2011-05-01 o 12:39
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:17   #4151
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
Mi sie sam pomysl podoba Ale wymaga odwagi, bo są tu trzy wyraziste elementy: kolor (konkretny), kształt (obły, nie prosty), błysk (też jest ozdobą) + uchwyty (ozdoba). Jak dla mnie trochę za dużo dobrego
Ja bym jednak polecala prostsza forme (nie taką obłą).
Będziesz zamawiać coś konkretnego w sklepie czy na zamówienie u stolarza? Jesli u stolarza polecam MDF - mozna go przepięknie kształtować, frezować (np zrobić szafki bez rączek) i malować na dowolny kolor. Może być matowy i błyszczący.
Bez uchwytow - tak jak na zdjeciu (z takimi wycięciami) - tylko moze byc dowolny kolor i mat lub połysk.
Ale to tylko moja propozycja

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a jak tam Milko dostałaś już korektory, jesteś zadowolona?

o dziękuje Ci bardzo za tego linka czuję się odkuszona, chciałam ten najjaśniejszy bo marzy mi się taki kolor jak na zdjęciu Zenka, ale widzę, że on mocno perlisty jest, a ja perły nie lubię
Nobritku - tak, dostałam Sa świetne, dziekuje
Na początku zachwycałam się samym Skin Foodem, ale teraz polubiłam i BB (ten w złotej i fioletowej tubce). Wszystkie są świetne. Używam zamiennie w zależności od potrzeb i podkładu: BB gdy użuwam podkładu w kompakcie (Chanel Mat Lumiere i wtedy jest to idealne połączenie), Skin Food, gdy podkładu w płynie/fluidu. Wszystkie trzy mają dla mnie dobre kolory
Bardzo Ci dziękuję, są fajne i w dobrej cenie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Habitat_proste.jpg (45,3 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-05-01 o 13:18 Powód: dodaję fotkę kuchni Habitat
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:23   #4152
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość

Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?

kurcze...ciężka sprawa...mnie się kuchnia podoba ale dłużej niż tydzień bym w niej nie dała rady wszystko zależy od tego jak ty się czujesz w takich kolorach...
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:37   #4153
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
kurcze...ciężka sprawa...mnie się kuchnia podoba ale dłużej niż tydzień bym w niej nie dała rady wszystko zależy od tego jak ty się czujesz w takich kolorach...

sęk w tym, że do tej pory niczego takiego nie miałam więc nie wiem jak się czuję w takich barwach
Lubię antyki, starocie itp. nowoczesne formy jak dotąd występują tylko w pokoju mojego syna. pomyślałam, że byłaby to fajna odmiana ale czy na długo? tego nie wiem i dlatego poważnie się nad tym zastanawiam.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

[QUOTE=milka-pilka;26641820]Mi sie sam pomysl podoba Ale wymaga odwagi, bo są tu trzy wyraziste elementy: kolor (konkretny), kształt (obły, nie prosty), błysk (też jest ozdobą) + uchwyty (ozdoba). Jak dla mnie trochę za dużo dobrego
Ja bym jednak polecala prostsza forme (nie taką obłą).
Będziesz zamawiać coś konkretnego w sklepie czy na zamówienie u stolarza? Jesli u stolarza polecam MDF - mozna go przepięknie kształtować, frezować (np zrobić szafki bez rączek) i malować na dowolny kolor. Może być matowy i błyszczący.
Bez uchwytow - tak jak na zdjeciu (z takimi wycięciami) - tylko moze byc dowolny kolor i mat lub połysk.
Ale to tylko moja propozycja


Bardzo dziękuję za podpowiedzi
o takiej kuchni myślałam - rozwiązania bardziej klasyczne i uniwersalne, ale możliwość wprowadzenia innowacji zaczęla mnie kusić. na razie tylko kusić
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:39   #4154
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
sęk w tym, że do tej pory niczego takiego nie miałam więc nie wiem jak się czuję w takich barwach
Lubię antyki, starocie itp. nowoczesne formy jak dotąd występują tylko w pokoju mojego syna. pomyślałam, że byłaby to fajna odmiana ale czy na długo? tego nie wiem i dlatego poważnie się nad tym zastanawiam.
to nie ryzykuj mozna polaczyc fajnie antyki/starocie z nowoczesnymi meblami, ale te nowoczesne musza byc prostsze
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:44   #4155
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za podpowiedzi
o takiej kuchni myślałam - rozwiązania bardziej klasyczne i uniwersalne, ale możliwość wprowadzenia innowacji zaczęla mnie kusić. na razie tylko kusić
ja jak robilam remont to myslalam, ze zdecyduje sie na limonkowy kolor mebli lub chociaz blatu, ale potem zrezygnowalam. Wystraszylam sie
tutaj jest fajne polaczenie (fota); mozna sobie wyobrazic np. zamiast szafek po lewej stara szafe, kredens (antyk tez w ciemnym kolorze), albo zamiast bialego stolu - klasyczny ciemny
oczywiscie to takie przyklady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuchnia2.jpg (42,8 KB, 48 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:57   #4156
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a jak tam Milko dostałaś już korektory, jesteś zadowolona?

o dziękuje Ci bardzo za tego linka czuję się odkuszona, chciałam ten najjaśniejszy bo marzy mi się taki kolor jak na zdjęciu Zenka, ale widzę, że on mocno perlisty jest, a ja perły nie lubię
własnietezztego powodu sie zastanawiam nad tym kolorem być może zaryzykuje najwyzej bedzie rozswietlaczem
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:14   #4157
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nobritku - tak, dostałam Sa świetne, dziekuje
Na początku zachwycałam się samym Skin Foodem, ale teraz polubiłam i BB (ten w złotej i fioletowej tubce). Wszystkie są świetne. Używam zamiennie w zależności od potrzeb i podkładu: BB gdy użuwam podkładu w kompakcie (Chanel Mat Lumiere i wtedy jest to idealne połączenie), Skin Food, gdy podkładu w płynie/fluidu. Wszystkie trzy mają dla mnie dobre kolory
Bardzo Ci dziękuję, są fajne i w dobrej cenie!
o to super, bardzo się cieszę czyli tego skin fooda polecasz? On ma tak sprzeczne opinie, że do tej pory go nie kupiłam, ale oczywiście kusi mnie strasznie
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
własnietezztego powodu sie zastanawiam nad tym kolorem być może zaryzykuje najwyzej bedzie rozswietlaczem
no ja właśnie chciałabym bardzo taki kolor, ale bez żadnych dodatków świetlistych, ach do tej pory nic takiego nie spotkałam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:24   #4158
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o to super, bardzo się cieszę czyli tego skin fooda polecasz? On ma tak sprzeczne opinie, że do tej pory go nie kupiłam, ale oczywiście kusi mnie strasznie
tak według mnie nie śmierdzi, ma dobry kolor, bardzo wydajny - dla mnie extra
problemem wedlug mnie moze byc tylko maly wybor kolorystyczny, bo prawdopodobnie dla bladolicych europejskich karnacji moze byc za ciemny
lepiej kryje od korektorow BB (jest troche ciezszy od nich)
nie wiem tylko, czy jak masz te BB to nie lepiej poczekac, zdenkowac BB i dopiero potem kupic Skin Food
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:51   #4159
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
nie ma z kim i o czym.
a od komentowania jałowych wypowiedzi zdrowy rozsądek nakazuje się wstrzymać.
No dokładnie, dlatego wyjątkowo pójdę za twoim przykładem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-05-01 o 19:26
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 16:52   #4160
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
O, rozpetalam burze
chciałam powiedzieć, ze to nie jest tak, ze spoko się im odesle, bo własnie przesyłka do hk tania nie jest. A czemu mamy płacić za ich pomyłkę?
Ja dostałam ss, ale jakbym się nie spodziewała to tez bym odebrała pewnie podobnie jak encia biorę często udział w konkursach, a potem zapominam o nich i nie sprawdzam wyników nawet jak wygralam buty lacoste z wizazu to jak przyszła paczka byłam w szoku co to. Ostatnio wygralam np jakieś pareo freya czy coś w każdym razie nie przychodzą do mnie tylko spodziewane przesyłki

a do zenka jak wspominalam pisałam - nie zrozumielismy się jak zwykle
Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
nie chwalę się - skąd wam to przyszło do głowy? opisuje co tam się dzieje i tyle. uważam, że nie jestem ani złodzieją ani oszustką a na odsyłanie paczek zwyczajnie szkoda mi pieniędzy bo są to bardzo duże kwoty. tak jak napisałam Zenek nie zwraca kosztów przesyłki tylko to co wydało się na samo zamówienie. nie zamawiam raz na jakiś czas tylko regularnie i kwoty są rzędu od 500zł w górę tym samym mam zniżkę VIP. nigdy nikogo nie okradłam i takiego zamiaru nie mam. a często o podwójnej paczce Zenek był przeze mnie informowany. amen
Ja bym proponowała nie kontynuowanie tej dyskusji bo sprawa jest kontrowersyjna, a troche dziwnie się czyta tłumaczenia, że Zenek nie zwraca kosztów przesyłki (mimo że wszyscy tu wiedzą, że jest taka opcja) a poza tym nikt z pistoletem przy głowie nie zmusza do odbierania tych paczek. Ale w sumie dobrze, że temat wypłynął, jak teraz do kogoś listonosz przyjdzie z niezamówioną paczką, to będzie wiedział, że to się zdarza Truskawie i postąpi zgodnie z tym, jak osobiście postrzega kwestię pomyłek Zenka
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:57   #4161
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

A mi się podoba ta kuchnia
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:00   #4162
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o to super, bardzo się cieszę czyli tego skin fooda polecasz? On ma tak sprzeczne opinie, że do tej pory go nie kupiłam, ale oczywiście kusi mnie strasznie

no ja właśnie chciałabym bardzo taki kolor, ale bez żadnych dodatków świetlistych, ach do tej pory nic takiego nie spotkałam
JEDNAK zamówiłam także jak przyjdzie to zrobie fotki jak to wyglada w realu na buzi
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:05   #4163
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a mi sie ten różowy różyk podoba....
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...981/?CatgId=15
ja uwielbiam YSL...
dopiero co Iliosek dla mnie zamówienie złozył i znów coś kusi...
zniechęcicie???
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:30   #4164
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

moj mała zaczyna zabkować
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:45   #4165
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja jak robilam remont to myslalam, ze zdecyduje sie na limonkowy kolor mebli lub chociaz blatu, ale potem zrezygnowalam. Wystraszylam sie
tutaj jest fajne polaczenie (fota); mozna sobie wyobrazic np. zamiast szafek po lewej stara szafe, kredens (antyk tez w ciemnym kolorze), albo zamiast bialego stolu - klasyczny ciemny
oczywiscie to takie przyklady

byłam przed chwilką w mieszkaniu i raz jeszcze przemyślałam te meble. raczej trudno bedzie mi je połączyć z np. salonem (kuchnia otwarta) gdzie bedą stały starocie np. wielka dębowa biblioteka, poza tym łazienkę też starałam sie dopasować do tego typu wnętrza więc i szafka jest dębowa i baterie w starym satynowym złocie (wiem jak brzmi ale za to jak pięknie wygląda). chyba jednak zakupię takie jak w załączonym linku:
http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../59/1585395914
co wy na to?
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:16   #4166
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsin, moja ma juz dwa zabki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:24   #4167
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

http://1.bp.blogspot.com/_kcBK0a9mJ4..._wiejska01.jpg

o taka kuchnie moglabym miec!!!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:27   #4168
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
moj mała zaczyna zabkować
juhuuu!

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
byłam przed chwilką w mieszkaniu i raz jeszcze przemyślałam te meble. raczej trudno bedzie mi je połączyć z np. salonem (kuchnia otwarta) gdzie bedą stały starocie np. wielka dębowa biblioteka, poza tym łazienkę też starałam sie dopasować do tego typu wnętrza więc i szafka jest dębowa i baterie w starym satynowym złocie (wiem jak brzmi ale za to jak pięknie wygląda). chyba jednak zakupię takie jak w załączonym linku:
http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../59/1585395914
co wy na to?
tak ja jestem na tak
dla mnie moze byc troche za cięzko, bo nie lubię zbyt wielu ciemnych mebli (lubię, gdy lączą się z białymi np.), ale ta kuchnia zdecydowanie bardziej będzie Ci pasować do staroci

wiem , takie baterie ładnie wyglądają w połączeniu z ciemnymi meblami

Peonies, a jaki kolor podłogi? Jasna będzie? Czym rozświetlisz wnętrze? Czy lubisz takie ciemne?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:27   #4169
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
tak według mnie nie śmierdzi, ma dobry kolor, bardzo wydajny - dla mnie extra
problemem wedlug mnie moze byc tylko maly wybor kolorystyczny, bo prawdopodobnie dla bladolicych europejskich karnacji moze byc za ciemny
lepiej kryje od korektorow BB (jest troche ciezszy od nich)
nie wiem tylko, czy jak masz te BB to nie lepiej poczekac, zdenkowac BB i dopiero potem kupic Skin Food
pewnie lepiej zdenkować, ale kiedy ja coś ostatnio zdenkowałam
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
JEDNAK zamówiłam także jak przyjdzie to zrobie fotki jak to wyglada w realu na buzi
super to czekam, oby szybko przyszedł
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
moj mała zaczyna zabkować

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
byłam przed chwilką w mieszkaniu i raz jeszcze przemyślałam te meble. raczej trudno bedzie mi je połączyć z np. salonem (kuchnia otwarta) gdzie bedą stały starocie np. wielka dębowa biblioteka, poza tym łazienkę też starałam sie dopasować do tego typu wnętrza więc i szafka jest dębowa i baterie w starym satynowym złocie (wiem jak brzmi ale za to jak pięknie wygląda). chyba jednak zakupię takie jak w załączonym linku:
http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../59/1585395914
co wy na to?
te mi się podobają, śliczne z klasą
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:28   #4170
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
w stylu prowansalskim, tez fajna
tylko mi się kojarzy raczej z domkiem, niż z mieszkaniem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.