Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 12:14   #451
angelisia8023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez pusiu86 Pokaż wiadomość
hej jestem 2 dni po laserowym usunieciu pieprzykow z twarzy.... i powiem wam ze załuje że tak pozno sie na to zdecydowalem choc na sam zabieg czekalem od zapisania w gabinecie 1,5 miesiaca ogolnie z calego zabiegu jestem bardzo zadowolony usuwalem z twarzy 9 plaskich i jednego z tylu glowy we wlosch wypuklego pieprzyka wszystko bylo wykonywane w prywatnym gabinecie w lodzi koszt calego zabiegu 400 zl w trakcie zabiegu nic nie boli jedynie lekkie pieczenie kiedy pieprzyki są wypalane, dostaje sie zanieczulenie miejscowe pod usuwany pieprzyk aha do zabiegu uzywany byl laser co2 wszystko wyszło bardzo profesjonalnie dr. powiedzial zeby teraz nie wystawiac twarzy na slonce mowił ze nie bedzie sladu po zabiegu i zadnych blizn po a ranka po takim zabiegu goi sie od 4 do 6 tyg. dodam ze moje pieprzyki nie byly dosc male jeden wypukly ok 4mm a te na twarzy roznej wielkosci jeden największy na skroni ok 5mm przed zabiegiem wszystkie pieprzyki byly badane jaką "lupą" - jakiś urzadzenie i wtedy dr. stwierdzil czy znamie daje sie do usunięcia. oglnie po zabiegu czulem sie bardzo dobrze jedynie odczuwalem lekkie pieczenie w miejscu usunięcia najwiekszych znamion

pozdraiwam i wszystkim polecam laserowe usuwanie znamion prywatnie
hey Pysiu86mam do Ciebie kilka pytań.Ile taki zabieg kosztuje?jakie masz teraz ślady i czy sa w ogóle?ile minęło od zabiegu?proszę powiedz ki czy nie ma po tym zadnych skutków ubocznych?czy mozna nmiec raka?co jest gdy okaże się po zbadaniu pieperzyka,że był złósliwy?
angelisia8023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:19   #452
angelisia8023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jeśli usuwa go krawcowa to zapewne tak.
Ten zabieg przeprowadza się we wszystkich onkologicznych placówkach na świecie, więc skąd taki pomysł?


Nie trzeba leżeć. Wcale nie jest powiedziane, że będą szwy.
Mój mąż miał usuwane cztery pieprzyki z pleców, dwa chirurgicznie, dwa laserowo i ani razu nie miał zakładanych szwów. O tym jaka będzie metoda decyduje lekarz.
witam!mam pytanko wiec od czego to zależy czy laserowo czy skalpelem?ja mam bardzo duzo pieprzyków,ale boje sie je usunąc:/a przez nie czuje się niechigienicznie i mam bardzo duzo kompleksów czy na pewno one bnie sa groźne tzn taki zabieg?prosze o jakiekolwiek rady
angelisia8023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:38   #453
angelisia8023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

odpiszcie proszę!!
angelisia8023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:19   #454
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dziewczyny ma pytanie chciałabym usunąć laserowo pieprzyk który mam na ramieniu,jednak w sierpniu wyjeżdżam na wakacje. Czy będę mogła sie w tym czasie opalać? Wiem ze najlepiej byłoby usunąć go zimą, ale zależy mi żeby pozbyć sie go jeszcze przed wyjazdem. Z drugiej strony bez sensu jest wyjeżdżać do ciepłych krajów niemogąc sie opalać.
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 06:29   #455
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez soleil 82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma pytanie chciałabym usunąć laserowo pieprzyk który mam na ramieniu,jednak w sierpniu wyjeżdżam na wakacje. Czy będę mogła sie w tym czasie opalać? Wiem ze najlepiej byłoby usunąć go zimą, ale zależy mi żeby pozbyć sie go jeszcze przed wyjazdem. Z drugiej strony bez sensu jest wyjeżdżać do ciepłych krajów niemogąc sie opalać.
Też jestem ciekawa...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:55   #456
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

na Twoim miejscu poczekałabym do zimy, mój dermatolog zabronił mi opalać bliznę przynajmniej przez rok. Dla mnie to żadna róznica, bo i tak się filtruje na twarzy, ale przyznam, że miejsce po pieprzyku na twarzy filtruje 2 razy "obficiej"
Blizny po słońcu bardzo ciemnieją, więc zamiast pieprzyka będziesz miała ciemne przebarwienia. Najgorszy jest czas bezpośrednio po zabiegu, bo blizna przez słońce nie będzie mogła się zagoić. Pewnie można by zaklejać ją plastrem, ale szczerze mówiąc takie gojenie bez dostepu powietrza w gorące parne dni...
A najlepiej - nie opalaj się w ogóle

Jeżeli chcesz usuwać pieprzyk tylko ze względów estetycznych, poczekaj do zimy. Ja usuwałam w styczniu z policzka i blizna jest prawie niewidoczna.
Pozdawiam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:09   #457
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Orenda dzięki za odpowiedź tak właśnie zrobię poczekam do jesieni. Pozdrawiam
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 00:59   #458
mareczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam
Chcialbym poprosić kogoś kto ma doświadczenie z tymi "pieprzami" o rade. Chodzi wlasciwie o to iz mam ich "troche" a nawet powiem, hoduje hurtowo jakos.... byc moze to przez to ze od 6go roku zycia co roku jezdzilem w jakies cieple miejsca nigdy nie uzywajac zadnych kosmetykow do opalania. Karnacje mialem tak ciemna ze mowili na mnie "cygan" ten przydomek ciagnal sie do studiow (przy wyprostowanych lokciach skora w tym miejscy byla doslownie czarna). Przypadkowo po kilkunastu latach :P dowiedzialem sie ze to od opalania itp... na pytanie jak zapobiegac, lekarz odpowiedzial "unikać słońca kategorycznie" - chyba sobie wzialem do serca bo nogi mam teraz biale jak snieg (fajnie) hehe - nie opalalem sie dobrych pare lat - efekt !!!! - skora biala i przynajmniej z 30 pieprzykow na plecach ogolnie mam z 5 duzych w sumie z 15 wystajacych to tu to tam - glownie plecy.
Moje pytanie jest czy ma ktos pojecie gdzie na zachodzie Polski (Szczecin, Gorzow, Zielona, Poznan, Wroclaw, Jelenia) jest dobry specjalista - dermatolog co by to odpowiednio, bezpiecznie, niewidocznie usunal, nie chce tego jak najtaniej zrobic, ale dobrze, skutecznie, w miare mozliwosci szybko i by cena nie byla od sztuki bo rok pracowac na operacje to ja "dziekuje" az tak mi to nie przeszkadza.... chociaz wystaje nieco a bym tak na poczatku z 10 - 15 wycial
Przepraszam za taki "obszerny" opis ale nie jestem typem "faceta narcyza" i nie mam pojecia na ten temat, poprostu zdaje sobie sprawe ze takie uslugi beda systematycznie drozec, a jakosc ich wykonania w Polsce powinien byc OK....
P.S. - jako "dziecko" myslalem ze pieprzyk od slowa pieprzyc powstaje po kazdej masturbacji...... alez ja jestem bylem i jestem "jeszcze" popieprzony POMOCY
Pozdrawiam - dziekuje z gory za pomoc !!
mareczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:05   #459
Onaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja mam 16 lat i chciałabym wyciąć sobie piepszyka ale nie wiem czy trzeba na to zgode rodziców lub czy mozna bez problemów to zrobić u dermatologa. Proszę o odpowiedz
Onaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 00:53   #460
agatkarobusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 97
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej czy to normalne ze z pieprzyka tez czasem schodzi skora?zauwazylam(juz kilka lat temu zreszta)ze raz na jakis czas z mojego pieprzyka na policzku(ok.4mm plaskiego)schodzi skora w tym samym czasie kiedy schodzi mi np z okolic oczu z tym ze jest ona w kolorze pieprzyka czyli brazowym.czy to normalne?ostatnio tez pojawilo mi sie obok niego pare niewidocznych krostek ktore czasem swedza ale identyczne mam tez na drugim policzku gdzie nie mam znamienia...poza tym pod pacha mam ok 1,5 mm znamie na ktore wczesniej nie zwracalam uwagi ale teraz po tych wszystkich artykulach o czerniaku postanowilam sie mu przyjrzec i zauwazylam ze jest ono wypukle naokolo brazowe a na czubku czarne.czy to powod do zmartwien?za tydzien wybieram sie do dermatologa i mysle o usunieciu ale z natury jestem straszna panikara i juz mysle o najgorszym wiec poki co chcialam zasiegnac waszej rady.poza tym pieprzyk na policzku jest moja ozdoba i nie chcialabym go usuwac ot tak tym bardziej ze to miejsce widoczne i boje sie blizny...pozdrawiam
agatkarobusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:20   #461
mysza990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja tez mialam usuwane io mam blizny ale smaruje specialna mascia chciala bym usunac jeszcze ale juz laserowo nie wiesz cos na ten temat
mysza990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 12:58   #462
Malutka2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam serdecznie!Mógłby mi ktoś napisać gdzie w Gdyni najlepiej usuwają pieprzyki metodą laserową!Szukam dobrego lekarza ale nie wiem konkretnie gdzie mam szukać !Plis!
Malutka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:31   #463
solony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Prosze aby ktos mi podał adres gdzie usuwaja brodawki itp w Warszawie !!

PLIS PLIS PLIS !!!!
solony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:45   #464
klasnoludka0092
Raczkowanie
 
Avatar klasnoludka0092
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 86
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

czeeeeść mam do was pytanie mam dużo pieprzyków(ale nie aż tak! ) na rękach, troche na plecach, ale znacznie na rękach. :/
i jeden mam taki duży koło piersi... lecę do Egiptu czy waszym zdaniem pieprzyki mogę chronić filtrem 50? napiszcie
__________________
Życie każdego z nas polega na tym, aby móc znaleźć swój cel życia. Dążyć do swoich marzeń. Szukać powołań. Nie powinniśmy żyć, aby tylko żyć .


Carpe diem

>>>>>>>>>>>>>>
klasnoludka0092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:14   #465
solony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez klasnoludka0092 Pokaż wiadomość
czeeeeść mam do was pytanie mam dużo pieprzyków(ale nie aż tak! ) na rękach, troche na plecach, ale znacznie na rękach. :/
i jeden mam taki duży koło piersi... lecę do Egiptu czy waszym zdaniem pieprzyki mogę chronić filtrem 50? napiszcie
Dermatolog mi powiedziała ze nawet trzeba smarowac wiec smaruj , ogólnie od słonca moga ci sie zrobic nowe wiec ja juz opalanie se darowałem wiec ty tez uwazaj pozdrawiam
solony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:42   #466
alunia1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: home
Wiadomości: 23
GG do alunia1974 Send a message via Skype™ to alunia1974
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

witam serdecznie,chciałabym usunąć pieprzyki z szyi 4 sztuki)
czy ktoś usuwał w poznaniu ,ale tak że nie ma żadnych śladów??
proszę o namiary!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
alunia1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:51   #467
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej, kto z Was miał usuwane pieprzyki chirurgicznie(skalpelem) i zostały bardzo małe blizny? bo właśnie poszukuje takiej kliniki gdzie blizna po usunieciu pieprzyka bylaby jak najmniejsza. jeżeli macie już jakieś doświadczenie to polećcie mi kogoś.obojętnie jakie miasto. z góry dzięki.
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 10:50   #468
samael222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam wszystkich pozytywnie "popieprzonych"

Wczoraj przeszedłem zabieg laserowego usuwania dwóch pieprzyków umiejscowionych na twarzy. Jest tylko jedna rzecz której żałuję...że tak późno Dla osób zainteresowanych usuwaniem tego gówna w Raciborzu (czyli gdzie, za ile i czemu tak drogo) polecam się na maila: samael222@wp.pl ...o każdej porze dnia i nocy

Pozdrawiam was "popieprzeńcy"
samael222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 14:01   #469
Malutka2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

WITAM SERDECZNIE!!! Chciałabym usunąć pieprzyk nad brwią ktory mam już od lat ale nie bardzo jestem przekonana co do skalpela,a lekarz który mnie badał,dodam chirurg platyk powiedział ze moze mi go tylko wyciąć.Pieprzyk jest wielkości 5 mm i z tego co wiem można takie pieprzyki wypukłe usunąć metodą laserową.Nie wiem co mam robić bo wiem ze po wycinaniu skalpelem moze zostać blizna,zresztą sam lekarz mi to oznajmił.Jeśli miał już ktoś taki przypadek to bardzo proszę o jakiś wpis i poinformowanie mnie jak to faktycznie może wyglądać,bo jak narazie mam same wątpliwości.Dodam jeszcze że zabieg ma kosztować 350 + 50 badanie wycinka i 100 zł wizyta.Wydaje mi się ze to drogo ale mieszkam w trojmieście więc może dlatego jest taka cena! POZDRAWIAM!!!!!
Malutka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 10:19   #470
Ewcia144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Siemka! Ja też będę usuwała pieprzyki, ale nie chcę żeby mi zostały blizny, są to pieprzyki wypukłe, jeden na brodzie drugi zaraz nad ustami, są wielkości ok. 6mm. Jakim sposobem byłoby je najlepiej usunąć? Proszę poradźcie mi!!!
Ewcia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:42   #471
Micka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Ewcia144 Pokaż wiadomość
Siemka! Ja też będę usuwała pieprzyki, ale nie chcę żeby mi zostały blizny, są to pieprzyki wypukłe, jeden na brodzie drugi zaraz nad ustami, są wielkości ok. 6mm. Jakim sposobem byłoby je najlepiej usunąć? Proszę poradźcie mi!!!
Ewcia144 to oceni tylko specjalista dermatolog, który zajmuje się usuwaniem znamion. W moim przypadku (też mam na brodzie - wypukły, brązowy) dermatolog zalecił laser co2. Najlepiej jak pójdziesz do psrawdzonego lekarza. Bo ja szczerze mówiąc byłam wcześniej u trzech lekarzy, którzy nie zajmowali się uswaniem znamion i tylko mogli mi źle doradzić. Ja jestem z Lubelszczyzny, jak jesteś z tego regionu to mogę podać ci dane kontaktowe do tego dermatologa.
__________________
Naukowcy odkryli, że kiedy robimy ustami grymas taki, jak przy uśmiechu nasz mózg daje się "oszukać" i aplikuje nam dawkę hormonów szczęścia.
Micka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:02   #472
Ewcia144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja jestem ze śląska i idę do poradni w Bielsku, od dermatologa dowiedziałam się, że jest to najlepsza w polsce, ale wiesz jak to jest. Naprawdę boję się tylko tych blizn... Czy Tobie został jakiś ślad?
Ewcia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:47   #473
Micka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

cześć Ewcia 144,
ja dopiero mam zamiar usuwać, jestem już zapisana na następną środę. Mój dermatolog specjalizuje się w tym, a pytając się jego o blizny po takim zabiegu powiedział, że nie powinno nic zostać. Poza tym na jakiejś stronie medycznej czytałam, że z twarzy najlepiej schodzą wszelkie blizny, ponieważ szybko się regeneruje. I nie ma co się martwić na zapas i najpeiej stosować się do poleceń lekarza, jeśli mówi, że się przez ten okres nie można opalać czy nakładać wszelkiego rodzaju podkładów to tak trzeba robić. Jesli masz jakieś pytania pisz na priva lub na e-maila. Z chęcią porozamwiam
Trzymaj się
__________________
Naukowcy odkryli, że kiedy robimy ustami grymas taki, jak przy uśmiechu nasz mózg daje się "oszukać" i aplikuje nam dawkę hormonów szczęścia.
Micka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:40   #474
Ewcia144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A to bardzo się cieszę Ja mam wizytę dopiero pod koniec przyszłego miesiąca=/ Ale i tak strasznie się boję, że zostanie jakiś ślad... A na twarzy nie prezentowało by się to za ładnie... napisz mi jak już będziesz po:P
Ewcia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:25   #475
Milka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

chciałabym wiedzieć, czy po chirurgicznym usunięciu pieprzyka z twarzy blizna jest równa powierzchni reszty skóry, czy też pozostaje wgłębienie (po wyciętym "z korzeniem" jak to mówicie, pieprzyku)?
Milka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:04   #476
Micka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Milka1984 Pokaż wiadomość
chciałabym wiedzieć, czy po chirurgicznym usunięciu pieprzyka z twarzy blizna jest równa powierzchni reszty skóry, czy też pozostaje wgłębienie (po wyciętym "z korzeniem" jak to mówicie, pieprzyku)?
Z tego co wiem chirurg robi naciecie w postaci łezki i chyba potem taka blizna pozostaje większa lub prawie niewidoczna, zależy gdzie będzie wycinane. Podobno najgorzej goją się blizny na brzuchu i na plecach bo tam skóra najbardziej się rozchodzi. Z wycinanenim chirurgicznym radzę zgłosić się do chirurga plastyka oni to robią najpożądniej.
Jednak jest to tylko moje zdanie, sugeruję porozmawiać z wykwalifikowaną osobą.
Pozdrawiam
__________________
Naukowcy odkryli, że kiedy robimy ustami grymas taki, jak przy uśmiechu nasz mózg daje się "oszukać" i aplikuje nam dawkę hormonów szczęścia.
Micka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:08   #477
Micka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Ewcia144 Pokaż wiadomość
A to bardzo się cieszę Ja mam wizytę dopiero pod koniec przyszłego miesiąca=/ Ale i tak strasznie się boję, że zostanie jakiś ślad... A na twarzy nie prezentowało by się to za ładnie... napisz mi jak już będziesz po:P
Lekarz kazał mi przyjść także w październiku, ale ja niestety w październiku wyjeżdżam i nie będę miała jak pójść, a ta sprawa jest dla mnie ważna. Dlatego jadę jutro. Mam nadzieję, że przyjadę do domu już bez tego znamienia
Pozdrawiam
__________________
Naukowcy odkryli, że kiedy robimy ustami grymas taki, jak przy uśmiechu nasz mózg daje się "oszukać" i aplikuje nam dawkę hormonów szczęścia.
Micka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:52   #478
strega60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam serdecznie mam taki sam problem jak większość osób będąca na tym forum. Bardzo chcę pozbyć się pieprzyków, ale nie mam jakiegos poleconego lekarza, proszę o pomoc. Jestem z okolic Bielska.
strega60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:22   #479
asiulka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

kurcze tez mam takie problem. nIe lubie siebie a zwłasza swojej twarzy. do najbrzydszych dziewczyn nie naleze ale te pieprzyki mnie dobijaja mam ogrmnego wypukłego pod nosem. na prawym policzku chyba z 5 a na drugim to samo roznej wielkosci. zastanwiam sie co zrobic jakie sa tego koszty i czy da sie zapobiec tym co narazie wygladaja jak plamka malenksa moze to czyms smarowac,?? POMOCY... tez mam wrazenie ze one wszystkich odsuwaja ode mnie(( strasznie sie z tym czuje
asiulka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:46   #480
Healene
Raczkowanie
 
Avatar Healene
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 83
Unhappy Laserowe usuwanie pieprzyków - POMOCY

Czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakiegoś dobrego dermatologa, klinikę, w której mogę usunąć laserowo pieprzyki? Najlepiej w Warszawie, znalazłam w internecie dwie kliniki, ale nie wiem czy mogę im zaufać, chodzi o usuwanie pieprzyków z twarzy Chodzi mi o MediDerm i VIVA - DERM. Bardzo prosze o pomoc, mam przez nie wielkie kompleksy

Chciałabym też wiedzieć ile goi się ranka, czy zostają blizny i poznać przebieg takiego zabiegu, bardzo mi na tym zależy..
Healene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.