Mamusie styczeń-luty 2012!!!! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-09, 12:25   #3061
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Agatku jem duzo warzyw i owoców.... kurcze ale w sumie ja przed ciążą nawet czesto mialam mało czerwonych krwinek...moze juz tak mam... bo jak zobaczylam wyniki sprzed miesiaca to az sie zadziwilam ze mam w normie..
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 13:03   #3062
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Agatku jem duzo warzyw i owoców.... kurcze ale w sumie ja przed ciążą nawet czesto mialam mało czerwonych krwinek...moze juz tak mam... bo jak zobaczylam wyniki sprzed miesiaca to az sie zadziwilam ze mam w normie..
hmm... mi ostatnie wyniki były rewelacyjne, choć z anemii wyleczyłam się dopiero w styczniu a i tak ładnie jadę. Może za mało warzyw bierzesz które zawierają te żelazo, hm?? bób, fasola, groch, sałata, ponoć chałwa ma dużo żelaza tak pisali w gazecie a wątróbki nie lubisz?? to też ma b.dużo, ja ostatnio jadłam chyba 1,5 tyg temu, ale nie można z tym przesadzać też. Pójdziesz teraz do gina to pewnie coś by Ci zapisał jakieś tabletki np. chrom wspomagająco, miałam je lub vitaminum b6. Może Twój organizm mało wyłapuje żelaza? Żelazo przecież bardzo trudno się dostaje do organizmu i w małych ilościach
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 13:20   #3063
klaurencja
Raczkowanie
 
Avatar klaurencja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
(...)

dobrze, że nie mam tak często wymiotów bo bym wykorkowała chyba a jesz jakieś biszkopciki czy suche płatki żeby zapobiegać ? może wypróbuj hm? Ja jak mi się zbierała już ślina to usiadłam na łóżku i robiłam wdech-wydech z rękoma w roli głównej- pomogło
No nie wiem czy pomoże, ale może tak, spróbuję następnym razem A same wymioty-męczące, dobrze ze nie musze wstawać w nocy do łazienki

ominęłam
gratulacje z okazji udanych wizyt! Tak więc gratuluję udanych wizyt

AgaMili, cieszę się że wróciłas! Juz teraz będziemy spokojne!


Moja teściowa postanowiła mnie odwiedzić, a jest trochę... uporczywa. Stwierdziła, że powinniśmy się przeprowadzić do nich, bo kto się dzieckiem zaopiekuje? No chyba ja, skoro nie pracuję


No i postanowiłam, że zacznę pisać swoim kolorem Można tak, co nie?
__________________
klaurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 13:31   #3064
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

dzien dobry mamuski
Nie nadrobie was chyba, bo mam dziś urwanie głowy jutro robimy malą imprezke urodzinową dla męza, i stoje w garach cały dzien , w taaaki upał
no ale cóż, niech zna moje dobre serce

Tymczasem mamuśki, rośnijcie w siłę z maluchami
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 13:41   #3065
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez madzia16094 Pokaż wiadomość
hej

sandra - a w ktorym tyg gin powiedzial Ci ze chlopczyk bedzie ?

nie wiem na kiedy sie zapisac na usg 4 d czy w 15 tyg czy w 16 teraz w 13 bede szla 21 lipca moze cos juz wypatrzy dokladniej gin plec

3D jak i 4D wykonuję się między 20a 24tyg ciązy bo wtedy wszystko pięknie widać po 25tyg dzidzia jest już za duża i lekarze odradzają już 3-4D
ja na początku chciałam mieć 3D ale zdecyduję się chyba na 4D bo 3D jest w bezruchu a 4D to cały filmik będe mieć nagrany + zdjęcia i całe podglądanie będzie trwać godzine tak więc jeszcze trochę czasu mam na uzbieranie bo jeszcze 8-9 tyg a teraz 14.07 mam nadzieję że w szpitalu będę mieć ponownie robione usg i że dowiem się kto siedzi w brzuszku
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 14:11   #3066
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

dzień dobry
czy wy tez tak macie, ze tracicie wlosy garsciami, ja nie wiem co sie dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to do stycznia bede lysa- masakra jakas...
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 14:26   #3067
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
dzień dobry
czy wy tez tak macie, ze tracicie wlosy garsciami, ja nie wiem co sie dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to do stycznia bede lysa- masakra jakas...
ja u siebie zauwazylam,ze wlosy i paznokcie mam w lepszej kondycji, i szybciej rosną
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 14:42   #3068
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Nawojka ja mialam pierwsze usg w 6 tydzien i 1 dzien chyba i serdusio bilo jak szalone!
No ja wiedziałam, że powinno bić, ale ona uparcie twierdziła, że to za wcześnie. Nie spierałam się z nią, bo była to moja pierwsza wizyta, na której pobrała mi tylko krew i mocz do badań i przeprowadziła ze mną taki ogólny wywiad dotyczący mnie i chorób w rodzinie. Zresztą słyszałam, że tutejsi lekarze nie przepadają za polskimi pacjentami, ponieważ za dużo wiemy i za dużo chcemy, nie wierzymy w to, że paracetamol jest jedynym i cudownym lekiem na wszystkie choroby
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 15:03   #3069
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
dzień dobry
czy wy tez tak macie, ze tracicie wlosy garsciami, ja nie wiem co sie dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to do stycznia bede lysa- masakra jakas...
mi zaczęły wypadać kiedy zaczęłam używać szamponetki palette... wyleczyłam się z anemii, ale i tak tyle samo kłaków mi wypada przez ostatnie 1,5 roku... ampułki, skrzypowity nic nie dały. Jedynie dopperl herc na włosy i paznokcie- włosy szybciej rosły i paznokcie też- były mocne, ale z wypadaniem to się nic nie zmieniło... a teraz nie można już brać nic na włosy. W ciąży włosy wypadają i są osłabione, najlepiej nic z nimi nie robić tylko od razu po urodzeniu obciąć
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 15:03   #3070
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
dzień dobry
czy wy tez tak macie, ze tracicie wlosy garsciami, ja nie wiem co sie dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to do stycznia bede lysa- masakra jakas...
Co do włosów to ja nie zauważyłam, żeby coś się zmianiło. No chyba, że te na nogach jakoś szybciej odrastają. Za to bardzo szybko rosną mi paznokcie, ale dalej są takie jak były od zawsze tzn rozdwajają się i są bardzo kruche.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 15:14   #3071
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Agatku no pewnie dostane jakies witaminy. jem sporo fasoli, salaty itd... ;/

co do moich wlosow i paznokci to staly sie mocnijesze i grubsze....ale syfy na twarzy mimo ze zawsze mialam to teraz wieksze...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 15:23   #3072
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Agatku no pewnie dostane jakies witaminy. jem sporo fasoli, salaty itd... ;/

co do moich wlosow i paznokci to staly sie mocnijesze i grubsze....ale syfy na twarzy mimo ze zawsze mialam to teraz wieksze...
Ja też ostatnio cierpię na pryszczyce, twarz, dekold, plecy, szyja straszne to, ale chyba nie ma na to rady.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 15:24   #3073
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

no Nawojka teraz nie bardzo mozemy z tym cokolwiek zrobic.... tragedii nie ma-dla dzidzi się wszystko przetrwa
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 15:54   #3074
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no Nawojka teraz nie bardzo mozemy z tym cokolwiek zrobic.... tragedii nie ma-dla dzidzi się wszystko przetrwa
Ahh ta miłość matczyna ... Dziewczyny wiem, że to jeszcze odległy temat, ale czy chciałybyście żeby Wasi mężowie, partnerzy, byli z wami przy porodzie? Ja od zawsze byłam na nie, ale czytałam troche o porodach i dziewczyny bardzo sobie chwalą obecność tż przy porodzie. Mój mąż, jeszcze zanim stał się moim mężem i zanim zaszłam w ciąże zawsze uparcie twierdził, że będzie przy porodzie na 100%, a od momentu kiedy dowiedziałam się, że będziemy rodzicami to stwierdził, że on chyba nie... przestraszył się biedny, ale to chyba dobrze, bo jeśliby nie zmienił zdania to napewno by nie odpuścił, a ja niekoniecznie chcę żeby mi towarzyszył. Stwierdził, ze wejdzie na sale tylko po to żeby przeciąć pępowine.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 16:00   #3075
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Ahh ta miłość matczyna ... Dziewczyny wiem, że to jeszcze odległy temat, ale czy chciałybyście żeby Wasi mężowie, partnerzy, byli z wami przy porodzie? Ja od zawsze byłam na nie, ale czytałam troche o porodach i dziewczyny bardzo sobie chwalą obecność tż przy porodzie. Mój mąż, jeszcze zanim stał się moim mężem i zanim zaszłam w ciąże zawsze uparcie twierdził, że będzie przy porodzie na 100%, a od momentu kiedy dowiedziałam się, że będziemy rodzicami to stwierdził, że on chyba nie... przestraszył się biedny, ale to chyba dobrze, bo jeśliby nie zmienił zdania to napewno by nie odpuścił, a ja niekoniecznie chcę żeby mi towarzyszył. Stwierdził, ze wejdzie na sale tylko po to żeby przeciąć pępowine.
My już przed zajściem w ciążę uzgodniliśmy, że będzie przy porodzie nie wyobrażam sobie rodzić w bólach bez pomocy najkochańszej osoby... to jest ogromne wsparcie... ale zawsze rycze jak sobie o tym przypomnę, bo stwierdzam, że nie zdąży, bo pracuje w niemczech i zanim dojedzie to może być już po...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 16:20   #3076
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

u mnie szybciej włosy rosną na nogach w okolicach bikini i .... pod pachami no to jest jakaś masakra ja co drugi dzień musze sie golić pod pachami bo teraz jak tak ciepło i się chodiz w bluzkach na naramkach to aż wstyd wyjśc z takimi pipciami strasznei mnie to wkurza a na głowie hmmm niby jako tako różnicy nie ma widze ze zrobiły się bardziej puszyste ale więcej mi ich wypada
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 18:30   #3077
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

widze że o włoskach rozmawiacie mam taki sam problem codziennie trzeba na nogach ....wrrr i jeszcze na brzuszku zauważylam że mi się taie ciemniejsze i dłuższe zrobiły na głowie na szczęście ok
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 19:26   #3078
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

na nogach chyba szybciej rosną fakt, i na brzuchu jakiś meszek mi się zrobił w ogół pępka

Na szczęście ja nogi robię depilatorem i mam spokój na miesiąc
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 19:34   #3079
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cześć mamusie

Macie racje z tym owłosieniem normalnie koszmar dobrze że jestem blondynką i na nogach mam jasne włoski bo chyba co 2 dzień jak pachy bym musiała golic o bikini nie wspomne;/

Edytowane przez Oluska1988
Czas edycji: 2011-07-09 o 19:35
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 19:41   #3080
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
widze że o włoskach rozmawiacie mam taki sam problem codziennie trzeba na nogach ....wrrr i jeszcze na brzuszku zauważylam że mi się taie ciemniejsze i dłuższe zrobiły na głowie na szczęście ok
Ja na brzuchu też mam i strasznie mnie wkurza jak dziewczyny w pracy podciągają mi koszulkę do góry żeby zobaczyć brzuszek, zwyczajnie się wstydzę, nie jest to jakiś gąszcz, ale wystarczy, że są małe, a ciemne i już są bardzo widoczne. Brwi też muszę częściej regulować, bo też mam wrażenie, że szybciej odrastają.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 19:59   #3081
madzia16094
Raczkowanie
 
Avatar madzia16094
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 122
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

a jakie mialyscie na usg tetno plodu bo moje male mialo 150
madzia16094 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 20:29   #3082
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez madzia16094 Pokaż wiadomość
a jakie mialyscie na usg tetno plodu bo moje male mialo 150
ja jeszcze nie miałam mierzonego tętna

Dziewczyny czy macie jakieś specyficzne zachcianki odnośnie trunków?? Mam chęć na karmii bezalkoholowe ale nie wiem czy to nie zaszkodzi dziecku chociaż pół szklaneczki bym chciała
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 20:35   #3083
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

ja jedynie mam zachcianki na cole codziennie chociaż szklankę muszę wypić bo bym nie wytrzymała
u mnie dzidzia w 15 tyg miała tętno 143
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 20:54   #3084
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie miałam mierzonego tętna

Dziewczyny czy macie jakieś specyficzne zachcianki odnośnie trunków?? Mam chęć na karmii bezalkoholowe ale nie wiem czy to nie zaszkodzi dziecku chociaż pół szklaneczki bym chciała
Ja tez nie miałam mierzonego
Ciagle chce mi się zimnej coli! Obłęd...
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 21:43   #3085
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

z colą też tak mam i jeszcze marzy mi się zimne piwo z sokiem
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 21:46   #3086
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
z colą też tak mam i jeszcze marzy mi się zimne piwo z sokiem
ja uwielbiam malinowego reddsa z sokiem malinowym lubie na słodko
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 22:30   #3087
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
ja jedynie mam zachcianki na cole codziennie chociaż szklankę muszę wypić bo bym nie wytrzymała
u mnie dzidzia w 15 tyg miała tętno 143
Ja na cole tez mam ciagle chec,przed ciaza tak nie mialam,musze sie pilnowac zeby nie za duz.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest no chyba ze sprzęt ma strasznie stary i nie widać za wyraźnie tak jak u mego gina w każdym razie rytm serduszka jest wychwytywalny
Ja jestem umówiona na 29.07 na dokładne obejrzenie i wymierzenie dzieciaka ( to będzie mój 12 tc) ale już w innym ośrodku gin mnie przyjmie

Powiedzcie mi proszę czy wasi lekarze przepisali wam witaminy czy bierzecie je same? Mój nawet nie wspomniał o nich a to już 9 tydz :/
Ja jestem w 14 tyg i ginka ma dobry sprzet i juz cos tam wypatrzyla miedzy nogami i zobaczymy czy sie cos zmieni.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
dzień dobry
czy wy tez tak macie, ze tracicie wlosy garsciami, ja nie wiem co sie dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to do stycznia bede lysa- masakra jakas...
Mi tez wychodza wlosy garsciami,martwie sie bo ich za wiele nie mam.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Jestescie kochane. Ja widzialam dzidzie, sliczna , duza , serduszko bije, ma 12 tygodni i tak slodko machala do nas raczkami. Niestety mam z lewej strony16mm cyste i musze lezec bo coraz bardziej boli . Juz wczesniej mnie klulo z lewej strony ale myslalam ze to normalne. Boje sie ze sie powiekszy. Za 2 tyg pojde prywatnie sprawdzic czy sie cos zmienilo. Dziekuje wam za troske. Ostatnio bardzo sie stresowalam i meczylam z bolami.
Fajnie,ze dzidzia rosnie.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja uwielbiam malinowego reddsa z sokiem malinowym lubie na słodko
Ja redsem tez nie pogardze,za rok gdzies sobie wypije.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Wiem,ze to jeszcze daleko,ale myslicie czasem o porodzie?Macie stracha?
__________________
Filipek juz z nami!!!
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 06:20   #3088
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

mój szkrabik miał 166 tętno ale to po już pół godzinnym badaniu jak go tam pani szturchała i mierzyła poza tym strasznie wtedy skakał jak na bunggee kopał wiercił się i boksował
słyszałam teorię że można po tętnie rozpoznac płeć że jak jest wyższe od 140 to dziewczynka(ponoć dziewczyni mają szybszy metabolizm) a jak niższe to chłopiec ale musi byc w spoczynku więc moje dziecię jest niewymierne na raziehihi

słyszałam że depilatorem nie można się golic w ciąży??? ja odkąd się dowiedzialam to depilator leży w kącie...

haha ja tez mam ochote na piwko zimne lecha z sokiem imirowym albo gingersa:silna: poki co to sobie pozwalam czasami na ta taką najtańszą oranżadę bo też ją bardzo lubimy

o porodzie czasami myślę ale na szczęście jeszcze daleko bo się go obawiam bardzo
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 08:03   #3089
madzia16094
Raczkowanie
 
Avatar madzia16094
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 122
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

hej tak wlasnie slyszalam o plci dziecka a tetnie plodu ale czytalam na forum wiele dziewczyn mialo duze tetno plodu i byly dziewczynki wiec chyba nie ma reguly a ile juz przytylyscie ? ja 1 kilogram mam straszne teraz krostki na twarzy jak bym byla w wieku dojrzewania przed ciaza nigdy ani jednej nie mialam

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

jak sa takie upaly mam straszna chec na zimne piwko z soczkiem malinowym ajj ale sie boje wypic
madzia16094 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 08:13   #3090
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

madzia piwka odradzam z całego serca!! czytałam strasznie dużo na ten temat nie ma badań które powiedzą ci że nawet łyk alkoholu nie spowoduje zespłu fas u dzidziusia więc lepiej nie ryzykować i się powstrzymać...wiem że jest wiele przypadków że kobiety w ciązy piły winko czasami do obadu lampkę i nic się nie stało ale jest tak samo dużo przypadków że wypiły jedną lampkę wina przez cała ciążę i dzieciaczki się wolniej uczyły były mniej inteligentne a czasami miały cały szereg objawów fas...
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.