Pierwszy seks z niedziewicą. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 16:18   #61
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Nie musisz. Jasne. Ani mamy, babci, ani teściowej, ani siostry, ani kuzynek, ani przyjaciółek, ani znajomych. Możesz dać się postrzegać przez perspektywę mienia bądź nie mienia błony. Twój wybór.

Nie chodzi o solidarność jajników, ale o ogólny szacunek dla drugiego człowieka.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:10   #62
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Wiesz, może dlatego nie mam nic przeciwko temu bo patrze na to podobnie i też w pewnym sensie odrzucają mnie faceci już po pierwszym razie.
Może też on na mnie tak wpłynął, ale teraz jakbym się miała z nim rozstać to pewnie zostanę starą panną bo nie wyobrażam sobie faceta który pieprzył inną a prawiczków bardzo mało.
Cóż, jednym to pasuje innym nie.
Takie życie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:17   #63
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiesz, może dlatego nie mam nic przeciwko temu bo patrze na to podobnie i też w pewnym sensie odrzucają mnie faceci już po pierwszym razie.
Może też on na mnie tak wpłynął, ale teraz jakbym się miała z nim rozstać to pewnie zostanę starą panną bo nie wyobrażam sobie faceta który pieprzył inną a prawiczków bardzo mało.
Cóż, jednym to pasuje innym nie.
Takie życie.
A to co Ty z nim robisz w takim razie, skoro pieprzył inne? Nie brzydzisz się? Przecież to takie fuuuj...

Ludzie to sobie lubią życie komplikować...

Edytowane przez Linaewen
Czas edycji: 2011-05-27 o 18:18
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:19   #64
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiesz, może dlatego nie mam nic przeciwko temu bo patrze na to podobnie i też w pewnym sensie odrzucają mnie faceci już po pierwszym razie.
Jakoś Twój obecny Cię nie odrzuca

Cytat:
Może też on na mnie tak wpłynął, ale teraz jakbym się miała z nim rozstać to pewnie zostanę starą panną bo nie wyobrażam sobie faceta który pieprzył inną a prawiczków bardzo mało.
Cóż, jednym to pasuje innym nie.
Takie życie.
A nie wpadłaś na to, że teraz Twój facet p*****y Ciebie? Skoro już tak ładnie nazwałaś czynność uprawiania seksu...
Sama byłabyś już po pierwszym razie, ale brzydziłby Cię facet, który ma pierwszy raz za sobą? Widzę tu pewną niekonsekwencję
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:01   #65
NiebieskaInezka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Uwazam, ze ona zdaje sobie sprawe z tego, ze jej chlopak ma co najmniej nienormalne podejscie do niedziewic, ale jako ze jest dziewica, to nie stanowi to dla niej problemu nie do przejscia w zwiazku (kazdy ma jakies wady i on widocznie ma taka).
A odnosnie tego, ze go tu broni, to moge powiedziec tyle, ze powinna przyznac wam tu racje, ale tego nie zrobi, bo go po prostu kocha To normalne, ze broni sie swoich bliskich, tym bardziej, ze niektore posty, ktore do niej skierowalyscie wygladaja troche jak atak.

Przypuszczam, ze pod okresleniem "brzydzi" kryje sie raczej zazdrosc, ze ktos inny dotykal kobiete z ktora on chce teraz byc i dla ktorej chce byc (facet jak to facet...) najwazniejszy, najlepszy, pierwszy we wszystkim i w ogole naj naj A ze czasu nie cofnie to woli od razu szukac tylko miedzy dziewicami. A meskie ego rosnie Bez obrazy dla nikogo.
NiebieskaInezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:02   #66
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiesz, może dlatego nie mam nic przeciwko temu bo patrze na to podobnie i też w pewnym sensie odrzucają mnie faceci już po pierwszym razie.
Może też on na mnie tak wpłynął, ale teraz jakbym się miała z nim rozstać to pewnie zostanę starą panną bo nie wyobrażam sobie faceta który pieprzył inną a prawiczków bardzo mało.
eee... czekaj... ale przecież właśnie z takim facetem się spotykasz :conf used:
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:19   #67
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
eee... czekaj... ale przecież właśnie z takim facetem się spotykasz :conf used:
Napisałam, że prawdopodobnie to on tak na mnie wpłynął, kiedyś tak na to nie patrzyłam może dlatego, że bardzo się w nim zakochałam, ale teraz nie wyobrażam sobie tego robić z kimś kto to robił z inną kobietą.
A to jak nazwałam czynność uprawiania seksu tyczy się tylko innych, jeśli robię to ja nazywam to inaczej.


---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez NiebieskaInezka Pokaż wiadomość
Uwazam, ze ona zdaje sobie sprawe z tego, ze jej chlopak ma co najmniej nienormalne podejscie do niedziewic, ale jako ze jest dziewica, to nie stanowi to dla niej problemu nie do przejscia w zwiazku (kazdy ma jakies wady i on widocznie ma taka).
Już nie jestem.

Cytat:
Napisane przez NiebieskaInezka Pokaż wiadomość
Przypuszczam, ze pod okresleniem "brzydzi" kryje sie raczej zazdrosc, ze ktos inny dotykal kobiete z ktora on chce teraz byc i dla ktorej chce byc (facet jak to facet...) najwazniejszy, najlepszy, pierwszy we wszystkim i w ogole naj naj A ze czasu nie cofnie to woli od razu szukac tylko miedzy dziewicami. A meskie ego rosnie Bez obrazy dla nikogo.
Tutaj masz pewnie rację, zdecydowanie ją masz. Może nie brzydzi co właśnie to zazdrość, że wcześniej ktoś inny dotykał w taki sposób osobę którą się kocha.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:22   #68
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

A to jak nazwałam czynność uprawiania seksu tyczy się tylko innych, jeśli robię to ja nazywam to inaczej. [/B][/I][/COLOR]
Nie mam pytań...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Tutaj masz pewnie rację, zdecydowanie ją masz. Może nie brzydzi co właśnie to zazdrość, że wcześniej ktoś inny dotykał w taki sposób osobę którą się kocha.[/COLOR][/FONT]
Nie, przecież wcześniej się tylko pieprzył, teraz się kochacie, to przecież zasadnicza różnica.
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:22   #69
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez NiebieskaInezka Pokaż wiadomość
Przypuszczam, ze pod okresleniem "brzydzi" kryje sie raczej zazdrosc, ze ktos inny dotykal kobiete z ktora on chce teraz byc i dla ktorej chce byc (facet jak to facet...) najwazniejszy, najlepszy, pierwszy we wszystkim i w ogole naj naj A ze czasu nie cofnie to woli od razu szukac tylko miedzy dziewicami. A meskie ego rosnie Bez obrazy dla nikogo.
To mnie nie rusza. Nieprawiczek i niedziewica też mają prawo chcieć być z kimś, kto nie ma doświadczeń seksualnych - ich sprawa. Ale teksty, że "nie chcą kogoś, kto wcześniej z kimś uprawiał seks, bo to ohydne, bo już się takiej osoby brzydzą" jasno świadczą o hipokryzji i stosowaniu podwójnej moralności - jedna dla nich samych, a druga dla wszystkich innych. Oni mają prawo uprawiać seks z kim chcą, ale ich kolejni partnerzy/kolejne partnerki muszą być prawiczkami/dziewicam. Bo jak nie, to znaczy, że są ohydni i w ogóle się ich brzydzą Nieważne, że sami robili to samo, co brzydzi ich u innych
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:26   #70
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość


Tutaj masz pewnie rację, zdecydowanie ją masz. Może nie brzydzi co właśnie to zazdrość, że wcześniej ktoś inny dotykał w taki sposób osobę którą się kocha.
to sie leczy z dobrymi skutkami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:29   #71
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Bo jak nie, to znaczy, że są ohydni i w ogóle się ich brzydzą Nieważne, że sami robili to samo, co brzydzi ich u innych

Ale ja nikogo nie zmuszam do robienia tego z kimś z kim nie chcą czyt ze mną bo nie jestem dziewicą. tak jak ja też nie muszę no proste.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:30   #72
NiebieskaInezka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Kazda kobieta ktora uprawiala seks z kimkolwiek poza nim, go brzydzi Mnie sie nawet to podoba......
NiebieskaInezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:32   #73
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Ale jak będzie miała "TO COŚ" to z wielkim obrzydzeniem, ale da radę...
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:36   #74
NiebieskaInezka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

przypuszczam ze on czuje do niedziewic, to co czuja ludzie do swojego partnera, gdy ten zdradzi. tez jakies swego rodzaju obrzydzenie
NiebieskaInezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:37   #75
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ale ja nikogo nie zmuszam do robienia tego z kimś z kim nie chcą czyt ze mną bo nie jestem dziewicą. tak jak ja też nie muszę no proste.
Jasne. Dlatego pisałam - nawet niedziwica i nieprawiczek mogą chcieć prawiczka/dziewicy. Nie moja sprawa.
Ale takie twierdzenie, że "brzydzi mnie on(a), bo uprawiał(a) już z kimś seks", kiedy samemu się już z kimś seks uprawiało, jest naprawdę niefajne według mnie Chyba, że ktoś kogo tak brzydzą niedziwce/nieprawiczki, sam się sobą brzydzi, bo już z kimś seks uprawiał. Wtedy widziałabym logikę i stosowanie tych samych standardów w stosunku do wszystkich.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:40   #76
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

To ja może cytatem z koleżanki.
"ale w seksie nam nie bardzo szło, bo jak on twierdził to dlatego, że myślał że jestem już "po" i miał opory, że nawet dziwnie się przy mnie czuł bo mu to ciągle myśli zaprzątało... A ja nie mówiłam nic, bo wręcz przeciwnie bałam się, że się mojego dziewictwa przestraszy. ale jak się wszystko wyjaśniło to jak sam twierdzi aż mu lżej."
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:59   #77
NiebieskaInezka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

proponuje dziewczynie dac juz spokoj, a zaprosic do tej konferencji jej chlopaka :P
NiebieskaInezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 22:23   #78
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez NiebieskaInezka Pokaż wiadomość
proponuje dziewczynie dac juz spokoj, a zaprosic do tej konferencji jej chlopaka :P

Nawet nie wie, że mam tu konto. tzn kiedyś widział jak przeglądałam Wizaż, ale nie wie że mam. zamordowałby mnie wiedząc, że rozmawiam o Jego prywatnych rzeczach na forum publicznym dlatego lepiej jak nie wie.

A co do dyskusji, racja lepiej dajcie sobie spokój.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 10:04   #79
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez tom_ Pokaż wiadomość
Witam.

Mam pewien problem. Otóż niedawno temu poznałem bardzo fajna dziewczynę. Jest cudowna i nigdy takiej osoby w życiu nie spotkałem. Zakochałem się na poważnie. Aczkolwiek jest pewien problem. Nie potrafię sobie poradzic z świadomościa że ona nie jest już dziewicą, ponieważ ja jestem prawiczkiem. Piszę to tutaj właśnie do kobiet ponieważ facet jak to facet potrafi doradzić tylko to ze mam ją zostawić. Chodzi po prostu że czekałem z tym dla tej jedynej osoby, że to coś nowego. Że po pierwszym razie łączy parę coś wyjątkowego zresztą jak wszyscy wiedzą pierwszego razu się nie zapomina. I wraz magia prysła. Dla mnie z nią jest to całkiem nowe i moja więź będzie zupełnie inna niż jej. Dla niej to nic nowego poza tym że jestem nowym partnerem. Nie mam jej za złe ale moim zdaniem 16 lat to za mało na pierwszy raz. Mogła nieco poczekać. Sam nie wiem czy to jest kompleks prawiczka czy zazdrosc kiedy wspomina tamtego partnera czy lęk przed tym że zawszę będę porównywany. Pewnie się dowiem że nie dojrzałem skoro mam takie problemy ale moim zdaniem każdy może mieć taki problem.
Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Jakieś propozycje? Jak to wygląda od strony kobiet?

Pozdrawiam

Ja straciłam dziewictwo w wieku 24 lat ze swoim mężem. Zgadzam się z Tobą, że pierwszy raz powinien być wyjątkowy i najlepiej z osobą z którą chcemy na poważnie stworzyć związek. Może dajcie sobie jeszcze czas. Na seks zawsze jest czas, zwłaszcza że macie naście lat. Szkoda myśleć za przeproszeniem dupą niż głową czy sercem.
Może to nie jest jeszcze ta jedyna skoro masz takie wątpliwości.
Ja bym poczekała.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 12:25   #80
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
teraz nie wyobrażam sobie tego robić z kimś kto to robił z inną kobietą.
Ale wytłumacz mi, jak to ma się do Twojego związku (bo to, że to on tak na Ciebie wpłynął nie jest wyjaśnieniem sytuacji)? - skoro Twój partner jest właśnie osobą, która sypiała wcześniej z wieloma kobietami Bo w w obecnej sytuacji Ty się wpisujesz w jego kanon, ale on w Twój w żadnym wypadku.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:07   #81
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pierwszy seks z niedziewicą.

Rozwalaja mnie takie watki. Ludzie sie schodzą i rozchodzą, czasem wychodzi, czasem nie wychodzi i sie idzie dalej. Takie zycie. Moze Ci z nią wyjdzie, moze z nastepną, a moze jeszcze z następnymi. Rozliczanie z przeszłosci jest dla mnie chore- BO przeszłosci sie nie da zmienic, albo akceptujesz, albo idz do innej. Proste. A takie deliberowanie, mogła poczekac... no ludzie na co? Na Ciebie????? Bo jestes lepszy od tamtego? w czym? przeciez nawet pewnie nic wam nie wyjdzie, bo jeszcze sie nie zaczeło, a Ty juz szukasz dziury w całym. Wg mnie nie zasługujesz na nia, jesli prawdą jest to, co piszesz, ze taka wspaniała, bo Ty, wybacz, ale myslisz przede wszystkim penisem, przede wszystkim o błonie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.