Ostrzeżenia dla kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 17:55   #1
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169

Ostrzeżenia dla kobiet


Hej, do założenia tego wątku natchnęła mnie nasza wspólna rozmowa w pociągu ze spotkaną po latach koleżanką z liceum. Rozmawiałyśmy na temat nieudanych związków ( obydwie w takowych byłyśmy). Najlepsze,że obydwie wiedziałyśmy,że te związki są bez sensu ale brnęłyśmy w nie dalej, a faceci dawali mnóstwo powodów aby dać im już dawno kopniaka w tyłek.
Chciałabym abyśmy stworzyły takie modele facetów, z którymi już od początku wiadomo,że będziemy skazane na porażke. Wiem,że nie można z góry niczego skazywać na porażkę, ani wkładać wszystkich do jednego worka, ale jestem pewna,że w przeważających przypakach cierpimy przez podobne typy facetów ( jest kilka typów facetów przez których idzie wylać morze łez). Wiadomo,że serce nie sługa,ale chociaz tak dla zabawy napiszmy z jakimi typkami miałyśmy do czynienia
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:01   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Bez sensu jest wchodzić w zwiazek z:
- maminsynkiem, taki typ "bo mamusia...."
- facetem z pociągiem do bab
- pije i ćpa (i tłumaczenie: bo wszyscy/większość tak robi )
- nie szanuje, czyli chamskie odzywki, wulgarne zachowanie, olewania
- wymagający totalnej obsługi
- facetem, który nie wie, czego sam chce, bo eksia to zła kobieta była
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:03   #3
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Ja myślę ze to wszystko zależy od ludzi. Sa osoby dla których dane cechy będa koszmarem, a dla innych nie będą stanowić przeszkody. Ale dla zabawy - moje przezycia:

-totalny brak ogłady, znajomości zasad zachowania, wysławiania się - wstydziłam sie go przed rodziną...
-wieczny student, człowiek ktorego problemy przerastały do tego stopnia ze udawał ze ich nie ma. Totalnie nieodpowiedzialny. 30-letni student:/
-szalony imprezowicz
-wariat-zakochany 30-latek z kompleksem edypa i totalnym nieprzystosowaniem społecznym. Nie bylismy razem oczywiscie,ale jego zakochanie przysporzylo mi sporo problemów...
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:08   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

ehh kobieta albo jest masochistka...albo nie umie docenic dobrego faceta = wybrzydzajaca... i prawda jest ze kobiecie trudno dogodzic...oraz zauwazylem ze ostatnio coraz mniej jest kobiet ktore sa naprawde szczesliwe bez negatywnych JAZD i ktore nie wybrzydzaja.... predzej kobiety ogarniete to te z poczatku lat 80....jednak przez dekade 80-90 duzo zmian zaszlo...zarowno u kobiet jak i u facetow.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:19   #5
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Ja uczulona jestem na panów spod znaku: "Spotykamy się już długo, całujemy i/lubuprawiamy seks, ale on się boi zaangażować, bo z poprzednią dziewczyną był rok/2 lata/6 lat (wstaw odpowiednio wysoką cyfrę, aby robiła wrażenie długiego i poważnego związku) i ona go zdradziła/zostawiła/zraniła w jakiś inny sposób, dlatego teraz on się boi zaufać, więc nie powie, że kocha, nie jesteśmy razem, trzeba mu czasu, ale dalej całujmy się i/lub uprawiajmy seks".

Argh. Dramat. Nie cierpię tego.

Poza tym nie do przyjęcia jest:
- pan, dla którego słowo mamy jest wiecznie ważniejsze niż słowo dziewczyny
- Wieczny Piotruś Pan, który ma już trzydziechę na karku, ale wydaje mu się, że wczoraj była jego osiemnastka i zatrzymał się w rozwoju na tym etapie
- Facet SKĄPY, dusigrosz, który lata do hipermarketu na drugi koniec miasta, bo tam pasztet jest 5 groszy tańszy, niż w bliższym sklepie, który nie kupi dziewczynie nawet kwiatka raz na ruski rok, nigdzie nie chce wychodzić, bo rozrywka jest droga, lepiej siedzieć w domu, zrobić jedzenie i ściągnąć film z internetu, a jak już gdzieś pannę zaprosi, to skrupulatnie dzieli rachunek na pół. I tak dalej. Brrrrrr.

Aaa. Z moich przeżyć to miałam takiego jednego - wiecznie zakochana życiowa lebioda, która dwa lata po usłyszeniu ode mnie "Nic z tego nie będzie, ani dziś ani nigdy" (nieco delikatniej) dalej jęczał, że kocha i że teraz już nic nie ma sensu, taki bardzo werterowski, beznadziejny typ. Ogólnie chłopak sensowny, inteligentny i sympatyczny, acz nieśmiały, jednak to, w jaki sposób się zakochał i co wtedy robił - totalny podnóżek, jakbym była wredna, to mogłabym mu rozkazać, by nie wiem, dywany mi trzepał i fugę w łazience szczoteczką do zębów czyścił - doprowadzało człowieka do rozpaczy. Od bezgranicznej miłości i ślepego posłuszeństwa mam mojego psa, nie faceta.
Żal chłopaka, ale cóż zrobić. Dalej coś tam jęczy, ale staram się już unikać z nim rozmów (a przez pierwszy rok jeszcze rozmawiałam, bo mi go żal było i miałam wyrzuty sumienia, ze tak cierpi przeze mnie).
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2011-05-23 o 18:24
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:40   #6
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

- typ "przeciez nic takiego sie nie stało"
- typ egoistyczny, odwracam kota ogonem czyli jak sie ma pretesje to jest bo Ty to albo tamto, ogolnie nigdy nie mozesz porozmawiac co Ci lezy na sercu bo to on musi byc tematem rozmowy i to on ma zle
- typ jestem wiecznie nieszczęśliwy- szuka sobie na siłe problemow, melancholia, melodramat z byle gowna
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:43   #7
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

podpisuję się pod wszystkim, co wyżej i dodaję:

- typ narcyza i lalusia, który przegląda się w każdej sklepowej witrynie, ciągle pyta, czy mu może włoski nie sterczą i jedyna myśl jaka go gnębi, to taka, czy zostać modelem.
-moze jeszcze taki, który wszystkiego się boi: typ Chciałbym, Ale Się Boję - jestem raczej osobą, która lubi kimś władać ale taka nieporadność życiowa i bojaźliwość na dłuższą metę po prostu męczy.

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-05-23 o 18:46
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 18:43   #8
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

@NormalnyFacet- a to nie jest przypadkiem tak, że każdy swój związek z jakąś osobą odbiera super subiektywnie( nie ma w tym nic dziwnego)? Więc trudno powiedzieć, że któraś kobieta jest wybredna, bo w gruncie rzeczy my(jako ludzie z zewnątrz) nie mamy pojęcia, co działo się w ich związku? 8)
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:48   #9
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Według mnie najgorsi są emocjonalni szantażyści, czyli:
- nie zostawiaj mnie, bo się potnę
- nie możesz iść na piwo z kolegą, bo się potnę
- czemu nie odbierasz telefonu? Doprowadzasz mnie do tego, że mam ochotę się pociąć
- to przez ciebie mam depresję/załamanie nerwowe/rzuciłem szkołę/rzuciłem pracę/piję/ćpam etc

NIENAWIDZĘ ich, miałam jednego i podziękowałam. Okropieństwo, czułam się winna za wszystko, co go spotkało. Brr. Na szczęście nie trwało to długo, w tej chwili nawet bym nawet z takim nie zaczynała, ale młoda byłam to i głupia
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:58   #10
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez nevercomeback Pokaż wiadomość
@NormalnyFacet- a to nie jest przypadkiem tak, że każdy swój związek z jakąś osobą odbiera super subiektywnie( nie ma w tym nic dziwnego)? Więc trudno powiedzieć, że któraś kobieta jest wybredna, bo w gruncie rzeczy my(jako ludzie z zewnątrz) nie mamy pojęcia, co działo się w ich związku? 8)
niby tak...ale opieralem ta wypowiedz glownie na tym ze kolezanki same mi tak mowily i mam zarowno takie z okolic 1980 r jak i te z okolic 1990... bylo duzo rozmow, dyskusji, porownan i stad te wnioski a nie z kosmosu
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:58   #11
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

- Mamisynek. Naprawdę nie liczcie, że z czasem/po wyprowadzce/na studiach on się zmieni i odessie się od mamiego cycka, bo nie ma szans
- Facet, który o siebie nie dba, a konkretnie - nie myje się codziennie/u dentysty chodzi raz na dziesięć lat itp.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 19:19   #12
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

z mojego skromnego doświadczenia
-facet niezdecydowany (zbyt dlugo)
- facet nierozliczony z przeszloscia (typu eks)

a juz nie z mojego doswiadczenia ale obserwacji zyciowych: nie robmy z siebie Matki Teresy, która ma uleczyć misia cierpiącego np. na alkoholizm, albo nie wchodzmy w relacje z zajetymi facetami nawet gdyby miesiąc plakali jaka to ich obecna partnerka niedobra i jak im sie nie uklada

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
a.... predzej kobiety ogarniete to te z poczatku lat 80....jednak przez dekade 80-90 duzo zmian zaszlo...zarowno u kobiet jak i u facetow.
sprecyzuj
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:21   #13
gongolicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Zdecydowanie Pan Wiecznie Niezdecydowany. Plus "chciałbym, ale sam nie wiem czego się boję".
gongolicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:24   #14
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Bez sensu jest wchodzić w zwiazek z:
- maminsynkiem, taki typ "bo mamusia...."
- facetem z pociągiem do bab
- pije i ćpa (i tłumaczenie: bo wszyscy/większość tak robi )

- nie szanuje, czyli chamskie odzywki, wulgarne zachowanie, olewania
- wymagający totalnej obsługi
- facetem, który nie wie, czego sam chce, bo eksia to zła kobieta była
- no ja bym powiedziała, że z takim bez pociągu to trochę bezsensu ( żartuję, domyślam się o co chodziło)
- czyli tylko 100% abstynent. nie przesadzałabym aż tak....

nie będe powtarzać tylko dodam:
facet zbyt zajęty. Jasne fajnie jak ktoś ma swoje życie, prace, naukę, hobby itp ale są kolesie typu " jestem tak zajęty,że nie ma kiedy napisać smsa a spotkać się mogę raz na dwa tygodnie". to ja podziękuje
- ktoś świeżo po rozstanie. Za bycie klinem też podziękuje
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:27   #15
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
czyli tylko 100% abstynent. nie przesadzałabym aż tak....
- nie aż taki nie, ale wolę takiego, który pije bardzo mało, sporadycznie od regularnie tankującego.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:40   #16
annd83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

To ja powiem, że mi się trafił typ "przeciez nic takiego sie nie stało" egoistyczny, odwracam kota ogonem czyli jak sie ma pretesje to jest bo Ty to albo tamto, ogolnie nigdy nie mozesz porozmawiac co Ci lezy na sercu bo to on musi byc tematem rozmowy i to on ma zle
- typ jestem wiecznie nieszczęśliwy- szuka sobie na siłe problemow, melancholia, melodramat z byle gowna
z pociągiem do innych bab i chamskimi odzywkami w jednym!

I również uczulenie mam na :
"Spotykamy się już długo, całujemy i/lubuprawiamy seks, ale on się boi zaangażować, bo z poprzednią dziewczyną był rok/2 lata/6 lat (wstaw odpowiednio wysoką cyfrę, aby robiła wrażenie długiego i poważnego związku) i ona go zdradziła/zostawiła/zraniła w jakiś inny sposób, dlatego teraz on się boi zaufać, więc nie powie, że kocha, nie jesteśmy razem, trzeba mu czasu, ale dalej całujmy się i/lub uprawiajmy seks".
Grrr
annd83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:43   #17
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Zgadza sie z powyzszymi, dodam, facet który nie dotrzymuje słowa, badz kłamie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:50   #18
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
nie będe powtarzać tylko dodam:
facet zbyt zajęty. Jasne fajnie jak ktoś ma swoje życie, prace, naukę, hobby itp ale są kolesie typu " jestem tak zajęty,że nie ma kiedy napisać smsa a spotkać się mogę raz na dwa tygodnie".
to ja mam takiego no w sumie teraz już się nieco ogarnął.

Ja dodam typ: "koledzy sa ważniejsi od ciebie bo ja jestem facetem, a faceci tak mają"
oraz typ: "kocham cie, ale potrzebuje wolności, dlatego nie możemy się za często widywac"
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112

Edytowane przez just_me
Czas edycji: 2011-05-23 o 19:51 Powód: literówka
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:54   #19
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

typ "kocham cie ale jeszcze sie nie wyszalałem"
typ potrzebujący psychologa, praczki, sprzatczki, kucharki, lekarki, przyjaciela, kochanki, tylko nie potrzebującego partnerki życiowej
typ "bezemnie nigdzie nie idziesz"
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 19:59   #20
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Facet pt. "powinnaś sama się domyślić, o co mi chodzi".
Facet który próbuje żerować na mnie finansowo.
Reszta - ci, o których pisaliście.
Zanderka, pozdrawiam mój rodzinny Śląsk, w twojej osobie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:07   #21
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

- mimoza zmieniająca poglądy wraz ze zmieniającymi się trendami w towarzystwie (czyt. facet bez jaj),
- facet otoczony w rodzinnym domu kobietami (matka, siostry) skupionymi na opiece na nim (posiłki, porządki w pokoju, pranie itd.),
- pijacka dusza towarzystwa czyli min. raz w tygodniu muszę się urżnąć i pokazać ludziom, jak bardzo ekstra jestem,
- facet "nudzi mi się, zróbmy coś, ale nie wiem co, może wymyśl coś",
- chłopak "tak bardzo cię kocham => nie możesz nigdzie wyjść => zdradzasz mnie!",
- chłopak "tak bardzi cię kocham => ale jestem nikim => chlip, chlip".

Zgadzam się też z dziewczynami powyżej:
- jeśli ktoś niedawno rozstał się z dziewczyną, "nie rokuje dobrze".
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:13   #22
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

-pan obrażalski,
-pan lubiący tworzyć za pomocą niedomówień tajemniczą aurę wokół siebie-taki trochę flirciarz,
-z pociągiem do
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:16   #23
balam88
Raczkowanie
 
Avatar balam88
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

facet, który ma mnóstwo "życzliwych" koleżanek a nie dogaduje się z innymi facetami i również taki który nie ma ochoty poznać moich przyjaciół i odcinający mnie od nich (tzn. spędzanie czasu tylko z jego towarzystwem, a z moimi to już czasu nie ma)
balam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:20   #24
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Typ "sama na imprezę? nigdy w życiu!"
Typ" idziesz się spotkać z przyjaciółką? zabraniam do knajpy, bo jacyś faceci mogą was podrywać" - te dwa to chłopak mojej koleżanki.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:24   #25
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Jak wyżej plus:
-facet, który podnosi rękę na kobietę. Nie ma, że raz, że zły. NIE MA
-facet, który siedzi pod mamusinym pantoflem, nie potrafi się sprzeciwić, pozwala, żeby mamusia źle traktowała i ubliżała partnerce
-facet "klub?! pub?! impreza?! sama?! na pewno się z kimś prześpisz"
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:24   #26
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
sprecyzuj
glownie mentalnosc sie zmienila na przelomie lat.. ludzie juz nie sa tacy wierni jak kiedys... rowniez za bardzo nie wiedza czego chca... i duzo jest czynnikow ktore spowodowaly to... poczawszy od mody na internecie konczac
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:36   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
glownie mentalnosc sie zmienila na przelomie lat.. ludzie juz nie sa tacy wierni jak kiedys... rowniez za bardzo nie wiedza czego chca... i duzo jest czynnikow ktore spowodowaly to... poczawszy od mody na internecie konczac
Widać, że masz bardzo słabe pojęcie o historii. Kiedyś to dopiero się działo. Poczytaj sobie nieco. Po prostu było bardziej cicho sza, bo większe kary za cudzołóstwo groziły.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:38   #28
Lady_Evanna
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Evanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W zawieszeniu.
Wiadomości: 77
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez annd83 Pokaż wiadomość
I również uczulenie mam na :
"Spotykamy się już długo, całujemy i/lubuprawiamy seks, ale on się boi zaangażować, bo z poprzednią dziewczyną był rok/2 lata/6 lat (wstaw odpowiednio wysoką cyfrę, aby robiła wrażenie długiego i poważnego związku) i ona go zdradziła/zostawiła/zraniła w jakiś inny sposób, dlatego teraz on się boi zaufać, więc nie powie, że kocha, nie jesteśmy razem, trzeba mu czasu, ale dalej całujmy się i/lub uprawiajmy seks".
Grrr
To taki znowu mnie się trafił Dżizas, nigdy więcej. Od takich wiać, gdzie pieprz rośnie.
I również od takich z pociągiem procentowym, gdzie impreza bez % to nie impreza też stronię. Nie rokują najlepiej.
Lady_Evanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:39   #29
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
-facet, który podnosi rękę na kobietę. Nie ma, że raz, że zły. NIE MA
Brawo! Chciałabym żeby wszystkie dziewczyny tak myślały i zwiewały od takich jak najdalej!
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:40   #30
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ostrzeżenia dla kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Widać, że masz bardzo słabe pojęcie o historii. Kiedyś to dopiero się działo. Poczytaj sobie nieco. Po prostu było bardziej cicho sza, bo większe kary za cudzołóstwo groziły.
ale nie chodzilo mi o AZ tak odlegla historie Doris tylko ta blizsza...
i co do historii to nie zagniesz mnie

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-05-23 o 20:41
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.