Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 13:40   #1
glohard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9

Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?


Jak w temacie.
Co sądzicie o tipsach? Uważacie, że to wiocha i tylko drechynki je noszą czy może jednak jest to coś stylowego czym można się pochwalić?
glohard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 13:49   #2
MarTynx
Raczkowanie
 
Avatar MarTynx
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 362
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Sama nie wiem - ja osobiście używam tylko tipsów, gdy zamie mi się paznokieć, a szkoda mi obcinać reszty, ale zawsze zamaluje je maskującym lakierem. Przedtem piłuje odpowiednio, nawet "pochudzam mocno brzegi", żeby jak najbardziej przypominały te naturalne.

Edytowane przez MarTynx
Czas edycji: 2011-05-26 o 13:51
MarTynx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:45   #3
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Mysle ze do wiochy potrzeba czegos wiecej niz tipsa, musi byc otoczka z solarium, bialych kozaczkow, jakis lakier na tych tipsach. Jezeli sa ladne i w odpowiednim rozmiarze to dodaja uroku, jesli za neonowymi szponami, wazacymi po kilogram kazdy od ilosci ozdob to juz wiocha.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 19:08   #4
swoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

W skrajnych przypadkach eksperymentowanie z tipsami może skończyć się tak:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
swoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 17:36   #5
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez swoon Pokaż wiadomość
W skrajnych przypadkach eksperymentowanie z tipsami może skończyć się tak:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
przecież to jest stylizacja konkursowa po konkursie się takie paznokcie usuwa

moim zdaniem przedłużone paznokcie to żadna wiocha! przecież jeśli udacie się do osoby, która ma o tym pojęcie , a nie do sąsiadki , która wczoraj kupiła "sprzęt" to możecie wyjść z pięknymi naturalnie wyglądającymi paznokciami! a nie wszyscy zostali obdarzeni ładną, smukłą płytką i mogą sobie tak pomóc. A gdy umiejętnie je się ściągnie to nawet śladu nie widać, że ktoś miał żel na pazurkach i wcale nie niszczą paznokci

ale zgadzam się co do otoczki: solarium itd.... takie kobitki skutecznie odstraszają dziewczyny od przedłużenia paznokci , a szkoda
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:04   #6
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Moim zdaniem i to i to, zależy do kogo się trafi.
Możesz mieć na paznokciach wiochę jeśli trafisz do kogoś kto tylko chce zarobić kasę i wcale mu nie zależy na wykonaniu a już nie mówiąc na rozwijaniu się, a jeśli się postarasz i dobrze poszukasz to możesz mieć pięknie wystylizowane wyglądające naturalnie paznokcie.

Jeśli chodzi o solarium, to sama nie uczęszczam, ale myślę że nie można wszystkich wrzucać do tego samego worka, bo ktoś kto chodzi na solarium też może mieć ładne paznokcie.
To też wszytsko zależy od charakteru człowieka, czy ktoś chce mieć ładne panzokcie i nie zwraca takiej uwagi na ich cenę czy też cena musi byc jak najniższa byle tylko móc powiedzieć, że ma się tipsy bez względu na to jak wyglądają.
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:56   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez lila1986 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o solarium, to sama nie uczęszczam, ale myślę że nie można wszystkich wrzucać do tego samego worka, bo ktoś kto chodzi na solarium też może mieć ładne paznokcie.
To też wszytsko zależy od charakteru człowieka, czy ktoś chce mieć ładne panzokcie i nie zwraca takiej uwagi na ich cenę czy też cena musi byc jak najniższa byle tylko móc powiedzieć, że ma się tipsy bez względu na to jak wyglądają.
No wiadomo, to taki stereotypowy przyklad, jakos te wioche trzeba okreslic. Typowa definicja wiochy to wlasnie tipsy, solara, biale kozaczki, usta i wlosy. Albo inaczej wiocha to 'tipsiara' albo 'maniura', taki obraz ma wiekszosc ludzi. Wszystko mozna zrobic z glowa, mozna byc blondi wybielana i wygladac dobrze, mozna miec tipsy, solarke, i bedzie ok, do wiochy po prostu trzeba to zle polaczyc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 12:03   #8
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Zależy
Tipsy o "normalnej" długości, wygladające naturalnie są według mnie ok
Ale zdarzało mi sie widzieć mega długie, z niepotrzebnym nadmiarem świecidełek i okropnymi wzorami To mimo wszystko ładnie nie wyglada

BTW, ja nie lubię tipsów zrobiłam raz na studiówkę i od tamtej pory mam swoje naturalne bez wynalazków
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:01   #9
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No wiadomo, to taki stereotypowy przyklad, jakos te wioche trzeba okreslic. Typowa definicja wiochy to wlasnie tipsy, solara, biale kozaczki, usta i wlosy. Albo inaczej wiocha to 'tipsiara' albo 'maniura', taki obraz ma wiekszosc ludzi. Wszystko mozna zrobic z glowa, mozna byc blondi wybielana i wygladac dobrze, mozna miec tipsy, solarke, i bedzie ok, do wiochy po prostu trzeba to zle polaczyc.
Jeszcze nie widziałam tlenionej, hebanowej panienki z ładnymi paznokciami Mają albo obgryzione naturalki, albo brokatowe łopaty z których część poodpadała Ale nie każda osoba, która chodzi na solarium to skwarka, tak samo nie każde tipsy to ww brokatowe łopaty.

Wracając do pytania postawionego przez autorkę wątku- zależy od konkretnej stylizacji. Zresztą, wątków typu "tipsy- hit czy kit" było już kilka. Dla mnie pytanie jest dziwne- dobrze przedłużone paznokcie imitują zadbane naturalki. Czy zadbane naturalki to wiocha? Pytanie retoryczne.
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:53   #10
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Ja tez nie widzialam ale ponoc nie wolno wszystkich wrzucac do jednego wora wiec teoretycznie moze gdzies cos takiego chodzi. Zastanawiam sie wlasciwie czy takie skwarki to mierza w bycie skwarka czy moze wlasnie mierza w bycie np. Jessica Alba w wersji blond? Czy widza w lustrze jak wygladaja czy widza wlasnie Jessice?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:16   #11
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie widziałam tlenionej, hebanowej panienki z ładnymi paznokciami
a ja widzialam co wiecej jest to jedna z wizazanek, ktora sama sie stylizacja zajmuje i robi pieknosci, ale nie powiem kto to, bo mozesz sobie nie zyczyc
Ja bym nie uogolniala w kazdym razie. Podobne watki rzeczywiscie byly i ja jestem caly czas tego samego zdania, wiocha sa zle wystylizowane TIPSY z nawalona ogromna iloscia ozdob bez ladu i skladu, ale rowniez wiocha sa zaniedbane natualki
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 17:40   #12
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Niby nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale niestety- najczęściej jest tak jak napisałam Chociaż na uczelni kilka razy widziałam też dziewczyny niby elegancko ubrane, a na paznokciach tragedia I nie zapomnę, jak koleżanka poczęstowała mnie takim info- idzie na kurs manicure, kupi sobie "maszynkę do tipsów" (w tym momencie się zakrztusiłam), bo to taki świetny interes, w końcu pudełko tipsów 500 szt kosztuje 30 zł, jak od osoby będzie kasować po 50, to żyć nie umierać... Oczywiście, o tym, co to kamuflaż czy praca na formach koleżanka nie wiedziała No i przecież to proste jest, bo żelem to jak lakierem

Zaniedbane naturalki- no przecież jak w Polsce kobieta się z rękami cacka, to znaczy, że nie ma co robić Ja jak dojdę do pieniędzy, to sobie co 3 dni będę w salonie mani i pedi spa fundować, w trosce o gospodarkę
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:22   #13
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

A zdefiniuj zaniedbane naturalki? Ja nie robie sobie przedluzania zadnego rodzaju, zadnych tipsow, zeli itd. Tylko staram sie, zeby byly w miare ksztaltne i nie bylo na nich lakieru z odpryskami. Ale nie uwazam zeby niepomalowane, krotkie naturalki to bylo niezadbanie, a chyba wiekszosc wlasnie to tak definiuje ;/ Jakby to bylo takie proste miec grube dlugie jak tipsy naturalne. Jak dla mnie jesli nie ma ziemi pod paznokciami i nie sa obgryzione to w sumie wystarczy, nie uznaje terroru lakierowego.

A poza tym to one rzeczywiscie kupuja najtansze materialy a biora 10 zl od palca jak nie wiecej. A potem sie dziwia ze nie maja klientek, bo te juz sa coraz bardziej swiadome ile co kosztowalo. Jak sie idzie na 'manikir' za 100 zl to nie po to, zeby ktos pomalowal nas lakierem golden rose za 4.50 i nalozyl tipsa za 5 gr.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-06-01 o 12:24
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:34   #14
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

dla mnie zaniedbane znaczy bruz za paznokciami, obgryzione paznokci, obgryzione skory, skory narastajace na pol paznokcia, obdarty lakier tez...
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 00:41   #15
Karolina Dacyszyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Witajcie dziewczyny Jestem tutaj nowa bardzo fajna stronka i widzę że można dużo się dowiedzieć czytając wasze wypowiedzi. Jeśli chodzi o stylizacje paznokci i tipsy to oczywiście jako stylistka paznokci je gorąco polecam, bo paznokcie o każdej porze dnia i nocy wyglądają na zadbane i efekty takie utrzymują sie do czasu dopełniania. Oczywiście wszystko zależy od gustów.Ja osobiście lubie zwariowane i kolorowe pazury zaś większość moich klientek decyduje się na delikatnego frencha
Karolina Dacyszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:19   #16
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Według mnie, tipsy to totalna wiocha, rozumiem na ślub czy na jakieś inne wydarzenie i nie za długie jak to takie tipsiary noszą kilometrowe, delikatnie ozdobione to tak, na co dzień nie. Niedawno musiałam nakleić dwa tipsy naprawcze- jednak wyglądały identycznie jak moja płytka, były spiłowane na cienko, na grubość naturalnego paznokcia, na kształt i na długość też opiłowałam na moje naturalne paznokcie. Długo nie posiedziały, zaledwie 3 dni, ta świadomość że mam na sobie tipsy, że moje paznokcie nie oddychają po prostu kisiła mnie od środka, wole mieć krótkie dwa połamańce, różniące sie od reszty niż mieć na sobie tipsy.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 23:32   #17
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Według mnie, tipsy to totalna wiocha, rozumiem na ślub czy na jakieś inne wydarzenie i nie za długie jak to takie tipsiary noszą kilometrowe, delikatnie ozdobione to tak, na co dzień nie. Niedawno musiałam nakleić dwa tipsy naprawcze- jednak wyglądały identycznie jak moja płytka, były spiłowane na cienko, na grubość naturalnego paznokcia, na kształt i na długość też opiłowałam na moje naturalne paznokcie. Długo nie posiedziały, zaledwie 3 dni, ta świadomość że mam na sobie tipsy, że moje paznokcie nie oddychają po prostu kisiła mnie od środka, wole mieć krótkie dwa połamańce, różniące sie od reszty niż mieć na sobie tipsy.
nie wiem skad to uprzedzenie. Dobrze, ze dluzej ich nie nosilas, bo po to buduje sie paznokcie zelem lub akrylem zeby nie byly tak podatne na urazy, a takie noszenie samych spilowanych na cienko tipsow to niezbyt dobry pomysl. A przede wszystkim kolezanko paznokcie nie oddychaja, to martwy wytwor...
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 08:10   #18
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
nie wiem skad to uprzedzenie. Dobrze, ze dluzej ich nie nosilas, bo po to buduje sie paznokcie zelem lub akrylem zeby nie byly tak podatne na urazy, a takie noszenie samych spilowanych na cienko tipsow to niezbyt dobry pomysl. A przede wszystkim kolezanko paznokcie nie oddychaja, to martwy wytwor...
Uprzedzenie może mam dlatego że jak patrze na te tapeciary z kilometrowymi tipsami, to wygląda koszmarnie, nawet jak widze jakieś ładnie zrobione tipsy, przypomina mi sie te zdjęcie tej tapeciary, po prostu. Nie, nie oceniam po tipsach, ale tak czy tak, sztuczne paznokcie to dla mnie wiocha.
To było tylko po to żeby sie nie wyróżniały, wszystkie długie a dwa krótkie, ale już mi to zobojętniało, odrosną więc sama je zdjęłam.
Napisałam to w przenośni
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 11:41   #19
medialna
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

zalezy jakie i u kogo
medialna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 12:21   #20
SoulSoul
Raczkowanie
 
Avatar SoulSoul
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 222
GG do SoulSoul
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Uważam, że jeśli są delikatne, nieprzesadzone to oczywiście nie jest to wiocha. Najgorzej jeśli robi je ktoś niedoświadczony, a klientka ma zamiłowanie do przeróżniastych świecidełek, kryształków, cekinów itp. Jeśli jest to ładny, delikatny frencz i efekt końcowy jest w miarę naturalny to czemu nie
__________________
"Któregoś dnia nad życiem swym zamyślę się przez dłuższą chwilę..."
SoulSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:21   #21
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Pytanie podobne temu "Buty na obcasie wiocha, czy piekna stylizacja ?"
Zależy.
Mogą być piekne szpilki na których eleganckja i zadbana kobieta wygląda jak dama, a mogą byc bylejakie klapeczki z bazaru na popękanych pietach.

Tak samo z przedłuzonymi paznokciami
Moga byc elegancko przedłużone paznokcie, moga być tandetnie.
French może wyglądac slicznie i elegancko, może wygladac- okropnie.
Zdobienia moga być piękne, moga być w złym guście.

Wszystko zalezy od stylistki (to po pierwsze- czy ma gust i umie doradzić, czy ma zasób wiedzy i umiejętności by zrobić ładna stylizacje), oraz od klientki i Jej gustu i upodobań.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2011-07-13 o 11:23
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:45   #22
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Moim zdaniem dobrze zrobione tipsy potrafią pięknie wyglądać, w szczególności ładnie zrobiony frencz. Ja jestem na etapie zapuszczania, jak mi się nie uda tego zrobić wybiorę się właśnie na żele frencza
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:57   #23
yumuki11
Przyczajenie
 
Avatar yumuki11
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tęczowa kraina
Wiadomości: 14
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Moim zdaniem tipsy są ohydne, nienaturalne. Wyglądają strasznie.. Trochę mnie przerażają, ale z tego co wiem mojemu chłopakowi się podobają, więc to chyba kwestia gustu i to tylko mój jest taki dziwny
yumuki11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:11   #24
aknishia
Raczkowanie
 
Avatar aknishia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: przytulne lokum
Wiadomości: 230
GG do aknishia
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

tipsy = doda= wiocha tipsy nigdy nie były nie są i nie będą modne. tyle w temacie
__________________
“Open your eyes, look within. Are you satisfied with the life you're living?”

http://akatoja.blogspot.com
pierwsze 2 tygodnie "grania" na gitarze=wiem co to są struny: osiągnięcie wiem jak zagrać wlazł kotek na płotek, cel: zagrać scar tissue Red Hotów
aknishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:19   #25
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

wiocha sa zaniedbane lub brzydkie obgrynione czy tez brudne paznokcie. Chociaz fakt tipsy same w sobie to wiocha, np biale bez covera albo neonowe kolka nawalone bez ladu i skladu, ale ladnnie PRZEDLUZONE paznokcie nie sa ani troche wiocha. Wg mnie osoby, ktore uwazaja inaczej nie mialy po prostu do czynienia w ladnie przedluzonymi paznokciami
A modne fakt teraz nie sa, bo jest moda na naturalki, ale oczywiscie, ze byly modne
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:29   #26
yossi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 92
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

Cześć dziewczyny, wiem, że możne w złym miejscu zadaję to pytanie ale potrzebuję pomocy. Bardzo podoba mi się "idea" tipsów głównie z jednego powodu - na co dzień pracuje z dziećmi i niestety zadbanie o paznokcie, które miałyby jakąkolwiek ładniejszą długość jest niemożliwe (uczę plastyki). Tak się składa, ze niedługo mam własny ślub i chciałabym, żeby te moje ręce wyglądały ładnie - co polecacie zwykłe tipsy, żelowe? Poza tym jak się przygotować do nałożenia tipsów (nigdy tego nie robiłam w profesjonalnym gabinecie). Proszę o jakieś rady...
yossi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:59   #27
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

dla mnie w 90% przypadków-wiocha. Kryształki, french manicure z białą i długą na 5 cm końcówką, tandetne kolory i 'łopaty' zamiast ładnie i ciekawie zrobionych tipsów. Jeśli już coś mnie przekonuje, to tylko tego typu jak na zdjęciu, ewentualnie tipsy w kształcie owalnym bądź migdałowym, pomalowane na jednolity kolor bez 'udziwnień'.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 10:28   #28
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;28437742]dla mnie w 90% przypadków-wiocha. Kryształki, french manicure z białą i długą na 5 cm końcówką, tandetne kolory i 'łopaty' zamiast ładnie i ciekawie zrobionych tipsów. Jeśli już coś mnie przekonuje, to tylko tego typu jak na zdjęciu, ewentualnie tipsy w kształcie owalnym bądź migdałowym, pomalowane na jednolity kolor bez 'udziwnień'.[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym. Nie podobają mi się ani długie na 10 cm tipsy, ani szpony z dodatkowymi 'atrakcjami'. Jak już, to jakaś bardziej delikatna stylizacja, przypominająca naturalny paznokieć. Najbardziej przekonują mnie te o migdałowym kształcie. Kolory też klasyczne.
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 12:12   #29
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;28437742]dla mnie w 90% przypadków-wiocha. Kryształki, french manicure z białą i długą na 5 cm końcówką, tandetne kolory i 'łopaty' zamiast ładnie i ciekawie zrobionych tipsów. Jeśli już coś mnie przekonuje, to tylko tego typu jak na zdjęciu, ewentualnie tipsy w kształcie owalnym bądź migdałowym, pomalowane na jednolity kolor bez 'udziwnień'.[/QUOTE]

Dla mnie 90% naturalnych paznokci to także "wiocha"
Już mówię dlaczego: ogryzki, brud pod paznokciami, zero kształtu, pięć różnych długości na jednej dłoni, pozalewane lakierem skórki, albo powygryzane skórki. I, szczerze mówiąc, to jeszcze bardziej żenujące, bowiem każdy o swoje paznokcie może zadbać sam, nie potrzeba do tego żadnego szkolenia czy kursu, a w większości przypadków tylko pilniczek...

Piszecie: "wiocha" i "ohyda", "obleśne" i "blacharskie", a ja radzę Wam przejrzeć "Pazurkowe galerie", bo Dziewczyny na paznokciach i z paznokci robią prawdziwe cuda - długie i krótkie, klasyczne i ekstrawaganckie.

To piszę ja - posiadaczka naturalnych paznokci (która nigdy nie miała tipsów), była obgryzaczka, aktualnie w trakcie kuracji z króciakami spiłowanymi na "zero"

edit: Coś na poparci moich słów: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1607
Pazurki z pewnością "zrobione" na konkurs lub do sesji. Czy naprawdę uważacie, że są obleśne? Jak dla mnie to małe dzieło sztuki
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-07-30 o 13:23
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 14:12   #30
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Tipsy - wiocha czy ładna stylizacja?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;28437742]dla mnie w 90% przypadków-wiocha. Kryształki, french manicure z białą i długą na 5 cm końcówką, tandetne kolory i 'łopaty' zamiast ładnie i ciekawie zrobionych tipsów. Jeśli już coś mnie przekonuje, to tylko tego typu jak na zdjęciu, ewentualnie tipsy w kształcie owalnym bądź migdałowym, pomalowane na jednolity kolor bez 'udziwnień'.[/QUOTE]

Czyli po prostu przekonują Cię paznokcie przedłużane wyglądające jak zadbane naturalne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dla mnie 90% naturalnych paznokci to także "wiocha"
Już mówię dlaczego: ogryzki, brud pod paznokciami, zero kształtu, pięć różnych długości na jednej dłoni, pozalewane lakierem skórki, albo powygryzane skórki. I, szczerze mówiąc, to jeszcze bardziej żenujące, bowiem każdy o swoje paznokcie może zadbać sam, nie potrzeba do tego żadnego szkolenia czy kursu, a w większości przypadków tylko pilniczek...

Piszecie: "wiocha" i "ohyda", "obleśne" i "blacharskie", a ja radzę Wam przejrzeć "Pazurkowe galerie", bo Dziewczyny na paznokciach i z paznokci robią prawdziwe cuda - długie i krótkie, klasyczne i ekstrawaganckie.

To piszę ja - posiadaczka naturalnych paznokci (która nigdy nie miała tipsów), była obgryzaczka, aktualnie w trakcie kuracji z króciakami spiłowanymi na "zero"

edit: Coś na poparci moich słów: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1607
Pazurki z pewnością "zrobione" na konkurs lub do sesji. Czy naprawdę uważacie, że są obleśne? Jak dla mnie to małe dzieło sztuki
Też najczęściej widuję zaniedbane naturalki. Dodam, że "zaniedbane" nie oznacza "niepomalowane", ale właśnie- pozarastane skórki, paznokcie różnego kształtu i długości, o brudzie nie wspomnę...Chyba panuje w narodzie przekonanie- nieważne jakie, grunt, że długie Przedłużane też mnie najczęściej nie zachwycają- łopaty z toną brokatu i gigantycznym odrostem, z czego połowa już odpadła. Paznokcie przedłużone ładnie widziałam chyba 2 czy 3 razy, zawsze był to french.
Paznokcie z galerii Noriko, jakie są, każdy widzi. Z tym, że takich się na ulicach nie spotyka, widzimy najczęściej tipsiarskie paskudki, czego efektem jest taki wątek jak ten zresztą było takich już kilka, temat ciągle powraca, co mnie dziwi. Można zrobić naturalne, krótkie żele, można z długich naturalnych paznokci zrobić odpustowe paskudki

edit: chciałabym na swoich naturalkach takie różyczki jak na tych szpicach Mam paznokcie do opuszka, ale płytka duża, to się zmieści

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2011-07-30 o 14:22 Powód: dopsiek
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.