Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 21:04   #181
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Nie oczekuję od siebie tego, że będe wyglądała idealnie, ale mogłabym wyglądać lepiej, skoro czuje się w sobie źle, to znaczy że coś jest nie tak, już miałam kompleksy i płacze po nocach przez to że w podstawówce śmiali się ze mnie że jestem grubsza niż inni i naprawde nie czuje sie z tym dobrze że tak wyglądam.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:05   #182
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

też mam cellulit i rozstępy

Lilka nikt nie chce Ci na złość robić, my też kaprysiłyśmy i miewałyśmy takie fazy mniejsze bądź większa każda jakaś

Aaa i powiem Ci, że na pedagogice wykładowczyni powiedziała, że 97% osób myśli, że miało trudne dzieciństwo bo coś tam
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:07   #183
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Lilka a myślisz, że ze mnie się nie wyśmiewali? każdy w życiu miał gorsze chwile ale też nie wiem czemu się tak łatwo poddałaś.. powiedziałaś, że będziesz biegać - nadal to robisz, czy już Ci przeszło?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

myślisz, że efekty będą widoczne po kilku dniach biegania/ćwiczenia/niejedzenia?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:09   #184
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Lilka dobra nie czujesz się dobrze to nie wpier**** śmieciowego jedzenia tylko jedz sniadania, obiady kolacje w miedzy czasie owoce i waga automatycznie spada w dół w Twoim wieku to na prawde nie wiele wystarczy.

Powiem Ci, że ja schudłam w ciągu 3 miesięcy 6kg fakt, że pierwsze 2 spadły w wyniku stresu i nie jedzenia ale później odrzuciłam śmieciowe jedzenie ( pizze, fast foody, slodycze i staram sie nie jesc wieczorami) do tego od czasu do czasu długie trasy rowerowe i spadło kolejne 4kg a wcale nie głoduje i gdy poprostu jem obiad i czuję, że się tym nie najem to dokłądam sobie surówki ale jem wszytsko normalnie i zaczynam czuć się coraz lepiej.

Oczywiscie zdarzaja mi sie wyjątki gdy jem coś zbędnego i kalorycznego ale życie polega na serwowaniu sobie od czasu do czasu przyjemności

Tylko nie mow ze nie masz roweru bo ja tez nie mam i pozyczam. Da się? da się.
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:09   #185
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

niewielki % kobiet NIE MA celluitu nawet faceci mają rozstępy, choć sami nie wiedzą, co to jest.. mój Tż się dowiedział, jak mu pokazałam u siebie
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:10   #186
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

moje kompleksy i zachowania moich rowiesnikow sknczyly sie tym ze walczylam przez dobrych pare lat z autoagresja i w wieku 18 lat chodzilam do psychologia i brakalm antydepreasanty

dojrzewasz i naprawde to jak sie wyglada nie powinno miec takiego duzoego znaczenia bo Twoje cialo sie zmienia. Zamienaisz sie w kobiete. A naprawde ciesz sie tym ze jestes nastolatka bo potem wcale nie jest tak kolorowo jak by sie wszystkim w wieku nastu lat moglo wydawac .
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:10   #187
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

poprostu

maudy ja już nieraz jej pisałam, że chciałabym wrócić do tego wieku.. "wtedy największą niesprawiedliwością było to, że klasa A ma w piątek krótej lekcje niż moja"
__________________

Edytowane przez Klepsydra88
Czas edycji: 2011-06-25 o 21:12
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:26   #188
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

A i Lilka powiem Ci tak :p ja zabierałam się za różne sporty i jakoś nic mnie nie jarało dopiero z czasem odkryłam jaką mega przyjemność daje rower i jeszcze jeżdze z takim z koszyczkiem i trzymam tam torebkę poprostu jedziesz jedziesz i gubisz problemy, dotleniasz sie, nic nie kosztuje, cwiczysz nogi ale pocac sie spalasz ogolnie zbedny tluszcz i to cudowne uczucie gdy człowiek wraca już taki spocony a jednocześnie mega szczęśliwy


Ide sie uczyć to jest moja chwila prawdy
I pobudka jutro 4.40 jak się uda to ostatni raz i wtedy coś w rodzaju wakacji
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:29   #189
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Lilka napisałaś wcześniej, że napewno jesteś szczuplejsza odemnie możliwe, ale wiesz dlaczego? dlatego, że nie siedze w domu i nie użalam się nad swoim wyglądem tylko działam. Kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń, wysiłku i poświęcenia. Bo nie zyskałam tego po tygodniu siłowni/jazdy na rowerze/pompkach. Tylko po wielu miesiącach ćwiczeń, intensywnych ćwiczeń. A wciąż mam zapał i ochotę na to bo widze efekty, choć ciągle to nie to czego oczekuję, ale wiem że niewiele mi brakuje. Tyle w tym temacie.
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:35   #190
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Poprostu powodzenia jutro
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:38   #191
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Nie dziękuje
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:38   #192
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

kopczas w dupczas
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:19   #193
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Hej

Wróciłam Trochę pochodziłam niestety na Ratusz nie weszłam, bo ludzie się tak rzucili, że kolejka była masakryczna o godzinie 18.30 a co godzinę coraz więcej ludzi... Masakra! Zjadłam lody, a na końcu pizze i dopiero wróciłam Fajnie było się odchamić

Lilka
ja w Twoim wieku nie miałam komputera... ani neta słuchawki? nie miałam nawet wieży!! Nic nie miałam. W wieku 14-15 to ja jeszcze z koleżankami bawiłyśmy się w szukanego i graliśmy z 'ziemniaka'... chodziło się na lotnisko, podziwiało samoloty, czy rowerami na barbarkę... Po co Ci kasa? Ja na lody poprosiłam raz na jakiś czas... ahh jaka ja byłam szczęśliwa!! lody wodne! Szał! Rodzice Cię ubierają, więc masz to z głowy, ale bez przesady... w wieku 16 lat to prosiłam na autobusy, żeby pojechać do Andrzeja... a w wieku 18 lat zaczęłam pracę 3,50 za godzinę! 27 zł dziennie, kupa kasy! Zarobiłam je na książki i zeszyty! Bo się wyprowadziłam w wieku 18 lat i żyłam na garnuszku u teściów.
Ciesz się, że masz normalnych rodziców, normalne obiady i masz się w co ubrać. Bo ja czasem obiadu nie miałam porozmawiać nie mogłam, bo byłam zaszczuwana i wyzywana od głąbów i nieuków, a ubrana chodziłam jak wieśniak w tamtych czasach, ale nikt na to nie patrzał. Każdy wychodził na dwór od 10-20 i to były wspaniałe czasy.

Ale Ty marudzisz .... wkurza mnie to. Masz dopiero 14 lat a wymagasz Bóg wie czego! Opanuj się trochę no
Na gówniane wycieczki NIE JECHAŁAM! bo nie było pieniędzy! Gównianego zdjęcia ze szkół nie mam bo 10 zł nie mieli nigdy!
A o pracy nie myślałam w tym wieku- nigdy. Na co mi pieniądze w tym wieku? Wam młodzieży się teraz naprawdę poprzestawiało! Jak moje dziecko w wieku 8 lat powie, że chce laptopa, komórkę i w ogóle, to nie kupię, nie rozpuszczę, bo w dupie będzie miało tak jak Ty masz teraz. Wkur... mnie takie posty!!!!!!!!!!

Madziarka strasznie dużo kasiory wydajesz na leczenie, współćzuję mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-06-25 o 22:22
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:21   #194
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Agata spokojnie, pamiętaj że masz małego robaczka
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:30   #195
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
Agata spokojnie, pamiętaj że masz małego robaczka
to bedzie malutki Sebo czyli chlopak dzielny i jeszcze pokarze mamusi swoje rozki
no i Agata dopiero moze szalec z wszelkiego rodzaju jedzeniem i zachciankami i mzoe wszystko na hormony zwalic
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:30   #196
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

racja
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:34   #197
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

chociaz mi kolezanka powiedziala ostatnio ze jak bede w ciazy to moj maz bedzie musial mnie zamknac w piwnycy bez wyjscia i z toworkiem w drzwiach tylko zeby mi jedzenie dac . A to ze wzgledu na to ze przed okresem mam straszne humorki i moge zrobic awanture nawet o zapalniczke Ale zauwazylam tez ze przed @ bardziej wredna jestem dla facetow zwlaszcza
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:35   #198
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

ja też mam humorki.. ale Tż twierdzi, że nie jest źle i jestem znośna ale za to mogę spać caly dzień

uciekam spać
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:37   #199
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Hehe, ja zawsze piszę to co myślę, w naszych czasach nie było takiego czegoś...... Lody w lato- rarytas normalnie! Z koleżankami siadałyśmy na trzepaku i jadłyśmy, cieszyłyśmy się życiem... skakałyśmy po drzewach, bawiłyśmy się godzinami w ziemniaka czy goniłysmy po piwnicach, czy spacery do lasu, Boże! Mogę wymieniać a wymieniać.... nigdy mi się nie nudziło, nie dbałam o wygląd w wieku 14 lat. Jeszcze się nie malowałam

Mama wołała mnie na obiad, kolację, dawała bułkę do łapki, czy frytki zawinięte w rulonik! Nikt nie miał tak dobrze jak ja szczególnie jak bułkę zakopałam, koleżanki mnie wydały i był opierdziel, płacz i KARA!

A teraz 8 latki chcą komórki itp, to w wieku 15 może samochód? a na 18 dom najlepiej!

Dziecka nie chcę rozpuszczać, żeby na komunię chrzestnym nie wypaliło, że chce 1 tys zł, albo laptopa swojego czy nie wiem co...
Uważam, że Lilka jest rozpuszczona, ma wszystko, to narzeka, że ma mało, nie ma kasy. O, problem wielki
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 22:37   #200
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

ja nigdy nie uslyszalam ze jestem znosna przed i w czasie @

milych snow
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:43   #201
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

A ja to nie wiem, zapomniałam co to @ pogadamy za 6 miesięcy

Też spadam spać, teraz to se mogę... pozytywnie zmęczona, najedzona... żyć nie umierać

Dobranoc kizie-mizie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 07:50   #202
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-08-02 o 17:50
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:27   #203
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
ja nigdy nie uslyszalam ze jestem znosna przed i w czasie @

milych snow
Mi ostatnio 'koleżanki' z czasów LO powiedziały, że jestem strasznie wredna. Na co koleżanka z grupy rzuciła: "Teraz jest wredna. To sobie pomyślcie co jest jak ma @!"
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:33   #204
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

niedawno się obudziłam

Lilka koniec tematu, bo przewaga dziewczyn tutaj jest z 'innej epoki' i my nie rozumiemy teraźniejszej młodzieży i teraźniejszego świata
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:03   #205
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D



Spałam do 12.30 ale spałam jak kamień

Ściągnęłam "zejście 2" i będziemy z teściową niedługo oglądać


Joasia ja się już nie wypowiadam, bo mi łapy opadają i nie będę tego komentować, nie chce mi się na początek dnia denerwować
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:09   #206
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ale Ty marudzisz .... wkurza mnie to. Masz dopiero 14 lat a wymagasz Bóg wie czego! Opanuj się trochę no


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Kiedyś były inne czasy, nie chciałabym słuchawek gdyby nie to że wszystko im przeszkadza, a ja słucham innej muzyki niż Biały Miś czy Beata z Albatrosa, widziałyście po części, a jak włącze to mi gadają że ja jestem szatan... dla mnie to jest śmiech, normalnie chodze do kościoła, wierze w Boga i żaden szatan nie jestem, no ale religia to nie jest dobry temat do dyskusji. Na wycieczki też nie jeżdże żadne od 4 klasy bo skąd kase wziąć? Do babci idź, do babci idź, jakby babcia mi mało pomagała... Ale kurde, krem do rrąk czy maszynki jakieś to jest już mój durny wymysł? to są takie ogromne zakupy? nie rozumiem Was.
Kuźwa mać, nie jestem rozpieszczona, nie iwem czy wiesz, ale rozpieszczone dziecko jest takie które co sekunda chce coś nowego [nie robie wymysłów, widziałam to na własne oczy u siostry koleżanki] że najpier 8 letni dzieciak chciał laptopa, Toshibe jakąś, później Ipoda, Iphona, Iphona 4, a na komunie co dostała? QUADA. Ja mam grata samsunga j700, żadnych telefonów nie chce, ważne żeby mi dzwonił, a tacy durni rodzice spełniają zachcianki takiego bachora i zamiasst kupić normalny prezent, jakiś łańcuszek ładny czy rower [tak, jestem z tego pokolenia które dostawało rowery, łańcuszki, pieniądze [no przepraszam, 200 złotych to nie bogactwo -.- nawet nie wiem co sie z nimi stało] i rolki- nie byłam rozpieszczona, czy ja gdziekolwiek napisałam że ja chce kokosy z afryki? po prostu żal mi jest że tak mam, że rodzice mają taki stosunek do mnie, nie rozumieją mnie w ogóle, przepłakałam całą noc, słyszeli że płacze przez zamknięte drzwi i nawet nikt nie przyszedł, śmiali sie z kabaretu, powiedzcie mi CZY TO JEST NORMALNE. Dla mnie nie.


Dobra, skończmy temat bo bez szczegółów niczego nie zrozumiecie..



Nie rozumiem po co sie porownujesz do innych. Po prostu przestan. Masz rodzicow jakich masz i tyle. Jednych stac na wiecej, innych na mniej. Są jacy są i mozesz to zaakceptowac lub nie. Dzieci w domach dziecka albo nie mają rodzicow wcale albo mają odebrane prawa rodzicielskie.
Zamiast marudzic i narzekac zajmij sie tym, co w Twoim wieku jest najwazniejsze -NAUKA. Po to, zebys mogla kupic laptopa, sluchawki i co tam jeszcze swojej corce jak bedzie miala 14 lat.


I tak, tak... wmawiaj sobie, ze niczego nie zrozumiemy, bo nigdy przeciez nie mialysmy 14 lat... Jakie ja mialam szczescie, ze po 10 roku zycia od razu pojawił sie 20sty

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Juz niedziela Maaatko jak wczorajszy dzien mi zlecial

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2011-06-26 o 12:07
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:25   #207
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Monia nie peniaj! jutro poniedziałek, kończy się powoli czerwiec, a już w lipcu widzisz się z tżtem

I Wy na motorze jedziecie do de??
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:31   #208
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Monia nie peniaj! jutro poniedziałek, kończy się powoli czerwiec, a już w lipcu widzisz się z tżtem
Wiem, ale mam jeszcze tyle pier.dol do zrobienia

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
I Wy na motorze jedziecie do de??
Ja nie, ja przeciez samochodem. Na tym jego moto nie da sie jechac jako pasazer. Jechalam kilka razy w zyciu i wiecej nie pojade, jesli nie bede musiala... A poza tym kto by moją Foczusię przyprowadzil?No przeciez ja bym bez niej 2 dni nie wytrzymala




Ktoras z Was ogladala na poczatku lat 2000 cien aniola z Jessica Alba?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:36   #209
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Wiem, ale mam jeszcze tyle pier.dol do zrobienia



Ja nie, ja przeciez samochodem. Na tym jego moto nie da sie jechac jako pasazer. Jechalam kilka razy w zyciu i wiecej nie pojade, jesli nie bede musiala... A poza tym kto by moją Foczusię przyprowadzil?No przeciez ja bym bez niej 2 dni nie wytrzymala




Ktoras z Was ogladala na poczatku lat 2000 cien aniola z Jessica Alba?
Faktoza

Właśnie się wystraszyłam, że będziesz jako pasażer a przez tyle km to nie wiem jak się da wytrzymać hihihi A nie pomyślałam o chomiczku wiesz, wstałam i dopiero zaczynam jarzyć

Cień anioła- nie oglądałam

Ściągnęłam wczoraj zejście 2 i co?!! 30 min oglądania a potem czas leci, a film nie!!! wrrr ale się wkur.... :[
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:17
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:15   #210
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Bo my chomicze Mamy o swoje Szkrabki dbamy!- Mój chomiczek - cz. 8 :D

Siem

mam ten rok już zaliczony i za sobą jeszcze tylko temat praktyk musze rozkminić wiem, że miałam cały semestr ale tak szybko ten czas leci

Odczuwam jakiś żal, że mam ten semestr za sobą bo będę tęsknić za dziewczynami a syskie tak daleko mieszkają ale cóż
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.