Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 13:38   #3811
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hej, macie informacje odnosnie walki z rozstepami?> na ogolnym watku tam sie juz pojawilam ale jeszcze was zapytam, macie wiecej wiedzy odnosnie danych substancji i skladnikow.
Mam pharmaceris , od tygodnia , wiec jeszcze na efekty musze poczekac.. Tymczasem stwierdzilam, ze skoro zel hialuronowy jest polecany na delikatne bliz ny na twarz to mozna walnac nim nrowniez te rozstepy... cos innego powiecie na ten temat ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:47   #3812
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
popłakałam się czytając dziś te kawały

anula masz baaaardzo mądrą córcię hehehe
no ja nawet niedaleko stadionu mieszkam

moje zbiory, tak jak wspomniałam dopiero zaczynam, ale poczatek mnie przeraża

1. kremy, maseczka, szampony, serum
2. oleje i olejki eteryczne: macadamia, avocado, arganowy- ta duża butla prosto z Maroko, kokos, z róży, z nasion malin, jojoba, olejki: rozmarynowy, lawenda, drzewo herbaciane (kurczę mam nadzieję że one w miarę naturalne są)
Świetny zbiór - wcale nie taki malutki
Z mf najbardziej kocham masła do ciała kończe jedno, ale mam jeszcze 2 w zapasie , nie wiem co zrobie jak mi sie skończą
Oooo! To pewnie mój tz pare razy zakłócał Ci ciszę drąc japę na stadionie
Kot zadowolony z przepierki ? Jakaś wystawa sie Wam szykuje?
Tak - dziecko mnie prześcignęło w kwestii makijażu, ale dobrze, że ona umie to może nauczy starą matkę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A teraz muszę się poskarżyć na mydło Alterra: kupiłam do kuchni takie z pompką,limited ed. różane - i niestety moja córka po paru dniach ma masakrę na łapkach
Też mam to mydło, ale nie sądziłam, że zadaniem tej limitowanki jest psucie ludziom rąk I co z łapkami Córci?
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anula jak nauka Córeczki?dała radę na początek?
Powiem Ci, że bardzo jest zadowolona
Nauczyciele bardzo sympatyczni, przejęli się sprawą i widać, że im też zależy. Mała trochę miała stracha, bo jednak być w klasie z 30 innych uczniów a spędzać po 2 godziny sam na sam z nauczycielem to zupełnie co innego. Ale jest świetnie - stara się bardzo i myslę, że spokojnie z nią przerobią materiał z półrocza. Wiesz, ona nigdy nie miała kłopotów z nauką i bałam się, że jeśli sie pojawią to będzie jej sie ciężko z tym pogodzić, ale zupełnie bez powodu sie martwiłam Dziękuję, że pytasz
Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
kochane doradźcie coś proszę. poszukuję pudru w kamieniu z certyfikatem, matującego, ale takiego który by nie wysuszał cery. ostatnio miałam taki z Green People Organic Cosmetics o ten, jest ok, fajnie kryje, ale trochę za mało matuje jak na moje potrzeby. ma ktoś jakieś pomysły czy sugestie?
Ja mam puder z bourjouis - ale polecić nie mogę, dla mnie tragedia. Może poczytaj recenzje (ja też mu wystawiłam), bo niektórym pasuje.



ZAI - normalnie........ zwyczajnie........ no po prostu kocham Cię kobieto
Oczywiście paczka od Ciebie doszła a ta niespodzianka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 13:52   #3813
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że bardzo jest zadowolona
Nauczyciele bardzo sympatyczni, przejęli się sprawą i widać, że im też zależy. Mała trochę miała stracha, bo jednak być w klasie z 30 innych uczniów a spędzać po 2 godziny sam na sam z nauczycielem to zupełnie co innego. Ale jest świetnie - stara się bardzo i myslę, że spokojnie z nią przerobią materiał z półrocza. Wiesz, ona nigdy nie miała kłopotów z nauką i bałam się, że jeśli sie pojawią to będzie jej sie ciężko z tym pogodzić, ale zupełnie bez powodu sie martwiłam Dziękuję, że pytasz
To super że tak zaczęła bo początkowe nastawienie jest bardzo ważne a i podejście nauczycieli też.Dobrze że ma tok indywidualny bo szybciej i spokojniej wszystko załapie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:15   #3814
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Magnesita, oj będziesz miała z Córą uciechę Mała Mądralińska
Wesoło masz w domu z Tż


Sylvia_doll po prostu poczytaj wątek - w poprzedniej i tej części kwestia walki z rozstępami była naprawdę wielokrotnie poruszana i szczegółowo omawiana.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:22   #3815
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Gayenka edm kupowałam tu. Można kupic taniej (próbki mniejsze, ale wystarcza nie wiele uzyć) na all ja kupowałam na tej stronie, bo maja duże próbki a takie własnie były mi potrzebne (wspólne zakupy z 3 innymi osobami i próbki do podziału).
To teraz Ty idź do mechanika i tez mu coś popsuj.....
Dziękuję znam tę stronę, myślałam że Twoje sprytne paluszki znalazły coś nowego
Mam ochotę popsuć jego.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A to partacze!!Niech teraz naprawiają za darmo skoro popsuliTo się nazywają "fachowcy"...
Dokładnie! Mam ochotę im powiedzieć coś bardzo niemiłego. Dobrze, że to mąż załatwia bo urwałabym im głowę na miejscu!

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
1. kremy, maseczka, szampony, serum
2. oleje i olejki eteryczne: macadamia, avocado, arganowy- ta duża butla prosto z Maroko, kokos, z róży, z nasion malin, jojoba, olejki: rozmarynowy, lawenda, drzewo herbaciane (kurczę mam nadzieję że one w miarę naturalne są)
Czy napiszesz coś więcej o Phenome?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


no co za dranie!! Nie popuść im, niech teraz naprawiają na swój koszt i już Pacany jedne!

Mam takie samo zdanie.
Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość


Idę prać kota bo za tydzień światówka a my w lesie z przygotowaniami
Masz kotka czempiona? czy ja bardzo, bardzo bardzo mogę prosić o zdjęcia? Jak nie tu to na maila Jestem straszną kociarą! (niestety obecnie bez kotka )
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
szkoda ze nie ma tych promocji Phenome tak ze w internecie
Dokładnie! dziwi mnie polityka firmy..
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a teraz co nieco o moim debiucie scenicznym
oczywiscie wszystko poszlo dobrze, smiechu bylo co niemiara! nie zawsze mialam zamiar rozsmieszyc... jak wyszlam po raz pierwszy na scene, to mi sie moj niesforny lok zaplatal w bukiet - na swoja obrone powiem, ze na probach mialam sztuczny bukiecik, a wczoraj dali mi piekny, jesienny bukiecior z jakas galazka jarzebiny i ona wystawala... i moje wlosy sie od niej nie chcialy odczepic ale przynajmniej wyszlo, ze naturalnie zagrane! makijaz wyszedl swietny, charakteryzatorka zaopatrzyla sie w dodatkowe kolory i paru rzeczy z moich wynalazkow tez uzyla, efekt sceniczny! i trzymalo sie przez pol dnia, caly wieczor i pol nocy.
dzisiaj znow wystepuje, tym razem w publice bedzie siedzial moj malz. troche dodatkowy stres ale wytrwam! dopinguje sie ziolkami wzmacniajacymi nerwy, to chyba nazywa sie dziurawiec po polskiemu. ale nie jakas tam popluczyna herbaciana, tylko wysokodozowany ekstrakt, swietny przed egzaminami, bo uspokaja, ale nie "usypia"
Wielki bukiet kwiatów dla Ciebie i ogromne gratulacje! Oczywiście trzymam kciuki nadal.

Z samochodem nadal nic nie wiadomo Obudziłam się chora, liczyłam że uda się dzisiaj załatwić a tu nici.. Idę się kurować..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty-na-dzien-kobiet.jpg (23,0 KB, 0 załadowań)
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:48   #3816
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon bardzo Ci dziękuję za wyrozumiałość ten mały klapsik przyjęłam z przyjemnością

Anakazar chyba studia mocno wciągnęły, bo cos jej nie widać....


A ja dzisiaj załatwiłam sprawę włoszczyzny na zupy do przyszłej wiosny nakupowałam marchewki, pietruszki, selera, pora, obrałam i popakowałam gotowe porcje do woreczków foliowych jak już nie będzie świeżych warzyw w sklepach, tylko takie zwiędnięte i przeleżałe to będę wyciagac po jednej torebce z zamrażarki i siup do gara na wywar Wiem, że niektórzy uważają, że takie mrozóne ot nie to samo - racja. Ale ja wole swoje zamrożone niż potem ze sklepu takie byle jakie i przeleżałe gdzies w chłodni - przynajmniej wiem, że świezutkie mroziłam. A poza tym nie narzekam na nadmiar czasu, więc takie gotowe porcję to naprawde dla mnie świetna sprawa!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cloche!!!! Gratuluję sukcesu
Jesteśmy z Ciebie strasznie dumne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:51   #3817
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witajcie dziewczyny, gratuluję wszystkim wspaniałych zakupów i debiutów scenicznych

Ranka i hola ola, koniecznie opowiadajcie o produktach phenome. Już słyszałam, że micel bardzo dobrze się sprawuje. Cieszę się bardzo

Kotwilka, miło było poznać
Kijanka, koniecznie daj znać jak Tobie się spiszą orzechy piorące. Dostałam oczywiście od Ciebie mydełko, jest cudne. Zakochałam się w nim Ta pianka jest taka mięciutka. Coś czuję, że szykuje się zamówienie z LF.

Czeka mnie zakup szamponu, bo mój z Argile Provence się kończy. Trochę mnie to przeraża, bo zawsze mam obawy, że mi pogorszą skalp.

Olej arganowy z Alepi jest cudowny. Zupełnie nie zachowuje się jak tłusty olej, raczej jak dobry krem. Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Ja stosuję go do ciała, jako balsam i jest świetny. Miałam kiedyś inny olej arganowy, ale tamten był tłusty i ciężki, zupełnie inny. Nie wiem w czym tkwi różnica

Rękawica kessa to niezły zdzierak. Dla mnie jest strasznie ostra. Nie spodziewałam się tego. Raczej będę rzadko używać.

Mydło savon noir to według mnie niepotrzebny bajer. Dużo zabawy z nim jest, a jakoś nie zauważyłam cudownych efektów. Może nie umiem się nim posługiwać

Uśmiałam się jak, któregoś dnia wszystkie pisałyście, że siedzicie w pracy i piszecie na wizażu. Też byłam w pracy i się nudziłam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 14:58   #3818
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
B
A tych których interesuje moja akcja rozjaśnianie włosów śpieszę donieść że trochę mi się rozjaśniły włosy po mieszance cynamon, sok z cytryny, miód i olejek cytrynowy największe efekty są pod wierzchnimi warstwami włosów bo tam jednak farbę zawsze kładłam najpóźniej a na wierzchnich jednak siedziała najdłużej i dlatego są najciemniejsze. No ale będę walczyć dalej
super wiadomość

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
slyszalam, ze rozjasniajace wlasciwosci miodu uzyskuje sie poprzez rozpuszczenie go we wrzatku. nie trzeba duzo... i potem mozna pewnie cos tam jeszcze domieszac. ale sam miod jako taki nie rozjasni. jest watek o rozjasnianiu wlosow miodem
dzia
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:12   #3819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A wiecie ze oleje się różnią od siebie?tzn wiadomo że się różnią ale miałam olejek z róży rdzawej z Alepii chyba i z BU i są diametralnie różne, po tym z Alepii miałam mięciutką skórę a po tym z BU już nie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:46   #3820
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Kijanka, koniecznie daj znać jak Tobie się spiszą orzechy piorące. Dostałam oczywiście od Ciebie mydełko, jest cudne. Zakochałam się w nim Ta pianka jest taka mięciutka. Coś czuję, że szykuje się zamówienie z LF.
to super że ci pasuje mydełko do mnie te orzechy już przyszły bo dostałam awizo ale nie miałam czasu odebrać. w poniedziałek polece i od razu coś w nich wypiore
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 16:00   #3821
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Serdecznie witam Nowe Wątkowiczki z super zbiorami
Cloche i powodzenia na kolejnym spektaklu!
Klocia

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A wiecie ze oleje się różnią od siebie?tzn wiadomo że się różnią ale miałam olejek z róży rdzawej z Alepii chyba i z BU i są diametralnie różne, po tym z Alepii miałam mięciutką skórę a po tym z BU już nie
Ja miałam konopny olej z Mazideł i łatwiej się wchłaniał i lepiej na mnie działał niż konopny z ZSK.

Po kilku dniach używania Shine On JMO stwierdziłam, że w sumie szału nie ma, w każdym razie nie na tyle, żeby wydawać na niego ponad stówę liczyłam na większe wygładzenie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 19:10   #3822
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Już wkrótce rodzina kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin powiększy się o ekologiczne szampony do pielęgnacji koloru włosów.Nowe szampony PAT&RUB pogłębiają kolor i dodają włosom świetlistych refleksów, aby fryzura nie wyglądała monotonnie. Nadają się do koloryzującej pielęgnacji zarówno włosów naturalnych i farbowanych.

ciekawa jestem tych szamponów
Jeszcze miesiąc temu skakałabym ze szczęścia,ale już mnie nic nie kusi od nichWykupiłam połowe dostępnych produktów i średnio,średnio jak na takie ceny.Nigdy więcej pat&rub.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a teraz co nieco o moim debiucie scenicznym
oczywiscie wszystko poszlo dobrze, smiechu bylo co niemiara! nie zawsze mialam zamiar rozsmieszyc... jak wyszlam po raz pierwszy na scene, to mi sie moj niesforny lok zaplatal w bukiet - na swoja obrone powiem, ze na probach mialam sztuczny bukiecik, a wczoraj dali mi piekny, jesienny bukiecior z jakas galazka jarzebiny i ona wystawala... i moje wlosy sie od niej nie chcialy odczepic ale przynajmniej wyszlo, ze naturalnie zagrane! makijaz wyszedl swietny, charakteryzatorka zaopatrzyla sie w dodatkowe kolory i paru rzeczy z moich wynalazkow tez uzyla, efekt sceniczny! i trzymalo sie przez pol dnia, caly wieczor i pol nocy.
dzisiaj znow wystepuje, tym razem w publice bedzie siedzial moj malz. troche dodatkowy stres ale wytrwam! dopinguje sie ziolkami wzmacniajacymi nerwy, to chyba nazywa sie dziurawiec po polskiemu. ale nie jakas tam popluczyna herbaciana, tylko wysokodozowany ekstrakt, swietny przed egzaminami, bo uspokaja, ale nie "usypia"
Dzielna dziewczyna.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar chyba studia mocno wciągnęły, bo cos jej nie widać....


A ja dzisiaj załatwiłam sprawę włoszczyzny na zupy do przyszłej wiosny nakupowałam marchewki, pietruszki, selera, pora, obrałam i popakowałam gotowe porcje do woreczków foliowych jak już nie będzie świeżych warzyw w sklepach, tylko takie zwiędnięte i przeleżałe to będę wyciagac po jednej torebce z zamrażarki i siup do gara na wywar Wiem, że niektórzy uważają, że takie mrozóne ot nie to samo - racja. Ale ja wole swoje zamrożone niż potem ze sklepu takie byle jakie i przeleżałe gdzies w chłodni - przynajmniej wiem, że świezutkie mroziłam. A poza tym nie narzekam na nadmiar czasu, więc takie gotowe porcję to naprawde dla mnie świetna sprawa!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cloche!!!! Gratuluję sukcesu
Jesteśmy z Ciebie strasznie dumne

Jestem,jestem,ale czasu nie mamPodczytuje was,ale aby być na bieżaco to już rady nie daje.
Aniu ja robię z warzywami identycznie.Daje sąsiadce wielką bombonierkę i robię napad na jej ogródek-gdzie ma wsio bez nawozów.Mam pełne pojemniki zamróżone natki,koperku,pora,selera ,pietruszki


Zdam relacje z szamponu khadi alma z czymś tam jeszczeCo najważniejsze wymył mi skalp i mam świeżuteńkiI włoski już po pierwszy razie takie jakieś inne niż po innych szamponach,coś czuję,że zostanę przy nim dłużej.

Magnesita Ty rozjaśniasz włoski,a ja chcę przyciemnićZamień my się cio
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:23   #3823
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczynki - mam do wymiany dwa micele: Born to bio i Pat&Rub - jest ich ok. 3/4 , ktos preferuje?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:27   #3824
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar fajnie Cię widzieć.
Ja też polubiłam khadi i napewno jeszcze parę ich szamponów kupię
Podobno odżywkę tez maja fajną
Anuś jak Córcia? Z buźka juz wszystko dobrze?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:33   #3825
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Też mam to mydło, ale nie sądziłam, że zadaniem tej limitowanki jest psucie ludziom rąk I co z łapkami Córci?
Oj,ona chyba ma po prostu jakieś uczulenie czy coś - ciągle ta paskudna atopowa zmiana była i ja walczyłam z tym maściami od dermatologa - moja przygoda z naturalką zaczęła się min. dlatego,że wytropiłam mydło aleppo,które jej wspaniale goi te zmiany; tylko,że aleppo leży w łazience, ale odkąd jest ta alterra różana pozwalałam jej myć łapki w kuchni - widać niepotrzebnie

Fajnie,że Wam z tą szkołą się udało szybko załatwić - ja się nabiegałam,bo mój chodzi poza rejonem:/ A taki kontakt bliski z nauczycielem to na plus - dziecko ma okazję pokazać się w lepszym świetle,niż w masie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:33   #3826
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczynki - mam do wymiany dwa micele: Born to bio i Pat&Rub - jest ich ok. 3/4 , ktos preferuje?
Niefajny micel z pat&rub?u mnie leży nieotwarty jeszczeJa chętnie opchnę scrub do ciała pat&rub-raz użyty tylko
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar fajnie Cię widzieć.
Ja też polubiłam khadi i napewno jeszcze parę ich szamponów kupię
Podobno odżywkę tez maja fajną
Anuś jak Córcia? Z buźka juz wszystko dobrze?

Dobrze już.Moment przeszło,jakoś dzień po wizycie u pediatry.
Wiem mnie też odżywka kusi,ale tyle ich mam,że nawet nie zerkam w ich stronę

Henny jestem ciekawa strasznie,mam nadzieję,że mi wyjdzie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:40   #3827
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Masz kotka czempiona? czy ja bardzo, bardzo bardzo mogę prosić o zdjęcia? Jak nie tu to na maila Jestem straszną kociarą! (niestety obecnie bez kotka )
O to tak samo jak ja całe życie z kotami a teraz muszę z małżem,który się dusi przy kotach

Dzięki temu,że ktoś miły pisał o zakupach z In Style nabyłam gazetę - jest kupon na -20% do Phenome,-15% do Organique i co mnie bardzo zdziwiło - w rankingu kosmetycznym osobna kategoria na kosmetyki naturalne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:41   #3828
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O to tak samo jak ja całe życie z kotami a teraz muszę z małżem,który się dusi przy kotach
Ja mam swoją pierwszą córkę-persiczkeUwielbiam kota i on mnie też
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:11   #3829
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj,ona chyba ma po prostu jakieś uczulenie czy coś - ciągle ta paskudna atopowa zmiana była i ja walczyłam z tym maściami od dermatologa - moja przygoda z naturalką zaczęła się min. dlatego,że wytropiłam mydło aleppo,które jej wspaniale goi te zmiany; tylko,że aleppo leży w łazience, ale odkąd jest ta alterra różana pozwalałam jej myć łapki w kuchni - widać niepotrzebnie

Fajnie,że Wam z tą szkołą się udało szybko załatwić - ja się nabiegałam,bo mój chodzi poza rejonem:/ A taki kontakt bliski z nauczycielem to na plus - dziecko ma okazję pokazać się w lepszym świetle,niż w masie
Mam nadzieję, że łapki szybko uda sie wyleczyć
Wiesz Małgosia, tak trochę sama się obawiałam tego indywidualnego toku. Dyrektorka i wychowawczyny Młodej od razu proponowały, a potem jeszcze Ty mi Kochana wytłumaczyłaś jak to z tym jest, za co strasznie Ci za to dziękuję . To był naprawdę świetny pomysł i cieszę się, że dałam sie namówić Szybciutko poszło - w zasadzie moja rola polegała tylko na dostarczeniu do poradni zaświadczenia od lekarza a potem na zaniesieniu opinii poradni do szkoły - resztą szkoła się zajęła.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:57   #3830
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj,ona chyba ma po prostu jakieś uczulenie czy coś - ciągle ta paskudna atopowa zmiana była i ja walczyłam z tym maściami od dermatologa - moja przygoda z naturalką zaczęła się min. dlatego,że wytropiłam mydło aleppo,które jej wspaniale goi te zmiany;
Własnie nakupowalam innych mydeł z myśla o moich atopikach, ale widzę, ze jeszcze powinnam spróbować aleppo. Które konkretnie polecasz?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 06:34   #3831
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Własnie nakupowalam innych mydeł z myśla o moich atopikach, ale widzę, ze jeszcze powinnam spróbować aleppo. Które konkretnie polecasz?
U nas tylko aleppo premium było w użyciu - kilka rodzajów (nigella,jaśmin,kawa,kozi e mleko) i w zasadzie każde działało podobnie na te zmiany atopowe - czyli gojąco i bardzo długo był spokój,a teraz znowu się zaczeło - mam wrażenie,że po tym,jak pozwoliłam jej używać mydła alterry w kuchni
A może po prostu się jakoś uodporniła
Do tej pory tak właśnie było - przeleciałyśmy wszystkie kosmetyki dla atopików,i na każdy się po jakimś czasie uodporniała
Biedne łapki - smaruję maścią sterydową i powoli się goi,ale wygląda,jakby kto ją związał drutem kolczastym
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:00   #3832
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
U nas tylko aleppo premium było w użyciu - kilka rodzajów (nigella,jaśmin,kawa,kozi e mleko) i w zasadzie każde działało podobnie na te zmiany atopowe - czyli gojąco i bardzo długo był spokój,a teraz znowu się zaczeło - mam wrażenie,że po tym,jak pozwoliłam jej używać mydła alterry w kuchni
A może po prostu się jakoś uodporniła
Do tej pory tak właśnie było - przeleciałyśmy wszystkie kosmetyki dla atopików,i na każdy się po jakimś czasie uodporniała
Biedne łapki - smaruję maścią sterydową i powoli się goi,ale wygląda,jakby kto ją związał drutem kolczastym
Moje dzieci też się uodparniają - w łazience stoi 5 czy 6 smarowideł, które kiedyś działały fajnie, ale teraz są bezużyteczne
Ide kupować aleppo
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:28   #3833
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Aniu ja robię z warzywami identycznie.Daje sąsiadce wielką bombonierkę i robię napad na jej ogródek-gdzie ma wsio bez nawozów.Mam pełne pojemniki zamróżone natki,koperku,pora,selera ,pietruszki
Magnesita Ty rozjaśniasz włoski,a ja chcę przyciemnićZamień my się cio
Ja też z warzywami robię podobniela mnie to najwygodniejszy i najzdrowszy sposób w okresie kiedy nie ma świeżynek
Co do moich włosów to już szału dostaję, chciałabym aby na długości były podobne do moich naturalnych ale poczytałam trochę i są małe szanse że rozjaśnie je do tego stopnia. Zresztą jak będę dalej olejować włosy to one jednak domykają łuski i włos wygląda na ciemniejszy także moje zabiegi w tym wypadku idą na marne. Muszę jeszcze pomyśleć co z nimi zrobić

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A wiecie ze oleje się różnią od siebie?tzn wiadomo że się różnią ale miałam olejek z róży rdzawej z Alepii chyba i z BU i są diametralnie różne, po tym z Alepii miałam mięciutką skórę a po tym z BU już nie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam swoją pierwszą córkę-persiczkeUwielbiam kota i on mnie też
Pokaż kiciaka

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
U nas tylko aleppo premium było w użyciu - kilka rodzajów (nigella,jaśmin,kawa,kozi e mleko) i w zasadzie każde działało podobnie na te zmiany atopowe - czyli gojąco i bardzo długo był spokój,a teraz znowu się zaczeło - mam wrażenie,że po tym,jak pozwoliłam jej używać mydła alterry w kuchni
A może po prostu się jakoś uodporniła
Biedne łapki - smaruję maścią sterydową i powoli się goi,ale wygląda,jakby kto ją związał drutem kolczastym
Jejku szkoda tych łapek Twoje córci bolą ją?Trzeba pewnie do aleppo powrócić i odstawić inne specyfiki. Trudno jest też leczyć takie łapki skoro na wszystko się uodparniają - dawaj znać Małgosiu jak tam rączki Małej
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:57   #3834
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

pozwę do sądu orange.... za internet. Porażka!!!

Ale nie o tym.
Zrobiłam wczoraj wieczorem maseczke nawilżająca z banana według przepisu Annje - cudo twarz odzywiona, nawilzona i niedoskonałości pięknie podgojone (mniej zaczerwienień po niespodziankach i mniejsze paskudy). Annje -
Teraz testuję mix banana, smietany i miodu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:02   #3835
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anula_ga kupiłam ozonową oliwkę na trądzik w Kosmetykach Natury. Jeszcze nie używałam ale dzisiaj mam zamiar. Jak trochę poużywam to napisze moje opinie.

w Kosmetykach Natury mają od wczoraj 10% zniżki na cały asortyment - przepraszam że kuszę
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:14   #3836
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
anula_ga kupiłam ozonową oliwkę na trądzik w Kosmetykach Natury. Jeszcze nie używałam ale dzisiaj mam zamiar. Jak trochę poużywam to napisze moje opinie.

w Kosmetykach Natury mają od wczoraj 10% zniżki na cały asortyment - przepraszam że kuszę
Oj tak, koniecznie daj znac jak sie sprawuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:24   #3837
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Cloche gratulacje i oby tak dalej
I uważaj z tym dziurawcem - fotouczula
dziekuje o dziurawcu wiem wszystko. ze fotouczulajacy (ale ja i tak sie nie wystawiam na slonce), ze w takich dawkach oslabia dzialanie antykoncepcyjne pigulek (ale i tak nie biore), ... - wszystko wzielam pod uwage ale dziekuje za troske
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
klask i:a może by tak na YT coś byś wrzuciła?podziwiałybyśmy Cię
pewnie jak juz skonczymy grac, to dostane nagranie... ale nie wiem, czy tak to opublikowac... w koncu ludzie placa, zeby to obejrzec, a wy chcialybyscie tak na latwizne
gayenka dziekuje kochana za bukiet
mojemu malzowi przedstawienie sie bardzo spodobalo - ulzylo mi, bo jego trudno w tej kwestii "zadowolic". powiedzial, ze smieszne, i byl zaskoczony, ze az tyle mialam kwestii...

a teraz do wszystkich: znacie jakies naturalne cuda na siniaki/obicia??? tak upadlam podczas przedstawienia (dobrze, ze to backstage bylo ), ze mam teraz ogromnego siniolca z bordowym podkladem na prawej polowce mojego gwiazdorskiego tylka siedziec moge tylko na lewej stronie... lezec na plasko tez nie dam rady, a jak na brzuchu probuje, to mi sie nos zatyka i oddychac nie moge... echhhh...

anula jakze sie ciesze, ze mloda daje rade z nauka! wielkie brawa dla niej, to duzo pracy, i to jakiej intensywnej! super, ze nauczyciele sie tez przykladaja - pewnie kiedys cos takiego byloby niemozliwe, kazaliby powtarzac rok i mieliby wszystko gdzies... widac szczescie nie tylko w pizzerii mialyscie, ale i udalo sie tez mlodej dostac do porzadnej szkoly kurcze, mozesz byc okropnie dumna... az mi sie zachcialo miec coreczke
a z warzywami bardzo dobrze robisz! jak nie ma sezonu na jakas roslinke, to mrozona wersja jest duzo lepsza alternatywa niz jakies napedzane, podwiedniete odpady przy mrozeniu niewiele tracisz. niektore roslinki w ogole lepiej zamrozic zaraz po zerwaniu, bo nim trafia do sklepu, to juz polowe witaminek straca - tak jest np. ze szpinakiem. ewentualnie walory smakowe moga byc ciut zmienione.
no to... chlup! (uwielbiam tych pijaczkow!)
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zdam relacje z szamponu khadi alma z czymś tam jeszczeCo najważniejsze wymył mi skalp i mam świeżuteńkiI włoski już po pierwszy razie takie jakieś inne niż po innych szamponach,coś czuję,że zostanę przy nim dłużej.
kurcze, kusi ten szampon... chyba predzej czy pozniej sobie sprawie!

cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:43   #3838
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

gayenka z Phenome na tą chwilę używam kremu do rąk regenerating i uwielbiam go. W kremie jest: woda migdałowa, olej ze słodkich mogdałów, olej buriti, miód, masło shea, olej macadamia i avocado oraz estrakt z owsa. Dla moich suchych rąk zbawienie. Ja mam wogóle manię mycia rąk, staram się używac naprawdę łagodnych środków myjących ale skóra i tak wysuszona. Krem ładnie nawilża, pozostawia warstewkę ochronną, ale nie klei się- nie cierpię tego.

Szampon wypróbowałam ten Delicate (dla dzieci). Zawiera wodę aloesową i migdałową, sok aloesowy, proteiny owsa, olej babassu, wyciąg z nagietka, wyciąg z kwiatów rumianku, ekstrakt z lukrecji. Nie splątał mi włosów, choć ja i tak zawsze uzywam odzywki. Włosy po myciu u mnie takie sypkie były
Kupiłam go w sumie bo była promocja 50%

Anti- Aging czeka w kolejce i jak wypróbuję to dam znać.

Do tego dostałam 3 próbki kremów po 5 ml. Wypróbowałam na tą chwilę 24- Hour intensywnie nawilżający. W kremie takie cuda jak: woda aloesowa i różana, sok aloesowy, ekstrakt z passiflory, olejer róży damasceńskiej, olej ze słodkich migdałów, macadamia, jojoba, kwas hialuronowy, ekstrakt z owoców goji- czyli na bogato .
Kremik świetnie nawilża, szybko się wchłania i co dla mnie najwazniejsze nie wysypało mnie, nie miałam plam i podkład się dobrze trzymał


anula, az tak blisko stadionu chyba nie mieszkam żebym słyszała wrzaski Twojego TŻ
co do nauczania indywidualnego Twojej córci, to myslę że to była bardzo dobra decyzja, wiem cos o tym bo odpowiadam za takie nauczania od strony technicznej, tzn. badam dzieciaki i wydaję orzeczenia
dziecko ma zupełnie inny komfort pracy, a po chorobie czy w trakcie to naprawdę idealne wyście

kot uprany, przetrwał , nie chcę zaśmiecać wątka zdjęciami, więc wyślę na pw
uwielbiam koty, nie wyobrażam sobie życia bez nich.
Za tydzień wystawa światowa w Poznaniu, czekalismy na swiatówkę w naszym kraju kilkanascie lat. Pobiliśmy rekord zgłoszeń- 1510 kotów z całego świata, Polska, Francja, Dania, Finlandia, Brazylia, Izrael... itd.
Oczywiście będę się starała godnie reprezentowac mój kraj i rasę brytyjską krótkowłosą.
Ubieramy się na narodowo. Flagę Polski do ubrania klatki już mam, kotu odpuściłam i zostawiam ją w kolorze naturalnym

Edytowane przez kamanda77
Czas edycji: 2011-10-23 o 11:44
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:55   #3839
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
kot uprany, przetrwał , nie chcę zaśmiecać wątka zdjęciami, więc wyślę na pw
Oj tam,wrzuć foteczkę Tu więcej chętnych do obejrzenia kota

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jejku szkoda tych łapek Twoje córci bolą ją?Trzeba pewnie do aleppo powrócić i odstawić inne specyfiki. Trudno jest też leczyć takie łapki skoro na wszystko się uodparniają - dawaj znać Małgosiu jak tam rączki Małej
Bolą właśnie Tzn. teraz już przechodzi,to nie bolą,ale jak ostry stan,to bardzo
Aleppo cały czas leży w łazience i tylko nim myje,odkąd atopia wylazła,ale się obawiam,czy nie uodporniła się na nie właśnie:/
To właśnie takie dziwne - przeszłyśmy dużo kosmetyków już - co na początku świetnie działa i nie dopuszcza do przesuszenia skóry i atopowych zmian,to przy drugim,trzecim opakowaniu przestaje działać w ogóle

Dzięki za troskę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:04   #3840
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

mhm0808 jeżeli jest więcej chętnych to bardzo proszę

W kolejności wiekowej:
Ava- 5 letnia niebieska szylkretka, Avusia to kotka która kocha tylko mnie i nie specjalnie jest szczęśliwa z tego powodu że w domu są inne koty

Wacik- 4 lata- kastracik rodowodowo Bastien ale nikt nawet nie pamięta jak ma na imię bo od małego przypominał kłębek waty

Bella- 15 m-cy, córka Avy, liliowa szylkretka w domu zwana Pasztetem z uwagi na kolor pasztetowej- to ona tym razem jedzie na wystawę


więcej zdjęć na www, mogę wysłać adres na pw, nie wstawię tu bo dostanę bana za reklamę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ava.jpg (25,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bastien.jpg (43,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bellaagt.jpg (34,3 KB, 39 załadowań)
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.