CafeForm? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 13:02   #1
jocelyne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Question

CafeForm?


Witam.
W ostatniej Angorze znalazłam reklamę zielonej kawy Cafe Form, która podobno czyni nieomal cuda, pozwala zrzucić w dwa dni 2 kg i tak dalej, i tak dalej Niezbyt wierzę w aż tak spektakularne efekty, nie mniej jednak chciałam poszukać czegoś w internecie o tej kawie. Z ciekawości chciałam nawet sprawić sobie krótką, 7-dniową kurację, która jeszcze nie nadwyręży mojego budżetu, ale... ku mojemu zaskoczeniu google prócz oficjalnej strony nie wyrzuciły mi żadnych wartościowych wyników. Obawiam się trochę, czy nie jest to jakaś firma-widmo. Stąd moje pytanie na forum - czy ktoś kiedyś używał albo słyszał o kimś, kto używał tej kawy?
Pozdrawiam
jocelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:38   #2
patryycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: CafeForm?

W

Edytowane przez patryycja
Czas edycji: 2011-07-26 o 12:01
patryycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:10   #3
patryycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: CafeForm?

WITAM! stosowałaś ją? ja ciągle się czaje, bo zastanawiam się , czy ta kawa aby na pewno tak działa jak ma działac. Na stronie b.mało o niej piszą. nie wiadomo nawet czy przy stosowaniu tej diety trzeba jakoś specjalnie się odżywiać.
patryycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:50   #4
jocelyne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: CafeForm?

Tak myślałam, że są blokowane, ale nie wiem z jakiego powodu... czy to działanie konkurencji, bo kawa jest tak skuteczna, czy też może sam producent CafeForm próbuje usunąć wszelkie przejawy niezadowolenia klientów...?

Ciągle się czaję, ale może w końcu się zdecyduję, by przekonać się na własnej skórze, czy to naprawdę działa.
jocelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:03   #5
pegzi
Raczkowanie
 
Avatar pegzi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 81
Dot.: CafeForm?

Piszcie jeżeli wiecie coś więcej o tej kawie bo też jestem ciekawa. Pozdrawiam wszystkie " na diecie".
pegzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:28   #6
iinnkka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 35
Unhappy Dot.: CafeForm?

Ja ją stosuje od 2 tyg. i nie widzę efektów. moim zdaniem strata kasy.
iinnkka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 12:01   #7
Konsultant Dietetyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 191
Dot.: CafeForm?

Chodzi tu o kwas chlorogenowy będący bardzo silnym antyoksydantem. Oczywiście zielona kawa nie zrobi cudów w postaci wyparowania nadwagi. Jest to po prostu niemożliwe. Może co najwyżej wspomóc, choć też nie bez konsekwencji dla zdrowia, czyjąś dietę odchudzającą. Moim zdaniem jest to kolejny chwyt reklamowy, wyciągający kasę od naiwnych ludzi.

Po dłuższej kuracji proszę zrobić sobie badania krwi (głównie morfologię), by zobaczyć ilość erytrocytów oraz hemoglobiny, czy przypadkiem te polifenole zawarte w tej kawie nie pozbawiły nas różnych cennych materiałów (jak choćby magnez czy żelazo). Niestety w takich ekspresowych dietach zawsze jest coś kosztem czegoś. Pamiętajmy o tym. Osobiście polecam dietę błonnikową. Taniej i - co najważniejsze - bezpieczniej.
Konsultant Dietetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 12:32   #8
dadabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: CafeForm?

Witam,
Kupiłam 14 saszetek CafeForm.Piłam,piłam i nic nie schudłam.Widać mieszczę się w tym małym procencie,na który CafeForm nie działa.Wielka szkoda-tak wierzyłam!
dadabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:16   #9
straszyk666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: CafeForm?

Drogie Panie.Ostrzegam przed kupowaniem tego badziewia.Zastosowałam kurację,która nic nie dała,3 września zwróciłam się z prośbą o zwrot pieniędzy-do dzisiaj cisza,jestr to po prostu zwykłe wyłudzenie pieniędzy.
straszyk666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.